PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید

Armin.ASD97
04-10-2009, 22:36
سلام
نفهمیدم کجا بپرسم گفتم اینجا بپرسم.
من می خوام این ویندوز نسخه جدیدش رو بخرم و می خواستم بدونم کدوم شرکت ها که این ویندوز رو دادن بیرون معتبرند؟
بنا به دلایلی نمی تونم از فروشگاه سایت بخرم.
بعدم یه بسته نرم افزاری خوب می خواستم معرفی کنید(می دونم ربطی نداشت ولی لطفا بگین)
بعدش کدوم از بسته نرم افزاری ها نسخه آخر این ویندوز رو دارن؟
آخه من تا حالا چندین بار این ویندوز رو خریدم اما...
ممنون میشم راهنمایی کنید.:11:

DJ POLESTAR
04-10-2009, 23:48
در مورد جدیدترین نسخه ویندوز 7 که باید بگم قرار بود مهر ماه بیاد, حالا من وقت نکردم برم بازار و در این مورد نمی تونم کمک کنم.
و درمورد مجموعه نرم افزار هم King و Lord پیشنهاد منه! که واقعا به کار آدم میان و رو 7 هم اجرا میشن البته نسخه ی NEWش.

Armin.ASD97
05-10-2009, 15:11
در مورد جدیدترین نسخه ویندوز 7 که باید بگم قرار بود مهر ماه بیاد, حالا من وقت نکردم برم بازار و در این مورد نمی تونم کمک کنم.
و درمورد مجموعه نرم افزار هم King و Lord پیشنهاد منه! که واقعا به کار آدم میان و رو 7 هم اجرا میشن البته نسخه ی NEWش.

من لرد2009 رو دارم ولی بعضی از برنامه هاش قدیمیه(از بقیه لحاظ خیلی ازش راضی بودم چون مثلا خیلی سریع می تونستی کرک کنی)الان همین 2010 هم مثلا کسپر 2009 رو داره!
می خواستم ببینم نرم افزارهای کینگ جدیدترن؟

DJ POLESTAR
05-10-2009, 16:44
من لرد2009 رو دارم ولی بعضی از برنامه هاش قدیمیه(از بقیه لحاظ خیلی ازش راضی بودم چون مثلا خیلی سریع می تونستی کرک کنی)الان همین 2010 هم مثلا کسپر 2009 رو داره!
می خواستم ببینم نرم افزارهای کینگ جدیدترن؟
در کل تفاوتی ندارن چون هر کد.م جدیدترین نرم افزارها رو میدن بیرون ولی این Lord معروفتره!

K1lou
05-10-2009, 16:51
با سلام
ويندوز 7 رو از سافت گذر مي تونيد تهيه كنيد
در مورد نرم افزار هم مجمعه lord و همچنين red7

Armin.ASD97
05-10-2009, 23:21
سلام
من رفتم یدونه پیدا کردم گرفتم(نسخه ار تی ام)
بعد الان نصب کردم بعضی جاهاش انگار دستکاری شده!
مثلا وقتی تو دسکتاب راست کلیک می کنی یه گزینه هست میره تو یه سایت!
ببینم سرچ دیفالت اکسپلوررتون چیه؟
بعدش این والپیپر های کارتونی و کاریکاتوری مانند تو مال شما هم هستش؟
بعد تو فروشگاه سایت عکس هایی از تم های متفاوت گزاشته می خواستم بدونم اینا بصورت دیفالت هستش؟(من نتونستم پیداش کنم)
بعد اگه اینا دستکاری شده چجوری میشه پیداش کرد؟
ممنون:11:

DJ POLESTAR
05-10-2009, 23:45
فکر نمیکنم نسخه ی غیره اصل باشه.

Armin.ASD97
06-10-2009, 19:24
فکر نمیکنم نسخه ی غیره اصل باشه.

ممنون
حل شد
مشکل از ویندوز نبود.