PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد فارسی سازی

mosolim
27-09-2009, 18:33
سلام
من میخواهم یه برنامه روی ویندوز نصب کنم که دارای منوهای فارسیه. اما ویندوز منوها به صورت علامت سوال نشون میده.روی یک سیستم دیگه کاملا درسته.اما رو سیستم من... . زبان فارسی رو نصب کردم اما برای اینکه این برنامه رو فارسی نشون بده نمی دونم باید چکار کنم. از دوستان تقاضای راهنمایی دارم .
با تشکر...

Masоud
27-09-2009, 19:44
سلام

نسخه ی کامل فونت های استاندارد و ضروی برای ویندوز XP رو موجود در انجمن زیر دانلود کنید :

»» بـانـک [ Font ] فــونــــت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

RezaTaghizadeh
29-09-2009, 01:04
سلام.
موارد زیر رو انجام بده ان شاء الله که درست می شه.
1- فونت های استاندارد فارسی که فونت های سری B هستند (مثال : B-Mitra و B-Titr و...) روی سیستم نصب کن و...
2- CD ویندوز داخل درایو باشه و از داخل Control Panel و بخش Date,Time,Regional and Language Option با باز شدن کادر محاوره ای اون از سربرگ Regional Options بخش تاریخ و زمان English-US و از قسمت Location هم Iran رو انتخاب کن. حالا از سربرگ Languages تیک گزینه .... Install Files for Complex Script رو تیک بزن و بعد Apply. از بخش Details زبان فارسی رو به لیست اضافه کن و از سربرگ Advanced تیک گزینه Extend Support رو فعال کن و OK و از کادر اصلی تنظیمات و از سربرگ Advanced زبان Unicode را Farsi انتخاب کن. در ضمن حین انجام موارد با ظاهر شدن پیغام Restart گزینه No را انتخاب کن.
بعد از انجام موارد فوق سیستم را مجدداً راه اندازی کن و دوباره نرم افزار دلخواهتو نصب کن.
موفق باشی.

maxell
30-09-2009, 11:44
سلام

فايلي به نام kbdfa.dll رو توي system32 و dllcache کپي کن درست ميشه