PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد اجرای بازی های xbox 360 بر روی pc

aluminum
29-09-2009, 19:42
اجرای بازی های xbox 360 بر روی pc امکان پذیر هست؟
ایا میشه گیم پدهای این کنسول رو به pc وصل کرد؟

choory
29-09-2009, 20:10

خیر بازی های xbox360 را نمیتونی روی pc اجرا کنی.(البته بازی های مولتی پلتفرم هستند که برای pc هم میاد انها را میتونی ورژن pc را بگیری و بازی کنی)
هنوز شبیه سازی موجود نیست که بازی های ps2 را به راحتی اجرا کنه بعد شما شبیه ساز xbox360 میخواهی؟؟!!:blink:

دسته های سیم دار xbox360 را میتونی به راحتی به pc وصل کنی فقط باید درایور مربوطه را دانلود و نصب کنی.

اما برای وصل کردن دسته های وایرلس xbox360 باید تبدیل زیر را بخری و توسط این تبدیل دسته را به pc بشناسونی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

don mohsen
01-10-2009, 21:44
ولي من تو يه سايتي ديگه اموزش كامل بازي با XBOX 360 روي PC رو ديدم...

sonixax
10-10-2009, 17:20

من امولاتور 360 رو برای PC دارم ، ولی تست نکردم خیلی وقت پیش ها دانلود کردم . اگر خواستی بگو آپ کنم .

milky way
11-10-2009, 00:54
نمیشه الکی تلاش نکنید، اگر حتی چند درصد هم بشه آنچنان سنگین هست و سیستم قوی میخواید که غیر قابل استفادست، همین الان بازیهای PS2 اشغال هم با یه سیستم متوسط راحت اجرا نمیشن رو PC و تازه هزارتا بامبول و و تنظیمات و مزخرفات دارن، حالا Xbox360 که بماند، شما Xbox360 که هیچی اگر تونستید بازی Xbox معمولی رو PC اجرا کنید منو صدا بزنید.

sonixax
11-10-2009, 01:35
نمیشه الکی تلاش نکنید، اگر حتی چند درصد هم بشه آنچنان سنگین هست و سیستم قوی میخواید که غیر قابل استفادست، همین الان بازیهای PS2 اشغال هم با یه سیستم متوسط راحت اجرا نمیشن رو PC و تازه هزارتا بامبول و و تنظیمات و مزخرفات دارن، حالا Xbox360 که بماند، شما Xbox360 که هیچی اگر تونستید بازی Xbox معمولی رو PC اجرا کنید منو صدا بزنید.

من Xbox معمولی رو تونسته بودم ، PS2 رو هم میتونم و در ضمن PS2 آشغالی هم نیست :)

این امولاتوری هم که من دارم نمیدونم کار میکنه یا نه ولی میدونم که امولاتور های اختصاصی هست که خود شرکت سازنده کنسول مینویسه میده دست سازنده های بازی بشه اونها رو گیر آورد عالی میشه .

milky way
11-10-2009, 02:02
من Xbox معمولی رو تونسته بودم ، PS2 رو هم میتونم و در ضمن PS2 آشغالی هم نیست :)

این امولاتوری هم که من دارم نمیدونم کار میکنه یا نه ولی میدونم که امولاتور های اختصاصی هست که خود شرکت سازنده کنسول مینویسه میده دست سازنده های بازی بشه اونها رو گیر آورد عالی میشه .
امولاتوری برای Xbox360 وجود نداره (اگر دارین بزارین یا لینک بدین)، برای Xbox هم باشه مطمئن باشید کارایی نداره (اونم بزارین اگر دارین).
من اتفاقاً خودمم PS2 دارم از این گندهاشم دارم ولی PS2 الان دیگه اشغاله چرا نیست بازی درست حسابی هم الان دیگه نداره که اصلاً ارزش شبیه سازی رو PC داشته باشه کلاً یه کنسول مرده به حساب میاد، چند وقت دیگه عمر Xbox360 و PS3 هم تمومه حالا PS2 جای خود دارد.

sonixax
11-10-2009, 02:38
امولاتوری برای Xbox360 وجود نداره (اگر دارین بزارین یا لینک بدین)، برای Xbox هم باشه مطمئن باشید کارایی نداره (اونم بزارین اگر دارین).
من اتفاقاً خودمم PS2 دارم از این گندهاشم دارم ولی PS2 الان دیگه اشغاله چرا نیست بازی درست حسابی هم الان دیگه نداره که اصلاً ارزش شبیه سازی رو PC داشته باشه کلاً یه کنسول مرده به حساب میاد، چند وقت دیگه عمر Xbox360 و PS3 هم تمومه حالا PS2 جای خود دارد.

این لینک امولاتور 360 خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این رو من 2 سال پیش دانلود کردم ، نمیدونم الان پروژش به کجا رسیده ولی تمام شرکت های سازنده کنسول برای کنسول های خودشون امولاتر هم تهیه میکنند تا سازندگان بازی همزمان با دولوپ تمام آمار رو هم بکشن بیرون ولی دست مردم نمیدن و معمولا برای سیستم عامل لینوکس نوشته میشوند ، البته غیر از کنسول های مایکروسافت .

360 و Ps3 همش 4 ساله که اومده و خود شرکت های یازنده اعلام کردن تا 2013 نقشه جدیدی براشون ندارند .

حتی کنسولی مثل Sega Dream cast رو هم من دوست دارم ، در کل کنسول های شرکت سونی خیلی خیلی خرکار هستند انشاالله که مایکروسافت هم اندکی خر کاری به کنسول هاش میچسباند .

@GTA@
08-10-2011, 02:47
sonixaxمیشه مال xbox360رو بذاری؟

soccer2008
19-10-2011, 01:46
این لینک امولاتور 360 خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین رو من 2 سال پیش دانلود کردم ، نمیدونم الان پروژش به کجا رسیده ولی تمام شرکت های سازنده کنسول برای کنسول های خودشون امولاتر هم تهیه میکنند تا سازندگان بازی همزمان با دولوپ تمام آمار رو هم بکشن بیرون ولی دست مردم نمیدن و معمولا برای سیستم عامل لینوکس نوشته میشوند ، البته غیر از کنسول های مایکروسافت .

360 و Ps3 همش 4 ساله که اومده و خود شرکت های یازنده اعلام کردن تا 2013 نقشه جدیدی براشون ندارند .

حتی کنسولی مثل Sega Dream cast رو هم من دوست دارم ، در کل کنسول های شرکت سونی خیلی خیلی خرکار هستند انشاالله که مایکروسافت هم اندکی خر کاری به کنسول هاش میچسباند .

سلام لطفا جای دیگری اپلود کنید دانلود نمیشه به کار من میاد لازمش دارم
مرسی

sonixax
20-10-2011, 14:26
سلام لطفا جای دیگری اپلود کنید دانلود نمیشه به کار من میاد لازمش دارم
مرسی

چشم دوباره براتون آپلود میکنم ولی اون امولاتر تا جایی که من میدونم کار نمیکنه .

alireza.ebrahimi92
07-06-2012, 15:59
آقا لطفا یه جای دیگه آپلودش کن ما لازم داریم

alireza.ebrahimi92
07-06-2012, 16:00
ممنون از اینکه گذاشتید

sonixax
08-06-2012, 00:36
ممنون از اینکه گذاشتید

ای بابا ! صبر کنید جانم تا بخونم اینها رو !
تا فردا شب براتون آپ میکنم . ولی آقا کار نمیکنه هاااااا . نگی نگفتی .