PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه بین samsung S800 Jet و LG KM900 Arena

hamed_bijari
26-09-2009, 16:25
سلام
این تاپیک رو زدم تا دوستانی که بین این دو گوشی مرددن بهشون یه کمکی بشه
چون در خیلی از موارد خصوصیاتی شبیه به هم دارن و در بعضی موارد Arena بهتره و در بعضی موارد Jet
از دوستانی که این گوشی ها رو دارن و یا اطلاعات کاملی دارن تقاضا میشه که اطلاعاتشون رو در اختیار همه قرار بدن ،ممنون

hamed_bijari
26-09-2009, 16:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات این گوشی قدرتمند:

1. صفحه نمایش 3 اینچ تاچ اسکرین از نوع خازنی با وضوح WVGA و رزولوشن 480x800 پیکسل و ساپورت 16 میلیون رنگ، مالتی تاچ و تشخیص دست خط
2. دوربین دیجیتال 5.0 مگاپیکسل با لنز اشنايدر كروزناخ و با قابلیت اتوفوکس و فلاش LED و قابلیت تشخیص چهره و لبخند و پلک، پانوراما، جئو تگینگ، لرزش گیر و عکاسی مسلسل (مستمر) و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح WVGA با رزلوشون 480×720 پیکسل در 30 فریم در ثانیه و وضوح QVGA در 120 فریم در ثانیه و دوربین دوم از نوع VGA برای مکالمه تصویری
3. رابط کاربری فلش از نوع S-Class Touch UI سه بعدی به همراه 4 دسکتاپ متنوع
4. قابلیت پخش DI 30fps, H.263/4, MPEG4, Divx, Xvid
5. حافظه داخلی 8 گیگابایت با پشتیبانی از Mass Storage
6. قابلیت ارتقاء حافظه تا 32 گیگابایت توسط کارتهای microSDHC
7. فناوری Wi-Fi 802.11b/g
8. فناوری GPS با ساپورت A-GPS و به همراه Google Maps
9. درگاه هدفون 3.5 میلیمتری
10. فناوری صدای Dolby Digital در انحصار الجی
12. دارای سنسور های Accelerometer و Proximity
13. پشتیبانی از بازیهای سه بعدی
14. فناوری 3G با خطوط اینترنت پرسرعت HSPDA تا 7.2 مگابایت در ثانیه و خطوط HSUPA تا 5.2 مگابایت در ثانیه
15. پشتیبانی از GPRS/EDGE (850/900/1800/1900)
16. باتری 1000 میلی آمپر، تا 300 ساعت استند بای و 3.84 ساعت مکالمه و 30 ساعت موسيقي
17. فقط با ضخامت 12 میلی متر و وزن 105 گرم
18. اسپیکر استریو و خروجی تلویزیون
19. دارای CPU با توان 600 مگاهرتز با چیپ Infineon SG3H

20. دارای GPU با حافظه 64 مگابایت با چیپ AMD A258
21. دارای 1024 مگابایت SDRAM یا 2048 مگابایت NAND Flash
22. مجهز به FM Transmitter و رادیو استریو با قابلیت RDS
23. مجهز به نمایشگر فایل های آفیس
24. مجهز به مرورگر Teleco Q7
25. پشتیبانی از USB نسخه 2.0 و بلوتوث نسخه 2.1 با ساپورتA2DP

hamed_bijari
26-09-2009, 16:30

مشخصات:

General: GSM 850/900/1800/1900 MHz, UMTS 900/2100 MHz, HSDPA 3.6Mbps
Form factor: Touchscreen bar
Dimensions: 109 x 53.5 x 11.9 mm, 99g
Display: 3.1 inch 16M color WVGA AMOLED touchscreen, 480 x 800 pixels
Platform: Latest TouchWiz 2.0 UI with Motion UI, Media Gate 3D and Smart unlock, fast 800MHz application processor
Memory: 2GB/8GB/16GB integrated memory, hot-swappable microSD card slot (up to 16GB)
Camera: 5 megapixel auto focus camera with dual LED flash, geo-tagging, image stabilization, face detection, Smile Shot, Wide Dynamic Range (WDR) and D1 video recording at 30 fps
Connectivity: Wi-Fi, Bluetooth 2.1 with A2DP, standard microUSB port, GPS receiver with A-GPS, 3.5mm audio jack, TV out
Misc: Accelerometer for screen auto rotate and turn-to-mute, electronic compass, FM radio with RDS, DivX/XviD video support, DNSe and SRS sound effect
Battery: 1100 mAh battery

