PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجراي فايل exe در فلش

rasool_a
07-03-2006, 13:12
با سلام
چجوري ميشه يه فايل exe را با فلش باز كرد به طوري كه پنجره File Download باز نشود؟
اگه از دوستان كسي ميدونه كه بايد چكار كرد لطف كنه و بگه
با اينكار ميشه با فلش autorun درست كرد------------ممنون!

atrin777
07-03-2006, 15:05
با دستور FSCOMMAND مي شه اين كار را انجام داد اما توجه داشته باش كه بايد فايل اجرايي شما در داخل يك پوشه به نام FSCOMMAND در كتار فايل swf باشه تا اجرا بشه .

rasool_a
08-03-2006, 01:15
با سلام
چجوري ميشه يه فايل exe را با فلش باز كرد به طوري كه پنجره File Download باز نشود؟
اگه از دوستان كسي ميدونه كه بايد چكار كرد لطف كنه و بگه
با اينكار ميشه با فلش autorun درست كرد------------ممنون!

ممنون ولي نشد
اگه ميشه بيشتر توضيح بدين----------بازم ممنون!

atrin777
08-03-2006, 21:51
اينم اكل اين اكشن

کد:
fscommand()
اين تابع داري كامندهاي زيره:
Quit-None:براي خروج از برنامه استفاده ميشه!
fullscreen-true or false:براي تمام صفحه كردن فلش پلير استفاده ميشه!البته در محيط ويندوز
allowscale-true or false:اجازه تغيير اندازه صفحه فلش رو همرا با تغيير اندازه صفحه فلش پلير نميده!مثلا در حالت معمولي اگر سايز صفحه فلش پلير رو تغيير بديد سايز فايل فلش هم با اون عوض ميشه ولي بااستفاده از گزينه falseاين كامند،اين اتفاق رخ نميده!
showmenu-true or false:همه گزينه هاي رايت كليك رو به جز setting و about flash player حذف ميكنه!
exec-Path to application :براي اجرا كردن يك فايل exe استفاده ميشه!در اين باره شما بايد به دو نكته توجه كنيد
1.swfنميتونه فايل exe رو لود كنه!
2.فايل exe شما بايد در فولدري به نام fscommandواقع در كنار فايل فلش اصلي تون قرار بگشره.البته در اكشن فوق فقط اسم فايل رو مينويسيد و اسم اون فولدر رو وارد نميكنيد!
trapallkeys-true or false:اين كامند دكمه هاي تركيبي مربوط به فلش پلير رو غير فعال ميكنه!

امتحان كردم صد در صد جواب ميده

atrin777
08-03-2006, 21:57
اينم اكشن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

atrin777
08-03-2006, 22:07
بجاي file اسم فايلتون را بگذاريد

Elfin-D
10-03-2006, 01:08
()
اين تابع داري كامندهاي زيره:
Quit-None:براي خروج از برنامه استفاده ميشه!
fullscreen-true or false:براي تمام صفحه كردن فلش پلير استفاده ميشه!البته در محيط ويندوز
allowscale-true or false:اجازه تغيير اندازه صفحه فلش رو همرا با تغيير اندازه صفحه فلش پلير نميده!مثلا در حالت معمولي اگر سايز صفحه فلش پلير رو تغيير بديد سايز فايل فلش هم با اون عوض ميشه ولي بااستفاده از گزينه falseاين كامند،اين اتفاق رخ نميده!
showmenu-true or false:همه گزينه هاي رايت كليك رو به جز setting و about flash player حذف ميكنه!
exec-Path to application :براي اجرا كردن يك فايل exe استفاده ميشه!در اين باره شما بايد به دو نكته توجه كنيد
1.swfنميتونه فايل exe رو لود كنه!
2.فايل exe شما بايد در فولدري به نام fscommandواقع در كنار فايل فلش اصلي تون قرار بگشره.البته در اكشن فوق فقط اسم فايل رو مينويسيد و اسم اون فولدر رو وارد نميكنيد!
trapallkeys-true or false:اين كامند دكمه هاي تركيبي مربوط به فلش پلير رو غير فعال ميكنه!
چقدر اشناست!
حداقل ذكر ميكردي يه بنده خدايي زحمت اينرو كشيده!

atrin777
10-03-2006, 19:49
ايفل جان من اينو قبلا خونده بودم و save كرده بوده ( قابل توجه شما من اين جور چيزها را توي word نگه ميدارم )
نتيجه : من نمي دونستم كه كي نوشته .
حالا اگر شما قبلا گذاشتيد كه دستتون درد نكنه اگر هم كسه ديگري گذاشته دستش درد نكنه

Elfin-D
10-03-2006, 19:54
ايفل
اون برجه عزيزم!بنده 180 بيشتر قذم نيست!بفرماييد الفين!
اون رو هم من نوشته بودم!
باز هم از زحمتي كه بابت جواب كشيدي ممنون!

atrin777
11-03-2006, 15:34
ok
معذرت ميخام الفين ( اسمت خيلي شبيه افيله )
بابت مطلب fscommand دستت درد نكنه
واقعا نميدونستم كه چه كسي اون مطلب را نوشته وگرنه حتما ذكر مي كردم
بازم معذرت ميخام :sad:

09111111111
21-01-2009, 19:19
من هم از شما ممنونم جواب سوالمو گرفتم

imanrashidian
27-06-2013, 16:32
اقا اینی که میگید کار نمیکنه
من دقیقا درست عمل کردم ولی هیچی باز نمیشه

1w2w3w4w
05-07-2013, 23:13
شما اکشن 3 کار میکنید در این مورد قبلا توضیح دادم یه نمونه هم گذاشتم که دانلود کنید و ببینید داخل همین فروم یکم بگردید

Dark-man
05-07-2013, 23:34
آقا من با swish max 4 هم نتونستم موفق شم ..میشه منم راهنمایی کنید