PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▓ تاپیک اختصاصی Microsoft Security Essentials مباحث در اینجا ▓

parsa205
29-09-2009, 23:32
میکروسافت اعلام کرد، برنامه جدید آنتی ویروس آن شرکت، از روز امروز سه شنبه، بصورت رایگان برای دانلود علاقمندان ارائه می شود.

نسخه بتای این برنامه که با عنوان Microsoft Security Essentials نامگذاری شده، پیش از این و از ماه جون گذشته بطور آزمایشی در دسترس بوده است.

نرم افزار جدید، بمنظور مقابله با حملات ویروس های مختلف ، دزدی اطلاعات و پسووردها، بطور روزانه بهنگام می شود و باعث کندی رایانه نیز نمی شود.

میکروسافت در عین حال تأکید کرده که قصد ندارد با این اقدام، مانعی برای فروش شرکت هایی نظیر McAfee یا Symantec شود.بلکه امیدوار است فوائد این نرم افزار رایگان، کاربران را بفکر مجهز کردن رایانه خود به آنتی ویروس های پیشرفته کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دانلود وکسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pashangparsi3
30-09-2009, 11:56
دوستان باید آزمایشش بکنند و نکات ریزش رو در بیارن تا خدای نکرده با دیگر ویروس یاب ها تداخل پیدا کنه.

parsa205
30-09-2009, 16:48
دوستان باید آزمایشش بکنند و نکات ریزش رو در بیارن تا خدای نکرده با دیگر ویروس یاب ها تداخل پیدا کنه.
من که فیلم آموزشی...ش رو میدیم این طور متوجه شدم که باید سایر آنتی ویروسها رو باید از ویندوز حذف کرد....

pashangparsi3
01-10-2009, 21:00
من که فیلم آموزشی...ش رو میدیم این طور متوجه شدم که باید سایر آنتی ویروسها رو باید از ویندوز حذف کرد....

با این وجود فکر نمی کنم کسی ویروس یاب های توانمند دیگه رو کنار بزاره و از این ویروس یاب تازه بهره بگیره.

parsa205
02-10-2009, 00:29
با این وجود فکر نمی کنم کسی ویروس یاب های توانمند دیگه رو کنار بزاره و از این ویروس یاب تازه بهره بگیره.
آره بابا تازه اول کارشه...

parsa205
05-10-2009, 23:43
خداییش چند نفر این آنتی ویروس رو دانلود کرد؟؟؟

pashangparsi3
06-10-2009, 13:43
خداییش چند نفر این آنتی ویروس رو دانلود کرد؟؟؟

من دریافت کردم و نصب کردم و از اون بهره بردم.

به هر روی زیاد بد نیست. ولی بهتر هست یکی از دوستان گرداننده (مدیر) یا همکار انجمن این نرم افزار رو آزمایش کنه و سستی ها و توانایی هاش رو به دیگران بشناسونه.

max_3d
16-10-2009, 11:23
درود
من نصب كردم
آبديت هم شدئ البته به سختي حالا ما چطوري ميتونيم آبديت اين آنتي ويروس رو برداريم تا براي دفعه بعد كه ويندوز نصب كردم نخوام ار اول آبديت كنم؟ دوستان كمك كنن

max_3d
16-10-2009, 13:23
درود
اين آنتي ويروس مايكروسافت رو نصب كردم آبديت هم شد حالا ميخوام ويندوز نصب كنم ايا قابليت آبديت آفلاين هم داره؟
من در اين آدرس
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\Microsoft Antimalware
رفتم حالا نميدونم كدوم فولدر رو بردارم؟
يه فولدر به نام Definition Updates وجود داره و دوباره در داخل اين فولدر 3 فولدر وجود داره به نام هاي
{E249B430-2284-440D-9BDA-67A52AAB7EE2}كه تقريبا 46 مگ هست
Backupكه اينم تقريبا 45 مگ هست با يه پوشه خالي به نام Updates

Mr.Vahid
17-10-2009, 00:22
مطابق آزمایش های جدید انجام شده توسط AV-Test.org ، این طور به نظر می رسد که Microsoft Security Essentials از پس کارش خوب برمی آید . بد نیست نگاهی به نتایج این آزمایش بیاندازیم :
شناسایی بد افزار (malware) :
MSE (Microsoft Security Essentials) 98.44 درصد از ویروس ها ، کرم ها ، backdoors ، bots و تروجان ها را از مجموعه ای که AV-Tests انتخاب کرده بود ، پیدا کرد . البته در پیدا کردن adware و spyware ، چندان موفق نبود و 90.95 درصد از 1422 نمونه ها را توانست بیابد .
شناسایی Dynamic/behavioral :
AV-Test به این نتیجه رسید که MSE ، behavioral detection کارا و موثری ندارد . بنابراین بهتر است در کنار این برنامه مجانی از ابزار های دیگری برای افزودن قابلیت behavioral detection استفاده کنید.
پاک سازی :
MSE توانست تمامی مولفه های فعال از 25 تست آلودگی را پاک سازی کند ، یعنی بد افزار به طور کامل خنثی شده بود . البته مانند همیشه ، برنامه رد پاهایی از آلودگی را در Registry به جا می گذاشت .
حذف Rootkit :
عملکرد خوبی داشت . از 25 rootkits(تکنولوژی سرقت اطلاعات با مخفی سازی بد افزار) که در این آزمایش مورد استفاده قرار گرفتند ، همه را شناخت و پاک کرد .
سرعت پویش (scan) :
آخرین آزمایشی که در تابستان برای سرعت پویش MSE انجام شد ، در مقایسه با سایر آنتی ویروس های مجانی رتبه آخر را کسب کرد . اما در آزمایش اخیر سرعت پویش خوب بود . نه خیلی کند و نه خیلی تند .
در کل ، نتایج نشان می دهد که Security Essentials خود را به عنوان یک آنتی ویروس رایگان ، مستقل می داند . مانند بسیاری از نرم افزار های مشابه ، این برنامه firewall ، behavioral detection ، یا سایر افزونه های امنیتی را ندارد .اما از آنجایی که Vista و Windows 7 خود دارای firewall هستند ، و از طرفی می توانید behavioral protection را از طریق سایر برنامه های رایگان اضافه کنید ، MSE می تواند انتخاب خوبی باشد

Mr.Vahid
17-10-2009, 13:39
من خودم نصبش کردم و می تونم بگم خیلی عالیه تنها مشکلش سرعت اسکن پایین هست و دیگر هیچ!!!!!!

مزایا

بسیار کم حجم فقط 8 مگ

اپدیت ها به طور منظم و کم حجم

اشغال کمی از رم و سی پی یو به طوری که سرعت سیستم شما گرفته نمی شود

نصب و استفاده ی اسان

نداشتن چیزهای اضافی و بیخود

رایگان بودن

شناسایی زیادی از فایل های مخرب

خطای بسیار کم در اشتباه شناسایی فایل های سالم

در اخر به شما پیشنهاد می کنم این انتی ویروس را در کنار فایروال کومودو نصب کنید و حالشو ببرید!!!!!!!!!

Mr.Vahid
03-11-2009, 14:48
این انتی ویروس مایکروسافت و رایگان جزء بهترین انتی ویروس ها شناخته شد از طرف سایت av-‎comparatives!!!!!!!!!

حتی بهتر از کاسپراسکای و نود32 و بیت دفندر!!!!!!!!!!:18:

elenor2
17-11-2009, 20:18
بله اين محصول حرف نداره فقط چون ورژن يك هستش كمي مشكل داره؟!؟
كه در ورژن هاي بعدي رفع خواهد شد؟!؟

eamiri
02-12-2009, 04:27
من بشدت از این آنتی ویروس خوشم میاد و برای اکثر آشنایان نصب کردم .

اما روی بعضی از ویندوز ها به دلیل بد بودن نسخه کپی آنها نصب نمیشه البته من چندین نرم افزار کرک کننده ویندوز راهم نصب کردم اما باز هم ارور (از مرحله validat رد نمیشه ) میده و به علت کپی بودن ویندوز نصب نمیشه
لطفا دوستان یک یا دو نمونه بسیار قوی از تبدیل کننده های ویندوز کپی به اورجینال معرفی کنند .

ممنون

hamilton
02-12-2009, 10:11
من بشدت از این آنتی ویروس خوشم میاد و برای اکثر آشنایان نصب کردم .

اما روی بعضی از ویندوز ها به دلیل بد بودن نسخه کپی آنها نصب نمیشه البته من چندین نرم افزار کرک کننده ویندوز راهم نصب کردم اما باز هم ارور (از مرحله validat رد نمیشه ) میده و به علت کپی بودن ویندوز نصب نمیشه
لطفا دوستان یک یا دو نمونه بسیار قوی از تبدیل کننده های ویندوز کپی به اورجینال معرفی کنند .

