PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان هرمزگان

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

starpars
23-10-2011, 21:39
محدودیت روزانه یعنی مثلا 256 روزی 270 مگ میتونی دانلود کنی یا 512 میتونی روزی 540 مگ بعد از اون اینترنت قطع میشه تا فردا
محدوديت ماهانه بس نبود روزانه هم گذاشتن مطمئني؟
چون من با اكانت 1 مگ تو 1 روز 2 گيگ دانلود كردم

moridsl
24-10-2011, 00:49
محدوديت ماهانه بس نبود روزانه هم گذاشتن مطمئني؟
چون من با اكانت 1 مگ تو 1 روز 2 گيگ دانلود كردم

الان من یه 512 گرفتم .روزی چقدر میتوتن دانلود کنم که تا 2 ماه بزنه؟
مگه شما نمیگید که روزی 540 مگ میتونی دانلود کنی ولی من الان 1 نیم گیگ دانلود کردم و در یک روز قطع نشد؟

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:48 AM ----------

محدودیت روزانه یعنی مثلا 256 روزی 270 مگ میتونی دانلود کنی یا 512 میتونی روزی 540 مگ بعد از اون اینترنت قطع میشه تا فردا

الان یه 512 گرفتم که 1.5 گیگ دانلود کردم و در یک روز قطع نشد و یه سوال داشتم در روز با 512 چقدر میتونم دانلود کنم که تا 2 ماه رو بزنه؟

alishoty
24-10-2011, 13:20
سلام دوباره

الان مخابرات دو نوع اکانت میده
1- کسانی که قبلا اکانت داشتن مثلا 6-7 ماه پیش که این نوع اکانتها محدودیت ماهانه داره مثلا 16 گیگ که این 16 گیگ رو میتونی توی 10 روز تموم کنی
2- کسانی که الان میخوان اینترنت مخابرات رو بگیرن (کاربران جدید) که برای این افراد به این صورته که مثلا 16 گیگ رو بر 30 روز تقسیم میکنن و میشه یه حجم روزانه و اگه یک روز از اینترنت استفاده نکنین این حجم روزانه سوخت میشه

iralvl
24-10-2011, 15:18
سلام دوباره

الان مخابرات دو نوع اکانت میده
1- کسانی که قبلا اکانت داشتن مثلا 6-7 ماه پیش که این نوع اکانتها محدودیت ماهانه داره مثلا 16 گیگ که این 16 گیگ رو میتونی توی 10 روز تموم کنی
2- کسانی که الان میخوان اینترنت مخابرات رو بگیرن (کاربران جدید) که برای این افراد به این صورته که مثلا 16 گیگ رو بر 30 روز تقسیم میکنن و میشه یه حجم روزانه و اگه یک روز از اینترنت استفاده نکنین این حجم روزانه سوخت میشه
یعنی خبری از اینترنت نا محدود نسیت؟!!!
الکی خوشحال شدیم پس

moridsl
25-10-2011, 17:09
الن یکی از دوستان به من بگه که با 512 چقدر میتونم دان کنم؟یکی میگفت 40 گیگ یکی دیگه میگفت 32 ؟کلا گیچ شدم؟
یه سوال دیگه مگه 1 به 10 نیست؟پس دیگه چرا محدودش کردن؟

iralvl
25-11-2011, 13:09
ای بابا اینا قصد ندارن نامحدود بدن
همون منوال قبل هست

moridsl
27-11-2011, 13:53
الان خودم رفتم تمدید کنم 1 مگ گرفتم با حجم 32 گیگ
یعنی 16 گیگ دریافت و 16 گیگ ارسال
بقیه هم به همین منوال 512 کلا16 گیگ

starpars
27-11-2011, 20:10
الان خودم رفتم تمدید کنم 1 مگ گرفتم با حجم 32 گیگ
یعنی 16 گیگ دریافت و 16 گیگ ارسال
بقیه هم به همین منوال 512 کلا16 گیگ
البته ماهیانه اینقدر هست واسه یه سیکل که 2 ماهه میشه 64 گیگ

moridsl
27-11-2011, 21:12
نه عزیز دو ماه 32 گیگ اون هم با 1 مگ
با 512 میشه دو ماهی 16 گیگ

starpars
27-11-2011, 21:54
نه عزیز دو ماه 32 گیگ اون هم با 1 مگ
با 512 میشه دو ماهی 16 گیگ
عجب جدیدا اینجوری شده؟
قبلا که اینطوری نبود من با 256 تا 16 گیگ دانلود کردم که 2 ماهم تموم شد
128 ماهی 1 گیگ
64 ماهی 500 MB یعنی 256 MB دریافت و 256 MB ارسال . خنده داره!!

iralvl
29-11-2011, 17:17
شرکت ها همه نا محدود میدن این مخابرات سرملت رو کلاه گذاشته
به نظر شما کدم شرکت تو بندر از همه بهتره؟

moridsl
10-12-2011, 17:41
شما چیز پی ان رو از چه سایتی میخرید و سرعتش در چه حده
من الان یه چیز پی ان دارم ولی سرعتش خیلی خیلی پایینه؟فکر کنم این مخابراتی ها پورتاشو بستن؟

starpars
10-12-2011, 18:02
شما چیز پی ان رو از چه سایتی میخرید و سرعتش در چه حده
من الان یه چیز پی ان دارم ولی سرعتش خیلی خیلی پایینه؟فکر کنم این مخابراتی ها پورتاشو بستن؟
چیز پی ان که پوکیده؟
من از هرجا که اکانت تست امتحان کردم سرعتش افتضاحه

starpars
18-12-2011, 14:40
دوستان سرعت شما هم کم شده؟
از دیروز عصر من که 1Mb دارم سرعتش دانلودم یک سوم شده با 20-30 دانلود میکنه معلوم نیست چه مرگش شده

moridsl
18-12-2011, 15:00
اره مال منم ا مگ بود که از دیروز عصر سرعتش افت شدیدی داشته
امان از دست این مسئولان بی عرضه و متوجه شدین فقط حرف میزنن و موقع عمل بهتر که نمیکنن هیچ تازه سرعت را هم کمتر میکنن
خاک بر سرشون

iralvl
18-12-2011, 16:03
بابا مسئولین مخابرات بندر که حرفم نمیزنن بهشون بگی این چه وضعیه میگن همینی که هست
سرعت افتضاح شده این چند روز

iralvl
18-12-2011, 16:12
سلام دوستان
من 1سایت دانلود زدم به آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آپلودسنتر احتصاصي هم داريم

