PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال قهوه تلخ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16

Golbarg01
29-04-2011, 14:43
کلا حذفیات این پک چند دقیقه بوده؟

taghdirrr
29-04-2011, 14:55
من نمیدونم چه گیری دادین به این سری که حذف شده.
فقط دنبال یه بحث الکی بعضیا میگردن که گیر بدن به این سریال خوب مهران جون.
هر چی بوده خودش حذف کرده خیلیم این قسمتش خوب بود.مخصوصا در انتظار ورود لطفعلی خان زند موندیم و اینکه بلوتوث چرا رفته.

Facon_Archi
29-04-2011, 17:00
بازیگر نقش لطفعلی خان زند گلزار نباشه یه موقع؟: ))
آخر خنده میشه!!

Golbarg01
29-04-2011, 17:10
بازیگر نقش لطفعلی خان زند گلزار نباشه یه موقع؟: ))
آخر خنده میشه!!

نه میر طاهر مظلومی هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mefmef
29-04-2011, 18:10
دوستان
این لعبت چی می گه ؟

جیک جیک ......؟:41:

پسرم منو دیونه کرد :31:

Scary Feelings
29-04-2011, 19:40
... تو همین تاپیک سرچ کنید 10000بار جوابش داده شده!

pcforlife
29-04-2011, 19:46
دوستان
این لعبت چی می گه ؟

منظورت نازخاتونه دیگه...!؟!:31:

legolas 224
29-04-2011, 21:52
دوستان
این لعبت چی می گه ؟

اره این نازخاتون چی وگه؟:31:

Masоud
29-04-2011, 22:33
تو این پک رو باباشاه بیشتر مانور دادن و خیلی خوب از آب دراومد بنظرم . ما که خیلی خندیدیم .

*IN*
30-04-2011, 13:18
فخرالتاج: میخندی؟
مستشار : نه پاپیونم و میبستم.
:31:

legolas 224
30-04-2011, 14:07
داموس : چه میگویی گاهگول :31:

*Ali*
30-04-2011, 17:30
دوستان اون قرارداد گلزار كه توي تلويزيون اينقدر روش مانور ميدن كه يه ميليارد بوده و فسخش كرديم همين قرارداد با مديريه؟

*IN*
30-04-2011, 18:45
دوستان اون قرارداد گلزار كه توي تلويزيون اينقدر روش مانور ميدن كه يه ميليارد بوده و فسخش كرديم همين قرارداد با مديريه؟

بله.....
.....

Lady parisa
01-05-2011, 11:06
به نظر من از نظر محتوا افت شدیدی پیدا کرده ومثل اوایل جذاب نیست.
باید زودتر تمومش کنن. از ارزش مهران مدیری کم نشه!!!
چون مردم به احترامش توی خط دانلود و این حرفا نرفتن ولی داره لوس می شه

Greedy
01-05-2011, 12:59
من که فکر کنم از پک سیزدهم یا چهاردهم دیگه نه خریدم نه نگاه کردم
به غیر از اینکه بی مزه شد یه اتفاقاتی دیدم از مهران مدیری زده شدم ازش

hoomi_gta
01-05-2011, 13:03
واقعا اسفناک شده! این پکش ته لوس بود! البته بنده خدا ها مجبور شدن داستان و عوض کنن!
ولی قبلش هم لوس شده بود. داره زورکی به مجموعه سی نزدیک میشه و خیلی نا امیدانه تموم میشه

salam1361
01-05-2011, 13:26
داموس : چه میگویی گاهگول :31:

با سلام. اسير آواتارتم. Barney is dary.... legendary:31:

در ضمن از نظر من هم تيکه ها و کنايه هاي اين سريال داره خيلي تکراري مي شه. البته اگر نقش هاي تکراري بازيگران را ناديده بگيريم.

arashbi2
01-05-2011, 13:39
شما که انقدر ایراد میگیرید یه لحظه خودتون رو جایی مهران مدیری بذارید تازه همینطوری که به قول شما لوس داشت پیش میرفت جلوش رو گرفتن و معلوم نیست چند قسمت رو حذف کردن. بعد شما چطور انتظار دارید که اقای مدیری یه چیز نو به سریال اضافه کنه و اینا بهش گیر ندن

Saeed System
01-05-2011, 13:43
من با اون جاش خیلی حا ل کردم .. مستشار به بابا اتی گفت شما که دستت تو کار گرما و سرماست بگو برای رطوبت چیکار کنم

بابا اتی گفت ... خوب با تشکر ا زمستشار که این فرصت رو در اختیار من گذاشت :31: خیلی باحاله

شما با کجاش حال کردید؟

shahab_f
01-05-2011, 22:30
هی الکی میگیم فیلم های فلانی رو تحریم کنیم، به جاش از مدیری حمایت کنیم... آخه برای چی؟ کیفیت قهوه تلخش که تعریفی نداره، تبلیغات اولش کم بود، حالا وسطشم تبلیغ میده. 2500 پول بدیم برای دو سه تا صحنه خنده دار آخه؟ دوستان میگن کار کردن برای مدیری سخته ، چرا سخته ؟ شما منبع موسق داری که براش دردسر درست میکنن؟ اینکه همه فکر میکنن مدیری جزء اپوزیسیونه و براش محدودیت درست میکنند و ... از کجا میاد ؟ یه چند تا مصداق بیارین. همه اش از رویه شایعه است، اول که قهوه ی تلخ اومد گفتن میخواسته برای تلویزیون بسازه جلوشو گرفتند، آقا تو این مملکت بخوان جلوی کسی رو بگیرن، یه جوری میگیرن تا آخر عمر خونه نشین شه. به نظرم تنها کسی که تعطیل کردن برنامه اش براشون خیلی سخته ، برنامه نود فردوسی پوره .
من نمیگم این خصوصیت مدیری بده، مهران مدیری یه فیلم سازه و داره کارشو میکنه و خیلی هم خوبه که کاری به کار کسی نداره ، چون اگه دست از پا خطا کنه همین یه طنز نصفه نیمه رو هم از دست میدیم، چیزی که من میگم بده اینه که ما اشتباها دچار توهم بشیم که طرف داره به خاطر ما سختی میکشه و تحت فشار فیلم میسازه، شما یه محاسبه ساده کنی قیمت هر مجموعه رو ضرب در تعدادش کنی میبینی خیلی هم سخت نمیگذره. (که بازم اون هم نوش جونش)
امیدوارم منظور من رو اشتباه متوجه نشده باشین.

Greedy
02-05-2011, 08:20
هی الکی میگیم فیلم های فلانی رو تحریم کنیم، به جاش از مدیری حمایت کنیم.

اون ماله 3-4 ماه پیش بود دیگه کسی این حرفو نمیزنه

farshidshd
02-05-2011, 11:58
هی الکی میگیم فیلم های فلانی رو تحریم کنیم، به جاش از مدیری حمایت کنیم... آخه برای چی؟ کیفیت قهوه تلخش که تعریفی نداره، تبلیغات اولش کم بود، حالا وسطشم تبلیغ میده. 2500 پول بدیم برای دو سه تا صحنه خنده دار آخه؟ دوستان میگن کار کردن برای مدیری سخته ، چرا سخته ؟ شما منبع موسق داری که براش دردسر درست میکنن؟ اینکه همه فکر میکنن مدیری جزء اپوزیسیونه و براش محدودیت درست میکنند و ... از کجا میاد ؟ یه چند تا مصداق بیارین. همه اش از رویه شایعه است، اول که قهوه ی تلخ اومد گفتن میخواسته برای تلویزیون بسازه جلوشو گرفتند، آقا تو این مملکت بخوان جلوی کسی رو بگیرن، یه جوری میگیرن تا آخر عمر خونه نشین شه. به نظرم تنها کسی که تعطیل کردن برنامه اش براشون خیلی سخته ، برنامه نود فردوسی پوره .
من نمیگم این خصوصیت مدیری بده، مهران مدیری یه فیلم سازه و داره کارشو میکنه و خیلی هم خوبه که کاری به کار کسی نداره ، چون اگه دست از پا خطا کنه همین یه طنز نصفه نیمه رو هم از دست میدیم، چیزی که من میگم بده اینه که ما اشتباها دچار توهم بشیم که طرف داره به خاطر ما سختی میکشه و تحت فشار فیلم میسازه، شما یه محاسبه ساده کنی قیمت هر مجموعه رو ضرب در تعدادش کنی میبینی خیلی هم سخت نمیگذره. (که بازم اون هم نوش جونش)

مدیری یه طنزی مثل چهارچرخ هم بسازه بازم ازش حمایت می کنیم

Aless
02-05-2011, 12:19
مدیری یه طنزی مثل چهارچرخ هم بسازه بازم ازش حمایت می کنیم

اشتباه ما ایرانی ها همینه دیگه.
چرا شخصیت برامون مهمه و نه هدف؟!
هدف اکثر ما اینه که یک طنز خوب ببینیم و علاوه بر اشاره به مشکلات روز کمی هم بخندیم...
غیر از اینه؟
حالا میخواد مدیری باشه یا مزدآبادی.
کار خوب همیشه خوبه(مثل برره) و کار بد هم همیشه بده!
دلیل نمیشه که چون اقای مدیری برره را ساخته و عالی بود حالا بیاد این بسته ها را بکنه توی پاچمون و ما بگی: کارگردانش کارگردان برره است پس باید خوب باشه!یک بسته , دو بسته,..., بیست تا بسته داده که فکر میکنم بیشتر از 5 تاش عالی نبوده.

ببخشید اگه نافرم گفتم.
نظرم را گفتم و نظر همه دوستان هم محترم هستش.
موفق باشید

MasterGeek
02-05-2011, 14:15
این قسمتش که آب بندی به تمام معنا بود. سرجمع هم 4 تا صحنه کمدی نداشت.

طرفدار سینه چاک مدیری هم نیستم و نخواهم بود هرکی کار خوب بکنه، دستش درد نکنه الان واسه من Lorre که طنز The Big Bang Theory رو میسازه خیلی باارزش تر و هنرمند تره...فعلا

Dolphin 7
02-05-2011, 18:52
اینم یه ری میکس از آهنگ تیتراژ قهوه تلخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نوع لینک : مستقیم
حجم فایل : 4.31 KB
کیفیت : 128 Kbps

با حضور بلد الملک پدر سوخته , برزو خان و بابا اتی ( قابل توجه عشاق دل خسته بابا اتی ) :21:
البته حضورشون اون جوری که فک می کنین نیس , اگه قهوه تلخو تا حدود قسمت 40 دیده باشین و اینو گوش کنین می فمین حضورش چه جوریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فک کنم ارزش یکی دو بار گوش دادنو داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Facon_Archi
02-05-2011, 19:06
اینم یه ری میکس از آهنگ تیتراژ قهوه تلخ
توی صفحات قبلی گذاشته بودن
باحال شده
کیه کیه هایی که هست روش: دی
ولی پدرسوخته گفتنش رو اعصاب بود دیگه: دی

+کلا دیدن پک ها مشتری نداره گفتن بزار پشت صحنه بهش اضافه کنیم شاید یه اتفاقی افتاد!
جدا اگه یه فکری نکن به حال داستانش و پک بعدی دلچسپ نباشه من که دیگه دنبال نمیکنم سریال رو..

farshidshd
03-05-2011, 10:15
اشتباه ما ایرانی ها همینه دیگه.
چرا شخصیت برامون مهمه و نه هدف؟!
هدف اکثر ما اینه که یک طنز خوب ببینیم و علاوه بر اشاره به مشکلات روز کمی هم بخندیم...
غیر از اینه؟
حالا میخواد مدیری باشه یا مزدآبادی.
کار خوب همیشه خوبه(مثل برره) و کار بد هم همیشه بده!
دلیل نمیشه که چون اقای مدیری برره را ساخته و عالی بود حالا بیاد این بسته ها را بکنه توی پاچمون و ما بگی: کارگردانش کارگردان برره است پس باید خوب باشه!یک بسته , دو بسته,..., بیست تا بسته داده که فکر میکنم بیشتر از 5 تاش عالی نبوده.

ببخشید اگه نافرم گفتم.
نظرم را گفتم و نظر همه دوستان هم محترم هستش.
موفق باشید

با نظر شما موافقم

منم نمیگم مدیری چون برره رو ساخته ، ازش حمایت میکنم

حمایت من واسه اینه که خودشو درگیر مسائل متفرقه نمیکنه ( امیدوارم متوجه بشین منظورم چیه )

کارشو انجام میده و به حرف بعضی ها توجه نمیکنه

حامیان مدیری نه به خاطر فیلمهاش که به خاطر خودش و شخصیتش ، دوسش دارن

متاسفانه مردم فکر میکنن چون اسم طنز روی فیلم ها هست پس باید خنده دار باشه

داستان قهوه تلخ هم کاملا ابتکاری و به قول خودمون من در آورده هست که مدیری اونو به طنز در آورده

مثل برره

نه مثل طنزهایی که از تلویزیون پخش میشه و مثلا میخوان واقعیت جامعه رو نشون بدن ! که یه مضوع کاملا تکراری هست

طنز مدیری مثل مرد هزار چهره هست که با ابتکار خاص خودش واقعیاتی که کسی جرات حرف زدن در موردش رو نداره ، نشون میده.

در آخر به نظر من طنز مدیری به معنای واقعی طنز هست.

و البته تکراری نیست!

yuseph
03-05-2011, 10:23
در آخر به نظر من طنز مدیری به معنای واقعی طنز هست.

و البته تکراری نیست!
من هم حرف شما رو قبول دارم .
اما باید این رو قبول کرد که قهوه تلخ به قدرت شب های برره و...نیست.(در شادکردن)
یه جورایی تکراری ویا کسل کننده شده.اگه کارکتر بابا اتی ویا مهران مدیری رو حذف کنن دیگه سریال توان این رو نداره که لبخند رو روی لبهای ما بنشونه...
پ ن:به نظرم بیشتر شبیه طنز تلخ می مونه.
پ ن 2:منظورم از تکراری ریتم سریاله.

Lady parisa
03-05-2011, 12:44
مهتاب ‌کرامتی و عليرضا عصار در قهوه تلخ

فارس سینما - علاقه بازیگران سینما و تلویزیون به سریال قهوه تلخ نیز شروع شده و همین امر باعث شد مهتاب کرامتی نیز به دیدن عوامل قهوه تلخ برود.

قهوه تلخ

مهتاب کرامتی، علیرضا عصار و همینطور چند بازیگر و هنرمند دیگر از پشت صحنه سریال پربیننده قهوه تلخ بازدید کردند.

مهتاب کرامتی سفیر صلح و حسن نیت یونیسف در ایران است و همانگونه که در تصاویر دیده می‌شود روبان قرمز (نشان مبارزه با ایدز) سنجاق شده به یقه لباس حاضرین در عکس از دلایل احتمالی حضور وی در پشت صحنه سریال "قهوه تلخ " می‌باشد.

عصرايران

Facon_Archi
03-05-2011, 19:02
این مجموعه تاخیر داره بازم؟
نیومده که هنوز،اومده؟

pooria_googooli
03-05-2011, 19:19

دوست عزیز چرا ما عادت کردیم هی بگیم مدیری مدیری. من این سوال رو از شما دارم مگه برای این فیلم زحمت کشیده نشده ؟ مگه پول خرجش نشده ؟ مگه نباید برای سازندش منبع درآمد باشه؟ پس چه دلیلی داره بریم کپیشو بخریم ؟ اصلا فیلم مال دهنمکی . کسی اگه واقعا از یه فیلم بدش میاد و میبینه ارزش نداره بالاش پول بده خوب پس دلیلی نداره وقتش رو که با ارزش تر از 2500 تومنه صرف یه فیلم کنه . کسیم که میخواد ببینه خوب باید هزینشو بپردازه . مثل این میمونه بگی دیگه دکتر واسه یه سرما خوردگی ساده نباید اینقدر پول بگیره که . آقا شما از طنزش خوشت میاد بخر خوشت نمیاد نخر . ولی اگه میخری باید ارجینال بخری . بازم میگم ربطی نداره صاحب اون اثر کیه .

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

اشکال ما مردم اینجاست که ما فکر میکنیم خیلی در حق مهران مدیری لطف کردیم که فیلمش رو ارجینال تهیه کردیم . در صورتی که این حق مدیری و هر کارگردان دیگه ای هست که همه مردم محصولاتش را به صورت ارجینال تهیه کنند .

Miss Artemis
03-05-2011, 19:21
این مجموعه تاخیر داره بازم؟
نیومده که هنوز،اومده؟

به خاطر ایام فاطمیه س احتمالا

taghdirrr
03-05-2011, 20:21
دوست عزیز چرا ما عادت کردیم هی بگیم مدیری مدیری. من این سوال رو از شما دارم مگه برای این فیلم زحمت کشیده نشده ؟ مگه پول خرجش نشده ؟ مگه نباید برای سازندش منبع درآمد باشه؟ پس چه دلیلی داره بریم کپیشو بخریم ؟ اصلا فیلم مال دهنمکی . کسی اگه واقعا از یه فیلم بدش میاد و میبینه ارزش نداره بالاش پول بده خوب پس دلیلی نداره وقتش رو که با ارزش تر از 2500 تومنه صرف یه فیلم کنه . کسیم که میخواد ببینه خوب باید هزینشو بپردازه . مثل این میمونه بگی دیگه دکتر واسه یه سرما خوردگی ساده نباید اینقدر پول بگیره که . آقا شما از طنزش خوشت میاد بخر خوشت نمیاد نخر . ولی اگه میخری باید ارجینال بخری . بازم میگم ربطی نداره صاحب اون اثر کیه .

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

اشکال ما مردم اینجاست که ما فکر میکنیم خیلی در حق مهران مدیری لطف کردیم که فیلمش رو ارجینال تهیه کردیم . در صورتی که این حق مدیری و هر کارگردان دیگه ای هست که همه مردم محصولاتش را به صورت ارجینال تهیه کنند .

این حرفتون موقعی منطقیه که ویندوز و برنامه ها رو هم اورجینال بخری و سریال و فیلمهای خارجی هم همینطور.
پس فقط این حرف شما شامل مهران مدیری و کارگردانهای ایرانی نمیشه.
من همه قسمتهاشو دانلود کردم و چون مفتی دارم نیگا میکنم بهم میچشبه و الا این سریال ارزش 2500 تومن بابت هر سری رو نداره.
موفق باشین.

ARASH66
03-05-2011, 20:39
این حرفتون موقعی منطقیه که ویندوز و برنامه ها رو هم اورجینال بخری و سریال و فیلمهای خارجی هم همینطور.
پس فقط این حرف شما شامل مهران مدیری و کارگردانهای ایرانی نمیشه.
من همه قسمتهاشو دانلود کردم و چون مفتی دارم نیگا میکنم بهم میچشبه و الا این سریال ارزش 2500 تومن بابت هر سری رو نداره.
موفق باشین.
یه مسئله ای هست که میخواستم بگم.
ببینید شمایی که دانلود میکنید با کیفیت پایین احتمال زیاد هم فقط خودتون نگاه میکنید، ولی ما که میریم میخریم و داخل دستگاه میزاریم با خانواده وقتی دور هم جمع هستیم این سریال رو نگاه میکنیم.

pooria_googooli
03-05-2011, 22:03
خب وقتی قانون کپی رایت رعایت نمیشه تو ایران من و شما نوعی باید بیایم رعایتش کنیم تا اون فیلم ساز انگیزه داشته باشه تا دفعه بعدی فیلم بهتری بسازه .

taghdirrr
03-05-2011, 23:46
ببینید شمایی که دانلود میکنید با کیفیت پایین احتمال زیاد هم فقط خودتون نگاه میکنید، ولی ما که میریم میخریم و داخل دستگاه میزاریم با خانواده وقتی دور هم جمع هستیم این سریال رو نگاه میکنیم.

چه ربطی داره.
بیا من برات دانلودشو بزارم تو lcd خانگی ببین حال کن:27:
نظر شخصیه منه که این سریال ارزش 2500 تومن نداره .
با این پول میتونستن بهترین فیلم جنایی و اکشن ایرانی بسازن که تو تاریخ سریال ایران ماندگار میشد.
یه دونه کاخو اجاره کردن 100 تا هم لباس برای بازیگرا خریدن و پول نهارو شام. غیر از این سرما یه ای در فیلم میبینین که انگیزه ای داشته باشه تا مهران مدیری بخاد سریال جدید بسازه.
با چنند میلیارد پولی که اینا جمع کردن میتونستن بهترین سریال رو بسازن اما دیگه آبکی کردن و فقط هدفشون اینه که سریال فروش کنه و به نظر من مهران مدیری 300 قسمت هم ادامه بده این سریالو باز شماها میرین میخرین بعد میگین 2500 تومن پولی نیست که میدونین هر سری اینا پول کل هزینه سریالشونو در میارن کجای کاری.
حالا تو برو بخر با خونوادت بشین نیگا کن.

---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:43 AM ----------

شما هم یه جوری میگین کیفیت فیلم انگار این سریال رو hd 720p یا 1080p ضبط میکنن .

hoomi_gta
04-05-2011, 07:58
من هم قبول دارم کیفیت این سریال به قیمتش خیلی نا امید کننده بود. مسئولین سریال هم حالا یا مدیری یا به همراه بقیه نشون دادن دنبال پول هستند نه رضایت مردم. مثل اون حرکت زشت اضافه کردن زوری پول برای پشت صحنه !!! یا تبلیغات وسط سریال یا اینکه نشه تبلیغات و جلو زد (که البته فکر کردن زرنگن ولی ما زرنگتریم! :دی ). مدیری هم هر دفعه میگه سعی می کنیم بهتر بشه ولی غافل از اینکه داره تموم میشه سریال به شکل بسیار نا امید کننده! خلاصه من خودم فقط بخاطر حمایتم از مدیری میخرم این سریال و چون در طول زندگیم با کارای مدیری خندیدم و البته موضوع طنر هایی که میسازه و هم همیشه دوست داشتم حتی همین قهوه تلخ.

molaali
04-05-2011, 09:03
چه ربطی داره.
بیا من برات دانلودشو بزارم تو lcd خانگی ببین حال کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر شخصیه منه که این سریال ارزش 2500 تومن نداره .من اصلاً از این بحث خوشم نمیاد و به نظرم فایده ای نداره شما هم هر کاری که مایلی رو انجام بده.چرا انقدر پافشاری میکنی؟
فقط یک جمله بگم:
اگه شما بری به یه فروشگاه و یه محصول رو ببینی که ارزش قیمتش رو نداره اونو میدزدی؟! مطمئنا فروشنده میگه اگه به نظرت ارزش قیتش رو نداره نخر نه این که بدزد استفاده کن و بگو نمیارزه!

ghahremanimehdi
04-05-2011, 09:12
به نظر من هم این سریال چه از نظر تصویر و چه از نظر سناریو هر پکش بیشتر از 500 تومن نمی ارزه.
ببینید الان سریالی مثل فرینج که فقط دو قسمت اول سیزن اولش 10 میلیون دلار (معادل ده میلیارد تومن) خرج داشته پک بلوری اصلیش رو که شامل 22 اپیزود هست رو 33دلار تو آمازون میفروشه!

ARASH66
04-05-2011, 09:20
چه ربطی داره.
بیا من برات دانلودشو بزارم تو lcd خانگی ببین حال کن:27:
نظر شخصیه منه که این سریال ارزش 2500 تومن نداره .
با این پول میتونستن بهترین فیلم جنایی و اکشن ایرانی بسازن که تو تاریخ سریال ایران ماندگار میشد.

دوست عزیز شما سعی کن کیفیت بالا دانلود کنdی (که همه کیفیت پایین میگرن!) ولی مطمئن باش هزینه adsl بیشتر از خرید این مجموعه میشه.
ولی قبول داریم که باید بیشتر روش کار میکردند مخصوصا در قسمت فیلمنامه!

taghdirrr
04-05-2011, 10:39
دوست عزیز شما سعی کن کیفیت بالا دانلود کنdی (که همه کیفیت پایین میگرن!) ولی مطمئن باش هزینه adsl بیشتر از خرید این مجموعه میشه.

بابا خدا وکیلی اصلا کیفیت مثلا اورجینال اینا یه تومن هم نمی ارزه حالا مثلا حجم 500 mb فیلم رو ریپ میکنن میشه 200 mb خوب اونقدرا هم کیفیت پایین نمیاد.
بعدشم من شبا که adsl مجانی میشه میزارم دانلود:31:

taghdirrr
04-05-2011, 10:44
من اصلاً از این بحث خوشم نمیاد و به نظرم فایده ای نداره شما هم هر کاری که مایلی رو انجام بده.چرا انقدر پافشاری میکنی؟
فقط یک جمله بگم:
اگه شما بری به یه فروشگاه و یه محصول رو ببینی که ارزش قیمتش رو نداره اونو میدزدی؟! مطمئنا فروشنده میگه اگه به نظرت ارزش قیتش رو نداره نخر نه این که بدزد استفاده کن و بگو نمیارزه!