ممنون

دوست عزيز جاي طرح اين سوال اين تاپيك نيست ولي براي اينكه كار شما هم راه بيفته به آدرس زير مراجعه كنيد:

eamiri
09-12-2009, 16:41
سلام
كسي راهي براي بصورت آفلاين آپديت كردن اين آنتي ويروس سراغ داره ؟

eamiri
03-01-2010, 03:29
هیچ کس جواب نداد خودم پیدا کردم حالا یاد میدم بقیه استفاده کنن کافیه شما روی این آدرس کلیک کنید و ماهی یا دو هفته ای یک بار این فایل که یک برنامه اجرایی هست و حدود 45mb را دانلود کرده و سپس روی هر سیستمی که آپدیت نبود اجرا کنید خودش اتوماتیک آپدیت میشه

To download the file for a 32-bit (x86-based) version of Windows, click the following link:
To download the file for a 64-bit version of Windows, click the following link:

aminhacker
09-01-2010, 11:50
من نصب كردم نفس سيستمو مي گيره از حالت مانيتورينگ هم در آوردم و از استارت اپ هم همينطور اما افاقه نكرد مگه اينكه آنتي ويروس تون پاك كنين و فقط از اين استفاده كنين كه فكر نكنم با وجود نو32 و اينها كسي بخواد از اين فقط استفاده كنه
در مورد اكتيو كردن ويندوز آموزش رو مي زارم برين حال كنين ديگه
آموزش اكتيو كرد ويندوز :
1-فايل زير را دانلود كنين و پس از اجرا روي yes كليك كنين
Activate.reg - 346 b ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روي اكثر وين ها اين جواب ميده
2-مسير زير را دنبال كنين
start-run-C:WINDOWS/system32/oobe/msoobe.exe /a
حالا در پنجره كه ظاهر ميشه change product رو بزنين و كد زير رو وارد كنين
B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
بعد هم روي update كليك كنين حالا از اين محيط خارج شين وهمه چيز تموم

Ava UK
09-01-2010, 15:18
دوستان در استفاده کردن از برنامه های مایکروسافت مواظب باشید. مخصوصا برنامه های امنیتیش و گول تبلیغات و تعریف های کاذب رو نخورید چون روزی که پشیمون بشید شاید دیر باشه.

تا وقتی آنتی ویروسهای بهتر و با امکانات بهتر و تکنولوژی پیشرفته تر وجود داره استفاده از اونها خیلی عقلانی تر به نظر میرسه. اگر هم دنبال آنتی ویروس مجانی میگردید مگه Avast یا Antivir چی کم دارن که مایکروسافت تازه به دوران رسیده میخواد مثلا با هوش مصنوعی اویرا و یا سیستم اسکن در حالت بوت Avast رقابت بکنه.

موفق باشید.

eamiri
10-01-2010, 03:08
دوستان در استفاده کردن از برنامه های مایکروسافت مواظب باشید. مخصوصا برنامه های امنیتیش و گول تبلیغات و تعریف های کاذب رو نخورید چون روزی که پشیمون بشید شاید دیر باشه.

تا وقتی آنتی ویروسهای بهتر و با امکانات بهتر و تکنولوژی پیشرفته تر وجود داره استفاده از اونها خیلی عقلانی تر به نظر میرسه. اگر هم دنبال آنتی ویروس مجانی میگردید مگه Avast یا Antivir چی کم دارن که مایکروسافت تازه به دوران رسیده میخواد مثلا با هوش مصنوعی اویرا و یا سیستم اسکن در حالت بوت Avast رقابت بکنه.

موفق باشید.

؟؟؟!!!
:18:

Ava UK
10-01-2010, 13:21
؟؟؟!!!
:18:

بحث رو دقیق تر بخون تا هنگ نکنی. بحث بر سر تازه به دوران رسیدن مایکروسافت در دنیای آنتی ویروسهاست نه سیستم عامل. برو تاریخ ویروس بلاستر و ساسر رو بخون ببین چطور این ویروس تمام سرور و سیستم مایکروسافت را به مدت حداقل 24 ساعت مختل کرد اما آنتی ویروسهایی مثل PCCillin و تورتون در کمتر از چند ساعت پچ برطرف کننده این مشکل رو بیرون دادن. البته برای trend micro internet security پچ فقط مورد نیاز آنتی ویروسش بود چون خود فایروال بر پورت 443 نظارت داشت و مانع حمله های داس به سیستم های خانگی میشد.

موفق باشید.

ReZa DN
26-02-2010, 10:35
دوست عزيز جاي طرح اين سوال اين تاپيك نيست ولي براي اينكه كار شما هم راه بيفته به آدرس زير مراجعه كنيد:

[
code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code]

برنامه کار نکرد

من نصب كردم نفس سيستمو مي گيره از حالت مانيتورينگ هم در آوردم و از استارت اپ هم همينطور اما افاقه نكرد مگه اينكه آنتي ويروس تون پاك كنين و فقط از اين استفاده كنين كه فكر نكنم با وجود نو32 و اينها كسي بخواد از اين فقط استفاده كنه
در مورد اكتيو كردن ويندوز آموزش رو مي زارم برين حال كنين ديگه
آموزش اكتيو كرد ويندوز :
1-فايل زير را دانلود كنين و پس از اجرا روي yes كليك كنين
Activate.reg - 346 b ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روي اكثر وين ها اين جواب ميده
2-مسير زير را دنبال كنين
start-run-C:WINDOWS/system32/oobe/msoobe.exe /a
حالا در پنجره كه ظاهر ميشه change product رو بزنين و كد زير رو وارد كنين
B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
بعد هم روي update كليك كنين حالا از اين محيط خارج شين وهمه چيز تموم

چیزی که آپلود کردی پاک شده!
دوستان کسی بلد نیست ویندوز رو اکتیو کنم من هر کاری میکنم این برنامه نصب نمیشه

nader_233
14-03-2010, 22:25
این برنامه برای ایران محدودیت داره:44:

کسی از ایران تونسته بگیره؟

اگه کسی لینک دانلودی ازش داره زحمت بکشه بذاره تا من بتونم دانلود کنم
:7:
مرسی

aminhacker
23-03-2010, 12:25
برای اصل کردن ویندوز ابتدا شما باید به Start رفته و روی گزینه Run کلیک کنید و دستور Regedit را تایپ کنید و دکمه Ok را بزنید. حال که پنجره Registery Editor برای شما باز شد، بدون انجام کار اضافی ای به منوی Edit رفته و گزینه …Find را بزنید. در کادر پنجره باز شده تایپ کنید oobetimer سپس روی گزینه Find Next کلیک کنید و منتظر بمانید تا کلید مورد نظر را پیدا کند. سپس روی کلید oobetimer راست کلیک کرده و گزینه Modify را انتخاب کنید. در پنجره ظاهر شده تمام حرف ها، علامت ها و اعداد را پاک کنید به صورتی که فقط 4 صفر بماند که شما نمی توانید آنها را پاک کنید، Ok را یزنید و از تمام برنامه ها بیرون بیایید.

دوباره به Start رفته و گزینه Run را انتخاب کنید و این بار دستور زیر را وارد کنید.(اگر خواستید خودتان دوباره تایپ کنید، به اشتباهی که اکثرا شاید با آن مواجه بشید توجه کنید که در زیر به آن اشاره شده است.(امیدوارم تفاوت را فهمیده باشید! به فاصله بین exe و a/ توجه کنید.))

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a% : درست

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe/a% : اشتباه

به نظر من همین دستور را به راحتی در Run کپی کرده و خیال خود را راحت کنید. سپس Ok را بزنید. حال در پنجره باز شده گزینه ی

Yes, I want to telephone a customer service representative to activate windows

را انتخاب کرده و روی دکمه Next کلیک کنید. سپس روی دکمه Change Product Key کلیک کرده و حال باید یک سریال اصل شرکت مایکروسافت را وارد کنید.من این سریال را در زیر برای شما نوشته ام:

سریال اصل شركت مایكروسافت = TQBTQ-XQV3X-32RCG-VJ3C8-KWKWJ

سپس آن سریال را وارد کرده و بر روی دکمه Update کلیک کنید و سپس تمام پنجره ها را ببندید (در صورت برگشتن به صفحه قبلی روی دکمه Remind me later کلیک کنید) و ویندوز را راه اندازی مجدد (Restart) کنید.

اگر تمام مراحل بالا را درست رفته باشید، بعد از راه اندازی مجدد ویندوز می توانید به راحتی نرم افزار های مایکروسافت را از سایت مایکروسافت دریافت کنید و حتی به راحتی ویندوز خود را بروز رسانی کنید.

mojtabaalemi
29-03-2010, 06:19
یرای کرک کردن واقعی اکس پی فقط این خوبه .

دانلود آفلاین آپدیتای security essentials

64 بیت :

wordist
06-04-2010, 14:56
تاپيک مهم شد

ahmadpm
06-04-2010, 16:22

مرسی

من دانلود و نصب کردم، بدون مشکل. فقط باید ویدوزت Genuine باشه. البته بگم پاکش کردم و مجددا کسپر نصب کردم

mohsen_1363
26-04-2010, 15:59
من دانلود و نصب کردم، بدون مشکل. فقط باید ویدوزت Genuine باشه. البته بگم پاکش کردم و مجددا کسپر نصب کردم

من مدت 7 ماه این انتی ویروس رو روی ویندوز 7 تم سوار کردم
تا حالا هم راضیم به هبیچ وجه هم مشکل اپدیت نداشتم
ویروس کشی شم خوبه
و
باتوجه به اینکه روزی حدود 500 کیلو اپدیت میشه تقریبا باکسش به روزه.
البته گاهی که فیی لتر بالا میگیره چند ساعتی نمیشه اپدیتش کرد
ولی در کل خوبه
همینقدر که نیاز به key جدید نداره به نظر من یه دنیا میرزه

Dr Hannibal
26-04-2010, 18:49
من مدت 7 ماه این انتی ویروس رو روی ویندوز 7 تم سوار کردم
تا حالا هم راضیم به هبیچ وجه هم مشکل اپدیت نداشتم
ویروس کشی شم خوبه
و
باتوجه به اینکه روزی حدود 500 کیلو اپدیت میشه تقریبا باکسش به روزه.
البته گاهی که فیی لتر بالا میگیره چند ساعتی نمیشه اپدیتش کرد
ولی در کل خوبه
همینقدر که نیاز به key جدید نداره به نظر من یه دنیا میرزه

محسن جان شما آنتی ویروس های رایگان دیگه رو هم میتونید تست کنید.

به طور مثال عرض میکنم. آویرا پرسنال

خوب و خوش باشی.

mohsen_1363
26-04-2010, 20:14
محسن جان شما آنتی ویروس های رایگان دیگه رو هم میتونید تست کنید.

به طور مثال عرض میکنم. آویرا پرسنال

خوب و خوش باشی.

