PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا دربی دیروز تبانی بود؟

SAM_FISHER_HQ
03-10-2009, 12:12
سلام. سلام. این تاپیک توی اکثر فرومهای ایارنی قرار داشت غیر از اینجا. منم گفتم این تاپیک رو بزنم. از مدیران هم خواهش میکنم تاپیک رو نبندن. فقط یه نظر سنجی عمومی هست. بابت تاپیک قبلی هم معذرت میخوام خصوصا از مدیران سایت. متاسفانه موقع زدن تاپیک اینقدر سرعتم پایین بود نظرسنجی رو با تاخیر زدم ولی مثل اینکه یه مقدار دیر زدم و تاپیک بسته شد. به هر حال این تاپیک رو با اجازه یکی از همکاران بخش ایجاد کردم. مرسی

C0OPeR
03-10-2009, 12:38
من فقط یه چیزی بگم و هیچ قضاوتی هم نمیکنم !
امروز صبح شبکه یک (نمیدونم اسم برنامه چی بود) یه کارشناس کارآفرینی داشت همینطوری مجری برنامه پرید به حال و هوای ورزشی و ...
کارشناس هم گفت : همون بهتر که مساوی شدن وگرنه شیشه اوتوبوسا - مغازه های بین راه - ماشینا رو میشکوندن و اموال دولتی رو خراب میکردن و همه جا رو به آتیش میکشیدن و .... کلی چیز دیگه هم گفت حتی در مورد اینکه فوتبال در تهران (دربی) اصلا اهمیتی نداره و باید به شهرستانها توجه بشه !

حالا موندم یه کارشناس کارآفرینی چرا باید تو یه برنامه ای که اصلا ورزشی نیست چنین حرفی رو بزنه !!
بماند که چطور به تماشاچی ها توهین کرد و اونا رو با اوباش یکی کرد .

armiin
03-10-2009, 13:23
من پرسپوليسيم.
به نظر من مثل بازيهاي 3 ، 4 سال اخير تباني بود . فقط اين دفعه گفتن اگه اول استقلال بزنه بعد پرسپوليس مساوي كنه ضايع ميشه گذاشتن اول پرسپوليس بزنه . اون از ول كردن بيخود توپ براي نوروزي (اگه نوروزي هم نبود توپ اصلا به طالب رو نمي رسيد از بس آروم بود) ، اون از اعتراض نكردن استقلاليها به پنالتي (توي ايران براي واضح ترين خطا هم همه اعتراض ميكنن) ، اون از كارت ندادن به طالب لو. بعدش هم طوفان استقلال تا گل مساوي (غير از اون مقطع زماني استقلال چند تا موقعيت روي شوتهاي از راه دور داشت نه توي 18) . ضمنا همه ديدن كه يكي از بهترين بازيكنهاي پرسپوليس شايد هم بهترين بازيكنش شيث رضايي بود ولي مزدك كه اينقدر ازش تعريف مي كرد نگفت چرا سر صحنه گل استقلال شيث سر جاش وايساد و اصلا حركت نكرد.
از ماست كه بر ماست.
هيجان بازيهاي محلي بيشتر از دربي شده . ديگه همه ميدونن مساوي ميشه . حيف پول و وقت و اعصاب .

rama0000
03-10-2009, 13:33
من پرسپوليسيم.
به نظر من مثل بازيهاي 3 ، 4 سال اخير تباني بود . فقط اين دفعه گفتن اگه اول استقلال بزنه بعد پرسپوليس مساوي كنه ضايع ميشه گذاشتن اول پرسپوليس بزنه . اون از ول كردن بيخود توپ براي نوروزي (اگه نوروزي هم نبود توپ اصلا به طالب رو نمي رسيد از بس آروم بود) ، اون از اعتراض نكردن استقلاليها به پنالتي (توي ايران براي واضح ترين خطا هم همه اعتراض ميكنن) ، اون از كارت ندادن به طالب لو. بعدش هم طوفان استقلال تا گل مساوي (غير از اون مقطع زماني استقلال چند تا موقعيت روي شوتهاي از راه دور داشت نه توي 18) . ضمنا همه ديدن كه يكي از بهترين بازيكنهاي پرسپوليس شايد هم بهترين بازيكنش شيث رضايي بود ولي مزدك كه اينقدر ازش تعريف مي كرد نگفت چرا سر صحنه گل استقلال شيث سر جاش وايساد و اصلا حركت نكرد.
از ماست كه بر ماست.
هيجان بازيهاي محلي بيشتر از دربي شده . ديگه همه ميدونن مساوي ميشه . حيف پول و وقت و اعصاب .