ببین دوست عزیز بحث رو شروع میکنی منطقی هم به نتیجه برسون.
من هی میگم اگه بخاییم اورجینال پیش بریم باید همه چیزو اورجینال بخریم.
شما با این حرفتون فقط و فقط هدفتون اینه که بگبن سریال مهران مدیریو اورجینال بخرین بقیه رو وللش.
منم عاشق سریالهایی که مهران مدیری ساخته بودمو و هستم حتی این سریال قهوه تلخ هم تو مملکت ما برامون زیاده.
شاید مهران با این کارش یه پوشی توی سریال و سینمای ایران بده تا همه لا اقل از مردم پول بگیرن و سریال درست و حسابی بدن.
ولی در کل این سریال با این پولی که جمع میکنند میتونست خیلی بهتر و بهتر از این باشه میتونستن یه کمدی تاریخی بسازن که مثلا تو شهرک سینمایی با کالسکه ها و مردم تو شهر بزرگ.

molaali
04-05-2011, 11:41
من هی میگم اگه بخاییم اورجینال پیش بریم باید همه چیزو اورجینال بخریم.
شما با این حرفتون فقط و فقط هدفتون اینه که بگبن سریال مهران مدیریو اورجینال بخرین بقیه رو وللش.

برای من اصلاً شخص مهم نیست برای من حمایت از محصولات داخلی اهمیت داره.قبول دارم این سریال میتونست خیلی بهتر از این باشه.و از بعضی رفتار مدیری(مثل گذاشتن این همه تبلیغ و فروختن 60 دقیقه پشت صحنه به قیمت 2000 تومان) اصلاً خوشم نیومد. حرف بنده فقط اینه که سعی کنیم به همدیگه احترام بذاریم.در مورد خرید محصولات خارجی هم فکر نکنم کسی در ایران توان خرید این محصولات رو به قیمت اصلی داشته باشه.ولی قیمت کالاهای ارجینال ایرانی یک دهم محصولات خارجی هستش(البته بجز همین قهوه تلخ!)
اگه شما بشینی و چند سال زحمت بکشی و یه مجموعه بسازی(چه نرم افزار و چه ...) و بعد مردم دانلودش کنند و ... . شما چه حالی خواهی داشت. در صورتی که برای محصولات خارجی تفاوت زیادی نداره که ما ایرانی ها دانلود کنیم یا بخریم.
این فقط نظر منه و من هیچ گونه بحث سیاسی و ... دنبال نمیکنم.فقط میگم بیایم به همدیگه احترام بذاریم.
(اگه ناخواسته به کسی بی احترامی کردم عذر میخوام)
همین!

Facon_Archi
04-05-2011, 12:12
دید ِ مدیریت این بخش از فروم بازتر شده نسبت به این مسائل و بحث های کپی رایت مربوط به این سریال؟؟
قبلا که تا پست در مورد کپی رایت رعایت کردن میزدی و میگفتی کپی کن یا نکن برو بخر نخر 3سوت کامنت ها پاک میشد!:دی
الان 2روزه کامنت ها اینجاس و بحثش ادامه داره.جالبه در نوع خودش!: دی
باشد که این دید روز به روز بازتر شود:دی

Scary Feelings
04-05-2011, 12:22
حالا ببین یه کاری میکنی بیان پاک کنن یا نه :دی
4شنبه , اینجا شیراز هست , هنوز نیومده تا ظهر !

Facon_Archi
04-05-2011, 12:29
حالا ببین یه کاری میکنی بیان پاک کنن یا نه :دی

:دی
گذاشتن زیاد شه با هم پاک کنن حالش بیشتر باشه:دی
+این هفته که نمیاد دیگه!
گفتن ایام فاطمیه س دیگه!
دیگه هفته بعد میاد: (

molaali
04-05-2011, 13:28
:31:
دیگه تا یکشنبه هفته آینده نباید منتظرش بود.

shahab_f
04-05-2011, 15:03

آقا من کدوم قسمت از پستم راجع به خرید ارجینال یا کپی حرف زدم؟ من اصلا راجع به خرید صحبت نکردم، بلکه گفتم ...، هرچی گفتم تو همون پست گفتم دیگه، منظورم کیفیت کار بود و اینکه توقعمون رو پایین نیاریم چون مدیری رو دوست داریم.

AB
05-05-2011, 13:22

دیگه گذشت اون زمون که برای نگاه کردن فیلم باید پلیر داشت.الان بیشتر تلویزیون ها شبکه وایرلس یا وایرد دارن که لازم نیست برای دیدن فیلم حتی از سر جات پاشی.هر کسی هم که ال سی دی داره حتما یه مولتی میدیا پلیر هم داره.

این ریپ ها با کدک اچ ۲۶۴ ریپ شدن.با این کدک میشه یک دی وی دی رو با کمترین کاهش کیفیت کمتر از ۷۰۰ مگ کرد.در ضمن مگه این سریال با کیفیت HD فیلم برداری میشه که اینقدر میگین کیفیت کیفیت.

شما اگه شبا دان کنی فقط پول برق باید بدی که اونم بیشتر از یک و نیم ساعت طول نمیکشه و فوقش میشه ۳-۴ تا تک تومنی.(حیف برق نیست:31:)

با این کیفیتی فوق العاده ای هم که داره پیش داره فکر نکنم کسی دیگه دانلود کنه چه برسه که بخره.

Electronic-Arts
05-05-2011, 13:45
من تا مجموعه 20 رو خریدم ولی از این به بعد دانلود میکنم شما ها که دم از کپی رایت میزنین میدونین که برای تدوین فیلم از برنامه های adobe استفاده میکنن؟ میدونین برنامه های ادوبی برای تدوین حرفه ای زیر 1000 دلار نیست؟ حالا فکر کردین مدیری رفته 3000 دلار داده برنامه adobe رو خریده؟ نه رفته از تورنت دانلود کرده با کرک یعنی دزدی پس نباید دم از این که کپی نکنید بزنه من از این به بعد دانلود میکنم به هر کی هم ببینم میگم دانلود کنن

Hamid Hamid
05-05-2011, 18:44
سلام دوستان ...

فكر نميكردم روزي برسه كه 2 تا پك نديده از قهوه ي تلخ داشته باشم اما رغبت نكنم ببينمش ...

نگاهي بر قهوه ي تلخ : (نكات منفي و مثيت)

بله ... سريال قهوه ي تلخ به نظرم ديگه حرفي براي گفتن نداره و اگه ما طرفداراي مهران مديري هم اين سريال رو تهيه ميكنيم فقط براي حمايت هست(من همه ي پك ها رو گرفتم) ... اما واقعيت اينه سريال اون چيزي كه همه از مهران مديري عزيز انتظار داشتند نبوده و نيست و در اين مدت فقط و فقط در حال درجا زدن و خيلي مواقع پسرفت بوده ...

مهران مديري مردي كه پشت سريال هاي پر طرفداري از جمله شب هاي برره ... پاورچين ... مرد 1000/2000 چهره بوده به نظرم در اين سريال نتونسته خودش و تيمش رو به مردم ثابت كنه ...
قهوه ي تلخ سريالي كه اگر 2 شخصيت رو از اون حذف كنيد تبديل ميشه به سريالي غير قابل ديدن ! بابا اتي و بابا شاه تمام بار طنز اين سريال هستند ...

قهوه ي تلخ آيا موفق بوده؟!
در جواب مي خوام بگم كه نه ... صرف خنديدن به 2 تا شخصيت و خنديدن به رقص و آواز(كه بد نيست) دليل موفق بودن اين سريال نيست و نخواهد بود ... اگه احساس ميكنيد سريال موفق بوده فقط اين 2 شخصيت و رقص و آواز ها رو از كليت سريال حذف كنيد و ببينيد چي باقي ميمونه ... بازم عرض ميكنم رقص اصلا بد نيست اما كليت اين سريال و خنده ها كليشه شده تو رقص و آواز و اون 2 شخصيت دوست داشتني ... و اين موفقيت اين سريال رو نميرسونه

مهران مديري سابقا سريال هايي ساخته كه همه اون ها رو به ياد دارند ... مهران مديري در قهوه ي تلخ شخصيتش جوري نيست كه بتونه موقعيت كمدي درست كنه مثل سريال هاي قبلش : شب هاي برره / مرد 1000/ 2000 چهره و ... شخصيت پردازي بسيار قوي شخصيتي مثل شير فرهاد يا موارد ديگه باعث ميشد كه در سريال فقط يه نفر نباشه كه مردم رو به خنده ميندازه ... در واقع كل سريال جنبه ي طنز داره و تك بعدي نيست و فقط حول يه موضوع نيست ...

محمد رضا هدايتي براي چندمين بار اين رل رو اجرا ميكنه ! باغ مظفر و سريال هاي ديگه ته نماي همين رل بودند ...

حضور بازيگران نابلد !!

شايان احدي فر !! كسي كه همواره اين سال ها در سريال هاي مديري بازي كده و فكر نميكنم هيچ كسي وجود داشته باشه كه يك سكانس از اين بازيگر به ياد داشته باشه به عنوان سكانسي كه بار طنز داشته ...
رضا فيض نوروزي !! صرف به داد زدن و فرياد كشيدن كسي به اين بازيگر نميخنده ...

سوخت شدن بعضي كاربلدان !

نادر سليماني يكي از موفق ترين كمدين هاي بعد از انقلاب كه خيلي ها رل هاي به ياد موندني اي رو از ايشون به ياد دارن تو اين سريال اصلا مجالي براي حرف و بازي پيدا نميكنه ! نه اينكه سليماني كارش رو بلد نباشه ... نه ... چون شخصيت پردازي اي كه براش صورت گرفته مانع رشدش در سريال شده.

نكات مثبت :

خب اين سريال نكات خيلي مثبتي هم داره كه نميشه براي يك نقد كوتاه از كنارش به سادگي گذشت:

1_ عارف لرستاني : هنوز مي تواند كمدين بودن را به مردم نشان دهد !!
بله جناب عارف لرستاني يار قديمي مهران مديري كه در چند مجموعه با مديري كار كرده پس از مدت ها دوري و يا بودن و كمرنگ بودن به اين مجموعه برگشت و نشون داد كه هنوز هم كارش رو خوب بلده و كمدين بودن در خونش هست.

2_جواد عزتي: خلق موقعيت : 20
جواد عزتي بازيگر خوب كشورمون كه در هر 2 زمينه ي كمدي و كارهاي جدي سابقه ي خوبي داره نشون داد كه بازيگر موقعيت سازي در طنز هست ... كسي كه من با ديدن اولين سكانس از او به اين نكته ايمان آوردم

3_هادي كاظمي: مكملي عالي در كنار عزتي !
همه علي كاظمي رو با نقش كوتاهش در پاورچين به ياد دارند و بعد از اون نقشي پر رنگ در مجموعه ي شب هاي برره كه خودش رو به مردم اثبات كرد و در قهوه ي تلخ هم همچنان يكه تازي ميكنه و كارش رو خوب انجام ميده !

4_ ماندانا سوري: گمنامي كه زود خودش رو ثابت كرد !

شايد كمتر كسي باور ميكرد بازيگري كه خيلي مردم اون رو كم ديده بودند از وسطاي كار به مجموعه وارد بشه و انقدر خوب خودش رو نشون بده ...

5_ سيامك انصاري : استاد در برخورد با آدم هاي عجيب و غريب !

انصاري همچنان مثل مجموعه هاي سابق كه به محيطي وارد ميشد كه هيچ نظري در مورد فرهنگ و آدابشوم نداره و بايد خودش رو بيگانه نشون ميداد و متعجب و سخت كوش براي تغيير اين محيط ...
سيامك انصاري تا قبل از مجموعه ي شب هاي برره همواره نقشي معمولي در سريال هاي مديري داشت ولي به يك باره با اعتماد ميديري به انصاري شاهد شكوفا شدن اين بازيگر شديم طوري كه تو 2-3 تا مجموعه از جمله شب هاي برره و قهوه ي تلخ به نوعي اصلي ترين نقش بوده است.

6_ موسيقي اصيل ايراني ... با اجراي زيباي مهران مديري ... خيلي حيف هست كسي در مورد سريال صحبت كنه و اين نكته و آواز زيباي مديري رو نشنوه ...

نكته ي ديگه موسيقي هاي عجيب و غريب بود كه به عنوان موسيقي متن استفاده ميشد كه خيلي ها گفتن نه معلوم نيست اين كارها از كجا اومده اما به نظر شخصي بنده كار هاي خيلي زيبا و با مزه اي بودند...

پ.ن: اين گوشه اي از مشاهدات من از سريال بود ... حرف هاي زيادي براي گفتن هست

پ.ن 2 : اين ها همه نظرات شخصي من بود و اگه دوستي مخالف باشه كاملا طبيعي هست

پ.ن 3: هميشه مهران مديري براي من عزيز بوده و هست و هيچ گاه كارهاش رو فراموش نخواهم كرد

موفق باشيد دوستان :11:

Facon_Archi
05-05-2011, 18:57
3_علي كاظمي:

هادی کاظمی هست
این در جا زدنش هم شاید به خاطر داستان سریال باشه یا نابلدی نویسنده هاش که یه چیزی رو نوشتن خودشون توش موندن
کلا بی سر و ته شده و بیشتر جنبه ی اقتصادی داره این مجموعه قهوه تلخ! شاید یکی از دلایل موفق نبودنش همین باشه
میخوان بیشتر طولش بدن پول بیشتری به دست بیارن
وگرنه میشد توی 60 دیگه خیلی میخواستن کش بدن 70 قسمت این سریال رو تموم کنن!
واقعا 90 قسمت میخوان تکرار بشن؟!!

yuseph
05-05-2011, 21:23
سری جدید چی شد بلاخره؟
با اینی که کلی بهش انتقاد دارم:5:اما به دیدنش عادت کردم.:31:
یه جورایی بدون مهران مدیری میمیرم.

elahe_n12345
06-05-2011, 01:11
سلام. من 1 سوال داشتم، توی مجموعهء 20 (اونی که بعد از عید اومد 20ـه دیگه؟!:31:) مهران مدیری می گه "از همین مجموعه که دارین مبینین به بعد آخر هر مجموعه پشت صحنه داره"
ولی برای ما نداشت!!! می خواستم بپرسم برای شما ها داشت، یا اصلاً منظورش اینه که از مجموعهء بعدی پشت صحنه می ذارن؟!

Vallio
06-05-2011, 01:22
سلام ، فکر نمیکردم اینطوری بشه ...
سریالی که از همه پک ها 2 تاشو میگیرم و از کسی که اینقدر طرفدارشم یعنی بودم 2 پک آخری رو نبینم ، رغبت نه ! ارزش ندار شده ...

کاش همون اول دانلود میکردم و اینقدر غیرت نشون نمیدادم .
واقعا" اون نقد داریوش کاردان درست و به جا بود ، واقعا" باش حال کردم .

armin_punisher6
06-05-2011, 09:43
سلام. من 1 سوال داشتم، توی مجموعهء 20 (اونی که بعد از عید اومد 20ـه دیگه؟!:31:) مهران مدیری می گه "از همین مجموعه که دارین مبینین به بعد آخر هر مجموعه پشت صحنه داره"
ولی برای ما نداشت!!! می خواستم بپرسم برای شما ها داشت، یا اصلاً منظورش اینه که از مجموعهء بعدی پشت صحنه می ذارن؟!
من سی دی شو خریدم تو سی دی 60 بعد پایان قبل از اینکه اسم بازیگرا بیاد چند دقیقه پشت صحنه داشت.

MasterGeek
07-05-2011, 11:57
5_ سيامك انصاري : استاد در برخورد با آدم هاي عجيب و غريب !

انصاري همچنان مثل مجموعه هاي سابق كه به محيطي وارد ميشد كه هيچ نظري در مورد فرهنگ و آدابشوم نداره و بايد خودش رو بيگانه نشون ميداد و متعجب و سخت كوش براي تغيير اين محيط ...
سيامك انصاري تا قبل از مجموعه ي شب هاي برره همواره نقشي معمولي در سريال هاي مديري داشت ولي به يك باره با اعتماد ميديري به انصاري شاهد شكوفا شدن اين بازيگر شديم طوري كه تو 2-3 تا مجموعه از جمله شب هاي برره و قهوه ي تلخ به نوعي اصلي ترين نقش بوده است.

یکی از نابلدترین بازیگران تاریخ سینمای ایران.
بازیگری که فقط شخصیت ثابت خودشو میتونه بازی کنه و اصولا نقش دیگه ای نداره (این جزء محاسن کارگردانی هست که بهش نقشی بدن که به تنها نقشی که بلده بیاد)
پای ثابت تمام سکانس های پشت صحنه چون ایشون درست مثل یه بیننده (اونم کم سلیقه) به کوچکترین مسائل میخنده و نمیتونه توی نقش بره...تو مجموعه قبلی که علنا گفت من نمیتونم این دیالوگو بگم!!

عوض ایشون بایستی محمدرضا هدایتی رو میذاشتین که به عنوان بازیگر واقعا کارشو خوب بلده و از هر نقشی خوب بر میاد (کم تر هم در سکانسهای پشت صحنه حاضر میشه:46:)

بهرحال در اینکه مجموعه های بعد از عید خیلی آبکی شدن شکی نیست ... طوری که بعد از دیدنشون همیشه فکر میکنم ارزششو داشت؟

meha
08-05-2011, 10:19
ما همه کمی یا کلی از حرفهای دکتر شریعتی رو شنیدیم حرفهای علی شریعتی به مزاق هیچ ممکلتی خوش نمیاد ولی جنبه اعتراضی داره که ما قبولش داریم چندبار دیدید توی تلویزیون حرفهاش رو پخش کنند منظورم به صورت متنی هست؟!یا حداقل یک مستندی درست کرده باشند؟!

حالا کار مهران مدیری هم همینه...طنز شاید در ظاهر خنده باشه ولی در باطن درد رو نشون میده که اکثرا اینجا میدونند دیگه وقتی دستش بسته هست میشه چکار کرد؟!

کوچکترین قسمت از این مملکت محدودیت داره...باورتون نمیشه بنده برای تبلیغ عینک سازی چند هزارتا پاکت عیتک سفارش دادم اجازه بهشون نمیدادند که عکس زن رو بزنند مگر اینکه قرص صورت به جز پیشانی معلوم باشه که اکثرا چشم زنها رو میزنند!

بخشی از هنرمندان واقعی فکر این هستند که پیام رو برسونند و روی طنز قسمتهایی ضعیف کار میکنند و بخشی از هنرمندان میدونند که با طنز پیام آور کاری نمیشه کرد بهتره ملت رو بخندونیم

میشه فیلم مهران مدیری رو نقد کرد ولی خود مهران مدیری رو نمیشه نقد کرد!

ahriman323
08-05-2011, 16:37
مجموعه بیست و یکم قهوه تلخ 19 اردیبهشت ماه
خلاصه داستان:
لطفعلی خان زند وارد می شود.درباریان ،قتل والی تهران را گردن نیما می اندازند و....

جالبه رو كاورش زده مجموعه بيست و دو

Alex * Delpiero
08-05-2011, 16:47
خلاصه داستان:
لطفعلی خان زند وارد می شود.درباریان ،قتل والی تهران را گردن نیما می اندازند و....

این عکسی که گذاشتین خودش زده که قسمت های 64 65 66
ما که هنوز قسمت 60 هستیم
پس می بینین که عکس درسته فقط شما زود گذاشتینش چون هنوز 21 نیومده که شما 22 رو گذاشتین :27:

ahriman323
08-05-2011, 16:56
این عکسی که گذاشتین خودش زده که قسمت های 64 65 66
ما که هنوز قسمت 60 هستیم
پس می بینین که عکس درسته فقط شما زود گذاشتینش چون هنوز 21 نیومده که شما 22 رو گذاشتین :27:

این چیزی هست که تو سایت قهوه تلخ گذاشته و بالاش نوشته قسمت 21 ولی عکس چیزی دیگه ای نشون میده!

یا اشتباه عکس را گذاشتن که بعید میدونم یا به خاطر جریان سانسور شدن مجموعه قبل هست

Kurosh
08-05-2011, 19:51
خلاصه داستان:

بچه‌ها اگه این واقعاً عکس قسمت‌های بعدی باشه و میر‌طاهر مظلومی نقش لطف‌علی‌خان رو بازی کرده باشه، مهران سوتی خیلی بزرگی داده‌ ها !!!

لطف‌علی‌خان تو سن 25 سالگی به دست آغا محمد خان تو تهران کشته شد !!‌
این متن از ویکی‌پدیاست :

لُطفعَلی خان زند (۱۱۴۸-۱۱۷۳ خورشیدی) واپسین فرمانروای زند بود که میان سالهای ۱۱۶۸ تا ۱۱۷۳ خورشیدی (۱۲۰۳ تا ۱۲۰۹ قمری) بر سر پادشاهی با هماورد نیرومندش آقا محمدخان قاجار به نبرد پرداخت و سرانجام از او شکست خورد و با مرگ او پرونده دودمان زند نیز بسته شد
این یعنی 5 سال آخر عمرش (از 20 تا 25 سالگی) هم در حال جنگ با آغا محمد خان بوده! پس فرصتی برای سرکشی به ولایت‌های کشورش رو نداشته !!!‌
در نتیجه لطف‌علی قصه‌ی ما قراره ماکزیمم 20 تا 23 سال داشته باشه !!‌ اون عکسی که ما دیدیم حداقل 40 سال رو داره !!!!
ضمن اینکه تمام عکس‌هایی که از ایشون موجود هست، اندام لاغری رو نشون میده! آقای مظلومی خیلی چاق تشریف دارن !!!!

امیدوارم همچین چیزی نباشه ... چون همچین اشتباه بزرگی واقعاً نبود یه کارشناس تاریخی رو نشون میده ... درسته که مجموعه قرار نیست تاریخی باشه، ولی به این معنی نیست که همچین موارد بزرگی رعایت نشه ... !

farshidshd
09-05-2011, 10:34
بچه‌ها اگه این واقعاً عکس قسمت‌های بعدی باشه و میر‌طاهر مظلومی نقش لطف‌علی‌خان رو بازی کرده باشه، مهران سوتی خیلی بزرگی داده‌ ها !!!

لطف‌علی‌خان تو سن 25 سالگی به دست آغا محمد خان تو تهران کشته شد !!‌
این متن از ویکی‌پدیاست :

این یعنی 5 سال آخر عمرش (از 20 تا 25 سالگی) هم در حال جنگ با آغا محمد خان بوده! پس فرصتی برای سرکشی به ولایت‌های کشورش رو نداشته !!!‌
در نتیجه لطف‌علی قصه‌ی ما قراره ماکزیمم 20 تا 23 سال داشته باشه !!‌ اون عکسی که ما دیدیم حداقل 40 سال رو داره !!!!
ضمن اینکه تمام عکس‌هایی که از ایشون موجود هست، اندام لاغری رو نشون میده! آقای مظلومی خیلی چاق تشریف دارن !!!!

امیدوارم همچین چیزی نباشه ... چون همچین اشتباه بزرگی واقعاً نبود یه کارشناس تاریخی رو نشون میده ... درسته که مجموعه قرار نیست تاریخی باشه، ولی به این معنی نیست که همچین موارد بزرگی رعایت نشه ... !

برادر جان این سریال هیچ وقت نمیخواد واقعیت رو طبق اون چیزی که بوده نمایش بده
اگه اینطور باشه اونوقت میشه فیلمی تاریخی مثل مثلا تبریز در مه!

همون اول هم جناب تاریخدان بزرگ آقای معتضد هم اعتراض کرده بود که آقا داستان اصلا چیزی نیست که توی این سریال نشون میدن و این فاصله 5 ساله اصلا وجود نداره!!!

که در جواب بهش گفتن جناب تاریخدان ، این سریال نمیخواد همه ی واقعیات تاریخ رو نشون بده و کاملا ابتکاری هست و یک طنز تاریخیه.

Kurosh
09-05-2011, 10:40
برادر جان این سریال هیچ وقت نمیخواد واقعیت رو طبق اون چیزی که بوده نمایش بده
اگه اینطور باشه اونوقت میشه فیلمی تاریخی مثل مثلا تبریز در مه!

