PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان هرمزگان

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

Alitechno
18-05-2014, 12:22
وقتی من تمدید تعرفه جاری رو میزنم مثل عکس زیر میاد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alitechno
18-05-2014, 12:32
ببخشید من متوجه نشدم:n03:
این قسمتشو نفهمیدم
ی قسمت قرمز رنگ که در عکس مشخصه (همون فلشه) کلیک میکنی بعد این باکس دنبال موس میاد حالا روی چک باکس (همون دایره توخالی) کنار کلمه تمدید تعرفه جاری کلیک میکنی بلافاصله بعد از کلیک در کادر پایین کد اچ تی ام ال مربوط به این چک باکسه میاد حالا شما باید دویار روی کلمه ی disabled کلیک کنی (تو همون کادره) و به جای disabled مینویسی enabled و حالا اون چک باکس روشن شده روش
بعد از زدن روی همون فلشه و بعد روی دایره ی دیگه نمیدونم چکار کنم
یکم در حد زیر دیپلم بگو داداش منم بفهمم:n02:

من با گوگل کروم انجام دادم خیلی راحت تر بود. کافیه رو گزینه تمدید تعرفه جاری کلیک راست کنی و inspeqt element رو بزنی بعد یه کادر باز میشه که آخرش به جای disabled مینویسی enabled... همین.
میخواستم عکس بزارم تا راحت تر بفهمی اما نمیدونم چرا در حال حاضر سایت باز نمیشه!!!

Panther_X
18-05-2014, 12:34
اگه فقط بخوام حجم اضافه بخرم باید چکار کنم؟ سرعت و زمان رو باید چی بذارم؟ صفر بذارم؟!

Alitechno
18-05-2014, 13:43
اگه فقط بخوام حجم اضافه بخرم باید چکار کنم؟ سرعت و زمان رو باید چی بذارم؟ صفر بذارم؟!

من یه بار امتحان کردم از گزینه تمدید تعرفه جاری فقط حجم گرفتم ... بقیه رو صفر بزار.

هزینه زیادی نیست پول تمدید هر ماه فقط 3 تومنه. بیشتر پولی که مخابرات میگیره فقط برای خرید حجم هست.

من چرا نمیتونم سرعت و زمان رو تغییر بدم؟ شما از سامانه 2.184.214.7:8080 وارد میشین؟

Panther_X
19-05-2014, 12:02
2.184.214.7:8080 برای شما باز میشه؟ از دیشب هر چی امتحان میکنم باز نمیشه!

miladsalary
19-05-2014, 12:35
سلام دوستان
من الان یک سالی میشه که اینترنتم به دلایلی تمدید نکردم الان میخوام تمدید کنم میشه یه راهنمایی کنید.آیا دوباره باید برم ثبت نام کنم؟

Sent from my C2105 using Tapatalk

moridsl
19-05-2014, 22:52
پنل مشکل پیدا کرده انگار
حالا که یاد گرفتیم چطوری شارژ کنیم بستنش بی پدر مادرا

Alitechno
20-05-2014, 10:58
2.184.214.7:8080 برای شما باز میشه؟ از دیشب هر چی امتحان میکنم باز نمیشه!

نه. برای من هم باز نمیشه.

Panther_X
21-05-2014, 15:30
سامانشون قرار نیست درست بشه؟!!

pinkdreammss
23-05-2014, 09:53
هر سال خدماتشون داره بدتر میشه. امسال هم قیمت هارو نجومی بردن بالا.

mhjavad
23-05-2014, 19:19
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان من میدونم چرا سیستم قطع شده علتش اختلالی بود که تو سیستم پرداخت بود و وقتی شما گزینه پرداخت روی قبضو میزدید در واقع سرویستون شارژ میشد ولی هیج هزینه ای روی قبض نمیرفت خودم 10 گیگ همینطوری گرفتم شد 40 هزار تومن و خوردی زدم پرداخت روی قبض الان که رفتم تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که برای اعلام قبوض تلفن ثابته دیدم 20 تومن بیشتر رو قبض نیست :n19:تازه فهمیدم چرا چند روزه قطعش کردن ولی حیف شد اگه میدونستم 500 گیگ میگرفتم با 12 ماه تمدید و 12 ماه آی پی ولید و سرعت 2 مگ ! شانس آوردن :n10:
یا علی

mehrdad9
23-05-2014, 23:08
مخابرات دیگه اینترنت نامحدود نمیده؟؟!!

Panther_X
25-05-2014, 19:54
کسی نمیدونه کی سامانشون درست میشه؟

خابرات دیگه اینترنت نامحدود نمیده؟؟!!

فعلا نامحدود نمیدن

starpars
02-06-2014, 14:43
سامانش درست شده
واسه ما که 1m هستیم سه تا تعرفه گذاشتن
60 گیگ 12 ماه 226 تومن
96 گیگ 12 ماه 356 ت
300 گیگ 12 ماه 725 ت

MJYousefi
03-06-2014, 04:23
سلام دوستان عزیز

همونطور که اطلاع دارید مخابرات در یک عملیات گازنبری ! تمام کسایی که تا آخر سال 92 سرویس می‌گرفتن رو غافلگیر کرد و بدون اطلاع قبلی به بهانۀ تغییر تعرفه، گزینۀ پرداخت آنلاین رو غیرفعال کرد ؛ در صورتی که حاضرم قسم بخورم این اولین تخلف اونها هست ، اینو من نمی‌گم ، مصوبۀ سازمان تنظیم مقررات می‌گه :sq_25:

تخلف بعدی از دسترس خارج کردن پانل گزارش‌دهی و تمدید آنلاین برای مدت حدود سه هفته بود که این هم طبق مصوبات و ضوابط قانونی که سازمان تنظیم مقررات برای خدمات دهنده های اینترنت تعیین می‌کنه کاملا تخلف هست ؛ به چه بهانه ای ؟ به بهانۀ اینکه تعرفه ها عوض شده و پانل باید بروز رسانی بشه که همونطوری که می بینید نه تنها بروز رسانی نشده بلکه به نسخۀ دو سال قبل ش برگشته !

مورد بعدی رو نمی‌شه جزو تخلفات حساب کرد ولی اجحاف و کم فروشی و سوء استفاده از مصوبات سازمان تنظیم مقررات بوده ، مخابرات می‌گه ما طبق مصوبۀ تنظیم مقررات و نرخ‌های اعلام شده اینترنت رو ارزون کردیم ولی من و شما هرچی حساب کتاب می‌کنیم اینترنتی که استفاده می‌کنیم به شدت گرون و غیر اقتصادی هست ! چرا ؟ به این جدول دقت کنید ، این فرمول محاسبۀ گیگ خریداری شده توسط مشتری هست که مخابرات برای هر اعتراضی از جانبِ من و شما می‌کوبه تو دهن‌مون

همونطور که می‌دونید تمامِ سرویس دهنده های اینترنت در طرح های حجمی خودشون بعنوان یک پوعن مثبت برای جلب و رضایت مشتری اینترنت شبانه شون رو بصورت رایگان به مشترک ارائه میدن ؛ ولی در کمال ناباوری مخابرات حتی اینکارو نکرده و وقتی اعتراض کردم میگم ما کار خلاف قانون انجام ندادیم !!!

یه موضوع دیگه که خیلی رو اعصاب هست اینه که شما اگر افزایش سرعت داشته باشید ملزم به پرداخت مبلغ هستید ، مثلا من سرویس یک مگ خودم رو به دو مگ ارتقاء دادم ؛ بابت همین ارتقاء سرعت 10240 تومن پول زور از من گرفته شد

تخلفات زیادی پیدا کردم ، مثلا مبلغی که بابت راه اندازی از ما میگیرن از اونی که توی مصوبۀ تنظیم مقررات اومده بیشتره و حتی ذکر شده اگر مشترک خودش مایل به راه اندازی سرویس هست تنها مبلغی که ملزم به دریافت از مشترک هستند هزینۀ رانژه خط در مرکز مخابراتی هست که اونم حدود پنج هزار تومنه ، ولی ما پونزده هزار تومن هر دفعه بابت این موضوع پرداخت کردیم ، درسته ؟!

از همۀ اینها مهمتر ما داریم این پول رو بابت سرویس طبق استاندارد تعیین شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پرداخت می‌کنیم اما چی گیرمون میاد ؟ پینگ بالا ، پکت لاس بالا ، تایم اوت زیاد ، نوسان و ...

من کلی اطلاعات ارزشمند و یک نقشۀ حساب شده دارم که می‌خوام از شما دوستان بخوام بهم در انجامش کمک کنید ؛ اگر موافق هستید من توضیحات بیشتر رو بدم و تعریف کنم چه خبره :sq_18:

ehsanjt98
03-06-2014, 13:44
سلام عزیزم
یه شیر مرد پیدا شد مرسی ، آقا منم هستم :n02:

abbasnajafzade
03-06-2014, 17:33
منم هستم:n24::n24:

MJYousefi
03-06-2014, 17:59
اول از همه بذارید به این نکته اشاره کنم که چرا مخابرات هرمزگان زیر بار طرح آشنای اول نرفته ؟

جدول تعرفه‌های استاندارد آشنای اول رو براتون گذاشتم ؛ اطلاعات بیشتر در این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وجود داره

در طرح استاندارد آشنای اول شما با صرف هزینۀ 74 تومن صاحب اینترنت 2 مگ با ترافیک نامحدود می‌شدید

در صورت انتخاب تعرفه های حجمی این طرح اینترنت شبانۀ شما رایگان بود و از گیگ خریداری شده کسر نمی‌شد

البته این رو هم اضافه کنم که آشنای اول در نوروز 93 طرح جدیدی رو ارائه کرد و در این طرح جدید اینترنت با ترافیک آنلیمیت رو برداشتن که جای اعتراض و ناخرسندی داره اما من ترجیح میدم بگم اینجا ایرانه ! و کاری نمی‌شه کرد ولی سعی می‌کنم دنبال راه های در رو و مجاری قانونی برای بیرون کشیدن حقم از حلقوم اینا باشم

اینم جدول طرح نوروز 93 که بصورت موقت و خیلی محدود در هرمزگان اجرا شد ولی مخابرات هرمزگان این طرح رو هم ظاهرا لغو کرد
در این طرح قرعه کشی خودرو و غیره برای تشویق مشتریان وجود داشت و مودم رایگان به مشترک داده می‌شد و شبانۀ رایگان داشت
ضمن اینکه اگر دقت کنید این طرح نوروزی با تعرفه های جدیدی که از طرف سازمان تنظیم مقررات ابلاغ شده فروخته می‌شه که در پُست قبلی جدول ش رو براتون گذاشتم ؛ اطلاعات بیشتر در این آدرس موجوده
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دلایل زیر بار نرفتن مخابرات هرمزگان برای استفاده از این طرح بنظرِ شما چی می‌تونه باشه ؟ بنظرِ من این طرح‌ها - حتی در این حالت بد که بصورت حجمی ارائه می‌شه- خیلی به صرفه تر از اون چیزی هست که مخابرات بالاجبار و تنها با استناد به یک مصوبۀ تنظیم مقررات داره تو پاچۀ مشترک خودش می‌کنه و من خیلی مایلم بگم مخابرات با این تعرفه های جدید داره همۀ مارو تَلَکه می‌کنه و به ریشمون می‌خنده
کمترین فایدۀ این طرح این هست که شما فایل‌های حجیم رو شب ها از اینترنت دانلود می‌کردید و بابت‌ش مجبور نبودید هزینه ای پرداخت کنید
ضمن اینکه به گفتۀ خودشون هیچ الزام قانونی ای برای این موضوع وجود نداره که مخابرات اینترنت شبانۀ رایگان به مشترکین خودش بده یا اینکه پلن های آنلیمیت رو در جدول فروشش قرار بده و این کاملا دست خود شرکت نامحترم مخابرات هست

قسمت مضحک ماجرا این هست که حتی ISP های خصوصی که پشتوانۀ دولتی ندارن و می‌تونم بگم مجبورن برای جلب و رضایت و نگهداشتن و افزایش مشتری، طرح تشویقی و شبانۀ نامحدود و پلن های اینترنت ترافیک نامحدود و امثالهم می‌ذارن ولی شرکتی مثل مخابرات با پشتوانۀ دولتی و درآمد میلیاردی همچین رفتاری با مشترکین داره و اینقد بی انصاف و مزخرف هست و به اصطلاح خودمونی گدا بازی در میاره

با این پیش‌درآمد در پُست بعد ماجرای خودم و پیشنهادم رو بهتون می‌گم و امیدوارم شما مثل باقی مشترکین مخابرات هرمزگان سرتون رو زیر برف نکنید :sq_8::sq_25:

moridsl
04-06-2014, 03:33
منم هستم مجتبی

abbasnajafzade
04-06-2014, 08:43
سلام طبق مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات ارتباطی مخابرات باید مثل قبل به مشترکین قدیمی اینترنت نامحدود واگذار کنه اما درحالی که بیشتر مراکز مخابرات در استانهای دیگر دارن این مصوبه رو اجرا میکنند مخابرات استان هرمزگان باز هم زیر بار مصوبه نرفته که تخلف اشکار از قوانین محسوب میشه

MJYousefi
04-06-2014, 14:38
سلام طبق مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات ارتباطی مخابرات باید مثل قبل به مشترکین قدیمی اینترنت نامحدود واگذار کنه اما درحالی که بیشتر مراکز مخابرات در استانهای دیگر دارن این مصوبه رو اجرا میکنند مخابرات استان هرمزگان باز هم زیر بار مصوبه نرفته که تخلف اشکار از قوانین محسوب میشه

یه تاپیک تو همین فروم هست که می‌گن بقیۀ جاها هم دارن پلن‌های نامحدود رو لغو می‌کنند متأسفانه ؛ البته هنوز همه جا اجرا نکردن ولی می‌شه یه کارایی کرد

MJYousefi
04-06-2014, 15:13
اول از همه بذارید یه هشدار خیلی مفید بهتون بدم

اگر برای شارژ حضوری رفتید، حواستون باشه، مخابرات پرسنل بسیار گیجی داره و بخش زیادی از این گیجی بخاطر حجم زیاد مراجعه مشتری هست که برای شارژ حضوری میان، که البته من دارم توجیه می‌کنم و دلیلی نداره کسی که می‌شینه اونجا از پسِ یه شارژ ساده بر نیاد

همونطور که گفتم من چند وقت پیش سرعت 1024 کیلو رو به 2048 کیلو ارتقاء دادم و بابت این تغییر سرعت از من مبلغی گرفته شد که من توی مصوبات تنظیم مقررات چیزی در این مورد ندیدم که به اونها همچین حقی بده که بابت ارتقاء سرعت مبلغی رو دریافت کنند

اینم رسید دیجیتالی که از سامانه براتون اسکرین شات گرفتم

توجه کنید، شما بابت هر کیلوبایت پهنای باندی که از مخابرات می‌گیرید مبلغ 50 ریال باید پرداخت کنید که من همچین چیزیو باز هم توی مصوبۀ تنظیم مقررات ندیدم که این مبلغ باید از مشتری اخذ بشه

وقتی رسیدم خونه و چک کردم متوجه شدم سرعت من با نوسان شدید همراه هست و بنظر نمیومد 2048 باشه، با پشتیبانی مخابرات که تماس گرفتم بعد از انتظار طولانی توی صف انتظار، پشتیبان فنی جواب های سر بالا بهم میده ! بهش میگم لطفا چک کنید ببینید همکار شما سرعت منو 2048 ثبت کردن ؟ بنظر نمیاد 2048 باشه ! بهم می‌گه توی سیستم ما مشخص نمی‌شه سرعت شما چنده !!!!!!!! باید دانلود کنید و ببینید متوسط سرعت دانلود شما 256 هست یا نه !

این جواب به هیچ وجه برای من قانع کننده نبود ، دوباره مراجعه کردم و از متصدی خواستم سرعت منو چک کنه و دو ماه به بازۀ زمانی استفادۀ من از حجم خریداری شدۀ قبلی اضافه کنه که ایشون اینطور به من جواب دادن : صبر کن الان سرعتت رو 2048 می‌کنم !

سرعت من 2048 بود و ایشون دوباره توی این سیستم مزخرف و افتضاح‌شون با تعیین سرعت 2048 ، بیخودی 10240 تومن کرد تو پاچۀ ما !!! که شنبه می‌رم و این مبلغ رو از حلقومشون می‌کشم بیرون :n24:

اینم رسید دیجیتالی دوم :

یا یه تجربۀ دیگه ای که در این مورد دارم اینه که من مدتی رو بخاطر مشکلاتی از شارژ اینترنت صرفنظر کردم ، بعد که برای شارژ مجدد مراجعه کردم ، بهم گفتن خط شما جمع آوری شده و باید مجددا رانژه بشه و پونزده تومن هزینۀ رانژه از من گرفته شد ؛ به محض اینکه رسیدم خونه -حدود یکساعت بعد از مراجعۀ حضوری و دادن پونزده هزار تومن برای رانژۀ خط- پیش خودم گفتم بذار مودم رو بزنم سر خط شاید لینک داشته باشم که وقتی مودم رو زدم در کمال تعجب لینک داشتم

این در صورتی هست که همۀ شما می‌دونید در خوشبینانه ترین حالت -در اون زمانی که این اتفاق برای من اُفتاد اینجوری بود- توی بندرعباس یه مشترک مجبوره دو هفته باید برای رانژۀ خط معطل بشه ؛ اونجا بود که فهمیدم چه کلاهی سرم رفته و خط من رانژه بود ولی پونزده تومن سر هیچی به مخابرات پرداخت کردم ، تماس گرفتم و هرچی به خانم متصدی گفتم ایشون زیر بار این قضیه نرفت و گفت خط شما همین الان رانژه شده !!!!

