PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای بازی کراش ماشینی بازی مشهور سونی 1 بر روی کامپیوتر

TAMIGI
03-10-2009, 15:02
این تایپینگ برای کسانی که با برنامه Epsxe 1.6 اشنایی دارند و به نحوی با این برنامه کار کردند و بازی های مختلفی را با این برنامه مشهور اجرا کردن و اما چرا بازی کراش 4 یا همان به قول خودمان کراش ماشینی

از این رو که بازی کراش ماشینی با پلاگین خاصی اجرا می شود و در حین بازی در قسمت لودینگ هم گیر نمی کند
این بازی و بیشتر بازی هایی که با مشکل صدا روبرو هستند با این پلاگین رفع شده است فقط کافیه شما فایل زیر را دانلود کرده و فایل spuPeopsDSound.dll به پوشه پلاگین برنامه ریخته و به تنظیمات که خودم براتون در قالب عکس گرفتم برنامه را تنظیم کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه مشکلی بو در خدمتتونم . موفق باشد

--------------------------
عشق زیر باران رفتن و خیس شدن نیست عشق انست که کسی چتری شود و دیگری هرگز نفهمد که چرا خیس نشد

Majid ²
03-10-2009, 17:14
سلام

آیا تاپیکی در مورد این برنامه Epsxe 1.6 هست ؟؟ یا به زبان ساده تر , من میخوام الآن این کراش رو توی PC بازی کنم , چه چیزایی رو دانلود کنم و از کجا ؟؟

ممنون میشم اگه وقت بذارین و کامل توضیح بدم

TAMIGI
04-10-2009, 22:35
نسخه کامل برنامه به همراه بهترین پلاگین های صوتی و تصویری برنامه Epsxe 160 به همراه بهترین تنظیمات برنامه برای اجرای بی عیب و نقص بازی های سونی 1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود برنامه و تنظیمات برنامه در قالب عکس . بهتره بازی هاتونو با برنامه UltraISO ایمیج بگیرین یادتون نره حتما با انشعاب Bin باشد تا مشکلی در اجرای بازی پیش نیاد .

موفق باشید .

---------------------------------------------------------
عشق زیر باران رفتن و خیس شدن نیست عشق انست که کسی چتری شود و دیگری هرگز نفهمد که چرا خیس نشد .

aminjo0o0on
18-10-2009, 16:49
عزيزان کسی کد واسه بازی داره که 100% کار بده ممنونم