free_touch
26-09-2009, 17:06
نباید این سوالو اینجا مطرح کنم اما مطرح می کنم :31:من از نظر قیافه از ارنا خوشم اومده در حالیکه جت دارای صفحه نمایش فوق العاده amoled و سی پی یو بینظیر 800 مگاهرتزی هستش.
تو سایت ها(خارجی) دیدم خیلیا که ارنا داشتن ازش شاکی هستن و گفتن گوشی مشکل داره(از قیبل هنگ کردن ، سیاه شدن صفحه نمایش حین زنگ خوردن)
می خواستم بدونم اینا درسته ؟

hamed_bijari
26-09-2009, 19:02
نباید این سوالو اینجا مطرح کنم اما مطرح می کنم :31:من از نظر قیافه از ارنا خوشم اومده در حالیکه جت دارای صفحه نمایش فوق العاده amoled و سی پی یو بینظیر 800 مگاهرتزی هستش.
تو سایت ها(خارجی) دیدم خیلیا که ارنا داشتن ازش شاکی هستن و گفتن گوشی مشکل داره(از قیبل هنگ کردن ، سیاه شدن صفحه نمایش حین زنگ خوردن)
می خواستم بدونم اینا درسته ؟

مشکل همه نیست ،ولی منم شنیدم
تو بچه های سایت هم بودن بعضیا که این مشکل رو دارن:27:

P A R S A
26-09-2009, 19:11
عکاسی مسلسل (مستمر)
:39::39::39::31: اینو خوب اومدی!

برای اینکه پست اسپم نباشه:
اینطور که به نظر میاد جت در موارد اصلی و پایه (CPU و ...) قوی تر هست ولی آرنـــا در امکانات جانبی. در کل سامسونگ امتحان خودش رو در گوشی های تاچ پس داده به نظرم!

free_touch
26-09-2009, 19:17
مشکل همه نیست ،ولی منم شنیدم
تو بچه های سایت هم بودن بعضیا که این مشکل رو دارن:27:

باید صبر کرد تا شاید آپدیتی واسه فریم ورش بیاد و درست شه.
پس فعلا نخریم بهتره تا بقیه تست کنن و بگن:31:

Michael Ropy
26-09-2009, 20:52
عکاسی مسلسل (مستمر) همون continuos shot هست. حامد جان ننوشته، ترجمه ی بد منه! :دی بهتره بگم عکاسی پیوسته.

پی نوشت: به نظرم تفاوت آنچنانی در سرعت با هم ندارن، چون بیشتر گوشی های سیستم عامل دار نیاز به سی پی یو بیشتر پیدا می کنند تا جاوا ها. مثلا ویندوز موبایل با 528 مگاهرتز سی پی یو هم خیلی عالیه (بماند که چون وین مو هست با فرکانس بیشتر سرعت مالتی تسکینگ و کارهایی مانند آنزیپ کردن بیشتر میشه). همین ویوا با 200 مگاهرتز سی پی یو شنیدم مشکل آنچنانی در کند شدن گوشی باهاش ندارن. مورد دیگه بستگی به سیستم عامل داره (که جاوا فقط یه پلتفرمه).

مثلا 300 مگاهرتز سی پی یو و 128 مگ رم برای مک با توجه به هسته ی یونیکسش و در نتیجه کنترل منابع سیستم عالیش با مثلا 500 مگاهرتز سی پی یو و 256 مگ رم وین مو برابری میکنه! ولی جاوا 200-300 مگاهرتز سی پی یو هم براش عالیه و با سرعت بالا کار میکنه. چون سنگین ترین کاراش یا یه مالتی تسکینگ ساده (که نرم افزارهاش به پای وین مو نمی رسه) هست یا بارگذاری اینترفیس (که اونم در صورت وجود چیپ گرافیک کار رو راحت تر میکنه).