من یه مایکروسافتیم
به مایکروسافت خیانت نمیکنم :13:

ahmadpm
28-04-2010, 22:22

موفق باشید.

درست فرمودید، یقه من رو گرفت!
به عقیده من این انتی ویروس صرفا برای مبارزه با استفاده غیر قانونی از محصولات مایکروسافته!
از همون اولش بگیر که تو مراحل اولیه نصب اصل بودن ویندوز رو چک میکنه، تا بعد از نصب!
من تازگی ویندوز نصب کردم و روش این انتی ویروس رونصب کردم. قبل از نصب هم آتوآپدیت ویندوز رو غیر فعال کردم.(اصولا عادت دارم قبل از هر چیز آپدیت رو غیرفعال می کنم) بعد از نصب این انتی ویروس گیر داد که میخوام آپدیت بشم و از اونجا که حجم کمی از اشتراک ADSL من باقی مونده بود، اجازه ندادم، تقریبا هر چند دقیقه این درخواست رو تکرار کرد تا اینکه دیدم ویندوزم واسه خودش آپدیت شده و نصبش هم کرده!!!
خلاصه اینکه ضمن کم شدن حجم کلانی از اشتراک اینترنتم، ویندوز هم از اکتیو در اومد! و من مجبور شدم مجددا ویندوز عوض کنم!

در کل وقتی آنتیویروسهای قدرتمند و مجهزی مثل کسپر و آویرا هست که امتحانشونم پس دادن چرا به مایکروسافت پناه ببریم؟!

در جواب دوست مایکروسافتیمون هم بگم که ما همگی داریم از مایکروسافت دزدی می کنیم و مایکروسافت دل خوشی از هیچکدوممون نداره! پس نه به ما لطف میکنه و نه ما رو جزو یاراش حساب میکنه که بخوایم بهش خیانت کنیم!!!

mohsen_1363
28-04-2010, 23:15
زیاد جدی نگیر
شوخی بود
برو اخرین پست نورتون
دانلود کن حالشو ببر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن خودم به ضعفهای این ویروس کش به خوبی اگاهم فقط
صرف یه ویروس کش دم دستی ازش استفاده میکردم ونه یه چیز مطمئن
به نظر من اول کسپر خوبه
بعدشم نورتون ، ولی به نورتون بیشتر علاقه دارم چون اولین ویروس کشی بود که باهاش کار کردم
ok

Dr Hannibal
29-04-2010, 10:46
تست AV-comparatives نسخه پولیه ماکروسافت Microsoft Security Essentials 1.0 رتبه 14 از 19 آنتی ویروس رو گرفته هست. رایگانش که جای خود دارد.

hraa
26-05-2010, 06:40
اگر سیستمون مشکلی نداشته باشه براحتی نصب و آپدیت میشه، مدت زمان اسکنش واقعا طولانیه! در حین اسکن مصرف cpu صددرصد هست، برای اسکن قسمتهای مختلف باید صبر کنی یک تموم بشه تا بعدی شروع بشه! برای اسکن فقط کلیدهای شروع و کنسل داره و خبری از pause نیست!
در مورد قدرت شناساییش باید بگم nod2.7 fix را بعنوان عامل مخرب میدونه!!! درحالیکه هیچ کدام از آنتی ویروسهای آپدیت که با اونها این فایل رو چک کردم چیزی بروز ندادن! ...

shahabprince
29-05-2010, 14:32
من این انتی ویروس رو دانلود کردم ولی چون اپدیتش خیلی بود بیخیالش شدم:13:

t2download
31-05-2010, 19:54
دوستان سبک ترین و بهترین آنتی -- و آنتی ویروس و اسپای ور چی هست ؟

Dr Hannibal
31-05-2010, 21:12
دوستان سبک ترین و بهترین آنتی -- و آنتی ویروس و اسپای ور چی هست ؟

سبک ترین یه چیز دیگست بهترین یه چیز دیگه.

سبک ترین نود32 بهترین لینک زیر

jps3
07-06-2010, 21:45

موفق باشید.

چی داری میگی مهندس من نصب کردم آخر انتی ویروسه من 3 ساله دارم از نود استفاده میکنم اما اینو دیدیم دیگه دنبال نود نمیرم آخرشه

jps3
07-06-2010, 22:34
به نظر من این آنتی ویروس بهترینه من همه آنتی ویروسها رو نصب کردم اما این یه چیز دیگهست

hraa
08-07-2010, 08:08

مرسی

این هم لینک دانلود، فقط کافی در بالای صفحه روی گزینه مربوط به دانلود کلیک کنید:

M E H R A N
08-07-2010, 13:37
چی داری میگی مهندس من نصب کردم آخر انتی ویروسه من 3 ساله دارم از نود استفاده میکنم اما اینو دیدیم دیگه دنبال نود نمیرم آخرشه

مبارک باشه که بعد از 3 سال به نتیجه رسیدی.

دوست عزیز تاریخ پست های تاپیک رو نگاه کن سعی کن پستی رو نقل قول کنی که تاریخش زیاد قدیمی نباشه. الان ممکنه خیلی از همین کسانی که در این تاپیک نظر دادند اینجا نباشه و این درست نیست که کسی یک پست قدیمی را نقل قول کنه و جواب بده . در حالی که طرف اینجا نیست و نمیتونه حتی پست شما رو هم ببینه.

به هر حال. من که فعلا اینجام :46: من فقط میتونم بهتون پیشنهاد کنم که در کنار آنتی ویروس مایکروسافت حتما از یک برنامه امنیتی دیگه که بر اساس Signature یا database کار نکنه استفاده کنید چون مایکروسافت در واقعیت و نه در تست هایی که انجام شده آنچنان که فکر میکنید نمیتونه مفید باشه چون اگر مخربی رو نتونه تشخیص بده هیچ لایه ی دفاعی دیگری نداره که بتونه سیستم شما رو محافظت کنه.

فقط جهت نمونه:20: بدون شرح.

در ضمن بهتره یک نگاهی به تاپیک معرفی و تست ویروسهای جدید بندازید تا با واقعیت بیشتر آشنا بشید.

pashangparsi6
17-07-2010, 12:31
نرم افزار بدی نیست و میشه تا اندازه ی زیادی بهش اعتماد کرد. نظر دیگر دوستان چیه؟

Dr Hannibal
17-07-2010, 13:56
نرم افزار بدی نیست و میشه تا اندازه ی زیادی بهش اعتماد کرد. نظر دیگر دوستان چیه؟
توی این انجمن بار ها در مورد آنتی ویروس ها تخصصی صحبت شده. و با خواندن این مطالب متوجه میشید فعلا جایگاهی بین آنتی ویروس های مطرح نداره.

RatAtouille
18-07-2010, 14:53
NOD32 (29.81%)
→ Kaspersky (25.15%)
→ AntiVir (Avira) (22.89%)
→ avast! (15.75%)
↑ Comodo (7.04%)
→ Symantec (5.16%)
→ AVG (5.07%)
→ Dr.Web (4.59%)
→ McAfee (3.3%)
→ BitDefender (1.89%)
→ PC Tools (1.49%)
→ ZoneAlarm (1.42%)
→ Norton (1.36%)
→ G DATA (1.25%)
→ Norman (1.22%)
→ Panda (1.19%)
→ F-Secure (1.18%)
→ F-Prot (1.14%)
→ ThreatFire (1.1%)
→ VirusBuster (1.05%)
→ Outpost (1.04%)
→ Trend Micro (0.93%)
→ Filseclab (0.86%)
→ Clam (0.8%)
→ MS Security Essentials (0.78%)
→ Rising (0.74%)
→ eTrust (0.57%)
→ Sophos (0.51%)
→ Windows OneCare (0.47%)
→ Ashampoo (0.41%)
→ VBA32 (0.41%)
→ AVZ (0.4%)
→ Quick Heal (0.38%)
→ BullGuard (0.35%)
→ VIPRE (0.34%)
→ The Shield (0.33%)
→ TrustPort (0.33%)
→ Command (0.32%)
→ UNA (0.31%)
→ Freedom (0.29%)
→ V3 Pro (0.28%)
→ eScan (0.28%)
→ Omniquad (0.27%)
→ FortiClient (0.26%)
→ AOL (0.25%)
→ Antiy (0.25%)
→ RAV (0.25%)
→ 1-ACT (0.25%)
→ PER (0.24%)
→ StopSign (0.24%)
→ Solo (0.24%)
→ ViruScape (0.24%)
→ mks_vir (0.23%)
→ The Hacker (0.23%)
→ INVISUS (0.23%)
→ Principal (0.23%)
→ Protector Plus (0.23%)
→ vCatch (0.23%)
→ Vexira (0.23%)
→ Aladdin eSafe (0.22%)
→ ViRobot (0.22%)
→ Vintage (0.21%)
→ My Free Antivirus (0.21%)
→ NictaTech (Proantivirus) (0.21%)
→ CyberDefender (0.21%)
→ InVircible (0.2%)
→ Maximum Protection (0.2%)
→ Steganos (0.2%)
→ Ikarus (0.19%)
→ none (0.14%)
→ PrevX (0.04%)
→ Forefront Client Security (0.03%)
→ ArcaVir (0.02%)
→ Net Protector (0.01%)
→ BluePoint (0%)
→ CMC (0%)
Number of voters: 43355

MS Security Essentials (0.78%)

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kian-sh
17-08-2010, 10:18
به این زودی ها نمی تونه با آنتی ویروس های خوبی الان که بیرون هست رقابت کنه.