کسایی که علاقه به همکاری دارن به من میل بزنن
ایمیلم : llvllafiia@yahoo.com (llvllafiia@yahoo.com)

mohebbinodej
19-12-2011, 10:49
این چه وضعیتیه کسی زنگ نزد ببینه چه خبره ؟
گوگل به زور باز میشه همش timeout داره:41:

starpars
20-12-2011, 14:43
من دو روز پیش رفتم گفت پورت هامون شلوغ شده اینطوری شده این شماره رو داد گفت اگه تا فردا درست نشد زنگ بزن که من هرچی زنگ زدم گوشی برنمیدارن:41:
2251962-3
کسی شماره دیگه ای نداره؟

starpars
21-12-2011, 16:07
سه شنبه، 29 آذر 1390 - 12:00

نظر مخابرات استان درباره افت سرعت اینترنت در روزهای اخیر

مدیرعامل شرکت مخابرات هرمزگان با اشاره به اختلالات چند روزه اخیر در استان ضمن بیان توضیحاتی از رفع اختلالات در پایان روز سه‌‌شنبه خبر داد.ابک تراکمه امروز در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه اختلالات اخیر در شبکه دیتای استان مربوط به عملیات‌های شرکت توسعه زیر ساخت است، اظهار داشت: طی ساز و کارهای جدید مقرر شده که پورت‌های استانی تفکیک شود که در این راستا ناگزیر تا انجام کامل عملیات‌های مدنظر باید افت دیتا را تحمل کرد. وی با بیان اینکه افت دیتا و اختلال شبکه تنها منحصر به استان هرمزگان نیست و چند استان دیگر نیز در حال حاضر با مشکلاتی روبه‌رو هستند، ابراز داشت: طی آخرین تماس‌هایی که با مرکز داشته‌ایم مقرر شده عصر روز سه‌شنبه عملیات‌ مذکور به پایان و شبکه مجدد به حالت معمول و طبیعی خود در امر دیتا بر می‌گردد.
یادآور می‌شود طی روزهای گذشته کاربران اینترنتی در هرمزگان با مشکلات عدیده‌ای به واسطه افت دیتا روبه‌رو شده‌اند.

---
دلایل کندی سرعت اینترنت در کشور از نظر مدیر شبکه ارتباطات زیرساخت
معاون بهره برداری و مدیریت شبکه ارتباطات زیرساخت در تشریح کندی سرعت اینترنت و دلایل اختلالاتی که هر از چند گاهی در این شبکه مشاهده می شود، تاکید کرد که به طور قطع زیرساخت مقصر این اختلالات نیست.
حسن شاهی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مراحل مختلف اتصال اینترنت و پهنای باند که از شبکه جهانی آغاز می شود تا سیستم توزیع در داخل کشور و در نهایت به دست کاربر نهایی می رسد، اظهار داشت: شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان نهاد حاکمیتی که شبکه مادر مخابراتی را در اختیار دارد، طبق اساسنامه خود تنها موظف است که پهنای باند اینترنت کشور را تامین کند.

برقراری ارتباط اولیه از شهرهای مرزی شمال و جنوب

این مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه برای تامین پهنای باند اینترنت کشور این شرکت از گیتهای بین المللی در شهرهای مرزی شمال و جنوب کشور ارتباط را برقرار می کند، افزود: این پهنای باند در یک بازار کاملا رقابتی از فروشندگان بین المللی خریداری می شود و از طریق این درگاهها است که به لحاط فنی کشور به شبکه اینترنت جهانی متصل می شود.

وی تاکید کرد: پهنای باند اینترنت زمانی که خریداری شده و وارد شبکه ارتباطات زیرساخت می شود شبکه ای کاملا مهندسی شده و امن است که تمامی شرایط در آن لحاظ شده تا کمترین قطعی را برای ارائه سرویس داشته باشد.

شاهی با بیان اینکه این پهنای باند در نهایت در اختیار شرکت های مخابرات استانی به عنوان تامین کنندگان نیاز کاربران نهایی و شرکت های ISP و PAP به عنوان شرکت های اینترنتی که پهنای باند اینترنت را به کاربران نهایی تحویل می دهند قرار می گیرد، اضافه کرد: در این راستا برقراری ارتباط اینترنت به 3 بخش تامین پهنای باند، توزیع از شبکه زیرساخت و تحویل این پهنای باند به اپراتورهای مربوطه که در بخش دسترسی وجود دارند، مربوط می شود.

هر اختلال به وجود آمده از ارتباطات زیرساخت نیست

معاون شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرد که بنابراین هر اختلالی که در ارتباطات اینترنتی کشور به وجود می آید الزاما آنطور که مصطلح شده و همه می گویند اختلال به وجود آمده از شرکت ارتباطات زیرساخت است، نخواهد بود.شاهی با بیان اینکه شبکه زیرساخت تنها بخشی از شبکه اینترنت است به مهر گفت: برای مثال بخش دسترسی شبکه ای کاملا توزیع شده است و ضمن آنکه شرکت های مخابرات استانی و شرکت های تامین کننده خدمات اینترنتی که مشتریان شرکت ارتباطات زیرساخت هستند خود نیز درون شبکه شان تجهیزاتی را استفاده می کنند که ممکن است با اختلال روبرو شود.

وی افزود: زمانی که اختلال یا قطعی به وجود می آید می تواند مربوط به تجهیزات شبکه دسترسی - اکسس – باشد و البته می تواند از شبکه اکسس و ارتباطات زیرساخت هم باشد و این در زمانی است که قطعی ارتباط وجود دارد نه آنکه در مواقعی که پهنای باند کم یا زیاد می شود.رک و کاربر نهایی ضرر می بینند.

...

خوب به سلامتی 3شنبه هم رد کردیم و امروز 4 شنبست مشکل هنوز پابرجاست

iralvl
22-12-2011, 02:23
سه شنبه، 29 آذر 1390 - 12:00

نظر مخابرات استان درباره افت سرعت اینترنت در روزهای اخیر

مدیرعامل شرکت مخابرات هرمزگان با اشاره به اختلالات چند روزه اخیر در استان ضمن بیان توضیحاتی از رفع اختلالات در پایان روز سه‌‌شنبه خبر داد.ابک تراکمه امروز در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه اختلالات اخیر در شبکه دیتای استان مربوط به عملیات‌های شرکت توسعه زیر ساخت است، اظهار داشت: طی ساز و کارهای جدید مقرر شده که پورت‌های استانی تفکیک شود که در این راستا ناگزیر تا انجام کامل عملیات‌های مدنظر باید افت دیتا را تحمل کرد. وی با بیان اینکه افت دیتا و اختلال شبکه تنها منحصر به استان هرمزگان نیست و چند استان دیگر نیز در حال حاضر با مشکلاتی روبه‌رو هستند، ابراز داشت: طی آخرین تماس‌هایی که با مرکز داشته‌ایم مقرر شده عصر روز سه‌شنبه عملیات‌ مذکور به پایان و شبکه مجدد به حالت معمول و طبیعی خود در امر دیتا بر می‌گردد.
یادآور می‌شود طی روزهای گذشته کاربران اینترنتی در هرمزگان با مشکلات عدیده‌ای به واسطه افت دیتا روبه‌رو شده‌اند.