از این طرف من در تعجبم که چرا جفت گوشی ها 1 گیگ رم داره! در حالی که گوشی مثل i8510 با 128 مگ رم بدون مشکل کار میکنه (با توجه به اینکه سیستم عامل داره!). حالا اینا با اینهمه رم میخوان چیکار کنن خدا میدونه! البته مطمئنا بیشتر رمش صرف بارگذاری اینترفیس میشه! با این حال اگه مصرف رو خیلی زیاد بگیریم، فکر کنم همیشه یه 700-800 مگ خالی داشته باشند!

free_touch
27-09-2009, 00:10
درسته بعید می دونم به دلیل جاوا بودن از نظر سرعت با اینکه جت سی پی یو قوی تری داره باهم فرقی کنن.
اما از نظر کیفیت و وضوح رنگ جت بهتره نه ؟
تو عکاسی ارنا باید بهتر باشه 120 فریم در ثانیه.
اما از نظر عکس برداری کدوم بهتره؟
این 2 تا از اون گوشی هایی هستن که آدم کلی تحقیق راجب بهشون انجام میده و یکیو انتخاب می کنه اما وقتی میره بازا تا بخره اون یکیو می خره :31:

pulp_152
27-09-2009, 00:15
cpu زیاد هر چی هم که باشه حتی سیستم عامل جاوا هم که باشه بازم بدرد میخوره .. کاربردش تو دیدن عکس و گالری .. سرعت در خوندن فایلهای pdf و text و چندین قسمت دیگه که مثل همیناست ...

Michael Ropy
27-09-2009, 13:39
اما از نظر کیفیت و وضوح رنگ جت بهتره نه ؟

کیفیت ال سی دی جت که بهتره و بدیهیه.

cpu زیاد هر چی هم که باشه حتی سیستم عامل جاوا هم که باشه بازم بدرد میخوره .. کاربردش تو دیدن عکس و گالری .. سرعت در خوندن فایلهای pdf و text و چندین قسمت دیگه که مثل همیناست ...

درسته ولی تفاوتشون خیلی کمه. چون این فایل ها حجیم نیست (یعنی در حد پی سی نیست) که چیزی احساس بشه. در ضمن یه نکته مهمتر اینکه سی پی یو فقط فرکانس نیست. معماریشون خیلی مهمه! مثلا یه 4 هسته ای اینتل با فرکانس 2.66 گیگا هرتز (برای مثال i7 920) اصلا قابل قیاس با یه چهار هسته از ای ام دی با فرکانس 3.2 گیگا هرتز (برای مثال Phenom II X4 945) نیست!

pulp_152
27-09-2009, 13:45
درسته حسین جان طراحی cpu خیلی مهمه .. اما نمیدونم طراحی cpu کدوم بهتره سامی یا ال جی؟ با این فرض نگاه کردم که طراحی مساوی داشته باشن و Cpu این 800 و اون 600 باشه ... اگه دقت کنی ! cpu 8300 ..500 هستش که بعضیا میگن اینترفیسش کنده یا عکسارو بد باز میکنه در حالیکه این مسئله به چشم نمیاد( البته با ورژن بندی ها میتونه اصلاح بشه )... با اینکه اینترفیس سامی از s کلاس ال جی سبکتره و اون 100 تا تفاوت عملا از بین میره .. منتها همین رم 1 گیگ مگه کمک کنه !...

SAH-IE
04-10-2009, 13:30
سلام دوستان.

کدوم یکی از لحاظ کیفیت پخش MP3 و گوشی ارائه شده بهتره؟:8::8:
قیمتاشون تو چه حدودایی هست؟

hamed_bijari
04-10-2009, 16:52
سلام دوستان.