Dr Hannibal
24-05-2011, 08:15
.............
test up
.............

mohsen_1363
29-05-2011, 21:49
یه جایی 20 تا سیستمه که دسترسی به اینترنت نداره

به خاطر اپدیت بسیار راحت این انتی ویروس ، که کافییه جدید ترین فایل اپدیت exe رو دانلود واجرا کنی و کمبود وقت
و قدرتشم بد نیست از این انتی ویروس استفاده میکنم
فقط یه مشکلی جدیدا پیدا کردم
یه ویروس show/hidden به جون سیستما افتاده ، که norton/ksper/malwar byte و این انتی ویروس نشناخت
و فقط نود شناخت
چطور میشه این مشکل حل کرد ؟ که این انتی ویروس هم بشناسه

ShahrokH_rt
31-07-2011, 15:35
من خودم رو سیستمم ندارم ولی شرکتی که کار میکردم رو سیستما نصب بود به نظرم آنتی ویروس خوبی میاد یکی از حسناش حجم بسیار کمیه که از رم اشغال میکنه قدرت تشخیصشم خوب بود.
متاسفانه هنوز خوب شناخته نشده و جا نیفتاده، به قول معروف اسم در نکرده و مثل خیلی از آنتی ویروسای آشغال دیگه که پول برندشونو میخورن نیست!

Dr Hannibal
31-07-2011, 16:01
یه جایی 20 تا سیستمه که دسترسی به اینترنت نداره

به خاطر اپدیت بسیار راحت این انتی ویروس ، که کافییه جدید ترین فایل اپدیت exe رو دانلود واجرا کنی و کمبود وقت
و قدرتشم بد نیست از این انتی ویروس استفاده میکنم
فقط یه مشکلی جدیدا پیدا کردم
یه ویروس show/hidden به جون سیستما افتاده ، که norton/ksper/malwar byte و این انتی ویروس نشناخت
و فقط نود شناخت
چطور میشه این مشکل حل کرد ؟ که این انتی ویروس هم بشناسه

To do this, follow these steps:
In Windows Explorer, right-click a blank area in an open folder or on the desktop, point to New, and then click Compressed (zipped) Folder.
Type fn-virus.zip for the new compressed folder name, and then press ENTER.
Drag the suspected viruses into the archive just as you would drag them into a Windows folder.
Double-click the zipped folder to open it.
On the File menu, click Add a Password.
In the Password box, type infected.
In the Confirm Password box, retype infected again.
Compose a new e-mail message by using any e-mail program that lets you attach files to the message.
In the To line, type the following e-mail address:
onecare@submit.microsoft.com
In the Subject line, type the following subject:
False Negative: Virus
In the body of the message, include the following information:

Any details about why you think the file is a virus or some other potentially malicious software
Any information about where you might have downloaded this file
Any information about what the virus name might be and about whether another application detected the unwanted software

Attach to the message the fn-virus.zip archive file that you created in step 2.
Send the message.

eskandary_13
30-10-2011, 00:18
به نظر من این آنتی ویروس بهترینه من همه آنتی ویروسها رو نصب کردم اما این یه چیز دیگهست

با سلام
از اون موقعی که این آنتی ویروس رو نصب کردم روی سیستم نرم افزار های vitual studio و sql server رو سیستمم نصب نمیشه به دلیل اینکه نسخه کپی شده هستند حالا من نمیدونم از این آنتی ویروس هست یا مشکل از جای دیگه هست.
چند بار این آنتی ویروس رو تست کردم خوب بوده خوب ویروس ها رو می شناسه ولی چرا ماکروسافت به صورت رایگان این رو ارائه داده یه کمی آدم رو به شک میندازه .

رعد
31-12-2011, 17:05
با سلام
اين برنامه قبلا همزمان با بالا آمدن ويندوز در كنار آيكون ساعت بالا مي اومد ولي الان اثري ازش نيست و بايد روش كليك كنم تا اجرا بشه ؟
از كجا تنظيماتش رو درست كنم؟

mojtaba54
05-04-2012, 22:27
به نظر من آنتی ویروس خوبیه و احتمالا هر چه بگذره نقصهای اون بر طرف میشه.

mega_boy22
20-04-2012, 19:35
سلام من نزدیک به یه سال ازش استفاده میکنم ازش راضیم اپدیت افلانم داره

saeed330
05-07-2012, 18:07
با درود...
این انتی ویروس بصورت نرمال چند درصد از سی پی یو و رم رو باید بگیره؟
برای من cpu 55% , ram 57%
وقتی برنامه رو از تسک منجر میبندم میاد روی cpu 10% ,ram40%
نورتون 2012 هم روی ویندوز7 نصب دارم

ali_1992_10
24-07-2012, 11:13
سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه اپدیت MSE رو ذخیره کرد و روی سیستم های دیگه که اینترنت ندارن اضافه کرد ؟
آپدیت آفلاین حجم زیادی داره و ترافیک من محدود هستش.
( مثلا برا نود32 تو safe mode پوشه دایرکتوری آپدیت شده رو جایگزین آپدیت نشده میکردیم)

satansilent
05-10-2012, 00:32
ورژن جدید این آنتی ویروس حدود 10 روز پیش اومده که قبلا pre release بود:
Microsoft Security Essentials 4.1.522.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vmohsen
14-10-2012, 21:08
من کاسپر داشتم! حالا این رو نصب کردم اما با خودشم مشکل داره؟ ویندوز مدیا پلیرم پرید! آیکونای کنار دسکتاپم مال آب و هوا هم پرید! حالا هم که پاکش کردم تا دوباره کاسپر نصب کنم نمیذاره!

polestar98g
14-10-2012, 22:34
با سلام
اين برنامه قبلا همزمان با بالا آمدن ويندوز در كنار آيكون ساعت بالا مي اومد ولي الان اثري ازش نيست و بايد روش كليك كنم تا اجرا بشه ؟
از كجا تنظيماتش رو درست كنم؟
اگه همیشه اینجور میشه اون وقت به نظر من باید پاک کنید و یه بار دیگه نصبش کنید

سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه اپدیت MSE رو ذخیره کرد و روی سیستم های دیگه که اینترنت ندارن اضافه کرد ؟

بلی. برای ویندوز ایکس پی به مسیر زیر بروید:

و برای ویندوز هفت، به مسیر زیر:
همه‌ی محتویات پوشه Definition Updates را کپی کنید تا در دفعات بعدی یا در سیستم دیگه استفاده کنید،
منتها هنگامی که میخواهید فایلهای ذخیره شده را مجدّداً استفاده کنید ابتدا باید سرویس این آنتی ویروس را در قسمت Services غیر فعال کنید بعد،
بدین منظور در سیستم مقصد عبارت Services.msc را در Run تایپ میکنیم،
بعد سرویس Microsoft Anti Malware Service را پیدا کرده و راست کلیک کرده Stop می‌کنیم،
پیجره سرویسها را کوچکنمایی میکنیم و می‌آییم فایلهای ذخیره شده را در همان مسیر کپی می‌کنیم،
بعدش مجدّداً سرویس مورد نظر را Start می‌نماییم. تمام.

ali.reihani
16-10-2012, 13:48
سلام. این آنتی ویروس سرعت بسیار کمی دارد اگر باور نمیکنید میتوانیدکارهایی که برای تست آنتی ویروس هست را داخل کامپیتر خود انجام دهید. بعد میبینید چه قدر دیر میگیردش.
موفق باشید

panther99
22-10-2012, 18:39
آقا من میخوام آنتی ویروس microsoft essensial security رو نصب کنم هرکاری کردم میگه ویندوز قانونی نیست !!!! دیگه کلافم کرده . یه راهه اصولی بهم بگید بتونم این برنامه رو نصب کنم . ممنون .

dolfi224
22-10-2012, 23:30
آقا من میخوام آنتی ویروس microsoft essensial security رو نصب کنم هرکاری کردم میگه ویندوز قانونی نیست !!!! دیگه کلافم کرده . یه راهه اصولی بهم بگید بتونم این برنامه رو نصب کنم . ممنون .
ویندوزت چیه؟ باید ویندوزت جنیون باشه
اگر ویندوت xp هستش با استفاده از روش زیر دائمی قانونیش کن:
1.با استفاده از KeyGen کلید را بدست بیار ( ویندوز را xp.vlk انتخاب کن )
2.با KeyChanger در قسمت options کلید ویندوزت را تغییر بده (اگه نشد یک کلید دیگه بساز )
3.فایل WindowsGenuineAdvantageFix.exe را اجرا کن و روی Yes کلیک کن.
4.فایل Genuine.reg را اجرا کن و روی Yes کلیک کن.
5.بعد میتونی با GenuineAdvantageChecker.exe ببینی جنیون شده یا نه که در قسمت بالاش مینویسه جنیون
اینجوری دائمی جنیون میشه

panther99
23-10-2012, 11:31
آقا دم شما گرم . دستت درد نکنه ردیف شد .

ke2010moha
02-12-2012, 14:38
من MSE رو سیستمم نصب هست و کلی هم آپدیت شده. حالا می خوام ویندوزمو عوض کنم. می خواستم ببینم چطوری می تونم آپدیت هاش رو ذخیره کنم تا بعد از نصب ویندوز آپدیت ها رو بریزم روش تا دیگه نخوام دانلودشون کنم.لطفا یکی کمک کنه.ممنون

*Batman*
02-12-2012, 14:49
من MSE رو سیستمم نصب هست و کلی هم آپدیت شده. حالا می خوام ویندوزمو عوض کنم. می خواستم ببینم چطوری می تونم آپدیت هاش رو ذخیره کنم تا بعد از نصب ویندوز آپدیت ها رو بریزم روش تا دیگه نخوام دانلودشون کنم.لطفا یکی کمک کنه.ممنون

سلام

میگم ما بخش اورژانس و سوالات امنیتی هم داریم.دو تا تاپیک هم اونجا میزدید تا کار تکمیل بشه.
یک صفحه به عقب برگردید و پاسخ خودتون رو مشاهده کنید

ali.reihani
14-12-2012, 19:25
سلام!
این آنتی ویروس را میشود کنار نود32 داشت؟؟؟؟؟

satansilent
14-12-2012, 21:57
خیر..می تونید در کنارش usb disc security و malwarebytes با گارد فعال و firefox 17 که تو sanboxie اجرا شده بهره ببرید!

aylar6888
15-12-2012, 01:23
خیر..می تونید در کنارش usb disc security و malwarebytes با گارد فعال و firefox 17 که تو sanboxie اجرا شده بهره ببرید!
مالور بایتس با گارد فعال یا غیر فعال؟؟؟؟؟:n13::n04:

satansilent
15-12-2012, 11:05
اگه منظور با node 32 هست که غیر فعال بعلاوه همون ترکیب بالا!
اما با MSE اشکالی نداره هرچند بهتره mse و malwarebytes به لیست ignore همدیگه هم اضافه بشند.