منم استقلالیم و حرفهای این دوستمون رو کاملا" تایید میکنم و به نظر من هم یک تبانی مسلم و آشکار بود ....ومتاسفم همین...

SI-SA
03-10-2009, 14:01
من هم پرسپولیسی بودم ولی جدیدا یه خرده بی طرف شدم ، و کاملا حرفای این دو دوست رو تایید می کنم .
هر دو تاشون به طور مسخره ای بازی می کردند و مشخص بود همه چیز ...
پرسپولیس که به دروازه می رسید و تو محوطه جریمه پاس میدادن به هم یا الکی با توپ بازی می کردند ، اون هم از استقلال که هر چی فرصت جلوی دروازه بود رو زدند تو اوت .

Leyth
03-10-2009, 15:22
بچه ها درسته که بوی تبانی میده.

ولی تمامش تقصیر خود تماشاگر هاست. بعد از پیروزی برای هر کدوم از اینها، طرفدار تیم بازنده از غم اتوبوس ها رو جر میده، طرفدار تیم برنده هم از خوشحالی این کارو میکنه!
این نشد فرهنگ، این نشد زندگی.

به هر حال اگر تماشاگرا این رفتارشون رو ادامه بدن، چند وقت دیگه کلا قید فوتبال رو باید بزنید.

Alamate Soal
03-10-2009, 15:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آیا دربی دیروز تبانی بود؟

نه پس چي بود !؟

masud-000000
03-10-2009, 15:37
بود خوبشم بود....

alireza fatemi
03-10-2009, 16:00
دروازبان پرسپولیس چه ضایع بازی ای در اورد:دی

وقتی بازی یک یک شده بود توپ رو توی محوطه با پا نگه میداشت تا بازیکن استقلال نزدیکش بشه بعد با دست می گرفت:39:

BehzadKiNG
03-10-2009, 16:06
تصویر گویا هست !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AKBAR_56
03-10-2009, 18:01
خوش به حال خودم که بازی رو ندیدم اعصابم هم راحته ! چون از قبل نتیجه معلوم بود

farshidshd
03-10-2009, 18:18
کی میخواد ثابت کنه که تبانی نبوده یا بوده؟؟؟

pedramch
03-10-2009, 18:21
این یکیو فکر نکنم تبانی بوده باشه!
چون انصافا هر دو تیم تلاششونو کردن..
ولی از اینا هر چیزی بگی بر میاد:دی

ممنون/:5:

Alamate Soal
03-10-2009, 20:53

مردم خودشون ميتونن براي خودشون ثابت كنن

B3HZ@D
03-10-2009, 21:32

نیازی نیست که کسی بیاد ثابت کنه...عقل و منطق رو برای همین گذاشتن
دیگه از این واضح تر....

Rastin.
03-10-2009, 21:32
حتما تبانی بوده!!!

چون از چند روز قبل همه جا میگفتن قراره تبانی بشه! الانم میگن!! دلیل از این محکم تر؟!!

بازی زیبای نیمه دوم رو هم نادیده بگیرید!

