PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با rapidshare و دانلود

mostafa_1380
07-03-2006, 11:10
سلام.وقتی وارد هر نوع فایل این سایت میشم دانلودش شروع نمیشه.حتی ثانیه شمارش هم نمیاد و این پیامو میده
You have requested the file Natural.Born.Killers.SargeT.part8.rar (33485 KB). This file has been downloaded 46 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

You have downloaded 78000 KB. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 53 minutes)

وقتی 53 ثانیه هم صبر میکنم بازم نمیاد.چه کنم.پریمیمشو نمیشه یه جوری رد کرد؟
مرسی

MaFia
07-03-2006, 11:21
بنا به دلايلي بعضي موقع ها بي خودي ولي بعضي موقع ها با دانلود كردن فايل از اين سايت شما ديگه مقدار محدوديتي كه بايد مصرف مي كردي رو كردي پس به شما مي گه تا 53 دقيقه ديگه نمي توني از اين سايت دانلود كني و اگه مي خواي زودتر و راحت تر باشي بايد از ما اكانت بخري
همه ما اين پيغام رو مي بينيم اگه اكانت نداشته باشيم و يا دانلود زياد داشته باشيم
البته دوستاني هم هستند كه دانلود زياد ندارن ولي به علت تغير آي پي و نداشتن آي پي ثابت اين مشكل رو دارند
فكر كلك و ... هم به سايت نباش چون:
گشتم نبود نگرد نيست

رابین هود
08-03-2006, 13:14
جناب مافیا بطور کامل توضیح دادند ولی این نکته رو هم بگم که کسانی که بصورت شبکه وصل هستن و آی پی دستگاهشون مجازی (یا همچین چیزی ) هست همه رو به آی پی اون روتری که نصب هست میشناسه یعنی اگه کسی همزمان در حال دانلود باشه به شما اجازه این کار و نمیده.

mostafa_1380
11-03-2006, 11:42
آخه من از دانشگاه تا امروز دانلود میکردم.ولی دو سه روزه دیگه جواب نمیده.کمک..........

armin-samurai
24-10-2006, 17:40
سلام من اکانت پرمیوم دارم ولی متاسفانه اگه از دان لود من بیشتر از 24 ساعت گذشته باشه دان لود تمام شده اعلام میشه.کسی میتونه در مورد این مشکل به من کمک کنه؟ ضمنا من از فلش گت هم استفاده کردم و همین وضع بود.ممنون

Nvidia
24-10-2006, 18:00
دوست عزي لينك هاي پرميوم حداكثر تا 24 ساعت فعالند ! و به اين خاطره كه دانلود شما قطع ميشه !
حالا يك روش براي اينكه بيشتر از 24 ساعت دانلود كني :
1- لينك هاي راپيد اگه آخرشون html. اه html. رو پاک کن و طوری باشه آخر همشون rar. باشه بعد تموم لینکاتو تو یه فایل متنی ( txt. ) سیو کن بعد از منو فایل Flash get گزشنه Import رو بزن و file type رو رو ( *.*) بزار بعد فایل متنی که فایل ها رو توش سیو کردی رو باز کن و تو پنجره ای که باز میشه تو قسمت User و Passworlds یوزر و پسورد سایت راپید شیرتو بده و دیگه خود فلش گت لینکاتو به پرمیوم تبدیل میکنه و دانلود میکنه و دیگه هم مشکل محدودیت 24 ساعته رو نداری
راستی قبل از هر کاری باید تیکه Direct link تو option راپید شیر رو بزنین

:blush:

armin-samurai
24-10-2006, 18:44
ممنوم واقعا لطف کردی .الان امتحان کنم ببینم چی میشه

armin-samurai
24-10-2006, 19:04
میبخشی ولی تیکه دایرکت لینک کجاست؟ ممنون از کمکت

Nvidia
24-10-2006, 19:45
برو قسمت Option اکانتت خودت میبینی

armin-samurai