..:: HoRaTo ::..
21-12-2012, 16:42
دوستانی که از این آنتی ویروس استفاده میکنند، تا حالا به مشکل برنخوردند؟ همه ویروس ها رو شناسایی میکنه؟:n29:

bynam
30-12-2012, 07:45
بعضی وقتها لازم میشه که انتی ویروس رو به شکل موقت غیر فعال کنیم. من گزینه ای برای غیر فعال کردنش پیدا نکردم . چطور این کار را انجام بدم؟

Mehran98
05-01-2013, 23:30
درود
من این آنتی ویروس رو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا وقتی میخوام آپدیتش کنم تا وستش میره بعد گیر میکنه و دیگه نمیتونه فایل های آپدیتش رو بگیره !!! :n28:

_خیلی هم امتحانش کردم .

Mehran98
05-01-2013, 23:31
درود
من این آنتی ویروس رو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا وقتی میخوام آپدیتش کنم تا وستش میره بعد گیر میکنه و دیگه نمیتونه فایل های آپدیتش رو بگیره !!! :n28:

_خیلی هم امتحانش کردم .

Mr KING
06-01-2013, 00:14
درود

_خیلی هم امتحانش کردم .
وسط های اپدیت اگه به فعال سازی ویندوز گیر بده و بفهمه اورجینال نیست یا فعال نشده آپدیت ادامه پیدا نمیکنه
البته شما مطمئن باش که اتصالت برقراره
چیز مالی نیست همون Eset Smart بهتره
:n06:

Mehran98
06-01-2013, 20:31
وسط های اپدیت اگه به فعال سازی ویندوز گیر بده و بفهمه اورجینال نیست یا فعال نشده آپدیت ادامه پیدا نمیکنه
البته شما مطمئن باش که اتصالت برقراره
چیز مالی نیست همون Eset Smart بهتره
:n06:

آخه ویندوزم Active هست اینترنتمم درسته! نمیدونی دیگه میتونه مشکل از کجا باشه ؟!!

Shahroozs2
06-01-2013, 20:40
آخه ویندوزم Active هست اینترنتمم درسته! نمیدونی دیگه میتونه مشکل از کجا باشه ؟!!

احتمالش هست وسط دانلود ارتباط اینترنتتون قطع شده و کنسل شده.
شما اپدیت افلاین رو نصب کنید از لینک های زیر
32 بیتی:

64بیتی:

Mehran98
06-01-2013, 21:25
احتمالش هست وسط دانلود ارتباط اینترنتتون قطع شده و کنسل شده.
شما اپدیت افلاین رو نصب کنید از لینک های زیر
32 بیتی:

64بیتی:

دستت درد نکنه شهروز جان، درست شد. فقط میشه بگی آپدیت های آفلاین بعدیشو باید از کجا دانلود کنم :n19:

Shahroozs2
06-01-2013, 21:57
دستت درد نکنه شهروز جان، درست شد. فقط میشه بگی آپدیت های آفلاین بعدیشو باید از کجا دانلود کنم :n19:

خواهش میکنم وظیفه بود کاکو:n02:
اپدیت بعدی دیگه نداره یعنی هر بار باید کل دیتابیسو دانلود از همین لینکی که معرفی کردم.
اپدیت های بعدیش خیلی کم حجمه توسط خود برنامه به راحتی دانلود میشه.
سوال دیگه ای بود درخدمتم.

Mehran98
06-01-2013, 23:50
خواهش میکنم وظیفه بود کاکو:n02:
اپدیت بعدی دیگه نداره یعنی هر بار باید کل دیتابیسو دانلود از همین لینکی که معرفی کردم.
اپدیت های بعدیش خیلی کم حجمه توسط خود برنامه به راحتی دانلود میشه.
سوال دیگه ای بود درخدمتم.

مرسی کاکو !! :n18:

mohammad ahmadi
01-02-2013, 22:10
برای استفاده ازین آنتی ویروس هنوز زوده!:n22:

Mehran98
01-02-2013, 22:27
برای استفاده ازین آنتی ویروس هنوز زوده!:n22:

نه خیرم دادا !!! من تا حالا که دیدم از همه ی این Eset , Avira و ... خیلی بهتره. بعلههههه !! :n10:

xman681
02-02-2013, 00:16
نه خیرم دادا !!! من تا حالا که دیدم از همه ی این Eset , Avira و ... خیلی بهتره. بعلههههه !! :n10:

سلام

جالبه که شما این محصول را بهتر از Eset و... میدونید :n04:

اصلا نمیشه اسمش را آنتی ویروس گذاشت چه برسه بخواهیم با برند های قوی مقایس اش کنیم :n08:

توی 2 تست پایانی AV-TEST کلا رد شده بخاطر افتضاح در نتایج :n02:

بهرحال شما میتونید استفاده کنید و به هیچ کسی هم ارتباطی نداره ولی برای مقایسه باید دلیل منطقی بیارید :n12:

موفق باشید

aylar6888
02-02-2013, 01:11
نوشته شده توسط Mehran98
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نه خیرم دادا !!! من تا حالا که دیدم از همه ی این Eset , Avira و ... خیلی بهتره. بعلههههه !!
سلام :
جالبه....:n04:
چرا اونوقت؟؟؟؟؟
دلیلتون چیه؟؟؟؟

hassanshaikhi
02-02-2013, 01:26
من به شخصه آنتی ویروس مایکروسافت رو به nod32 ترجیح میدم چون خودم بهش رسیدم. چند سال پیش کامپیوترم ویروس virut گرفت همه برنامه هام ویروسی شدن nod32 آخرین ورژن بود آپدیت هم بود بعد که ویروسی شد nod32 از کار افتاد بعدم که اسکن کردم باهاش فایل هایی که ویروسی شده بودند همه رو خراب تعمیر میکرد و بیشتر برنامه هام غیر قابل استفاده شدن. با این حال دوباره از nod32 استفاده میکردم تا اینکه سال بعدش دوباره همین ویروسو گرفتم این بار آنتی ویروس مایکروسافت رو نصب کردم و قدرتش رو با اینکه رایگان و کم حجم بود دیدم همه فایل هایی که ویروسی شده بودند درست تعمیر کرد!!! و دیگه هیچ اعتمادی به nod32 ندارم.
این فقط تجربه شخصی من بود هر کسی دوست داشت میتونه هر کدومو خواست نصب کنه

ali.reihani
02-02-2013, 13:22
من به شخصه آنتی ویروس مایکروسافت رو به nod32 ترجیح میدم چون خودم بهش رسیدم. چند سال پیش کامپیوترم ویروس virut گرفت همه برنامه هام ویروسی شدن nod32 آخرین ورژن بود آپدیت هم بود بعد که ویروسی شد nod32 از کار افتاد بعدم که اسکن کردم باهاش فایل هایی که ویروسی شده بودند همه رو خراب تعمیر میکرد و بیشتر برنامه هام غیر قابل استفاده شدن. با این حال دوباره از nod32 استفاده میکردم تا اینکه سال بعدش دوباره همین ویروسو گرفتم این بار آنتی ویروس مایکروسافت رو نصب کردم و قدرتش رو با اینکه رایگان و کم حجم بود دیدم همه فایل هایی که ویروسی شده بودند درست تعمیر کرد!!! و دیگه هیچ اعتمادی به nod32 ندارم.
این فقط تجربه شخصی من بود هر کسی دوست داشت میتونه هر کدومو خواست نصب کنه

نه خیرم دادا !!! من تا حالا که دیدم از همه ی این Eset , Avira و ... خیلی بهتره. بعلههههه !!
سلام!
اگر شما بخواهید این آنتی ویروس را الآن با نود32 مقایسه کنید که بچه هم میگه نود32 چون الآن نود32 نسخه ی 6 را زده و خیلی هم قویتر در بیشتر یا شایدم همه موارد است!
بعدشم شما شرکت eset را که تخصصش روی ویروس و آنتی ویروس و اینجور چیز هاست نمیشه گفت که مایکروسافت در این مورد از eset بهتر است!!!!!
در آخر میخواستم بگویم که خود من با ورژن 5 یک بار ویروسی شدم{به احتمال زیاد اشتباه کردن در بازی کردن با ویروس و بخش های حساس یا تنظیمات آنتی ویروس بوده} و مجبور شدم ویندوز تغییر دهم و واقعا انسان وقتی از محصولات قدرتمندی مثل کاسپر کوچ میکنه میاد نود32 نصب میکنه احساس همچین خوبی بهش دست نمیده!{شایدم به خاطر اینکه برای من خیلی با نود32 طبیعی شدم هم است!!}