B L A S T E R
03-10-2009, 23:10
تبانی که بعید میدونم !
ولی مساوی بشه سنگین تره :دی کی حال داره کل کل کنه :دی + اون همه خسارت!

piroooz
03-10-2009, 23:41
دیگه باید چی بشه تبانی ثابت بشه ؟؟؟!!
از اون سکو های خالی ؟؟!!!:13:
از اون پاس خنده دار نوروزی ؟؟!!:27:
گل تساوی را هم سریع زدن که نره تو دقیقه نود و هیجانو و...:18:
البته فرهنگ گوجه نیست که با توانی و گاگول حساب کردن مردم بخوان درستش کنن...:2:
خدا وکیلی پارسال را حالا میشد گفت ... ولی این دیگه ...:41:
ای کاش موضوع اس ام اس نود بود تا ...

B3HZ@D
03-10-2009, 23:50
دیگه باید چی بشه توانی ثابت بشه ؟؟؟!!

فکر کنم منظور شما همون تبانی باشه

در کل دیگه دستشون داره رو میشه که این مدت نتیجه ها خارج از زمین مشخص میشده

Facon_Archi
03-10-2009, 23:57
تبانی تیم ها نبوده که!
به دو باشگاه میگن باید مساوی بشه!
وگرنه بازیکن ها که کاره ای نیستن

B3HZ@D
04-10-2009, 00:11
اگه بازیکن ها این مردمی که میان ورزشگاه براشون مهم بودن یک کم غیرت به خرج میدادن و بازی خودشون رو میکردن
اگه نتیجه واقعی بعد بازی رقم می خورد و یکی از دو تیم برنده می شد بعد بازی که نمی تونستن کاری کنن
اگر هم به کسی گیر می دادن خودشون رو تابلو می کردن....
ولی دریغ از یک ذره غیرت در وجود این بازیکن ها

Pami
04-10-2009, 00:17
اگه بازیکن ها این مردمی که میان ورزشگاه براشون مهم بودن یک کم غیرت به خرج میدادن و بازی خودشون رو میکردن
اگه نتیجه واقعی بعد بازی رقم می خورد و یکی از دو تیم برنده می شد بعد بازی که نمی تونستن کاری کنن
اگر هم به کسی گیر می دادن خودشون رو تابلو می کردن....
ولی دریغ از یک ذره غیرت در وجود این بازیکن ها

حرف شما كاملا درست است
ولي اگه خودتون رو جاي اونها بزاريد ميبينيد شرايط با چيزي كه شما ميبينيد كلي فرق داره
اميدوارم منظورم رو بفهميد

استقلال و پرسپوليس تيمهايي هستند پرطرفدار و همينطور بسيار حساس از لحاظ مديريتي

من و شما هم نميدونيم پشت پرده كي هست و چي هست و چه اتفاقاتي داره ميفته هرچند داره ديگه تابلو ميشه

ولي شعارهاي بعد بازي رو عشق است !
مهم اينه كه آبي و قرمر بعد چند سال با هم يكي شدند

B3HZ@D
04-10-2009, 00:31
حرف شما كاملا درست است
ولي اگه خودتون رو جاي اونها بزاريد ميبينيد شرايط با چيزي كه شما ميبينيد كلي فرق داره
اميدوارم منظورم رو بفهميد

استقلال و پرسپوليس تيمهايي هستند پرطرفدار و همينطور بسيار حساس از لحاظ مديريتي

من و شما هم نميدونيم پشت پرده كي هست و چي هست و چه اتفاقاتي داره ميفته هرچند داره ديگه تابلو ميشه

ولي شعارهاي بعد بازي رو عشق است !
مهم اينه كه آبي و قرمر بعد چند سال با هم يكي شدند

بله...ولی همیشه همینطور نمی مونه و ابرو ریزی اش می مونه برای بازیکنانی که توی این تبانی دست داشتن
اگه من بودم یا بازی نمی کردم یا فوتبال رو می ذاشتم کنار....این مثل یک خیانت می مونه به کل جامعه فوتبالدوست
در کل در تائید حرف شما شعارهای بعد بازی رو عشق است!