همون اول هم جناب تاریخدان بزرگ آقای معتضد هم اعتراض کرده بود که آقا داستان اصلا چیزی نیست که توی این سریال نشون میدن و این فاصله 5 ساله اصلا وجود نداره!!!

که در جواب بهش گفتن جناب تاریخدان ، این سریال نمیخواد همه ی واقعیات تاریخ رو نشون بده و کاملا ابتکاری هست و یک طنز تاریخیه.
می‌دونم فرشید جان، آخر پستم هم عرض کردم این نکته رو :

درسته که مجموعه قرار نیست تاریخی باشه، ولی به این معنی نیست که همچین موارد بزرگی رعایت نشه ... !
اما موردی که جناب معتضد فرمودند یا دیگر مواردی که به لباس و ... عوامل مربوط میشه، نکات ریزی هستن ... ولی اینکه شخصیت به این معروفی در تاریخمون، 20 سال بیش‌تر عمر کنه، منطقی نیست ...
هر چند که میشه بر سبیل طنز و هجو شخصیت‌ها گذاشت ... :10:

ahriman323
09-05-2011, 11:13
جالبه اون عکسه که گذاشتن روی سایت برای مجموعه 22 هست
مجموعه 21:
جهانگیر شاه بدیل بیماری دستور می دهد مستشار جانشین او شود مستشار شاه می شود غافل از اینکه....

ahriman323
09-05-2011, 14:48
جالب بود این مجموعه مجموعه بعد باید خیلی جالب تر باشه!:20:

عجیبه کاور مجموعه 22 را گذاشته بودن روی سایتشون!

meha
09-05-2011, 22:58
وای اون تیکه که برزو میخواست در مورد آقا محمد خان نشونی بده خیلی باحال بود!

همونی که....

:دی

farshidshd
10-05-2011, 12:29
عجیبه کاور مجموعه 22 را گذاشته بودن روی سایتشون!

ماله مجموعه بیست و یکم ::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

fariborz_1
11-05-2011, 16:14
آب سیب :31:

ahriman323
11-05-2011, 16:18
آب سیب :31:

این آب سیب که توی دیالوگشون میگفتن یعنی چی؟!

fariborz_1
11-05-2011, 16:41
این آب سیب که توی دیالوگشون میگفتن یعنی چی؟!

زن بابا اتی ( بتی ) ویار آب سیب کرده بود همین
طرز گفتنش باحاله :31:

ahriman323
11-05-2011, 20:51
زن بابا اتی ( بتی ) ویار آب سیب کرده بود همین
طرز گفتنش باحاله :31:

اره خیلی باحال میگفت:31:

Facon_Archi
13-05-2011, 09:53
اول این مجموعه که برندگان و اینارو اعلام میکرد برای شما هم صداش کم بود آیا؟

nil2008
13-05-2011, 11:27
اول این مجموعه که برندگان و اینارو اعلام میکرد برای شما هم صداش کم بود آیا؟
نه دوست عزيز...
دست مديري درد نكنه ...اين مجموعه خيلي به نظر من عالي بود ...مخصوصا" اون تيكه نازخاتون و بابا اتي مي خواستن نامه ي قلابي بدن
ناز خاتون:كفتر كاكل به سر
بابا اتي:واي واي

Kurosh
13-05-2011, 19:06
این پک (21) پیشرفت فوق‌العاده چشمگیری داشت نسبت به پک قبلی ...
عمده دلیلش هم فکر می‌کنم تغییر خصوصیات کاراکتر سیامک انصاری بود که خب تنوع خوبی به مجموعه داد (کلاً چالش خوبی به قصه وارد کردن ... این جوری که دیدیم، نقش لطفعلی هم خیلی خوب دراومده ... چه آرامشی بود تو کلام میرطاهر!)

به عقیده‌ی من دو قسمت اول این پک خیلی خیلی بهتر از قسمت سوم بودن ... قسمت سوم به جز سکانس پایانی هیچی نداشت! واقعاً اون زلزله‌ی صوری خیلی لوث و بچه‌گانه بود ... کمی به سمت لودگی پیش رفت اون سکانس زلزله ...
همین طور رها کردن تاج و تخت و رفتن نیما به شیراز هم اصلاً منطقی نبود! یه جورایی می‌خواستن به هر وسیله‌ای که شده ایده‌شون رو پیاده کنن ...

در مورد ترانه‌هایی هم که از طرف بتی و ... خونده میشه، درسته بانمکه، اما استفاده‌ی بیش از حد از این حربه‌ واسه خندوندن فقط ایده رو می‌سوزونه و صحنه‌ها رو لوث می‌کنه ... فکر کنم تو این پک بیش از 4-3 بار استفاده شد ...

ولی در کل خوب پیش رفت ... امیدوارم پک بعدی به از این باشد ... !

pedram_sad
13-05-2011, 19:21
و باز هم تو این پک هم فقط سکانس های باباشاه ارزش دیدن داشت و خندیدن !

Lady parisa
17-05-2011, 12:10
بعد از توزیع سری دهم سریال قهوه تلخ، سایت کافه‌سینما منتخبی از دیالوگ‌‌های برگزیده سی قسمت اول این مجموعه را منتشر کرد. اقدامی که با استقبال قابل توجه مخاطبان سایت و دیگر فضاهای اینترنتی روبه‌رو شد. حالا پس از توزیع سری بیستم این مجموعه، می‌توانید دیالوگ‌های منتخب سی قسمت دوم این سریال را هم مشاهده کنید. شما هم می‌توانید در بخش نظرات به دیالوگ‌های منتخب خودتان اشاره کنید.

قسمت سی ‌و یکم:
داموس: ببینید آقایان، ببینید برای یک لقمه نان حساب چند جا را باید بکنیم؟!
اعتمادالملک: بله. بله. به همین علت بنده طرحی را آماده کرده‌ام که به طور دقیق تمامی اموال قابل تصاحب و مناصب قابل تسخیر را در آن فهرست‌بندی کرده‌ام. البته حوزه عملیاتی هر کدام از آقایان هم در این‌جا مشخص شده که اصطکاکی پیش نیاد. هر کس وظیفه خودش را به نحو احسن انجام بدهد، عملیات با موفقیت انجام خواهد شد.
اقبال: من مخالفم. با عرض معذرت. چون بر خلاف اصول رقابت آزاد است!
بلدالملک: خب راست می‌گوید جناب اعتماد. هر کسی باید بر اساس لیاقتی که دارد پیشرفت کند. نباید برای او محدوده تعیین کرد.
اعتماد: یعنی چی؟ پس حالا باید چی کار کنیم؟
اقبال: خب برود هر کسی می‌تواند، هر چقدر می‌تواند از قبله عالم بکند!
قرقی:‌ تا سه می‌شمرم، می‌ریم. ولی جوانمردانه!

قسمت سی ‌و دوم:
مستشار: می‌گم که شما مثل این که خیلی پادشاهی رو دوست دارید.
جهانگیر شاه: بله. بله.
مستشار: اونوقت چیِ پادشاهی رو دوست دارید بیشتر؟
جهانگیر: این که هر کاری دلمان بخواهد می‌کنیم. تو سرتان می‌زنیم. همه خاک‌برسرمان هستید. همه پول‌ها مال ماست. تازه بازی‌هایش را هم دوست داریم!

قسمت سی ‌و سوم:
مخبرالدوله: جناب داموس! من نمی‌دانم شما چرا هر وقت دیر می‌آیید، من انگار قند در درون دلم آب می‌کنند.
داموس: چطور؟
مخبرالدوله: خب به هر حال ببینید. آدم یا باید وجود زود آمدن داشته باشد، یا پول دیر آمدن!

قسمت سی ‌و چهارم:
قیصرالسلطنه:‌ حال بگو ببینیم. برای خودت پادشاه درست و حسابی شده‌ای یا نه؟
جهانگیر: ‌بله خیلی. خیلی.
فخرالتاج: راست می‌گوید ها!
جهانگیر: مستبد و زورگو و خونخوار!
فخرالتاج: وقتی زور می‌گوید آدم قند تو دلش آب می‌شود.
جهانگیر: اصلاً حرف حساب توی کله‌مان نمی‌رود. حیوانی شده‌ایم برای خودمان. بسیار آدم عوضی شده‌ایم.
قیصر: اگر این‌طور نبود که برادر ما نمی‌شدی!

قسمت سی ‌و پنجم:
داموس: همیشه بوده‌اند کسانی که از مهربانی و عطوفت قبله عالم سوءاستفاده کرده‌اند. ما کار کردیم، عرق ریختیم، دود چراغ خوردیم. اما یک عده‌ای (اشاره به مستشار) راه رفتند دست در جیب و مواجب گرفتند. (رو به مستشار) ای بشکند آن دستی که نمک ندارد. گاگول!
مستشار: من از اول که اومدم تو این کاخ هی می‌گم ایشون شبیه چیه!
برزو خان: شبیه چیَن؟
مستشار: سنگ پا!

قسمت سی ‌و ششم:
اقبال: این چه وضعی است راه انداخته‌اید جناب مستشارالملک؟ ‌یک روز می‌گویید بر اساس ساعت کار مواجب می‌گیریم، یک روز می‌گویید بر اساس میزان سواد؟
برزو: حالا این‌قدر عصبانی نشو دیگه خب معلومه این اصلاً شخصیت نداره مرتیکه حیوون.
داموس:‌ اصلاً کدام بوزینه به تو گفته که این غلط‌ها را بکنی؟
قیصرالسلطنه: ما گفتیم!
داموس (یکه می‌خورد): چه فرمایش متینی. چه تصمیم خردمندانه‌ای.
(صدای تحسین و احسنت اطرافیان بلند می‌شود).
مستشار: باشه بسیار خب فهمیدم! از میان شما کسی هست که سواد داشته باشه؟
(همه دستشان را بلند می‌کنند)
مستشار: یعنی بتونه بنویسه و بخونه.
(دست همه کماکان بلند است)
مستشار: ‌امتحان می‌گیرما!
(همه دستشان را پایین می‌آورند)
مستشار: خب ایراد نداره. ولی فکر می‌کنم تو شماها کسی باشه که بتونه به من در تدریس دروس کمک کنه. مثلاً کی می‌تونه ریاضی درس بده؟
مستشار: علوم؟
مستشار: تاریخ؟
مستشار: جغرافی؟
مستشار: فارسی؟
مستشار: ورزش؟
مستشار (با کمی مکث): ‌تعمیر تلسکوپ فضایی هابل؟
(همه دستشان را بلند می‌کنند)!

قسمت سی ‌و هفتم:
داموس‌الملک: جناب بلدالملک. خوب دقت کنید. دو سکه به اضافه دو سکه می‌شود چند سکه؟
بلدالملک: دو سکه با دو سکه می‌شود سه سکه!
برزو خان (زیر لب با حالت تحسین): بارک‌الله!
داموس‌الملک: ‌آفرین! احسنت! دست! (همه دست می‌زنند)
بلدالملک: سپاس‌گزارم!
مستشار: یعنی چی؟‌ دو به اضافه دو که می‌شه چهار! شما میگی سه سکه! اون یه سکه چی شد؟
داموس: چرا حساب و کتاب سرت نمی‌شود گاگول؟ آن یک سکه دیگر می‌رود به جیب مبارک!

قسمت سی ‌و هشتم:
مستشار:‌ با توجه به این که رشته‌تون تاریخ هست، یک انشای تاریخی برامون بخونید.
گنجشک: خواهش می‌کنم. موضوع انشا: نقش تاریخی قیصرالسلطنه در سقوط دربار زندیه.
مستشار: خب اینو بی‌خیال شین. می‌شه یه خانوادگی ارائه بدین به من؟
گنجشک: قیصرالسلطنه...
مستشار: یه‌دونه علمی – تخیلی
مستشار: یه‌دونه جنایی.
مستشار: کلاً بدون موضوع می‌تونی یه انشا بخونی؟
مستشار: شما می‌خوای از جلوی چشمای من دور شو من دیگه شما رو نبینم. متشکرم!

قسمت سی ‌و نهم:
فخرالتاج: مگر شوهرهای قبلی‌اش (قیصرالسلطنه) چه تحفه‌هایی بودند؟ یک مشت دزد و قاتل و جانی!
جهانگیر شاه: فخری! باز پشت سر فامیل من حرف زدی؟ ‌بابا شوهرهای قبلی قیصر همه شاه و والی بودن که.
فخرالتاج: ما هم که همین را گفتیم!

قسمت چهلم:
احترام‌الملک: شما اجازه بفرمایین این عروسی سر بگیره. ما مملکت از دست رفته را با قهوه‌ای، دوغ مسمومی، چیزی، پس می‌گیریم.
جهانگیر: یعنی می‌خواهی خواهر من و مستشار را مسموم کنی؟
احترام‌الملک: بله قربان. طبق شیوه‌های مرسوم.
جهانگیر: مرتیکه پدرسوخته هیچی‌ندار! می‌خواهی خواهر ما را مسموم کنی؟ این تخت را بدهیم بکنن تو حلقت؟
احترام‌الملک: قربانت گردم! من جهت قوام و استحکام سلطنت همایونی عرض کردم.
جهانگیر: تو غلط کردی! خواهر من و می‌خوای مسموم کنی؟
احترام‌الملک: نخیر قربان. ما سگ کی باشیم؟
جهانگیر: آفرین. تو حق نداری خواهر ما را مسموم بکنی. تو فقط مستشار را مسموم کن، ما خودمان خواهرمونو مسموم می‌کنیم!

قسمت چهل‌ و یکم:
اخترالملوک:‌ بخور اتی جان. دیشب هم شام نخوردی. پوست و استخوان شدی مرد.
صدر اعظم: باز هم تو اختر جان. در هر فراز و نشیبی تنها تو یار و یاور من بودی همسرم.
اخترالملوک:‌ این‌قدر فکر و خیال نکن. چیزی نشده. فقط هر تازه از راه آمده‌ای؛ آمد هر بلایی خواست سر ما آورد. ما هم جیک نزدیم!
صدر اعظم: بخوریم؟
اخترالملوک:‌ بخور اتی جان. بخور که دختر شاه را بردند، خواهر شاه را از راه به در کردند. مانده‌ایم با این سحر و جادوی جدیدشان چه بلایی می‌خواهند سر ما بیاورند.
صدر اعظم: می‌ذاری کوفت کنیم یا نه؟!
اخترالملوک:‌ کوفت کنید صدراعظم! شما که جز خوردن و خوابیدن کار دیگر بلد نیستید!

قسمت چهل ‌و دوم:
بلوتوس: آه نمی‌دانی این روزهای دوری از شما به چه میزان دلتنگی داشتیم. هر روزش یک سال و هر سالش یک روز گذشت!
لعبت الملوک: یک کمی بیشتر!
بلوتوس: آه! هر جا که نگاه می‌کردم جای خالی شما، هر صدایی که می‌شنیدم صدای شما بود؛ و کلاً هر کاری که می‌کردم شما بود!
لعبت الملوک: خب! حالا اظهار ندامت و پشیمانی کنید.
زندانی: خودتو کوچیک نکنیا! تو مردی سلامتی!
بلوتوس: (رو به زندانی) خیالت راحت باشه! (رو به لعبت) غلط کردم! پشیمانم! نادمم!

قسمت چهل ‌و سوم:
اعتمادالملک: قربانت گردم. رعیت جماعت همینجوریشم که بی‌سواده، هر از گاهی جفتک واسه ما می‌پرونه. وای به روزی که خوندن و نوشتن یاد بگیره.
بلدالملک: قربان پس‌فردا هم که توی سرشان بزنی، حتماً می‌گویند چرا!

قسمت چهل‌ و چهارم:
اخترالملوک: عشق و علاقه بعد از ازدواج به وجود می‌آید. عین من و پدرت.
صدراعظم: البته بعضی وقت‌ها هم بعد از ازدواج از بین می‌ره. عین من و ننت!

قسمت چهل‌ و پنجم:
مستشار: من بریدم دیگه.
بابا شاه: آه. فهمیدم پسرم. پسرم! دنیا سرتاسر مبارزه هست. در زندگی برد و باخت اصلاً ‌اهمیت ندارد. آن چیزی که مهم است،‌ وظیفه توست.
مستشار: چه جمله خردمندانه‌ای. تا به حال بهش فکر نکرده بودم.
بابا شاه: خودم هم بهش فکر نکرده بودیَم! (می‌خندد)

قسمت چهل‌ و ششم:
فخرالتاج: (به الیزه) بالاخره یکی باید باشد که بزند توی سرتان!
جهانگیر شاه: همه که امکانات تو را ندارند فخری جان!

قسمت چهل‌ و هفتم:
قرقی: شما چی میل دارید قربان؟
باباشاه: برای من یک قهوه مسموم بیاوریه!
قرقی: می‌خوای بخوری؟
باباشاه: (با تحکم): نه پس! (متوجه حرفش می‌شود) بیار برای کلاسش می‌خوام. لطفاً بدون شیر و شکریه بیارید!
قرقی: شما چی میل دارید؟
بابا اتی: من؟ یه مرگ موش دوبل بیار! روشم کف بکنه!
قرقی: برای چی آخه؟!
بابا اتی: بابا ضایع است دیگه. این (اشاره به بابا شاه) گفته، منم باید کم نیارم دیگه!

قسمت چهل ‌و هشتم:
بلوتوس: بلد؟
بلدالملک: بله قربان.
بلوتوس: می‌دانی کسی که دارد در چاه می‌افتد، باید چه کرد؟
بلدالملک: خوب قربان دستش را می‌گیریم.
بلوتوس: نچ نچ نچ! باید لگد محکمی بر فرق سر او بکوبید تا سریع‌تر برود تو! (کنفوسیوس)!
بلدالملک: (زیر لب): ‌آه! عجب پدرسوخته‌ای بوده این کنفوسیوس!

قسمت چهل و نهم:
نازخاتون: می‌گویم می‌خواهید یک کاری بکنیم؟ ‌قبض روح شدیم ما اینجا؟
مستشار: من چه کار بکنم؟
نازخاتون: نمی‌دانم. وقتی بقیه شوهر می‌کنند چه کار می‌کنند خب؟
مستشار: من تا حالا شوهر نکردم! نمی‌دونم.

قسمت پنجاهم:
بلوتوس: خاک بر سرت مستشار با این مثال زدنت.
جهانگیر شاه: خیلی بد مثال می‌زنه. بذار ما یه چند تا مثال بزنیم یاد بگیره.
بلوتوس: بله بفرمایید قبله عالم.
جهانگیر شاه: مثلاً همین بلوتوس.
مستشار:‌ بلوتوس چی؟
جهانگیر شاه: بلوتوس دیگه.
بلوتوس: آه چه قدر مثال زیبایی زدید قبله عالم. باز هم مثال بزنید!
جهانگیر شاه: نفهمید؟ (بعد از چند لحظه مکث) آسمون.
بلوتوس: آه خدای من. چه مثال‌های زیبا شاعرانه‌ای. باز هم مثال بزنید برایش جا بیفتد.
جهانگیر شاه: مثلاً حرفای تو، کاش می‌شد قند و عسل!

قسمت پنجاه و یکم:
بابا اتی: قیصر تویی؟ چقدر عوض شدی؟
قیصرالسلطنه: شما کمی شکسته شده‌اید. ما که تکان نخورده‌ایم.
بابا اتی: زر نزن بابا! اصلاً یه شکل دیگه بودی! من اینو می‌شناسم بابا. اصلاً یه شکل دیگه بودی. خوبی؟
قیصرالسلطنه: (با عصبانیت): بله ما خوبیم. شما چطورید؟
بابا اتی: به تو ربطی نداره دیگه! دخالت نکن! اینقده بچه بود ها! اینقد بچه بود! یادته با بابات می‌اومدی بازار؟
قیصرالسلطنه: آخی!
بابا اتی (پس از خندیدن و یادآوری خاطرات گذشته): همیشه دماغش اینجاش آویزون بود! همیشه هم همینجوری وق می‌زد به آدم! وق بزن!

قسمت پنجاه و دوم:
فخرالتاج: به نظر من ما الآن یک مشکل اساسی داریم که لاینحل باقی مانده و کم‌کم دارد تبدیل به معضل می‌شود. باید برای آن راهکاری بیندیشیم.
مستشار: بارک‌الله سناتور فخری مثل این که یه قدم‌هایی دارند برمی‌دارند. شما بفرمایید که همه مطلع بشن. بفرمایید.
فخرالتاج: بله! این ماجرای عشق و عاشقی بابا اتی و قیصرالسلطنه بدجوری ذهن قبله عالم را مغشوش کرده. البته ذهن همه را درگیر کرده.
همه: آفرین. آفرین.
دواءالملک:‌ به نظر من فخری خانم درست می‌گوید. این دو جوان به هم علاقه‌مندند. قصد ازدواج دارند. اما (به بابا شاه نگاه می‌کند)‌ ظاهراً موانعی وجود دارد.
بلدالملک: ‌آقایان اگر قانون تصویب کنیم دیگر کسی نمی‌تواند جلوی قانون بایستد. اگر هم بایستد ما برخورد می‌کنیم.
داموس‌الملک: دوستان! پس متن قانون به این صورت تنظیم می‌شود که پدر صدراعظم موظف است با خواهر اعلی‌ حضرت زمان خودش ازدواج کند!
همه:‌ آفرین. آفرین.

قسمت پنجاه و سوم:‌
کبوتر: اینجا چه غلطی می‌کردی؟
مستشار: خانم خواهش می‌کنم درست صحبت کنید. من اینجا با سناتورهای مملکت جلسه خصوصی داشتم.
کبوتر: چرا بهشون سکه دادی؟
مستشار: یعنی شما اینجا بودین؟
کبوتر: چرا بلوتوس خودش نیومد؟
مستشار: آها پس اونجا هم بودین!
کبوتر: حالا مثل قبل خراج می‌گرفتین چی می‌شد؟!
مستشار: کلاً در جریان همه چیزها هستین از قرار معلوم! ها؟!

قسمت پنجاه و چهارم:
مستشار: ببینید من حرفم اینه که شما به عنوان رأس هرم اگر بیایید داراییتون رو اعلام بکنید، من می‌تونم از بقیه دوستان بپرسم چی دارن، چی ندارن.
بلوتوس: مستشار! تو هندسه در دبیرستان چند شدی؟
مستشار: 16، 15، 10! نمی‌دونم.
بلوتوس: همین! همین! کلاً هرم گویا نمی‌دانید چه شکلی است
لعبت‌الملوک: شاید هم این که رأس را نمی‌داند چیست.
بلوتوس: به هر حال نادان است لعبت بانو! من بدبخت داماد سر خانه، قاعده هذلولی هم نیستم مستشار! چه برسد به هرم!

قسمت پنجاه و پنجم:
(مستشار ماجرای سفرش در زمان به وسیله یک فنجان قهوه را به عنوان بزرگ‌ترین راز زندگی‌اش برای بلوتوس تعریف می‌کند و حالا منتظر شنیدن بزرگ‌ترین راز بلوتوس است)
بلوتوس: من هم از زمان تو آمدم مستشار.
مستشار: (با حیرت) شوخی می‌کنی!
بلوتوس: من آهن‌فروش بودم مستشار
مستشار: کجا؟
بلوتوس: در بازار آهن‌فروشان!
مستشار: ها؟ خب بعدش چی؟
بلوتوس: برای تفریح آمدم اینجا!
مستشار: واقعاً؟
بلوتوس: بله.
مستشار: چه‌جوری؟
بلوتوس (آشکارا مستشار را به بازی گرفته): مستشار! من رفتم یک اسپرسوی دوبل خوردم. رفتم به چهارصد سال قبل. بعد اونجا خیلی درگیری بود. دیدم خیلی ناجوره! یک میلک‌شیک وانیل خوردم اومدم اینجا!
مستشار: چطوری ممکنه این؟
بلوتوس: همونجوری که مال تو ممکنه این!

قسمت پنجاه و ششم:
مستشار: بسیار خب. کاری ندارین با من؟
صدراعظم: کجا؟ مرحله بعدی نقشه رو بگو.
مستشار: مرحله بعدی باید غوله رو بکشی! خب؟‌ شما تا همین جا سیو کن من برم پهلوی قبله عالم ببینم چه خاکی باید تو سرم بکنم!
صدراعظم: الآن پیش اون نرو. اون غول مرحله آخره!

قسمت پنجاه و هفتم:
مستشار: ببینید. در سال نو شکوفه‌ها می‌شکفند، غنچه‌ها باز می‌شند و پرستوها به لانه بازمی‌گردند و می‌خونند.
جهانگیر شاه: آو! اینایی که گفتی پسرزان؟!
مستشار: کیا؟
جهانگیر شاه: همین غنچه و پرستو و بچه‌ها دیگر!

