PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد خودرو بين 17 تا 18 ميليون

M.T.Z
03-10-2009, 02:19
سلام
من كلي در اينترنت جستجو كردم ولي جايي به خوبي اينجا براي مشاوره خريد ماشين پيدا نكردم.
من ميخوام يك ماشين بخرم و بودجه ام تا بين 17 تا 18 ميليون است. صفر و كاركرده اش هم فرقي نميكنه. بيشتر براي اسپرت بازي و ... ميخوام. با شتاب و سرعت بالا و همچنين راحتي در رانندگي باهاش.زياد هم ازش استفاده نميكنم شايد 1 تا 2 ساعت در روز. من خودم ميخواستم پرشيا بگيرم ولي گفتم بد نيست بدونم با اين بودجه اي كه دارم شايد بشه يه ماشين بهتر گرفت. من خودم از مزدا خيلي خوشم مياد ولي نميدونم با 17 18 ميليون ميشه يه مزداي كاركرده گرفت؟ كلا يه ماشين جوون پسند براي لايه كشي و ... ميخوام :31: البته پيشنهاد 206 نديد چون خوشم نمياد!

farshad bugatti
03-10-2009, 13:24
اره میتونی مزدا 323 دست دوم بخری یا میتونی elx کارکرده مدل 85 - 86 تمیز هم پیدا کنی با 16 تومان و با بقیه پولت اسپورتش کنی elx هم شتاب و سرعتش خوبه و هم اسپورت هم بهش میاد در ضمن راحتی هم که داره.

MoHaMaD ZaNd
03-10-2009, 13:45
دوست من ماشين هاي ايراني هيچكدوم اونجوري كه شما ميگي شتاب و ... ندارن . اما ميتوني مثلا يه ال 90 يا يه سمند ال ايكس بگيري بعد خودت از لحاظ موتوري اسپورتش كني !! مثلا من رفيقم يه سمند ال ايكس گرفت الان هم قراره كه موتور ماشينشو عوض كنه !!!
پرشيا نسبت به امكاناتش قيمتش خيلي بالاست !!!
بازم خودت ميدوني

farshad bugatti
03-10-2009, 13:55
دوست من ماشين هاي ايراني هيچكدوم اونجوري كه شما ميگي شتاب و ... ندارن . اما ميتوني مثلا يه ال 90 يا يه سمند ال ايكس بگيري بعد خودت از لحاظ موتوري اسپورتش كني !! مثلا من رفيقم يه سمند ال ايكس گرفت الان هم قراره كه موتور ماشينشو عوض كنه !!!
پرشيا نسبت به امكاناتش قيمتش خيلي بالاست !!!
بازم خودت ميدوني
چرا مگه elx ماشینه بدیه...؟ 110 اسب بخار قدرتشه نیاز به تقویت نداره.راحتی هم که داره قیافشم از سمند و تندر خوبه امکاناتش هم بد نیست دست دوم اون بهترین خریده

MoHaMaD ZaNd
03-10-2009, 14:05
چرا مگه elx ماشینه بدیه...؟ 110 اسب بخار قدرتشه نیاز به تقویت نداره.راحتی هم که داره قیافشم از سمند و تندر خوبه امکاناتش هم بد نیست دست دوم اون بهترین خریده
دوست عزيز منظور من از تقويت خيلي بيشتر از 110 اسبه !!! شما يه 1 تومن خرج روي سمند ميتوني اونو خيلي بهتر از پارس ELX كني !!! به خاطر اين گفتم ارزش نداره پارس وگرنه ميدونم كه پارس ELX قدرتش 110 اسبه !!!

farshad bugatti
03-10-2009, 14:08
اخرش سمنده دیگه با این تقویتی که شما میگین خیلی ها کردن اما خوب از اب در نیومده یعنی غیر اصوله....