82686064
04-10-2009, 00:46
مگه بعد از بازی چه شعارهایی میدادند
ما که نتونستیم بفهمیم از تلویزیون
اگه میشه شعارها رو بنویسید تا ما هم بدونیم .
بدجور رفتم تو کفش

iman_abi
04-10-2009, 02:40
به احتمال 140 % تباني بود:21:(جديدا درصد بيشتر از 100% هم داريم!!!- 2-3 ماهه) :27:
آخه 1 بازي 2 بازي نه 5 تا بازي ژشت سر هم 1-1 آخه زشته به خدا! سالي 2 تا بازي مي تونه واسه بيش از 70 درصد مردم ايران جذاب باشه اونم با اين كارا خرابش مي كنن!:41:
من كه ديگه خسته شدم!:13:
بازي نيم فصل بعدم اگه 1-1 نشه 0-0 يا 2-2 ميشه!:2:
در تاييد حرف دوستان شعارهاي بعد از بازي رو عشق است!

Mr.Crow
04-10-2009, 09:52
بازي نيم فصل بعدم اگه 1-1 نشه 0-0 يا 2-2 ميشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقآ بعد از جریانات این بازی, مطمئن باشین بازی بعدی یه برنده خواهد داشت. حتی اگه شد با تبانی (!) یکی از تیمها 100% میبره !

C0OPeR
04-10-2009, 09:58
اتفاقآ بعد از جریانات این بازی, مطمئن باشین بازی بعدی یه برنده خواهد داشت. حتی اگه شد با تبانی (!) یکی از تیمها 100% میبره !
مگه قبل این بازی هم کم حرف و حدیث بود ! اون کاریکاتور روزنامه گل که یه روز قبل از بازی پخش شد رو دیدین ؟!
بیشتر روزنامه های ورزشی همین رو پیش بینی کرده بودن .
سنگ پا قزوین باید پیش اینا لنگ بنداره .

Alamate Soal
04-10-2009, 10:06
مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا بازی استقلال-پرسپولیس "تبانی" بود؟(نظرسنجی) تبانی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 61 78.21%
راي دهنده: 78. شما قبلا در اين راي گيري شرکت نموديداين خودش بيانگر خيلي چيزها هست !

sinath
04-10-2009, 14:24
به احتمال 140 % تباني بود:21:(جديدا درصد بيشتر از 100% هم داريم!!!- 2-3 ماهه) :27:
آخه 1 بازي 2 بازي نه 5 تا بازي ژشت سر هم 1-1 آخه زشته به خدا! سالي 2 تا بازي مي تونه واسه بيش از 70 درصد مردم ايران جذاب باشه اونم با اين كارا خرابش مي كنن!:41:
من كه ديگه خسته شدم!:13:
بازي نيم فصل بعدم اگه 1-1 نشه 0-0 يا 2-2 ميشه!:2:
در تاييد حرف دوستان شعارهاي بعد از بازي رو عشق است!
ششمین بازی پیاپی هست که 1-1 میشه.

D r i v e r
04-10-2009, 14:34
من که فکر نمیکنم تبانی بوده باشه :دی
پس چی میتونه باشه؟؟
بود یا نبودش رو من کاری ندارم
بازی قشنگی بود
حداقل از 5 تا مساوی قبلی هیجانش بیشتر بود

82686064
04-10-2009, 15:05
نگفتین که بعد از بازی چه شعارهایی میدادند؟
بابا بگین ما هم بشنویم

Pami
04-10-2009, 16:00
نگفتین که بعد از بازی چه شعارهایی میدادند؟
بابا بگین ما هم بشنویم

جاش اينجا نيست كه گفته بشه دوست عزيز ، كمي b-b-c ببينيد هرشب خيلي خوبه !