قسمت پنجاه ‌و هشتم:
داموس: قبله عالم. قربانتان گردم. رؤیایتان را تعریف کنید تا تعبیر آن را تفهیم کنم. این پسری که می‌گویید چه ابعادی داشت؟
جهانگیر شاه: ابعاد دیگر چیست؟
داموس: منظورم این است که چقدر بود؟ ‌نوزاد بود؟‌ پسر بود؟ ‌خردسال بود؟‌ چه وضعی داشت؟
جهانگیر شاه: نه داموس بزرگ بود. نره‌خری بود برای خودش. دو تای فخری بود!

قسمت پنجاه‌ و نهم:
نازخاتون: پختیم از گرما.
بابا اتی: اوه گرمشه. یه بادی بوزوون. (بابا اتی و به دنبال او نیما فوت می‌کنند)
بابا اتی: بارک‌الله
نازخاتون: یخ زدیم مستشار.
بابا اتی: اِ سردشه سردشه. ها کن. (مستشار ها می‌کند).
نازخاتون: شوهرمان است. ببینید چقدر به من توجه می‌کند شوهرمان. بچه را بدهید به من (کودک فرضی را از نیما می‌گیرد). چقدر رطوبت دارد این جان. (رو به نیما) رطوبت.
مستشار: ها؟
نازخاتون: رطوبت.
مستشار: ببخشید شما که در زمینه گرمایی سرمایی وارد هستید، برای رطوبت من باید چی کار کنم؟
بابا اتی: برای رطوبت. بله بله. با تشکر از نیمای عزیز! خواهش می‌کنم منو تو این موقعیت قرار نده!

قسمت شصتم:
دواءالملک: در عجبم که چگونه حرف می‌زنند. بمیرم برای آن همایونیتان!
مستشار: دوا. دوا! منو نگاه کن. یعنی غده؟
دواءالملک: برو بالاتر.
مستشار: سرطان؟
دواءالملک: بازم بالاتر.
مستشار: ایدز؟
دواءالملک: یه کم پایین‌تر!

R A H A
17-05-2011, 12:40
اینا چی بودن؟:18:
پریسا جون حفظشون کردی؟؟؟:31:

Lady parisa
17-05-2011, 14:39

اینا دیالو گ بودن توی سریال قهوه تلخ
دیگه دیگه:21:

R A H A
17-05-2011, 14:54

ولی واقعا این فیلم عالیه.
خوب می کبونه.:21:
باس این چیزا رو بشه.
واقعا دستت درد نکنه که اینا رو گذاشتی.:20:

rami_hemi
17-05-2011, 15:28
بسی خوشمان امد از پست پریسای عزیز
وادارم کرد برم از همین الان پیداش کنم
واقعا محشره.

gmuosavi
17-05-2011, 17:55
چقدر صدای میرطاهر مظلومی تو این قسمت آرامش بخش بود !

Kurosh
17-05-2011, 18:48

ولی واقعا این فیلم عالیه.
خوب می کبونه.:21:
باس این چیزا رو بشه.
واقعا دستت درد نکنه که اینا رو گذاشتی.:20:
البته زحمات پریسا جان در نقل این مطالب غیر قابل انکاره، ولی همون طوری که خودشون هم در پستشون آوردن، برو بچه‌های کافه‌سینما زحمت جمع‌آوری اینا رو کشیدن :20:

یه خسته نباشید اساسی به این سایت خوب ...

(البته شبهه‌ای ایجاد نشه! نه فک و فامیل‌های بنده هستن، نه پول می‌گیرم تبلیغ کنم؛ قصدم فقط یه قدر‌دانی
کوچیک از زحماتشون از طریق معرفی این سایته ... caffecinema.com)

با تشکر از پریسای عزیز بابت نقل و البته ذکر منبع :20::11:
:11:

SA.JJ.AD
17-05-2011, 20:51
دوستان مجموعه 22 هم اومد :20:

molaali
17-05-2011, 21:24
پک من cd سوم رو نداشت(از قسمت 65 دو تا بود!) ولی رغبت نمیکنم برم عوضش کنم.اگه یکی از دوستان داستان قسمت آخر رو بگه ممنون میشم.

legolas 224
17-05-2011, 21:35
پک من cd سوم رو نداشت(از قسمت 65 دو تا بود!) ولی رغبت نمیکنم برم عوضش کنم.اگه یکی از دوستان داستان قسمت آخر رو بگه ممنون میشم.
خلاصه ی خلاصه ی:لطفعلی اومد :31: و با نیما روبهرو شد
البت پشت صحنه هاشو از دست دادی ها :31:

Lamanta
18-05-2011, 03:08
بچه ها دقت کنید در قسمت 65 دقیقه های آخرش اونجا که باباشاه و برزوخان با هم حرف میزنن یکی میاد گوشه ی کادر و کاملا بازوش معلوم میشه و میره.....:31:

Facon_Archi
18-05-2011, 09:27
خودشون فهمیدن که نقش بولوتوث خیلی تکراری شده بود چند قسمت فرستادنش برره: دی

vorojak_au
18-05-2011, 09:33
خودشون فهمیدن که نقش بولوتوث خیلی تکراری شده بود چند قسمت فرستادنش برره: دی
یادش بخیر برره عجب فیلمی بود حیف که مانع تولیدش شدن برره تو اوج تموم شد(ویرایش:تمومش کردن!!!:دی)...
پک جدید رویت شد؟!
ارزش خرید داره؟! : دی

Facon_Archi
18-05-2011, 11:43
یکی از بهترین صحنه های این پک اینجا بود
دیالوگ هایی هم که گفته شد دیگه تعریف کردن نداره
آهنگی هم که گذاشته بودن کاملا مناسب بود!!: دی
ولی جای تاسف خوردن هم داره...

SA.JJ.AD
19-05-2011, 06:22

شدیدا تایید میشه !! فوق العاده بود این صحنه !!:41:واقعا که قهوه ی تلخه !!خوشم میاد با پیچیدگی تو اکثر قسمت ها یه مطالبی مطرح میشه !! که ... ها هم نمیتونن به هیچ نحوی خرده ای بگیرن یا ... !! با زیرکی مطالب تو داستان و صحنه ها ی مختلف جای گرفته !! میشه گفت به مخاطب سپرده شد که طرفآ از طنزش لذت میبره یا اینکه ..................;)
.
در کل این پک خیلی خوب بود . بسی لذت بردیم :40:

arashbi2
19-05-2011, 09:39
این دیالوگ به نظرم دیگه ترکوند واقعا تو این 22 مجموعه یکی از بهترین قسمت ها بود ((خیلی هم اهنگ قشنگی انتخابی کرده بودن))
خداوند این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافت محفوظ بدارد

SHADEL
19-05-2011, 18:41
از آهنگ قشنگی استفاده کردن.ولی بدون اجازه ی هنرمند مربوطه از آهنگش برای رسیدن به منافع مالی خودشان و کم هزینه شدن سریال استفاده میکنند.
هنر مندی که برای تک تک ثانیه های این آهنگ تلاش شبانه روزی کرده.
امیدوارم این مورد ها در کشور جا بیفته و دیگر شاهد دزدی هنری نباشیم

arashbi2
19-05-2011, 18:49
کسی اسم اهنگ رو میدونه؟؟؟

SAMCRO
19-05-2011, 21:28
بچه ها یکی کمک کنه بهم اون اهنگ تیزرش رو بهم بده .. ممنون !
اسمشم کافیه ...

SHADEL
19-05-2011, 21:30
کسی اسم اهنگ رو میدونه؟؟؟

اون آهنگو فکر نمیکنم کسی بشناسه.مخصوصا ایرانیها که ساسی مانکنو محسن چاووشیو از این جور شرو ور ها گوش می دن.
از استایل اون آهنگ میشه فهمید که مال موسیقی متن یک فیلم هالیوودی بوده.که بعدا به دلیل زیبا بودن آهنگ با bouns dvd فیلم اومده بیرون.
یه سری پک ها هست که صدا سیما در اختیار داره.و مهران مدیری از اونها استفاده میکنه.

legolas 224
19-05-2011, 21:33
از آهنگ قشنگی استفاده کردن.ولی بدون اجازه ی هنرمند مربوطه از آهنگش برای رسیدن به منافع مالی خودشان و کم هزینه شدن سریال استفاده میکنند.
هنر مندی که برای تک تک ثانیه های این آهنگ تلاش شبانه روزی کرده.
امیدوارم این مورد ها در کشور جا بیفته و دیگر شاهد دزدی هنری نباشیم
شما نباید انتظاری بیشتر از این رو داشته باشی،وقتی شبکه ملی تو اهنگ ابتدا اخبار ور میداره آهنگ ونجلیس رو پخش میکنه . فکر میکنی اهنگشو خریده؟:27:

arashbi2
19-05-2011, 21:41
از استایل اون آهنگ میشه فهمید که مال موسیقی متن یک فیلم هالیوودی بوده.که بعدا به دلیل زیبا بودن آهنگ با bouns dvd فیلم اومده بیرون.
به سبکش میخوره که از فیلمی تو سبک گلادیاتور بوده باشه (اونم اهنگ هاش به این صورت بود)
من خودم دارم دنبالش میگردم اگه پیدا کردم اینجا قرار میدم

arashbi2
19-05-2011, 22:16
خوب اینم مشخصات اهنگ به همراه لینک دانلود>>
Title=The Host Of Seraphim
Artist=Dead Can Dance
Album=A Passage In Time
Total Time=6:17

اینم خودم براتون 2 جا اپ کردم یکی مدیافایر و رپیدباز

تشکر فراموش نشه :40:

Majid-6120
19-05-2011, 22:29
اون آهنگو فکر نمیکنم کسی بشناسه.مخصوصا ایرانیها که ساسی مانکنو محسن چاووشیو از این جور شرو ور ها گوش می دن.شما که به قول خودتون از دزدیدن یه آهنگ خارجی شاکی شدی ، دلیلی نداره به سلایق بقیه بی احترامی کنی و بقیه رو هم شاکی کنی !

شاید کسی محسن چاووشی رو دوست داشته باشه ... ! اون هم واسه آهنگ هاش زحمت کشیده !

================================================== =================

ولی نقش لطفعلی خان رو خوب در آوردن ... یک طنز سنگین و با وقار ..... عالی بود !

shah abas
19-05-2011, 22:31
شما نباید انتظاری بیشتر از این رو داشته باشی،وقتی شبکه ملی تو اهنگ ابتدا اخبار ور میداره آهنگ ونجلیس رو پخش میکنه . فکر میکنی اهنگشو خریده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا صدا و سیما خریده. هم آهنگ های خارجی رو هم فیلم های خارجی . (شاید استثنا یکی دو مورد خریداری نشده باشه).

SAMCRO
19-05-2011, 22:34
اتفاقا صدا و سیما خریده. هم آهنگ های خارجی رو هم فیلم های خارجی . (شاید استثنا یکی دو مورد خریداری نشده باشه).
یعنی این که مثلا عید هر شب 4 تا فیلم پخش می شه همشون خریده شده ؟

شما که به قول خودتون از دزدیدن یه آهنگ خارجی شاکی شدی ، دلیلی نداره به سلایق بقیه بی احترامی کنی و بقیه رو هم شاکی کنی !شما می گی شعر نمی گن ؟ یه شعرشون رو بگو یه مقدار معنی داشته باشه ...

من یه داد جیمز رو به کل شعرای طرف نمی دم ...

+خوب وقتی داره شعر می گه ...چی می تونی بگی ؟
شما به یه آدم لال بگی لال درست گفتی خوب ...

Majid-6120
19-05-2011, 22:43
شما می گی شعر نمی گن ؟ یه شعرشون رو بگو یه مقدار معنی داشته باشه ... چه ارتباطی به معنی شعر داره ؟ من دارم میگم بحث بی احترامی به سلیقه افراد قابل تحمل نیست !

ایشون به جای تخریب دیگران ، میتونست از اون آهنگ یا آهنگساز مورد علاقش تعریف بکنه !

SHADEL
19-05-2011, 22:57
شما که به قول خودتون از دزدیدن یه آهنگ خارجی شاکی شدی ، دلیلی نداره به سلایق بقیه بی احترامی کنی و بقیه رو هم شاکی کنی !

شاید کسی محسن چاووشی رو دوست داشته باشه ... ! اون هم واسه آهنگ هاش زحمت کشیده !

شما آهنگ هایی که تو یه روز ساخته میشه و سازی توش وجود نداره و فقط 4 تا kick bass و dump با نرم افزار های آهنگ سازی میذارن کنار هم.بعد میرن روش record میکنن رو میگی موسیقی.
تا اون موسیقی که 84 تا نوازنده به طور زنده با هماهنگی خاصی اجرا میکنه.
وقتی شما این موسیقی هارو گوش بدی. ما تو موسیقی همینطوری میمونیم. و ما هیچ وقت تو موسیقی پیشرفت نمیکنیم.

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

چه ارتباطی به معنی شعر داره ؟ من دارم میگم بحث بی احترامی به سلیقه افراد قابل تحمل نیست !

ایشون به جای تخریب دیگران ، میتونست از اون آهنگ یا آهنگساز مورد علاقش تعریف بکنه !

کسی تو هین نکرد.فقط یه نوع تعبیر بود.مگه من به خواننده ی مربوطه ناسزا گفتم.

SHADEL
19-05-2011, 23:03

من خودم همین 1 هفته پیش آهنگ anathema رو شنیدم.تو تلویزیون که میدونم نخریدن.
آهنگ آلبوم st anger از metallica که در ویژه برنامه نقد بازی گرشاسب استفاده شده بود.

SHADEL
19-05-2011, 23:10
خوب اینم مشخصات اهنگ به همراه لینک دانلود>>
Title=The Host Of Seraphim
Artist=Dead Can Dance
Album=A Passage In Time
Total Time=6:17

اینم خودم براتون 2 جا اپ کردم یکی مدیافایر و رپیدباز

تشکر فراموش نشه :40:

دوست عزیز مرسی بابت آپ اگه میشه یه جای دیگه آپ کنید لطفا.
مدیا فایر که هیتلر
رپید بازم که محدودیت اصلا نمیذاره دان کنیم.

Kurosh
19-05-2011, 23:36
دوست عزیز مرسی بابت آپ اگه میشه یه جای دیگه آپ کنید لطفا.
مدیا فایر که هیتلر
رپید بازم که محدودیت اصلا نمیذاره دان کنیم.
اینجا که لینک دانلود نمیشه گذاشت، تو گروه انجمن موسیقی گذاشتم براتون :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپ.ن: قبل از رفتن به لینک فوق، باید در گروه عضو شید ... (لینک گروه در امضای بنده هست)

pcforlife
20-05-2011, 00:33
چند پکی از دوستان عقب بودم، واسه همین تو بحث ها شرکت نمی کردم... به هر حال بالاخره امروز پک 22 رو هم دیدم...
.
حقیتا مهران تا کی میخواد بر روی تکرار تاکید کنه... قسمت هایی که از نظر ساختار داستان ماهیتی تکراری دارند و مجموع این تکرار ها انسجامی نداره...
تا کی قراره برای هر سه قسمت هسته داستانی مطرح بشه و روند داستان به صورتی باشه که به جای اینکه داستان شاخ و برگ بگیره و بره به سمت گره های مختلف، به آرامی بعد از هر پک یا حداکثر دو پک عملا فراموش و نابود بشه... نکته جالب اینه کارکترها که خود میتونند به واسطه موقعیت ها گره ایجاد کنند، مثل گزارشگر فوتبال فقط راجع به هسته اصلی داستان گفتگو می کنند... این موضوع هر چی میریم جلوتر بیشتر به چشم میاد و قابل پیش بینی تر میشه.
الان ببینید... فرضا هسته داستان یه مجموعه اینه که مستشار میخواد سواد یاد بده... تمام کارکتر ها از مرشد تو بازار تا بولوتوس و مستشار مدام راجع به سواد آموزی دیالوگ و جمله تراووش می کنند! در این شکی نیست که خود دیالوگ، نحوه بیان و شرایط موقعیت لبخند یا حتی قهقهه را روی لب بیننده میاره... یا در معدود زمان هایی به خوبی بیننده رو تحت تاثیر قرار میده و به فکر فرو میبره... اما خداوکیلی اکثر این موارد آنی و لحظه ای هستند نه اغلب... برای سواد آموزی درباریان بازیگران (زن و مرد) به نوبت دیالوگ میگن و کارکترهایی مثل بابا اتی و باباشاه یا نگاه های سیامک به دوربین هم این بین نقش اسکرت (Scrat) آیس ایج هستند که وظیفه اصلی خنداندن بیننده رو بر عهده دارند. از این بین گاهی اوقات حداقل خود من پیش بینی میکنم که لوکیشن بعدی در اندرونی است یا اتاق بزرگ، در نظمیه هست یا آشپرخانه و اونم با چه بازیگرانی...
البته من احساس می کنم خود مدیری هم به این موضوع واقف شده و چندین پک پیاپی اومده تقابل بازیگر های مختلف در سکانس های مختلف رو به نمایش گذاشته و فرضا مثل اوایل سریال ما بابا شاه و بابا اتی رو همیشه در مقابل هم نمیبینیم... یا تو همین قسمت جدید مهران با آوردن میرطاهر مظلومی تقابل لطفعلی خان با تک تک درباریان را به نمایش گذاشت که حرکت نوئی بود و البته داستان جدید سریال رو به چالش کشید ... اما در قسمت 66 (بعد از رفتن لطفعلی خان) دوباره تکراری شدن داستان رو دیدیم...
در کل وجود عنصر تکرار برای مجموعه ای که هدفش در ابتدا باید حفظ مخاطب باشه، مثل آفت می مونه... :20:

بچه ها دقت کنید در قسمت 65 دقیقه های آخرش اونجا که باباشاه و برزوخان با هم حرف میزنن یکی میاد گوشه ی کادر و کاملا بازوش معلوم میشه و میره.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره...:31: عکسش:

بعد از چند وقت یکی از اون سکانس های تاثیرگزار سریال رو دیدیم...:41:
تشکر بابت عکس ها و توضیح خوبتون...:11:

shah abas
20-05-2011, 09:57
یعنی این که مثلا عید هر شب 4 تا فیلم پخش می شه همشون خریده شده ؟
بله. حتی اینسپشن ! حتی شرکت های معتبری که فیلم ها رو دوبله می کنند و می فروشند هم باید فیلم ها رو بخرند!

من خودم همین 1 هفته پیش آهنگ anathema رو شنیدم.تو تلویزیون که میدونم نخریدن.
آهنگ آلبوم st anger از metallica که در ویژه برنامه نقد بازی گرشاسب استفاده شده بود.
اون آهنگ anathema رو که احتمال ۹۰ درصد به بالا خریدند. حالا ممکنه اون آهنگ متالیکا چون تو یه برنامه بوده و ... نخریدند.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
من به علت مشغله درسی یه ۹ قسمتی عقبم٬ برای همین تو بحث ها شرکت نمی کنم.

Steps-Rap
20-05-2011, 13:15

من این آهنگو توی فیلم the mist شنیده بودم...چقدم دنبالش بودم.
ولی واقعا صحنه ی خیلی قشنگی بود این قسمت...خیلی تاثیر گذار بود

SHADEL
20-05-2011, 15:12
بله. حتی اینسپشن ! حتی شرکت های معتبری که فیلم ها رو دوبله می کنند و می فروشند هم باید فیلم ها رو بخرند!
مثل اینکه ما فراموش کردیم که تحریم جهانی هستیم.این فیلم ها با واسطه خریداری میشه.و بعضی هاشون به طور مستقیم. که inception جزء فیلم هایی هستش که مستقیم خریداری شده که من خبر نداشتم حتما.مثلا toy story 3 اصلا اجازه ی پخش نداشته.در ضمن اگه یه فیلم خریداری بشه باید تا آخر همه ی نوشته های فیلم پخش بشه.این جزء قانون پخش تلویزیونی.

شما همین فوتبال هایی که تلویزیون ایران نشون میده رو نگاه کن.فوتبالی که حتی در 160 کشور جهان هم پخش میشه و خریداری شده در کشور ما با دزدی از روی شبکه های دیگه مثل skysport قرار میگیره.
وقتی این کارو میکنند مجبورن که صدای گذارشگر خارجی رو بیارن پایین که صدای تماشاگر ها هم پایین میاد و مجب کاهش لذت تماشای فوتبال میشه.بعضی موقع ها هم که چون شبکه های اونها به طور hd و wide بر روی شبکه های خانگیشون عرضه میشه.ما اینجا با رزولیشن متفاوت میبینیم.یا اینکه گوشه های تصویر رو crop میکنند.که با این کار اگه توپ بره گوشه تصویر دوربین شما مشاهده نمیکنی. همه ی اینها تاثیر داره.

اون آهنگ anathema رو که احتمال ۹۰ درصد به بالا خریدند. حالا ممکنه اون آهنگ متالیکا چون تو یه برنامه بوده و ... نخریدند.
اولا که آهنگ های anathema در سبک death doom metal هستش و تهاجم فرهنگی غربی حساب میشه و امکان نداره بخرن.
دوما اگه این آهنگ خریداری میشد.باید اسمش ذکر میشد.و تا آخر آهنگ پخش میشد.
سوما که من در آخرین مصاحبه ی برادران کاواناگ که این گروه رو تشکیل دادن و با بچه های ایرانی خودمون سخن گفته بودن .
بیان کردن که اصلا حتی فکرشم نمی کردن که موسیقیشون در ایران طرفدار داشته باشه.

shah abas
21-05-2011, 10:10
مثل اینکه ما فراموش کردیم که تحریم جهانی هستیم.این فیلم ها با واسطه خریداری میشه.و بعضی هاشون به طور مستقیم. که inception جزء فیلم هایی هستش که مستقیم خریداری شده که من خبر نداشتم حتما.
شما مسئولیت خاصی دارید که می گید حتما؟

مثلا toy story 3 اصلا اجازه ی پخش نداشته.در ضمن اگه یه فیلم خریداری بشه باید تا آخر همه ی نوشته های فیلم پخش بشه.این جزء قانون پخش تلویزیونی.

اجازه پخش جهانی یا اجازه پخش تلوزیونی؟
=========================
این ۲ تا سوال٬ از روی بازخواست یا ... نبود. به هر حال انگار اطلاعات شما زیاده٬ بیشتر در این مورد راهنمایی کنید ممنون می شوم. منم اگر می گم فیلم ها خریداری میشه با توجه به قسمت هایی از مصاحبه های مسئولان و نوشته های مجله ها و ... بوده٬ وگرنه اطلاعات خاصی ندارم. مثلا به شخصه چون علاقه داشتم٬ زنگ زدم این موسسه های پخش فیلم و پرسیدم٬ گفتند که فیلم ها رو می خرند.

Facon_Archi
21-05-2011, 11:16
چون علاقه داشتم٬ زنگ زدم این موسسه های پخش فیلم و پرسیدم٬ گفتند که فیلم ها رو می خرند.
خب انتظار داری بیان بگن بهت که نه نمیخریم ،میدزدیم؟:دی

Gilopa
21-05-2011, 12:01
جسارتا آهنگ های anathema چند سالیست که death doom metal نیست فقط در آلبومهای اولیش اینطور بود که بعدا به الترناتیو راک و در آلبوم آخرشون اتمسفریک راک تغییر کرد و اتفاقا دلیل محبوبیت آنادما مخصوصا در ایران همین تغییر سبکشون بود ..
راستی تمام حرفهای شما صحیحه و من هم تایید میکنم به این دلیل که ما تحریم هستیم و تحت نظارت بین المللی هم به دلیل انزوای بالامون قرار نداریم فیلمها و فوتبالها به راحتی دزدی میشه و بعد پخش ..

Gilopa
21-05-2011, 12:18

=========================
این ۲ تا سوال٬ از روی بازخواست یا ... نبود. به هر حال انگار اطلاعات شما زیاده٬ بیشتر در این مورد راهنمایی کنید ممنون می شوم. منم اگر می گم فیلم ها خریداری میشه با توجه به قسمت هایی از مصاحبه های مسئولان و نوشته های مجله ها و ... بوده٬ وگرنه اطلاعات خاصی ندارم. مثلا به شخصه چون علاقه داشتم٬ زنگ زدم این موسسه های پخش فیلم و پرسیدم٬ گفتند که فیلم ها رو می خرند.

