PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت هاي DVDRip و Xvid و امثالهم در كدوم دستگاه قابل پخشن؟

Pejvak61
28-09-2009, 12:28
فرمت هاي DVDRip و Xvid و امثالهم در كدوم دستگاه مثل DVD Player‌قابل پخشن؟
تا اونجايي كه من ميدونم تو سينماي خانگي همشون قابل پخشن ولي قيمت سينماي خانگي خيلي بالاست. در حد 50 تا 60 هزار تومن ميشه چيزي پيدا كرد؟

senatore20042003
29-09-2009, 00:01
دوست عزیز همین طوری که نمی تونی اینهارو ببینی .باید با نرم افزار تبدیل کنی تا بتونی ببینی.

Pejvak61
29-09-2009, 08:50
چرا نميشه؟ من خودم به يكي از دوستام يه CoolDisk دادم توش چند قسمت از جومونگ بود كه فرمتش MKV بود. اونم رفت و به سينماي خانگيش وصل كرد و خيلي راحت پخشش كرد. نه cd در كار بود نه چيز ديگه فقط CoolDisk.

sise
29-09-2009, 20:43
فرمت هاي DVDRip و Xvid و امثالهم در كدوم دستگاه مثل DVD Player‌قابل پخشن؟
تا اونجايي كه من ميدونم تو سينماي خانگي همشون قابل پخشن ولي قيمت سينماي خانگي خيلي بالاست. در حد 50 تا 60 هزار تومن ميشه چيزي پيدا كرد؟

بله که قابل پخش هستند!

شما الان تقریبا هر دی وی دی پلیر خانگی که بگیرید ( در همین رنج قیمتی که گفتین) میتونن فرمتهای دایوکس و ایکس واید را پخش کنن.

Amin
29-09-2009, 23:13
بله که قابل پخش هستند!

شما الان تقریبا هر دی وی دی پلیر خانگی که بگیرید ( در همین رنج قیمتی که گفتین) میتونن فرمتهای دایوکس و ایکس واید را پخش کنن.
تا جاییکه من دیدم divx ساپورت میشه
اما xvid نه
حداقل اووون موقع که ما دستگاه گرفتیم اینجوری بود
و موقع پخش فیلمهای xvid هم هنگ میکرد

Pejvak61
30-09-2009, 12:07
بله که قابل پخش هستند!

مثلاً اگه فايل avi‌ رو به صورت DATA بريزيم رو CD يا DVD ميتونيم پخشش كنيم؟ ميتونين بيشتر توضيح بدين و يا آدرسي چيزي معرفي كنين؟

sise
01-10-2009, 00:20
تا جاییکه من دیدم divx ساپورت میشه
اما xvid نه
حداقل اووون موقع که ما دستگاه گرفتیم اینجوری بود
و موقع پخش فیلمهای xvid هم هنگ میکرد

راستش Xvide را چک نکردم هنوز.

مثلاً اگه فايل avi‌ رو به صورت DATA بريزيم رو CD يا DVD ميتونيم پخشش كنيم؟ ميتونين بيشتر توضيح بدين و يا آدرسي چيزي معرفي كنين؟

بله میشه. منتها ترجیحا divix باشه که مشکلی پیش نیاد

mohammad hamed
04-12-2009, 14:44
من با جت آیدیو به ( AVI ( XVID + Mp3 تبدیل می کنم و با دستگاه LG راحت پخش می کنه