D r i v e r
03-10-2009, 14:12
نظر من با 17 - 18 تومن یه عدد آوانته کارکرده هست
قدرت خوب
خوشگله(نمیدونم چرا بعضی ها میگن نیست :دی)
شتاب عالی
پارس elx هم خوبه
شتابش که تقریبا میشه گفت تمام از تمام محصولات ایرانخودرو بهتره به جز تیپ 5 اونم نه هر تیپ پنجی ، تیپ 5 با ecu 7.4.4

دوست عزيز منظور من از تقويت خيلي بيشتر از 110 اسبه !!! شما يه 1 تومن خرج روي سمند ميتوني اونو خيلي بهتر از پارس ELX كني !!! به خاطر اين گفتم ارزش نداره پارس وگرنه ميدونم كه پارس ELX قدرتش 110 اسبه !!!
بحث کردن نداره که
کی این دوره و زمونه میره دنبال تقویت موتور و درد سر هاش؟؟!!!
راستی محمد با 1 تومن که گفتی نمیشه
حداقل 2 تومن باید کنار بذاری

اخرش سمنده دیگه با این تقویتی که شما میگین خیلی ها کردن اما خوب از اب در نیومده یعنی غیر اصوله....
آقا شرمنده
میشه یه 2 - 3 نمونه معرفی کنین که ما هم از بی خبری در بیایم؟؟
و اینکه چیکار کردن دقیقا؟

M.T.Z
03-10-2009, 14:15
من يه فيات سينا هم ديدم بدجوري به دلم نشسته! چه جور ماشينيه؟

farshad bugatti
03-10-2009, 14:15
نظر من با 17 - 18 تومن یه عدد آوانته کارکرده هست
قدرت خوب
خوشگله(نمیدونم چرا بعضی ها میگن نیست :دی)
شتاب عالی
پارس elx هم خوبه
شتابش که تقریبا میشه گفت تمام از تمام محصولات ایرانخودرو بهتره به جز تیپ 5 اونم نه هر تیپ پنجی ، تیپ 5 با ecu 7.4.4
اتفاقا اوانته سیاه با رینگ اسپورت کمی ارتفاع بزنی دیگه....

آقا شرمنده
میشه یه 2 - 3 نمونه معرفی کنین که ما هم از بی خبری در بیایم؟؟
و اینکه چیکار کردن دقیقا؟

دوست من موتوره سمندشو تقویت کرده میگه همیشه از ترمز هاش ناراضیم اینکه ایشون میگن دوستم میخواد 10 میلیون خرج سمند کنه کلا اشتباهه.

farshad bugatti
03-10-2009, 14:18
پست تکرای.!

M.T.Z
03-10-2009, 17:54
من يه فيات سينا هم ديدم بدجوري به دلم نشسته! چه جور ماشينيه؟
انگار پستم دير تاييد شده تاپيك به روز نشده!

MoHaMaD ZaNd
03-10-2009, 20:03
دوست من فيات سي نا هم من توش نشستم به نظرم چيز جديد و جالب نداره !! موتورش هم كه 1400 سي سي هست و قدرتش 75 اسبه !!! به نظرمن سي نا فعلا ارزش خريد نداره !!! در مورد اون پست هم امير جان با 1.5 ميشه سمند رو بهتر از ELX كرد . اما در مورد آوانته منم با امير جان موافقم . مردم اين همه ميگن داخلش ضايعست اما به نظر من خوب بود . اگه بتوني آوانته كاركرده بگيري خيلي خوب ميشه !!!

M.T.Z
03-10-2009, 23:06
من امروز تو روزنامه گشتم چند جا نمايشگاه ماشين تو عباس آباد هم رفتم ولي آواتته كمتر از 22 تومن پيدا نكردم.
ديگه ارزون ترينشون يه مدل 86 تصادفي بود كه رنگ هم داشت ميگفت 22 ميليون كه ديدم ارزش نداره.
در هر حال با كلي پرس جو بهم گفتن بهترين ماشيني كه ميتوني بگيري همين مزدا 323 هست.
آقا يه سوال ديگه با اين بودجه اي كه من دارم ميتونم يه ماشين بگيرم كه سقفش هم متحرك باشه؟! يعني بتونم سقفش رو بكشم عقب؟ مثل همين ماكسيما كه ميشه سقفش رو برداشت.

farshad bugatti
03-10-2009, 23:49
من نمیدونم با 15 میلیون میشه یه elx تمیز مثلا مدل 85 خرید چرا باید اصرار داشته باشیم که سمند بخریم و اونو تقویت کنیم...!!!!
از هر لحاز که بگی elx از سمند برتره تنها قیمتشه که افت قیمت صفر ان خیلی هستش در حد ماشین های بالای 40 میلیونه اما دست دوم ان دیگه مانند روال عادی بازار با قیمت مناسب فروخته میشه حالا قضاوت با اساتیده...

