PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب فینگرپرینت در xp برای vostro 1520

dynamite
05-10-2009, 01:20
سلام دوستان.
بی مقدمه میرم سر اصل مطلب.
فینگر پرینت دستگاه من که وسترو 1520 است در ویستا راحت نصب می شود ولی در ایکس پی هیچ نرم افزار رابطی مثل embassy و دیگر نرمافزار های مشابه آنرا نمی شناسد و می گوید آنرا وصل یا نصب کنید.(no detect any biometric device.conect your finger print sensor or install it)
فقط در device mang آنرا می شناسد به عنوان وسیله بایو متریک.همه درایور های ایکس پی و ویستای 1510 و 1520 را نصب کردم (چهارصد بار از سایت دل و سی دی اصلی و درایور های نمایندگیها و ...گرفتم و ری پلیس کردم) درست نشد . میکن شاید با ایکس ÷ی همخوانی نداره ولی بچه ها رو 1510 شون با ایکس پی فینگرپرینت نصب کردن .خواهشا فکراتونو رو هم بذارین و .یه همتی بکنید کار ما هم راه بیفته.شرمنده همگی :5:

Kharg Island
05-10-2009, 13:46
سلام دوستان.
بی مقدمه میرم سر اصل مطلب.
فینگر پرینت دستگاه من که وسترو 1520 است در ویستا راحت نصب می شود ولی در ایکس پی هیچ نرم افزار رابطی مثل embassy و دیگر نرمافزار های مشابه آنرا نمی شناسد و می گوید آنرا وصل یا نصب کنید.(no detect any biometric device.conect your finger print sensor or install it)
فقط در device mang آنرا می شناسد به عنوان وسیله بایو متریک.همه درایور های ایکس پی و ویستای 1510 و 1520 را نصب کردم (چهارصد بار از سایت دل و سی دی اصلی و درایور های نمایندگیها و ...گرفتم و ری پلیس کردم) درست نشد . میکن شاید با ایکس ÷ی همخوانی نداره ولی بچه ها رو 1510 شون با ایکس پی فینگرپرینت نصب کردن .خواهشا فکراتونو رو هم بذارین و .یه همتی بکنید کار ما هم راه بیفته.شرمنده همگی :5:

سلام دشمنت شرمنده

وقتي از طريقdevice manager آپديت درايو ميكني بازم ميشناسش منظورم اينكه نصب ميشه يا نه؟

master123
18-12-2009, 13:01
سلام من درایورشو پیدا نمیکنم اگه دارین به منم بدین vostro 1520 دارم

kevin1023
26-12-2009, 20:27
دوست عزير برنامه هاي مربوط به فينگر پرينت كه نصب كردي پاك كن

اول بايد درايو فينگر ... را دستي نصب كني

داخل DVD درايورها قسمت UPEK......را اكسترك كن يه پوشه باز مي شه كه بايد ادرس اين پوشه را دستي

در DEVICE MANGER قسمت finger print sensor وارد كني بعد برنامه wave embassy ....را نصب كني

trane2sfc
04-01-2010, 15:36
من اینو به خیلی های دیگه هم گفتم
آقا xp برای لپ تاپ طراحی نشده و به درد لپ تاپ نمی خوره:19:
چرا حتما باید از این ویندوز غار نشینا استفاده کنی:13:
مگه ویستا و سون به این شیکی چشه؟