آقا فقط به شما یه مثال بزنم :
وقتی فیلم میلیونر زاغه نشین برنده اسکار جهانی و در حین اکران با کیفیت dvd scr و زیر استاندارد جهانی در حالی که نصفه صفحه سیاهه از تلویزیون پخش میشه دیگه خودت تا تهشو بگیر که مثل من و شما از تورنتها که کاملا از لحاظ پلیس بین الملل غیر قانونی هستند دانلود میکنند و سپس تحویل ملت میدند حتی صبر نمیکنند نسخه با کیفیتش تو اینترنت بیاد (این یه قانونه که تلویزیون یه کشور حق پخش فیلمهای بیکیفیت و خارج از استاندارد روز رو نداره . به خاطر ارزشی که برای فیلم و سینما قائل میشند باید فیلما حتما با کیفیت بالا خریداری و از رسانه عمومی پخش بشه )

SHADEL
21-05-2011, 17:42
والا من مسئولیت خاصی ندارم اونجا.ولی با کسایی که اونجا هستن هم صحبت بودم.خودشون هم می دونن هیچی اونجا حساب کتاب نداره.

وقتی فیلم میلیونر زاغه نشین برنده اسکار جهانی و در حین اکران با کیفیت dvd scr و زیر استاندارد جهانی در حالی که نصفه صفحه سیاهه از تلویزیون پخش میشه دیگه خودت تا تهشو بگیر که مثل من و شما از تورنتها که کاملا از لحاظ پلیس بین الملل غیر قانونی هستند دانلود میکنند و سپس تحویل ملت میدند حتی صبر نمیکنند نسخه با کیفیتش تو اینترنت بیاد (این یه قانونه که تلویزیون یه کشور حق پخش فیلمهای بیکیفیت و خارج از استاندارد روز رو نداره . به خاطر ارزشی که برای فیلم و سینما قائل میشند باید فیلما حتما با کیفیت بالا خریداری و از رسانه عمومی پخش بشه )
خدمتتون عرض کنم که.این روند که بتونید بفهمید خیلی سادست.فقط با کمی فکر بیشتر میسراست.
ببینید اکثر فیلم های هالیوودی بعد از ساخت در سینما اکران میشه.بعد بر روی blueray و dvd با کیفیت عالی در سایر نقاط جهان عرضه میشه و خیلی راحت شما در کشور های دیگه با مراجعه به مکان های هنری و فرهنگی میتونی این فیلم هارو تهیه کنید.و آلبوم ها و تور های موسیقی هم همینجوری به دست مردم در سایر نقاط جهان میرسه.واسه همین که metallica میره سئول کنسرت میذاره بعدش که میاد میگه این طرفدارای ما دیگه از کجا پیداشون شد.اما در کشور ما به دلیل همون تحریم اینجا عرضه نمیشه.اما شما قهوه تلخ رو در داروخانه هم جدیدا پیدا می کنید.
درضمن بودجه ی صدا سیمای ایران آنقدر بالا نیست که بتونه اون همه فیلم رو با هم بخره .و پخش کنه.در اینجا شما خودتو بذار جای جناب ضرغامی خب میگی چه کاریه میریم یه دونه از همون dvd یا blueray ها میخریم.بعد میدیم به بچه های دوبلاژ بعدم میره واسه پخش.اونوقت همه برنده میشن(ضرب و المثل آمریکایی):27:
مردم ما فکر میکنند تحریم فقط مواد معدنی که ما خودمون خود کفا میشیم.واسه همینه که در ایران یه iphone رو می خرن 1 میلیون و در جهان 400 دلار(این مثال قیمت دقیق نیست فقط نسبت قیمت)
از روی کیفیت فیلم ها هم کاملا معلومه که جناب gilopa عرض کردن.اصلا از کیفیت فیلم ها هم که بگذریم.وقتی صدا سیما بخواد یه فیلم رو بخره.یعنی وقتی یه فیلم عرضه میشه در سایز های مختلف تصویری تهیه میشه.اگه این فیلمو می خواست بخره باید در خواست accept ratio 4:3 رو بکنه که پایین و بالای صفحه سیاه نشه.
درضمن من شنیدم صدا سیما اینترنت 16mb داره :18:. که دیگه اصلا نیاز به خرید یه دونه dvd هم نیست.:5:

جسارتا آهنگ های anathema چند سالیست که death doom metal نیست فقط در آلبومهای اولیش اینطور بود که بعدا به الترناتیو راک و در آلبوم آخرشون اتمسفریک راک تغییر کرد و اتفاقا دلیل محبوبیت آنادما مخصوصا در ایران همین تغییر سبکشون بود ..
راستی تمام حرفهای شما صحیحه و من هم تایید میکنم به این دلیل که ما تحریم هستیم و تحت نظارت بین المللی هم به دلیل انزوای بالامون قرار نداریم فیلمها و فوتبالها به راحتی دزدی میشه و بعد پخش ..
بله کاملا درست می فرمایید anathema چون از سرمداران این سبک هست همه با این سبک میشناسنشون.و اون آهنگی که تلویزیون پخش کرد هم در این سبک بود.به خاطر همین عرض کردم.از آلبوم سال 2010 هم فکر کنم در تبلیغ های اداره برق نیز استفاده میشد.

shah abas
21-05-2011, 18:17
من وقتی می گم مصاحبه و ...٬ منظورم مصاحبه های بعد از چنین اتفاقاتی هم بود. مثلا چند سال پیش ماموریت غیرممکن ۳ رو با کیفیت پرده شبکه ۳ نشون داده بود٬بعد که یکی از مسئولان مصاحبه کرده بود٬ گفته بود که از این کار تعجب کرده چون فیلم خریداری شده و چند روز بعدش در شبکه تهران به صورت با کیفیت پخش شده . یا مصاحبه هایی که از ورود به بازارهای جشنوراه هایی مثل کن خبر میده٬ یا مصاحبه هایی که میگه فلان چیز خریداری شده و ...

خب انتظار داری بیان بگن بهت که نه نمیخریم ،میدزدیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما خیلی بدبین هستی. طرف اومده رسما تو برنامه تلوزیونی میگه موردی کپی رایت کتاب رو می خریم و اکثرا خریداری نمیشه٬ حالا این نمی تونه تو تلفن به من بگه؟ چون به شخصه علاقه دارم به کپی رایت در این مورد نسبتا یک تحقیقاتی کردم.
=======================
در مورد صحبت های شادل هم من چون یقین ندارم٬ نمی تونم زیاد بحث کنم. چون علاقه دارم بعد این که مشغله درسیم رفع شد٬ یک تحقیق درست و حسابی می کنم!

hopee
21-05-2011, 18:32
سلام
اينجا تاپيك سريال قهوه تلخه ، يا من اشتباه اومدم؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

legolas 224
21-05-2011, 18:38
سلام
اينجا تاپيك سريال قهوه تلخه ، يا من اشتباه اومدم؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما اشتباه اومدی:دی

Lady parisa
22-05-2011, 10:06
امیر حسین رستمی در نقش پسر جهانگیر شاه وارد سریال قهوه تلخ می شود.

به گزارش پارس توریسم ،رستمی در گفت وگویی با ماهنامه زندگی ایرانی ضمن اعلام این خبرگفته : از ابتدای تولید سریال قهوه تلخ قرار بود که دراین سریال حضور داشته باشم و شخصیتی که قرار بودنقش او را بازی کنم از نقشهای اصلی کار بود و از قسمت چهارم وارد کار می شد . اگر اشتباه نکنم اسم نقشم هم علاف السلطنه بودکه با نقشی که حالا بازی می کنم متفاوت است .

رستمی درادامه گفته : من در سه قسمت کار بازی کردم وهمین حضور در سه قسمت برای من اتفاق خوبی است .از بین کار گردانهایی که طنز کار می کنند مهران مدیری انتخاب اولم است و اسطوره طنز درایران برای من است.

این بازیگر درادامه گفته :در همین سه قسمت نقشم آنقدر متفاوت وخاص است که مطمئنم جزیی از کار خواهم شد و اصلا بابت کوتاهی نقشم نگرانی ندارم . شک ندارم این نقش آنقدر غافلگیر کننده است که در ذهن همه می ماند .

Facon_Archi
22-05-2011, 10:11
پسر جهانگیر شاه وارد می شود

وارد نشده جلوش رو گرفتن : دی
دوباره میخواد وارد بشه؟!

yahoda
22-05-2011, 17:49
این سری که حرف جالبی نداشت .

SA.JJ.AD
23-05-2011, 16:45
تو قسمت 66 !! این دیالوگ ها که بین نیما و نازخاتون ردو بدل شد فوق العاده بود !!:20:

نازخاتون : ببین مستشار ... مردم دارن عین ادم زندگی میکنن . عین ادم شادن !!
مستشار : این دیگه بی انصافیه ... مردم چیکار میکنن که ما نمیکنیم ؟!
نازخاتون : مردم از صبح عین خر کار میکنن ...شب عین گاو شام میخورن !! بعد عین خرس میخوابن !! خیلی شگفت انگیزن ادم ها !!

:27:

saeed_136915
23-05-2011, 20:56
پک بعدی کی میاد؟؟؟

legolas 224
23-05-2011, 21:01
به نظر من دیگه داره مهران مدیری لوس میکنه ،اون جایی که تو قسمت دوم این پک مثلا وسایل مستشار رو تو زندان بهش پس دادن خیلی مسخره بود :13: و جایی که برزو و بلد داشتن از بازجویی میکردن هم همینطور:13:
به نظر من باغ مظفر قشنگیش علاوه بر طنزش این بود که مدیری سریال رو کشش نداد :10:

legolas 224
24-05-2011, 15:33
دیشب این پک رو تموم کردیم :دی
توی پشت صحنه هاش اونجایی که سربازه پاش لیز میخوره خیلی باهال بود کلی خندیدیم :دی:27:

Golbarg01
24-05-2011, 16:22
پک بعدی فردا میاد؟

Scary Feelings
24-05-2011, 16:54
آره احتمالا , تو این چند قسمت پک 21 واقعا عالی بوده!

Facon_Archi
24-05-2011, 17:11
آره احتمالا , تو این چند قسمت پک 21 واقعا عالی بوده!
چرا فردا؟
مگه نیومده هنوز؟

SA.JJ.AD
25-05-2011, 20:01
23 نیومده ؟! :13:

SA.JJ.AD
25-05-2011, 20:19
اگه تکراری یا قدیمی هست لطفا اطلاع بدید همین جا تا حذف بشه !!

+
+
+
+
+

24 :31:

File not found
25-05-2011, 20:26
23 نیومده ؟! :13:
23 نیومده ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

legolas 224
25-05-2011, 21:23
اگه تکراری یا قدیمی هست لطفا اطلاع بدید همین جا تا حذف بشه !!

+
+
+
+
+

24 :31:

آه منشی گوگلی مگولی:دی
نه بابا من تا حالا ندیده بودم دمت گرم :10::31:

23 نیومده ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ای بابا یه ذره دندون رو جیگر بزارین:دی
به فکر ما ها هم باشین دیگه امتحان داریم :دی حالا هی بگین میاد ،نیاد چرا بیاد ،چرا نیاد:دی

احمد1379
26-05-2011, 11:46
گمون کنم سرگرم قرعه کشی دو تا آپارتمان شدن که دیگه یادشون رفته پک 23 رو بدن بیرون

Kurosh
26-05-2011, 11:52
کافه سینما - سعید حسینی: دومین مراسم قرعه کشی سریال قهوه تلخ روز گذشته با حضور عوامل و بینندگان این سریال در کنار تعدادی از هنرمندان سینما در هتل همای تهران برگزار شد.
در این مراسم که اجرای آن را بروز ارجمند و علی لک پوریان به عهده داشتند. تهیه کنندگان این سریال و مهران مدیری در کنار سیروس الوند و اکبر عالمی به سخنرانی پرداختند پس از آن قرعه کشی انجام شد و دو برنده واحد‌های مسکونی مشخص شدند. عکس‌ها و حواشی جالب این مراسم را در کافه سینما از دست ندهید...

حواشی:

- برنده اول این برنامه تلفنش خاموش بود. مهران مدیری چند بار شماره او را گرفت و هر بار با پاسخ: دستگاه مشترک مورد نظر خاموش است روبرو شد.

-به گزارش کافه سینما دومین برنده این برنامه یک جوشکار بود از کردستان. بعد از اینکه مشخص شد این جوشکار خانه‌ای نداشته و همراه خانواده‌اش در خانه پدری ساکن بوده حاضران یکپارچه دست زدند. این برنده به قدری ذوق زده شده بود که ابتدا اعلام کرد یک دختر دارد. وقتی همسرش گوشی را گرفت گفت: فرزندی نداریم!

-همسر این جوشکار بعد از همسرش صحبت کرد و گفت: همیشه به شوهرم می‌گفتم وقتت را با این سریال تلف نکن!

-کافه سینما قصد داشت با دو برنده این برنامه مصاحبه کند. گوشی برنده اول همچنان خاموش بود و برنده دوم اعلام کرد حق مصاحبه ندارد!

-اما شگفتی بزرگ این مراسم حضور محمد رضا گلزار بود. به گزارش کافه سینما گلزار در حالی وارد مراسم شد و در ردیف‌های انتهایی نشست که مهران مدیری در حال سخنرانی بود. به یکباره مهران مدیری به حضور گلزار اشاره کرد و گفت: محمد رضا گلزار هم به جمع ما اضافه شده. سپس مهران مدیری گفت: چی داشتم می‌گفتم؟ اینقدر خوش تیپه که اصلا یادم رفت چی می‌گفتم! گلزار اما حواس همه حاضران را متوجه خود کرده بود در طول حرکتش ار ردیف انتها به جلو همه نگاه‌ها متوجه او شد. مهران مدیری که فهمید کسی حواسش به صحبت‌هایش نیست گفت: کسی اصلا گوش نمی‌دهد من چی می‌گویم! بگذارید بنشیند تا ادامه بدهم!

-در بخشی از مراسم چند نفر از بازیگران روی سن دعوت شد و در کنار آن‌ها چند نفر از نوجوانان ادای شخصیت‌هایی را که این بازیگران بازی می‌کردند در آوردند در انتها به انتخاب بازیگران به دو نفر از آن‌ها دو سکه بهار آزادی داده شد.

-قرار شد به افرادی که نام آن‌ها فاطمه و زهرا هست هدایایی اهدا بشود. ابتدا ۴-۵ نفر روی سن رفتند. بعد از مدتی اکثریت خانم‌های حاضر در مراسم روی سن بودند!

-در ابتدای مراسم برزو ارجمند و علی لک پوریان از حضور عزت الله انتظامی، داوود رشیدی و علی نصیریان در مراسم خبر دادند. سپس سیامک انصاری پشت بلندگو آمد و گفت: این دو نفر دروغ می‌گویند ما این هنرمندان را نداریم اما سیروس الوند را داریم!

* عکس‌های علیرضا احمدی ار مراسم قرعه‌کشی مجموعه «قهوه تلخ»

(عکسای جالبی‌ان؛ 28 عکس از مراسم ... همه هم هستن ...)

Facon_Archi
26-05-2011, 12:19
این برنامه یک جوشکار بود از کردستان. بعد از اینکه مشخص شد این جوشکار خانه‌ای نداشته و همراه خانواده‌اش در خانه پدری ساکن بوده حاضران یکپارچه دست زدند. این برنده به قدری ذوق زده شده بود که ابتدا اعلام کرد یک دختر دارد. وقتی همسرش گوشی را گرفت گفت: فرزندی نداریم!
آقا چرا هر کسی این خونه ها رو میبره معلوم میشه یا خونه نداره یا فلانه یا...: دی
فکر کنم اول میگردن شجرنامه یارو رو در میارن بعد جایزه رو میدن بهش.
اگه اتفاقی باشه که دیگه خیلی جالبه.

saeed_136915
28-05-2011, 16:20
مجموعه بیست وسوم روز دوشنبه نهم خرداد ماه
مجموعه بیست وسوم روز دوشنبه نهم خرداد ماه همزمان در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

pcforlife
28-05-2011, 16:34
یه کاری کردن زمان پخش مجموعه 24 دقیقا بیفته 15 خرداد تا بهانه پخش نکردنش رو داشته باشن! واقعا جالبه!:13:

legolas 224
28-05-2011, 16:40
کافه سینما - سعید حسینی: دومین مراسم قرعه کشی سریال قهوه تلخ روز گذشته با حضور عوامل و بینندگان این سریال در کنار تعدادی از هنرمندان سینما در هتل همای تهران برگزار شد.
در این مراسم که اجرای آن را بروز ارجمند و علی لک پوریان به عهده داشتند. تهیه کنندگان این سریال و مهران مدیری در کنار سیروس الوند و اکبر عالمی به سخنرانی پرداختند پس از آن قرعه کشی انجام شد و دو برنده واحد‌های مسکونی مشخص شدند. عکس‌ها و حواشی جالب این مراسم را در کافه سینما از دست ندهید...

حواشی:

- برنده اول این برنامه تلفنش خاموش بود. مهران مدیری چند بار شماره او را گرفت و هر بار با پاسخ: دستگاه مشترک مورد نظر خاموش است روبرو شد.

-به گزارش کافه سینما دومین برنده این برنامه یک جوشکار بود از کردستان. بعد از اینکه مشخص شد این جوشکار خانه‌ای نداشته و همراه خانواده‌اش در خانه پدری ساکن بوده حاضران یکپارچه دست زدند. این برنده به قدری ذوق زده شده بود که ابتدا اعلام کرد یک دختر دارد. وقتی همسرش گوشی را گرفت گفت: فرزندی نداریم!

-همسر این جوشکار بعد از همسرش صحبت کرد و گفت: همیشه به شوهرم می‌گفتم وقتت را با این سریال تلف نکن!

-کافه سینما قصد داشت با دو برنده این برنامه مصاحبه کند. گوشی برنده اول همچنان خاموش بود و برنده دوم اعلام کرد حق مصاحبه ندارد!

-اما شگفتی بزرگ این مراسم حضور محمد رضا گلزار بود. به گزارش کافه سینما گلزار در حالی وارد مراسم شد و در ردیف‌های انتهایی نشست که مهران مدیری در حال سخنرانی بود. به یکباره مهران مدیری به حضور گلزار اشاره کرد و گفت: محمد رضا گلزار هم به جمع ما اضافه شده. سپس مهران مدیری گفت: چی داشتم می‌گفتم؟ اینقدر خوش تیپه که اصلا یادم رفت چی می‌گفتم! گلزار اما حواس همه حاضران را متوجه خود کرده بود در طول حرکتش ار ردیف انتها به جلو همه نگاه‌ها متوجه او شد. مهران مدیری که فهمید کسی حواسش به صحبت‌هایش نیست گفت: کسی اصلا گوش نمی‌دهد من چی می‌گویم! بگذارید بنشیند تا ادامه بدهم!

-در بخشی از مراسم چند نفر از بازیگران روی سن دعوت شد و در کنار آن‌ها چند نفر از نوجوانان ادای شخصیت‌هایی را که این بازیگران بازی می‌کردند در آوردند در انتها به انتخاب بازیگران به دو نفر از آن‌ها دو سکه بهار آزادی داده شد.

-قرار شد به افرادی که نام آن‌ها فاطمه و زهرا هست هدایایی اهدا بشود. ابتدا ۴-۵ نفر روی سن رفتند. بعد از مدتی اکثریت خانم‌های حاضر در مراسم روی سن بودند!

-در ابتدای مراسم برزو ارجمند و علی لک پوریان از حضور عزت الله انتظامی، داوود رشیدی و علی نصیریان در مراسم خبر دادند. سپس سیامک انصاری پشت بلندگو آمد و گفت: این دو نفر دروغ می‌گویند ما این هنرمندان را نداریم اما سیروس الوند را داریم!

* عکس‌های علیرضا احمدی ار مراسم قرعه‌کشی مجموعه «قهوه تلخ»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(عکسای جالبی‌ان؛ 28 عکس از مراسم ... همه هم هستن ...)
دو تا عکساشو آپ کردم

فقط نمیدونم چرا سیاه سفید کرده؟:13:

Kurosh
28-05-2011, 17:17
شاید خود عکاس همه‌ی عکسا رو سیاه و سفید گرفته ... (نظر شخصیم اینه که این جوری خوشگل‌تره :دی)

اینم چند تا عکس رنگی

legolas 224
28-05-2011, 17:20
شاید خود عکاس همه‌ی عکسا رو سیاه و سفید گرفته ... (نظر شخصیم اینه که این جوری خوشگل‌تره :دی)

اینم چند تا عکس رنگی

اخه چشم یه جورایی اذیت میشه ،البت سیاه سفید زیبایی خودش رو هم داره :20:
ایش چقدر گلزار تخم مرغ زده رو کله اش:دی:27:

taghdirrr
28-05-2011, 17:37
من عاشق تیپ گلزارم. :8:

jeremy28
31-05-2011, 16:43
سلام

توی قسمت 69 اونجایی که نیما توی بازار داره دنبال مواد میگرده، یه آهنگ پخش می شه که خیلی باحاله:31:

اگه دارین، مشخصات این آهنگ رو لطف کنین تا دانلود کنیم

به قول باباشاه: جمالتون رو عشقی استیه:31:

Kurosh
31-05-2011, 16:54
چرا هیشکی در مورد پک جدید حرف نمی‌زنه؟! :دی

در این مجموعه: درباریان برای جلوگیری از رفتن نیما به گرگان دسیسه ای چیده و او را معتاد می کنند ...

elendil
31-05-2011, 17:08
پک قبلی بهتر بود :دی گویا کمبود موضوع داشتن تو این دو هفته دوباره آب بستن :دی

هر چند یه چند تا تیکه تمیز دیدم تو این پک :دی

ولی خب به خاطر چند تا دایالوگ نمیشه گفت خوب بوده !!!!

legolas 224
31-05-2011, 17:12
چرا هیشکی در مورد پک جدید حرف نمی‌زنه؟! :دی

در این مجموعه: درباریان برای جلوگیری از رفتن نیما به گرگان دسیسه ای چیده و او را معتاد می کنند ...

چون من امتحان دارم و نخریدم :دی

pcforlife
31-05-2011, 19:39
از لحاظ طنز، پکش خیلی خیلی افت کرده بود... اما بگی نگی مفهومی بود و جالب راجع به مقوله اعتیاد صحبت کرده بود... بعضی جاهای این مجموعش، احساس می کردم سیامک انصاری علاقه شدیدی داره که ادای بهروز وثوقی تو گوزن ها رو در بیاره...

shah abas
31-05-2011, 21:18
چون من امتحان دارم و نخریدم

اون قبلی ها رو اگه خریده بودید این قرعه کشی ها رو از دست ندید٬ مخصوصا اگر قراره بخرید.(اگر هم که نه٬ هیچی)

molaali
01-06-2011, 07:59
قسمت آخر این پک حدود 30 دقیقه بود. کاملاً مشخصه که مدیری داستان کم آورده و فقط میخواد یه جوری سر و تهش رو هم بیاره.خدا کنه آب اون مناطق قطع بشه!

بعضی جاهای این مجموعش، احساس می کردم سیامک انصاری علاقه شدیدی داره که ادای بهروز وثوقی تو گوزن ها رو در بیاره..منم هین احساس رو کردم! ضمناً آهنگ های اون قسمت هاش هم مزید بر علت بود!

Vah!d
01-06-2011, 11:35
دوستان قسمت 69 کجا تموم میشه ؟ من الان که نگاه کردم اون سکانسی که مستشار داره به انگشتر نگاه میکنه سریال دیگه تموم شد ولی تو پشت صحنه یه جایی بابا اتی میگه (( انگار صدایش به سنگ خورده است )) که من اینو ندیدم .

jeremy28
01-06-2011, 14:19
دوستان قسمت 69 کجا تموم میشه ؟ من الان که نگاه کردم اون سکانسی که مستشار داره به انگشتر نگاه میکنه سریال دیگه تموم شد ولی تو پشت صحنه یه جایی بابا اتی میگه (( انگار صدایش به سنگ خورده است )) که من اینو ندیدم .

آره، اون تیکه هم که می گفت "بغلی بگیر" باباشاه می گفت "چی رو بگیریَم:31:" رو هم نداشت!