---
دلایل کندی سرعت اینترنت در کشور از نظر مدیر شبکه ارتباطات زیرساخت
معاون بهره برداری و مدیریت شبکه ارتباطات زیرساخت در تشریح کندی سرعت اینترنت و دلایل اختلالاتی که هر از چند گاهی در این شبکه مشاهده می شود، تاکید کرد که به طور قطع زیرساخت مقصر این اختلالات نیست.
حسن شاهی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به مراحل مختلف اتصال اینترنت و پهنای باند که از شبکه جهانی آغاز می شود تا سیستم توزیع در داخل کشور و در نهایت به دست کاربر نهایی می رسد، اظهار داشت: شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان نهاد حاکمیتی که شبکه مادر مخابراتی را در اختیار دارد، طبق اساسنامه خود تنها موظف است که پهنای باند اینترنت کشور را تامین کند.

برقراری ارتباط اولیه از شهرهای مرزی شمال و جنوب

این مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه برای تامین پهنای باند اینترنت کشور این شرکت از گیتهای بین المللی در شهرهای مرزی شمال و جنوب کشور ارتباط را برقرار می کند، افزود: این پهنای باند در یک بازار کاملا رقابتی از فروشندگان بین المللی خریداری می شود و از طریق این درگاهها است که به لحاط فنی کشور به شبکه اینترنت جهانی متصل می شود.

وی تاکید کرد: پهنای باند اینترنت زمانی که خریداری شده و وارد شبکه ارتباطات زیرساخت می شود شبکه ای کاملا مهندسی شده و امن است که تمامی شرایط در آن لحاظ شده تا کمترین قطعی را برای ارائه سرویس داشته باشد.

شاهی با بیان اینکه این پهنای باند در نهایت در اختیار شرکت های مخابرات استانی به عنوان تامین کنندگان نیاز کاربران نهایی و شرکت های ISP و PAP به عنوان شرکت های اینترنتی که پهنای باند اینترنت را به کاربران نهایی تحویل می دهند قرار می گیرد، اضافه کرد: در این راستا برقراری ارتباط اینترنت به 3 بخش تامین پهنای باند، توزیع از شبکه زیرساخت و تحویل این پهنای باند به اپراتورهای مربوطه که در بخش دسترسی وجود دارند، مربوط می شود.

هر اختلال به وجود آمده از ارتباطات زیرساخت نیست

معاون شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرد که بنابراین هر اختلالی که در ارتباطات اینترنتی کشور به وجود می آید الزاما آنطور که مصطلح شده و همه می گویند اختلال به وجود آمده از شرکت ارتباطات زیرساخت است، نخواهد بود.شاهی با بیان اینکه شبکه زیرساخت تنها بخشی از شبکه اینترنت است به مهر گفت: برای مثال بخش دسترسی شبکه ای کاملا توزیع شده است و ضمن آنکه شرکت های مخابرات استانی و شرکت های تامین کننده خدمات اینترنتی که مشتریان شرکت ارتباطات زیرساخت هستند خود نیز درون شبکه شان تجهیزاتی را استفاده می کنند که ممکن است با اختلال روبرو شود.

وی افزود: زمانی که اختلال یا قطعی به وجود می آید می تواند مربوط به تجهیزات شبکه دسترسی - اکسس – باشد و البته می تواند از شبکه اکسس و ارتباطات زیرساخت هم باشد و این در زمانی است که قطعی ارتباط وجود دارد نه آنکه در مواقعی که پهنای باند کم یا زیاد می شود.رک و کاربر نهایی ضرر می بینند.

...

خوب به سلامتی 3شنبه هم رد کردیم و امروز 4 شنبست مشکل هنوز پابرجاست

من حاضرم سرعت پایین باشه ولی حداقل نا محدود بدن
همه جا نا محدود شده به جز بندر
بخاطر اینکه ما بندری ها صدامون در نمییاد اونا هم میزنن تو سرمون میگن همینی که هست

starpars
22-12-2011, 15:22
مخابرات همش دروغ میگه آخه مگه اینا همین قدر شعور ندارن که اگه قراره تغیراتی تعمیراتی چیزی انجام بدن قبلش مثل آدم اطلاع رسانی کنن بگن از امروز به مدت اینقدر اینترنت با اختلال مواجه میشه واقعا آدم نمیدونه چی بگه این از مخابراتمون اینم رسانه هامون : نه سایتای خبری بندر نه روزنامه هاش هیچکدوم در این مورد هیچی نمیگن نمیدونم مگه اونا از اینترنت استفاده نمیکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در هر صورت از دو حالت خارج نیست یا مسئولین درغگو هستن (بجای گفتن واقعیت میگن داره تعمیرات انجام میشه) و یا بی شعور تشریف دارن (همینقدر نمیفهمن که بعضیا بخاطر همین اختلالات ممکنه چقدر ضرر بدن)

wahid2003vj
24-12-2011, 23:59
این مخابرات هرمزگان دیگه شورش رو در آورده ؛ دانلودم اومده زیر 10 کیلوبایت.

چطوری میشه ازشون شکایت کرد؟

بچه ها بیاید همه باهم ازشون شکایت کنیم...

