PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم نشدن حجم دانلود در اکانت محدود adsl

mchteh
01-10-2009, 13:18
سلام
من اکانت یک گیگ محدود 512 دارم
آیا راهی هست که بدون کم شدن حجم ( یک گیگم) بتونم مخفیانه دانلود کنم یعنی بدون اینکه از یک گیگم کم بشه؟

Mohammad King
03-10-2009, 11:36
سلام

دوست من یه چنین کاری ممکن نیست.

موفق باشید

Diego
03-10-2009, 11:50
سلام
آیا راهی هست که بدون کم شدن حجم ( یک گیگم) بتونم مخفیانه دانلود کنم یعنی بدون اینکه از یک گیگم کم بشه؟

isp کل پهنای باند شما رو مانیتور میکنه و مقدور نیست که همچین کاری بکنی.
(مگه بری سراغ هکر های تحت تعقیب FBI! :10: )

Royce
03-10-2009, 13:07
ولی خیلی مهمه ها این بحث

دیگه کسی نظری نداره؟

Diego
03-10-2009, 14:12
ولی خیلی مهمه ها این بحث

دیگه کسی نظری نداره؟

موافقم.خیلی مهمه.ولی اگه هم باگی وجود داشته باشه(که بعید میدونم)با لو رفتنش سریع جلوش گرفته میشه.مثل باگهایی که در مورد Isp های قدیمی وجود داشت.(dial up)

Royce
04-10-2009, 01:11
یه یارویی بود ادعاش میشد که خیلی از این مسائل سر در میاره میگفت اگه با v p n کانکت بشی isp نمیتونه کنتور بندازه ولی معلوم بود شر و ور میگفت

Tornado2800
04-10-2009, 03:01
یه یارویی بود ادعاش میشد که خیلی از این مسائل سر در میاره میگفت اگه با v p n کانکت بشی isp نمیتونه کنتور بندازه ولی معلوم بود شر و ور میگفت

توهمات فانتزی هستش.
هرچند من دیدم که بعضی سرویس دهنده های خارجی چنین وعده هایی رو دادند که در صورت استفاده از سرویس ما می تونید دور بزنید تست هم کردیم اصلا چنین چیزی امکانش نبود ، حد اقل در اکانتینگ IBSng

mchteh
06-12-2009, 19:53
از تمام دوستان ممنونم

omidarian
20-06-2011, 00:04
سلام
اگه چیزی شنیدی در این مورد درسته. چون یکی از دوستام همچین کاری کرده ولی به من نمیگه. دانلود میکنه در حد تیم ملی.با vpn

tiktak0068
23-06-2011, 13:34
منم بهتون میگ دنبال این چیزا نباشید چون جایی نمی رسید...

najafisajad89@yaho
23-06-2011, 19:41
منم دنبالش بودم پیدا نکردم

boy_kochak
24-06-2011, 19:11
هست بچه ها -- ISP ها در انجمن آشیانه خیلی در موردش بحث شده اما سه ماه پیش یه همچین مطلبی رو تاپیک زدم اما سه سوته رفتش تو TRASH حالا هم مطمئنم اگه ادامه بدیم بازم میریم trash ....

navidkh
24-06-2011, 20:11
با اجازه از دوستان و مدیران در مورد جواب سوال دوست عزیز باید بگم شدنی نیست . اما اون دوستانی که می گن با وی پی ا این کار را می کنند بله درسته این شدنیه اما چطوری الان توضیح می دم.
برای این کار شما به کارت DV b نیاز دارید و یک بشقاب و ال ان بی و یه نفر که اکانت اینترنت یک طرفه ماهواره ای بفروشه . یکسری از دوستان هستن که اکانت های -- شده نا محدود ماهواره ای را بر اساس سرعت ( 512 به بالا) ماهی 20 -30 به بالا می فروشن . و برای استفاده از این سرویس ها شما اول به صورت معمول با یک اینترنت مثل ADSL و ..... ( هر مدلی که دوست داشتید ) به اینترنت وصل می شدید حالا باید به ماهواره وثل بشید که اینجا یه کانکشن وی پی ا دارید که اون را کانکت می کنید از الان کلیه دانلود های شما از طریق ماهواره انجام میشه با سرعت بیشتر و از حجم شما هم کم نمیشه . دقت کنید در این روش دانلود ها از ماهواره انجام میشه و اپلود از طریق اینترنت نعمولی شما انجام میشه و از حجمتون کم می کنه ولی خیلی کمه .

razmjoo
24-06-2011, 20:31
اگه چیزی شنیدی در این مورد درسته. چون یکی از دوستام همچین کاری کرده ولی به من نمیگه. دانلود میکنه در حد تیم ملی.با vpn
داره لاف میزنه . تا ندیدی باور نکن .:11:

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

با اجازه از دوستان و مدیران در مورد جواب سوال دوست عزیز باید بگم شدنی نیست . اما اون دوستانی که می گن با وی پی ا این کار را می کنند بله درسته این شدنیه اما چطوری الان توضیح می دم.
برای این کار شما به کارت DV b نیاز دارید و یک بشقاب و ال ان بی و یه نفر که اکانت اینترنت یک طرفه ماهواره ای بفروشه . یکسری از دوستان هستن که اکانت های -- شده نا محدود ماهواره ای را بر اساس سرعت ( 512 به بالا) ماهی 20 -30 به بالا می فروشن . و برای استفاده از این سرویس ها شما اول به صورت معمول با یک اینترنت مثل ADSL و ..... ( هر مدلی که دوست داشتید ) به اینترنت وصل می شدید حالا باید به ماهواره وثل بشید که اینجا یه کانکشن وی پی ا دارید که اون را کانکت می کنید از الان کلیه دانلود های شما از طریق ماهواره انجام میشه با سرعت بیشتر و از حجم شما هم کم نمیشه . دقت کنید در این روش دانلود ها از ماهواره انجام میشه و اپلود از طریق اینترنت نعمولی شما انجام میشه و از حجمتون کم می کنه ولی خیلی کمه .
عزیزم اون vpn نیست . اون اینترنت ماهواره ای یک طرفه هست که خودش برا خودش تعرفه داره و خیلی هم گرونه . البته راهی برای دور زدن اون هست ولی اون کلا بحثش جداس . در ضمن اگه از اون استفاده کنی بازم که سندت از حسابت کسر میشه و عملا راهی وجود نداره مگه اینکه به سیستم شرکت نفوذ کنی و اکانتتو نامحدود کنی !:27:

reb
24-06-2011, 20:35
هست بچه ها -- ISP ها در انجمن آشیانه خیلی در موردش بحث شده اما سه ماه پیش یه همچین مطلبی رو تاپیک زدم اما سه سوته رفتش تو TRASH حالا هم مطمئنم اگه ادامه بدیم بازم میریم trash ....
البته گروه خیلی زیاد عزیم ویرانه در خالی بندی ید طولایی دارد و گمان میکنم از راه همین خالی بندیهای بزرگ پوله و پله زیادی هم گیرش آمده از طریق سپاه اجنه و امثال ذلک که قطعا مال پدرشان که نبوده فلذا بخالی بندی تقدیم کرده اند منتها شما اخبار خیلی انجمن ویرانه رو جای دیگه نبر چون مافوق محرمانه هست و خدای ناکرده استکبار جهانی بفهمد خطرات عزیمی دامن این گروه خیلی زیاد وطنپرست رو خواهد گرفت که البته زایعه عزیمی ببار خواهد آورد.

navidkh
24-06-2011, 22:04
داره لاف میزنه . تا ندیدی باور نکن .:11:

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

عزیزم اون vpn نیست . اون اینترنت ماهواره ای یک طرفه هست که خودش برا خودش تعرفه داره و خیلی هم گرونه . البته راهی برای دور زدن اون هست ولی اون کلا بحثش جداس . در ضمن اگه از اون استفاده کنی بازم که سندت از حسابت کسر میشه و عملا راهی وجود نداره مگه اینکه به سیستم شرکت نفوذ کنی و اکانتتو نامحدود کنی !:27:
دوست عزیز من که نوشتم سند از حجم شما کم می کنه در ضمن من نوشتم اکانت ماهوارهای انترنتی -- شده و اگه با سیستم اینها اشنا باشی برای این کار نیاز به سرور هست و شما باید با وی پی ا به اون اکانت کانکت بشی پس همون وی پی ا می شه

رضا توکلی
20-08-2013, 18:50
ولی میشه من 3 بار برام این اتفاق افتاده از حجمم کم نکرده البته خودم دست کاریش نکردم خودش یهویی شد.
4گیگ دانلود کردم با سرعت دانلود 256

Sajad perspolis
20-08-2013, 23:04
اکانت شبانت اگه وقتی که میخواد شروع شه دی سی بشه و بره روی اکانت شبانه من تجربه داشتم که ساعت 8 صبح دی سی نشده بود و 1 هفته دانلود میکردم بدون کم شدن حجم

حالا خدا میدونه چجوری دی سی نمیشد تنظیمات مودمو زیاد انگولک میکردم اونموقع برای نویز خطم دیگه شانسی بود یا با تنظیمات خاص نمیدونم!:n27:

fanoostalaei
21-08-2013, 00:25
سلام

هر ISP یه سری باگ داره که میشه از طریق اون باگها از 1 دقیقه تا چندین ماه بدون پرداخت هزینه استفاده کرد
بعضی ISP ها باگ بیشتر مثل شاتل و بعضی ها هم تقریبا بدون باگ مثل مخابرات تبریز(البته تقریبا ولی نه کامل :n02:)

KING iMAN
21-08-2013, 00:40
بله راه داره.اما صرفاً در اختیار کسایی هستش که بسیار متخصص هستن.
من دوست عزیزی رو میشناسم که لایسنسهای مختلفی از مایکروسافت داره(ایرانی هستن و ایران هم زندگی میکنن.هم سن و سال خودمونم هستن).اما حتی وقتی سرویسشون تموم میشه(تاریخش) باز هم ازش استفاده میکنن.چطورش رو نمیدونم.شمام دنبالش نباش.

fanoostalaei
21-08-2013, 00:42
بله راه داره.اما صرفاً در اختیار کسایی هستش که بسیار متخصص هستن.
من دوست عزیزی رو میشناسم که لایسنسهای مختلفی از مایکروسافت داره(ایرانی هستن و ایران هم زندگی میکنن.هم سن و سال خودمونم هستن).اما حتی وقتی سرویسشون تموم میشه(تاریخش) باز هم ازش استفاده میکنن.چطورش رو نمیدونم.شمام دنبالش نباش.
خیلی ام سخت نیس :n02:
من خودم با شاتل حدود 40 گیگ اواخر دوره دانلود رایگان روزانه میکردم(البته شاتل باگش خیلی زیاده:n02:)
و از صبا هم حدود 2.5 ماه استفاده رایگان داشتم :n02: و ...