dark fear
04-10-2009, 21:32
سلام
bbc رو وللش من اخبارش رو قبول ندارم -------------- رو بچسب (تنها فروم ایرانی با بحث آزاد سیاسی)
--------
خونه ما تقریبا نزدیک خونه مجید جلالیه ... من امروز به شخصه باهاش صحبت کردم در مورد مسائل مختلف
دربی و ازجمله تبانی .. ایشون معتقد بود که تبانی نشده .. مردم بدبین شدن و حق هم دارن چون خیلی عجیبه
میگفت علت اصلی تبانی برمیگرده به تصمیمات فنی .. هردو مربی به دلیل اهمیت بازی هدف اصلیشون نباختن بود
مثلا وقتی ss گل میخوره با تمام قوا حمله میکنه ولی بعد دوباره آروم بازی میکنه مطمئنا چون ایشون با
یه مجله یا یه گزارشگر صحبت نکرده دیدگاه اصلی خودشو گفته ...
من کلا واسه ایشون احترام خاصی قائلم و با نظرشون هم کاملا موافقم
اگه میخاستن تبانی-مساوی کنن حداقل 2-2...3-3.... یا یه نتیجه دیگه میگرفتن تا تابلو نباشه:46:
به نظرم قضیه تبانی بیشتر یه توهمه

B3HZ@D
04-10-2009, 22:23
سلام
bbc رو وللش من اخبارش رو قبول ندارم -------------- رو بچسب (تنها فروم ایرانی با بحث آزاد سیاسی)

bbc یک خبرگزاری رسمی و بین المللیه...این که قبولش ندارین یک چیز عجیبه که البته دلیلش به خودتون مربوطه

خونه ما تقریبا نزدیک خونه مجید جلالیه ... من امروز به شخصه باهاش صحبت کردم در مورد مسائل مختلف
دربی و ازجمله تبانی .. ایشون معتقد بود که تبانی نشده .. مردم بدبین شدن و حق هم دارن چون خیلی عجیبه
میگفت علت اصلی تبانی برمیگرده به تصمیمات فنی .. هردو مربی به دلیل اهمیت بازی هدف اصلیشون نباختن بود
مثلا وقتی ss گل میخوره با تمام قوا حمله میکنه ولی بعد دوباره آروم بازی میکنه مطمئنا چون ایشون با
اگه میخاستن تبانی-مساوی کنن حداقل 2-2...3-3.... یا یه نتیجه دیگه میگرفتن تا تابلو نباشه

این اقای جلالی کلا خوب حرف می زنه ...اینجا هم چون شما ایشون رو قبول دارین حرف هاشون رو تائید می کنین...دیگه فهمیدن این که یک مسابقه تبانی بوده یا نه نیازی به درجه بالای درک و فهم نداره....وقتی همه تماشاگران دارن به این موضوع اعتراض می کنن خیلی چیزها رو ثابت می کنه...

فعلا که شما توی توهم هستی...دیگه تبانی از این مشخص تر نمیشد

piroooz
04-10-2009, 22:34
به نظرم قضیه تبانی بیشتر یه توهمه:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

aria_electric_fars
04-10-2009, 22:40
سلام دوستان
به خدا باورتون نمي شه من از 2 سال قبل فهميدم تباني هست مي دوني چرا!!!
ببين يك دوره اي شده بود اگر يادتون باشه همه اتوبوس ها و وسايل رو خرد مي كردن بعد يهو مساوي شد كه به خير گذشت بعد دوباره مساوي شد باز مساوي شد باز مساوي حالا كاشكي تابلو مساوي نمي كردن چطوري؟؟!!
اگر يادتون باشه عليزاده دقيقه آخر توپ را با دست زد تو دروازه استقلال(گل به خودي)!!!!!!!!!!!!!!!!!
پرسپوليس ثانيه 30 بازي گل مي خورد!!!!!!!!!!(سريعترين گل تاريخ ايران)
بلافاصله بعد از 5 دقيقه از گل خوردن يهو بازي مساوي مي شد(به خاطر اينكه جلوي شكستن صندلي هاي بيشتر گرفته بشه
هر سال اول استقلال گل مي زد بعد پرسپوليس ولي اين بازي مي خواستن تابلو نشه اومدن اول پرسپوليس زد

به خدا قسم من از دو سال قبل مي دونستم تباني هست و هر بار مي گفتم اين بار بازي رو مي بينم ببينم مساوي مي شه يا نه و باز مي ديدم مساوي شد و شكم به يقين تبديل مي شد و امسال هم قبل از بازي به همه گفتم مساوي هست و بدون استرس نشستم بازي رو ديدم(من قبلا پرسپوليسي دو آتيشه بودم ولي الان حالم بهم مي خوره طوري كه نمي دونم ليگ ايران چند تيم داره يا پرسپوليس كجاشه!!!)