Cain
25-12-2011, 02:53
سلام.
سرعت دانلود منم زیر 10کیلوبایت.
تا دیروز که کلی Timeout بود اما الان خیلی کمتر Timeout میده, با این وجود هنوز سرعت دانلود کمه.
یه چیز دیگه که متوجه شدم اینه که واسه من بعضی سایتها سرعت دانلود مشکل داره امی بعضی دیگه نرماله.
شبها هم که حدود ساعت 3 کلا درست میشه تا 7:30 - 8 صبح.

saat11
29-01-2012, 18:42
سلام
کسی میدونه من چطوری می تونم حجم ترافیک و باقی مانده حسابم رو چک کنم؟:23:

saat11
04-02-2012, 19:52
سلام .
هیچکس جواب نمیده ؟ :angry:

starpars
04-02-2012, 22:56
سلام .
هیچکس جواب نمیده ؟ :angry:
برو اینجا:

saat11
05-02-2012, 13:58
برو اینجا:

سالم عزیز
ممنون از لطف شما .

moridsl
16-02-2012, 23:58
سلام یه مورد عجیب پیش اومده سرعت من 1 هست و باید10/30 تموم میشد .نموم که نشده هیچ زده تاریخ اتمام 11/30 و جالبتر اینکه دانلودم نامحدود شده و هر چی دان میکم تموم نمیشه.
الان دارم نهایت استفاده رو از دان میبرم و هر چی سر راهمه رو دانلود میکنم:20:
و دیگه پنلم بالا نمیاد

iralvl
18-02-2012, 09:02
سلام یه مورد عجیب پیش اومده سرعت من 1 هست و باید10/30 تموم میشد .نموم که نشده هیچ زده تاریخ اتمام 11/30 و جالبتر اینکه دانلودم نامحدود شده و هر چی دان میکم تموم نمیشه.
الان دارم نهایت استفاده رو از دان میبرم و هر چی سر راهمه رو دانلود میکنم:20:
و دیگه پنلم بالا نمیاد
دوست عزیز برای همه اینجوری شده
مثل اینکه مخابرات داره یه کارایی میکنه

starpars
18-02-2012, 20:05
چند وقته قاطی داره به زور وصل میشه خود به خود قطع میشه
NET BILL نمیدونم چرا دیگه گذارش ها رو نشون نمیده از 21 بهمن همونجور مونده
از همون موقع واسه من حالتpppoe جواب نمیده یعنی وصل میشه ولی هیچی دریافت نمیشه به خاطر همین با وایرلس موبایل هم نمیتونم وصل شم

iralvl
18-02-2012, 20:10
چند وقته قاطی داره به زور وصل میشه خود به خود قطع میشه
NET BILL نمیدونم چرا دیگه گذارش ها رو نشون نمیده از 21 بهمن همونجور مونده
از همون موقع واسه من حالتpppoe جواب نمیده یعنی وصل میشه ولی هیچی دریافت نمیشه به خاطر همین با وایرلس موبایل هم نمیتونم وصل شم
یه بار وصل شو به چیز پی ان بعد دوباره قطع کن شاید مشکل دریافتت حل شد

starpars
19-02-2012, 00:20
یه بار وصل شو به چیز پی ان بعد دوباره قطع کن شاید مشکل دریافتت حل شد
نه اصلا وقتی pppoe میکنم به هیچی وصل نمیشه یعنی از ip پینگ بگیرم جواب منفیه

moridsl
19-02-2012, 17:42
یعنی فردا برم یه 512 بگیرم دیگه نامحدوده؟

moridsl
24-02-2012, 21:00
اقا یه مشکل برام پیش اومد کسی میتونه کمکم کنه
وقتی اینترنت رو وصل میکنم سرعت کامپیوتر به شدت پایین میاد.ویندوز را هم عوض کردم بازم مشکل هست

iralvl
26-02-2012, 02:49
اقا یه مشکل برام پیش اومد کسی میتونه کمکم کنه
وقتی اینترنت رو وصل میکنم سرعت کامپیوتر به شدت پایین میاد.ویندوز را هم عوض کردم بازم مشکل هست
منم این مشکل رو قبلا داشتم مودمم رو عوض کردم مشکل برطرف شد

moridsl
27-02-2012, 17:07
منم این مشکل رو قبلا داشتم مودمم رو عوض کردم مشکل برطرف شد

کسی میدونه چرا اadsl اینطوری شده یه ماه پیش باید قطع میشد ولی هنوز نشده .محدودیت دانلود هم برداشنه شده.عجیب نیست؟

ehsanjt98
09-03-2012, 17:17
سلام
بچه ها من از مخابرات سرویس میگیرم چون پینگ هزار ماشالا فقط شبا از ساعت 1 تا صبحا درسته و فقط تویه این ساعت میشه آنلاین زد رفتم دابکو گرفتم کسی جدیدا دابکو داشته یا داره ؟ پینگش خوبه ؟

sajadooo
13-03-2012, 12:57
مخابرات هنوزم محدودیت دانلود داره؟آخه من چند وقته هرچی دانلود میکنم (بیشتر از 270 مگ در روز) اینترنت قطع نمیشه

moridsl
13-03-2012, 18:38
منم همین سوال رو دارم.چند مدت پیش سرویس 1 مگ داشتم که هر چی دان میکردم تموم نمیشد .و جالبتر اینکه تاریخ شارژش هم تموم شده بود ولی بازم وصل بود.ولی تازگیا قطع شد ولی بعد از یک ماه شارژ اضافه بر دو ماه ثابت.الان میخواستم بدونم نامحدوده یا محدود که اگه نامحدود باشه بزنیم تو خط دانلود .میترسم محدود باشه یی هو قطع بشه؟

starpars
14-03-2012, 23:33
مثل اینکه (85.185.178.5) net bill از کار افتاده و دیگه بروز نمیشه
کسی نمیدونه کجا باید بریم واسه کنترل حسابمون؟

Tornado2800
24-03-2012, 11:51
مثل اینکه (85.185.178.5) net bill از کار افتاده و دیگه بروز نمیشه
کسی نمیدونه کجا باید بریم واسه کنترل حسابمون؟

پنل جدید زدند
کسی ادرسشو داره؟

starpars
25-03-2012, 09:32
آدرسش اينه
Tcihadsl.ir

ali pipo
25-03-2012, 15:36
سلام دوستان الان میصرفه برم از مخابرات سرویس بگیرم یا نه؟؟ خواهشا کامل توضیح بدید

moridsl
27-03-2012, 10:14
سلام دوستان الان میصرفه برم از مخابرات سرویس بگیرم یا نه؟؟ خواهشا کامل توضیح بدید
از مخابرات بگیری بهتره.من خودم الان یه 512 دارم دو ماهه با 32 گیگ ترافیک .رفتم تو پنلم میخواستم تعرفه گیگ های دیگه رو ببینم که انتخاب کردم سرعت 512 با 96 گیگ ترافیک و 6 ماهه محاسبه کرد شد 133 هزار تومن.شما همین سرویس رو بخواهید از یه شرکتی جایی بگیری خیلی بیش تر از مخابرات در میاد برات
یعنی هر گیگ 1200 تومن

moridsl
03-04-2012, 02:46
تازگی نمیتونم وارد بشم
نسخه برنامه با نسخه پایگاه داده همسان نیست. لطفا با راهبر سامانه تماس گیرید.