خلاصه حواستون باشه ، اینا خیلی گیجن با دو تا کلیک اشتباه مبلغ الکی ازتون نگیرن

خیلی خنده داره که من برای اینترنت توی کمتر از یک ماه 75 تومن به مخابرات دادم و اینقدر ظالمانه برای مصرفِ گیگِ من کنتور می‌ندازن

MJYousefi
04-06-2014, 15:54
من مشترک مخابرات امام حسین هستم، توی این مخابرات بجز شرکت دابکو و مخابرات ، هیچکدام از ISP های دیگه خدمات اینترنت پرسرعت ارائه نمی‌دن و لابد براشون صرفۀ اقتصادی نداره ، من مجبورم زیر بار هزینۀ اینترنت حجمی برم و اگر راه دیگه ای داشتم به هیچ وجه زیر بار پرداخت این مبلغ و این شرایط مزخرف نمی‌رفتم

قبل از این، پیمانکار مخابرات شرکت سپنتا از یزد بود و الان یه شرکت توی هرمزگان پشتیبانی دیتای مخابرات رو بعهده گرفته

کاری که من انجام دادم این بود که از مخابرات بابت
عدم اجراي ضوابط قيمت گذاري و توزيع
شکایت کردم

ارائه سرويس ADSL توسط شركت مخابرات استان هرمزگان شديدا با بي نظمي و محدوديت همراه است منظور از محدوديت ارائۀ تعرفه هاي بسيار بد و بدون رضايت مشتري است چرا مشتركين اينترنت مخابرات استان تهران ميتوانند سرويس نامحدود در هر پهناي باندي داشته باشند ولي مشتركين مخابرات استان هرمزگان ناچار به استفاده از اينترنت حجمي با قيمت هاي گران هستند ؟
حتي در سرويس ارائه شده توسط شركت مخابرات و طي تماسي كه با بخش فروش شركت داشتم، هيچ ساعتي از استفاده بصورت نامحدود محاسبه نميشود و تمام مدت از حجم خريداري شده كم ميشود كه نمود مستقيم دزدي و راهزني ست !
يك كاربر كم مصرف است و سرويس هاي حجمي را خريداري ميكند ، اين وسط تكليف كاربري كه پرمصرف است و نياز به سرويس ترافيك نامحدود دارد چيست ؟ با اين وضع بايد با قيمت زياد و ضرر بسيار از جيب مبارك براي هر گيگ حجمي كه از اينترنت بد كيفيت استفاده ميكنيم پول پرداخت كنيم ؟!!!!
خواهشمندم با مسئولين مربوطه برخورد كنيد و اين روند ظالمانه را متوقف كنيد منتظر پاسخ شما يا تغيير اين رويه هستم
وضعيت افتضاح تعرفه هاي اينترنت ADSL شركت مخابرات هرمزگان را درست كنيد تعرفه ها را متنوع كنيد ، تعرفۀ نامحدود براي مشتركين پرمصرف قرار دهيد ، اين وضع سرويس دهي واقعا ظالمانه است ضمن اينكه سامانۀ گزارشگيري و تمديد سرويس هم طي دو ماه گذشته غيرفعال شده و مشترك براي تمديد سرويس بايد حضورا مراجعه كند با تشكر

متن شکایتی که نوشتم ناشیانه بود ولی همین که ساکت نموندم خودش از هیچی بهتره
هفتۀ بعد با یک شمارۀ مخوف با من تماس گرفته شد و کارمند سازمان تنظیم مقررات گفت شکایت شما در دست بررسی هست و روند شکایت رو می‌تونید در سامانه چک کنید

بعد از چندین هفته معطلی چند روز پیش یک آقایی از این شهر با بنده تماس گرفت و خودش رو کارمند تنظیم مقررات معرفی کرد که بعدا فهمیدم ایشون از تنظیم مقررات نبوده بلکه از مخابرات بوده و داشت از بی اطلاعی من از قوانین استفاده میکرد و می‌خواست منو راضی کنه که دیگه شکایت نکنم و هرچی می‌گفتم ، با این جواب روبرو می‌شدم که ما الزام قانونی نداریم که با استناد به اون به مخابرات گیر بدیم ولی من هم جواب های حسابی‌ای به ایشون دادم ، در آخر هم بعد از یک سکوت طولانی و بدون حصول نتیجه و راضی شدنِ من مکالمه قطع شد

امروز سامانه رو چک کردم و شکایت من رو باطل اعلام کردند که من باز هم درخواست تجدید نظر دادم و این متن رو بعنوان تجدید نظر نوشتم

در بخش پرسش‌های متداول سامانۀ شکایت تنظیم مقررات این بند قید شده :

11- آيا مشتري در انتخاب سرويس حق انتخاب دارد؟
انتخاب نوع سرويس بعهده مشتري است و سرويس دهنده نميتواند هيچگونه خدماتي را خارج از درخواست مشتري تحميل نمايد مگر در مواردي كه به لحاظ قانوني واگذاري يك نوع سرويس غير مجاز باشد. به عنوان مثال اگر درخواست كاربر خانگي سرعت بالاي 128kb/sباشد سرويس دهنده مي بايست از واگذاري سرويس مذكور خودداري نمايد ولي اگر درخواست سرويس نامحدود كرده باشد سرويس دهنده نمي تواند به اجبار سرويس با حجم محدود را به مشتري تحميل نمايد.

همچنین بنده مصوبه جلسه شماره 152 مورخ 14 / 8/ 1391 استناد می‌کنم

در بند پنجم این مصوبه آمده : -ارایه کننده خدمات موظف به انجام تعهدات تا پایان قرارداد، بر اساس قراردادهای موجود خود با مشترکين می باشد. تغيير قراردادهای موجود مشترکين بر اساس تعرفه های جدید اجباری نبوده و تنها در صورت تمایل مشترکين، ارایه کننده خدمات می تواند قراردادهای موجود خود را به روز رسانی کند.

تعرفۀ قدیمی بنده که طرح حجم نامحدود بوده بالاجبار و بدون رضایت من به طرح محدود تغییر یافت و این تغییر حتی از قبل اعلام نشده بود و من ناگهان با اجبار شرکت محترم ! برای تغییر تعرفۀ خود و ارائۀ جدول جدید به بنده قرار گرفتم

من نمی‌دانم آیا سرویس دهنده مجوز گرفتن مبلغی بابت ارائه پهنای باند را دارد یا نه ولی از بنده برای سرعت 2048 مبلغ 102400 ریال اخذ شد که به این قضیه اعتراض دارم و اخذ این مبلغ اصلا منطقی بنظر نمی‌رسد

در بند دوازده همین مصوبه آمده : ارایه کننده خدمات مجاز به دریافت هيچ مبلغ دیگری از مشترکين، به غير از مبالغ مندرج در این مصوبه و مبالغی که حسب قوانين کشور لازمالتادیه است، نمی باشد.

ضمن اینکه شکایت بنده که به تنظیم مقررات جنوب شرق ارجاع داده شده بود و از این سازمان به اپراتور مربوط یعنی مخابرات ارجاع داده شده بود ؛ از آنجا یک نفر با بنده تماس گرفت و به دروغ خودش را کارمند تنظیم مقررات معرفی کرد و سعی داشت از بی اطلاعی بنده از مصوبات و قوانین سوء استفاده کند و مرا راضی کند که پیگیر شکایت خود نشوم و هر چه می‌گفتم ایشان می‌گفتند ما الزام قانونی برای برخورد با مخابرات نداریم

بنده به هیچ وجه از شکایت خود منصرف نشده و درخواست تجدید نظر از مراجع بالاتر را دارم

با تشکر ، و من الله التوفیق !‏

از شما درخواست می‌کنم شکایت خودتون را از طریق سامانۀ شکایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، به سازمان تنظیم مقررات اعلام کنید تا متوجه بشند افراد زیادی ناراضی هستند و این موضوع پیگیری بشه ؛ هرچند من زیاد امیدوار نیستم ولی تا جایی که بتونم در این مورد ایستادگی می‌کنم و لال نمی‌مونم

نقشۀ من اینه و امیدوارم همتون همکاری کنید و بابت این وضع شکایت کنید تا اینکه نتیجه ای گرفته بشه

ازتون می‌خوام این مصوبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این مصوبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه کنید و اگه مصوبۀ دیگه ای به چشم تون خورد که بشه به اون استناد کرد بهم خبر بدید و همتون -اگر واقعا دنبال تغییر این روند ظالمانه هستید- شکایت کنید و پای شکایت‌تون وایسید ، احتمالا همون آقایی که با من تماس گرفت با شما هم تماس میگیره و میگه از تنظیم مقررات هستم ولی کوتاه نیاید اگر فکر می‌کنید حق شما این نیست

starpars
05-06-2014, 01:13
منم رفتم توی همین سایت شکایت کردم
من که توی حسابم 80 گیگ ترافیک ذخیره شده بود همشو پاک کردن فقط 10 گیگشو برام گذاشتن دزدای بی ش*رف
واقعا این مسئولین مخابرات بندرعباس دزد و حروم خوار هستن
اینم متنی که نوشتم

با سلام
آقا تو رو خدا خواهشا وضعیت خدمات adsl مخابرات بندرعباس رو پیگیری کنید از ابتدای سال 93 تمام تعرفه هارو عوض کرده و بدون رعایت مصوبات سازمان تنظیم مقررات ضریب شیرینگ رو 1/10 گذاشته به شدت قیمتها رو بالا برده و حجم سرویس ها رو بسیار محدود کرده که باعث نارضایتی مشترکین شده.
حتی سرویس شبانه رایگان هم نداره خواهشا به این موضوع رسیدگی کنید
همچنین ترافیک باقیمونده مشترکین رو از حسابشون پاک کرده
به عنوان مثال بنده از سال پیش تا الان سرویسم رو همیشه 2 ماهه شارژ میکردم و معمولا همیشه 32 گیگ ترافیک میگرفتم، ابتدای سال 93 بنده در حسابم 80 گیگ ترافیک جمع شده بود که قصد استفاده از اون رو داشتم اما به یکباره مخابرات بندرعباس تمام ترافیک ذخیره شده سرویس من رو پاک کرده و تنها 10 گیگ از 80 گیگ رو بهم داده و هر چی هم بهشون اعتراض میکنیم زیر بار نمیرن میگن همینی که هست ما فقط 10 گیگ رو نگه میداریم بقیه حجم ترافیکت رو میسوزونیم در صورتی که اینها پول این ترافیکی که در حساب من بوده رو ازم گرفتن
این کار مصداق دزدی هست

حالا فعلا یه sms بهم داد شماره پیگیری شکایته

starpars
05-06-2014, 12:10
دوباره امکان خرید حجم یا تمدید سرویس رو از توی سایتشون برداشتن

mili1000
05-06-2014, 14:35
دوباره امکان خرید حجم یا تمدید سرویس رو از توی سایتشون برداشتن

تو پست 495 راه حل فعال كردن تمديد اعتبار گفته شده....

abbasnajafzade
05-06-2014, 17:30
اتفاقا منم شکایت کردم و شماره پیگیری گرفتم اما ظاهرا یه روز با یه شماره از تهران تماس گرفتن و گوشیم سایلنت بوده یعنی دیگه تماس نمیگیرن؟؟
به نظرم اگه اینترنت رو میدادن به بخش خصوصی بدلیل رقابت ایجاد شده شرایط کمی بهتر میشد مثل اپراتورهای ایرانس و همراه اول ...
بخش دولتی هیچ وقت مشکلات مردم براش مهم نبوده و هیچ وقت هم جواب قانع کننده به مردم نمیده متاسفانه.مسئولین مخابرات هم چنان منت سر مردم میزارن انگار اینترنت ارث پدریشون بوده هیچ هزینه ای نمیکنن و این همه از مردم پول زور میگیرن!

MJYousefi
05-06-2014, 21:48
اتفاقا منم شکایت کردم و شماره پیگیری گرفتم اما ظاهرا یه روز با یه شماره از تهران تماس گرفتن و گوشیم سایلنت بوده یعنی دیگه تماس نمیگیرن؟؟
به نظرم اگه اینترنت رو میدادن به بخش خصوصی بدلیل رقابت ایجاد شده شرایط کمی بهتر میشد مثل اپراتورهای ایرانس و همراه اول ...
بخش دولتی هیچ وقت مشکلات مردم براش مهم نبوده و هیچ وقت هم جواب قانع کننده به مردم نمیده متاسفانه.مسئولین مخابرات هم چنان منت سر مردم میزارن انگار اینترنت ارث پدریشون بوده هیچ هزینه ای نمیکنن و این همه از مردم پول زور میگیرن!

موضوع این نیست که چرا دولتی هست ، اونا هم میدن دست یه شرکت پیمانکاری ؛ الان هم دستِ یه شرکت پیمانکاری دادن
موضوع اینه که از مخابرات با این دبدبه و کبکبه انتظار گدا بازی نداریم ، انتظار نداریم از آی اس پی های خصوصی هم بیشتر عرصه رو بهمون تنگ کنه

در اون مورد هم نگران نباش ، شما پیگیری رو یکجایی یادداشت کن و مرتب از طریق پانل وضعیت شکایت رو چک کن ، اون پایین روند رو می‌نویسه که شکایتت الان کجاست
حواست باشه اگر تماس گرفتن ، اسم و فامیل بپرسی که بعدا بشه یقه شون رو گرفت ، چون ممکنه همون بلایی که سر من آوردن سر شما هم بیارن ، ینی زنگ بزنن از مخابرات و بگن ما از تنظیم مقررات زنگ زدیم !

راستی همراه اول خصوصی نیست ، بخش خیلی زیادی از سهام ش رو یک ارگان که اسم نمی‌برم خریداری کرده

MJYousefi
05-06-2014, 21:50
منم رفتم توی همین سایت شکایت کردم
من که توی حسابم 80 گیگ ترافیک ذخیره شده بود همشو پاک کردن فقط 10 گیگشو برام گذاشتن دزدای بی ش*رف
واقعا این مسئولین مخابرات بندرعباس دزد و حروم خوار هستن
اینم متنی که نوشتم

حالا فعلا یه sms بهم داد شماره پیگیری شکایته

توصیه میکنم حتما مصوبه هایی که گذاشتم بخونی و اگر میتونی بازم توی سایت تنظیم مقررات بگردی که اگه زنگ زدن و خواستن بگن نمیشه چیزی برای گفتن داشته باشی ، اینا خیلی موزمارن
البته از تهران تماس میگیرم که فقط خبر بدن شکایتت به جریان افتاده ، ولی از بندرعباس تماس میگیرن که بگن نمی‌شه ، ولی کوتاه نیا و توی پانل درخواست تجدید نظر کن

MJYousefi
05-06-2014, 22:26
دوستانی که شکایت کردید این نقل قول از سامانۀ شکایت اداره تنظیم مقررات رو به شدت توجه داشته باشید که یه موقع شکایت شما از جریان نیفته و متوجه نشده باشید

مراحل ثبت و پيگيري شكايت در اين سامانه به شرح ذيل مي باشد:
1- در صورتي كه از اپراتور دارنده پروانه از سازمان ، شكايتي داريد پس از ثبت شكايت در سايت سازمان ، موضوع از طريق سايت سازمان به اپراتور منعكس مي شود و در صورتي كه بعد از گذشت 14 روز با ورود كدپيگيري در همين سامانه ، پاسخي از اپراتور دريافت نشد و يا حداكثر ظرف مدت 3 روز از پاسخ نهايي در خواست تجديد نظر داده شود ، شكايت براي رسيدگي به واحد تخصصي در سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات ارجاع داده مي شود.

2- شما همواره مي توانيد با وارد نمودن كد پيگيري خود در قسمت پيگيري شكايت اين سامانه نسبت به آگاهي از نتيجه شكايت خود اقدام نمائيد.
3- همچنين شما مي توانيد برخي از سئوالات متداول را به همراه پاسخ ذكر شده در اين قسمت سئوالات متداول مشاهده نماييد.

کاری که من کردم این بود که شکایت کردم و کمتر از چهارده روز با جواب غیرمنطقی سرویس دهنده مواجه شدم و قانع نشدم و درخواست تجدید نظر دادم تا شکایتِ من در واحد تخصصی ادارۀ تنظیم مقررات بررسی بشه ، از شما هم میخوام اینکارو بکنید ، کثرت شکایات ارسالی به بررسی بیشتر موضوع کمک میکنه ، لطفا سرتون رو توی برف فرو نکنید

abbasnajafzade
06-06-2014, 07:41
دوستانی که شکایت کردید این نقل قول از سامانۀ شکایت اداره تنظیم مقررات رو به شدت توجه داشته باشید که یه موقع شکایت شما از جریان نیفته و متوجه نشده باشید

کاری که من کردم این بود که شکایت کردم و کمتر از چهارده روز با جواب غیرمنطقی سرویس دهنده مواجه شدم و قانع نشدم و درخواست تجدید نظر دادم تا شکایتِ من در واحد تخصصی ادارۀ تنظیم مقررات بررسی بشه ، از شما هم میخوام اینکارو بکنید ، کثرت شکایات ارسالی به بررسی بیشتر موضوع کمک میکنه ، لطفا سرتون رو توی برف فرو نکنید

شما که بندرعباس زندگی میکنی وضعیت سایر شرکتها مثل دابکو الان چجوریه مثل اینکه دابکو هنوز هم نامحدود میده ؟؟؟

mmgh1351
06-06-2014, 14:46
سلام دوستان
من تا هفنه پیش ۱ مگ نامحدود داشتم ولی چون تمدید اعتبار در سایت غیر فعال شده بود اینترنتم قطع شد و مجبور شدم به شرکت مراجعه کنم و اینترنت حجمی بگیرم :44::44::44:ولی بعدا با مراجعه با این انجمن فهمیدم که میشد اینترنت نامحدودم رو تمدید کنم . ( به پستهای ۴۹۵ و ۵۰۲ توجه کنید ):n28::n28:
خواستم به دوستانی که هنوز اینترنت نامحدود دارند سفارش کنم حتما با این پست ها مراجعه کنید و به صورت غیر حضوری اینترنت نامحدود خود را تمدید کنید:n19::n19::n19:

MJYousefi
06-06-2014, 16:46
شما که بندرعباس زندگی میکنی وضعیت سایر شرکتها مثل دابکو الان چجوریه مثل اینکه دابکو هنوز هم نامحدود میده ؟؟؟

راستش من پنج سال پیش از دابکو اینترنت 128 آنلیمیت می‌گرفتم، سرویس‌های فعلی‌ش رو اطلاعی ندارم، باقی شرکت‌ها تا اونجایی که خبر دارم آسیا تک خوب هست

ولی به این نکته حتما توجه داشته باشید که در دیدگاه فنی ابتدا باید خط شما چک بشه که آیا پهنای باند بالا روی خط شما جواب میده یا خیر که اغلب شرکت‌ها اینکارو نمی‌کنند معمولا !