reza2pars
04-10-2009, 22:40
تبانی بودنش که تبانی بود ولی تعجب آور اینه که باید همه عوامل یک تیم در مورد تبانی هماهنگ و در جریان باشن حالا چرا یکی از همین عوامل حاضر نیست مضوع تبانی رو لو بده الله اعلم!!!!

piroooz
04-10-2009, 23:13
تبانی بودنش که تبانی بود ولی تعجب آور اینه که باید همه عوامل یک تیم در مورد تبانی هماهنگ و در جریان باشن حالا چرا یکی از همین عوامل حاضر نیست مضوع تبانی رو لو بده الله اعلم!!!!
شدیدا موافقم

mehdi_360
04-10-2009, 23:31
به قول یکی از دوستان:این دربی دیگه فقط برای بچه های زیر 12 سال جذابیت داره...

bleu2u4u
05-10-2009, 00:08
آیا نتایج "دربی" تهران از پیش تعیین شده است؟!
بله ------------------------------- 73.33%
خیر ------------------------------ 13.43%
سوال بی موردی می باشد --- 13.24%
تعداد كل آرا: 3292

این نظرسنجی بزرگترین جامعه اماری رو توی نظرسنجی های در مورد دربی داشت (منبع سایت فردا نیوز وابسطه به جناح راست)
نتیجه هم کاملا مشخصه
راستی اگه کسی از این بهترش رو هم پیدا کرد بگذاره

Pami
05-10-2009, 02:24
سلام
--------
اگه میخاستن تبانی-مساوی کنن حداقل 2-2...3-3.... یا یه نتیجه دیگه میگرفتن تا تابلو نباشه:46:

b-b-c يكي از بي طرف ترين خبرگذاري هاست ، در ضمن من نگفتم چيزي ازشون قبول كني ،‌ bbc فيلم بعد بازي رو نشون داد وگرنه من نميگم بحثي كه شده رو قبول كني عزيز ، بهتره در مورد خبرگذاري ها كمي بيشتر تامل كنيد
حتما شما ايرنا رو قبول داريد ؟
ببينيد حرفهاي من رو بخونيد ببينيد منطقي هست يا نه :
اول اينكه تباني بود يا نه هر آدم عاقلي ميتونه بفهمه ، همه شاهد بوديم كه بعد از گل پرسپوليس كه رفت تو حالت دفاعي استقلال چطور حمله ميكرد تا به گل برسه و تا گل رو زد عقب نشيني كرد و ديگه ...
تو بازي استرس تو قيافه همه بازيكن ها تابلو بود
در مورد اينكه شما ميگيد 2-2 يا 3-3 كمي فكر كنيد ميبينيد ريسك گرفتن همچين نتيجه اي خيلي بالاست
اومديم بازي 3-2 شده بود تو 10 دقيقه آخر ، تيم ها نميتونن بيان تابلو موقعيت گل درست كنن كه تيم مقابل گل بزنه مساوي بشه ( اين بدتر از خود تباني هست !!!‌ ) پس بهترين راه رو در اين ميبينن كه 1-1 بشه بدون هيچ دردسري
اينطوري جلوي خيلي از حوادث هم گرفته ميشه
ولي خب زدن خسارت خيلي بهتر از ريختن آبرو هست ، غير از اينه ؟

dark fear
05-10-2009, 15:16
b-b-c يكي از بي طرف ترين خبرگذاري هاست ، در ضمن من نگفتم چيزي ازشون قبول كني ،‌ bbc فيلم بعد بازي رو نشون داد وگرنه من نميگم بحثي كه شده رو قبول كني عزيز ، بهتره در مورد خبرگذاري ها كمي بيشتر تامل كنيد
حتما شما ايرنا رو قبول داريد ؟
اینجا جای این بحثا نیست ... :13: خیر من ایرنا رو هم قبول ندارم اصلا اخبارشو هم دنبال نمیکنم :13: درمورد
b-b-c هم اشتباه میکنی .. سیاست های کثیفشو نمیشناسی
بگذریم اینجا اصلا جای این بحثا نیست
اگه میخای بیا تو فروم I-R-A-N-C-L-U-B-S.ORG اونجا فضای آزادیه (امضامو بخون ...)