MoHaMaD ZaNd
04-10-2009, 13:59
من نمیدونم با 15 میلیون میشه یه elx تمیز مثلا مدل 85 خرید چرا باید اصرار داشته باشیم که سمند بخریم و اونو تقویت کنیم...!!!!
از هر لحاز که بگی elx از سمند برتره تنها قیمتشه که افت قیمت صفر ان خیلی هستش در حد ماشین های بالای 40 میلیونه اما دست دوم ان دیگه مانند روال عادی بازار با قیمت مناسب فروخته میشه حالا قضاوت با اساتیده...

فرشاد جان تو بهت ماشين صفر بدن ميگيري يا دست دو !!! در ضمن اگه سمند رو تقويت كنيم خيلي بهتر از پارس ELX‌ ميشه . اينو همه ميدونن
در ضمن بهتره ديگه در مورد اين تقويت و .. بحث نكنيم !!!

D r i v e r
04-10-2009, 14:45
فرشاد جان تو بهت ماشين صفر بدن ميگيري يا دست دو !!! در ضمن اگه سمند رو تقويت كنيم خيلي بهتر از پارس ELX‌ ميشه . اينو همه ميدونن
در ضمن بهتره ديگه در مورد اين تقويت و .. بحث نكنيم !!!
کیا میدونن؟؟
محمد جان چرا اینقدر تعصب سمند رو میکشی ؟
الان کی حوصله تقویت موتور و عوض کردن سیستم مکش هوا (که صدا تغییر میکنه) وسیستم تخلیه دود( که بازم صدا تغییر میکنه) و اگه بخوای تعویض موتور هم بکنی 1001 بدبختی دیگه داره
تنها موتور نیست که
گیربکس فرق میکنه
سیستم سوخت رسانی فرق میکنه
4 چرخ دیسکی داره و ترمز قابل قبول
صندلیش کلی ادا و اطوار داره برای خودش (برای هر شخصی میشه تنظیمش کرد)
مهم تر از همه اینکه این موتور 16 سوپاپ وارداتی بود!!
در آخر هر ماشینی با انگولک راه رفتنش بهتر میشه بحث سره 2 ماشینه استاندارده

:46:
-------------------------------------
به نظر من موقع پیشنهاد یه خودرو اصلا نباید بحث تقویت موتور و انگولک کردن رو پیش کشید
اگه خود شخص طالب بود ، بحثش جداست و نباید اصلا اینجا بحث بشه

MoHaMaD ZaNd
04-10-2009, 15:59
کیا میدونن؟؟
محمد جان چرا اینقدر تعصب سمند رو میکشی ؟
الان کی حوصله تقویت موتور و عوض کردن سیستم مکش هوا (که صدا تغییر میکنه) وسیستم تخلیه دود( که بازم صدا تغییر میکنه) و اگه بخوای تعویض موتور هم بکنی 1001 بدبختی دیگه داره
تنها موتور نیست که
گیربکس فرق میکنه
سیستم سوخت رسانی فرق میکنه
4 چرخ دیسکی داره و ترمز قابل قبول
صندلیش کلی ادا و اطوار داره برای خودش (برای هر شخصی میشه تنظیمش کرد)
مهم تر از همه اینکه این موتور 16 سوپاپ وارداتی بود!!
در آخر هر ماشینی با انگولک راه رفتنش بهتر میشه بحث سره 2 ماشینه استاندارده

امير اگه يه دفعه ديگه به من بگي متعصب ميزنم ... :31::40:
بابا من چندبار بگم تعصب ندارم .
همونطور كه دوستمون ميگن من ميخوام اسپورتي باشه و شتاب خوبي داشته باشه من گفتم با پول كمتر و كمي خرج روي ماشين ميشه اونو بهتر از پارس ELX كرد . همين .

farshad bugatti
04-10-2009, 16:48
به نظر من موقع پیشنهاد یه خودرو اصلا نباید بحث تقویت موتور و انگولک کردن رو پیش کشید
اگه خود شخص طالب بود ، بحثش جداست و نباید اصلا اینجا بحث بشه
خب منم همینو میگم دیگه در صورت وجود ماشینه استاندارد چه لوزومی به پیشنهاد تقویت به کسی بدیم...

