PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فردوسی پور؛ پرسپولیسی متعصب!

sinath
01-10-2009, 20:14
جهان: بی تردید همه علاقه مندان به فوتبال دوست دارند بدانند گزارشگران فوتبال استقلالی هستند یا پرسپولیسی. در واقع شاید در نحوه گزارش آن ها مشخص نباشد به چه رنگی علاقه دارند، ولی قعطا این گزارشگران قبل از اینکه وارد این شغل شوند به یکی از تیم های سرخابی تعلق خاطر داشته اند.

بهرام شفیع پرسپولیسی متعصب!
بهرام شفیع یکی از گزارشگران قدیمی فوتبال ایران است که همچنان تهیه کننده و مجری برنامه ورزش و مردم است. شفیع در اواخر دهه شصت و در مقطعی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بود. بنابراین او از زمانی که به فوتبال علاقه پیدا کرده، یک پرسپولیسی بوده و هنوز هم طرفدار سرخپوشان است.

شفیع سابقه گزارش در دربی را دارد و شاید مهمترین گزارش او در سال 74 بود که در آن بازی استقلال با نتیجه 3 بر صفر پرسپولیس را شکست داد تا پرسپولیسی ها به شوخی عنوان کنند هر زمان او گزارشگر داربی باشد، ما بازی را واگذار می می کنیم !

به هر حال بهرام خان شفیع چیزی برای پنهان کردن ندارد و او را می توان کاپیتان سرخپوش گزارشگران خواند. البته او سالهاست كه كار گزارشگری را كنار گذاشته و فقط مجری گری والبته فدراسیون داری میكند!

جهانگیر کوثری : کاپیتان استقلالی ها

جهانگیر کوثری پیش از آنکه مفسر و گزارشگر شود یک فوتبالیست مطرح بود و در مقطعی نیز عضو تیم استقلال. کوثری یک استقلالی تمام عیار است و در آن هیچ شکی نیست. این گزارشگر هم سابقه گزارش داربی را در پرونده خود دارد و بی شک هیچگاه دوست ندارد تیم سابقش بازنده این بازی تاریخی باشد. می گویند جهانگیر خان همواره در تصمیمات مدیریتی باشگاه استقلال موثر بوده و دستکم از او به عنوان یک مشاور ویژه نام می برند. به هر حال جهانگیر کوثری، کاپیتان آبی پوش گزارشگران است!

عادل فردوسی پور; پرسپولیسی دو آتشه!
عادل در نوجوانی یك پرسپولیسی دوآتشه بود و همین حالا هم خیلی دوست دارد پرسپولیس در دربی استقلال را مغلوب كند! او البته وقتی وارد كار روزنامه نگاری شد كمی منطقی تر به قضایا نگاه كرد. عادل چون میخواهد به همه نشان دهد كه پرسپولیسی نیست ادای استقلالی ها را در می آورد وبعضا طوری وانمود میكند كه انگار از اول استقلالی بوده! در حالیكه چنین چیزی نیست و بهترین مجری ورزشی تلویزیون یك پرسپولیسی دو آتشه است.

مزدك میرزایی; استقلالی و البته یوونتوسی

مزدك درست برعكس عادل, استقلالی است و درست برعكس او میخواهد ثابت كند كه استقلالی نیست و ادای پرسپولیسی ها رو در می آورد. میرزایی استقلال رو خیلی دوست دارد و گاهی اوقات استقلالی بودنش بدجوری توی ذوق میزند. او یكی از بهترین و با اخلاق ترین گزارشگران و مجریان شبكه3 است و دوستی بسیار نزدیكی با عادل دارد. كركری های عادل و مزدك قبل از دربی ها جالب توجه خواهد بود! مزدك البته علاقه خاصی به تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس دارد.

پیمان یوسفی; پرسپولیسی است

یوسفی هم مثل عادل پرسپولیسی است. او در این چندساله كمی بر اطلاعات فوتبالی خود افزوده وسعی دارد یك گزارشگر بی طرف باشد اما خوب هنوز با عادل و مزدك فاصله دارد. یوسفی هم طبعا دوست دارد پرسپولیس ,استقلال را شكست دهد.

جواد خیابانی; استقلالی قدیمی

خیابانی چندی قبل در مصاحبه ای گفت: من یك زمانی در استادیوم تخمه می فروختم! او در جوانی از طرفداران پروپا قرص استقلال بوده و با پرچم و هدبند آبی به استادیوم ها می رفته است اما اگر از خودش بپرسید شدیدا منكر این موضوع میشود. دوستان آقا جواد میگویند او علاقه زیادی به رضا نعلچگر و ناصر حجازی داشت. اما در گزارش دربی ها خودش را لو نداد!

علیفر; او هم استقلالی است

علیفر هم از طرفداران استقلالی بوده اما در گزارشهای خود بی طرفی را رعایت میكند. این روزها علیفر خیلی كم كار گزارشگری را انجام می دهد. او علاقه ویژه ای به محوطه 5/5 متر دارد!