قبلا گفتم و باز هم تأکید می‌کنم شرکت‌های خصوصی معمولا پلن‌های آنلیمیت‌شون واقعی نیست، بجز آسیاتک که این سیاست رو نداره بقیه معمولا بعد از استفاده از سقف مشخصی محدودیت پهنای باند اعمال میکنن و سرعت شما بصورت پلکانی کاهش پیدا می‌کنه

mili1000
06-06-2014, 21:47
دوستان من از طريق سايت سرعت اينترنتم كه 512 بود و كردم 1 مگ ولي تو سرعت هيچ تغييري نكرده!!!
يعني 1مگ و 2مگ كه از طريق سايت ميشه شارژ كرد الكيه؟!!

MJYousefi
07-06-2014, 16:09
دوستان من از طريق سايت سرعت اينترنتم كه 512 بود و كردم 1 مگ ولي تو سرعت هيچ تغييري نكرده!!!
يعني 1مگ و 2مگ كه از طريق سايت ميشه شارژ كرد الكيه؟!!

تماس بگیرید پشتیبانی، تنها راه چاره ش اینه که تماس بگیرید بگید براتون بررسی کنند ، اگر کاری نکردند حضورا برید یا اینکه شکایت کنید ازشون

ehsanjt98
08-06-2014, 00:32
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان من میدونم چرا سیستم قطع شده علتش اختلالی بود که تو سیستم پرداخت بود و وقتی شما گزینه پرداخت روی قبضو میزدید در واقع سرویستون شارژ میشد ولی هیج هزینه ای روی قبض نمیرفت خودم 10 گیگ همینطوری گرفتم شد 40 هزار تومن و خوردی زدم پرداخت روی قبض الان که رفتم تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که برای اعلام قبوض تلفن ثابته دیدم 20 تومن بیشتر رو قبض نیست :n19:تازه فهمیدم چرا چند روزه قطعش کردن ولی حیف شد اگه میدونستم 500 گیگ میگرفتم با 12 ماه تمدید و 12 ماه آی پی ولید و سرعت 2 مگ ! شانس آوردن :n10:
یا علی

دوستان سلام

آیا این روش هنوزم جواب میده ؟

( نامردیه بابا اصلا ما که مصرفمون بالاس ، باس چیکار کنیم ؟ ، من خیلی وقته نه سریالی دانلود کردم نه فیلمی خیلــــی ستمه )

MJYousefi
08-06-2014, 15:32
دوستان سلام

( نامردیه بابا اصلا ما که مصرفمون بالاس ، باس چیکار کنیم ؟ ، من خیلی وقته نه سریالی دانلود کردم نه فیلمی خیلــــی ستمه )

بله ، من برای بار دوم هم به همین روش گیگ خریدم ؛ از سر ناچاری :n03: اگه آنلیمت هستی به هیچ وجه مراجعه نکن وگرنه پلن رو عوض می‌کنن ، از همین روش احتمالا می‌تونی اقدام به شارژ مجدد کنی

mili1000
08-06-2014, 17:20
دوستان سلام

جواب ميده ولي تو سايت قسمت پرداختها و شارژها روبروي همون شارژي كه كردي ميزنه بدهكار.ديگه معلوم نيست كي و چطوري پول و ازت بگيرن..

tom71
10-06-2014, 15:17
آقا این قضیه بدهکار که زدن چیه ؟ چرا نمیتونم تمدید کنم اینترنتم رو ؟
خخخخخخخ تو روح هر چی دزده

moridsl
10-06-2014, 22:47
آقا این قضیه بدهکار که زدن چیه ؟ چرا نمیتونم تمدید کنم اینترنتم رو ؟
خخخخخخخ تو روح هر چی دزده
پرداخت از طریق قبض تلفن رو انتخاب کردی ؟

tom71
11-06-2014, 00:08
پرداخت از طریق قبض تلفن رو انتخاب کردی ؟

نه ولی نمیتونم تمدید کنم ؟ روز اول که پنل سالم بود امکان تمدید رو داشتم ولی الان چند روز نمیتونم تمدید کنم و بدهکار نوشته

ehsanjt98
11-06-2014, 08:57
نه ولی نمیتونم تمدید کنم ؟ روز اول که پنل سالم بود امکان تمدید رو داشتم ولی الان چند روز نمیتونم تمدید کنم و بدهکار نوشته

سلام عزیزم

نقل قول از mhjavad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز :

برای شارژ اینترنتی با مرورگر فایرفاکس به صفحه شارژ که رفتید کلیک راست کنید و روی inspeqt element کلیک کنید حالا
روی قسمت قرمز رنگ که در عکس مشخصه (همون فلشه) کلیک میکنی بعد این باکس دنبال موس میاد حالا روی چک باکس (همون دایره توخالی) کنار کلمه تمدید تعرفه جاری کلیک میکنی بلافاصله بعد از کلیک در کادر پایین کد اچ تی ام ال مربوط به این چک باکسه میاد حالا شما باید دویار روی کلمه ی disabled کلیک کنی (تو همون کادره) و به جای disabled مینویسی enabled و حالا اون چک باکس روشن شده روش کلیک کن بعدم کلمه آبی رنگ محاسبه هزینه تمدید اعتبار نمایان میشه روش کلیک میکنی و صفحه شارژ رو میبینی
:n05:
.... یا علی
اینم عکس صفحه شارژ :

همیشه شاد و موفق و عاشق باشی عزیزم

tom71
11-06-2014, 13:25
درست شد دمت گرم :n19:
آقا من اینبار پرداخت از روی قبض رو انتخاب کردم چجوری پول رو ازم میگیره ؟ فقط نوشته بدهکار

ehsanjt98
12-06-2014, 03:03
آقا من اینبار پرداخت از روی قبض رو انتخاب کردم چجوری پول رو ازم میگیره ؟ فقط نوشته بدهکار

سلام عزیزم

آقا منم دقیق نمیدونم چجوری حساب میکنن ، اینجوری که بوش میاد باید رویه پول قبض تلفن حساب بشه یا جدا هودمم برا اولین بار اینجوری شارژ کردم
دیروز زنگ زدم 2020 گفتم سامانه وصله ؟ (میدونستم که وصله :D ) گفتن نه خرابه هنوز تاریخه دقیقی اعلام نکردن کی راه میفته ، یه. فکری که به سرمون زد اینه که باید تو این به قول خودشون خرابیه سامانه یه راهی برا بالا کشیدن گیگ باشه :n02: این شرکت یه عمریه همرو چپاول کرده یه روزیم نوبت کاربراش باید برسه که چپاول نه بلکه حقشونو ازش بگیرن، گهی زین به پشت و گهی پشت به زین

ehsanjt98
12-06-2014, 03:04

سلام عزیزم

آقا منم دقیق نمیدونم چجوری حساب میکنن ، اینجوری که بوش میاد باید رویه پول قبض تلفن حساب بشه یا جدا هودمم برا اولین بار اینجوری شارژ کردم
دیروز زنگ زدم 2020 گفتم سامانه وصله ؟ (میدونستم که وصله :D ) گفتن نه خرابه هنوز تاریخه دقیقی اعلام نکردن کی راه میفته ، یه. فکری که به سرمون زد اینه که باید تو این به قول خودشون خرابیه سامانه یه راهی برا بالا کشیدن گیگ باشه :n02: این شرکت یه عمریه همرو چپاول کرده یه روزیم نوبت کاربراش باید برسه که چپاول نه بلکه حقشونو ازش بگیرن، گهی زین به پشت و گهی پشت به زین

MJYousefi
13-06-2014, 16:37
سلام عزیزم

بچه ها فعلا که همه چی رو هواست ، گزینۀ پرداخت از طریق قبض تلفن رو انتخاب نکنید ، اینا هیچی‌شون معلوم نیست ، ممکنه پشیمون بشن یا چیز دیگه ، بعد گندش بالا بیاد که تو سیستم باگ پیدا کردیم و گزارش ندادیم و ممکنه برامون شر بشه ، من که هر دفعه از طریق پرداخت آنلاین با کلی اکراه گیگ خریدم تا وقتی سیستم‌شون آپ بشه ؛ امیدوارم تا آپ نشده این شکایت ها و داد و بیداد ها به جایی برسه وگرنه چپاول‌مون می‌کنن :n27:

ehsanjt98
16-06-2014, 13:01
سلام عزیزان

کسی خبر داره سرویسهایه نامحدود برگشته یا نه ؟ مثه اینکه برا بعضی استانا برگشته اما با قیمت دوبل

MJYousefi
16-06-2014, 21:38
سلام عزیزان

کسی خبر داره سرویسهایه نامحدود برگشته یا نه ؟ مثه اینکه برا بعضی استانا برگشته اما با قیمت دوبل

نشنیدم ، اگر خبری به دستم رسید میگم ، من فعلا منتظرم ببینم تنظیم مقررات چه میکنه ، چقد طولش میدند

amin7x
18-06-2014, 12:45
سلام دوستان
من پیش شمارم 355 هست و خط تلفنم هم ثابته ولی وقتی توی سایت آسیاتک سرچ میکنم میگه سرویس نمیده!
اگه میشه بگید کدوم سرویس دهنده برای پیش شماره 355 اینترنت ADSL میده؟
ممنون

mili1000
18-06-2014, 20:36
سلام دوستان
من پیش شمارم 355 هست و خط تلفنم هم ثابته ولی وقتی توی سایت آسیاتک سرچ میکنم میگه سرویس نمیده!
اگه میشه بگید کدوم سرویس دهنده برای پیش شماره 355 اینترنت ADSL میده؟
ممنون

سلام
تنها شركتي كه به پيش شماره 355 (بلوار امام حسين) اينترنت ميده شركت دابكو هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin7x
18-06-2014, 22:11
سلام
تنها شركتي كه به پيش شماره 355 (بلوار امام حسين) اينترنت ميده شركت دابكو هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر شما خوبه؟
از مبین نت بهتره؟
پینگ و سرعتش چطوره؟
و ممنون از پاسخ.

binaafarin
19-06-2014, 00:40
دوستان بهترین ای اس پی بندرعباس کدومه
خودم چند ساله پارس انلاین دارم جدیدا خیلی بد شده سرعت ندارم پینگ درست و درمون ندارم
زنگ میزنم میگن دست ما نیست نویز داره خطتتون
میخواستم بدونم اسیاتک چطوره؟
چطوری میتونم خطمو بهینه تر کنم؟

tom71
19-06-2014, 07:24
قیمتهای یکماهه نامحدو مخبابرات خوزستان د

128 نامحدود 21600 تومان
256 نامحدود 32400 تومان
512 نامحدود 54000 تومان
1024 نامحدود 91800 تومان
2048 نامحدود 147960 تومان
دزدی رو حال کنید
چرا نامحدود نمیدن این بی شرفای مخابرات استانمون ؟

amin7x
19-06-2014, 10:46
300 پستم شد اسپم :n02:

کسی نیست به من کمک کنه؟

ehsanjt98
19-06-2014, 11:19
300 پستم شد اسپم :n02:

کسی نیست به من کمک کنه؟

سلام عزیزم
من یه مدت دابکو داشتم 256 با 8 گیگ ترافیک ، سرعتش 30 تا 45 بود ، پینگش هم بهترین حالت ممکنش که یه ساعت بیشتر طول نمیکشید 130 ، حالت معمولیش 190~250 ، بدترین حالت 400 تا 1000 D: ( البته ناگفته نکونه من اون دوره ای داشتم که اوضاع نت بندر وحشتناک خراب ود از نظر پینگ میگفتن کوسه ها به سیمها حمله ور شدن D: )
الآن داشتم تویه طرح هایه دابکو دید میزدم طرح حهای اقتصادیش نامحدودم داره من قبلا ندیده بودم ، امین جان حتما برو خودت بپرس ازشون یا زنگ بزن هر طرحی میخوای سرعتشو ازشون بپرس با پینگش

آسیاتک هم اومده نمیدونم 355 رو ساپورت میکنه یا نه

من که همچنان امیدوارم مخابرات نامحدود رو دوباره بیاره ، اصلا من نمیتونم دانلود نداشته باشم :n28::n28: کاشکی حضوری تمدید نمیزدم
:n28:

قیمتهای یکماهه نامحدو مخبابرات خوزستان

128 نامحدود 21600 تومان
256 نامحدود 32400 تومان
512 نامحدود 54000 تومان
1024 نامحدود 91800 تومان
دزدی رو حال کنید

سلام عزیزم

چقد گرونه قیمتایه نامحدودش :(( دارن ملتو چپاول میکنن
اصاً اوضاعیه تویه بندر نامردا یه خبری هم نمیدن که بزودی میاد یه روزنه ی امیدی داشته باشیم

دوستان بهترین ای اس پی بندرعباس کدومه
خودم چند ساله پارس انلاین دارم جدیدا خیلی بد شده سرعت ندارم پینگ درست و درمون ندارم
زنگ میزنم میگن دست ما نیست نویز داره خطتتون
میخواستم بدونم اسیاتک چطوره؟
چطوری میتونم خطمو بهینه تر کنم؟

سلام عزیزم

من دابکو رو تجربه کردم و الآنم که مخابرات دارم ، دابکو رو جدیدن نمیدونم کیفیتش ، مخابراتم که دست دزدا رو از پشت بسته D: آسیاتک و شاتل هم هستن که متاسفانه شاتل رو تجربه نکردم به 355 سرویس نمیداد قبلا تویه سایتشون زده بود بزودی اما خبر ندارم جدیدا ، اما بچه ها آسیاتک گرفته بودن میگفت خوبه شبانشم رایگانه ( چند مدل طرح داره باید حتما بپرسین )

عزیزم شما مستقیم خط تلفن رو به مودم وصل کردین یا با اسپلیتر ؟ اگه مستقیمه ببینین شاید یه جاهایی سیم مشکل پیدا کرده یا خورده شده اگه با اسپلیتره برین اونجایی که وصلش کردین از اون نقطه هم تست کنین مستقیم وصل کنین به مودم ببینین باز هم مشکل دارین ، همیشه شرکتا وقتی مشکل داشته باشن میندازن سر خودمون میگن مشکل از خودمونه

ehsanjt98
19-06-2014, 16:57
سلام عزیزان

دوستان یه اتفاقی که افتاده تویه قسمت سرویس ها >> پرداخت ها و شارژها ، شارژ ایی که انجام دادیم پریده ، نمیدونم خوبه یا بد :n02: شارژایه از 28/3 ینی دیروز به اینور هست ، حالا نمیدونم شاید از بس شارژیدیم چون صفحه 2 نداشته اونا پاک شده ، شما هم یه چکی کنید اگه پاک شده باشه جز قبض حساب نشه من یکی از خوشحالی رگمو خواهم زد :n19:

mili1000
19-06-2014, 20:02
سلام عزیزان

دوستان یه اتفاقی که افتاده تویه قسمت سرویس ها >> پرداخت ها و شارژها ، شارژ ایی که انجام دادیم پریده ، نمیدونم خوبه یا بد :n02: شارژایه از 28/3 ینی دیروز به اینور هست ، حالا نمیدونم شاید از بس شارژیدیم چون صفحه 2 نداشته اونا پاک شده ، شما هم یه چکی کنید اگه پاک شده باشه جز قبض حساب نشه من یکی از خوشحالی رگمو خواهم زد :n19:

سلام
آره براي منم همينطوري شده شارژهاي قبليمو پاك كردن خودشون يدونه جديد درست كردن تازه 2 ماه هم برام اضافه گذاشتن!!
اينطور كه معلومه پرداخت از طريق قبض خرابه پولو كم نميكنه! بخاطر همين هست كه تمديد تعرفه جاري تو سايت غير فعال شده...