کلا فکر کنم این مجموعه رو عجله ای راست و ریس کردن تا زود پخشش کنن، حتی عکس کاور این مجموعه هم هیچ حرفی برای گفتن نداشت:13:

ولی به هر حال چند تا تیکه ی مشتی داشت:

یکی اونجا که بلد گفت "برو بیرون، مگه اینجا قره قوروت کش خونه اس؟" به جای واژه ی غریب و نامانوش "شیره کش خونه":27:

یه جا هم که باباشاه می گفت این بابااتی استخوناش پوکه، می افته باید با خاک انداز جمعش کنیم بعد بابا اتی حرصشو در می آورد می گفت دختر این زن منه، نوه ی این بچه منه ... باباه شاه عصبانی می شد:31:

در کل خوب بود

Kurosh
01-06-2011, 18:03
در کل این پک واسه من پک قابل قبولی بود، چون حداقل موضوع تازه‌ای (نسبت به قسمت‌های قبل) ارائه کرد ...
بخش‌های خوبی هم داشت ... ارجاعات خوب به گوزن‌ها، بازی خوب سیامک در نقش معتاد (چند جا لحن کلامش خیلی خوب در اومده بود، به خصوص جایی که برای اولین بار بلد دیگه بهش چایی نمی‌داد، خیلی خوب دیالوگ می‌گفت)

البته که چند سکانس تکراری و خسته کننده هم داشتیم، اما در کل هم جمع‌های زنانه بهتر و قابل قبول‌تر شده بودند، هم اجتماعات مردان دربار در توطئه چینی کم‌تر شده بود ...
دامبول هم خیلی رو نرو نبود و چند سکانسی که حضور داشت، خوب بود ...
یه کم تکه کلوم‌های بابا اتی و البته رقص‌های برزو داره لوث میشه، اما بابا شاه هر روز بهتر از دیروز ... کل اون بخش آرمان‌خواهی واسه مردای عذبه تو قهوه‌خونه، خیلی خوب بود ...

چند تا دکوپاژ متفاوت از مهران تو این پک بود که یه سریاشون عالی، و یه سریاشون تعجب‌بر‌انگیز و گاه ضعیف بود ...
اول یکی از بهترین‌های این سریال رو بگم که اونم سکانس پایانی قسمت سوم بود که همه‌ی حرف‌هایی که می‌خواست رو با همین حرکت دوربین زد ... خیلی خوب تونست تاثیر لازم رو بذاره و موسیقی هم با این حرکت خوب دوربین همراه شد ...

یه سکانس بود که بلد داشت لیوان چایی رو هم می‌زد ... خیلی کلوز آپی که ابتدا مهران گرفت رو نپسندیدم، می‌تونست از اول مدیوم شات بگیره، یه خورده تو ذوق بود ...
اما سکانسی که خیلی قابل توجه بود و تعجب‌برانگیز، سکانس توطئه برای معتاد کردن مستشار بود در اتاق اعلی‌حضرت ...
نمی‌دونم هدف مهران از این دکوپاژ چی بود ... دوربین بدون گرفتن متکلم و با نشون دادن چهره‌ی داموس شروع کرد از بالا همین جوری گرفت و شخصیت‌ها رو نشون داد، گاهی رفت روی متکلم (مثل اتی) و قبل از اینکه حرفشون تموم شه ازشون عبور کرد، و گاه سرعتش مناسب نبود (مثل رفتن روی برزو)، آخر هم شخصیت‌ها رو ول کرد و رفت روی نقاشی‌ها ...

که چی رو نشون بده ؟!‌ اگه می‌خواست این‌ها رو در حاشیه بذاره و این مفهوم رو برسونه که باز هم اینا نشستن توطئه می‌کنن و یه جورایی حس ملال‌آور این جلسات رو نشون بده، چرا صدای شخصیت‌ها هم‌چنان بلند بود؟! چرا fade نشدن؟! چرا موسیقی شروع نشد؟!
اون نقاشی چیزی نداشت که بخواد 78 ثانیه روشون مانور بده و دوربین رو این ور و اون ور کنه !!
این چه دکوپاژی بود آخه ؟!‌ چی فکر کرد این نماها رو گرفت ؟!

در کل ولی پک خوبی بود به نظرم ... بیش‌تر از اینکه بار طنز داشته باشه، بار اجتماعی داشت که خسته‌کننده هم نبود ...
پشت صحنه‌ها هم عالی بود، بار طنز کل سه قسمت رو به دوش کشید ...
ناز خاتون (سحر جعفری جوزانی) هم از بهترین بازی‌هاش رو ارائه داد ...

saeed_136915
01-06-2011, 18:29
اما سکانسی که خیلی قابل توجه بود و تعجب‌برانگیز، سکانس توطئه برای معتاد کردن مستشار بود در اتاق اعلی‌حضرت ...
نمی‌دونم هدف مهران از این دکوپاژ چی بود ... دوربین بدون گرفتن متکلم و با نشون دادن چهره‌ی داموس شروع کرد از بالا همین جوری گرفت و شخصیت‌ها رو نشون داد، گاهی رفت روی متکلم (مثل اتی) و قبل از اینکه حرفشون تموم شه ازشون عبور کرد، و گاه سرعتش مناسب نبود (مثل رفتن روی برزو)، آخر هم شخصیت‌ها رو ول کرد و رفت روی نقاشی‌ها ...

که چی رو نشون بده ؟!‌ اگه می‌خواست این‌ها رو در حاشیه بذاره و این مفهوم رو برسونه که باز هم اینا نشستن توطئه می‌کنن و یه جورایی حس ملال‌آور این جلسات رو نشون بده، چرا صدای شخصیت‌ها هم‌چنان بلند بود؟! چرا fade نشدن؟! چرا موسیقی شروع نشد؟!
اون نقاشی چیزی نداشت که بخواد 78 ثانیه روشون مانور بده و دوربین رو این ور و اون ور کنه !!

آره من هم نفهمیدم منظورش از این کار چی بود.

jeremy28
01-06-2011, 21:19

به نظر من این صحنه دلایل مختلفی می تونه داشته باشه که مهم ترین اون ایجاد تنوع در جلسات توطئه چینی هست (نظر شخصی من اینه که مهران مدیری حواسش جمعه که خیلی دچار تکرار نشه!)

اما در مورد این صحنه، شاید بشه گفت هر کدوم از آدم های موجود در نقاشی به نمایندگی از کاراکترهای زنده، این جلسه رو ادامه می دن و هدف از توطئه اونها (مثلا کله کردن شخصی که دغدغه اصلاح مملکت رو داره!) به قدری ناپاک و زشت و تکراریه که دیگه نیازی نیست یه سری موجود زنده رو مثل همیشه نشون بده و در عوض نمایش یک سری نقاشی که بی جانند و قدرت تفکر (و تغییر برای اصلاح رفتارشون) رو ندارن کفایت می کنه!

شاید نسبت ندادن یه نقاشی خاص به یک کاراکتر خاص (مثلا اعتماد یا داموس یا ...) با توجه به حرکت دوربین هم همین باشه و فقط خواسته بی ارزش بودن جلسه های چند باره اونها رو نشون بده

البته شاید 1 درصد هم مهران مدیری هم چین منظوری نداشته باشه؟!:31:

به هر حال سوای ضعف های تصویر برداری، این سکانس جالب و راضی کننده بود.

Kurosh
01-06-2011, 21:32
به نظر من این صحنه دلایل مختلفی می تونه داشته باشه که مهم ترین اون ایجاد تنوع در جلسات توطئه چینی هست (نظر شخصی من اینه که مهران مدیری حواسش جمعه که خیلی دچار تکرار نشه!)

اما در مورد این صحنه، شاید بشه گفت هر کدوم از آدم های موجود در نقاشی به نمایندگی از کاراکترهای زنده، این جلسه رو ادامه می دن و هدف از توطئه اونها (مثلا کله کردن شخصی که دغدغه اصلاح مملکت رو داره!) به قدری ناپاک و زشت و تکراریه که دیگه نیازی نیست یه سری موجود زنده رو مثل همیشه نشون بده و در عوض نمایش یک سری نقاشی که بی جانند و قدرت تفکر (و تغییر برای اصلاح رفتارشون) رو ندارن کفایت می کنه!

شاید نسبت ندادن یه نقاشی خاص به یک کاراکتر خاص (مثلا اعتماد یا داموس یا ...) با توجه به حرکت دوربین هم همین باشه و فقط خواسته بی ارزش بودن جلسه های چند باره اونها رو نشون بده

البته شاید 1 درصد هم مهران مدیری هم چین منظوری نداشته باشه؟!:31:

به هر حال سوای ضعف های تصویر برداری، این سکانس جالب و راضی کننده بود.
آره !! تنوع که بود، اتفاقاً به ذهنم رسید که اگه باز می‌خواست هر نفر که حرف می‌زنه، دوربین بره رو اون طرف، مثل همیشه تکراری میشد ...

اما تنوع بخشیدن به هر قیمتی هم خوب نیست ...
حرکات دوربین اصلاً لطیف نبود !! خیلی مصنوعی حرکت کرد ...
امیدوارم از pause بیش از یه دقیقه روی عکس منظوری داشته باشه، در واقع اون عکس حرف خاصی برای زدن داشته که من نفهمیدم ...
هر چی هم دقت کردم رابطه‌ی خاصی بین شخصیت‌های درون عکس با داستان پیدا نکردم ...

jeremy28
02-06-2011, 18:40
امیدوارم از pause بیش از یه دقیقه روی عکس منظوری داشته باشه، در واقع اون عکس حرف خاصی برای زدن داشته که من نفهمیدم ...
هر چی هم دقت کردم رابطه‌ی خاصی بین شخصیت‌های درون عکس با داستان پیدا نکردم ...

درسته، من هم اول فکر کردم اون نقاشی که یه مرد نسبتا پیر رو نشون می داد، اعتماده و به همین ترتیب...
یا اینکه موقعی که برزو داشت نقشه پی ریزی یه رسوایی اخلاقی (در حد مووونا:31:) رو می گفت روی اون خانمی که توی نقاشی بود تکیه کرده ...

ولی حرکات دوربین اصلا این ارتباط منطقی رو نشون نمی داد، یعنی تناظری بین شخصیت ها و آدمک های نقاشی وجود نداشت!!

البته شاید به این خاطر باشه که این نقاشی موقع طراحی صحنه از قبل انتخاب و نصب شده بود و فرصت نبوده یه نقاشی متناسب پیدا کنه...

ولی در کل به نظرم ابتکار خوبی بود، علاوه بر محتوای طنزی که داشت یه جوری توجه بیننده رو به سبک نقاشی و آثار هنری متداول اون دوره هم معطوف می کرد. البته خوب بود یه کم حرفه ای تر روش کار می کردن، چون به نظرم این ایده خیلی جای مانور داشت...

================================================== =========
ضمن اینکه خوب بود یک سری نکات هنری (البته به طور عامه پسند و نه خیلی تخصصی) در مورد سبک نقاشی اون دوره رو هم از زبون باباشاه (که نقاشی می کشیه:31:) به جای کوبیسم، امپرسیونیسم، اکسپکتورانت (یا همون شربت سینه!)، سادیسم و ... معرفی می کرد، ولی خوب طبیعتا این کار نیاز به مطالعه بیشتر داشت و این سریال هم که تاریخی نیست!
================================================== =========

Steps-Rap
03-06-2011, 14:02
پس بولوتوس کجاااااااس ؟؟؟

m2stech
03-06-2011, 16:53
البته از ضعف و اشکالات سریال که بگذریم، در کل هدف سریال نشون دادن مشکلات فعلی جامعه-س : اعتیاد، دروغ، تزویر، ظلم، زیرآبزنی، پرونده سازی، اقرار به زور، زندان بی جهت، چماغ، فساد مالی، ریا، شخص و مقام پرستی، جاسوسی، توطئه و ... همه ی اینها در قالب طنز و زمانی که مستشار به دوربین نگاه میکنه انجام میشه!

*M!L4D*
03-06-2011, 17:12
خوب بعد از مدت ها وقت کردم پک های 20 . 21 و 22 رو ببینم . به نظر من زیاد کشش دادن می شد کلشو تو 4.5 قسمت نشون بدن نه 9 قسمت البته در کل خوب بود + اومدن لطفعلی خان زند هم بجا بود و البته اون سکانس آزاد شدن مستشار از زندان هم جالب بود :دي

nil2008
03-06-2011, 21:54
بنظر من در كل از كيفيت كار كم شده بود :13: باوجود اينهمه مدت تاخير ...
ولي دو مورد بسيار جالبي كه خيلي دقيق معضل امروزي جامعه رو باطنز به تصوير كشيه بود : يكي "چگونه يكنفر بدون اينكه خودش بفهمد كم كم معتاد ميشود" بود و ديگري "استخدام افراد بدون صلاحيت و صرفا" پارتي دار" كه به خوبي درد رو نشون ميداد...
از تكه هايي كه جالب بود هم يك مورد كه بابا شاه به مستشار ميگفت :پشتت عين سيفون توالت خم شده :27:

nil2008
03-06-2011, 22:01
پس بولوتوس کجاااااااس ؟؟؟
پشت صحنه مشغول كارگردانيه ديگه...
راستي صحنه ي تشخيص بيماري نازخاتون توسط خانوم دكترم جالب بود:«به روح اعتقاد داري؟»

احمد1379
04-06-2011, 21:08

[QUOTE=jeremy28;6143635]آره، اون تیکه هم که می گفت "بغلی بگیر" باباشاه می گفت "چی رو بگیریَم:31:" رو هم نداشت!

گمون کنم این سکانسها در پک های آینده باشد

nafe-bandar
05-06-2011, 00:18
یه سوال!
کسی بهشون گیر نداد که چرا اینکارو کردین و بد آموزی نداشته و ...؟
آخه هروقت جایی از این کارا می کردن خفت می شدن! :31:
کلا این نازخاتون همیشه باحال بازی میکنه!
این لهجه ای که حرف می زنه کجاییه؟ خیلی باحال میکنه سریال رئ :31:

Facon_Archi
05-06-2011, 00:33
این لهجه ای که حرف می زنه کجاییه؟

لُری هست
خودش هم فکر میکنم لُر باشه

nafe-bandar
05-06-2011, 10:08
ظاهرا میگفتن مادرش آمریکاییه، چطوری لری یاد گرفته اونوقت ؟!
میگفتن توی همین تاپیک آمریکا زندگی می کنن فقط برای فیلم میاد ایران دوباره میره!
در کل بازیگر جالبیه !

Kurosh
05-06-2011, 13:00
ظاهرا میگفتن مادرش آمریکاییه، چطوری لری یاد گرفته اونوقت ؟!
میگفتن توی همین تاپیک آمریکا زندگی می کنن فقط برای فیلم میاد ایران دوباره میره!
در کل بازیگر جالبیه !
خب آدما غیر از مادر، پدر هم دارن معمولاً ! :دی

باباش، مسعود جعفری جوزانی لره ... :46:

nafe-bandar
05-06-2011, 13:32
می دونم منظورم اینه که عجیبه لری بلد باشه!
میدونم ویکیپدیا خونده بودم، ولی خوب خونواده ای که اینقدر کلاس داشته باشن عجیبه دخترشون لری بلد باشه :31:

Facon_Archi
05-06-2011, 13:39
می دونم منظورم اینه که عجیبه لری بلد باشه!
میدونم ویکیپدیا خونده بودم، ولی خوب خونواده ای که اینقدر کلاس داشته باشن عجیبه دخترشون لری بلد باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

اتفاقا اینجور آدما کلاس بیشتری دارن و تا 2قدم از مملکت دور میشن و برمیگردن به تاریخ نمیگن هیستوری!:دی
چه ربطی داره اصلا به کلاس داشتن لهجه آدم ها.
کلا چه ربطی به این تاپیک داشت این پست و نقل قول:دی

molaali
06-06-2011, 08:32
البته این لهجه ملایری هستش که میشه لری هم خطابش کرد.(مثل دو بیتی های باباطاهر)
در ضمن جوزان اسم یه روستا در ملایره که مسعود جعفری جوزانی اهل همون جاست.
راستی سحر جعفری جوزانی(اسمش چقدر سخته!) قبلاً هم از این لهجه در سریال نقطه چین استفاده میکرد.اون موقع ها که از دست شوهرش(مدیری) عصبانی میشد! همون موقع ازش پرسیدند گفت که لهجه ملایری هستش.
ضمناً اگه میخواست لهجه یادش بره کلاً نمیتونست فارسی صحبت کنه!چون از بچه گی در آمریکا بزرگ شده.مطمئناً از بچگی روش کار کردن.

nafe-bandar
06-06-2011, 09:51
جالبه!
مدرک سحر از دانشگاه آزاد اسلامیـــــه: روانشاناسی کودک!
مدرک پدر از دانشگاه سانفرانسیسکو آمریکا: کارشناسی ارشد فیلم سازی!
پس معلوم میشه که آمریکا به دنیا اومده ولی اونجا بزرگ نشده...
(ویکیپدیا)
بحث ار تاپیک منحرف شد!! واسه اینکه اسپم نشه...
----------------------------

راست می گن مديري داداش امیده؟ مهران زن داره یا نه؟ چند تا بچه داره؟ خونه اش کجاس؟ راست می گن خیلی پولداره؟

سينماي ما- خشایار الوند در یادداشتي درباره مهران مديري و سريال «قهوه تلخ» نوشت :رمز موفقیت مهران مدیری صبر است. اعتراف می کنم در طول عمرم کمتر آدمی به صبوری و شکیبایی مدیری دیده ام.خودم آدم عجول وزود جوشی هستم . اما مدیری در مقابلات ناملایمات ،نامردی ها ومشکلات کار وقسمتها ،فشارهای بی موردی که شرایط سیاسی و اجتماعی به سو پراستارها و به اصطلاح چهره ها وارد می کند و خلاصه هرآنچه که مانع کار وزندگی آدمی نرمال در حدواندازه های اوست آن قدر صبور است که گاهی لج آدم را در می آورد . اما گذشت زمان نشان می دهد که او در نهایت برنده بازی است .

الوند دربخش دیگری از یادداشت خود نوشته : ما درتاریخ سینما وتلویزیون مان از ابتدا تا کنون سه نفررا داشته ایم که توانسته اند نقشهایی متنوع ودشوار ودرعین حال دوست داشتنی و شیرین را با قدرت تمام به اصطلاح دربیاورند . از نام بردن دو نفر دیگر که یکی به رحمت خدا پیوسته و دیگری در ینگه دنیا روزگار می گذراند معذورم .

نویسنده قهوه تلخ در بخشهایی از یادداشت خود واکنش جالبی به ماجراها وحواشی سود آور بودن قهوه تلخ نشان داده است . او دریادداشت خود با اشاره به سوالاتی که دیگران از او درباره سود آوری قهوه تلخ می پرسند نوشته :این که پول پارو می کنید دیگه !هفته ای چه قدر پول در می آرین از قهوه تلخ ؟یا می گن هفته ای یک میلیارد می ذارین توجیب !یا " می گن " همتون میلیاردردشدین . اینها از جمله سوالاتی است که خشایار الوند گفته همیشه از او می پرسند .
آقای الوند درادامه نوشته : این طرف و آن طرف خوانده ام که بعضی دوستان کنجاوویا بیکار که ظاهرا در استخدام سازمان امور مالیاتی کشور هستند نشسته اند و میزان فروشی سی دی قهوه تلخ را در قیمت هر پکیج ضرب کرده اند و به رقم های جالبی رسیده اند .
اما با صحبتهایی که با تهیه کنندگان محترم دارم فهمیده ام که این خبرها هم نیست .نه اینکه سود نداشته باشد که اگر اینگونه بود حتما تا حالا جمعش کرده بودند اما سودی است معقول به اندازه سرمایه گذاری و ریسکی که کرده اند .

وي همچنين روایت با مزه ای رااز سوالاتی که مردم از او درباره مهران مدیری می پرسند بازگو کرده است .الوند دریادداشت خود نوشته : مهران مدیری چه جوریاس؟ راز موفقیت مهران مدیری چیه ؟ معمولا پس از سوالهای اولیه ای که مهران زن داره و یانه ؟چند تا بچه داره ؟...خونه اش کجاس؟...راست می گن که داداش امیده ؟...ویا راست می گن خیلی پولداره ؟....می رسند به این سوال کلیدی که مهران مدیری چگونه توانسته این همه سال در اوج باشد و کارهایش بااستقبال روبروشود ومردم دوستش داشته باشند ..

آخر قهوه تلخ چی میشه ؟ این یکی از سوالاتی است که همیشه طرفدران سریال قهوه تلخ خواسته اند بدانند .خشایار الوند نویسنده قهوه تلخ که گویا این سوال را از او زیاد می پرسند در پاسخ به این سوال هم نوشته: پاسخ سرراست وقانع کننده اش این است که آخرش تمام می شود! نمی دانم چرا مردم عزیزمان علاقه دارند آخر کاررا بدانند ؟همین وسطهایش را ببینید وحالش را ببرید . والله ما خودمان هم نمی دانیم آخر قهوه تلخ چه می شود . به جان یک دانه پسرم که از جان عزیز تر است نمی دانم . فقط دعا می کنم آخرش به خیر وخوشی تمام شود . این یکی در واقع بیشتر کنایه است تا سوال . شاید لحنش حتی سوالی نباشد.

منبع : ديار - پارس توريسم

farshidshd
06-06-2011, 10:12
سحر جعفری جوزانی ، در سال ۱۳۵۷ در آمریکا متولد شد و تا سن ۵ سالگی ساکن آنجا بود. وی فرزند مسعود جعفری جوزانی (نویسنده و کارگردان) شهیر ملایری است. او فارغ التحصیل روانشناسی کودک از دانشگاه آزاد اسلامی است.مادر سحر هم زاده ملایر است.

سحر جعفری جوزانی فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم شیر سنگی به کارگردانی پدرش در سال ۱۳۶۵ آغاز کرد. از به یادماندی‌ترین کارهای او می‌توان به هفت ترانه در کنار بازیگرانی چون لعیا زنگنه، مینا جعفر زاده، شروین نجفیان و… اشاره کرد. همچنین او در سال ۱۳۸۲ در سریال تلویزیونی طنز نقطه‌چین به کارگردانی مهران مدیری بازی کرد. وی در سال ۱۳۸۵ مجددا با مهران مدیری در سریال باغ مظفر همکاری کرد که ایفای نقش “فروغ” دختر “مظفر خان” در این سریال او را دوباره به چهره‌ای مطرح و محبوب تبدیل کرد. سحر جعفری جوزانی همچنین در سال ۱۳۷۸ نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم بلوغ شد.

فیلم سینمایی:
شیر سنگی (مسعود جعفری جوزانی) (۱۳۶۵)
چشم‌هایش (فرامرز قریبیان) (۱۳۷۸)
بلوغ (مسعود جعفری جوزانی) (۱۳۷۸)
هفت ترانه(فیلم) (۱۳۸۰)
دعوت (ابراهیم حاتمی‌کیا) (۱۳۸۷)
مجموعه تلویزیونی:
سریال آژانس دوستی (۱۳۷۸-۱۳۷۵)
سریال حامی (بهمن زرین پور) (۱۳۸۱)
سریال نقطه چین (مهران مدیری) (۱۳۸۲)
سریال قهر و اشتی (جوزان فیلم) (۱۳۸۲)
سریال باغ مظفر (مهران مدیری) (۱۳۸۵)
سریال مرد دو هزار چهره (مهران مدیری) (۱۳۸۸)
سریال همه بچه‌های من (مرضیه برومند) (۱۳۸۸)
سریال در چشم باد (مسعود جعفری جوزانی) (۱۳۸۸)
سریال قهوه تلخ (مهران مدیری) (۱۳۸۹)

yahoda
06-06-2011, 18:41
قسمت 23 اموزنده ترین قسمتش (از نظر اجتماعی ) تاحالا بوده .
طنز اون صحنه ای هم که میره بازار خرید و فروشنده رو مثل اردک میبینه خیلی جالبه .

ahriman323
07-06-2011, 18:15
خبری از مجموعه 24 نیست انگار...

jeremy28
07-06-2011, 19:26
سلام

توی قسمت 69 اونجایی که نیما توی بازار داره دنبال مواد میگرده، یه آهنگ پخش می شه که خیلی باحاله:31:

اگه دارین، مشخصات این آهنگ رو لطف کنین تا دانلود کنیم

به قول باباشاه: جمالتون رو عشقی استیه:31:

آقا یکی ما رو تحویل (نقل قول!) بگیره...

mortal kombat 2008
07-06-2011, 19:56
قسمت 23 اموزنده ترین قسمتش (از نظر اجتماعی ) تاحالا بوده .
طنز اون صحنه ای هم که میره بازار خرید و فروشنده رو مثل اردک میبینه خیلی جالبه .

قسمت 23 ؟؟ این قسمت چه جوری بود ؟؟؟ من اون قسمتی رو که نیما رفت پیش یه روانشناس تو زمان حال ، اموزنده ترین قسمت می دونم. شما اون قسمت رو میگید ؟؟

Kurosh
07-06-2011, 20:46
قسمت 23 ؟؟ این قسمت چه جوری بود ؟؟؟ من اون قسمتی رو که نیما رفت پیش یه روانشناس تو زمان حال ، اموزنده ترین قسمت می دونم. شما اون قسمت رو میگید ؟؟
با اجازه‌ی دوستمون ...