بابا من چندبار بگم تعصب ندارم .

ما کاری نداریم که شما تعصب دارین یا نه . اما من از شما یه سوالی دارم که چرا همیشه شما به دوستان (اکثرا) سمند رو پیشنهاد میکنید...؟!
اینو هم بگم که البته کلی میگم قیافه ی پرشیا جذابه یا سمند...؟ اگه از لحاز فنی بگین خب پرشیا هم کیفیت ساختش کمه نسبت به قبل هم خیلی گرونه......!
اما elx هم کیفیت ساختش مناسبه هم موتورش جدید و پر قدرته و امکاناتش از پرشیای معمولی بیشتره با این حرف ها سمند چه برتری نسبت به elx داره...؟
محمد جان قصد نصیحت ندارم اما ماشین تنها سرعت و شتابش مهم نیست بلکه خوش دستی و لذت بردن از ماشین و در کل باید ماشین به دل ادم بشینه سمند مقابل 405 و پرشیا پیر مردیه کلا به دل من نمیشینه...! اگه قرار هم باشه ماشین تقویت کرد این همه ماشین...

MoHaMaD ZaNd
04-10-2009, 17:55
فرشاد جان منظور من از سمند مدل ال ايكس سال هست نه معمولي . من گفتم بهتره كه ديگه در اين مورد بحث نكنيم . چون ممكنه حرف هايي از دهنمون در بياد كه براي دوستيمون خوب نيست .
من نوكر شما دوستان هم هستم . هرچي شما بگين .

M.T.Z
04-10-2009, 21:59
امروز رفتم بلاخره يه هيوندا آوانته رو پسنديدم. فعلا قطعي نشده ولي به احتمال زياد همين رو ميگيرم. فقط يكم داخل ماشين ساده و قديمي هست آدم رو ياد پژو اردي ميندازه.
اگه بخوام بعدا بدنه ماشين رو عوض كنم و چوبي بگيرم چقدر هزينش ميشه. ميخوام داخلش رو كلا تغيير بدم.

MoHaMaD ZaNd
05-10-2009, 14:58
دوست عزيز پيشاپيش تبريك ميگم . داخلش هم اونجور كه ميگيد بد نيست ولي خوب ساده هستش .

keratus
13-10-2009, 16:35
بهترین ماشین فیات سی ینا هست تا حالا هر کی خریده راضیه خلاصه ماشینه ایتالیایی یه چیز دیگه است تا ماشینای ساخت داخل
واقعا ارزش خردیدن را داره

D r i v e r
13-10-2009, 21:50
بهترین ماشین فیات سی ینا هست تا حالا هر کی خریده راضیه خلاصه ماشینه ایتالیایی یه چیز دیگه است تا ماشینای ساخت داخل
در ضمن موتور فیات 1600سی سی می باشد و 104اسب بخار تولید می کند و واقعا ارزش خردیدن را داره
:18:
من فکر میکردم حجم موتورش 1461 هست با 77 اسب بخار قدرت :46:
بعدش اینکه مگه این ماشین مونتاژ داخل نیست؟
و یه چیز دیگه اینکه شما دلایلتون رو برای این همه تعریف کردن از سینا بگین
الکی که نمیشه بگیم یه ماشین خوبه و یه ماشین ....

farshad bugatti
14-10-2009, 01:41
فیات سینا ماشینه خوبیه اگه...............قیمتش 13 میلیون بود با توجه به امکانات کم اون و از همه مهم تر موتوره ضعیفش به اون قیمت اصلا نمیارزه اگه 13 میلیون هم بود باز با وجود تندر و ریو با مشکل رو به رو میشد چه برسه به 17 میلیون......!!!!!!!!!!
قیافشم اونقدر ها خاص نیست که نظر ها رو به خودش جلب کنه کیفیته ساختش هم متوسطه.
و کسانی که فیات سینا دارن از فرمان و کلاج نرم اون تعریف میکنن اما در عوض از مصرف سوخت بالای اون نسبت به گفته ی کارخانه و کشش ضعیف و ترمز های ضعیف اون گله دارن دیگه فکر نکنم که فیات چیزی برای دفاع کردن داشته باشه چه در کاغذ و چه در عمل چیزی برای گفتن نداره....!