MJYousefi
19-06-2014, 22:03
قیمتهای یکماهه نامحدو مخبابرات خوزستان د

128 نامحدود 21600 تومان
256 نامحدود 32400 تومان
512 نامحدود 54000 تومان
1024 نامحدود 91800 تومان
دزدی رو حال کنید

اگه با این قیمت ها اینجا ارائه بشه قطعا و مجددا من شکایت می‌کنم، هفتاد تومن کجا و صد و چل تومن کجا ؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟ عمرا زیر بار این قیمت ها نباید بره کسی ؛ بیشعورای عوضی رو ببین انگار سر گردنه ست !!!! :n24:

MJYousefi
19-06-2014, 23:39
سلام عزیزان

با این حساب اگر برنگرده من نمی‌تونم مدعی بشم و ده تومن پولی که یکبار مجددا و بیخودی بابت افزایش سرعت ازم گرفته شد رو پس بگیرم ، چه شانسی دارم من
واقعا سر گردنه ست

amin7x
20-06-2014, 10:30
سلام عزیزم
من یه مدت دابکو داشتم 256 با 8 گیگ ترافیک ، سرعتش 30 تا 45 بود ، پینگش هم بهترین حالت ممکنش که یه ساعت بیشتر طول نمیکشید 130 ، حالت معمولیش 190~250 ، بدترین حالت 400 تا 1000 D: ( البته ناگفته نکونه من اون دوره ای داشتم که اوضاع نت بندر وحشتناک خراب ود از نظر پینگ میگفتن کوسه ها به سیمها حمله ور شدن D: )
الآن داشتم تویه طرح هایه دابکو دید میزدم طرح حهای اقتصادیش نامحدودم داره من قبلا ندیده بودم ، امین جان حتما برو خودت بپرس ازشون یا زنگ بزن هر طرحی میخوای سرعتشو ازشون بپرس با پینگش

آسیاتک هم اومده نمیدونم 355 رو ساپورت میکنه یا نه

من که همچنان امیدوارم مخابرات نامحدود رو دوباره بیاره ، اصلا من نمیتونم دانلود نداشته باشم :n28::n28: کاشکی حضوری تمدید نمیزدم
:n28:

ممنون احسان جان که کمک کردی.
پس باید یه تستی باید بزنم روی دابکو.
راستی من زنگ زدم مخابرات امام حسین (مرکز پیش شماره 355) گفتن شرکت سفیر ارتباط هستش که اینترنت ADSL میده. فکر کنم این شرکت ، اینترنت مخابرات رو میفروشه چون گفت برو اونجا درخواست بده تا ببینیم جای خالی داریم تا بهت اینترنت بدیم.

اینترنت مخابرات الان در چه سطحی است؟

بازم ممنون

amin7x
20-06-2014, 12:42
الان زنگ زدم به 2020 گفتن که شرکت آشنای اول کار های پشتیبانی رو انجام میده و شرکت سفیر ارتباط کار های نصب و راه اندازی و فروش.

تعرفه های آشنای اول رو دیدم خیلی خوب بود.

MJYousefi
20-06-2014, 17:48
الان زنگ زدم به 2020 گفتن که شرکت آشنای اول کار های پشتیبانی رو انجام میده و شرکت سفیر ارتباط کار های نصب و راه اندازی و فروش.

اُسکُل‌ت کردن خبر نداری پس :)) اگه اینا زیر یوغ آشنای اول بودن ، تعرفه هاشون خیلی متعادل تر بود ؛ کجای تعرفه های اینا شبیه تعرفه های آشنای اوله ؟ از آشنای اول فقط یه بنر زدن جلوی مخابرات کل استان که تو رسالت جنوبیه ، ولی تعرفه ها و نرخ ها کلا یچیز دیگه ست

MJYousefi
20-06-2014, 17:51
ممنون احسان جان که کمک کردی.
پس باید یه تستی باید بزنم روی دابکو.
راستی من زنگ زدم مخابرات امام حسین (مرکز پیش شماره 355) گفتن شرکت سفیر ارتباط هستش که اینترنت ADSL میده. فکر کنم این شرکت ، اینترنت مخابرات رو میفروشه چون گفت برو اونجا درخواست بده تا ببینیم جای خالی داریم تا بهت اینترنت بدیم.

بازم ممنون

خط من هم 355 هست ، زنگ زدم دابکو گفت باید بری تو لیست انتظار چون پورت خالی ADSL نداریم ، باید منتظر بشید یکی درخواست جمع‌آوری بده بعد شما رو بجاش رانژه کنند که البته اونم در صورتی هست که کسی جلوی شما نباشه

amin7x
20-06-2014, 22:37
ممنون ولی شما همچی گفتی غیر از جواب سوال من.

tom71
21-06-2014, 04:13
ممنون ولی شما همچی گفتی غیر از جواب سوال من.

اینترنت مخابرات در بالاترین سطح ممکن است که دیگه دوست نداری از اینترنت استفاده کنی :n02:

MJYousefi
21-06-2014, 10:45
من به دیوان عدالت اداری شکایت می‌کنم، شکایت از طریق سامانه شکایت تنظیم مقررات به جایی نمیرسه چون همۀ نامه ها و شکایت ها رو ارجاع میدن به بندرعباس و به یک آقای حسن زاده نامی !
ایشون تماس میگیره که بگه مصوبۀ 181 رو بخونید و دیگه شکایت نکنید .

Alitechno
21-06-2014, 11:39
وای خدا هر گیگ شده 3200 :n03:

amin7x
21-06-2014, 13:51
اینترنت مخابرات در بالاترین سطح ممکن است که دیگه دوست نداری از اینترنت استفاده کنی :n02:

نمیدونم چرا اینجا همه جواب ها سر بسته است!!
از مبین نت که بهتره درسته؟
پینگش چنده؟
سرعت دانلودش چنده؟

mmgh1351
22-06-2014, 09:49
سلام amin 7x
لطفا درست اطلاع رسانی کنید من به سایت آشنای اول قسمت نمایندگی ها مراجعه کردم
اصلا استان هرمزگان وجود ندارد که بخواهد کارهای پشتیبانی رو انجام بده :n04::n04::n04:

mmgh1351
22-06-2014, 09:51

سلام amin 7x
اصلا استان هرمزگان وجود ندارد که بخواهد کارهای پشتیبانی رو انجام بده :n04::n04:

amin7x
22-06-2014, 19:34
سلام amin 7x
اصلا استان هرمزگان وجود ندارد که بخواهد کارهای پشتیبانی رو انجام بده
:n04::n04:

سلام دوست عزیز
من چیزی که از 2020 شنیدم رو دارم میگم.

amin7x
25-06-2014, 00:10
دوستانی که سرویس مخابرات دارند ممنون میشم پینگشون رو اعلام کنند.

ehsanjt98
25-06-2014, 11:45
دوستانی که سرویس مخابرات دارند ممنون میشم پینگشون رو اعلام کنند.

سلام عزیزم

ساعت 12:44 ظهر (355) ، البته پینگ همیشه اینجوری نیست نهایتش که کم پیش میات 450 ، حد وسط 200 تا 350 ، بهترین حالت که من تا حالا یه بار دیدم 160 :n02:

amin جونم اگه برایه بازی میخوای خوبه ، من تویه mw3 یه کاهش دهنده ی پینگ میگرفتم پینگم 3 خط سبز بود ، برایه بازیه آنلاین توصیه میشه اما اونقدا هم عالی نیست متوسطه ، میشه اول شد تویه بازیها D:

عزیزان خبر جدیدی نشده ؟ کسی جدیدا نرفته بپرسه آقا کی نامحدود میات ؟
:n02:

امین جان سرعتشم خوبه مثلا 1 مگش اینجوریه عزیزم :

با سرورایه داخل :

با سرورایه خارج :

ولی برایه من که پر مصرفم همش حجم کم میارم اصاً اوضاعیه :(( در کل مخابرات از نظر کیفیت تویه ایران حد وسط به پایینه از نظر من ، نامردا زدن نامحدودا رو برداشتن :((

Alitechno
26-06-2014, 11:12
دوستان سرویس من از دیروز قطع شده ، الان زنگ زدم پشتیبانی میگه پرینت آخرین پرداختی رو بیار تا برات دوباره وصل کنیم. گفتن که برای همه قطع شده ، خواستم بپرسم که برای شما دوستان هم سرویستون از تاریخ 4/4 قطع شده؟

moridsl
26-06-2014, 17:43
دوستان سرویس من از دیروز قطع شده ، الان زنگ زدم پشتیبانی میگه پرینت آخرین پرداختی رو بیار تا برات دوباره وصل کنیم. گفتن که برای همه قطع شده ، خواستم بپرسم که برای شما دوستان هم سرویستون از تاریخ 4/4 قطع شده؟

مال من که وصله هنوز

ehsanjt98
27-06-2014, 02:42

سلام عزیزم 3>

آره برایه 2 تا از دوستایه منم همینو گفتن ، یکیشون که قبل از خرابی سایت از سایت اکانتشو شارژ کرده قطع کردن قراره بره فیش پرداختیو از بانک بگیرن ببره مقرشون D: ( روبرو پاساژ طباطیایی )
مثه اینکه میگن سایت خرابه چرا از طریق سایت تمدید کردین واسه همین قطع میکنن ( وقتی تویه سایت پلوتون هم میریم برایه کنترل میزنه هیچ حساب تعریف شده ای وجود نداره ، اینا واقعا نامردن ) ، ببرین وصل میکنن راحت عزیزم :n12: واسه اون یکی دوستم هم که از طریق سایت وقتی سایتو بسته شد تمدید کرده بودیم وصل کردن عزیزم ،، اصاً اینا معلوم نیست با خودشون چند چندن قطع میکنن بعد وصل میکنن
ما هم از طریق سایت تمدید میکنیم حالا نیدونم کی مارو گیر بندازن D: این دیگه خیلی نامردیه هم سایتو بستن هم نامحدود نمیدن هم قطع میکنن آقا بیاین نتو جمع کنن ببرن راحت ، مملکت گل و بلبل
یه فرضیه هست نیدونم تا چه حده : وقتی حضوری میریم تمدید میکنیم تویه سایت میزنه پرداخت رویه قبض ، اما وقتی تویه سایت نمدید کنیم با کارتهای عضو شتاب میزنه پرداخت با کارت عضو شتاب اما وقتی تو سایت میزنی از طریق قبض میزنه پرداخت از طریق قبض ینی هیچ فرقی با پرداخت حضوری نداره ، وقتی با کارت پرداخت کنیم اینا میفهمن خودمون از سایت استفاده کردیم اما اگه اون تیکه پرداخت از روی قبض رو بزنیم میگن حضوری اومدن ( نفهمیدم چی نوشتیم :n02: )

همیشه شادو عاشق و موفق باشین 3>

MJYousefi
27-06-2014, 15:17
دوستان من اینقدر پیگیر شکایت شدم و اینقدر باهاشون سرو کله زدم و اینقدر نه شنیدم که خسته شدم، رفتم تو لیست انتظار دابکو تا یه مشترک جمع آوری کنه من برم بجاش از دابکو سرویس بگیرم ، دیگه حاضر نیستم زیر بار حرف زور اینا برم :n22:
حتی ISP های خصوصی اینقد گدا گشنه نیستن که اینترنت محدود شون رو 24 ساعته گیگ کسر کنن ! اینا دیگه نوبر هستن والا !

MJYousefi
27-06-2014, 15:23
وای خدا هر گیگ شده 3200 :n03:

پلکانی شده ، خدا این تنظیم مقررات رو لعنت کنه با این مصوبه های مسخره ش ! پنج گیگ اول با این قیمتی که گفتی حساب میشه ، پنج گیگ بعدی فک کنم دو هزار و شیشصد هفتصد حساب میشه ، از گیگ دهم به بعد هزار و دویست سیصد حساب میشه گمونم ؛ انگار مثلا دو گیگ اول با دوازده گیگ بعد فرق داره
خبر مرگشون اینکارو کردن که مشترک رو وادار کنن برا اینکه ضرر نکنه بیشتر گیگ بخره
اینه که میگم اینا دزد هستن و لا غیر

amin7x
27-06-2014, 16:29
دوستان من اینقدر پیگیر شکایت شدم و اینقدر باهاشون سرو کله زدم و اینقدر نه شنیدم که خسته شدم، رفتم تو لیست انتظار دابکو تا یه مشترک جمع آوری کنه من برم بجاش از دابکو سرویس بگیرم ، دیگه حاضر نیستم زیر بار حرف زور اینا برم :n22:
حتی ISP های خصوصی اینقد گدا گشنه نیستن که اینترنت محدود شون رو 24 ساعته گیگ کسر کنن ! اینا دیگه نوبر هستن والا !

اگه گرفتی یه تست سرعت و پینگ و... بگیر بگذار اینجا ببینم چطوره.

takethatter
02-07-2014, 21:36
تجربه‌ی من با نت مخابرات که خوندنش خالی از لطف نیست: من مدت‌ها بود که از سرویس 2 مگ استفاده می‌کردم و ماهانه از طریق سایت حسابمو شارژ می‌کردم. تا اینکه فهمیدم امکان شارژ وجود نداره. به شرکت که مراجعه کردیم، معلوم شد که قراره ترافیک رایگان شبانه رو بردارن!! (در حالی که اکثر شرکت‌ها شبانه رایگان رو دارن و این قضیه، یه جورایی حق طبیعی مشترکه).

چند روزی ترافیک رایگان داشتم و دانلود می‌کردم، ولی از دیشب فهمیدم که دیگه ترافیکی وجود نداره. داداشم که به شرکت مراجعه کرده بود، می‌گفت یه سرویس 2 مگ حجم بالا (و البته قیمت بالا) دارن. حالا موندم از این سرویس استفاده کنم یا سرویس مبین نتم رو به 2 مگ ارتقا بدم و از ساعات رایگان اون استفاده کنم (قیمت ماهانه مبین نت کمتره). نت مخابرات سرعت خوب داره، ولی شبانه نداره. مبین نت سرعت نه چندان جالب، ولی شبانه داره. از طرفی، به خاطر خط 461 هیچ شرکتی بهمون نت نمی‌ده.

نمی‌دونم چرا کاربرایی مث من که پرمصرف هستن و جز دانلود فیلم و سریال از نت، سرگرمی سالم دیگه‌ای ندارن، باید همیشه مظلوم واقع بشن. حداقل می‌تونستن واسه همچین آدمایی یه سرویس درست با قیمت منطقی داشته باشن.

takethatter
06-07-2014, 00:04
من دیروز رفتم و 40 گیگ شارژ کردم. 2 مگ یه ماهه، شد 100 تومن. از همین الآن به فکر تغییر سرویسم هستم. کسی از سرویسای نامحدود فن آوا استفاده کرده؟

ehsanjt98
06-07-2014, 16:59
من دیروز رفتم و 40 گیگ شارژ کردم. 2 مگ یه ماهه، شد 100 تومن. از همین الآن به فکر تغییر سرویسم هستم. کسی از سرویسای نامحدود فن آوا استفاده کرده؟

سلام عزیزم 3>

آقا هر جا نامحدود رفتین بگین قیمتشاو این مخابرات همهمونو چپاول میکنه آخر :n02:

MJYousefi
07-07-2014, 02:58
تجربه‌ی من با نت مخابرات که خوندنش خالی از لطف نیست: من مدت‌ها بود که از سرویس 2 مگ استفاده می‌کردم و ماهانه از طریق سایت حسابمو شارژ می‌کردم. تا اینکه فهمیدم امکان شارژ وجود نداره. به شرکت که مراجعه کردیم، معلوم شد که قراره ترافیک رایگان شبانه رو بردارن!! (در حالی که اکثر شرکت‌ها شبانه رایگان رو دارن و این قضیه، یه جورایی حق طبیعی مشترکه).

چند روزی ترافیک رایگان داشتم و دانلود می‌کردم، ولی از دیشب فهمیدم که دیگه ترافیکی وجود نداره. داداشم که به شرکت مراجعه کرده بود، می‌گفت یه سرویس 2 مگ حجم بالا (و البته قیمت بالا) دارن. حالا موندم از این سرویس استفاده کنم یا سرویس مبین نتم رو به 2 مگ ارتقا بدم و از ساعات رایگان اون استفاده کنم (قیمت ماهانه مبین نت کمتره). نت مخابرات سرعت خوب داره، ولی شبانه نداره. مبین نت سرعت نه چندان جالب، ولی شبانه داره. از طرفی، به خاطر خط 461 هیچ شرکتی بهمون نت نمی‌ده.

نمی‌دونم چرا کاربرایی مث من که پرمصرف هستن و جز دانلود فیلم و سریال از نت، سرگرمی سالم دیگه‌ای ندارن، باید همیشه مظلوم واقع بشن. حداقل می‌تونستن واسه همچین آدمایی یه سرویس درست با قیمت منطقی داشته باشن.

ما هم با همین مشکل مواجه شدیم ، گیگ وایمکس از گیگ ADSL گرونتره عزیز ، هر گیگ وایمکس مبین نت از هر گیگ تصویب شده برای ADSL گرونتر درمیاد

takethatter
07-07-2014, 12:05
سلام عزیزم 3>

آقا هر جا نامحدود رفتین بگین قیمتشاو این مخابرات همهمونو چپاول میکنه آخر :n02:

سلام دوست عزیز. من امروز با شرکت فن آوا تماس گرفتم. سرویسای نامحدودشون رو 6 ماهه و یه ساله دارن که قیمت 6 ماهشو پرسیدم. گفتن اشتراک 1 به 3 حدود یه میلیون! :n04: درمیاد و اشتراک 1 به 8 هم میشه 280 تومن. خط 461 رو هم پشتیبانی نمی‌کنن. :n02: قضیه‌ی تغییر سرویسم هم منتفی شد، چون مشکل سرویس فعلیم حل شده.

takethatter
07-07-2014, 12:16
ما هم با همین مشکل مواجه شدیم ، گیگ وایمکس از گیگ ADSL گرونتره عزیز ، هر گیگ وایمکس مبین نت از هر گیگ تصویب شده برای ADSL گرونتر درمیاد

حرفتون کاملاً درسته. طرح 1 مگ 18 گیگ 6 ماهه مبین نت داشتم. 10 گیگ شارژ کردم، شد 100 تومن. خدا رو شکر، فردا تموم می‌شه. مبین نت تو این دو سال فقط پس‌رفت داشته. ترجیح می‌دم 100 تومن بدم مخابرات و سرعت 200 بگیرم تا بدم مبین نت و سرعت 10 کیلوبایت بهم بده. :thumbsdow

starpars
07-07-2014, 19:11
سلام دوست عزیز. من امروز با شرکت فن آوا تماس گرفتم. سرویسای نامحدودشون رو 6 ماهه و یه ساله دارن که قیمت 6 ماهشو پرسیدم. گفتن اشتراک 1 به 3 حدود یه میلیون! :n04: درمیاد و اشتراک 1 به 8 هم میشه 280 تومن. خط 461 رو هم پشتیبانی نمی‌کنن. :n02: قضیه‌ی تغییر سرویسم هم منتفی شد، چون مشکل سرویس فعلیم حل شده.

