PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین کوچک

ahora50002000
04-10-2009, 22:16
با سلام
اطلاعاتی در خصوص دوربین های کوچک یا به اصطلاح جاسوسی می خواستم

seymour
05-10-2009, 15:14
با سلام
اطلاعاتی در خصوص دوربین های کوچک یا به اصطلاح جاسوسی می خواستم
دوربین عکاسی یا فیلمبرداری؟

منظورت از جاسوسی اینه که سایزشون هم کوچک باشه؟

میخوای بخری ؟

ahora50002000
05-10-2009, 23:30
دوربین عکاسی یا فیلمبرداری؟

منظورت از جاسوسی اینه که سایزشون هم کوچک باشه؟

میخوای بخری ؟

منظورم فیلم برداری بود
متوجه نمیشم منظورتون چیه
آره می خوام بخرم

seymour
06-10-2009, 15:56
منظورم فیلم برداری بود
//
متوجه نمیشم منظورتون چیه
//
آره می خوام بخرم
از این جهت در مورد سایز پرسیدم که شما گفتی اصطلاحاً "جاسوسی" باشه و من برداشتم این بود که منظورت اینه که سایز کوچکشه ... (چون بهرحال این اصطلاح جاسوسی رو معمولاً به سایز کوچک ها اطلاق می کنن)

اگه می گفتی دقیقاً می خوای باهاش چی کار کنی بهتر می شد راهنمایی کرد

ahora50002000
06-10-2009, 21:18
از این جهت در مورد سایز پرسیدم که شما گفتی اصطلاحاً "جاسوسی" باشه و من برداشتم این بود که منظورت اینه که سایز کوچکشه ... (چون بهرحال این اصطلاح جاسوسی رو معمولاً به سایز کوچک ها اطلاق می کنن)

اگه می گفتی دقیقاً می خوای باهاش چی کار کنی بهتر می شد راهنمایی کرد
می خوام خونه دختر همسایه رو دید بزنم !!!
پسر خوب کار خاصی نمی خوام کنم شما اینطور فکر کن که می خوام در اطاق پسرم دوربین بزارم تا حرکاتش را کنترل کنم

rozy_1500
06-10-2009, 23:32
دوست عزیز یه سری خودکار ها هستن که دوربین فیلمبرداری بسیار کوچکی در خودشون کار گذاشتن
کارشون به اینصورته که با یه دکمه فعال میشن و یه حافظه فلش داره که بصورت usb به کامپوتر وصل میشه و تو میتونی خیلی راحت بریزیشون تو کامپیوترت
حافظه 2 گیگ و 4 گیگ هم داره
کار کردن باهاش هم خیلی آسونه اگه پسندیدی تا برات کامل توضیح بدم
در مورد کیفیت فیلم و اینجور چیزاش اطلاعات زیادی ندارم
اینم عکسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما شما دقیقا نیازتون رو نگفتین

شما اینطور فکر کن که می خوام در اطاق پسرم دوربین بزارم تا حرکاتش را کنترل کنم
اگه کارتون این باشه همچین چیزی به دردتون نمیخوره
شما باید از دوربین های مدار بسته در سایز های بسیار کوچیک استفاده کنید
نصب کردن و استفاده از این دوربین ها هم خیلی خیلی آسونه یعنی میتونی مستقیم به تلویزیون وصل کنی

seymour
07-10-2009, 14:45
می خوام خونه دختر همسایه رو دید بزنم !!!
پسر خوب کار خاصی نمی خوام کنم شما اینطور فکر کن که می خوام در اطاق پسرم دوربین بزارم تا حرکاتش را کنترل کنم
اگه حرف من باعث شد ناراحت بشید عذر می خوام؛ صرفاً از این جهت در مورد سایز پرسیدم ، چون یک فاکتور تعیین کننده در این زمینه اس ... فی المثل همین که شما مطرح کردید (کار گذاشتن دوربین برای پوشش دادن یک اتاق) معمولاً توسط دوربین های مداربسته پوشش داده میشه که سازوکارشون صرفاً یه دوربین نیست و بخش کنترلی هم داره ... مثلا در بازار رضا (چهارراه ولیعصر) یه مغازه در راسته جنوبی متخصص این کار هست که می تونید قیمت و سوالات فنی تر رو بپرسید (اگه می خواید بگردم شماره تلفنش رو پیدا کنم) ...

