PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چاپ سیاه و سفید

samad1agha
08-03-2006, 13:17
سلام
من میخوام یه عکس به صورت سیهو سفید یرینت کنم ولی نمیشه

از جوهر رنگای دیگه هم استفاده میکنه

میگن که اشکال از تظیمات فوتوشاپ نه پیرینتر میشه منو راهنمایی کنید
مرسی

arash_irani
08-03-2006, 16:57
سلام دوست من
شما دقيقا بفرماييد كه اون عكسي رو كه ميخواهيد چاپ كنيد سياه و سفيد هستش يا اينكه رنگي هستش و ميخواهيد به صورت سياه و سفيد چاپ كنيد ؟؟؟

اگر عكستون رنگي هستش در برنامه فتوشاپ ابتدا مسير زير رو طي كنيد و بعد براي چاپ اقدام کنید
Image>>Mode>>Grayscale اگر هم سوالی پرسید دکمه OK رو بزنید
و بعد اگر بخواهید با همین برنامه فتوشاپ چاپ کنید که از همان منوی File گزینه Print رو انتخاب و بعد از تعین چاپگر شما میتونید عکستون رو به صورت سیا و سفید چاپ کنید
دوست من اگ ر سوالی بود در خدمت هستم لطفا قید کن که چقدر با برنامه هایی که میخوای ازش برای چاپ استفاده کنی تخصص داری :)
موفق باشید
یا حق

samad1agha
09-03-2006, 15:37
[سلام
من با فتو شاپ چاپ میکنم و عکس رنگی عالی چاپ میکنه ولی عکسی که ساه سفید هست به صورت سرمه ای چاپ میشه

Elfin-D
10-03-2006, 01:33
ممكنه مشكل از پرينتر و جوهر تون باشه!
مود رنگرو به cmykتبديل كنيد و كمي رنگعارو تغيير بديد!

samad1agha
10-03-2006, 08:08
ممكنه مشكل از پرينتر و جوهر تون باشه!
مود رنگرو به cmykتبديل كنيد و كمي رنگعارو تغيير بديد!
سلام
پیرینتر بردم نمایندگی گفتند اصلا مشکل نداره
میگن که از تنظیمات فتوشاپ هست . من وقتی میخوام عکسی رو چاپ کنم در آخرین مرحله کلید CTRL+Y میزنم

Elfin-D
10-03-2006, 10:03
البته اگر پرينترتون حرفه اي نيست با rgbهم ميشه پرينت گرفت!
اگر روي صفحه مونيتور درست ميبينيد بعيده كه مشكل از فتوشاپ باشه
ميتونيد كارتون رو به عكي با فرت jpgتبديل كنيد و بعد ازاون بوسيله خود ويندوز پرينت بگيريد

samad1agha
10-03-2006, 14:19
البته اگر پرينترتون حرفه اي نيست با rgbهم ميشه پرينت گرفت!
اگر روي صفحه مونيتور درست ميبينيد بعيده كه مشكل از فتوشاپ باشه
ميتونيد كارتون رو به عكي با فرت jpgتبديل كنيد و بعد ازاون بوسيله خود ويندوز پرينت بگيريد

سلام پیرینتر من EPSON CX3200

هست.و عکس رنگی طوری چاپ مبکنه که آدم انگشت به دهن می مونه ولی عکس سیاه سفید.............. :sad:

Elfin-D
10-03-2006, 14:42
ببين
اگر در بيرون برنامه فتوشاپ پرينت گرفتي و باز مشكل هست (كه احتمالا هم هست)100% مشكل از تنظيمات پرينترت هست!
توي تصاويري كه پرينت ميگيره به صورت رنگي،دقت كن ببين رنگ سياه رو سياه پرينت گرفته يا نه!
يك امكان خيلي ضعيف هم اينه كه كارتريج شما رنگ مشكيش يا تموم شده يا اصلا مشكي نيست!

samad1agha
11-03-2006, 19:50
ببين
اگر در بيرون برنامه فتوشاپ پرينت گرفتي و باز مشكل هست (كه احتمالا هم هست)100% مشكل از تنظيمات پرينترت هست!
توي تصاويري كه پرينت ميگيره به صورت رنگي،دقت كن ببين رنگ سياه رو سياه پرينت گرفته يا نه!
يك امكان خيلي ضعيف هم اينه كه كارتريج شما رنگ مشكيش يا تموم شده يا اصلا مشكي نيست!

سلام والا بخدا مشکل از پیرینتر نیست آخه کپی سیاه و سفید راحت میگیره
یه سوال
چه جوری میشه عکس فقط به حالت mky باشه نه rgb که به شه آاز طریق chanell رنگهای دیگه رو off
کرد؟؟؟؟؟ ???

Elfin-D
14-03-2006, 13:35
بايد تو منودmode،مد اونرو به cmykتبديل كنيد!

zer0tent
13-08-2009, 07:59
سلام دوستان .
مشکل من، اينه که چاپ عکس رو توي حالت سياه و سفيد، بصورت رنگ سبز ميده بيرون .

اگه کسي توي کار چاپ عکس با پلاتر اچ پي 500 هست، کمکم کنه.
من ميخوام عکس سياه و سفيد چاپ کنم، روي کاغذ عکس، اما عکس رو حالت سبز رنگ (که سبزيش مشخص هست، طوري که ميشه تشخيص داد عکس سياه و سفيد نيست ) چاپ ميکنه و کمي کاغذ رو چروک ميکنه

- لازم به يادآوري هست که من تنظيمات پلاتر رو هم به اين صورت انجام ميدم :
آيا نيازي به تغييرات ديگه توي قسمت هاي 1 و 2 هست يا خير، اينو هم بگم که جوهرهاي پلاتر، اصل هست و البته از اين پکيج هايي که کنار پلاتر گذاشته ميشه و ميشه راحت شارژ کرد استفاده ميکنم .

مرحله اول .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرحله دوم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا بگين چيکاري بايد کرد ؟

Maysam-BFU
13-08-2009, 17:24
قبلا دقیقا من این مشکل رو با پرینتر رنگی داشتم که وقتی روی کاغذ عکس پرینت می گرفت سیاه سفید ، سبز می شود.

ولی درست شد ، یادمه ، اول عکس رو Grayscle کردم و بعد یکبار پرینتر رو رنگهاشو Reset کردم .

تنظیمات شما بنظر درست میاد .

tatu.memol
17-08-2009, 08:55
از من هم تنظیماتش همینجوریه ولی مشکل شمارو ندارم