280 تومن واسه نامحدود 6 ماهه هست؟چه سرعتی؟
1 مگ باشه خوبه

takethatter
08-07-2014, 00:36
280 تومن واسه نامحدود 6 ماهه هست؟چه سرعتی؟
1 مگ باشه خوبه

بله، سرویس 1 مگ هست (فراموش کردم بنویسم).

starpars
08-07-2014, 18:56
مخابرات 512 با 4 گیگ ترافیک در میاد 20 تومن

فن آوا 512 نامحدود زده 24.500 تومن

بعد سایت فن آوا توی جدولش قسمت سرویس حجمی زده 512 8 گیگ 29.900 تومن!!!

به احتمال زیاد به قول دوستان، نامحدود درصورتی 24.500 ماهیانه حساب میشه که 6 ماهه بگیری
البته اگه مثل سریع سیستم (شاتل) بعد حجم مشخصی سرعتش افت نکنه که خوبه

pinkdreammss
17-07-2014, 14:57
سلام عزیزم

ساعت 12:44 ظهر (355) ، البته پینگ همیشه اینجوری نیست نهایتش که کم پیش میات 450 ، حد وسط 200 تا 350 ، بهترین حالت که من تا حالا یه بار دیدم 160 :n02:

amin جونم اگه برایه بازی میخوای خوبه ، من تویه mw3 یه کاهش دهنده ی پینگ میگرفتم پینگم 3 خط سبز بود ، برایه بازیه آنلاین توصیه میشه اما اونقدا هم عالی نیست متوسطه ، میشه اول شد تویه بازیها D:

آقا جریان این کاهش دهنده پینگ چیه ؟ میشه اسم برنامه ش رو بگی؟
مرسی.

binaafarin
21-07-2014, 18:21
من از پارس انلاین میخوام بیام مخابرات
یه طرحی گذاشته واسه مله رمضون دوبرابر سرعت اشنای اول
توی سایت مخابرات هرمزگانم بود
ولی زنگ زدم2020 گفت هنوز چیزی بما اعلام نشده
گفتم از اول ماه رمضون اومده طرحش گفت ما خبر نداریم
تو سایت خودشون گذاشتن میگن ماخیر ندارم نوبره والا

pinkdreammss
23-07-2014, 22:24
ظاهرا سامانه اینترنتی رو دوباره بستن. فقط برای من اینطوره یا برای همه اینجوری شده ؟

fabregasmm
24-07-2014, 13:15
سلام به همه دوستان
من می خوام از مخابرات امام حسین برم تازه خط تلفن بگیرم فقط هم برا adsl کسی اطلاع نداره چه شماره هایی داره اصلا امیدی هست به adsl ??
پیش شماره دست خدمون هست ؟؟ :n27:

binaafarin
24-07-2014, 13:53
این شرکت سفیر که کارهای مخابراتو انجام میده شمارش چنده ادرسش کجاست؟

Panther_X
24-07-2014, 20:51
تقریبا 2-3روزه سرعت خیلی پایین اومده پینگ هم خیلی بالا رفته, برای شما هم همینطوره؟!

tom71
24-07-2014, 22:02
دوستان حجم اینترنتیم تکون نمیخوره کم نمیشه ؟ رو 825 مگ قفل کرده؟:n04:
پرداخت از طریق قبض هم برداشتن دوباره سامانه تمدید خراب شده .:n02:

pinkdreammss
24-07-2014, 22:20
دوستان حجم اینترنتیم تکون نمیخوره کم نمیشه ؟ رو 825 مگ قفل کرده؟:n04:
پرداخت از طریق قبض هم برداشتن دوباره سامانه تمدید خراب شده .:n02:

تایید میشه. البته تلفنی هم چک کن ببین ازونجا هم همین رو میگن؟ چون امکان نداره حجم کم نشه. احتمال خیلی زیاد مشکل از خود سامانه اینترنتیه.

pinkdreammss
24-07-2014, 22:21
تقریبا 2-3روزه سرعت خیلی پایین اومده پینگ هم خیلی بالا رفته, برای شما هم همینطوره؟!

من 1 مگ دارم سرعت خوبه ولی پینگ افتضاح بالاست. 300 تا 500

binaafarin
25-07-2014, 12:42
من 1 مگ دارم سرعت خوبه ولی پینگ افتضاح بالاست. 300 تا 500
دوست عزیز شما ازکدوم مرکز مخابراتی هستی؟
اینترنت رو ازکجا باید خرید خود مخابرات یا شرکت سفیر این شرکت سفیر ادرسش کجاست؟
توی سایت مخابارت بنر طرح اشنای اول با دو بربر سرعت خریداری شده وجود دداره اینجا میدن؟

pinkdreammss
26-07-2014, 10:24
دوست عزیز شما ازکدوم مرکز مخابراتی هستی؟
اینترنت رو ازکجا باید خرید خود مخابرات یا شرکت سفیر این شرکت سفیر ادرسش کجاست؟
توی سایت مخابارت بنر طرح اشنای اول با دو بربر سرعت خریداری شده وجود دداره اینجا میدن؟

باید از همین شرکت بگیری. اینا پیمانکار مخاربرات هستن. روبه رو پاساژ طباطبائی. یه کوچه هست اولین در سمت راست برو بالا.

binaafarin
26-07-2014, 11:23
کلا چطوره دوست عزیز زاضی کننده هست؟
بالاترین سرعتی که میده چنده؟4مگ و10مگم داره؟
از جشنواره تابستانه خبر نداری؟

pinkdreammss
26-07-2014, 15:54
من از سرعت 1 مگ راضی ام ولی پینگ افتضاحه. (اگر بخوای آنلاین بازی کنی). ولی خدمات خیلی بد. قیمت بسیار بالا. و تعرفه هاشون هم خیلی محدوده. قبلا نامحدود میدادن برداشتن. تعرفه های تخفیفی میدادن که برداشتن. ترافیک رایگان شبانه میدادن که فکر میکنم برداشته شده! هیچگونه ارزشی برای مشتری قائل نیستن. من بخاطر پیش شماره ای که دارم فقط میتونم از مخاربرات بگیرم. در مورد بقیه اطلاعی ندارم . بالاترین سرعت هم 2 مگ میدن. جشنواره تابستونی هم من چیزی نشنیدم. منبع ؟

binaafarin
26-07-2014, 17:50
یک مگ ماهی چند در اومد؟ سرعت دانلودت شبا چنده؟دو مگ چنده؟
این تعرفه هاش اصلا کجا نوشته یک تعرفه هست مال چند سال پیش فکر کنم تو سایت
طرح تابستونی اینجا:
یا
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا ایدی یاهو نداری؟

pinkdreammss
26-07-2014, 19:18
یک مگ ماهی چند در اومد؟ سرعت دانلودت شبا چنده؟دو مگ چنده؟
این تعرفه هاش اصلا کجا نوشته یک تعرفه هست مال چند سال پیش فکر کنم تو سایت
طرح تابستونی اینجا:
یا
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا ایدی یاهو نداری؟

داداش خودت داری میگی مال چند سال پیش! فکر نمیکنم از جشنواره خبری باشه. قیمت هارو درست خاطرم نیست یه سر پاشو برو بپرس خوب.

binaafarin
26-07-2014, 19:47
زنگ زدم 2020 بعد 20نفر جواب دادن: ما چیزی نمیدونیم

گفتم اصلاثبت نام دارین؟ گفت نمیدونم ما کارهای پشتبیانی رو فقط انجام میدیم
گفت پس چیکار کنم گت زنگ بزن سفیر
گفتم شمارش؟ گفت ازمخایرات بگیر زنگ زدم گوشی رو برنمیدارن صبح و بعد از ظهر
نمیدونم یدگه

moridsl
28-07-2014, 02:30
پنل جدید مخابرات
سرویس های جدیدی اضافه کردن ولی بدون نامحدود
به دزدیشون همچنان دارن ادامه میدن ولی ......
پسورد import
یوزر همراه با پیش شماره

dj77
28-07-2014, 02:32
پنل جدید مخابرات

دوستان هرمزگانی اگر به دلیل برچیده شدن اینترنت نامحدود از مخابرات هرمزگان شکایت دارید می تونید شکایت خودتونو در صفحه اجتماعی وزیر ارتباطات به نشانی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید. هیچ شرکتی که قبلاً داشته اینترنت نامحدود ارایه میداده حق حذف تعرفه خودشو به هر دلیلی نداره !

maxis13
28-07-2014, 04:05
سلام دوستان من تازه عضو شدم از الان هرکسی سوال درباره اینترنت مخابرات داره به من بگه تا حدی که بتونم جواب میدم فقط خواهشی که ازتون دارم توهین بهمخابرات نکنید چون منم جزیی از مخابراتم اگرم اومد اینجا اطلاعاتی که دارمو در اختیار شما بزارم وگرنه هیچ سودی واسه من نداره
خلاصه اگه سوالی دارین من در خدمتم

pinkdreammss
28-07-2014, 09:43
پنل جدید مخابرات
پسورد import
یوزر همراه با پیش شماره

ممنون بابت اطلاع رسانی

pinkdreammss
28-07-2014, 10:00
کسی در مورد این طرج نقره ای یا طلایی اطلاعی نداره ؟ قضیه چیه؟

binaafarin
28-07-2014, 12:42
سلام دوستان من تازه عضو شدم از الان هرکسی سوال درباره اینترنت مخابرات داره به من بگه تا حدی که بتونم جواب میدم فقط خواهشی که ازتون دارم توهین بهمخابرات نکنید چون منم جزیی از مخابراتم اگرم اومد اینجا اطلاعاتی که دارمو در اختیار شما بزارم وگرنه هیچ سودی واسه من نداره
سلام دوست عزیز
چخوبه که شما امدید شما از بندرعباس هستید؟
سروریس های داررای شبانه رایگان با سرعت بالا ی 2 مگ چیا دارید؟

binaafarin
28-07-2014, 12:50
پنل جدید مخابرات
پسورد import
یوزر همراه با پیش شماره

یوزر نیم چیه متوجه نشدم
همراه با پیش شماره یعنی چی؟
شماره موبایل با صفر
یا شماره موبایل اولش کد شهر
یا؟

binaafarin
28-07-2014, 15:06
شرکت سفیر یا همون2020 میگه ما فعلا ثیت نام نمیکنیم
بعنی چی اخه؟از طریق سایت نمیشه ثبت نام کرد؟ قالب سایتهم عوض شده

starpars
28-07-2014, 16:05
شما از مخابرات هستی؟؟
از سایت قبلی چند وقت پیش 2 ماه یعنی 2 تا 7500 تومن با مالیاتش میشه 16 تومن سرویس رو شارژ کردم اونجا برام زده تا برج 7 سرویس دارم
الان توی سیستم جدیدتون نوشته 9 روز تا انتهای اعتبار وقت دارید!!!!
اگه میخوای کسی بهتون توهین نکنه سامانه هاتونو درست کنید
لطف کن اینو درستش کن

binaafarin
28-07-2014, 17:39
شما از مخابرات هستی؟؟
از سایت قبلی چند وقت پیش 2 ماه یعنی 2 تا 7500 تومن با مالیاتش میشه 16 تومن سرویس رو شارژ کردم اونجا برام زده تا برج 7 سرویس دارم
لطف کن اینو درستش کن

عزیز شما راضیی از مخابرات؟
سرعت شب روزت چنده چه سرویسی داری؟
قطعی زیاد داره؟
الان مثل اینکه فرمت سایت کلا عوض شده برید تو سایت مخابرات وقتی میزنید ای دی اس ال سوییچ میشه روی اشنای اول

moridsl
28-07-2014, 19:45
یوزر نیم چیه متوجه نشدم
همراه با پیش شماره یعنی چی؟
شماره موبایل با صفر
یا شماره موبایل اولش کد شهر
یا؟
یوزر همون شماره تلفن خط تلفنتونه،که تو پنل قبلی میرفتی توش یعنی همون شماره خط تلفنتون با پیش شماره761

binaafarin
28-07-2014, 20:19
من اصلا مشترک مخابرت نیستم
تازه میخوام بیام که اصلا ثیت نام نمیکنن
الان اوضا چطوریه چه سرویسایی داره
من یک سرویس باسرعت بالا میخوام که شیانه رایگان باشه
طرح بکساله هم لازم باشه میگیرم
فقط سرعت بالا باشه

moridsl
28-07-2014, 20:55
فقط سرعت بالا باشه
سرعت چند وقتی هست که به شدت افتضاحه
شبانه رایگان هم نداره
نیای بهتره
اون اقایی که خودشون گفتن تو مخابراتن به سوالاتون جواب میدن ، بپرسین شاید چیزی دستگیرتون شد
من و بقیه افراد این تاپیک از مخابرات به شدت.............................

binaafarin
28-07-2014, 21:00
شما کدوم مرکز مخابراتی من ولی عصرم سرععتتون چقده؟ دانلود روزانه و شبانه؟

binaafarin
28-07-2014, 21:02
یک عکس اگر ممکنه از پنات بذار ببینیم چه سرویسایی داره 10و5مگو داره تو سیستم؟برای سفارش

moridsl
28-07-2014, 21:18
شما کدوم مرکز مخابراتی من ولی عصرم سرععتتون چقده؟ دانلود روزانه و شبانه؟
امام حسین
512 دارم سرعت بن 10 تا 20 کیلو بایتهمین دو هفته پیش از هفتاد هشتاد کم تر نمیشد فرقی هم نمینه زیاد بین روزانه شبانه

maxis13
28-07-2014, 21:20
سلام دوست عزیز بله بندرعباس هستم
دوس عزیز مخابرات جدیدا سرویس 5مگ و 10 مگ ارایه کرده من خودم 10 مگ استفاده میکنم برای باز کردن سایت خوبه و دانلودش سرعت رو 300 هست و اینکه این سرویس ها شبانه رایگان نداره اما تا سرویس 2مگ اگر 1ساله یا 6 ماهه بگیرین از ساعت 1 تا 7 صبح رایگانه

maxis13
28-07-2014, 21:21
طرح های نقره ای یا طلایی مال سال پیشهالان طرح های جدید اومده

moridsl
28-07-2014, 21:25
طرح های نقره ای یا طلایی مال سال پیشهالان طرح های جدید اومده

میتونم بپرسم چرا نامحدود نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اگه جواب اینو بدید که همه قانع بشن دستو میبوسیم

maxis13
28-07-2014, 21:26
سلام دوست عزیز من همچین دسترسی ندارم من اگه اینجا هستم برای راهنمایی شما اومدم
برای مشکل شما باید بگم همین متنی رو که نوشتین روی یه برگه بنویسید و زیرش امضا کنید و شنبه صبح به مخابرات که رسالته برید و ساختمان شماره 2 پیش آقای توحیدی یا خانوم بیژنی برید و اون برگه رو تحویلش یدین این زمان براتون بر میگرده

maxis13
28-07-2014, 21:29
میتونم بپرسم چرا نامحدود نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اگه جواب اینو بدید که همه قانع بشن دستو میبوسیم

دوست عزیز ایشالله بزودی طرح نامحدود منصفانه اجرا خواهد شد

maxis13
28-07-2014, 21:30
شما از مخابرات هستی؟؟
لطف کن اینو درستش کن
برای مشکل شما باید بگم همین متنی رو که نوشتین روی یه برگه بنویسید و زیرش امضا کنید و شنبه صبح به مخابرات که رسالته برید و ساختمان شماره 2 پیش آقای توحیدی یا خانوم بیژنی برید و اون برگه رو تحویلش یدین این زمان براتون بر میگرده

maxis13
28-07-2014, 21:31
سلام دوست عزیز
چخوبه که شما امدید شما از بندرعباس هستید؟
سروریس های داررای شبانه رایگان با سرعت بالا ی 2 مگ چیا دارید؟

دوس عزیز مخابرات جدیدا سرویس 5مگ و 10 مگ ارایه کرده من خودم 10 مگ استفاده میکنم برای باز کردن سایت خوبه و دانلودش سرعت رو 300 هست و اینکه این سرویس ها شبانه رایگان نداره اما تا سرویس 2مگ اگر 1ساله یا 6 ماهه بگیرین از ساعت 1 تا 7 صبح رایگانه

moridsl
28-07-2014, 21:37
دوست عزیز ایشالله بزودی طرح نامحدود منصفانه اجرا خواهد شد
انشاالله
امیدوارم دیگه قیمت سرویسای نامحدودتون رو بالاتر نبرید

maxis13
28-07-2014, 21:37
فقط سرعت بالا باشه

دوست عزیز سلام فعلا به دلیل افت سرعت و تعویض پنل ثبت نام انجام نمیشه و بزودی شروع میشه سرعتم هم با تعویض پنل خوب شده
شما میتونن با گرفتن یک ساله یا 6 ماهه از شبانه رایگان استفاده کنید

maxis13
28-07-2014, 21:39
انشاالله
امیدوارم دیگه قیمت سرویسای نامحدودتون رو بالاتر نبرید
ایشالله من هم امیدوارم

maxis13
28-07-2014, 21:41
سرعت چند وقتی هست که به شدت افتضاحه
شبانه رایگان هم نداره
نیای بهتره
اون اقایی که خودشون گفتن تو مخابراتن به سوالاتون جواب میدن ، بپرسین شاید چیزی دستگیرتون شد
من و بقیه افراد این تاپیک از مخابرات به شدت.............................
مینونم بدونم طرحی که الان استفاده میکنید چیه؟

moridsl
28-07-2014, 21:53
مینونم بدونم طرحی که الان استفاده میکنید چیه؟

تو پنل زده standard internet prepaid 93
ولی تعرفه ی قبلیم فک کنم تعرفه ی 181 بود که الانم دارم که چن روز دیگه حجمش تموم میشه بعد میرم رو این استاندارد

maxis13
28-07-2014, 21:59
ولی تعرفه ی قبلیم فک کنم تعرفه ی 181 بود که الانم دارم که چن روز دیگه حجمش تموم میشه بعد میرم رو این استاندارد