کدوم یکی از لحاظ کیفیت پخش MP3 و گوشی ارائه شده بهتره؟:8::8:
قیمتاشون تو چه حدودایی هست؟

Arena به نظرم باید بهتر باشه ،چون صداش دالبیه
قیمتاشونم زیاد تفاوتی نداره
آخرین فیمتی که من دارم :
Arena = 420
Jet = 390

Michael Ropy
05-10-2009, 19:40
Jet = 390

واقعا قیمتش اینقدر اومده پایین؟! نکنه گارانتی متفرقست یا بی گارانتی؟

Vamp!r3
06-10-2009, 22:52
آرینا چون تازه وارد شده قیمتش بالاست...کم کم باید افت کنه...قیمت جهانیش خیلی کمتره...

hamed_bijari
06-10-2009, 22:58
تا اینجا که من فکر کنم Jet بیشتر تونسته نطر کاربرا رو به خودش جلب کنه
راستی چجوری میشه یه نظرسنجی گذاشت واسه این تاپیک
یعنی کی باید این کار رو بکنه
اگه نظرسنجی داشتته باشیم خیلی بهتره
نظر شما چیه !؟

hasanmotori
06-10-2009, 23:31
تا اینجا که من فکر کنم Jet بیشتر تونسته نطر کاربرا رو به خودش جلب کنه
راستی چجوری میشه یه نظرسنجی گذاشت واسه این تاپیک
یعنی کی باید این کار رو بکنه
اگه نظرسنجی داشتته باشیم خیلی بهتره
نظر شما چیه !؟

اون بالا بزن اختیارات تاپیک بعد بزن نظر سنجی

hamed_bijari
07-10-2009, 17:20
اون بالا بزن اختیارات تاپیک بعد بزن نظر سنجی

من همچین اختیاراتی ندارم :41:

hasanmotori
07-10-2009, 17:32
من همچین اختیاراتی ندارم :41:

مگه میشه ؟ :5:

hamed_bijari
07-10-2009, 23:39
نمدونم والا
شاید هنوز خودمونی نشدم !!!

MyView
18-10-2009, 19:54
من در مورد Arena تا امروز خیلی تحقیق کردم و به همین زودی ها قصد خرید دارم، انشاا... اما در رابطه با جت دو سه تا مقاله خوندم - اینکه Arena یه سری مشکلات مثل هنگ کردن یا باگهای عجیب در اینترفیس داشت مربوطه به اینه که Arena از اولین گوشیهایی هست که S-Class روش سوار شده و البته به نوعی موش آزمایشگاهی (!) بود .

عمده مشکلاتی که در رویوهای خارجی بهبش اشاره شده مربوط به اینه که به خاطر تخفیفات عالی که Orange داده بود تعداد زیادی Arena رو از اون خریدن - Orange هم Firmware گوشی رو برای خودش ویرایش کرده بود - اینکار علاوه بر حذف برخی قابلیتهای اساسی نرم افزاری باعث شد که اکثر کاربدرهای عادی گوشی هم دچار مشکل بشه - به همین دلیل کاربران اروپایی - خصوصا انگلیسی ها تمام تقصیر رو گردن Arena انداختن - به هر حال - ورژنی که در ایران توزیع شده مشکلات آنچانی نداره - یک سری باگهای موردی هم که وجود داره با آپدیت Firmware به راحتی حل میشه مگر محدودیتهایی مثل خواندن DivX های کانورت نشده که دیگه جزو برنامه ی الجی بوده...:5:

به شخصه فکر میکنم Arena اگر بهش اعتماد کنید و بخرید بیشتر ازش لذت ببرید - البته من از دید خودم میگم - مثللا اون فرستنده ی اف ام یا دالبی یا رابط کاربری خاصی که داره و یا از لحاظ ظاهری موادی که به کار برده شد - آلمینیوم جلو و شیشه ی نمایگشر - اینا همه باعث شده من به Arena علاقه مند باشم - البته در مورد کیفیت ساخت شک داشتم که نکنه با گوشی ژیگولی طرف باشم اما وقتی کراش تست mobile.mail.ru رو دیدم دیگه خیالم راحت شد!