رضا جاودانی; ابومسلمی و استقلالی

رضا جاودانی اهل مشهد و از طرفداران ابومسلم است اما از میان قرمز و آبی دومی را ترجیح میدهد و استقلالی است. جاوانی مجری برنامه های مربوط به كشتی و قوی ترین مردان ایران هم هست اما به فوتبال نیز علاقه خاصی دارد.

MORINIO
01-10-2009, 20:19

بعید میدونم ! یکی از دوستام از خودش پرسیده بوده که طرفدار کدوم تیمه و عادل گفته استقلالیه!

mf.designing
01-10-2009, 20:39

خیابانی چندی قبل در مصاحبه ای گفت: من یك زمانی در استادیوم تخمه می فروختم! او در جوانی از طرفداران پروپا قرص استقلال بوده و با پرچم و هدبند آبی به استادیوم ها می رفته است اما اگر از خودش بپرسید شدیدا منكر این موضوع میشود. دوستان آقا جواد میگویند او علاقه زیادی به رضا نعلچگر و ناصر حجازی داشت. اما در گزارش دربی ها خودش را لو نداد!
آها .... این حرف مفته !!! خودش تو برنامه ی صندلی داغ اعتراف کرد که از بچگی طرفدار پرسپولیس بوده

mf.designing
01-10-2009, 20:42
بعید میدونم ! یکی از دوستام از خودش پرسیده بوده که طرفدار کدوم تیمه و عادل گفته استقلالیه!
اینم مشخصه که .... 90% معتقدن که عادی استقلالیه !!
اما مزدک رو خوب گفتی ! تابلو هست که استقلالیه

sina1100
01-10-2009, 21:09
دقیقا یادمه یه بار تو شبکه جام جم دو سال پیش گفت من دوست دارم همیشه استقلال برنده دربی باشه! پس کلا این مطلب چرته!

M O B I N
01-10-2009, 21:11
فکر کنم همه بر عکسه !!!!

matarsaak
01-10-2009, 21:59
اره همه برعکس بود

ROOTKIT
01-10-2009, 22:50
پیمان یوسفی یه استقلالی دو آتیشه است

اینو از اونجا میگم که فامیل یکی از دوستامه

Triple H_The Game
01-10-2009, 23:38
جواد خیابانی وقتی بازی پرسپولیس رو گزازش می کنه یه بچه هم می فهمه پرسپولیسیه. از بس که تابلو گزارش می کنه.
عادل استقلالیه ولی به روی خودش نمیاره.

hoomaan
01-10-2009, 23:47
مزدک میرزای صد در صد استقلالیه .تو گزارشاش تابلو تابلوئه .
ولی چیزی که جالبه همین خوب نقش بازی کردن ایناست .
چون هنوز هم تو آبی و قرمز بودنشون شک هست . مخصوصا عادل و خیابانی و یوسفی .

farshidshd
02-10-2009, 12:43
همه ی این افراد رو برعکس معرفی کرده

همه میدونن فردوسی پور استقلالیه و خیابانی رو که من خودم ازش پرسیدم و گفت از بچگی پرسپولیسی هست

ferdfe
02-10-2009, 21:54

بايد از همين جاش فهميد همش چرت :2:

اينو ديگه همه ميدونن عادل استقلالي
و خياباني پرسپوليسي :40: خود جواد يادمه دقيقا تو يه برنامه اي اعتراف كرد

DJ POLESTAR
02-10-2009, 22:02
این گزارشگران با سیاست پول میدن به روزنامه نگاران تا.... تا بعد تابلو نشن کدوم تیمی هستن!
آخه دیگه عادل فردوسی پور عین روز روشن استقلالیه حتی تو گزارشاش هم معلومه!!!

فاطـمه
02-10-2009, 22:26
همشو چپه کنید بعد کاملا باهاش موافقم

MORINIO
02-10-2009, 23:11
آخه دیگه عادل فردوسی پور عین روز روشن استقلالیه حتی تو گزارشاش هم معلومه!!!

نه دیگه این یکی رو قبول ندارم .. از روی گزارشش عمرا نمیشه فهمید طرفدار کدوم تیمه .. انصافا خیلی بیطرف گزارش میکنه

graphmax
02-10-2009, 23:23
شايد تو همشون يه مقداري رنگ از دوران جووني وجود داشته باشه.
اما قاعدتا آبي يا قرمز تعصبي نيستن.