ایشون پک 23 رو می‌فرمایند ...
یعنی قسمت‌های 67 تا 69 (همین پک آخری)
که خب به مساله‌ی اعتیاد پرداخته بود و از نظر ایشون آموزنده‌ترین قسمت سریال بود ...

Facon_Archi
08-06-2011, 09:06
هر 2هفته یه بار شده پخشش؟:دی
چرا مارو تو این موقعیت قرار میدن خب!: ( : دی
سایتشون هم که انقدر آپدیته آدم حال میکنه هر موقع که بهش سر میزنه!

nafe-bandar
08-06-2011, 15:18
به عمد هفته ی قبل پخشش رو عقب انداختن که هفته بعد واسه 15 خرداد و ... پخش نکنن
ای داد بیداد !!!

Facon_Archi
08-06-2011, 15:59
به عمد هفته ی قبل پخشش رو عقب انداختن که هفته بعد واسه 15 خرداد و ... پخش نکنن
ای داد بیداد !!!
چه ربطی داره؟
14 15 خرداد که شنبه 1شنبه بود.
دیگه 1هفته که به عزا نمی شینن:دی
حالا برفرض 2شنبه رو هم عزادار باشن دیگه 3شنبه باید میمومد.

nafe-bandar
08-06-2011, 23:28
فعلا که نشستن!
می خواستن مثلا توی روزای خاص پخش کنن!
خوب چه دلیلی داشته مثلا؟
شما به چی ربطش میدی؟

molaali
09-06-2011, 07:40
خوب چه دلیلی داشته مثلا؟
شما به چی ربطش میدی؟

هیچ دلیل خاصی نداشته.دلشون نخواسته!.
مگه دو هفته پیش که پخش نکرد دلیلش رو گفت؟
به نظر من این اواخر مدیری داره با اعتبارش بازی میکنه.کاش هر چه زودتر تمومش کنه.

moucker_boy
09-06-2011, 08:57
کسی اینجا تا حالا برنده جابزشون نشده؟ فکر کنم خالی بندیه. :31:
.
.
.

nafe-bandar
09-06-2011, 12:59
هیچ دلیل خاصی نداشته.دلشون نخواسته!.
مگه دو هفته پیش که پخش نکرد دلیلش رو گفت؟
به نظر من این اواخر مدیری داره با اعتبارش بازی میکنه.کاش هر چه زودتر تمومش کنه.

منم اولش گفتم به عمد! فکر نکنم فرقی داشته باشه با حرف شما...
نمی دونم یعنی اینطوری فروشش بیشتر میشه؟ چه دلیلی میتونه باشه که هی عقب و جلو میبرنش!
پول بازیه دیگه یکم احترام کم داره داخلش...!

Facon_Archi
09-06-2011, 14:11
نمی دونم یعنی اینطوری فروشش بیشتر میشه؟ چه دلیلی میتونه باشه که هی عقب و جلو میبرنش!
چرا پیچیده میکنید قضیه رو:دی
خب دیدن توش موندن اگه بخوان هر هفته بدن بیرون مجبورن آب ببندن توی داستان
آب هم ببندن که شاکی میشید که چرا اینجوریه:دی
واسه همین بعضی موقع ها اینجوری میشه پخشش: دی

moucker_boy
09-06-2011, 14:22
نه یه بار که داستانو تغییر دادن دیر شد. بقیشم فکر کنم چون یه قسمتشو تغییر دادن مجبور شدن بقیشم تغییر بدن.
.
.
.

nafe-bandar
09-06-2011, 15:46
چرا پیچیده میکنید قضیه رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب دیدن توش موندن اگه بخوان هر هفته بدن بیرون مجبورن آب ببندن توی داستان
آب هم ببندن که شاکی میشید که چرا اینجوریه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه همین بعضی موقع ها اینجوری میشه پخشش: دی

خوشم میاد یه جووری میگی انگار الان خشایار الوند کنارت نشسته :31:
خوب تقصیر مخاطب نیست که اونا خودشون با داستان خودشون مشکل دارن!
ولی مطمئنا هر مخاطب دلش نمی خواد قهوه ی تلخ یه هفته در میان پخش بشه :31:

ahriman323
09-06-2011, 22:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] talkh/ghaveh2/ghavehtalkh204.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] talkh/ghaveh2/ghavehtalkh207.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] talkh/ghaveh1/ghavehtalkh104.jpg

jeremy28
10-06-2011, 12:53
من مرده ی اون موهای زرد سیبیل های باباشاهم:31:

از بس که چپق می کشیه!

moucker_boy
10-06-2011, 16:48
فقط بابا اتیو اون برزو گفتنش!!!!!:31:
.
.
.

meha
11-06-2011, 14:33
داشتم قسمتهای قبلی رو نگاه میکردم به این سوتی جالب رسیدم!!!!!!!!!

عجب!

saeed_136915
11-06-2011, 14:56

عجب!

ببخشید ولی این دیگه خیلی فسیل شده ها :31:

Amirrezaajalli
11-06-2011, 15:01

عجب!

جالب بود!
ندیده بودم

online_amin
11-06-2011, 15:03

عجب!

من نفهمیدم. این عکس چی داره؟

Amirrezaajalli
11-06-2011, 15:08
من نفهمیدم. این عکس چی داره؟

پشت صحنه اومده تو کادر!

meha
11-06-2011, 16:01
ببخشید ولی این دیگه خیلی فسیل شده ها :31:

نیازی نبود پست اسپم بدید عزیز من شما هم آپ تو دیت خیلی هم خوشحال شدیم ولی بهتر بود متن کامل من رو میخوندی عزیزم:دی

ahriman323
11-06-2011, 18:40
مجموعه بیست و چهار از دوشنبه بیست وسوم خرداد ماه

خلاصه داستان:
درباریان برای ازبین بردن جانشین شاه یعنی فرزند قیصر الملوک نقشه ها میکشند و بالاخره ببری را برای ترساندن قیصرالملوک باردار به کاخ می آورند...
بعد از چند قسمت غیبت , بلوتوس با ظاهری متفاوت می آید و ....

ایول این مجموعه خیلی باید جالب باشه!

moucker_boy
12-06-2011, 08:17
ممکنه دوباره بخوان داستانشو تغییر بدن.
.
.
.

Lady parisa
12-06-2011, 09:04
سري جديد مجموعه «قهوه تلخ» در حالي روانه بازار مي شود كه يك ببر به جمع بازيگران آن اضافه شده است.

به گزارش فارس، سري ۲۴ مجموعه «قهوه تلخ» از روز ۲۳ خرداد ماه توزيع مي شود.

در سري ۲۴ اين سريال خانگي يك ببر واقعي به جمع بازيگران مي پيونند. درباريان براي از بين بردن جانشين شاه يعني فرزند قيصر الملوك نقشه هاي جديدي مي كشند و بالاخره ببري را براي ترساندن قيصرالملوك باردار به كاخ مي آورند...

مهران مديري

همچنين پس از چند قسمت دوري، مهران مديري در نقش بلوتوس با ظاهري جديد و متفاوت به سريال برمي گردد.

در مجموعه «قهوه تلخ» بازيگراني نظير مهران مديري، سيامك انصاري، رضا فيض نوروزي، نادر سليماني، جواد عزتي، هدي كاظمي، سحر جعفري جوزاني، اليكا عبدالرزاقي، سحر ذكريا و ... ايفاي نقش مي كنند.

ahriman323
12-06-2011, 15:41
داستان «قهوه تلخ» به زمان حال برمي‌گردد

داستان سريال «قهوه تلخ» از دو قسمت ديگر به زمان حال بازمي‌گردد؛ ضمن اينكه لوكيشن اين سريال نيز كه از قسمت اول تاكنون ثابت بوده، با پايان قسمت بيست و پنجم تغيير مي‌كند.

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تاكنون تصويربرداري مجموعه «قهوه تلخ» در لوكيشني ثابت در خيابان فرشته تهران انجام شده است، اما با پايان قسمت بيست و پنجم، داستان‌هاي اين سريال در لوكيشني جديد دنبال مي‌شود.

سازندگان سريال «قهوه تلخ» همچنين در قسمت بيست و چهارم از سريال «قهوه تلخ» كه دوشنبه ـ 23 خرداد ماه ـ توزيع مي‌شود، از يك ببر استفاده كرده‌اند. اين ببر در جريان داستان براي ترساندن جانشين پادشاه ـ فرزند قيصرالملوك ـ استفاده مي‌شود.

به گزارش ايسنا، در قسمت 24 از «قهوه تلخ» همچنين بلوتوث ـ با بازي مهران مديري ـ‌ با ظاهري متفاوت ظاهر مي‌شود.

مجموعه 90 قسمتي «قهوه تلخ» به كارگرداني مهران مديري و تهيه‌كنندگي حميد و مجيد آقاگليان، بيش از 33 بازيگر اصلي دارد و داستان آن با بازي سيامك انصاري در نقش مورخ آغاز ‌شد. او در ابتداي داستان كه در دنياي امروز مي‌گذرد، يك فنجان قهوه تلخ مي‌خورد و با خوردن آن به تاريخ سفر مي‌كند. او در طول زمان به مورخي تبديل مي‌شود كه در مرور خاطرات تاريخي خود، هربار دچار مسائلي مي‌شود كه اين مسائل داستان‌هاي سريال را رقم مي‌زند.

در اين مجموعه به نويسندگي خشايار الوند و اميرمهدي ژوله بازيگراني نظير مهران مديري، سيامك انصاري، محمدرضا هدايتي، سحر جعفري جوزاني، سحر ذكريا و ... به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

pcforlife
12-06-2011, 17:03
خاطرات جواد عزتي از «قهوه تلخ» و مهران مديري
چگونه «قهوه تلخ» دو كودك را نجات داد؟

سينماي ما - محمد تاجیک :جواد عزتی بازیگر قهوه تلخ كه با نقش يكي از دو پيرمرد سريال حسابي بين مخاطبان سريال گل كرده، به تازگی خاطره ای از سریال قهوه تلخ تعریف کرده که در نوع خود بسیار قبل توجه است . جواد عزتی از این خاطره به عنوان شیرین ترین خاطره خود یاد کرده وگفته :روزی فردی با من تماس گرفت و گفت دو کودک بیمار دارد که به شدت مریض هستند که رشد خنده باعث می شود که رشد این بیماری دربدنشان کمتر شود .
جواد عزتی درادامه گفته :این پدر و مادر می گفتند که ما هرروز قسمتهای مهتلف قهوه تلخ که شما در آن بازی کردید را برای آنها می گذاریم و این دوکودک بسیار از دیدن آن خوشحال می شوند و می خندند . این پدرومادر به من می گفتند که ۲۴ساعته دعایت می کنیم . چون این مسئله باعث می شودروند رشد بیماری دربدن فرزندان ما کم شود.

این شاید جالب ترین خبری باشد که درباره تاثیرات مثبت قهوه تلخ منتشر می شود . اگر چه پیش از این اکثر خبرهایی که درباره قهوه تلخ منتشر می شد اکثرا خبرهای منفی بودند از واکنش برادرزاده صادق هدایت گرفته تا واکنش انجمن حمایت از حیوانات تا واکنش روزنامه های سیاسی . حتی ماجراهای حضور یانگوم و محمد رضا گلزار دراین سریال.
روزی نبوده که با کمترین حاشیه وجنجالی سریال قهوه تلخ سپری کرده باشد .از شایعه های مربوط به توقیف این سریال تا حواشی مربوط به قرعه کشی آن .

/مهران مدیری هنرمندی از خانواده ای مذهبی /
پس از گزارشی که چندی پیش درباره محله مهران مدیری منتشر شد حالا همه می دانند که مدیری از خانواده ای به شدت مذهبی است .براساس گزارش همایسگان محله قدیم مهران مدیری مادر مهران مدیزی ۱۰ سال است که به محله قدیمی شان می رود و درس قرآن می‌دهد مدیری هم بچه پایین شهر است، هم سید است و هم مادرش خانم جلسه‌ای است.مهران پدر خیلی خوبی داشت که بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.مرد متین وموقری بود.» این طور که از حرف های همسایه‌ها برمی‌آید مهران هم به پدرش رفته و از نظر خلق‌وخو شبیه اوست؛ «مهران خیلی پسر آقای است؛ پسر تمیز و پاک. من هیچ‌چی از مهران ندیدم. هر کسی هم که پشت سرش گفته که پسر بدی‌ست، اشتباه گفته، او یک پسر ساده و مودب است.» ۱۰ سالی می‌شود که پدر مهران فوت کرده اما اهل محل آن روز را به یاد دارند؛ «ختم پدرش غلغله بود. از همه جا برای مراسم آمده بودند.» و تأکید می کنند که خانواده مدیری همه‌‌شان مذهبی هستند؛ «هم از طرف مادر و هم از طرف پدر خیلی مذهبی هستند وکلا مومند. همه فامیل‌هایشان را که در مراسم ختم پدر مهران دیده بودم مذهبی بودند. خود خانم مدیری چادر از سرش نمی‌افتد»

/همه حامیان قهوه تلخ ومهران مدیری:از حجازی تا فیروز کریمی /

جالب است بدانید که مهران مدیری و قهوه تلخش دربین اهالی فوتبالی ها از محبوبیت خوبی برخوردار است . مرحوم حجازی پیش از مرگدر مصاحبه ای بایکی از نشریات به نیکی از مهران مدیری یاد کرده و گفته بود :مهران مدیری فرد خوبی است وبا من هم دوست است. فیروز کریمی نیز در مصاحبه دیگری با هفته نامه متعلق به صداو سیما (سروش )در پاسخ به سوالی که آخرین طنزی که دیدی؟جواب داده :قهوه تلخ ودرادامه گفته من معمولا کارهای مدیری را برای دیدن انتخاب می کنم.

لینک منبع:

ahriman323
13-06-2011, 09:54
ای بابا مجموعه 24 را توی اینترنت آپلود کردن من الان رفتم بخرم گفت هنوز نیومده!:19:

Lady parisa
13-06-2011, 12:29

من با اون سکانسی که داشت فرانسه یاد می گرفت خیلی حال کردم.همچنین اونجایی که از کار برکنار شده بود با دامبول داشت رقص تمرین می کرد

این بلد که دیگه نگو! شیطون بلا ئه هااااااااااااا

زبان قاصره
خوبه گردن درد نمی گیره بااین زنجیر و مدال

:D

کیـــــــــــــــــــ ـ ـ ـ ـ ـه

Ghaioom
13-06-2011, 13:53
فکر کنم این سریال رو هی میکشن عقب تا دیر تموم بشه! ما که میخواییم زود تموم بشه بره پی کارش D: :27::31:
چون سریال خوبیه دیگه!

molaali
13-06-2011, 15:02
به نظرم این پک خیلی بهتر از 2-3 پک قبلی بود.انگار دوباره سریال داره به روزهای اوجش برمیگرده!
امیدوارم همین روند ادامه پیدا کنه.

ahriman323
13-06-2011, 19:49
جناب ببر :دی

3Dmajid
13-06-2011, 21:20
قضیه این که میگن از قسمت 20 به بعد یه هو داستان عوض میشه چیه ؟!

من خیلی صبورانه دارم فعلا قسمتای 15 16 رو میبینم :31:

Ghaioom
14-06-2011, 07:36
قضیه این که میگن از قسمت 20 به بعد یه هو داستان عوض میشه چیه ؟!

من خیلی صبورانه دارم فعلا قسمتای 15 16 رو میبینم :31:
میبینی خودت
خیلی عقبی بکش جلو خودتو ! :31::27:

moucker_boy
14-06-2011, 09:58
چطوری عملی؟
چی می خوایسم بگم؟
یه کم راهنمایی کن.
این بابا اتیه خیلی باحاله.
.
.
.

saman65
14-06-2011, 10:06
به نظرم این پک خیلی بهتر از 2-3 پک قبلی بود.انگار دوباره سریال داره به روزهای اوجش برمیگرده!
امیدوارم همین روند ادامه پیدا کنه.

فقط مجموعه قبلی زیاد جالب نبود...به نظر من مجموعه های 21 و 22 بهترین سری بودن....

elendil
14-06-2011, 14:28
مجموعش خوب بود :دی

به جاهای خوبی طعنه زده بودن =))

moucker_boy
15-06-2011, 10:22
یادش بخیر... وقتی این سریالو می دیدیم چقد می خندیدیم. الآنم می خندیما اما خیلی کم شده. الآن دیگه به ابرو بالا بردن بابا اتی نمی خندیم. دیگه به لهجه ی بابا شاه نمی خندیم. دیگه به کیه کیه گفتن بابا اتی نمی خندیم و ...
دیگه سریال لوسی شده. من که اکثرا تو قسمت پشت صحنش می خندم. شما رو نمی دونم شاید شما هم با من هم عقیده باشین، شایدم نه.
امیدوارم بتونن این سریالو به دوران اوج خودش بر گردونن.
.
.
.

Lady parisa
15-06-2011, 11:02
چون در غیر اینصورت حمایتی که از سریال نشد تا حدی هم توی صدا وسیما با مهران مدیری چپ افتادن.این سریال توسط مردم حمایت شد.اینطوری برای مدیری هم گرون تموم میشه هااااااااااا

Mool Tee
15-06-2011, 11:06
به نظر من کلا تکراری و یک نواخت شده.دیگه به هیچیش نمی خندم.ولی هیچ فیلمی مثل مرد 2 هزر چهره نیست وقتی می بینم از خنده روده بر می شم
ولی به یه چیز قهره تلخ خیلی می خندم(استــاد می فرمودیو)

hoomi_gta
15-06-2011, 15:25
من که بیشتر قسمتاشو میزنم جلو! خیلی لوس شده به قول این دوستمون تنها قسمت خنده دارش پشت صحنشه! البته اونجایی که نیما معتاد شده بود هم باحال بود! :دی

احمد1379
15-06-2011, 18:27
دوستان تا حالا سری به سایت تصویر سبز زدین همین سایتی که این سریال رو به صورت آنلاین میفروشه برای کسانی که خارج از کشور هستند یه چیز عجیبی که من تو این سایت دیدم اینه که در بخش خرید تعداد قسمتهای این سریال رو 120 قسمت زده :18: یعنی 40 تا پک میخواستم ببینم دوستان اطلاعی در این باره دارند یا من اشتباه میکنم ؟؟
اینم تصویر همون صفحه ای که میگم (پایین صفحه رو ببینید که زده 120 بخش)

ahriman323
15-06-2011, 18:43
اره عجیبه! اینجا هم زده 40 تا مجموعه!

سریال برای من که مثل قدیم جذاب هست!و کلی میخندم...

fariborz_1
15-06-2011, 19:07
یه کم بیشتر پشت صحنه بذارن ملت بخندن بهتر نیست ؟ :31:

nafe-bandar
16-06-2011, 12:13
نه بابا پشت صحنه ی بیشتر طوری باشه که صحنه های بیشتری رو پوشش بده نه یه صحنه رو 18 بار پخش کنن!!
منم فکر می کنم یکم یکنواخت شده... قدیم باحال تر بود، کم کم باید سر و تهش رو هم بیارن :31:
این ببر هم این همه روش مانور دادن همش 30 ثانیه هم نبودش که!!
گفتم حالا چی می خواد بشه!

M A M M U T
16-06-2011, 13:45
روند سریال جوری شده اگه یهو سه پک رو نبینی و یه سری جدید رو ببینی هیچ اتفاق خاصی نمی افته:دی
من تا پک 12 خوب دنبال کردم بعدش سرد شدم و یه قیمت میدیدم و دو قسمت نمیدیدم....:دی
قبول کنیم قهوه ی تلخ یه کار ناموفق بود که بر مبنای ایده ی شب های برره تنظیم شده بود.... هیف این همه مخارج برا این سریال....

moucker_boy
16-06-2011, 14:01
دیگه تقریبا همه ی کارای مهران مدیری درباره یه موضوعه. این مستشار(که اسم واقعیشو یادم رفته) تو همه سریالا می ره یه جایی که مردمش قالتاقه نفهمن. بعدشم هی اینو اذیت می کنن من که فقط سریال مرد هزار چهره و دوهزار چهره و پاورچینو یادم میاد که اینجوری نبود.
.
.
.

Arrowtic
16-06-2011, 14:55
دقیقا و حداقل برای من اون نگاهاش به دوربین دیگه خسته کننده شده

moucker_boy
16-06-2011, 15:02
و اون لوس بازیا و با کلاس جلوه دادنش. من که جای اون بودم، می رفتم با اونا قاطی می شدم، حالشو می بردم.
.
.
.

Scary Feelings
16-06-2011, 15:14
دیگه تقریبا همه ی کارای مهران مدیری درباره یه موضوعه. این مستشار(که اسم واقعیشو یادم رفته) تو همه سریالا می ره یه جایی که مردمش قالتاقه نفهمن. بعدشم هی اینو اذیت می کنن من که فقط سریال مرد هزار چهره و دوهزار چهره و پاورچینو یادم میاد که اینجوری نبود.
.
.
.
الان مشکلت چی هست عزیز؟ تو این پست هم همین رو گفتی اسپم میکنی همش !! لوس شده نبین , کسی مجبورت نکرده , هرکی هم خوشش نمیاد یا لوس شده نگاه نکنه , مجبور که نیسین؟

یادش بخیر... وقتی این سریالو می دیدیم چقد می خندیدیم. الآنم می خندیما اما خیلی کم شده. الآن دیگه به ابرو بالا بردن بابا اتی نمی خندیم. دیگه به لهجه ی بابا شاه نمی خندیم. دیگه به کیه کیه گفتن بابا اتی نمی خندیم و ...
دیگه سریال لوسی شده. من که اکثرا تو قسمت پشت صحنش می خندم. شما رو نمی دونم شاید شما هم با من هم عقیده باشین، شایدم نه.
.
.
.

moucker_boy
16-06-2011, 15:39
اولا، اون دوتا پست بحثشون جداس.
ثانیا، من چون مهران مدیری رو دوس دارم دارم ازش انتقاد می کنم.
ثالثا، من نگفتم لوسه گفتم خندیدن توش کمتر شده.
رابعا، من دارم حرف دلمو می زنم. هر کی می خواد همدردی کنه هر کی می خواد هم دردی نکنه.
خامسا، من از بابت این که ناراحتتون کردم عذر می خوام.
.
.
.

sarukhan
16-06-2011, 17:19
به نظر من هم قهوه ى تلخ از نظر محتوا افت كرده و در اين قسمت هاى اخرى (مخصوصا مجموعه ى ٢٤) بيشتر به لودگى رو اوردن
سريال ديگه اون طراوت قسمت هاى اوليه رو از دست داده و به اصطلاح دارن توش اب مى بندن.

Mool Tee
17-06-2011, 00:16
.
.
.

سیامک انصاری.:31:

mortal kombat 2008
17-06-2011, 18:10

اره ، کلا بیشتر سریال ها و مجموعه های طنز دارن اینطوری میشن که یه نفر چون با فرهنگ و باشعوره نمی تونه راحت زندگی کنه و اطرافیانش همه بی فرهنگ و بیشعور هستند. مثلا مجموعه مسافران و یا همین ساختمان پزشکان.

shah abas
17-06-2011, 18:31
اره ، کلا بیشتر سریال ها و مجموعه های طنز دارن اینطوری میشن که یه نفر چون با فرهنگ و باشعوره نمی تونه راحت زندگی کنه و اطرافیانش همه بی فرهنگ و بیشعور هستند. مثلا مجموعه مسافران و یا همین ساختمان پزشکان.
بیشتر به خاطر فرهنگ خودمون و فرهنگ مسئولین. طنز سیاسی انتقادی که تقریبا نمیشه. شوخی با صنف ها و خودمون هم که مشکل داره٬ پس می مونه همین دیگه:دی

pooria_googooli
17-06-2011, 18:45
چه مشکلی داره ؟ من متوجه نمیشم :31:

monaa
17-06-2011, 18:46
اولا، اون دوتا پست بحثشون جداس.
ثانیا، من چون مهران مدیری رو دوس دارم دارم ازش انتقاد می کنم.
ثالثا، من نگفتم لوسه گفتم خندیدن توش کمتر شده.
رابعا، من دارم حرف دلمو می زنم. هر کی می خواد همدردی کنه هر کی می خواد هم دردی نکنه.
خامسا، من از بابت این که ناراحتتون کردم عذر می خوام.
.
.
.