amin8424
04-04-2012, 07:57
کسی میدونه چرا اadsl اینطوری شده یه ماه پیش باید قطع میشد ولی هنوز نشده .محدودیت دانلود هم برداشنه شده.عجیب نیست؟ عجیب که هست عجیبتر مسئولان دست و پا چلفتی مخابرات هستند که یا دیر دیر قطع می کنند یا خیلی زود

xlife
06-04-2012, 19:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کارباهاش چجوره

xlife
07-04-2012, 16:41
بندریا خوابید یا بیدار

iralvl
16-04-2012, 03:22
داستان اینترنت مخابرات بندر به کجا رسید؟

من که تو حساب جدید سایت جدید مخابرات رفتم نوشته بود محدودیت دانلود شما -90 گیگ بهد که دوباره شارژ کردم شد 70- گیگ

کلا منفی هست :دی

کسی نمیدونه محدودیت داره یانه؟

ehsanjt98
16-04-2012, 12:13
سلام بچه ها
ایشالا همگی حالتون خوف باشه عیدِ همه مبالک
کدوم isp تویه بندر پینگش بهترینه واسه بازیِ آنلاین میخوام خطم 355 هستش
خودم مخابرات + دابکو رو تست کردم شاتل هم رفتم گفتن خطتون ساپورت نمیشه ، پارس هم که یکی از بچه ها داره میگه مثه بقیس موندم این وسط چیکار کنم یه پیشنهاد بدین از کدوم isp بگیرم ، وایمکس چطوره
کلا جایی که پینگش خوب باشه هر چی میخواد باشه بگین
اگه احیاناً تویه ispیه خاصی کار میکنین یا میدونین جریان چیه بگین چرا اینجوریه وضعمون ، هر وقت زنگ میزنیم میگیم پینگ افتضاحه میگن مشکل پهنایه باندِ استانه یعنی کُلِ کشور وضعشون توپه فقط ما مشکلِ پهنا باند داریم

iralvl
16-04-2012, 22:45
سلام بچه ها
خودم مخابرات + دابکو رو تست کردم شاتل هم رفتم گفتن خطتون ساپورت نمیشه ، پارس هم که یکی از بچه ها داره میگه مثه بقیس موندم این وسط چیکار کنم یه پیشنهاد بدین از کدوم isp بگیرم ، وایمکس چطوره
اگه احیاناً تویه ispیه خاصی کار میکنین یا میدونین جریان چیه بگین چرا اینجوریه وضعمون ، هر وقت زنگ میزنیم میگیم پینگ افتضاحه میگن مشکل پهنایه باندِ استانه یعنی کُلِ کشور وضعشون توپه فقط ما مشکلِ پهنا باند داریم

دوست عزیز بندر وضعش تا آخر همینجوری میمونه به دلیله نداشتن مسئولین بدرد بخور من رفتم 1شهری طرف 256 گرفته بود با سرعت بالای 600 kb دانلود میکرد بعد ما تو بندر 512 داریم ب زور 55 kb دانلود میکنه من که دیگه از درست شدن وضعیت نا امید شدم

Tornado2800
17-04-2012, 00:10
سلام بچه ها

اگه مشکلتون اینه که منطقه شما پشتیبانی نمیکنه از adsl‌ روی وایمکس هم فکر کنید

iralvl
20-04-2012, 00:56
اگه مشکلتون اینه که منطقه شما پشتیبانی نمیکنه از adsl‌ روی وایمکس هم فکر کنید
دوست عزیز شما هم دلت خوشه ها
وضع وایمکس توی بندر از adsl خیلی خیلی بدتره

Tornado2800
24-04-2012, 12:09
دوست عزیز شما هم دلت خوشه ها
وضع وایمکس توی بندر از adsl خیلی خیلی بدتره

اتفاقا برعکس فقط پینگش بالاتره
من با سرعت ثابت 130 کیلو در ثانیه دانلودمه از وایمکس در بندرعباس
آزادگان

iralvl
26-04-2012, 10:32
خبر جدید
من 15روز پیش 2ماه شارز کردم 2روز پیش قطع شد
امروز زنگ زدم مخابرات میگم چرا قطع شده
میگن شما 116 گیگ دانلود کردین
باید 4بار شارژ کنید تا وصل بشه
اینا دیگه خیلی باحالن :d
قابل توجه دوستان اون مدتی که توی عید اینترنت مخابرات مفتی بود و دانلود میکردین
همرو ازتون میگیرن
این مخابرات بندر دزدی رو...
هیچ کسی هم همراه نمیشه علیه مخابرات بندر کاری کنیم

Tornado2800
26-04-2012, 11:34
خبر جدید
همرو ازتون میگیرن

بهشون میگفتی تازه یادتون اومده و با چرتکه حساب کردید که با این همه تاخیر به صورت دستی ! سرویس رو قطع کردید؟
یا برنامه به صورت خودکار باید سر موقع قطع کنه ؟!!

MADE IN IRAN:19:
NEXT GENERATION ACCOUNTING:8::8:

iralvl
08-05-2012, 13:49
بازم خبر جدید دارم
گیگ های منفی همه 0 شد
و هرکسی تا الان شارژ کرد پولش پرید رفت تو جیب مخابرات
و از الان میتونید مثل سابق اینترنتی شارژ کنید و استفاده کنید

iralvl
08-05-2012, 13:49
بازم خبر جدید دارم
گیگ های منفی همه 0 شد
و هرکسی تا الان شارژ کرد پولش پرید رفت تو جیب مخابرات
و از الان میتونید مثل سابق اینترنتی شارژ کنید و استفاده کنید

moridsl
16-05-2012, 22:06
یه سوالی داشتم و ربطی به این تاپیک نداره ولی دیدم چون ساکنان بندر بیشتر تو این تاپیک هستن پرسیدم
ماشاالله همه که ----- ماهواره دارن .من میخواستم یه ----- جدید بگیرم .ولی نمیدونم از کجا بگیرم(چون معمولا مغازها که نمیفروشن)یا شایدم میفروشن ما خبر نداریم:31: کجا میتونم تو شهر پیدا کنم؟جایی سراغ دارین یا نه؟مدل istar2000 میخواستم
خودتون از کجا گرفتین؟

takethatter
23-05-2012, 14:47
خبر جدید
همرو ازتون میگیرن

اتفاقاً این مشکل برای منم رخ داده. وقتی شارژ کردیم، فقط 10 روز کار کرد. زنگ زدیم، گفتن 106 گیگ دانلود داشتین! آدرس هم دادن که ریپورتش رو ببینیم. باید 50 تومن بدیم تا حسابمون صاف شه (تقریباً یه بار شارژ). واقعاً که خیلی کلکن! نت بیل رو از کار انداختن، اون وقت جای دیگه حساب می‌کردن. ما هم که از همه جا بی‌خبر، زدیم تو کار دانلود...

