PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی از اساتید در بعضی از مواردی که باید قبل از فرمت درایو C بک آپ گرفته شوند؟ (ورژن مرام معرفتی) ?~؟

DaRiOuShJh
29-09-2009, 01:21
ساملیک!
نحراسید پی سی ورلد هچنان در امن و امان به سر میبرد!×!

برادران یه چند تا سواله کوچولو داشتم که بیشتر مربوط به زمانیه که ADSL گرفتم به اینور! به اونور نه ها! به این ور::31:

سوال اصلی اینه:
من فرضا الان بخوام ویندوزم رو که روی درایو C هست و از دست بر قضا XP sp2 هست رو عوض کنم

خوب فایل هایی که تا به حال میگرفتم مثله Document and Setting و بعضی فولدرهای برنامه ها از تو پراگرام فایلز و الا الاخر اینا هیچی

الان من سره این چیزایی که اضافه شده مشکل دارم:

1. من ایمیل هام رو مدتهاس دارم با Outlook Express ویندوز میگیرم! حالا میخوام بدونم تیکه پاره هایی که از سوراخ سنبه های ویندوز باید جمع کنم نگه دارم چیا هست! همه چیز رو میخوام ها! از تنظیمات outlook گرفته تا کانتکت لیست و ایمیل های موجود در پوشه های مختلف! همشون برام مهمه

2. خوب این ADSL یک عدد روتر اضافه کرده به تجهیزاته دیجیتالی و نانو تکنولوژیه ما!!
الان اون تنظیماتی که پدرمون در اومد 3 روز کله روش های مختلف رو تست کردیم با پشتیبانی های مختلف داتک تا بالاخره این روش کار کرد رو خوب یادم نیست! یعنی عمرا یاده کسی نمونه! اینا رو باید چی کنم؟

3. من چون چند تا Network داره کامپیوترم (نپرسید چرا که عمرا نمیگم!:21:) خوب اون روشی که همینطوری سره جالیز بری مودم رو روشن کنی فقط و شروع کنی به گرفتن و کله ملق تو سایت ها، روم جواب نمیده! مجبور شدیم بعد از 3 روز ور رفتن کانکشنیش کنیم! یعنی الان اول مودم رو روشن میکنم حالش جا اومد بعد تازه کانکشنم رو باز میکنم و کانکت رو میزنم تا وصل شه
حالا این کانکشنم و تنظیماتش رو چه طوری بک آپ بگیرم؟
مثله همون دایال آپ با files and setting transfer wizard میشه؟!
فقط اگه راهی داره که دستی و فقط از همین یه دونه بک آپ بگیرم خیلی بهتره چون یه چیزایی دیگه هم اون میگیره که حال نمیکنم
(کلا ما مثله انسانه غار نشین کارامون رو خودمون و دستی درست میکنیم و اهله بک آپ و رستور پوینت و این بچه بازی ها نیستیم! چون جز دردسر چیزی ندارن! راسته که میگن این کامپیوتر آخرشم هیچی nabafahma!)

4.من الان این کانکشن رو با کامپیوتر بقلی شیر کردم! اونم اینقد این بنده خدا حاج محمد رو سیم جیم کردم (نپرسید کیه که اینم عمرا نگم!:21:) و تا پل سراط 4 چنگولی بردم و برگندوندم تا بالاخره موفق شدم و کار کرد!
از تنظیماته اینم راهی هست بک آپی چیزی بگیرم!

راستی حاج ممد اگه این پست رو میبینی بابا این کامپیورتر دومی رو که روشن میکنم هنوز اولی رو دی سی میکنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچ بنی بشری هم از جن گرفته تا آدمیزاد!×! نمیدونه برای چیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب مرام معرفت در هیمن حد که این توضیحات رو حوصاله کنید بخونید و از خودتون راهکارهای مرد و پیرمرد! بدید کفایت میکنه زیادیش هم نگران نباشید صرف امور خیریه خواهد شد!×![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
29-09-2009, 13:05
ای بابا!
من گفتم الان بیام لبریزه از جواب این تاپیک![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
30-09-2009, 13:15
نه دیگه از این بخش باید رسما قطع امید کرد گویا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا 4 تا سوال به این سادگی رو یعنی یه نفرم نیست که یه راهنمایی ای کنه؟!
نا سلامتی انجمن اینترنته ها نه برگ چغندر

parsa205
30-09-2009, 16:57
ای بابا!
من گفتم الان بیام لبریزه از جواب این تاپیک![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خداییش از حرفات سر در نیاوردیم....:31:یکم زیر دیپلم حرف بزن....

DaRiOuShJh
30-09-2009, 18:43
ای بابا!
پارسا برادر این همه توضیح که دادم
4 تا چیزه که میخوام قبل از فرمت درایو بک آپ بگیرم ولی نمیدونم چه جوری!؟
همین