PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف پیغام WGA در ویندوز 7 ؟!

linkin_park
30-09-2009, 09:52
سلام .
من این پیغام Windows Genuine advantage هر برنامه ای که باز میکنم یه هو میزنه تو صورتم ...
روشی نیست که غیر فعال بشه ؟ چون من windows update هم نمیخوام ...
یه راه بود برای رجیستری که رو سون جواب نداد ...

ممنون میشم کمک کنید ! :46:

sd70
30-09-2009, 10:55
من خودم يه patch نصب کردم و ويندوز هم به راحتي آپديت ميشه.

اگه نسخه اي که داري RTM هستش بگو تا لينکش رو برات بفرستم.

DJ POLESTAR
30-09-2009, 23:21
دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از کرکتونه! شما چند تا کرک دیگه امتحان کن, مشکلت حل میشه.
کرکم که زیاده اگه یه سرچ بزنی متونی پیدا کنی.

linkin_park
03-10-2009, 22:39
اخه من اصلا نمیخوام آپدیتش کنم ... چون دایل آپم فقط میخوام این پیغامش هی بالا نیاد !
اگه با کرک دیگه ای حل میشه ممنون میشم بدید !

sd70
04-10-2009, 09:12
اخه من اصلا نمیخوام آپدیتش کنم ... چون دایل آپم فقط میخوام این پیغامش هی بالا نیاد !
اگه با کرک دیگه ای حل میشه ممنون میشم بدید !
نگفتيد، نسخه اي که داريد RTM هستش يا نه؟

linkin_park
04-10-2009, 14:37
بله RTM 7600 هست

sd70
04-10-2009, 17:02
بله RTM 7600 هست
OK. فقط اميدوارم از کرکي چيزي استفاده نکرده باشيد

فايل مربوطه رو از اينجا دانلود کنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از اينکه فايل رو دانلود کرديد ابتدا از حالت فشرده خارج کنيد، سپس فايلي با نام 7Loader_Release_5.exe را مشاهده خواهيد کرد، اين فايل رو اجرا کنيد، سپس دکمه Select Task رو کليک کنيد.
از ليستي مشاهده مي کنيد، نام سازنده مادربورد و يا پردازنده سيستم خود را انتخاب نموده و سپس مراحل را بصورت زير دنبال کنيد.

1- دکمه None slic option 1 رو کليک کنيد، منتظر بمانيد تا پيغام Installed successfully, please reboot نمايان شود، سپس پيغام را تأييد کنيد.

2- دکمه Hazar option 2 رو کليک کنيد، اين بار نيز منتظر بمانيد تا پيغامي که در مرحله قبل مشاهده کرديد ظاهر شود و سپس آن را تأييد کنيد.

3- دکمه Activate slic present رو کليک کنيد، پنجره کوچکي باز خواهد شد که مي بايست از ليست نام سازنده مادربورد و يا پردازنده سيستم خود را انتخاب نماييد و دکمه Install را کليک کنيد.

4- دکمه Install information 32Bit (و اگر نسخه ويندوز شما 64 بيتي هست دکمه Install information 64Bit) را کليک نماييد، پيغام Information installed successfully نمايان خواهد شد، آن را تأييد نموده و سيستم را Restart نماييد.

ويندوز شما به همين راحتي اکتيو شد

-------------------

اين روش رو من روي بيش از 10 سيستم تست کردم و رو همه شون 100% جواب داده.