به هر حال، به نظر من انتخاب بین این دو تا کار سختیه - اینجا ممکنه علاقه مندی به برند بتونه کارساز باشه - اینکه سینه چاک سامسونگ باشید یا از شنیدن "life's good" الجی دلتون به تاپ تاپ بیفته (!) روی خرید تاثیر زیادی داره - و برای من قابلیتهای کوچک مورد علاقه ام که در Arena هست...:10:

R@R#M@N
21-10-2009, 01:29
خاب راستش من عکسها و فیلمای گرفته شده توسط این دو گوشی رو دیدم (توی جی اس ام آرنا)
توی عکاسی جت برنده هست ! آرنا خیلی آبرنگی میکنه عکسارو
توی فیلمبرداری هم آرنا واقعآ گل کاشته ! جت که تعطیله ! هم توی تصویر و هم توی صدا
آرنا واقعآ فیلمبرداری خوبی داره ! تنها ایرادش اینه که 3GP میگیره که البته فقط پسوندشه ! وگرنه کیفیتش عالیه

Dark.Life
21-10-2009, 13:59
.
کیفیت صدا که واقعا ارینا در حد ایپاد کار کرده!
.
.
.
ارینا و ایفون(جت یافت نشد:دی)

SAH-IE
23-10-2009, 17:20

دوست عزیز میشه در مورد تصویر بالا یه کم توضیح بدین؟
طبق نمودار بالا جت صدا هایی با فرکانس پایینو بهتر تولید میکنه و این یعنی بیس آهنگ بهتر شنیده میشه!!!ولی آرینا فرکانس پایینو خوب تولید نمیکنه!!!پس باید صدای آهنگ جت بهتر باشه.
لطفا توضیح بدین آیا درست میگم یا خیر؟؟؟

Michael Ropy
23-10-2009, 18:52
دوست عزیز میشه در مورد تصویر بالا یه کم توضیح بدین؟
طبق نمودار بالا جت صدا هایی با فرکانس پایینو بهتر تولید میکنه و این یعنی بیس آهنگ بهتر شنیده میشه!!!ولی آرینا فرکانس پایینو خوب تولید نمیکنه!!!پس باید صدای آهنگ جت بهتر باشه.
لطفا توضیح بدین آیا درست میگم یا خیر؟؟؟

تا جایی که من میدونم هرچی اعوجاج کمتر باشه بهتره. همیشه آیفون رو به عنوان مبنا قرار میدن که اصلا یه خط صافه!

SAH-IE
23-10-2009, 18:59
تا جایی که من میدونم هرچی اعوجاج کمتر باشه بهتره. همیشه آیفون رو به عنوان مبنا قرار میدن که اصلا یه خط صافه!
آیا همچین مقایسه ای بین گوشی های دیگه مثل 5800 یا w950 هم هست؟
ممنون میشم اگه لطف کنید.

نمیدونید دلیل بهتر بودن خط صاف چیه؟

Dark.Life
24-10-2009, 18:23
اگه ipod 2g رو مبنا قرار بدیم بهترین رقیبش ارینا خواهر بودش: دی

pulp_152
24-10-2009, 20:40
تا اونجایی که میدونم ... الزاما این خط صاف دلیل بر برتری نیست و هیچ ربطی به سطح نویز، دامنه متغیر و همزمان خوانی و غیره نداره بیشتر ربط به فرکانس و قطع فرکانس در باس گوشی داره

SAH-IE
25-10-2009, 14:11
تا اونجایی که میدونم ... الزاما این خط صاف دلیل بر برتری نیست و هیچ ربطی به سطح نویز، دامنه متغیر و همزمان خوانی و غیره نداره بیشتر ربط به فرکانس و قطع فرکانس در باس گوشی داره آیا نموداری برای گوشی های دیگه مثل 5800 و سری w هست؟
میشه بگین کذوم قسمت بالا یا پایین باشه بهتره؟

فکر کنم سمت چپ مربوط به فرکانس پایینه!!!یعنی صداهای بم!!!ویا به عبارت دیگه بیس یا باس موسیقی!!!
سمت راست مربوط به فرکانس پایینه!!!یعنی صدای زیر!!!!ویا به عبارت دیگه تربل!

pulp_152
25-10-2009, 14:27
آیا نموداری برای گوشی های دیگه مثل 5800 و سری w هست؟
میشه بگین کذوم قسمت بالا یا پایین باشه بهتره؟

فکر کنم سمت چپ مربوط به فرکانس پایینه!!!یعنی صداهای بم!!!ویا به عبارت دیگه بیس یا باس موسیقی!!!
سمت راست مربوط به فرکانس پایینه!!!یعنی صدای زیر!!!!ویا به عبارت دیگه تربل!