Mehran98
02-02-2013, 15:27
سلام!
اگر شما بخواهید این آنتی ویروس را الآن با نود32 مقایسه کنید که بچه هم میگه نود32 چون الآن نود32 نسخه ی 6 را زده و خیلی هم قویتر در بیشتر یا شایدم همه موارد است!
بعدشم شما شرکت eset را که تخصصش روی ویروس و آنتی ویروس و اینجور چیز هاست نمیشه گفت که مایکروسافت در این مورد از eset بهتر است!!!!!
در آخر میخواستم بگویم که خود من با ورژن 5 یک بار ویروسی شدم{به احتمال زیاد اشتباه کردن در بازی کردن با ویروس و بخش های حساس یا تنظیمات آنتی ویروس بوده} و مجبور شدم ویندوز تغییر دهم و واقعا انسان وقتی از محصولات قدرتمندی مثل کاسپر کوچ میکنه میاد نود32 نصب میکنه احساس همچین خوبی بهش دست نمیده!{شایدم به خاطر اینکه برای من خیلی با نود32 طبیعی شدم هم است!!}

ینی میخوای بگی چون Eset تخصصی تر کار میکنه اون بهتره؟!! :n08: من خودم ویروس میسازم. وقتی چند تا ویروس پیش پا افتاده رو میریزم جلو این دو تا nod32 و Microsoft Security Essentials هنوز هیچی نشده همش رو Essentials میخوره و برا Eset چیزی نمیذاره. :n28:
.
.
.
.
.
نادان را به از خموشی نیست اگر این مصلحت بدانستی نادان نبودی!
هر که با داناتر از خود جدل کند تا بدانند که داناست بدانند که نادان است!

ali.reihani
02-02-2013, 23:25
ینی میخوای بگی چون Eset تخصصی تر کار میکنه اون بهتره؟!! :n08: من خودم ویروس میسازم. وقتی چند تا ویروس پیش پا افتاده رو میریزم جلو این دو تا nod32 و Microsoft Security Essentials هنوز هیچی نشده همش رو Essentials میخوره و برا Eset چیزی نمیذاره. :n28:
.
.
.
.
.
نادان را به از خموشی نیست اگر این مصلحت بدانستی نادان نبودی!
هر که با داناتر از خود جدل کند تا بدانند که داناست بدانند که نادان است!
خووب ما که نادانیم!پس چرا بحث کنیم که آنتی ویروس مایکروسافت از esetیا نود32 بهتراست!
راستی خیلی ممنون که به متن امضایی که نوشته ام توجه کردید و ما را هم واقعا میگم!.....نصیحت کردید!:n06::n01:

hassanshaikhi
02-02-2013, 23:47
سلام!
دوست عزیز این نظر شخصی بنده بود نگفتم هم مایکروسافت بهتر هست گفتم من به nod32 ترجیهش میدم حتی اگه ضعیفتر هم باشه اگه نسخه 50 همه بزنه بنده دیگه هیچ اعتمادی به nod32 ندارم به خاطر ازدست دادن فایل های مهمی که داشتم.

sohiel742
04-04-2013, 12:13
سلام
با تبریک سال جدید دوستان این برنامه ماکروسافت سکروتیی الان2روزه زرد رنگ شده و پیغام میده غیر اکتیوه دیتا بیس آنلاین آپدیت کردم بازم کمکمی نکرد ممنون میشم از اساتید بگن چیکار باید کرد

satansilent
04-04-2013, 20:33
احتمالا باید سیستم رو اسکن کنی از داخل خود نرم افزار :n13:

Data Galaxy
08-04-2013, 19:01
سلام
چطور باید Windows Defender فعال کنم
قبلا فعال بوده ولی غیر فعالش کردم الان هر کاری میکنم فعال نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hero26
02-05-2013, 20:57
سلام
خیلی از این شرکت های یه تبلیغات الکی راه میندازن تا محصولاتشون رو بفروشن که در خیلی از موارد این محصولات به درد کاربر عادی و خونگی نمیخوره خیلی از موارد هم ناکارآمد و بقولی خودشون کاهنده سرعت و قدرت سیستم هستند تا جایی که آدم رو مجبور میکنند دوباره پاکشون کنی
حالا اون داداشی که برند امسی سافت رو تو امضاش گذاشته میاد میگه این اصلا آنتی ویروس نیست، باید بگم شاید اینطور باشه ولی تو خیلی از این موارد این آنتی ویروس ها خودشون از ویروس بدتر و اعصاب خورد کن تر میشن برا نمونه به این نگاه کنید که چه میزان فایل رو همین امسی سافت اشتباهی مخرب تشخیص داده!

aylar6888
03-05-2013, 00:44
سلام
خیلی از این شرکت های یه تبلیغات الکی راه میندازن تا محصولاتشون رو بفروشن که در خیلی از موارد این محصولات به درد کاربر عادی و خونگی نمیخوره خیلی از موارد هم ناکارآمد و بقولی خودشون کاهنده سرعت و قدرت سیستم هستند تا جایی که آدم رو مجبور میکنند دوباره پاکشون کنی
حالا اون داداشی که برند امسی سافت رو تو امضاش گذاشته میاد میگه این اصلا آنتی ویروس نیست، باید بگم شاید اینطور باشه ولی تو خیلی از این موارد این آنتی ویروس ها خودشون از ویروس بدتر و اعصاب خورد کن تر میشن برا نمونه به این نگاه کنید که چه میزان فایل رو همین امسی سافت اشتباهی مخرب تشخیص داده!

سلام :
دوست عزیز حتما میدونید درصد فالس پازیتیو فقط یکی از معیارهای انتی ویروس خوبه....مثلا شناسایی که بالا نباشه فالس پایین چه فایده ای داره؟؟؟
توی همین سایتی که عکس گذاشتین نتایج دیگه شم و تستهای دیگه رو هم میخوندین...

Real-World Protection Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
File Detection Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Performance Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Heuristic/Behavioral Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Malware Removal Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Anti-Phishing Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این اصلا متر و معیار درستی نیست که شما بهش استناد میکنید...

hero26
03-05-2013, 09:00
سلام :
دوست عزیز حتما میدونید درصد فالس پازیتیو فقط یکی از معیارهای انتی ویروس خوبه....مثلا شناسایی که بالا نباشه فالس پایین چه فایده ای داره؟؟؟
توی همین سایتی که عکس گذاشتین نتایج دیگه شم و تستهای دیگه رو هم میخوندین...

Real-World Protection Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
File Detection Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Performance Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Heuristic/Behavioral Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Malware Removal Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Anti-Phishing Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این اصلا متر و معیار درستی نیست که شما بهش استناد میکنید...

من بر اساس این معیار بر برتری آنتی ویروسی استناد نکردم بلکه خطاهایی که یه آنتی ویروس مرتکب میشه و باعث اختلال تو کار سیستم میشه رو گفتم.
حالا بماند یک سری از تست کننده ها آزمایشاتی مبنی بر تاثیر روی سیستم رو هم انجام نمیدن!
لطفا به خوبی مطالعه کنید قبل از اینکه نتیجه گیری کنید دوست عزیز!

Nico-SMY
04-05-2013, 10:19
آپدیتای این رو چطوری میشه نگه داشت تا دیگه دفعه بعد نخواد حجم زیادی رو دان کنم؟

