PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا نمیتونم فولدر های مخفی شده رو دوباره مرئی کنم؟

sassanba
27-09-2009, 18:23
سیستم عامل من ویندوز ایکس پی پروفشنال سرویس پک 2 هست.من بعضی ار فولدر ها رو تو دروایوهای مختلف hidden کردم ولی حالا هر کاری میکنم نمیتونم از راه folder options یا حتی از راه رجیستری اونها رو مرئی کنم . اگر میتونید به من کمک کنید.

متشکرم

Behroooz
27-09-2009, 18:35
ویروسی شدی

sassanba
27-09-2009, 19:40
نه فکر نمیکنم مسئله ویروس باشه .چون مشکل دیگه ای ندارم و بارها با آنتی ویروس اسکن کردم .

Masоud
27-09-2009, 19:46
سلام

برای رفع مشکلتون به اینجا مراجعه کنید :

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

sassanba
27-09-2009, 19:47
راستی این رو هم اضافه کنم که هر وقت میخوام یکی از درایوهام رو با دابل کلیک از my computer باز کنم این پیغام داده میشه recycled/ntldr is not a valid win32 application ومن مجبورم برای باز کردن اون درایو از right click و دستور explore استفاده کنم.علتش هم فکر کنم سخت افزاری باشه چون با عوض کردن ویندوز هم درست نمیشه.

Masоud
27-09-2009, 19:52
راستی این رو هم اضافه کنم که هر وقت میخوام یکی از درایوهام رو با دابل کلیک از my computer باز کنم این پیغام داده میشه recycled/ntldr is not a valid win32 application ومن مجبورم برای باز کردن اون درایو از right click و دستور explore استفاده کنم.علتش هم فکر کنم سخت افزاری باشه چون با عوض کردن ویندوز هم درست نمیشه.

سلام

نه مشکل سخت افزاری نیست.

راه حل مشکل شما اینجا گفته شده :

موفق باشید :40:

RezaTaghizadeh
29-09-2009, 00:48
سلام.
با چه آنتی ویروسی؟ اگه منظورت چیزی مثل NOD32 هستش که اون جزء آنتی ویروس به حساب نمی یاد.
ویروسی شدی. البته اسمشو جوجه بزاری بهتره تا ویروس. ولی در کل نیازی به این همه دردسر نداری.
کافیه که با یه CD ویندوز Live سیستم رو بالا بیاری و با استفاده از دستور Run پوشه ای از داخل درایوها رو باز کنی و با کلید Up به مسیر اصلی درایو بری و تمام فایلهایی مثل Autorun.inf و فایل های مشکوک با پسوند Bat وCom و Exe رو به همراه پوشه های RECYCLER و System Volume Information رو پاک کن. بعد از اون هم درایو C رو فرمت کن. حالا با خیال راحت ویندوزت رو نصب کن. ولی یادت باشه که بعد از نصب ویندوز حتماً نرم افزار Autorun.inf Virus Remover 2.3 رو به همراه یه آنتی ویروس آپدیت شده نصب کنی.
موفق باشی؟

saeed774
29-09-2009, 13:43
برنامه های پوشه زیرو اجرا کن :

sassanba
29-09-2009, 18:36
با تشکر از همه ی دوستان . حق با شما بود , من آلوده به ویروس یا تروجان autorun.inf شده بودم و تونستم با استفاده از دستورات داس اون فایلها رواز ریشه ی درایوها پاک کنم و فولدرهای مخفی رو هم با استفاده ازداس پیدا و کپی کردم , حالا بادابل کلیک میتونم وارد درایو بشم ولی هنوز نمیتونم با استفاده از folder option فایلهای مخفی رو مرئی کنم .انگار هنوز دخل ویروس ها کامل در نیومده. یکی ازدوستان گفته بود که nod32 آنتی ویروس به حساب نمیاد .میخواستم بدویم چرا ,آیا واقعاٌ آنتی ویروس خوبی نیست؟

maxell
30-09-2009, 11:35
سلام

شما اين دستور رو تو يه TXT تايپ کن و با پسوند bat. سيوش کن بعد فايل bat رو داخل همون درايوي که ميخواي فايل هاي مخفي رو نشون بده انتقال بده و اجراش کن

attrib -s -h -r name drive:\*.* /s /d

saeed774
30-09-2009, 14:35
با تشکر از همه ی دوستان . حق با شما بود , من آلوده به ویروس یا تروجان autorun.inf شده بودم و تونستم با استفاده از دستورات داس اون فایلها رواز ریشه ی درایوها پاک کنم و فولدرهای مخفی رو هم با استفاده ازداس پیدا و کپی کردم , حالا بادابل کلیک میتونم وارد درایو بشم ولی هنوز نمیتونم با استفاده از folder option فایلهای مخفی رو مرئی کنم .انگار هنوز دخل ویروس ها کامل در نیومده. یکی ازدوستان گفته بود که nod32 آنتی ویروس به حساب نمیاد .میخواستم بدویم چرا ,آیا واقعاٌ آنتی ویروس خوبی نیست؟

برهان خلف :
شما به دوستتون بگين خلافش رو ثابت كنه . يعني چرا آنتي ويروس بديه ؟

saeed774
30-09-2009, 14:37
ولی هنوز نمیتونم با استفاده از folder option فایلهای مخفی رو مرئی کنم
شما نرم افزارهاي پوشه اي كه معرفي كردم اجرا كردين ؟