فعلاً مجبورم با موبایل و تلفن خونه وصل شم تا یه سرویس نامحدود پیدا شه. کسی نمی‌دونه جایی نامحدود می‌دن یا نه؟

moridsl
06-06-2012, 14:59
اقا از دیروز اینترتم قطع شده و دیگه با لا نمیاد.مال شما هم همینجوریه یا فقط مال منه؟

starpars
06-06-2012, 17:34
اقا از دیروز اینترتم قطع شده و دیگه با لا نمیاد.مال شما هم همینجوریه یا فقط مال منه؟
نه مشکلی نسیت شما برو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینت اکانتت وضعیتش چیه

moridsl
06-06-2012, 18:07
نه مشکلی نسیت شما برو تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینت اکانتت وضعیتش چیه
رفت نگاه کردم دیدم همه چی درسته.دیروز یک دفعه ای قطع شد.اول فکر کردم شاید روی کامپیوتر مشکل داشته باشه بعدش روی یک کامپیوتر دیگه و یک لب تاپ دیگه هم امتحان کردم بازم همیتجوری بود.اون چراغ اینترنتش روشن نمیشه که اگه بشه حل میشه

moridsl
06-06-2012, 22:47
12 گیگ و یک ماه ترافیک دارم.ولی هنوز قطعه.ویندوزم عوض کردم ولی بازم همونجوریه.شماره پشتیبانیش چنده؟

shafigh_pes
07-06-2012, 10:25
ّبچه ها خبری از اینترنت نامحدود نیست پس کی می خوان نا محدود بدن

moridsl
10-06-2012, 21:29
شماره پشتیبانی ADSl چنده؟

shafigh_pes
12-06-2012, 11:47
بچه زنگ زدم دابکو گفت که نامحدود 256 داره ولی شیر 1 به 10 هستش 25 تومان فک کنم یعنی سرعتش چقده اینجوری

moridsl
15-06-2012, 15:24
مخابراتم عجی خر تو خریه.دیروز خود به خود قطع شد و امروزم خودجوش وصل شد.معلوم نیست مشکل از مودم و خط منه یا از مخابرات.چون هفته پیشم قطع شد رفتم یه رمز جدید دادن درست شد.راستی چرا رمز جدیدی میدن؟

starpars
15-06-2012, 19:14
کلا چند روزه به هم ریختن همش قطع میشه سرعت هم افتضاح

moridsl
15-06-2012, 20:02
من میخوام یه مودم وایرلس روتر بگیرم.مشکلی که نداره روی اینترنت مخابرات که وصل میشه
یه سوال هم داشتم.الان اینترنتم وصله ولی اگه بخوام یک بار کامپیوتر یا مودم رو ریستارت کنم دیگه کانکت نمیشه و باید صبر کنی تا خودش کانکت بشه یا مودم رو چند بار ریس کنی تا شاید درست بشه.
مشکلش چیه؟

moridsl
23-06-2012, 14:26
تعرفه ها 20 درصد کاهش یافت

starpars
26-06-2012, 18:21
من میخوام یه مودم وایرلس روتر بگیرم.مشکلی که نداره روی اینترنت مخابرات که وصل میشه
یه سوال هم داشتم.الان اینترنتم وصله ولی اگه بخوام یک بار کامپیوتر یا مودم رو ریستارت کنم دیگه کانکت نمیشه و باید صبر کنی تا خودش کانکت بشه یا مودم رو چند بار ریس کنی تا شاید درست بشه.
مشکلش چیه؟

نه مشکلی نیست فقط مودم جدیدت باید یک بار کانفیگ بشه که یا خودت اگه بلدی و یا مخابرات برات انجام میده.
خوب مودمو خاموش کنی باید صبر کنی تا کانکت بشه دیگه
کانکشن شما چیه pppoe یا bridg?

moridsl
27-06-2012, 13:17
نه مشکلی نیست فقط مودم جدیدت باید یک بار کانفیگ بشه که یا خودت اگه بلدی و یا مخابرات برات انجام میده.
خوب مودمو خاموش کنی باید صبر کنی تا کانکت بشه دیگه
کانکشن شما چیه pppoe یا bridg?
اکی شد
وایرلسم داره خوب شد گرفتم
چون من چند تا سیستم وصل میکردم نیاز داشتم

tooraj.zombie
07-07-2012, 12:07
سلام دوستان من میخوام ببینم چقدر دانلود کردم و چقدر مونده ولی آدرس کنترل پنل رو ندارم از شهرستان میناب اگه کسی میدونه کجا باید برم بگه ممنون خیلی واسم مهمه منتظرم

tooraj.zombie
07-07-2012, 12:13
کسی نیست جواب بده خواهشن جواب بدید

moridsl
09-07-2012, 20:18
کسی نیست جواب بده خواهشن جواب بدید

Cain
09-07-2012, 20:51
سلام.
شما هم مشکل افت سرعت دارین ؟
سرعت دانلود 2MB الان عمرا از 100kb بیشتر بشه . هرچی هم زنگ میزنم جواب نمیدن خوب

moridsl
11-07-2012, 18:40
اره کمتر شده.این دیگه چیز عادیه

gigabyte2052
12-07-2012, 06:31
بچه ها کسی میدونه مخابرات به خط 461 adsl می ده یا نه؟

starpars
12-07-2012, 19:18
سرعت شدیدا افتضاح شده ازشون پرسیدم گفتن مشکل لینک سراسری شونه گفت احتمالا تا مهر اوضاع همینه
روی فیبر نوری هم تو بعضی محله ها دارن میدن مثل اینکه

starpars
12-07-2012, 23:44
خیلی مسخره شده من پول 1 مگ دادم ولی عملا سرعتم از dial up هم کمتره صفحات خیلی خیلی کند باز میشه اصن یه وضی .
باید یه کاری بکنیم یک ماهه اینترنتمونو به گه کشیدن هرچی صبر کردیم درست نشد آخرش هم که پرسیدم همون جواب بالا رو به آدم میدن اگه مشکل دارن باید پول مارو برگردونن یعنی چه
این سایت سنجش سرعت اینترنت که برا شکایت گذاشتن برا من کع اصلا باز نمیشه خواهشا واسه هرکی باز میشه برین حداقل اونجا شکایت کنین

gigabyte2052
18-07-2012, 02:14
بچه ها کسی میدونه مخابرات به خط 461 adsl می ده یا نه؟