afflatus
14-10-2009, 11:38
سلام
من كلي در اينترنت جستجو كردم ولي جايي به خوبي اينجا براي مشاوره خريد ماشين پيدا نكردم.
من ميخوام يك ماشين بخرم و بودجه ام تا بين 17 تا 18 ميليون است. صفر و كاركرده اش هم فرقي نميكنه. بيشتر براي اسپرت بازي و ... ميخوام. با شتاب و سرعت بالا و همچنين راحتي در رانندگي باهاش.زياد هم ازش استفاده نميكنم شايد 1 تا 2 ساعت در روز. من خودم ميخواستم پرشيا بگيرم ولي گفتم بد نيست بدونم با اين بودجه اي كه دارم شايد بشه يه ماشين بهتر گرفت. من خودم از مزدا خيلي خوشم مياد ولي نميدونم با 17 18 ميليون ميشه يه مزداي كاركرده گرفت؟ كلا يه ماشين جوون پسند براي لايه كشي و ... ميخوام البته پيشنهاد 206 نديد چون خوشم نمياد!
از صحبت هاي شما ميشه اينطور برداشت كرده علاقه اي به ماشين صفر نداريد و بيشتر كاركرده مد نظرتون هست!
با اين اوصاف من دو گزينه رو به شما پشنهاد مي كنم يكي جنتو كاركرده و يكي 323 كاركرده (تقريبا در اون رنج قيمت 17 18 تومن ميشه) كه با شرايطي كه مد نظر داريد به نظر جنتو بهتر باشه.
در ضمن اونته كاركرده تميز با اين پول شما همخوني نداره!

farshad bugatti
14-10-2009, 23:20
از صحبت هاي شما ميشه اينطور برداشت كرده علاقه اي به ماشين صفر نداريد و بيشتر كاركرده مد نظرتون هست!
با اين اوصاف من دو گزينه رو به شما پشنهاد مي كنم يكي جنتو كاركرده و يكي 323 كاركرده (تقريبا در اون رنج قيمت 17 18 تومن ميشه) كه با شرايطي كه مد نظر داريد به نظر جنتو بهتر باشه.
در ضمن اونته كاركرده تميز با اين پول شما همخوني نداره!

البته ایشون تصمیم گرفتن و اوانته رو انتخاب کردن فکر نکنم دیگه توصیه ای نیاز باشه:31:

afflatus
15-10-2009, 01:00
البته ایشون تصمیم گرفتن و اوانته رو انتخاب کردن فکر نکنم دیگه توصیه ای نیاز باشه:31:
شما اين مسئله كه مي دونيد چرا بعد پست ايشون دوباره پست ميزنيد!؟
درضمن اگه پست قبلي ايشون رو خونده باشيد(كه بعيد مي دونم!)مي بينيد كه ايشون هنوز اوانته رو نگرفتن و بعد از اون پست هم پستي نزدن كه بگن اونته خريدن يا نه!

امروز رفتم بلاخره يه هيوندا آوانته رو پسنديدم. فعلا قطعي نشده ولي به احتمال زياد همين رو ميگيرم.
اميدوارم كه هميشه قبلا از نصيحت كردن كاري به ديگران خودتون اول رعايت كنيد:31:

farshad bugatti
15-10-2009, 01:29
من تو این صفحه پیشنهاده خریده ماشین به کسی نکردم من و دوستان جواب keratus که به اشتباه گفتن فیات سینا 104 اسب بخاره رو دادیم

D r i v e r
15-10-2009, 01:46
دوستان عزیز اگه میشه بحث الکی و خارج از تاپیک نکنین
اون موقع مجبور میشیم یا تاپیک رو قفل کنیم و یا پست های اضافی رو پاک کنیم و یا هردوش باهم
اگه بحث خاصی هم هست میتونین توی پروفایل همدیگه همدیگرو قانع کنین

graphmax
29-10-2009, 22:22
پرشيا اي ال ايكس خيلي ماشينه خوبيه.
شتابش هم كه عاليه و حرف نداره.
من اگه پول داشتم ميخرديم حتما.

10 روز پيش مدل 86 با 14 هزار كاركرد رو 15.500 فروختم.