PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما بهترین و ارزون ترین پاور برای این سیستم چیه ؟

m_dj133
30-09-2009, 10:34
سلام . خسته نباشید .

دوستان به نظر شما بهترین و ارزون ترین پاور ممکن برای این سیستم چیه ؟

خودم گریین مد نظرم هستش . حالا شما بفرمائید باید چند وات باشه . ممنونم .

CPU = AMD Phenom X4 955

Main = BIOSTAR TA 790 GX 128mb

VGA = GTS 250

ess_1362
30-09-2009, 12:42
سیستم شما نهایتا با یک پاور 530 وات کار می کنه
green gp530 50000

ولی بهتر بود گرافیک را از ATI انتخاب می کردی چوا با انتخاب GTS250 هم هایبرید کراس فایر را از دست می دی هم کراس فایر را

m_dj133
30-09-2009, 14:29
ممنونم پس 530 وات کافیه .

منظور من همون GTS بود که اشتباهی GTX نوشتم /

ببخشید میشه در مورد اینا توضیح بدید ؟

هم هایبرید کراس فایر را از دست می دی هم کراس فایر

شرمنده من نمیدونم اینا یعنی چی و چه کارائی دارن .

ممنونم .

ess_1362
01-10-2009, 13:25
ممنونم پس 530 وات کافیه .

منظور من همون GTS بود که اشتباهی GTX نوشتم /

ببخشید میشه در مورد اینا توضیح بدید ؟

شرمنده من نمیدونم اینا یعنی چی و چه کارائی دارن .

ممنونم .

ماددر برد شما مجهز به تراشه آنبرد HD3300 هست که در صورت خرید یک کارت ATI این کارت با تراشه آنبرد بصورت هیبریدی کراس فایر میشه و در کارهای سبک مثل آفیس اینترنت و... کارت گرافیک خاموش میشه و تراشه آنبرد انجام وظیفه می کنه و مصرف انرژی به شکل محسوسی کم میشه وموقع فعالیت سنگین مثل گیم تراشه آنبرد با کارت بصورت هیبریدی کراسفایر میشه و قدرت پردازش در بازی ها مجموع قدرت کارت و موتور انبرد می شه که کمی قویتر هست

اما کراس فایر :
مادربرد شما مجهز به دو شیار برای کراس فایر کردن دو کارت گرافیکی با سرعت X8 هست که فقط با کارت های ATI فعال می شه
یعنی اگر شما مثلا امروز یک کارت 4850 خریدی و مثلا سال دیگه احساس کردی که قدرت سیستم در بازی ها کاهش یافته می تونی یک کارت 4850 دیگه یا یک کارت 4850X2 دیگه بخری و روی شیار دوم مادربرد نصب کنی و قابلیت کراس فایر را از درایور کاتالیست کارت گرافیک فعال کنی و قدرت سیستم در بازی ها به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می کنه ضمن اینکه قابلبیت هایبرید همچنان فعال هست

حالا اگه شما بخواهی که یک کارت انویدیا مثل همین GTS250 را بخری نه تنها موتور گرافیکی بصورت خودکار غیر فعال می شه بلکه در آینده قابلیت کراس فایر را هم با این کارت از دست می دی و اگه بخوای از این قابلیت استفاده کنی باید دوباره دوکارت ATI بخری