PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطو توی افتر افکت تعدادی عکس رندر شده را پشت سرهم بزارم؟!

mehsaleh
26-09-2009, 14:07
سلام به همگی
کسی می دونه چطوری می شه که تعدادی فریم رندر شده (با فرمت عکسی مثل targa) رو پشت سر هم گذاشت تا نخوایم محیط ae رو شلوغ کنیم؟

Mr Andersson
27-09-2009, 02:53
درود;

فکر کنم منظور شما رو کامل درک کرده باشم برای همین توصیه میکنم اینجور کارها رو با نرم افزارهایی مثل Adobe Premiere که نرم افزارهایی دارای خط تولید(timeline)هستند انجام بدید.

موفق باشی...

Sorena_group
27-09-2009, 11:01
سلام،
اگه منظورتون نمایش عکس ها به صورت Sequence باشه یا همون فریم های پشت سر هم خب این کار به سادگی تو افتر امکان پذیره!
دیگه نیازی به Adobe Premiere نیست.
وقتی می خوای یه Footage رو بیاری که به صورت پشت سر هم هستن، تو محیط افتر کلید های Ctrl + I رو فشار بده.
بعد برو به آدرس فایل هات که رندر گرفتی.
روی اولین فریم کلیک کن، تو همون پنجره Open یه گذینه پایین دیالوگ روشن میشه به نام FileType* Sequence . مثلا اگه فایل انتخابیت JPEG باشه اینجوری نمایش داده میشه JPEG Sequence . این گزینه رو تیک بزن و دکمه Open رو فشار بده.
به همین سادگی میبینی که Footage هات به یکی تبدیل می شن و به صورت یه سورس فیلم در میان و زمانشون هم بستگی به تعداد فریم ها بستگی داره.
موفق باشی :46:

eaw_Master
27-09-2009, 11:27
در رابطه با سوال دوست عزیزمون فکر می کنم بهتر همون Premier باشه

اما در مورد فقط و فقط عکس پشت سر هم گذاشتن استفاده از برنامه های همچون Premier نیز اشتباه هست.

شما می تونید از Movie Maker ویندوز و هزاران نرم افزار که مربوط به این کار هست استفاده کنید.
و بعد از خروجی اینا در برنامه های که دوست دارید (After Effect) استفاده کنید.

:27:

Mr Andersson
28-09-2009, 03:59
درود;

اگه منظورتون نمایش عکس ها به صورت Sequence باشه یا همون فریم های پشت سر هم خب این کار به سادگی تو افتر امکان پذیره!

درسته دوست عزیز اما بعد از تبدیلشون به یه فایل دیگه به اون راحتی نمیتونیم رو تک تک فریم ها کار کنیم که صد البته این راه راه نزدیک تره. اما من ترجیح دادم یه خورده آینده نگری بکنم!

اما در مورد فقط و فقط عکس پشت سر هم گذاشتن استفاده از برنامه های همچون Premiere نیز اشتباه هست.
شما می تونید از Movie Maker ویندوز و هزاران نرم افزار که مربوط به این کار هست استفاده کنید.

چرا حالا اشتباه؟! دیگه فولوکس قورباغه ای رو که با لامبورگینی تو یه پیست نمی ذارن!:46:

eaw_Master
28-09-2009, 11:08
با سلام خدمت دوست عزیزمون من ذکر کردم فقط و فقط برای پشت سر هم گذاشتن عکس اینکار اشتباست

نکنه شما اگه بخوای بری سر کوچه نانوایی بلیط هواپیما می گیری؟

هر چیزی را بهر کاری ساختند ، اگه نیاز به افکت و مدیریت زیاد داشته باشه خوب راه داره Premier اما واسه اینکه عکس و فقط به انیمیشن تبدیل کنه من فکر می کنم هزینه زیادی که بخواد از Premier استفاده کنه.

و الا کلاٌ حق با شماست :40:

sunset65
11-10-2009, 16:21
توی خود افتر افکت هم میشه فریم ها رو کنار هم داشته باشید
و خروجی بگیرید ولی اگر قبل خروجی بخوای کاری انجام بدی یا افکتی به کارت اضافه کنی نمی تونی بهتره که از فلش یا پریمیر یا یولید تو این زمینه استفاده کنی

Mr Andersson
12-10-2009, 13:40
درود;

خوب امیدوارم دوستمون به جواب سوالشون رسیده باشن. اما باقی بر میگرده به سلیقه:

من ذکر کردم فقط و فقط برای پشت سر هم گذاشتن عکس
اینکار اشتباست

به نظر من برای این کار همون سکانس کردن تو افتر افکت بهتره. البته با احترام به نظر دوستمون.

نکنه شما اگه بخوای بری سر کوچه نانوایی بلیط هواپیما می گیری؟

خونه ما سر خیابونه:18: اما اگه هواپیماهای سر خط, جلو دونفر سوار نکنن شاید برم:5:
بشرطی که توپولوف نباشه!

متشکر...