آقا شدیدا موافقم :10:
قهوه تلخ دیگه واقعا بی مزه شده :2: دارن به زور کشش می آرن ، با نظرم دوستان موافقم این اثر تقلید شبهای برره است و موضوع جدیدی نداره مهران مدیری باید کار این سریال رو تموم کنه تا از این بیشتر وجه ی خودشو خراب نکرده :13:
شاه کار های مهران مدیری :
پاورچین :27:
شب های برره :27:
مرد هزار چهره :27:
مرد دو هزار چهره :27:

Lady parisa
18-06-2011, 09:46
دوستان در ادامه مطلبی بخونین از برنا :

برنا: بیست‌و چهارمین سری مجموعه «قهوه تلخ» موضوع رمالی، جن‌گیری و وجود دیو را به سخره گرفته که متاسفانه این روزها به بحث داغ رسانه‌ها تبدیل شده است.

بهره‌گیری از اتفاقات، سوژه‌ها و گاها انتقادهای تند در قالب طنز و به شیوه هنرمندانه از جمله ویژگی‌های آثار مهران مدیری از ابتدای آغاز فعالیتش تاکنون بوده است. این کارگردان و نویسندگان مجموعه‌هایش در طول مدت کار خود نشان داده‌اند که علی‌رغم روال تاسف‌بار و نگاه سطحی که در چند سال اخیر بین سایر کارگردان‌های آثار طنز باب شده است، با هوشمندی مسایل سیاسی و اجتماعی جامعه را دنبال می‌کنند و همگام با مهمترین بحث‌های روز در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و ... پیش رفته و به شیوه خود که به شدت مورد توجه مخاطبانشان است به بازگویی این اوضاع و احوال می‌پردازد.

بیست‌و چهارمین سری مجموعه «قهوه تلخ» نیز موضوع رمالی و جن‌گیری و وجود دیو را که متاسفانه در روزهای اخیر به بحث داغ رسانه‌ها تبدیل شده به سخر ه گرفته و دستمایه مدیری و نویسندگانش برای خلق این سری از مجموعه «قهوه تلخ» شده است. این قصه که پیرامون شایعه‌پراکنی در دربار برای برچیده شدن نسل پادشاه می‌گذشت کنایه‌ای به شایعه‌پراکنی‌های روزهای اخیر بود که به شیوه مدیری و با طرح موضوع حضور جن و دیو در دربار پادشاه مطرح شد.

نقد مدیران دولتی و خصوصی، نحوه فعالیت ارگان‌ها و افراد، خیانت‌های داخلی و خارجی در سیستم‌های حکومتی برای تخریب خدمات و تغییر سیستم، کارشکنی در برنامه‌های مدیران موفق، عدم وجود برنامه‌ریزی‌های مناسب در برخی حوزه‌ها و به طور کلی آخرین مسایل سیاسی و اجتماعی موضوعات آخرین اثر مدیری را تشکیل می‌دهند و به جرات می‌توان مجموعه ویدئویی «قهوه تلخ» را مهمترین اثر وی دانست که در آن بیش از هر حوزه‌ای به سیاست پرداخته شده و بارها شایعه توقیف و یا لغو مجوز ساخت آن به گوش رسیده است.

مدیری در سال‌های اخیر شبکه‌های ماهواره‌ای را نیز بی‌بهره نگذاشت و رسانه‌های بیگانه نیز از انتقادهای وی و نویسندگانش در امان نبود‌ند. یک سی دی از فعالیت‌های مدیری که با عنوان جعلی «بمب خنده» بدون اطلاع سازندگان در بازار پخش شد از جمله فعالیت‌های وی در زمنیه مقابله با برنامه‌های ضدفرهنگی ماهواره‌ها بود که با واکنش‌های تندی از سوی مجریان و مدیران شبکه‌هایی که دم از آزادی بیان می‌زدند، مواجه و گواهی بر عدم انتقادپذیری آنها و حرف‌های کذب و شعارگونه‌شان بود و البته خالقان این اثر به دلایلی نامشخص از عرضه قانونی آن خودداری کرده بودند.

نگاهی اجمالی به آثار مهران مدیری به عنوان کارگردانی موفق در حوزه طنز تلخ نشان می‌دهد این کارگردان تاکنون از مسیری که به با تیم همراه و حرفه‌ای خود در پیش گرفته، خارج نشده و با استفاده از تمامی المان‌های لازم برای ساختن طنز انتقادی و عدم تکرار خود و آثارش هر روز بیش از پیش نظر و رضایت مخاطبانش را جلب کرده است.

وی همچنین ثابت کرد رسانه ملی یعنی تلویزیون تنها برگ برنده فیلمسازان و هنرمندان برای جذب مخاطب از قشرهای مختلف در سطح گسترده نیست و مردم با آثاری که محتوایی ساری و جاری در زندگی واقعی دارند به راحتی ارتباط برقرار می‌کنند حتی اگر این آثار امکان استفاده از امکانات تلویزیون را در اختیار نداشته باشد و در شبکه نمایش خانگی‌ و در سوپر مارکت‌ها عرضه شوند.

در پایان امیدواریم آگاهی بخشی به مردم درباره مسائل جامعه از طریق طنز در کنار تعالی هنر کشور و حفظ جایگاه واقعی «طنز» سبب ارتقاء سواد عمومی در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شود.

3Dmajid
18-06-2011, 20:00
با عرض معذرت از طرفدارای این فیلم

من خودم یکی از کسایی بودم که به شدت طرفداری این فیلمو میکردم و تا قسمت سیزدهمش خریدم :20:
ولی الان واقعا اگه بخوام بدون تعصب به قضیه نگاه کنم میبینم این فیلم افت شدیدی واسه ی مهران مدیریه :18: واقعا ازش توقع نداشتم اینقدر فیلمش مسخره باشه !
من شب های برره و مرد 1000 و 2000 چهره رو به این فیلم ترجیح میدم !
واقعا الان دیگه مسخره شده :2:
آیا تا حالا کسی بوده که تا الان همه ی قسمتا رو ارجینال خریده باشه ؟ :21:
راستی ازتون ممنونم که کپی نکردید ... قهوه ی تلخ کپی نشد !! :31:
من موندم برای ساخت یه فیلم طنز چرا موضوع تاریخی بودنشو انتخاب کرده !! مردم با شب های برره بیشتر ارتباط بر قرار میکردن ! الان این فیلم میخواد با تیکه های کاملا کلیشه ای مردمو بخندونه !
وقتی این فیلمو میبینم احساس میکنم دارم وقتمو تلف میکنم چون هیچ چیزی نصیبم نمیشه :41:
بعد از چند دقیقه یه بار یه تیکه ای میندازه که اونم کمتر کسی میفهمه ! اینقدر پیچوندنش ! :2:

باز هم از طرفدارای این سریال معذرت میخوام من فقط نظر خودمو گفتم (اگه اگه طرفدار به معنای واقعی داشته باشه :27:)

Rick Butler
18-06-2011, 20:10
با عرض معذرت از طرفدارای این فیلم

من خودم یکی از کسایی بودم که به شدت طرفداری این فیلمو میکردم و تا قسمت سیزدهمش خریدم :20:
ولی الان واقعا اگه بخوام بدون تعصب به قضیه نگاه کنم میبینم این فیلم افت شدیدی واسه ی مهران مدیریه :18: واقعا ازش توقع نداشتم اینقدر فیلمش مسخره باشه !
من شب های برره و مرد 1000 و 2000 چهره رو به این فیلم ترجیح میدم !
واقعا الان دیگه مسخره شده :2:
آیا تا حالا کسی بوده که تا الان همه ی قسمتا رو ارجینال خریده باشه ؟ :21:
راستی ازتون ممنونم که کپی نکردید ... قهوه ی تلخ کپی نشد !! :31:
من موندم برای ساخت یه فیلم طنز چرا موضوع تاریخی بودنشو انتخاب کرده !! مردم با شب های برره بیشتر ارتباط بر قرار میکردن ! الان این فیلم میخواد با تیکه های کاملا کلیشه ای مردمو بخندونه !
وقتی این فیلمو میبینم احساس میکنم دارم وقتمو تلف میکنم چون هیچ چیزی نصیبم نمیشه :41:
بعد از چند دقیقه یه بار یه تیکه ای میندازه که اونم کمتر کسی میفهمه ! اینقدر پیچوندنش ! :2:

باز هم از طرفدارای این سریال معذرت میخوام من فقط نظر خودمو گفتم (اگه اگه طرفدار به معنای واقعی داشته باشه :27:)
به نظر منم این سریال جذابیت خودش رو از دست داده ترجیح می دم به جای دیدن قهوه تلخ چند تا سریال آمریکایی بگیرم یا حتی بشینم پای همین تلویزیون خودمون بشینم سریال های ایرانی رو ببینم چون قهوه تلخ از سری 15 دیگه خیلی مسخره شده

saeed_136915
18-06-2011, 20:17
به نظر منم این سریال جذابیت خودش رو از دست داده ترجیح می دم به جای دیدن قهوه تلخ چند تا سریال آمریکایی بگیرم یا حتی بشینم پای همین تلویزیون خودمون بشینم سریال های ایرانی رو ببینم چون قهوه تلخ از سری 15 دیگه خیلی مسخره شده

من هم موافقم من اگه 5 دقیقه از سریال How I Met Your Mother رو ببینم بیشتر از کل قهوه تلخ میخندم.
اوایل خیلی قشنگ بود ولی دیگه خیلی بی مایه شده.
مرد 1000 چهره رو فکر کنم یک دهم این هم روش سرمایه گذاری نشده بود ولی خیلی بهتر از این بود.
حالا دوستان نیان بگن که اگه بده نگاه نکن. من فقط نظرمو گفتم :11:

Scary Feelings
18-06-2011, 20:27
خوب چرا نمیری بخری ببینی؟
-=-=-=-=-=
اون دوستمون هم که میگفت کی همه رو اورجینال خریده من خریدم راضی هم بودم , طنز که همش خندیدن نیست , فک کردین واقعا کجا هستیم؟ اینجا ایرانه عزیزم , یه نگاهی به محدودیت ها بکن , خودت سعی کن چندتا شات مثل این همه شات های مدیری رو فقط برا خودت بسازی تصور کنی.
بله آشنایی با مادر خیلی خنده دار هست , آموزنده هم هست , اما یه دقت به جوک ها , شوخی هایی که اونا میتونن بکنن بندازین , ما تو مملکتی زندگی میکنیم نقش یه نفری تو یه سریالی شبیه پسر یه مسول نمیدونم کجا بود , مجبور کردن سریالو عوض کنن.. دیگه چی انتظار داشتین؟

shah abas
18-06-2011, 23:00
منم کل قسمت هاش رو اورجینال خریدم.
در ضمن فکر نکنم بحث رو سر محدودیت و ... باشه. همین ساختمان پزشکان و یا همین فیلم ورود آقایان ممنوع هم همین محدودیت ها رو دارن٬ ولی خب این طوری نشدند. هیچ کس هم مدیری رو مجبور نکرده بود ۹۰ قسمت بده٬ بعد این همه سریال باید خودش بفهمه که این داستان این همه کشش رو نداره.

Penhan-B8
18-06-2011, 23:18
من همه قسمت هاشو خریدم!
تا قسمت 20 خودم میخریدم به امید یه جایزه :دی!
ولی از قسمت 20 به بعد تصمیم گرفتم دیگه نخرم ولی بابام میخره منم باز سریال هاشو میفرستم!
ولی خداییش خیلی گوشتلخ شده!
ولی بازم برای وقت گذروندن خوبه!
اینو نگاه نکنیم چیکار کنیم؟

3Dmajid
18-06-2011, 23:27
خوب چرا نمیری بخری ببینی؟
-=-=-=-=-=
اون دوستمون هم که میگفت کی همه رو اورجینال خریده من خریدم راضی هم بودم , طنز که همش خندیدن نیست , فک کردین واقعا کجا هستیم؟ اینجا ایرانه عزیزم , یه نگاهی به محدودیت ها بکن , خودت سعی کن چندتا شات مثل این همه شات های مدیری رو فقط برا خودت بسازی تصور کنی.
بله آشنایی با مادر خیلی خنده دار هست , آموزنده هم هست , اما یه دقت به جوک ها , شوخی هایی که اونا میتونن بکنن بندازین , ما تو مملکتی زندگی میکنیم نقش یه نفری تو یه سریالی شبیه پسر یه مسول نمیدونم کجا بود , مجبور کردن سریالو عوض کنن.. دیگه چی انتظار داشتین؟

در درجه ی اول جا داره تشکر کنم ازت که همه ی قسمت هارو ارجینال خریدی :11: :31:
کاش روزی بشه که این فرهنگ کاملا بین مردم ما باب بشه و برای هنر بیشتر از اینا ارزش قائل باشن !
من نگفتم طنز فقط خنده س !
واقعا توی این فیلم نکته ی جدیدی رو نمیبینم که به صورت طنز آمیز بیان شده باشه، بیشتر مطالب تکرارین که خیلیاشو حتی توی شب های برره هم دیدیم !

منم کل قسمت هاش رو اورجینال خریدم.
در ضمن فکر نکنم بحث رو سر محدودیت و ... باشه. همین ساختمان پزشکان و یا همین فیلم ورود آقایان ممنوع هم همین محدودیت ها رو دارن٬ ولی خب این طوری نشدند. هیچ کس هم مدیری رو مجبور نکرده بود ۹۰ قسمت بده٬ بعد این همه سریال باید خودش بفهمه که این داستان این همه کشش رو نداره.

اول از شما هم تشکر میکنم بابت خرید ارجینال :31::11:
من موافقم که محدودیت هست ولی به قول دوستمون ساختمان پزشکان و ورود آقایان ممنوع هم همین محدودیت رو دارن !!
فیلم ساختمان پزشکان توی قسمتاش به صورت کاملا مستقیم تیکه های جالبی رو میندازه و به نظرم این روشی که کارگردان انتخاب کرده برای بیان حرف هایی که باید زده بشه خیلی بهتره تا اینکه بیاد فیلم طنزشو تو قالب یه طنز تاریخی بده بیرون با کلی دکور و ... که اصلا از حالت طبیعی خارج بشه :20: :31:
من فکر میکنم مهران توی این فیلم حرف جدیدی رو نزده ! همه ی حرفا تکراریه !

Dolphin 7
18-06-2011, 23:29
طنز دیدنی "قهوه تلخ" درباره ماستمالی کردن پرونده های مسؤولان

سریال "قهوه تلخ" در سری جدید خود ، ماستمالی کردن پرونده های مهم توسط مسوولان را به زیبایی تمام ، به طنز و تصویر کشده است.

ماجرا از این قرار بوده که "مستشار" به دستور "جهانگیر دولو" و توسط "بلدالملک" ،طی نقشه ای حساب شده معتاد می شود و نهایتاً وقتی زنان دربار به این موضوع اعتراض می کنند ، جهانگیر جلسه ای تشکیل می دهد تا متهم پیدا و مجازات شود.

تا اینجای کار ، اشاره ای ظریف است به روش برخی مسوولان ما که خود متهم اند ولی به جای پاسخگویی ، در مقام سوال کننده وارد می شوند و به اصطلاح دست پیش می گیرند که پس نیفتند!

در ادامه ماجرا ، درباریان با توجیهاتی ، خودِ قربانی دسیسه (مستشار) را متهم می کنند و همه تقصیرها را به گردن قربانی ماجرا می اندازند ، درست مانند اتفاقات متعددی که در کشور ما رخ می دهد و بعضی مسوولان ، قربانی را مقصر جلوه می دهند!

با اصرار زنان دربار ، این بار پای متهم میانی ماجرا (بلدالملک) که "مأمور" بوده ، پیش کشیده می شود و گناه محرز او فوراً توجیه و "بلدالملک" تبرئه می شود تا انگشت اتهام متوجه "آمر" ماجرا (خود جهانگیر) شود که در اینجا ، اساساً "صورت مسأله" پاک می شود و معتاد شدن مستشار تکذیب می گردد...!

جالب اینجاست که در کش و قوس بحث ها ، "دامبول" سخن از موقعیت خطیر کنونی می کند تا اشاره ای باشد به برخی مسوولان که هر مشکلی پیش می آید ، فوراً به "این برهه حساس کنونی" اشاره می کنند!

خلاصه آن که سری 24 سریال قهوه تلخ ، به زیبایی و ظرافت ، وضع کنونی برخی مسوولان را تصویر کرده که ید طولایی در توجیه و ماستمالی مسائل دارند و اگر لازم باشد کل صورت مساله را هم با عباراتی مانند"توطئه بود" ، "مونتاژ بود" ، "فتوشاپ بود" و "اصلاً نبود" پاک می کنند و تازه این هنر را دارند که کلی هم طلبکار شوند! ( اگر بگردید برای همه این موارد ، مصداق های زیادی خواهید یافت.)

و اما این قماش از مسوولان بدانند همان گونه که با تماشای این قسمت از "قهوه تلخ" خنده شان می گیرد ، مردم هم به کارهای آنان که یادآور این سریال است ، می خندند!

منبع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

يه تيکه فيلمم تو لينکي که دادم هس که فک کنم قسمتايي از قهوه تلخه که به همين نوشته مربوطه اگه مي خواين مي تونين ببينين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafe-bandar
18-06-2011, 23:48
خوب معلومه !
یعنی امکان نداره توی یه سریال با 90 قسمت یه همچین چیزایی متقارن باشه؟
اصلا نمی دونم چطور اینا نشستن اینارو به هم ربط دادن!!
قبول دارم مدیری زیاد تیکه میندازه، البته نویسنده کسی دیگه هستش نمی دونم چرا خودمم اشتباه می کنم و میگم مدیری
ولی این همه نباید ربط داده بشه، تعریف طنز همینه، اینکه مشکلات رو شاید از عمد شاید غیر عمد به تصویر کشیده کار شاقی نیست
یعنی وظیفه ی طنز همینه
خیلی سریال رو قبول دارم ولی ظاهرا اگه 4روز دیگه نماینده عوض بشه میگن واسه انتقادهای ظریف سریال قهوه تلخ بوده!!!

mahdy2021
19-06-2011, 04:58
مدیری هر قسمت به یک موضوعی می پردازه.جالبه که خیلیا دوست دارن اون قسمت رو با مسائل روز دقیقا تطبیق بدن...
به قول معروف هر کسی از ظن خود شد یار من

اما بحث سحر و جادو شاید کمی در این زمینه استثنا باشه.اما بازم بعید می دونم مدیری انقدر بیکار باشه 3 هفته بعد از مطرح شدن یک بحثی در جامعه، داستان و ماجرایی در این مورد بسازه

Scary Feelings
19-06-2011, 08:56
طنز دیدنی "قهوه تلخ" درباره ماستمالی کردن پرونده های مسؤولان

سریال "قهوه تلخ" در سری جدید خود ، ماستمالی کردن پرونده های مهم توسط مسوولان را به زیبایی تمام ، به طنز و تصویر کشده است.

ماجرا از این قرار بوده که "مستشار" به دستور "جهانگیر دولو" و توسط "بلدالملک" ،طی نقشه ای حساب شده معتاد می شود و نهایتاً وقتی زنان دربار به این موضوع اعتراض می کنند ، جهانگیر جلسه ای تشکیل می دهد تا متهم پیدا و مجازات شود.

تا اینجای کار ، اشاره ای ظریف است به روش برخی مسوولان ما که خود متهم اند ولی به جای پاسخگویی ، در مقام سوال کننده وارد می شوند و به اصطلاح دست پیش می گیرند که پس نیفتند!

در ادامه ماجرا ، درباریان با توجیهاتی ، خودِ قربانی دسیسه (مستشار) را متهم می کنند و همه تقصیرها را به گردن قربانی ماجرا می اندازند ، درست مانند اتفاقات متعددی که در کشور ما رخ می دهد و بعضی مسوولان ، قربانی را مقصر جلوه می دهند!

با اصرار زنان دربار ، این بار پای متهم میانی ماجرا (بلدالملک) که "مأمور" بوده ، پیش کشیده می شود و گناه محرز او فوراً توجیه و "بلدالملک" تبرئه می شود تا انگشت اتهام متوجه "آمر" ماجرا (خود جهانگیر) شود که در اینجا ، اساساً "صورت مسأله" پاک می شود و معتاد شدن مستشار تکذیب می گردد...!

جالب اینجاست که در کش و قوس بحث ها ، "دامبول" سخن از موقعیت خطیر کنونی می کند تا اشاره ای باشد به برخی مسوولان که هر مشکلی پیش می آید ، فوراً به "این برهه حساس کنونی" اشاره می کنند!

خلاصه آن که سری 24 سریال قهوه تلخ ، به زیبایی و ظرافت ، وضع کنونی برخی مسوولان را تصویر کرده که ید طولایی در توجیه و ماستمالی مسائل دارند و اگر لازم باشد کل صورت مساله را هم با عباراتی مانند"توطئه بود" ، "مونتاژ بود" ، "فتوشاپ بود" و "اصلاً نبود" پاک می کنند و تازه این هنر را دارند که کلی هم طلبکار شوند! ( اگر بگردید برای همه این موارد ، مصداق های زیادی خواهید یافت.)

و اما این قماش از مسوولان بدانند همان گونه که با تماشای این قسمت از "قهوه تلخ" خنده شان می گیرد ، مردم هم به کارهای آنان که یادآور این سریال است ، می خندند!

منبع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

يه تيکه فيلمم تو لينکي که دادم هس که فک کنم قسمتايي از قهوه تلخه که به همين نوشته مربوطه اگه مي خواين مي تونين ببينين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LOL!!
یکی از چرت ترین مطلب که چه عرض کنم , پرت هایی که تو عمرم خوندم :)) :39:
تورو خدا یکی بیاد بگه این پرت ها طنز هست؟
آها یه بار دیدم یه زندانی تو قهوه تلخ ریش گذاشته بود , وای برم یه مقاله بنویسم که اون زندای ریشیه جناب پریزیدنت هست :))
نویسنده خواسته یه جوری قهوه تلخ رو تحسین کنه , یه شایعه هم راه بندازه , بعضیا مریضن عاشق شایعه درست کردن هستن , :))
کمبود احساسات دارن اینا دیگه , توجه بهشون نمیشه میخوان با این کارا عقده خودشونو برطرف کنن , به هر حال اگه خواستین اینو بخونین به چشم فان حداقل نگاش کنین یه خورده بخندین بچه شاد شه :38:

hoomi_gta
19-06-2011, 13:44
من هم تا حالا همه را خریدم. راحت میشد دانلود کرد ولی خوب بخاطر اینکه از وقتی بچه بودم با کارای مهران مدیری خندیدیم و به شخصه مهران مدیری و دوست دارم قهوه تلخ و خریدم. با اینکه به نظرم ضعیف ترین کار مهران مدیری بود!

farshidshd
22-06-2011, 11:16
چرا انقدر این اواخر ، پخشش نامنظم شده؟

این هفته هم هنوز نیومده

Facon_Archi
22-06-2011, 11:27
چرا انقدر این اواخر ، پخشش نامنظم شده؟

این هفته هم هنوز نیومده

کلا 2هفته یه بار دیگه میاد:دی
خود به خود پخشش عوض شده به روی مبارک هم نمیارن که چیزی بگن: دی

nafe-bandar
22-06-2011, 12:58
یکی از کارهای قدیمی مهران مدیری با گروه دارکوب

برای مشاهده آنلاین:

برای دانلود:

Ghaioom
22-06-2011, 13:34
من که گفتم میخوان زوود تموم نشه دیر میدن :31:! کلکن D:

Rick Butler
23-06-2011, 01:24
ميشه بپرسم ما بايد چه چيز اين سريالو دنبال كنيم؟؟؟ من خودم طرفدار مهران مديري هستم خيلي خيلي زياد همه سريالاشو ديدم و كلي هم حال كردم اما اين قهوه تلخ :13::41: موضوع جالبي داره اما خيلي كشش ميدن :2:

من هم تا حالا همه را خریدم. راحت میشد دانلود کرد ولی خوب بخاطر اینکه از وقتی بچه بودم با کارای مهران مدیری خندیدیم و به شخصه مهران مدیری و دوست دارم قهوه تلخ و خریدم. با اینکه به نظرم ضعیف ترین کار مهران مدیری بود!

من كاملا با شما موافقم ضعيف ترين كار مهران مديري همين قهوه تلخ بود ....من ترجيح دادم به جاي اينكه دانلود كنم اصلا نبينم :دي:31:

3Dmajid
23-06-2011, 09:55
منم به جای این فیلم دارم مرد دو هزار چهره رو میبینم :10:
خیلی هم خوب :31:

ahriman323
23-06-2011, 18:13
اینجوری دیگه ندیده بودیم :دی

مجموعه 25 بزودی