babialex
10-05-2013, 14:27
من خیلی وقته از این آنتی ویروس استفاده میکنم اما الان اکثر جاها از ضعف و بی کارامدی این آنتی ویروس میگن درسته ؟ تاحالا مشکلی باهاش نداشتم اما میگن در مقابل آنتی های دیگه حرفی برای گفتن نداره

~~~
10-05-2013, 18:47
من خیلی وقته از این آنتی ویروس استفاده میکنم اما الان اکثر جاها از ضعف و بی کارامدی این آنتی ویروس میگن درسته ؟ تاحالا مشکلی باهاش نداشتم اما میگن در مقابل آنتی های دیگه حرفی برای گفتن نداره

حرف که زیاد میزنن در مورد هر آنتی بیشتر بنظرم تجربه بهتره تا حرف دیگران
یه عده هم منافعی دارن تو یه آنتی بقیه خراب میکنن
مثل فروشندگان امسی سافت و ....

Alinho
10-05-2013, 20:08
آپدیتای این رو چطوری میشه نگه داشت تا دیگه دفعه بعد نخواد حجم زیادی رو دان کنم؟
یعنی هیشکی جواب این سوال رو نمیدونه!؟:blink:

xman681
10-05-2013, 22:05
سلام
دوست عزیز سلام

البته با توجه به فالس و شناسایی هم که باشه بازم امسی سافت با توجه به این تست انتخاب معقول تری نسبت به مایکروسافت هست

شما برید رده بندی کلی را ملاحضه کنید متوجه میشید

اگر میدونستم اینقدر امضام باعث اذیت دیگران میشه یه تصمیم جدی در موردش میگرفتم

البته کلا این سپر امسی سافت را خیلی ها بهش حسادت میکنند چون یه مقدار خوشکل هست :n05:

حرف که زیاد میزنن در مورد هر آنتی بیشتر بنظرم تجربه بهتره تا حرف دیگران
یه عده هم منافعی دارن تو یه آنتی بقیه خراب میکنن
مثل فروشندگان امسی سافت و ....

اول بنده فروش خودم را دارم و نیازی نیست اینجا تبلیغ کننده باشم تا حالا هم یه دونه لایسنس هم توی پی سی ورلد نفروختم چون به این دو زار و سه شای ها نیاز ندارم عزیز دل

ضمنا اکثر مشتریان بنده اصلا پی سی ورلد را ( انجمن ) ندیده اند تا حالا

بعد ببخشید این آنتی برای کی هست که بخوام خرابش کنم ؟؟؟؟

بعد مگه اصلا آنتی ویروس هست که بخوام خرابش کنم ؟؟ خودش ، خودش را خراب کرده نیاز به خراب کردن نیست

*Batman*
11-05-2013, 00:19
یعنی هیشکی جواب این سوال رو نمیدونه!؟:blink:
سلام بر شما .... و سلام بر جستجو!

hero26
16-05-2013, 08:39
دوست عزیز سلامالبته با توجه به فالس و شناسایی هم که باشه بازم امسی سافت با توجه به این تست انتخاب معقول تری نسبت به مایکروسافت هست شما برید رده بندی کلی را ملاحضه کنید متوجه میشید اگر میدونستم اینقدر امضام باعث اذیت دیگران میشه یه تصمیم جدی در موردش میگرفتم البته کلا این سپر امسی سافت را خیلی ها بهش حسادت میکنند چون یه مقدار خوشکل هست :n05:اول بنده فروش خودم را دارم و نیازی نیست اینجا تبلیغ کننده باشم تا حالا هم یه دونه لایسنس هم توی پی سی ورلد نفروختم چون به این دو زار و سه شای ها نیاز ندارم عزیز دل ضمنا اکثر مشتریان بنده اصلا پی سی ورلد را ( انجمن ) ندیده اند تا حالا بعد ببخشید این آنتی برای کی هست که بخوام خرابش کنم ؟؟؟؟بعد مگه اصلا آنتی ویروس هست که بخوام خرابش کنم ؟؟ خودش ، خودش را خراب کرده نیاز به خراب کردن نیستدوست عزیز متاسفانه باز اومدی میگی نتایج نشون میده آقاجون من میگم تو خیلی از موارد نسبت به نیاز کاربر به آنتی ویروس های پولی اقرار میشه میای میگی نتایج نشون میده امسی بهتره؟!آقا این هم نتایج آنتی ویروس رایگان آواست از امسی بهتر عمل میکنه خودت میتونی ببینی!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])البت من نمیخواستم نسبت به عملکرد آنتی ویروس ها نتیجه گیری کنم ولی شما هر جا تو انجمن میرسی میگی نتایج نشون میده امسی بهتره بعله باید کاربر 50 تا 60 تومن بده تا بلکم به امنیت خیالی برسه و اونم حساب کنه که انتی ویروس رایگان بهتر از اونم هست!

hero26
16-05-2013, 09:19
دوست عزیز سلام

البته با توجه به فالس و شناسایی هم که باشه بازم امسی سافت با توجه به این تست انتخاب معقول تری نسبت به مایکروسافت هست

شما برید رده بندی کلی را ملاحضه کنید متوجه میشید

اگر میدونستم اینقدر امضام باعث اذیت دیگران میشه یه تصمیم جدی در موردش میگرفتم

البته کلا این سپر امسی سافت را خیلی ها بهش حسادت میکنند چون یه مقدار خوشکل هست :n05:

اول بنده فروش خودم را دارم و نیازی نیست اینجا تبلیغ کننده باشم تا حالا هم یه دونه لایسنس هم توی پی سی ورلد نفروختم چون به این دو زار و سه شای ها نیاز ندارم عزیز دل

ضمنا اکثر مشتریان بنده اصلا پی سی ورلد را ( انجمن ) ندیده اند تا حالا

بعد ببخشید این آنتی برای کی هست که بخوام خرابش کنم ؟؟؟؟

بعد مگه اصلا آنتی ویروس هست که بخوام خرابش کنم ؟؟ خودش ، خودش را خراب کرده نیاز به خراب کردن نیست
دوست عزیز من 2 پست گذاشتم هر دو پست هم به این مزمون که قصد بنده رده بندی آنتی ویروس ها نیست نمیدونم شما چه اصراری دارید که حرف من رو به این موضوع ربط بدید عزیز در صورتی که میخواهید این گونه جلوه بدید باید بگ بر اساس رده بندی سایت av-comparatives ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در بهترین حالت امسی در حد نسخه رایگان آواست قرار دارد
لینک رده بندی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا اگر از این بگذریم من میگم بسیاری از کابران عادی نیازی به تهیه نسخه های تجاری و پولی آنتی ویروس ها ندارند زیرا در بهترین حالت ممکن است هر از گاهی یه ویروس خطرناک رو شناسی کنه و مابقی کارش پاک کردن کرک نرم افزار ها (البته بماند این امسی سافت و نظایر آنها فایل های سالم سیستم از همه جا بیخبر رو هم پاک میکنن) و غیره است که 90 درصد بالای موارد توسط آنتی ویروس های رایگان شبیه همین آنتی ویروس مایکروسافت و یه فایروال یا به اصطلاح دیوار آتش رایگان شناسایی میشوند.
حالا یه سئوال باقی میماند 50 تا 60 هزار تومان بسته به نوع آنتی ویروس هزینه کنیم کلی سرعت سیستم رو کاهش بدیم تا کلی از فایلهای سالممون رو آنتی ویروس پاک کنه؟!!

~~~
16-05-2013, 09:52
دوست عزیز متاسفانه باز اومدی میگی نتایج نشون میده آقاجون من میگم تو خیلی از موارد نسبت به نیاز کاربر به آنتی ویروس های پولی اقرار میشه میای میگی نتایج نشون میده امسی بهتره؟!آقا این هم نتایج آنتی ویروس رایگان آواست از امسی بهتر عمل میکنه خودت میتونی ببینی!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])البت من نمیخواستم نسبت به عملکرد آنتی ویروس ها نتیجه گیری کنم ولی شما هر جا تو انجمن میرسی میگی نتایج نشون میده امسی بهتره بعله باید کاربر 50 تا 60 تومن بده تا بلکم به امنیت خیالی برسه و اونم حساب کنه که انتی ویروس رایگان بهتر از اونم هست!

سلام
این دوستمون نظرشونو گفتن
هر کس یه نظری داره نمیشه آدم بگه نظر من بهتره
هم شما و هم این دوستمون نظرشون محترمه
از نظر هر کسی یک چیزی بهتره
ولی تو ایران رایگانها رو بیشتر کاربرا میرن دنبالش
شاید اگه امسی سافت هم سریال یا کرکش زیاد بود آمار استفادش بیشتر میشد
حالا یه کرک و یه سایت سریال امسی سافت پیدا کردم دادم به یکی از دوستان انجمن گفت تست میکنه

این سایت av-test هم معتبره

vxp
01-08-2013, 14:45
انتی ویروس جالبیه بر خلاف بقیه وقتی کرک اجرا می کنی گیر می ده ولی فایر وال قوی نداره.

ali.reihani
01-08-2013, 15:32
انتی ویروس جالبیه بر خلاف بقیه وقتی کرک اجرا می کنی گیر می ده ولی فایر وال قوی نداره.
آنتی ویروس microsoft که فایروال نداره!
فایروالش همون فایروال ویندوز هستش!
من تو ویندوز 8 تست کردم realtime قدرتمندی نداره نسبت به نود!
و وقتی ویروسی پیدا میکنه خیلی طول میده تا پاکش کنه{البته شاید ویروس هایی که من گذاشتم گردن کلفت بودند}
پس برای من که مهم نیستم لزومی نداشت که این آنتی ویروس رو داشته باشم و رفتم نود رو نصب کردم!
ببخشید که اصلا نظر دادم!