میشه تو خصوصی شمارتو بدی که دقیق نگاه کنم
اگه هم که اعتماد نداری به احتمال زیاد شبانه رایگان دارین و اینکه اگر الان افت سرعت دارین وقتی رفتید تو همون تعرفه جدید سرعت درست میشه البته اگه تعرفه جدید 6 ماه یا 1 ساله باشه از شبانه رایگان میتوانید استفاده کنید

maxis13
28-07-2014, 22:09

میشه تو خصوصی شمارتو بدی که دقیق نگاه کنم
اگه هم که اعتماد نداری به احتمال زیاد شبانه رایگان دارین و اینکه اگر الان افت سرعت دارین وقتی رفتید تو همون تعرفه جدید سرعت درست میشه البته اگه تعرفه جدید 6 ماه یا 1 ساله باشه از شبانه رایگان میتوانید استفاده کنید

moridsl
28-07-2014, 22:28
تعرفه جدیدم سه ماهه هسته و متاسفانه اطلاع رسانی نمیکنن که شبانه تو شیش ماهه و بکساله رایگانه.اگه مییدونستم شیش ماهه میگرفتم.الان ۵۱۲ هستم ولی جدیده یک مگه که امیدوارم بهتر بشه
الان تو گوگل سرچ میکنی عکس ببینی فقط دو سه تا عکس نشون میده که نشون میده چقدر سرعت پایینه در صورتی که قبلا باز میکرد اکثر عکسارو.
در حال حاضر همین الان سرعت به شدت هر چه تمام پایینه
الانم این تعرفه هستم
تعرفه 181 سازمان تنظيم مقررات/tarafe norozi 93

maxis13
28-07-2014, 22:40
تعرفه جدیدم سه ماهه هسته و متاسفانه اطلاع رسانی نمیکنن که شبانه تو شیش ماهه و بکساله رایگانه.اگه مییدونستم شیش ماهه میگرفتم.الان ۵۱۲ هستم ولی جدیده یک مگه که امیدوارم بهتر بشه
الان تو گوگل سرچ میکنی عکس ببینی فقط دو سه تا عکس نشون میده که نشون میده چقدر سرعت پایینه در صورتی که قبلا باز میکرد اکثر عکسارو.
در حال حاضر همین الان سرعت به شدت هر چه تمام پایینه
الانم این تعرفه هستم
تعرفه 181 سازمان تنظيم مقررات/tarafe norozi 93
اهان درسته یکم این افت داره ولی اون جدیده سرعت واقعیه
ایشالله تا 3 ماه ذیگه نامحدود برگرده

starpars
28-07-2014, 23:48
ما دو ماه دیگه مکانمون عوض میشه خطمون از 5420 میره سمت الهیه 4 رقم اولش میشه 4352
حالا امکانش هست اینترنت رو منتقل کنم روی اون خط (هر دو خط بنام یک نفره)
باید از اول ثبت نام کنم؟
اصلا به اونجا سرویس میده مخابرات؟

binaafarin
28-07-2014, 23:55

سلام عزیز
منمون بایا پاسخگویی
گفتید سرعت 10مگ 300اه؟ بنظر خیلی کم نیست برای 10مگ؟
اگه این طور باشه 2مگ باید 100 باشه:n03:؟
خیلی کمه من سرعت بالا میخام تا 4 مگ راه نداره با شیانه بدین؟

pinkdreammss
29-07-2014, 18:14

سلام دوست عزیز. من توی سامانه سرعت 5 و 10 مگ نمیبینم. میشه راهنمایی کنی؟ در ضمن چرا قیمت ها دوباره رفته بالا؟! 1 مگ 32 گیگ یک ماهه 80000 تومان!!!!!!!

maxis13
30-07-2014, 01:41
ما دو ماه دیگه مکانمون عوض میشه خطمون از 5420 میره سمت الهیه 4 رقم اولش میشه 4352
حالا امکانش هست اینترنت رو منتقل کنم روی اون خط (هر دو خط بنام یک نفره)
باید از اول ثبت نام کنم؟
اصلا به اونجا سرویس میده مخابرات؟

بله امکانش هست شما میرید شرکت و درخواست جابجایی میدید
من خودم الهیه هستم و اینجا میتونید استفاده کنید

maxis13
30-07-2014, 01:50
سلام دوست عزیز. من توی سامانه سرعت 5 و 10 مگ نمیبینم. میشه راهنمایی کنی؟ در ضمن چرا قیمت ها دوباره رفته بالا؟! 1 مگ 32 گیگ یک ماهه 80000 تومان!!!!!!!

سلام
باید به شرکت مراجعه کنید برای 5 مگ یا 10 مگ
قیمتها مثل همون قبله تغییر نکرده

pinkdreammss
30-07-2014, 11:38
سلام
باید به شرکت مراجعه کنید برای 5 مگ یا 10 مگ
قیمتها مثل همون قبله تغییر نکرده

قیمت های تعرفه 5 و 10 مگ چطوریاست ؟

starpars
30-07-2014, 13:36
بله امکانش هست شما میرید شرکت و درخواست جابجایی میدید
من خودم الهیه هستم و اینجا میتونید استفاده کنید

"اولا بماند که باید یک ربع گوشی دستت باشه تا نوبتت برسه، توی عمرم هیچ شرکتی رو ندیدم که سانترالش اینجوری باشه شرکت باید پشتیبانی فنیش با فروشش و چیزای دیگش جدا باشه منی که سوالم مربوط به فروش و ثبت نامه و فنی نیست هم باید کلی منتظر بمونم نوبتم شه."

در هر صورت من چند روز پیش زنگ زدم 2020 گفت اصلانم نمیشه
گفت شما باید بری از اول ثبت نام کنید گفتم خب بنام یک نفره چه لزومی داره میگه نه باید بیای ثبت نام کنی بعد گفتم خب بیام ثبت نام کنم دیگه میشه مشکلی نیست؟
گفت نخیر آقا الانم ثبت نام نمیکنیم خدافظ

بعد شما میگی توهین نکنین
شما به من بگو من با این جماعت مخابرات چیکار کنم پیش کی برم؟؟؟

binaafarin
30-07-2014, 13:36
دوست عزیز5 مگم شبانه رایگان نداره؟

binaafarin
30-07-2014, 13:39
این زنایی که توی 2020 هستند خیلی بد اخلاق و خشن هستند
میگن الان ثیت نام نداریم
پس کی دارین ؟ نمیدونیم
این مخایرات معلوم هست چیکار داره میکنه؟
از یک طرف تبلیغات زده همه جا تو ی سایتش از طرفیم تا زنگ میزنی میگه نداریم

pinkdreammss
30-07-2014, 20:51
آقا جریان چیه حجم من کم نمیشه تو سامانه جدیدشون.

moridsl
31-07-2014, 01:47
مال منم همینطور بود کم نمیشد.منم خوشحال زدم دانلود روز بعد که رفتم دیدم ، دیدم از یک و نیم گیگ دویست مگ مونده.گول نخوری فکر کنی کم نمیشه.کم میشه

pinkdreammss
31-07-2014, 10:25
مال منم همینطور بود کم نمیشد.منم خوشحال زدم دانلود روز بعد که رفتم دیدم ، دیدم از یک و نیم گیگ دویست مگ مونده.گول نخوری فکر کنی کم نمیشه.کم میشه

کم که میشه! فقط نشون نمیده. درستش نمیکنن چرا.

maxis13
31-07-2014, 11:42
قیمت های تعرفه 5 و 10 مگ چطوریاست ؟
یستگی داره چند ماه با چند گیگ بخوای

maxis13
31-07-2014, 11:46
"اولا بماند که باید یک ربع گوشی دستت باشه تا نوبتت برسه، توی عمرم هیچ شرکتی رو ندیدم که سانترالش اینجوری باشه شرکت باید پشتیبانی فنیش با فروشش و چیزای دیگش جدا باشه منی که سوالم مربوط به فروش و ثبت نامه و فنی نیست هم باید کلی منتظر بمونم نوبتم شه."

در هر صورت من چند روز پیش زنگ زدم 2020 گفت اصلانم نمیشه
گفت شما باید بری از اول ثبت نام کنید گفتم خب بنام یک نفره چه لزومی داره میگه نه باید بیای ثبت نام کنی بعد گفتم خب بیام ثبت نام کنم دیگه میشه مشکلی نیست؟
گفت نخیر آقا الانم ثبت نام نمیکنیم خدافظ

بعد شما میگی توهین نکنین
شما به من بگو من با این جماعت مخابرات چیکار کنم پیش کی برم؟؟؟

دوست عزیز 2020 دست شرکت خصوصی سفیر ارتباظ اول تماس یه کد پیگیری بهتون میده
اینجور جواب دادن خلاف قانونه اون کسی کهتلفن جواب میده وظیفشه درست جواب مشترک بده
انتظار موندن هم بخاطر اینکه تازه سامانه عوض شده بخاطر همین زیاد زنگ میخوره
شما یه کار میتونید حضوری به شرکت مخابرات برین و از شرکت شکایت کنید البته با شکایت نامه کتبی که به کارتون رسیذگی بشه

maxis13
31-07-2014, 11:47
دوست عزیز5 مگم شبانه رایگان نداره؟
نهمتاسفانع 5 مگ و 10 مگ شبانه رایگان نداره

maxis13
31-07-2014, 11:52
این زنایی که توی 2020 هستند خیلی بد اخلاق و خشن هستند
میگن الان ثیت نام نداریم
پس کی دارین ؟ نمیدونیم
این مخایرات معلوم هست چیکار داره میکنه؟
از یک طرف تبلیغات زده همه جا تو ی سایتش از طرفیم تا زنگ میزنی میگه نداریم
یه چیزایی هست که من نباید بگم ولی میگم تا براتون روشن بشه
حدود 6ماهی هست یه هکر حرفه ای پیدا شده که پنل قبلی مخابراتو -- کرده و تونسته باهاش همه کار کنه مخابراتم تا فهمید شروع به جابجایی پنل کرد البته قبلش هم ثبت نام رو متوقف کرد اون بنده خدایی که از تهران اومده برای جابجایی پنل ها متاسفانه کامل کارشو انجام نداده و نصفه کاره ولش کرده رفت بخاطر همین یکم زمان میبره تا همچی درست بشه
این زنایی که میگی بداخلاق شدن بخاطر شلوغی سرشونه اخه از بس توضیح دادن کچل شدن:n02:
ناسلامتی 40 هزار مشترک adsl تو استانه

maxis13
31-07-2014, 11:54

خیالت راحت کمش میکنن :n02:

binaafarin
31-07-2014, 12:08
ممنون از توضیحاات ماکسیس جان
اقا موقعی که ثبت نام شد پارتی ما بشو کار ما رو زود راه بندازن
من یکم عجله دارم چون دارم با پارس انلاین اذیت میشم
ایا میشه من از یه مخابرات دیگه مثل امام خمینی(سه راه جهانبار) خط جدیدی بگیرم؟ ما سمت سورو هستیم اون مخابراتم بما نزدیکه تقریبا توی اون مخابرات بیشتر شرکت ها مثل شاتل و فن اوا و اسیا تک هم سرویس میدن
یا نمیدونم همین خطمو خالی کنم برای مخابرات نظرت چیه؟

pinkdreammss
31-07-2014, 13:48
خیالت راحت کمش میکنن :n02:

مثلا 5 مگ، یک ماهه ، 8 گیگ حجم.

maxis13
31-07-2014, 19:28
ممنون از توضیحاات ماکسیس جان
اقا موقعی که ثبت نام شد پارتی ما بشو کار ما رو زود راه بندازن
من یکم عجله دارم چون دارم با پارس انلاین اذیت میشم
ایا میشه من از یه مخابرات دیگه مثل امام خمینی(سه راه جهانبار) خط جدیدی بگیرم؟ ما سمت سورو هستیم اون مخابراتم بما نزدیکه تقریبا توی اون مخابرات بیشتر شرکت ها مثل شاتل و فن اوا و اسیا تک هم سرویس میدن
یا نمیدونم همین خطمو خالی کنم برای مخابرات نظرت چیه؟
دقیق درباره تلفنا خبر ندارم
چشم هروقت ثبت نام شروع شد خبرت میکنم

maxis13
31-07-2014, 19:30
مثلا 5 مگ، یک ماهه ، 8 گیگ حجم.

میشه35100 تومن

fb20
01-08-2014, 10:03
maxis13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مطمئنی سرعت دانلود 10 مگ رو 300 ـــه اگه اینطور باشه ارزش نداره اینترنت 2 مگم رو عوض کنم چون سرعت من با دو مگ روی 260ـــــه حدودا

pinkdreammss
01-08-2014, 12:47
maxis13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مطمئنی سرعت دانلود 10 مگ رو 300 ـــه اگه اینطور باشه ارزش نداره اینترنت 2 مگم رو عوض کنم چون سرعت من با دو مگ روی 260ـــــه حدودا

من خودم 1مگ دارم سرعت دانلود روی 160 ، اصولا 10 مگ باید روی 1 باشه.

pinkdreammss
01-08-2014, 12:48
میشه35100 تومن

جناب داستان پینگ حیلی بالا چیه؟ چرا اینقدر پینگ بالاست ؟

starpars
01-08-2014, 12:52
چند روزه هر چند دیقه یه بار بعضی سایتا رو نمیاره من مجبورم با ف* یلتر شکنی چیزی بازکنم سایتارو

pinkdreammss
01-08-2014, 17:40
چند روزه هر چند دیقه یه بار بعضی سایتا رو نمیاره من مجبورم با ف* یلتر شکنی چیزی بازکنم سایتارو

تایید میشه! اوضاع اینترنت مخابرات بد که بود هیچ ، بدتر هم شده. فقط سر پول گرفتن و کلاه برداری حاضر و آماده ان ، ولی موقع خدمات و سرویس دهی که میرسه همه چی افتضاح!

tom71
01-08-2014, 20:33
یه مشت کلاه بردار و دزد

mili1000
01-08-2014, 23:21
زنگ زدم 2020 بهم گفتن تو همين هفته درست ميشه.....

pinkdreammss
02-08-2014, 01:38

چی درست میشه؟

maxis13
02-08-2014, 02:21

این جور که من تست کردم اینجوری بود البته سرعت باز کردن سایتش خیلی عالی بود مثلا من با یه فیلترشکن رایگان سایت یوتیوب راحت باز میکردمو بدون توقف نگاه میکردم
به نظر منم همین 2 مگ کافیه

maxis13
02-08-2014, 02:30

این چیزی که من تست کردم اینجوریه ولی سرعت سایت یاز کردنش عالیه

maxis13
02-08-2014, 02:31
جناب داستان پینگ حیلی بالا چیه؟ چرا اینقدر پینگ بالاست ؟

شما مگه نمگین سرعت دانلودتون رو 160 هست؟
پس دیگه نباید مشکلی داشته باشین

maxis13
02-08-2014, 02:34

همه سایتا نیست سایت گوگل اینجوریه با یکم سرچ تو گوگل میفهمید مشکل کار از کجاست بدلیل اینکه ایرانو جزو کشورها نمیدونن

maxis13
02-08-2014, 02:37
تایید میشه! اوضاع اینترنت مخابرات بد که بود هیچ ، بدتر هم شده. فقط سر پول گرفتن و کلاه برداری حاضر و آماده ان ، ولی موقع خدمات و سرویس دهی که میرسه همه چی افتضاح!

نمیدونم شما چه اضراری دارید به اینجور حرف زدن شما خودتون میگین سرعت دانلودتون با سرعت 1 مگ 160 هست پس فک نکنم مشکلی داشته باشید
نمیخوام توهین کنم ولی مشکل اکثر مردم اینه آگاهی کافی ندارن

maxis13
02-08-2014, 02:38
یه مشت کلاه بردار و دزد

ممنونم:n02:

maxis13
02-08-2014, 02:39

ایشالله
منم فردا حتما پیگیری میکنم و خبرشو اطلاع میدم

pinkdreammss
02-08-2014, 02:50
نمیدونم شما چه اضراری دارید به اینجور حرف زدن شما خودتون میگین سرعت دانلودتون با سرعت 1 مگ 160 هست پس فک نکنم مشکلی داشته باشید
نمیخوام توهین کنم ولی مشکل اکثر مردم اینه آگاهی کافی ندارن

داداش سرعتم خوبه از نظر سرعت مشکلی ندارم. ولی وقتی هیچ سایتی رو باز نمیکنه و همونطوری که اوندوستمون هم گفتن باید از وی پی ان استفاده کنم تا سایت هارو باز کنه (حتی سایت های داخلی) چه فایده ای داره این سرعت؟ سرعت خوبه ولی وقتی پینگ روی 400 چطوری آنلاین بازی کنم ؟ همه چی که سرعت نیست برادر من.

maxis13
02-08-2014, 03:00
داداش سرعتم خوبه از نظر سرعت مشکلی ندارم. ولی وقتی هیچ سایتی رو باز نمیکنه و همونطوری که اوندوستمون هم گفتن باید از وی پی ان استفاده کنم تا سایت هارو باز کنه (حتی سایت های داخلی) چه فایده ای داره این سرعت؟ سرعت خوبه ولی وقتی پینگ روی 400 چطوری آنلاین بازی کنم ؟ همه چی که سرعت نیست برادر من.