اگه هم یه چیزی شبیه اونچه دوستمون گفت مدنظرتونه که من در بازار داخلی کشورمون چنین چیزی ندیدم و ایشالا دوستمون توضیح بده و من هم کنجکاوم ..

ahora50002000
07-10-2009, 23:32
[QUOTE=rozy_1500;4290198]دوست عزیز یه سری خودکار ها هستن که دوربین فیلمبرداری بسیار کوچکی در خودشون کار گذاشتن
کارشون به اینصورته که با یه دکمه فعال میشن و یه حافظه فلش داره که بصورت usb به کامپوتر وصل میشه و تو میتونی خیلی راحت بریزیشون تو کامپیوترت
حافظه 2 گیگ و 4 گیگ هم داره
کار کردن باهاش هم خیلی آسونه اگه پسندیدی تا برات کامل توضیح بدم
در مورد کیفیت فیلم و اینجور چیزاش اطلاعات زیادی ندارم
اینم عکسش:

حدود قیمت و طرز تهیه اونو ندارید

rozy_1500
08-10-2009, 00:55
چشم هر چی که شما بخواید
قطعا متوجه شدید که این یه خودکار جاسوسیه و با گذاشتن اون تو جیب و روشن کردن اون میتونه فیلم رو با صدا ضبط کنه
اما در مورد تو بازار بودن خودمم راستشو بخواید تو بازار ندیدم ولی تا دلتون بخواد تو فروشگاه های اینترنتی موجوده
قیمت هاش هم قبلنا که تازه اومده بود بخاطر کمبود این محصول و احساس زرنگ بودن فروشنده ها اومدن قیمت های نجومی 250 تومن و یا 300 تومن و یا... گذاشتن
اما الان با قیمت هایی حدود 70 80 تومن میتونید گیر بیارید
چند روز پیش بود تو یکی از همین سایت ها قیمت 65 تومنیش رو دیدم که بصورت اینترنتی برای فروش گذاشته بود
اگه سوال دیگه ای بود در خدمتیم

seymour
08-10-2009, 17:11
چشم هر چی که شما بخواید
قطعا متوجه شدید که این یه خودکار جاسوسیه و با گذاشتن اون تو جیب و روشن کردن اون میتونه فیلم رو با صدا ضبط کنه
اما در مورد تو بازار بودن خودمم راستشو بخواید تو بازار ندیدم ولی تا دلتون بخواد تو فروشگاه های اینترنتی موجوده
قیمت هاش هم قبلنا که تازه اومده بود بخاطر کمبود این محصول و احساس زرنگ بودن فروشنده ها اومدن قیمت های نجومی 250 تومن و یا 300 تومن و یا... گذاشتن
اما الان با قیمت هایی حدود 70 80 تومن میتونید گیر بیارید
چند روز پیش بود تو یکی از همین سایت ها قیمت 65 تومنیش رو دیدم که بصورت اینترنتی برای فروش گذاشته بود
اگه سوال دیگه ای بود در خدمتیم
ممنون از توضیحاتت ... من هم از طریق بعضی مشخصات این محصول رو یه بررسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کردم و البته به نظرم قدری احتیاط داره ؛ وضوح تصویر فیلمبرداری 352 در 288 با فریم - ریت 15 fps یعنی در حد یه موبایل متوسط و زیر متوسط ، یا در حد یک وبکم ... که فاصله، نور کم محیط می تونه کیفیتش رو شدیداً از اینی که هست هم بیشتر کاهش بده ... بگذریم که مارک معتبری هم احتمالاً نباشه ...

یه نمونه تصویر از چنین وضوحی با نور مناسب رو ببینید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... بهرحال تصمیم با خودتون

wichidika
08-10-2009, 17:32
مبحث جالبيه.
اين نوع دوربين ها وايرلس هم دارند؟

rozy_1500
08-10-2009, 23:52
ممنون از توضیحاتت ... من هم از طریق بعضی مشخصات این محصول رو یه بررسی کردم و البته به نظرم قدری احتیاط داره ؛ وضوح تصویر فیلمبرداری 352 در 288 با فریم - ریت 15 fps یعنی در حد یه موبایل متوسط و زیر متوسط ، یا در حد یک وبکم ... که فاصله، نور کم محیط می تونه کیفیتش رو شدیداً از اینی که هست هم بیشتر کاهش بده ... بگذریم که مارک معتبری هم احتمالاً نباشه ...

یه نمونه تصویر از چنین وضوحی با نور مناسب رو ببینید ... بهرحال تصمیم با خودتون
دستت درد نکنه سیمور جان لطف کردی

دقیقا درست میگی از لحاظ مطمئنا کیفیت خوبی ندارن چون مارک و اسم و رسم معتبری ندارند
بیشتر به درد کسانی میخوره که به این نوع روش جاسوسی نیاز ضروری دارن و همچین دستگاهی با چنین کیفیتی براشون کفایت میکنه
و اگرنه در کل چیز جالبی نیست

rozy_1500
08-10-2009, 23:56
مبحث جالبيه.
اين نوع دوربين ها وايرلس هم دارند؟

وایرلس؟!!!منظورتون از وایرلس چیه
اگه منظورتون از وایرلس wifi باشه که خوب معلومه نداره :31:
ولی اگه منظورت اینه که بتونی بصورت وایرلس توسط گیرنده ای اونو کنترل کنی بازم نه نمیشه

همونطوری که گفتم فیلم رو ضبط میکنه و در حافظه فلش خودش ذخیره میکنه و با usb به pc انتقال داده میشه