ببينيد حرفهاي من رو بخونيد ببينيد منطقي هست يا نه :
به هیچ وجه :20:

اول اينكه تباني بود يا نه هر آدم عاقلي ميتونه بفهمه ،
این نظر شما (و یا شاید خیلیای دیگه) است که تبانی شده لطفا به نظر بقیه احترام بذارید
یعنی اونایی که میگن تبانی نشده عاقل نیستن :19: :10:

همه شاهد بوديم كه بعد از گل پرسپوليس كه رفت تو حالت دفاعي استقلال چطور حمله ميكرد تا به گل برسه و تا گل رو زد عقب نشيني كرد و ديگه ...
به نظرم این بر میگرده به استرس فوق العاده زیاد بازیکنا و ضعف تاکتیکی

در مورد اينكه شما ميگيد 2-2 يا 3-3 كمي فكر كنيد ميبينيد ريسك گرفتن همچين نتيجه اي خيلي بالاست
اومديم بازي 3-2 شده بود تو 10 دقيقه آخر ، تيم ها نميتونن بيان تابلو موقعيت گل درست كنن كه تيم مقابل گل بزنه مساوي بشه ( اين بدتر از خود تباني هست !!!‌ ) پس بهترين راه رو در اين ميبينن كه 1-1 بشه بدون هيچ دردسري
با این حرف شما اصلا موافق نیستم :11: گل استقلال اگه اشتباه نکنم تو فاصله دقیقه 50-60 زده شد
تا آخر بازی شیش تا گل دیگه هم وقت بود زده بشه ... اگه میخاستن تبانی-مساوی کنن مطمئن باش 1-1
نمیکردن ... چون واقعا و انصافا نتیجه ی خیلی شک بر انگیزیه :10: و به نظر من همین نتیجه 1-1 خودش
این مطلب رو میرسونه که از پیش تنظیم نشده :10:فوقش مثل پارسال یه علیزاده صفت رو میفرستن یه گل به حریف هدیه کنه :31: (بازی پارسال رو قبول دارم که دست هایی پشت پرده بود)

اينطوري جلوي خيلي از حوادث هم گرفته ميشه
ولي خب زدن خسارت خيلي بهتر از ريختن آبرو هست ، غير از اينه ؟
به هیچ وجه نمیشه کتمان کرد که مسئولین دوست داشتن بازی مساوی بشه :46:
به نظرم خیلیش بر میگرده به شعور و فرهنگ خود ما شما رو نمیگم بد برداشت نکنید
ولی انصافا کی از یاد میبره که تو دربیای گذشته چقدر به ورزشگاه و شهرداری خسارت وارد شد :2: ؟
البته با تمام این اوصاف من بازم میگم حداقل این بازی تبانی نبود
یکم فکر کنید ... اینو قبول دارید که اگه قرار بوده مساوی بشه باید تک تک بازیکنا از این قضیه
با خبر میشدن ؟ حالا به فرض این که تبانی شده ... از تو این 40-50 نفر بازیکن 2 تیم یکیشون ممکن
نیست قضیه رو لو بده ؟ مثلا محمد پروین که معلوم بود دل پری داره یا کریم باقری یا خلیلی :19:
خلاصه من کاملا مخالم
البته به شما حق میدم شک کنید و بد بین باشید :10:

nw_nk
07-10-2009, 20:39
« قوانین انجمن خبرهای ورزشی » ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

12- انجمن اخبار ورزشی فقط جای اخبار و نظرسنجی های پیش بینی هست. از ایجاد موضوعات دیگر خودداری کنید.