کسی نمیدونه؟

moridsl
20-07-2012, 21:14
من الان رفتم تو پنلم دیدم حجم دانلودم زیاد شده
اینقدر شده 100597434مگ
قبلا 30000 مگ بود یعنی 30 گیگ درست؟

mohebbinodej
21-07-2012, 18:25
این دیگه چه مسخره بازیه. چطور روشون میشه اینو به اسم Adsl بدن دسته مردم.
gprs ایرانسل از این بهتره.من فردا دارم میرم اونجا رو رو سرشون خراب کنم و لغو قرارداد.
الان یه مدت دابکو خیلی خوب شده میرم از همون میگیرم.

wahid2003vj
26-07-2012, 17:36
حدود یکماهی هست که وضعیت اینترنت خیلی خراب شده ، کسی میدونه برا شکایت چطوی باید مدرک جمع کرد؟ یعنی اگه من مدعی هستم قطعی زیاد داشته چطوری باید اثبات کنم؟ یا اینکه سرعت پایین بوده چطوری باید اثبات کرد؟

کم کم دارم میرم تو نخ تغییر ISP ، این شرکت پیشگامان قیمتاش خوبه تو تابستون هم یه جشنواره تابستونی داره که مودم رایگان با آنتی ویروس رایگان میده ، فقط حیف که هنوز تو استان سرویس نمیده ، بقیه سرویس دهنده ها هم که فک کنم تو مایه های مخابرات خودمون باشن...

---------------------

با تحقیقی که کردم از پیشگامان هم نا امید شدم...

takethatter
30-07-2012, 02:49
1- دوستان، کسی این‌جا هست که تازگی‌ها شکایت کرده باشه؟ آیا رسیدگی می‌کنن؟

2- من شنیدم مخابرات شهرهای دیگه نامحدود می‌ده. چرا برای بندر محدودش کردن؟

wahid2003vj
02-08-2012, 08:51
1

2- من شنیدم مخابرات شهرهای دیگه نامحدود می‌ده. چرا برای بندر محدودش کردن؟

چون اینجا بندرعباسه!....

محدودیت رو ولش کن ، الان دو سه روزه اصلا دیتا نداریم و پشتیبانی هم اصلا جواب نمیده ببینیم این دیتا چه مرگشه و کی وصل میشه ، واقعا با این جماعت چه باید کرد؟

DariushGreat
07-08-2012, 13:53
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

Tornado2800
07-08-2012, 14:45
چون اینجا بندرعباسه!....

محدودیت رو ولش کن ، الان دو سه روزه اصلا دیتا نداریم و پشتیبانی هم اصلا جواب نمیده ببینیم این دیتا چه مرگشه و کی وصل میشه ، واقعا با این جماعت چه باید کرد؟

توصیه میکنم برو سراغ وایمکس
هرچند من خودم از مخابرات و وایمکس مبین نت سرویس دارم

krasusmh
12-08-2012, 22:00
دوستان حتما شکایت خودتونو از درگاه زیر ثبت کنید . طی 24 ساعات آینده با شما تماس میگیرند و جزئیات رو میپرسن شما هم هر مشکلی در isp مخابرات دیدی میگی بعد از مخابرات تهران قضیه رو پیگیری میکنن .

amin2000
19-08-2012, 00:41
نظر سنجی: برترين سرويس دهنده adsl از نظر كاربران بندرعباس؟ Adsl/ شهر بندرعباس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.R.S.
21-08-2012, 16:16
سر.یس مخابرات چطوره راضی هستین؟

KING iMAN
21-08-2012, 21:44
لطفاً مجدداً رأی بدین:

انتخاب بهترین سرویس دهنده ی اینترنت پرسرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

iralvl
11-09-2012, 20:01
دوستان من چند روز پیش 1 تبلیغ توی شهر دیدم بزرگ نوشته بود شاتل اینترنت نا محدود میده با سرعت 2مگ ماهیانه فقط 50 هزار تومن
کسی خبر نداره داستان چیه؟چون اگه واقعیت داشته باشه واسه من یکی که کاربر پرمصرف هستم واقعا عالیه(مخابرات واقعا کلاه برداره)
و اینکه کسی میدونه اگه بخوایم اینترنت رو از مخابرات به شاتل منتقل کنیم چقدر طول میکشه؟

M.R.S.
11-09-2012, 21:21
دوستان من چند روز پیش 1 تبلیغ توی شهر دیدم بزرگ نوشته بود شاتل اینترنت نا محدود میده با سرعت 2مگ ماهیانه فقط 50 هزار تومن
کسی خبر نداره داستان چیه؟چون اگه واقعیت داشته باشه واسه من یکی که کاربر پرمصرف هستم واقعا عالیه(مخابرات واقعا کلاه برداره)
و اینکه کسی میدونه اگه بخوایم اینترنت رو از مخابرات به شاتل منتقل کنیم چقدر طول میکشه؟

شاتل اگه زیاد دانلود کنی سرعتت رو محدود میکنه....یه نگاه به تاپیکش بنداز

iralvl
12-09-2012, 00:34
شاتل اگه زیاد دانلود کنی سرعتت رو محدود میکنه....یه نگاه به تاپیکش بنداز

در چه حد سرعت رو محدود میکنه؟ من همین الانشم با 512 مخابرات به زور دانلود به 50 میرسه
ممنون میشم آدرس تاپیکش رو بدی

M.R.S.
12-09-2012, 13:10
در چه حد سرعت رو محدود میکنه؟ من همین الانشم با 512 مخابرات به زور دانلود به 50 میرسه
ممنون میشم آدرس تاپیکش رو بدی

Mahiar0
20-09-2012, 14:36
دوستان این حجم مصرفی کسی که از مخابرات adsl داره کجا میشه ک کرد که چقدر مصرف کردیم؟

moridsl
20-09-2012, 16:38
دوستان این حجم مصرفی کسی که از مخابرات adsl داره کجا میشه ک کرد که چقدر مصرف کردیم؟

Mahiar0
21-09-2012, 15:23

یوزر و پسورد همانی که باهاش وصل میشیم یعنی یوزر نیم شماره تلفن است؟

moridsl
22-09-2012, 22:22
یوزر و پسورد همانی که باهاش وصل میشیم یعنی یوزر نیم شماره تلفن است؟