pulp_152
25-10-2009, 14:35
یه نمودار دیگه هم هست که ربط به اسپیکر داره که بهت لینک میدم ببینی ... نمیشه اورد اینجا ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

flasher_for_nokia
07-11-2009, 20:58
این دو گوشی از نظر اجرای نرم افزار چگونه است؟ چیا رو اجرا میکنن؟

dc_error691
07-11-2009, 21:45
تو تاپیک مشاورتون توضیح دادم فقط جاوا

flasher_for_nokia
08-11-2009, 10:57
از نظر قدرت باطری کدوم بهتر هستن و در کاربرد عادی چند روز جواب میدن؟

dc_error691
08-11-2009, 13:09
از لحاظ عمر باتری جت بهتر عمل کرده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مثل اینکه تصمیم گرفتی بدون سیستم عامل بگیری

flasher_for_nokia
08-11-2009, 16:26
واسه کسی می خوام شاید پاکت زیاد به کارش نیاد راستی مدل lg gc900 در مقایسه با این دو گوشی چطور هست؟ آیا این سه مدل به خوبی از جاوا پشتیبانی میکنن؟

p30worldtizhosh
08-11-2009, 17:15
واسه کسی می خوام شاید پاکت زیاد به کارش نیاد راستی مدل lg gc900 در مقایسه با این دو گوشی چطور هست؟ آیا این سه مدل به خوبی از جاوا پشتیبانی میکنن؟

این مدل هم بدون سیستم عامله ؟

Michael Ropy
08-11-2009, 17:25
این مدل هم بدون سیستم عامله ؟

بله عزیز.

متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

pooria.rio
13-11-2009, 11:15
MICHAEL جات یادت رفت بگی که سیاه شدن صفحه ی آرنا بخاطر اون سنسورشه که وقتی صورت نزدیک میشه و صفحه رو نمیبینه اتوماتیک نور صفحه رو قطع میکنه تا بیخودی شارژ مصرف نشه

EHTEMALAN
28-01-2010, 01:39
با عرض سلام و خسته نباشید. میشه کمک کنید بدونم ارنا تایپ فارسی و زبان فارسی گوشی داره یا نه؟

ممنون

EHTEMALAN
08-02-2010, 00:22
با سلام خدمت همه. خاستم یه خواهشی کنم که من رو تو خرید ارنا مطمئن کنید اخه شنیدم میگن صدای بالایی نداره و دوربینش هم محشر نیست و مموری 16 یا 32 میکرو یا نیست یا گرونه و قیمتش هم داره میاد پایین میخام بدونم حقیقت داره یا نه؟ ایا آینو سونی یا جت سامسونگ بهتره؟

avash
08-02-2010, 02:56
در km 900 سرعت اجرای برنامه ها عالی است. کیفیت صدا هم بسیار خوب .
ازدوربین هیچ گوشی انتظاری نداشته باشید طبق معمول اینجا هم نویز داریم ولی قابل قبول .
فعلن خود گوشی 8 گیگ رم دارد! 16 گیگ حدود 52000 تومان است با کمی صبر ارزان میشود .
بنظرم جت را تبلیغات بزرگ کرده کیفیت صفحه نمایش km 900 خوب است زیر نور آفتاب هر دو گوشی مشکل دارد
سونی هم در این رنج چیزی ندارد (کیفیت با قیمت مناسب )
900 km زبان شیرین فارسی را هم پاس میدارد
GC 900 مشکل اساسی دارد "صفحه سیاه "که به برد گوشی مربوط است اصلن دور و برش نروید ولی دوربینش بسیار خوب است اگر صفحه سیاه نشود !

Michael Ropy
08-02-2010, 15:37
GC 900 مشکل اساسی دارد "صفحه سیاه "که به برد گوشی مربوط است اصلن دور و برش نروید ولی دوربینش بسیار خوب است اگر صفحه سیاه نشود !

من دارم، میشه بگی چه موقع صفحه سیاه میشه؟! فکر کنم واسه کالیبره نکردن سنسور تقارب باشه ها! چون موقع تماس گوشی رو میبری بقل گوش صفحه سیاه میشه (به خاطر سنسور) بعد برمیداری صفحه هم بر میگرده......این سنسور تو تنظیمات گوشی کالبریشن هم داره، فکر کنم اونایی که این مشکلو دارن اگه کالیبره کنن درست میشه....

toofan.ecm
08-02-2010, 18:43
یعنی s8000 که این همه در موردش میگن اصلا خوب نیست و km900 بهتره.