pedram_01
06-10-2013, 20:26

~~~
07-10-2013, 13:25

دیگه اینم کلکش کنده شد
بنظرم مایکروسافت اینقدر خرج میکنه بره یه شرکت آنتی ویروس خوب بخره رایگانش کنه:n02:

Mr.New
07-10-2013, 14:12
به نظر من بره با یه شرکت بزرگ مثل اوست یا اویرا و..... یه نسخه رایگان بدن روی ویندوز به صورت پیشفرض نصب باشه ولی پشتیبانی نداشته باشه ولی پولیش پشتیبانی داشته باشه اینجوری راحت تره تازه درامدم دارن:دی

vxp
08-10-2013, 16:00
بچه ها مشکلاتش رو می نویسید مثل اینکه فایر وال نداره و غیره.

poyul
10-12-2013, 11:05
سلام دوستان یه چند وقته تا میخوام آنتی ویروس ویندوز 8 ام را آپدیت کنم با این اروور مواجه میشم,علتش چیه؟

steps
10-12-2013, 22:44
اینجا چرا انقدر خلوته/
امروز ذوباره کوچ کردم به ویندز8 و تصمیم گرفتم از انتی ویروس خودش استفاده کنم . اما میخواستم بدونم اون گوشه مثل سایر انتی ویروس ها لوگوش نمیاد ؟

*hamedkhatar*
02-01-2014, 02:57
سلام دوستان یه چند وقته تا میخوام آنتی ویروس ویندوز 8 ام را آپدیت کنم با این اروور مواجه میشم,علتش چیه؟

منم چند وقته همین مشکل رو دارم روی همه سیستمها
علت چیست؟

satansilent
03-01-2014, 06:25
اینجا چرا انقدر خلوته/ امروز ذوباره کوچ کردم به ویندز8 و تصمیم گرفتم از انتی ویروس خودش استفاده کنم . اما میخواستم بدونم اون گوشه مثل سایر انتی ویروس ها لوگوش نمیاد ؟
در run تایپ کنید Windows Defender و در setting حتما Turn on real-time protection رو فعال کنید و save changes رو بزنید و آنتی ویروس رو update کنید(مابقی تنظیمات رو مطابق میل تنظیم کنید)

@اون 2 تا دوستی هم که مشکل آپدیت دارند با ضد هیتلر امتحان کنن احتمالا مشکلشون برطرف میشه win 8 ,win8.1 کمی تو زمینه update حداقل تو ایران مشکل داره.نشد هم مجبورید آفلاین آپدیت کنید از خود سایت مایکروسافت.

Armin.Computer
05-01-2014, 00:45
سلام
دوستان یک سوال داشتم
این آنتی ویروس چجوری هست؟
خوبی؟
تایید می کنید؟
البته با آنتی ویروس های رایگان مقایسه می کنم
با تشکر

*Batman*
05-01-2014, 02:03
سلام
دوستان یک سوال داشتم
این آنتی ویروس چجوری هست؟
خوبی؟
تایید می کنید؟
البته با آنتی ویروس های رایگان مقایسه می کنم
با تشکر

سلام
متاسفانه در مقابل سایر محصولات رایگان حرفی برای گفتن نداره.
مایکروسافت هم اخیرا اذعان کرده که MSE نمیتونه امنیت مطلوب رو تامین کنه و بهتره از سایر محصولات امنیتی استفاده بشه.
در تمامی تستهای معتبر رتبه آخر رو کسب کرده.

Armin.Computer
05-01-2014, 14:30
سلام
متاسفانه در مقابل سایر محصولات رایگان حرفی برای گفتن نداره.
مایکروسافت هم اخیرا اذعان کرده که MSE نمیتونه امنیت مطلوب رو تامین کنه و بهتره از سایر محصولات امنیتی استفاده بشه.
در تمامی تستهای معتبر رتبه آخر رو کسب کرده.

خیلی ممنون
شما خودتون چی پیشنهاد می دی؟
معمولا از لایسنس رایگان استفاده می کنم

*Batman*
05-01-2014, 17:31
خیلی ممنون
شما خودتون چی پیشنهاد می دی؟
معمولا از لایسنس رایگان استفاده می کنم

سلام
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جواب دادم به سوال شما

LEICA
16-01-2014, 16:56
سلام
من خیلی نمیگردم توی سایت ها، 4-5 سال بود که از مکآفی و بروزرسانی آفلاین استفاده میکردم که متوجه شدمم خیلی خوب عمل نمیکنه ، بعد nod نصب کردم اونم با اون سیستم عجیب و غریب بروز رسانی برام سخت بود
3-4 ماه پیش یه لپ تاپ جدید گرفتم روش ویندوز 7 ریختم ، متوجه شدم خودش بعنوان آپدیت اینو نصب کرده
تا الان هم بد نبوده و بروزرسانیش هم خوبه
تا حالا که مورد منفی نداشته برام

Dr Nima
27-03-2014, 19:25
با این همه آنتی رایگان دیگه کی اینو استفاده میکنه
بقول شاعر
دیگه این روزا با ایران رادیاتور کی میره تو غار

pa13
27-03-2014, 21:36
با این همه آنتی رایگان دیگه کی اینو استفاده میکنه
بقول شاعر
دیگه این روزا با ایران رادیاتور کی میره تو غار
دوست عزیز من دیدم خیلی ها این آنتی رو دارن ولی متاسفانه اصلا نتایج مطلوبی رو تو تست ها نداشته اگه آنتی رایگان و قدرتمند و سبک میخواید بهترین گزینه ها 360 و comodo هستش

Ali.Gemsoft
15-04-2014, 08:23
در run تایپ کنید Windows Defender و در setting حتما Turn on real-time protection رو فعال کنید و save changes رو بزنید و آنتی ویروس رو update کنید(مابقی تنظیمات رو مطابق میل تنظیم کنید)

@اون 2 تا دوستی هم که مشکل آپدیت دارند با ضد هیتلر امتحان کنن احتمالا مشکلشون برطرف میشه win 8 ,win8.1 کمی تو زمینه update حداقل تو ایران مشکل داره.نشد هم مجبورید آفلاین آپدیت کنید از خود سایت مایکروسافت.

سلام
من این مشکل رو دارم اما توی run که میزنم Windows Defender ارور میاد یعنی وجود نداره! البته ویندوزم 7 هستش!

Dr Nima
12-10-2014, 00:14
بهتره رفقا دلخوش به این آنتی ویروس نباشن
حتی اگه نمیخوان پولی بابت آنتی بدن یا کپی رایت واسشون مهمه و تریال ریست و سریال غیر قانونی دوست ندارن
از آنتی ویروسای خوب رایگان که کارشون قابل قبوله استفاده کنن
و با اومدن بد افزارهای خطرناک چون باجگیر بیشتر از این ریسک نکنن
که غفلت موجب پشیمانیست

Armin.Computer
12-10-2014, 00:29
بهتره رفقا دلخوش به این آنتی ویروس نباشن
حتی اگه نمیخوان پولی بابت آنتی بدن یا کپی رایت واسشون مهمه و تریال ریست و سریال غیر قانونی دوست ندارن
از آنتی ویروسای خوب رایگان که کارشون قابل قبوله استفاده کنن
و با اومدن بد افزارهای خطرناک چون باجگیر بیشتر از این ریسک نکنن
که غفلت موجب پشیمانیست

شما چه آنتی ویروسی پیشنهاد می کنید؟

Dr Nima
12-10-2014, 00:45
شما چه آنتی ویروسی پیشنهاد می کنید؟
بستگی به سیستمت داره
کسپر بیت آویرا ۳۶۰ ای وی جی نود۸ آشامپو
شما مد نظرت چه آنتی هس
چون تا حدودی سلیقه هم هس

Armin.Computer
12-10-2014, 00:47
بستگی به سیستمت داره
کسپر بیت آویرا ۳۶۰ ای وی جی نود۸ آشامپو
شما مد نظرت چه آنتی هس
چون تا حدودی سلیقه هم هس

اینا رایگان هستن؟

Dr Nima
12-10-2014, 01:05
اینا رایگان هستن؟

کسپر سریال و تریال ریست هس
بیت فعلا شش ماهه میده سریال تو نت هم هس
آویرا هم لایسنس داره هم رایگان
ای وی جی هم همینطور
نود هم اینقدر سریال داره که مثل رایگانه
آشامپو هم سریال داره
اوست هم ف ی ل ت ر شکن داری آپدیت میشه هر دو نوع هس
۳۶۰ و بایدو هم رایگانه
پاندا آنتی ویروس رایگان

پسر خاکستری
09-12-2014, 09:54
سلام
می دونید که تو ویندوز 8.1 همین ضد ویروس با نام Windows Defender از پیش نصب شده هست.
می خواستم ببینم چطور می تونم Windows Defender رو پاک کنم تا ضد ویروس دیگه ای مثل Kaspersky نب کنم
ممنون

M.Hashemi
09-12-2014, 10:29
با سلام
نیازی به حذفش ندارید
با نصب کسپر به صورت خودکار غیرفعال می شود.
---
به هر حال در صورت تمایل به حذف فکر کنم از مسیر زیر بتونید حذفش کنید :
control panel -> Programs And Features -> Turn windows features on or off
با تشکر

پسر خاکستری
09-12-2014, 15:07
خیلی ممنون
می شه بگید چه جور می شه آپدیت های روی آنتی ویروس رو پاک کرد و اون رو صفر کرد تا الکی حجم نگیره؟
چون بعضی آنتی ویروس ها چنین قابلیتی دارن.
ممنون.

M.Hashemi
10-12-2014, 05:06
خیلی ممنون
می شه بگید چه جور می شه آپدیت های روی آنتی ویروس رو پاک کرد و اون رو صفر کرد تا الکی حجم نگیره؟
چون بعضی آنتی ویروس ها چنین قابلیتی دارن.
ممنون.

با سلام
من منظور شما را متوجه نمیشم، لطفا با مثال توضیح دهید.
با تشکر

پسر خاکستری
10-12-2014, 17:05
برادر من مي خوام Updateهايي رو که از اينترنت گرفتم و رو Windows Defender نصب شده پاک کنم.
همين...

M.Hashemi
10-12-2014, 19:39
با سلام
فکر نکنم بشه چنین کاری بکنید. (هر چند که فکر نمی کنم حجم آپدیتش زیاد باشه).
به هر حال اگر به همان روشی که توضیح دادم پاکش کنید اپدیت هاش هم پاک میشه.
با تشکر

M.Hashemi
10-12-2014, 19:41
با سلام
اوکی.
حقیقت در این مورد اطلاعات کافی ندارم و در اینترنت هم چیزی پیدا نکردم.(فکر نکنم حجم اپدیتش زیاد باشه)
اما با حذف نرم افزار به همان روشی که توضیح دادم اپدیت های آن نیز حذف می شود.
با تشکر

پسر خاکستری
11-12-2014, 17:57
با سلام
اوکی.
حقیقت در این مورد اطلاعات کافی ندارم و در اینترنت هم چیزی پیدا نکردم.(فکر نکنم حجم اپدیتش زیاد باشه)
اما با حذف نرم افزار به همان روشی که توضیح دادم اپدیت های آن نیز حذف می شود.
با تشکر
از کمک و راهنمایی ت ممنونم رفیق.

amir.m.s
01-07-2015, 00:05
سلام دوستان عزیز پی سی ورلد

دوستان من روی ویندوز 8.1 ام این آنتی ویروس با نام Windows Defender بود.من برای بازی ریختن این آنتی ویروس رو خاموش کردم ولی وقتی میخوام دوباره روشنش کنم اصلا روشن نمیشه.
و ارور میده Expired شده.ممنون میشم کمک کنید

aylar6888
02-07-2015, 08:33
سلام دوستان عزیز پی سی ورلد

دوستان من روی ویندوز 8.1 ام این آنتی ویروس با نام Windows Defender بود.من برای بازی ریختن این آنتی ویروس رو خاموش کردم ولی وقتی میخوام دوباره روشنش کنم اصلا روشن نمیشه.
و ارور میده Expired شده.ممنون میشم کمک کنید
درود :
ارور میده چی اکسپایر شده؟؟آپدیتهاش یا خود نرم افزار؟؟خود نرم افزار که رایگانه و تا زمانی که ویندوزتون جعلی شناخته نشه برای آپدیت هیچ مشکلی نداره ، احتمالا مدت زیادی آپدیتش نکردین
یه عکس از ارور بگیرید بذارید بهتر میشه راهنمایی کرد

saeid.saeid20
13-07-2015, 07:58
سلام
من الان این انتی ویروس خود ویندوز رو فعال کردم
میشه بهترین حالت تنظیم انتی ویروس رو بگید تا بالا ترین کارایی رو داشته باشه
در ضمن من از این ویروس های تستی رو گرفتم از 20 تا 19 تاشو تشخیص داد