PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دخواست نرم افزار C

oranoos2007
02-10-2009, 07:42
با سلام خدمت دوستان
من به نرم افزار برنامه نویسی Cنیاز شدید دارم از شما تقاضا دارم که اگر هرکی این نرم افزار داره لینک اون برای دانلود برای من بگذاره . لطفا هرچه سریعتر
با تشکر

click_dez
02-10-2009, 08:15
براي برنامه نويسي بايد اين مراحل طي بشه :
1- نوشتن برنامه : برنامه رو ميشه هر جايي نوشت . روي کاغذ ، تو NotePad ، تو MS Word ، روي دستتون ، رو ديوار و .....
2- حالا اين کد رو شما به زبان مثلا ++C نوشتين . مي خواين که اجرا کنين و نتيجه رو ببينين . ولي کامپيوتر و يا بهتر بگيم سخت افزارهاي کامپيوتر و يا بهترتر ، CPU کامپيوتر هر زباني رو درک نمي کنه . فقط زبان ماشين خودش رو . بنابراين به يه مترجم نياز هست که اين زبان رو براي ما به زبان ماشين ترجمه کنه . به اين مترجم در اصطلاح کامپايلر گفته ميشه . شما توسط کامپايلر اين کدتون رو به زبان ماشين ترجمه مي کنين و بعد از اون کدتون براي ماشين قابل استفاده است .
البته مراحل ديگه اي هم وجود داره که کلي ها همينا هستن . 6 مرحله طي ميشه از نوشتن برنامه تا اجراي اون . براي اين منظور محيطهايي ايجاد شده که به اونا IDE يا Integrated Development Environments گفته ميشه . يعني محيط يکپارچه توسعه . يعني تمام اين 6 مراحل رو توش ميشه انجام داد . از نوشتن کد تا اجراي اون . براي سيستم عامل ويندوز معروف ترين و قدرتمندترينش MS Visual Studio هست که شما توش مي تونين هر چهار زبان خودتون رو کامپايل و اجرا کنين.

یه توضیج کامل به نقل از دوست عزیز sin2x=2sinxcosx

Ship Storm
02-10-2009, 10:32
ویژوال استودیو 2008 اکسپرس ادیشن 800 مگ تقریبا حجم داره اگه دانلود کنی نسخه 2008 اون رو داره
++Visual C رو داره که تو خود سایت ماکروسافت برای دانلود قرار داده شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

++C رو هم میزارم حجمش 87 مگابایته از لینک زیر میتونی بگیریش

Borland C++ Release 5.02

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pass: Rapidsharedownload.net

AZARMEHR52
15-11-2009, 13:53
سلام دوستان
من Borland C++5.02 با محدوديت 14 روزه دارم براي کرک کردنش چکار بايد کرد؟

Ship Storm
15-11-2009, 14:28
این نسخه ای که من گذاشتم نیاز به سریال و کرک نداره من رو سیستم خودم نصبش کردم
.
.
.
برای درخواست کرک و سریال انجمن جداگانه داریم
.
.
.
درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])