EHTEMALAN
09-02-2010, 01:30
سلام بچه ها.مرسی بابت جوابتون.منظورم از سونی مدلAino اون بود. اما مثل اینکه باید آرنا رو قطعی کنم دیگه هر چی شد باید با دید خوب نگاه کرد:46:

avash
16-02-2010, 23:24
ببخشید نبودم
گوشی GC 900 که من داشتم بعد از یک روز کار کردن وقتی زنگ میخورد صفحه بطور کامل سیاه میشد و دیگر
نمیتوانستم جواب بدم این با سنسور نزدیکی گوشی که هنگام نزدیک شدن به گوش صفحه را خاموش میکند فرق دارد
چون گارانتی اصل بود بار اول گوشی را با گوشی نو دیگری عوض کردند وبار دوم هم بعد از دو ماه جنگ با پرداخت اضافه
بها یک KM 900گرفتم.

Michael Ropy
17-02-2010, 15:32
درسته، این مشکلی که میگید، ماله همون سنسوره......که به خاطر فیرمور هستش که با فیرمور جدید حل شد و گزینه ی کالیبریشن هم اضافه شد که اگه مشکلی پیش بیاد بشه حلش کرد....

avash
20-02-2010, 13:54
طی این دو ماه که با نمایندگی درگیر بودم دو مرتبه همین مشکل با دو گوشی GC 900 نو (یکی را خودم خریده بودم و دومی را نمایندگی با تعویض گوشی اول بهم داده بود ) پیش آمد که در آخر با KM 900
حل شد در هر دو بار نمایندگی معتقد بود که بورد گوشی باید عوض شود بار دوم هم بورد گوشی راتمام
کرده بودند .:2:
Jet را خودم امتحان نکرده ام اما دوستان میگفتند سرعت اجرای برنامه ها با km900 تفاوتی ندارد واین ترفند تبلیغاتی سامسونگ است.
از km900 راضی هستم تا به حال اذیتی نداشته :20:

Tourang
05-05-2010, 16:12
دوستان سلام
من می خوام بی طرف قضاوت کنم و باید بگم دوربین سامسونگ بهتره ولی صدای ضعیفتری داره ودر مورد کیفیت تصویر باید بگم هیچ فرقی با هم ندارن منبع : YOUTUBE
در مورد مقاومت هم باید بگم اگر جت بخور زمین باید با گوشی خداحافظی کنی ولی آرنا مقاومت زیادی دارد
من kP500 , SECRET رو تجربه کردم استحکام فوق العاده ای دارن
کلا شرکت سامسونگ از قطعات ارزانتری نسبت ال جی استفاده میکند
تلویزیون کره هم فقط شده الجی !!!!!!!!!!!!
تو نمایشگاهی هم در لاس وگاس برگزار شد ال جی بهترین برند شد2008 2009
در ضمن باید بگم بخش فنی پارس کامتل تا ییدیه رسمی از ال جی کره داره (سخت افزار )
هر چند یک مقدار طول میدن؟!؟!؟!؟!؟!

bardia10
06-06-2010, 19:51
ارنا درسته مدام هنگ می کنه.اگه از من می شنوید می گم نخرید.من جت دارم .عالی محشر خوب اصلا هر چی صفت خوب تو دنیا هست برای جت.

argon_cloob
01-07-2012, 00:58

سلام.با اینهمه حرف و حدیث که اینجاست به نظر شما من سامسونگ جت رو بخرم یا نه؟ دو تا گوشی مد نظر دارم. از بین نوکیا C5-03 و سامسونگ جت موندم کدومو بگیرم. در حالی که همه چیزشون مثل هم هست غیر از سیستم عامل و اینکه نوکیا فلاش نداره واسه عکس گرفتن و همچنین دوربین جلو نداره واسه مکالمه تصویری با این حال 40 یا 50 تومن هم گرونتر از سامسونگ جت هست. نمیدونم البته گارانتی هاشون چند ماهه است...