در مورد اسیتا که توضیح دادم سایت گوگل مشکل داره همین الان گوگل باز نمیشه ولی سایت های دیگه باز میشه
به چیز خیلی خنده دار میگی مگه امکان داره سایت هایی که سرور ایرانی داره باز نشه و با فیلتر شکن باز بشه:n08:
در مورد اینکه شما میخواین بازی کنید بهتون توصیه میکنم که همون سرعت 10 مگ بگیرید با این شرایط با سرعت 1 مگ برای بازی جواب نمیده

abed3p
02-08-2014, 13:14
کسی ادرس جدید سایت مخابرات داره بده

binaafarin
02-08-2014, 13:34
در مورد اسیتا که توضیح دادم سایت گوگل مشکل داره همین الان گوگل باز نمیشه ولی سایت های دیگه باز میشه
به چیز خیلی خنده دار میگی مگه امکان داره سایت هایی که سرور ایرانی داره باز نشه و با فیلتر شکن باز بشه:n08:
در مورد اینکه شما میخواین بازی کنید بهتون توصیه میکنم که همون سرعت 10 مگ بگیرید با این شرایط با سرعت 1 مگ برای بازی جواب نمیده

ماکسیس جان
خبری از ثبت نام نیست هنوز؟ بعدش چقد طول میکشه که راه اندازی شه؟میشه امیدوار بود به2-3 روز؟ بعد خط من الان رانژه پارس انلاینه نمیشه خود مخابرت موقع درخواست جمعش کنه که زید طول نکشه؟

دومگ الان ماهی چنده؟

pinkdreammss
02-08-2014, 14:09

دوست گرامی منظور بنده از کیفیت پایین سرویس اینترنت مخابرات اینه که همش time out داره! یعنی نوسان داره،پایدار نیست، هروقت time out میده یعنی ارتباط قطع شده. در نتیجه = کیفیت سرویس مخابرات پایین است! حالا باز بیا بگو ما نفهمیم و سرویس مخابرات هیچ مشکلی نداره.
اینم مدرک :

pinkdreammss
02-08-2014, 14:11

اگر منظورت سامانه اینترنتی باشه:

pinkdreammss
02-08-2014, 14:26
دوستانی که لیست کامل تعرفه ها و قیمت هارو میخوان به آدرس زیر مراجعه کنن :

maysam12ms
02-08-2014, 15:34
با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم چه ساعاتی دانلود رایگئانه و از حجممون کم نمیشه؟

moridsl
02-08-2014, 19:16
با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم چه ساعاتی دانلود رایگئانه و از حجممون کم نمیشه؟
میگن که برای شش ماهه و یک ساله شبا از ساعت 1 تا 7 رایگانه
البته میگن..

binaafarin
02-08-2014, 23:05
الان قیمتها دقیقا همین قیمتهاییه که تو سایت اشنای اول امده یعنی اینجا:؟

بعدش این گیگ های ماهیانه رو اگر استفاده نکنی سوخت میشه یا به ماه بعد منتقل میشه؟

بعد توی مخابرات مثل پارس انلاین خطوط رو بالاتر از سرعت های خریداری شده میبندن
مثلا مال من الان روی 9مگ بسته شده ولی من512 خریداری کردم اگر چه عملا سرعت من در روز بالای200 و درشب تایم رایگان بالای35 نیست

moridsl
03-08-2014, 00:09
همین چن روز پیش به امید تغییر سرعت دانلود از 512 رفم رو یک مگ
شرعت خیلی خوب و منظقی بود مخصوصا سرعت دانلود 100 به بالا بود ولی چن ساعته باز سرعت دانلود افت شدیدی کرده
اومده رو ده.دارم پیر میشم کم کم
همش وعده و وعید
تا کی اخه؟؟؟

Panther_X
03-08-2014, 10:49
تقریبا دو هفته پیش اینترنتو شارژ کردم (2مگ دو ماهه)حدود 3-4 روز بعدش سرعتش بشدت افت کرد بطوری که از حدود 230 اومد رو 10-20 کیلوبایت تماس گرفتم با 2020 گفتن مشکل بوجود اومده تا شنبه هفته بعد حل میشه(یعنی شنبه هفته قبل). درست نشد بازم تماس گرفتیم گفتن تا پایان هفته درست میشه, من از دوشنبه بندر نبودم امروز برگشتم هنوز هم درست نشده!

maxis13
03-08-2014, 10:57

10.8.206.66
این آدرسشه

maxis13
03-08-2014, 11:01
ماکسیس جان
خبری از ثبت نام نیست هنوز؟ بعدش چقد طول میکشه که راه اندازی شه؟میشه امیدوار بود به2-3 روز؟ بعد خط من الان رانژه پارس انلاینه نمیشه خود مخابرت موقع درخواست جمعش کنه که زید طول نکشه؟

دومگ الان ماهی چنده؟
ثبت نام اینجور که حرفاشه هفته دیگه شروع میشه
نه برادر اول باید درخواست تخیله از شرکت بکنی

maxis13
03-08-2014, 11:03

بستگی داره چه طرحی استفاده میکنید اگه طرحتون شامل باشه از 1 تا 7 رایگانه

maxis13
03-08-2014, 11:05
میگن که برای شش ماهه و یک ساله شبا از ساعت 1 تا 7 رایگانه
البته میگن..
طبق اخرین خبرا مثل اینکه رایگانو واسه طرح های جدید برداشتن
اگه من اینو گفتم الان میگم این طرح شبانه رایگان وجود نداره

Panther_X
03-08-2014, 11:21
تقریبا دو هفته پیش اینترنتو شارژ کردم (2مگ دو ماهه)حدود 3-4 روز بعدش سرعتش بشدت افت کرد بطوری که از حدود 230 اومد رو 10-20 کیلوبایت تماس گرفتم با 2020 گفتن مشکل بوجود اومده تا شنبه هفته بعد حل میشه(یعنی شنبه هفته قبل). درست نشد بازم تماس گرفتیم گفتن تا پایان هفته درست میشه, من از دوشنبه بندر نبودم امروز برگشتم هنوز هم درست نشده! الان باید چکار کنم؟!

maxis13
03-08-2014, 11:28
دوستانی که لیست کامل تعرفه ها و قیمت هارو میخوان به آدرس زیر مراجعه کنن :

البته این قیمتها بجز 8% ارزش افزودست

maxis13
03-08-2014, 11:29
الان قیمتها دقیقا همین قیمتهاییه که تو سایت اشنای اول امده یعنی اینجا:؟

بعدش این گیگ های ماهیانه رو اگر استفاده نکنی سوخت میشه یا به ماه بعد منتقل میشه؟

بعد توی مخابرات مثل پارس انلاین خطوط رو بالاتر از سرعت های خریداری شده میبندن
مثلا مال من الان روی 9مگ بسته شده ولی من512 خریداری کردم اگر چه عملا سرعت من در روز بالای200 و درشب تایم رایگان بالای35 نیست
اینجور که معلومه ماه تموم بشه گیگ میسوزه

maxis13
03-08-2014, 11:31
همین چن روز پیش به امید تغییر سرعت دانلود از 512 رفم رو یک مگ
شرعت خیلی خوب و منظقی بود مخصوصا سرعت دانلود 100 به بالا بود ولی چن ساعته باز سرعت دانلود افت شدیدی کرده
اومده رو ده.دارم پیر میشم کم کم
همش وعده و وعید
تا کی اخه؟؟؟

اینترنت که شما از مخابرات میگیرید 1 به 10 هست و سرعت بستگی به ساعت استفاده میباشد معمولا عصر سرعت پایینه

maxis13
03-08-2014, 11:34
تقریبا دو هفته پیش اینترنتو شارژ کردم (2مگ دو ماهه)حدود 3-4 روز بعدش سرعتش بشدت افت کرد بطوری که از حدود 230 اومد رو 10-20 کیلوبایت تماس گرفتم با 2020 گفتن مشکل بوجود اومده تا شنبه هفته بعد حل میشه(یعنی شنبه هفته قبل). درست نشد بازم تماس گرفتیم گفتن تا پایان هفته درست میشه, من از دوشنبه بندر نبودم امروز برگشتم هنوز هم درست نشده!

درسته حق با شماست بعد اینکه سامانه عوض شد این مشکل برای بعضی از خطوط پیش اومده و در تلاش برای درست کردنش هستن شما اگه شما میخواین سریع کار درست بشه طرح رو عوض کنید درست میشه

maxis13
03-08-2014, 11:35
دوستان دیگه الان سرویس رایگان شبانه وجود نداره فقظ مخصوص ماه رمضان بود

Panther_X
03-08-2014, 11:36
درسته حق با شماست بعد اینکه سامانه عوض شد این مشکل برای بعضی از خطوط پیش اومده و در تلاش برای درست کردنش هستن شما اگه شما میخواین سریع کار درست بشه طرح رو عوض کنید درست میشه

الان باید دقیقا چکار کنم؟یعنی مجددا از طریق سامانه اینترنتو شارژ کنم؟علاوه بر هزینه ای که قبلا پرداخت کردم؟

binaafarin
03-08-2014, 12:11

مکسیس جان بدون شبانه که فایده نداره!
مخابراتم عمدا ماه رمضون ثبت نام نکرد که شبانه نده؟؟؟:n13:
یعنی کلا توی جشنواره ها ثبت نام نمیکنه؟
واسه 5 مگ مجوز م میخواد؟

pinkdreammss
03-08-2014, 12:51
اینجور که معلومه ماه تموم بشه گیگ میسوزه

کاملا در اشتباه هستید شما! اگر از چیزی اطلاع ندارید لطفا به اشتباه اطلاع رسانی نکنید.

به ماه بعد منتقل میشه. شما وقتی حجم خریداری میکنید اختیار این رو دارید که هر زمانی که خواستید ازین حجم استفاده کنید. چه الان چه سال دیگه!

pinkdreammss
03-08-2014, 12:56
واسه 5 مگ مجوز م میخواد؟

دوست من. اگر ساکن بندرعباس هستید یه سر برید شرکت و تمام سوالاتتون رو بپرسید. چون کارمندان اونجا در جریان تمام طرح ها وتعرفه های مختلف هستند. کارتون خیلی سریع تر راه میوفته تا ابنکه بخواید از افرادی که اطلاعات کافی ندارند پرس و جو کنید.

starpars
03-08-2014, 14:17
ویرایش: پست تکاری

starpars
03-08-2014, 14:19
یه سوالی دارم
من پایان سال 92 توی همون سامانه قبلی حدود 80 گیگ ترافیک داعمی توی حسابم بود (پولشو ازم گرفته بودن) اینور سال که شد و پشتیبانی رو دادن دست یه شرکت دیگه و طرحها رو عوض کردن
بعد توی اردیبهشت 93 وقتی من خواستم تمدید کنم 70 گیگ ترافیکی که توی حسابم بود و من استفاده نکرده بودم رو سوزوندن و فقط 10 گیکشو برام گذاشتن هرچی هم گفتیم گفتن نه باید بسوزونیم (این حق الناسیه که به گردن مسئولین مخابراتو اون شرکت پشتیبانیه)
حالا راهی هست شکایتی چیزی کنم ؟؟؟؟؟؟
چون واقعا زوره، 1 مگ دارم من 80 تومن میدادم حسابمو شارژ میکردم اینا همش پولای من بود که ازم دزدیده شد مثل آب خوردن

tom71
03-08-2014, 15:45
قبل از پنلشون جدیدشون 4 گیگ شارژ کرده بودم الان که پنل جدید ریختند دوباره پول گرفتند تکلیف 4 گیگ من چی شد ؟؟
کلاه بردارن دیگه

binaafarin
04-08-2014, 00:12
دوست من. اگر ساکن بندرعباس هستید یه سر برید شرکت و تمام سوالاتتون رو بپرسید. چون کارمندان اونجا در جریان تمام طرح ها وتعرفه های مختلف هستند. کارتون خیلی سریع تر راه میوفته تا ابنکه بخواید از افرادی که اطلاعات کافی ندارند پرس و جو کنید.

سلام دوست عزیز
فرصت نمیکنم برم زنگم زدم اصلا خیلی هولهولکی گفتند ثبت نام نداریم تعرفه ها مشخص نیست

MJYousefi
04-08-2014, 01:38
یه نامه می‌نویسی میگی من اینقد گیگ و اینقد زمان خریدم که به پانل جدید منتقل نشده ، که خدا بدونه کی منتقل کنن ، یا مثل من درخواست جمع آوری خط میدی و پولت رو با عصبانیت پس میگیری

MJYousefi
04-08-2014, 01:39
قبل از پنلشون جدیدشون 4 گیگ شارژ کرده بودم الان که پنل جدید ریختند دوباره پول گرفتند تکلیف 4 گیگ من چی شد ؟؟ کلاه بردارن دیگه یه نامه می‌نویسی میگی من اینقد گیگ و اینقد زمان خریدم که به پانل جدید منتقل نشده ، که خدا بدونه کی منتقل کنن ، یا مثل من درخواست جمع آوری خط میدی و پولت رو با عصبانیت پس میگیری

MJYousefi
04-08-2014, 01:57
در باب خدمات اینترنت پرسرعت مخابرات و شرکت پیمانکار

پشتیبانی : مزخرف
پاسخ‌گویی : مزخرف
پیگیری : مزخرف
سامانۀ مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) : مزخرف
تعرفه ها و قیمت گیگ : مزخرف به معنای واقعی کلمه !

من نمی‌دونم واقعا دل شما به چی خوشه که هنوز دارید از مخابرات استفاده می‌کنید ! یحتمل پول کلانی دارید
من نه کارمند سرویس دهندۀ دیگه ای هستم ، نه از کسی پول میگیرم اینا رو بنویسم
پنج سال از مخابرات سرویس گرفتم ، از زمانی که هنوز هیچ CRM وجود نداشت و اینترنت مخابرات بدون نام کاربری و کلمۀ عبور توزیع میشد ، تا الان که تعرفه ها اینقد گرون شده و هیچ کس ( حتی سازمان محترم تنظیم مقررات ) پاسخ درستی به شاکی ها نمیده
سه ماه تحمل این وضعیت واقعا از کشش اعصاب من یکی که خارج بود ، شما رو نمیدونم

شاتل به هر دری میزنه رضایت مشتری رو جلب کنه ، همینطور پارس آنلاین ، همینطور آسیاتک و ... ولی مخابرات 100 درجه زیر استاندارد یک سرویس دهندۀ واقعی داره به شما سرویسی با کیفیت افتضاح و پکت لاس بالا میده و شما در کمال تعجب حاضرید این وضعیت رو تحمل کنید ؟!

توصیۀ من اینه : به فکر جمع آوری باشید، چون نه تنظیم مقررات طرف مشتری رو می‌گیره نه مخابرات از رو میره

pinkdreammss
04-08-2014, 09:44
در باب خدمات اینترنت پرسرعت مخابرات و شرکت پیمانکار

پشتیبانی : مزخرف
پاسخ‌گویی : مزخرف
پیگیری : مزخرف
سامانۀ مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) : مزخرف
تعرفه ها و قیمت گیگ : مزخرف به معنای واقعی کلمه !

من نمی‌دونم واقعا دل شما به چی خوشه که هنوز دارید از مخابرات استفاده می‌کنید ! یحتمل پول کلانی دارید
من نه کارمند سرویس دهندۀ دیگه ای هستم ، نه از کسی پول میگیرم اینا رو بنویسم
پنج سال از مخابرات سرویس گرفتم ، از زمانی که هنوز هیچ CRM وجود نداشت و اینترنت مخابرات بدون نام کاربری و کلمۀ عبور توزیع میشد ، تا الان که تعرفه ها اینقد گرون شده و هیچ کس ( حتی سازمان محترم تنظیم مقررات ) پاسخ درستی به شاکی ها نمیده
سه ماه تحمل این وضعیت واقعا از کشش اعصاب من یکی که خارج بود ، شما رو نمیدونم

شاتل به هر دری میزنه رضایت مشتری رو جلب کنه ، همینطور پارس آنلاین ، همینطور آسیاتک و ... ولی مخابرات 100 درجه زیر استاندارد یک سرویس دهندۀ واقعی داره به شما سرویسی با کیفیت افتضاح و پکت لاس بالا میده و شما در کمال تعجب حاضرید این وضعیت رو تحمل کنید ؟!

توصیۀ من اینه : به فکر جمع آوری باشید، چون نه تنظیم مقررات طرف مشتری رو می‌گیره نه مخابرات از رو میره

بعضی از ماها مثل خود من تنها گزینه ای که دارن مخایرات هست بخاطر پیش شماره. چاره ای نیست جز سوختن و ساختن.

starpars
04-08-2014, 14:44
آره مشکل پیش شمارست وگرنه که خیلیا رفته بودن مثلا فن آوا
مبین نت هم که هم گرونه هم دیگه آشغال شده

tom71
05-08-2014, 01:16
یه نامه می‌نویسی میگی من اینقد گیگ و اینقد زمان خریدم که به پانل جدید منتقل نشده ، که خدا بدونه کی منتقل کنن ، یا مثل من درخواست جمع آوری خط میدی و پولت رو با عصبانیت پس میگیری
20 بار بهشون گفتم هنوز درست نکردن
از کجا میخوای بگیری نت ؟شبانه داره ؟
کسی از سریع سیستم نداره ؟

oxin50
05-08-2014, 01:32
دوستان مخابرات اصلا نگیرید بنده شارژ انلاین زدم به پشتبیان می گه هیچ پولی نیامد 3 روز گذشت پول نه تو حسابم اومد و نه ترافیک فعال کردند برام

pinkdreammss
05-08-2014, 11:33
افت شدید سرعت و کانشکن دائما time out میشه. کسی این مشکل رو داره؟

maxis13
05-08-2014, 15:16
الان باید دقیقا چکار کنم؟یعنی مجددا از طریق سامانه اینترنتو شارژ کنم؟علاوه بر هزینه ای که قبلا پرداخت کردم؟
فعلا به نظز من صبر کن

maxis13
05-08-2014, 15:17
واسه 5 مگ مجوز م میخواد؟

نه عمدا وجود نداشت متاسفانه ایران یعنی تهران خودتونم میدونید
فعلا که جلو 5 و 10 مگ رو گرفتن

maxis13
05-08-2014, 15:19
کاملا در اشتباه هستید شما! اگر از چیزی اطلاع ندارید لطفا به اشتباه اطلاع رسانی نکنید.