H&H
03-10-2009, 08:10
فردوسی پور استقلالی اینو از اونجایی میگم که چند سال پیش که سومین سال مربی گری قلعه نوعی بود وامیر خان قول قهرمانی داده بود فردوسی پور توی یک بازی ابراز امید واری کرد که امسال استقلال قهرمان بشه

Rastin.
03-10-2009, 08:45
دوستی که این خبرو گذاشته معلومه برنامه نود رو نگاه نمیکنه!! :rolleye:

mehdi30nema
03-10-2009, 09:47
تماما اشتباه هست .
پیمان یوسفی = استقلالی
مزدک = پرسپولیسی
عادل = استقلالی
و...

sinath
03-10-2009, 12:11
دوستی که این خبرو گذاشته معلومه برنامه نود رو نگاه نمیکنه!! :rolleye:
خوبم نگاه می کنم و اعتقاد دارم که فردوسی پور استقلالیه. هدف از گذاشتن خبر این بود که ببینم نظر دیگران در مورد گزارشگرا چیه.

rama0000
03-10-2009, 12:57
منم یه جورایی مطمئن هستم فردوسی پور استقلالیه ....به قول دوستان کلا" برعکس اینی که این خبرگزاری گفته درسته....

reza2pars
04-10-2009, 22:26
تقریبا همه برعکسن تابلو ترینشون هم عادل فردوسی پور که هیچ شکی در استقلالی بودنش نیست فکر کنم مطبوعات میخوان در مورد طرفداری گزارشگرا شبهه ایجاد کنن

D r i v e r
05-10-2009, 01:33
از عادل فردوسی پور و دیگر گزارش گران همین جا دعوت میشه که به این فروم بیان و موضع خودشون رو اعلام کنن :دی
البته به نظرم خیابانی هم خیلی طرف استقلال رو میگیره بعضی وقتها
ولی پرسپولیسیه
یادمه که توی یکی از بازیهای استقلال که با تیم های آسیایی بود وقتی استقلال برد خیلی خوشحالی کرد و گفت :
امروز من هم هم یک استقلالی بودم!!!

فاطمه ذبيحي
05-10-2009, 01:57
با عرض معذرت فردوسي پور براي تيمهاي داخلي تره هم خورد نمي كنه عشقش تيم ملي انگليس وليورپوله ولا غير

jigar-tala
05-10-2009, 09:47
فردوسي پور براي تيمهاي داخلي تره هم خورد

منم این طور فکر میکنم

jb.NY
06-10-2009, 17:13
مزدك رو كه فكر كنم توي دربي مشخص شد كه كدوم طرفه.....................بعد از زدن گل استقلال انگار ميگي خبر فوت بهش دادن..............خياباني هم تابلو پرسپوليسيه................يوسفي به نظر استقلاله
عادل هم معلوم نيست . خودشم گفته بوده از اون دو آتيشه هاست ولي نگفت كدوم

sherlockholmz
13-10-2009, 15:48
بابا يه چيزي بگو بگنجه!!
همين ديروز اگر گزارش بازي استقلال با استقلال اهواز را مي ديدي كافي بود تا بفهمي كه خياباني يك پرسپو ليسي است:
- اين هفته تمام 2-0 ها 2-2 شده
- استقلال براي حفظ نتيجه بازي مي كند
- اگر استقلال اهواز كمي بخود بياد مي تونه جبران كنه
- ميداوودي يكم دقت مي كرد الان بازي مساوي بود
- اين مهاجم اهوازي اومده كه بازهم به استقلال گل بزنه
-(گل استقلال) حالا استقلال گل مي زنه و جلو مي افته
-(گل استقلال اهواز) توي دروازه...توي دروازه ... گل...گل!!
روي هر كسي شك داريد بدونيد كه خياباني از علي پروين هم پزسپوليسي تره

hoomaan
13-10-2009, 23:37
با عرض معذرت فردوسي پور براي تيمهاي داخلي تره هم خورد نمي كنه عشقش تيم ملي انگليس وليورپوله ولا غير

اوووووه ! چه دوتا تحفه ای!!

beauty
14-10-2009, 14:06
به نظر من متاسفانه جواد و مزدک (+علیفر) تابلو پرسپولیسی هستن

من دوست داشتم عادل طرفدار تیمم باشه

البته از اینکه پیمان طرفدار قرمز نیست خوشحالم

rh.mohammad
17-10-2009, 12:15
اصلا نمیشه فهمید . ولی فکر میکنم هر کدوم طرف هر تیمی رو میگیرن طرفدارش نیستن. مثلا عادل احتمالا استقلالیه و خیابانی پرسپولیسی.

البته واسه من فقط عادل و مزدک مهمه بقیه کشکن

82686064
17-10-2009, 13:12
جهان:

مزدك میرزایی; استقلالی و البته یوونتوسی

جهانگیر کوثری : کاپیتان استقلالی ها

تا حالا دروغ به این گندگی تو ورزش نشنیده بودم
من 100% مطمئن هستم که
عادل استقلالی هستش
مزدک پرسپولیسی صد آتیشه هست
پیمان یوسفی رو نمیدونم ولی کمی استقلالی نشون میده
خیابانی هم که دیگه تابلو هست فقط کافیه یه بازی گزارشش رو گوش کنید
فقط جهانگیر کوثری تایید میشه چون اونم 100% مطمئنم که استقلالی هست

تایید میشه