PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد پنل جلویی کیس

ebinem173
28-09-2009, 21:16
من با اجازتون اشتباها سیمهای پنل جلو کیس رو کشیدم
شانس آوردم که قبلا مادربرد رو طوری تنظیم کردم که با کلید پاور کیبورد هم روشن بشه
بعدش تونستم کابل پاور و led رو درست وصل کنم اما دکمه ریست کار نمیکنه
حالا میخوام درست راهنماییم کنید giga p31ds3l
اگر ممکنه وصل کردن کابل مربوط به هدفون جلو کیس رو هم یاد بدید

mf.designing
28-09-2009, 21:27
من با اجازتون اشتباها سیمهای پنل جلو کیس رو کشیدم
شانس آوردم که قبلا مادربرد رو طوری تنظیم کردم که با کلید پاور کیبورد هم روشن بشه
بعدش تونستم کابل پاور و led رو درست وصل کنم اما دکمه ریست کار نمیکنه
حالا میخوام درست راهنماییم کنید giga p31ds3l
اگر ممکنه وصل کردن کابل مربوط به هدفون جلو کیس رو هم یاد بدید

دوست عزیز راهنمای کاملا نصب این کابلها در دفترچه ی مادربرد هست ، به + و - ها هم توجه کن . برای بعضی بردها رنگها هم معنی خاصی دارن !

ebinem173
28-09-2009, 21:30
دوست عزیز راهنمای کاملا نصب این کابلها در دفترچه ی مادربرد هست ، به + و - ها هم توجه کن . برای بعضی بردها رنگها هم معنی خاصی دارن !

نگاه کردم والا بیشتر سردرنیاوردم
میترسم از سیستم آزمون و خطا استفاده کنم

EXTREME
28-09-2009, 21:31
معمولا دکمه ی ریست کنار دکمه ی hdd led هست که تو اکثر مادربوردها اینطوریه که تو 5تای بالایی اول hdd led اول منفی(سیم سفید)عد مثبت سیم رنگی کنارش reset در 4تای پایین روبروی hdd led دکمه ی power led قرار میگیره منفی ها روبه روی هم
و مثبت ها باید روبه روی هم باشند کنار power led هم power sw قرار میگره روی اکثر مادربوردهای گیگا کامل نوشته شده
میتونی از دفترچه ی مادربورد هم کمک بگیری
برای هدفون فکر کنم رو قسمت speaker نصب میشه اینو مطمئن نیستم

mf.designing
28-09-2009, 21:36
نگاه کردم والا بیشتر سردرنیاوردم
میترسم از سیستم آزمون و خطا استفاده کنم
خیالت راحت ، تا اونجائی که تجربه من نشون داده ، هیچ موردی رو پیش نمیاره :دی شما راحت با آزمون و خطا برو جلو !

jigar-tala
28-09-2009, 22:08
واسه منم همچین اتفاقی پیش اومده رو مادربردم هم به نام res نوشته کجا باید وصل بشه قطباشم درستن ولی کار نمیکنه فعلا دارم بدون ری استارت کارمو پیش میبرم

EXTREME
28-09-2009, 22:52
واسه منم همچین اتفاقی پیش اومده رو مادربردم هم به نام res نوشته کجا باید وصل بشه قطباشم درستن ولی کار نمیکنه فعلا دارم بدون ری استارت کارمو پیش میبرم
اگه جای سیم درسته و مثبت منفیشم درست زدید باید دکمه ی ریست کار کنه
اگه بازم کار نمیکنه خوب دکمه خراب شده