به ماه بعد منتقل میشه. شما وقتی حجم خریداری میکنید اختیار این رو دارید که هر زمانی که خواستید ازین حجم استفاده کنید. چه الان چه سال دیگه!

دوست عزیز من گفتم اونی که میدونمو میگم حالا شما شاید بیشتر بدونید که خیلی هم خوبه

maxis13
05-08-2014, 15:21
یه سوالی دارم
من پایان سال 92 توی همون سامانه قبلی حدود 80 گیگ ترافیک داعمی توی حسابم بود (پولشو ازم گرفته بودن) اینور سال که شد و پشتیبانی رو دادن دست یه شرکت دیگه و طرحها رو عوض کردن
بعد توی اردیبهشت 93 وقتی من خواستم تمدید کنم 70 گیگ ترافیکی که توی حسابم بود و من استفاده نکرده بودم رو سوزوندن و فقط 10 گیکشو برام گذاشتن هرچی هم گفتیم گفتن نه باید بسوزونیم (این حق الناسیه که به گردن مسئولین مخابراتو اون شرکت پشتیبانیه)
حالا راهی هست شکایتی چیزی کنم ؟؟؟؟؟؟
چون واقعا زوره، 1 مگ دارم من 80 تومن میدادم حسابمو شارژ میکردم اینا همش پولای من بود که ازم دزدیده شد مثل آب خوردن
میتونید به شرکت مخابرات برید و اونجا شکایت کنید به نظرم به جوابی برسید
پیش آقای توحیدی یا خانوم بیژنی برید

maxis13
05-08-2014, 15:22
قبل از پنلشون جدیدشون 4 گیگ شارژ کرده بودم الان که پنل جدید ریختند دوباره پول گرفتند تکلیف 4 گیگ من چی شد ؟؟
کلاه بردارن دیگه

شما میتونید برید شرکت درخواست بدین اون 4 گیگ بر میگرده بهتون

Panther_X
05-08-2014, 23:46
فعلا به نظز من صبر کن

تا کی صبر کنیم؟! الان دو هفته گذشته!

moradib
06-08-2014, 13:36
بهترین سرویس دهنده اینترنت تو بندرعباس چیه؟
از بین شاتل و پارس انلاین و فن اوا کدوم بهتره؟

starpars
06-08-2014, 21:48
خب بسلامتی امروز مخابرات یه بلای دیگه سر من آورد

قبلا گفته بودم توی پنل قبلی تا آبان شارژ کرده بودم ولی توی پنل جدید تا 15 مرداد زده بود که هزار بار بهشون زنگ زدم گفتن صبر کنید درست میشه
گفتم 15 هم داره تموم میشه ها گفت پس شما واسه اینکه قطعی نداشته باشین فعلا 1 ماه دیگه شارژ کنید تا 2 ماه شارژ قبلیتون بعدا برگردونیم، گفت ولی اگه 1 ماهه شارژ کنی باید 3 گیگ هم ترافیک بخری.

خلاصه من که 4 گیگ ترافیک داشتم فقط زمان نداشتم امروز رفتم 1 ماهه با سه گیگ گرفتم که در کمال ناباوری دیدم 4 گیگ قبلیم پریده و فقط 3 گیگ ترافیک دارم الان!!!!!!!!!!!

Panther_X
07-08-2014, 00:45
الان دو هفتست سرعت من از حدود 250 اومده رو 17-18 کیلوبایت بر ثانیه با پشتیبانی هم تماس میگیری فقط میگن مشکل سراسریه تا پایان هفته حل میشه! وسه شما هم همینجوریه یا نه مشکلی از نظر افت سرعت ندارین؟

dj77
07-08-2014, 02:09

قبلا گفته بودم توی پنل قبلی تا آبان شارژ کرده بودم ولی توی پنل جدید تا 15 مرداد زده بود که هزار بار بهشون زنگ زدم گفتن صبر کنید درست میشه
گفتم 15 هم داره تموم میشه ها گفت پس شما واسه اینکه قطعی نداشته باشین فعلا 1 ماه دیگه شارژ کنید تا 2 ماه شارژ قبلیتون بعدا برگردونیم، گفت ولی اگه 1 ماهه شارژ کنی باید 3 گیگ هم ترافیک بخری.

خلاصه من که 4 گیگ ترافیک داشتم فقط زمان نداشتم امروز رفتم 1 ماهه با سه گیگ گرفتم که در کمال ناباوری دیدم 4 گیگ قبلیم پریده و فقط 3 گیگ ترافیک دارم الان!!!!!!!!!!!

چه باحاله بندرعباس دیگه آخرشه :n08: دیگه نمی دونن چه جوری پول زور بگیرن طرف سرویس خریده 2بار باید پول بده! عجب....

pinkdreammss
07-08-2014, 09:34
الان دو هفتست سرعت من از حدود 250 اومده رو 17-18 کیلوبایت بر ثانیه با پشتیبانی هم تماس میگیری فقط میگن مشکل سراسریه تا پایان هفته حل میشه! وسه شما هم همینجوریه یا نه مشکلی از نظر افت سرعت ندارین؟

تایید میشه سرعت اومده پایین.

MJYousefi
07-08-2014, 10:49
دوستان مخابرات اصلا نگیرید بنده شارژ انلاین زدم به پشتبیان می گه هیچ پولی نیامد 3 روز گذشت پول نه تو حسابم اومد و نه ترافیک فعال کردند برام

منم همچین مشکلی داشتم، قضیه بخاطر تغییر سیستم اکانتینگ کوفتی شون بود، که کلی از گیگ و زمان ها اینجوری جابجا شد، برا منم به حسابم نیامد، دیگه خیلی عصبی شدم

MJYousefi
07-08-2014, 10:53
طبق اخبار موثق این خبر رو بهتون میدم که بخاطر کثرت شکایات از شرکت سفیر ارتباط که نمایندۀ توزیع اینترنت پرسرعت مخابرات در بندرعباس -پیمانکار توزیع اینترنت مخابرات- هست، دستور پلمپ این شرکت از تنظیم مقررات رادیویی جنوب شرق کشور به سازمان تعزیرات حکومتی فرستاده شده و به زودی این شرکت پلمپ میشه ظاهرا
دلم خنک شد ؛ حداقل پونزده هزار تومن پولم رو هاپولی کردن، این علاوه بر این فروش گیگ ناعادلانه شون هست که در کمال پر رویی و وقاحت زیر بارش هم نمیرن و میگن ما کارمون قانونیه !
این قانون بخوره تو سرشون

MJYousefi
07-08-2014, 10:59
دوستان هرمزگانی اگر به دلیل برچیده شدن اینترنت نامحدود از مخابرات هرمزگان شکایت دارید می تونید شکایت خودتونو در صفحه اجتماعی وزیر ارتباطات به نشانی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید. هیچ شرکتی که قبلاً داشته اینترنت نامحدود ارایه میداده حق حذف تعرفه خودشو به هر دلیلی نداره !

خدا خیرت بده! من دو ماهه دارم گلومو پاره میکنم میگم اینا حق ندارن تعرفه ها رو حجمی خالی کنن، هیچکس زیر بار نمیره که!

MJYousefi
07-08-2014, 11:06

اینو باید همکاران شما پُشت تلفن به مشترک بگن که خلایق رو علاف نکنن که بیان محل شرکت و توی شرکت شما در حدی ازدحام نشه که دو سه ساعت توی جمعیت علاف بشند، شرکت سفیر ارتباط باید اعتراف کنه به بی نظمی و بی برنامگی ، اینا توهین نیست، واقعیتی هست که هیچوقت زیر بارش نرفته

MJYousefi
07-08-2014, 11:13
یه چیزایی هست که من نباید بگم ولی میگم تا براتون روشن بشه
حدود 6ماهی هست یه هکر حرفه ای پیدا شده که پنل قبلی مخابراتو -- کرده و تونسته باهاش همه کار کنه مخابراتم تا فهمید شروع به جابجایی پنل کرد البته قبلش هم ثبت نام رو متوقف کرد اون بنده خدایی که از تهران اومده برای جابجایی پنل ها متاسفانه کامل کارشو انجام نداده و نصفه کاره ولش کرده رفت بخاطر همین یکم زمان میبره تا همچی درست بشه
این زنایی که میگی بداخلاق شدن بخاطر شلوغی سرشونه اخه از بس توضیح دادن کچل شدن:n02:
ناسلامتی 40 هزار مشترک adsl تو استانه

1. سی آر ام مخابرات افتضاحه، پی اچ پی تا حد متوسط بلد باشی و یکم کنجکاوی کنی، خلاص می‌شه والا!
2. اینم راه حل داشت، اگر مخابرات به تمام مشترکین ش فقط یه اسم ام اس اطلاع رسانی می‌فرستاد که آقا قضیه اینه، دیگه این همه ازدحام تماس و سئوال پیش نمیومد، مدیریت بحران بلد نیستند، همین

MJYousefi
07-08-2014, 11:17
اینترنت که شما از مخابرات میگیرید 1 به 10 هست و سرعت بستگی به ساعت استفاده میباشد معمولا عصر سرعت پایینه

تنظیم مقررات مگه نگفته استاندارد ضریب اشتراک یک به هشت نباید بیشتر باشه ؟!

MJYousefi
07-08-2014, 11:22
20 بار بهشون گفتم هنوز درست نکردن
از کجا میخوای بگیری نت ؟شبانه داره ؟
کسی از سریع سیستم نداره ؟

آقا یا خانم ماکسیس یه راه حل دادن، گفتند برید مخابرات کل اونجا پیش یه خانوم یا یه آقایی ، نامه رو مستقیم بدید به اونا تا اعمال کنند

MJYousefi
07-08-2014, 11:24

افت شدید سرعت و کانشکن دائما time out میشه. کسی این مشکل رو داره؟

ویژگی بارز اینترنت مخابرات -که فکر کنم فقط تو بعضی از مراکز مخابراتی اینجوریه!- پکت لاس بالاست، با این اینترنت شما نمی‌تونی تماس وایبری یا ویدئو کنفرانس داشته باشی، شاید سرعت دانلود خوب باشه ولی در حالت کلی اینترنت با کیفیتی نیست

MJYousefi
07-08-2014, 11:28

هر دم از این باغ بَری می‌رسد، منم قربانی همین بی نظمی و بی تدبیری اینها شدم ، دیگه حاضر نیستم برگردم به مخابرات، تا زمانی که مطمئن نشدم نظم در سرویس دهی به این خراب شده برگشته، حتی اگه بیس مگ اینترنت با قیمت ارزون هم بدن، اصلا ارزش نداره ازشون سرویس بگیرید

pinkdreammss
08-08-2014, 10:43
آقا این سامانه جدیدشون چرا هر چند روز یک بار مقدار حجم مصرف شده رو آپدیت میکنه ؟ تو سامانه قبلی به صورت دینامیک مقدار مصرفی ثانیه به ثانیه قابل مشاهده بود. ولی تو این سیستم جدیدشون مثل اینکه استاتیک باشه و به صورت دستی آپدیت میشه! این چه مسخره بازی ای دیگه. به راحتی میتونن سر ملت کلاه بزارن سر همین مشکل حجم دزدی کنن. عجب!

hamid.gs
09-08-2014, 14:40
آقا این سامانه جدیدشون چرا هر چند روز یک بار مقدار حجم مصرف شده رو آپدیت میکنه ؟ تو سامانه قبلی به صورت دینامیک مقدار مصرفی ثانیه به ثانیه قابل مشاهده بود. ولی تو این سیستم جدیدشون مثل اینکه استاتیک باشه و به صورت دستی آپدیت میشه! این چه مسخره بازی ای دیگه. به راحتی میتونن سر ملت کلاه بزارن سر همین مشکل حجم دزدی کنن. عجب!

به صورت دستی آپدیت نمیشه، پس از هر بار دیسکانکت شدن خودکار آپدیت میشه، البته با چند دقیقه تاخیر

king_siavash
09-08-2014, 14:59
سلام دوستان
من دیروز با پشتیبانی ۲۰۲۰ تماس گرفتم گفتن هیچ کدوم از تعرفه ها حتی ۶ ماهه و یکساله شبانه رایگان ندارند و سرویس های ۵ و ۱۰ مگ هنوز راه اندازی‌نشده و کسی‌هم نخریده
جریان چیه ؟!:n28::n13:

hamid.gs
09-08-2014, 15:02
سلام دوستان
من دیروز با پشتیبانی ۲۰۲۰ تماس گرفتم گفتن هیچ کدوم از تعرفه ها حتی ۶ ماهه و یکساله شبانه رایگان ندارند و سرویس های ۵ و ۱۰ مگ هنوز راه اندازی‌نشده و کسی‌هم نخریده
جریان چیه ؟!:n28::n13:

دروغ میگن که شما استفاده نکنی و مجبور بشی برای استفاده حجم بیشتری بخری
خودم تست کردم از ساعت یک تا هفت صبح رایگانه

Panther_X
09-08-2014, 16:17
این مشکل افت سرعت شدید ما هنوز هم حل نشده تماس هم میگیری درست جواب نمیدن! کسی میدونه مشکل از چیه و کی حل میشه؟

pinkdreammss
09-08-2014, 16:27
به صورت دستی آپدیت نمیشه، پس از هر بار دیسکانکت شدن خودکار آپدیت میشه، البته با چند دقیقه تاخیر

یعنی باید مودم رو روشن خاموش کنم تا آپدیت بشه مقدار حجم مصرفی؟

pinkdreammss
09-08-2014, 16:30

من اگر 6 ماهه بگیرم 1-7 صبح رایگانه دیگه ؟

hamid.gs
09-08-2014, 17:19
دیسکانکت شدن ملاکه نه خاموش کردن مودم.

تمام بسته های adsl مخابرات، یک تا هفت صبح رایگانه

mehrdad9
09-08-2014, 19:23

نیست
من که یه ماهه دارم، از وقتی که تعرفه ها جدیدشونُ گذاشتن دیگه شبانه رایگان نداره

pinkdreammss
09-08-2014, 19:37

فکر نکنم همه تعرفه ها شبانه رایگان داشته باشن.

ehsanjt98
09-08-2014, 19:45
سلام به همه ی عزیزان
کثیفترین قسمت ش اینجاس که اگه بخوای چند ماهه ( فرقی نداره یک ماه یا بالاتر ) بگیری باید حتما همراش گیگ هم بگیری خیلی دزدن
اگه حضوری هم بریم مثه سامانشونه ؟ مثلا بخوام یه ماه شارژ کنم باید 3 گیگ حداقل بگیرم یا اونجا میشه ؟

king_siavash
10-08-2014, 01:37
عجب ادمایین اینا !:n21:
تعرفه های 10 مگ هم میدن الان ؟ اگه میدن شبانه رایگان داره ؟

pinkdreammss
10-08-2014, 12:28
5 و 10 مگ نمیدن هنوز.

MJYousefi
10-08-2014, 13:40
نیست
من که یه ماهه دارم، از وقتی که تعرفه ها جدیدشونُ گذاشتن دیگه شبانه رایگان نداره

ساده اید لوح! اینا تا بابت گیگ به گیگ اینترنت از شما پول چپاول نکنند بهتون اینترنت نمیدن ! شبانۀ رایگان ؟ من با کلی آدم صحبت کردم، خیلی ریلکس میگن نمیدیم، نداریم

starpars
10-08-2014, 14:15
امروز اونجا بودم مشکل منو که باز گفتن آخر هفته
یه چیزی دیگه اینکه به مسئولش گفتم چرا ترافیک من سوخته؟
گفت توی سامانه جدید اگه زمانتون تموم بشه بعدش بخواین تمدید کنید تمام ترافیکتون میسوزه
یعنی باید قبل تموم شدن زمان برید تمدید کنید وگرنه مثل مال من که 4 گیگ داشتم همشو میسوزونن نامردااا

pinkdreammss
10-08-2014, 17:53
امروز اونجا بودم مشکل منو که باز گفتن آخر هفته
یه چیزی دیگه اینکه به مسئولش گفتم چرا ترافیک من سوخته؟
گفت توی سامانه جدید اگه زمانتون تموم بشه بعدش بخواین تمدید کنید تمام ترافیکتون میسوزه
یعنی باید قبل تموم شدن زمان برید تمدید کنید وگرنه مثل مال من که 4 گیگ داشتم همشو میسوزونن نامردااا

مگه میشه یه همچین چیزی؟ خیلی عجیب و مسخره است!

mehrdad9
11-08-2014, 01:22
ساده اید لوح! اینا تا بابت گیگ به گیگ اینترنت از شما پول چپاول نکنند بهتون اینترنت نمیدن ! شبانۀ رایگان ؟ من با کلی آدم صحبت کردم، خیلی ریلکس میگن نمیدیم، نداریم

خب منم همینُ گفتم! نمیدن، نــیـــســـت!

hosseinwanted
12-08-2014, 18:53
سلام دوستان....
یه سوال داشتم ازتون!
شما دوستان هم از این پنل استفاده میکنید؟!

اگه آره میخواستم بپرسم که آیا حجم اینترنت شما برای شما نمایش داده میشه یا مثل پنل کاربریه من ثابته؟!:n13:

pinkdreammss
12-08-2014, 21:15
اگه آره میخواستم بپرسم که آیا حجم اینترنت شما برای شما نمایش داده میشه یا مثل پنل کاربریه من ثابته؟!:n13:

داداش پنل خیلی وقته عوض شده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amo_omid
12-08-2014, 22:16
سلام
اقا من 1 ساله 2مگ گرفتم تعرفه شبانه 1تا7 بهم تعلق میگره ؟