یوزر شماره تلفن هست و پسورد هم پسورد دیگه

Mahiar0
23-09-2012, 18:50
یوزر شماره تلفن هست و پسورد هم پسورد دیگه

نه دیگه
رفتم دوباره گفتم یوزر نیم و پسورد بدید دادند ولی بازم لوگین نمیشه

moridsl
24-09-2012, 21:43
نه دیگه
رفتم دوباره گفتم یوزر نیم و پسورد بدید دادند ولی بازم لوگین نمیشه
نمیدونم فک کنم باید بری مخابرات
چون من رفتم یوزر و پسورد جدید داد ولی گفت با یوزر و پسورد قدیمیت وارد شو
مثلا قبلا یوزرم با 355 بود الان یوزر رو باید با 0761355 شروع کنی
ولی باید با یوزر قبلیت بری یعنی با 355 و مال بعضیها با یوزر جدید یعنی 761355 میهش وصل شد

moridsl
11-11-2012, 15:50
نمیتونم شارژم رو تمدید کنم.از امروز هم اجازه ورود به پنلم نمیده.راستی شارژم دیروز که نگاه کردم منفی بود

Tornado2800
11-11-2012, 22:56
خب به سلامتی
PPPOE رو بستند !!!!
یعنی وای فای تو خونه هیچ !!!
نه به اون تنظیمات افتضاح امنیتیشون
و نه به الا
انگاری جلوی آب رو کلا بگیرن !!
متاسفم

moridsl
12-11-2012, 00:46
شماره پشتیبانی adsl چنده؟ یه زنگی بزنیم کمی احوال پرسی کنیم

Tornado2800
12-11-2012, 02:26
سرورشون قطعه برای پنل اینترنتی

starpars
12-11-2012, 14:59
pppoe که وصله
من مشکلم پینگه خیلی زیر و بالا میشه
یه روز 300 میشه یه روز میره نزدیک 1000

iralvl
13-11-2012, 08:00
امتیاز اینترنت مخابرات منتقل شده به شرکت سپنتا
من فکر میکنم دلیل قطعی پنل هم این باشه که شرکت سپنتا داره یه تغییری تو پنل ها میده
خدا کنه حداقل الان که ابنترنت رو دادن به یه شرکت دوباره تعرفه نا محدود رو هم بزارن

iralvl
13-11-2012, 14:15
پنل الان دوباره وصل شد
شارز منم الان منفی هست ولی وصله
شده مثل دفعه پیش

iralvl
08-12-2012, 01:11
دوستان من تا چند روز پیش وارد سامانه مخابرات میشدم و آنلاین شارژ میکردم ولی الان 2روزی هست که نمیشه وارد شد
وقتی میخوای وارد شی مینویسه: مجوز استفاده از سامانه معتبر نمی باشد. ورود به سامانه امکان پذیر نخواهد بود. !!!
شما هم مثل من این مشکل رو دارید ؟

zzzanborzzz
17-12-2012, 10:18
سلام
كسي سامانه جديد ADSL داره اين سامانه كه قبلا دادن حجم دانلودش سرجاشه اصلا تكون نمي خوره حتي نميشه شار‍ژ كرد از پشتيبانيش پرسيدم گفت دارن سامانه جديد راه اندازي مي كنند به اسم آريان سر همچين چيزي بود الان سرعت بد جور افت كرده
كسي اگه از سامانه جديد اطلاع داره لينكشو بزنه .اين پشتيباني از چه راهي مي تونه شارژ ADSLانجام بده و حجم دانلود ببينه حتي مي تونه نيگاه كنه از يوز پسورد كسي ديگه ام استفاده مي كنه !!!؟
تشكر:n16:

moridsl
01-01-2013, 22:28
سرعت شما هم اینقدر پایینه.سرعت دانلود به 3 رسیده ولی سرعت باز کردن سایتها بهتره

iralvl
03-01-2013, 02:49
سرعت کمیت کیفیت همه افتضاح بود
حالا این چند روز افتضاح تر شد
نکته جالب اینجاست در روز 100دفعه قطع میشه و وقتی هم وصله با قطع هیچ فرقی نمیکنه
چون نه دانلودی میکنه نه سایتی باز میکنه ولی محدودیت دانلود همینجوری داره واسه خودش مصرف میشه و هر روز 1گیگ کم میشه
جالب تر از اون اینه که وقتی میری سایت خود مخابرات با سرعت عالی باز میشه(به نظرم دارن اینترنت ملی رو کلید میزنن)

starpars
03-01-2013, 20:39
این مخابرات دهنمون رو سرویس کرده لامصب الان چند هفتست سرعت افتضاحه من 1 مگ دارم زیر 10 دانلود میکنه یه صفحه گوگل به زور باز میشه از وقتی دادن دست شرکت سپنتا اینجوریه
اسیرمون کردن بی پدرا

moridsl
04-01-2013, 17:34
دوست عزیز شرکت داده گستر تراشه سیب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فعالیت خودشو تو ایران شروع کرد
قیمت سرویس ها خیلی پایین :n25:
کیفیتش هم 20تضمینی هستش :n02:
تازه تو کل کشور فعالیت داره
ثبت نام آنلاین هم داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ما اگه بخوایم بگیریم باید اینترنت مخابرات رو قطع کنیم؟

Bala Avali
04-01-2013, 19:02
توجه توجه

کاربران ADSL مخابرات که با افت شدید سرعت اینترنت و قعطی مداوم همراه هستند ، برای احقاق حق خود لطفا همراه ما اعتراض هایشان را به آدرس های زیر ارسال کنند.

مطمئننا با افزایش در خواست و اعتراض ما شانس پیگیری و رفع این مشکل بیشتر خواهد شد.

پس بیاییم تماشاچی نمانیم و حداقل کاری که از دستمون بر می اد رو انجام دهیم.

اول ) راحترین و بهترین کار ارسال SMS به :

پیام کوتاه شبکه خبر: 1000601

پیام کوتاه افکار نیوز: 09384094006

دوم ) قطعی ترین روش گذاشتن پیام تلفن گویا شبکه خبر:

تلفن گویا: 22013911 و 22013912

سوم (مهم) ) گزارش خبری به سایت های پربازدید و معتبر زیر :

تمام

پی نوشت :

دوستان دقت کنند اگه حتی یکی از سایت های بالا خبری رو ارسال کنه میشه در کامنت های اون سایت کلی مانور داد و اعتراضمون رو گسترش بدیم.

از متن های ارسالی به سایت های بالا کپی بگیرید و به بقیه سایت ها هم ارسال کنید. اما اگر خواستید به سایتی 2 بار گزارش بدین حتما متن ارسالی رو عوض کنید.

از همکاری شما برای احقاق حق خودتون و دوستاتون متشکریم.

در صورت ارسال پیام لطفا توی این تاپیک هم اعلام کنید تا انگیزه دوستان دیگه بشتر بشه.

در ضمن من به نوبه خود اولین گزارش هارو ارسال کردم. منتظر شما دوستان هستم

iralvl
05-01-2013, 02:15
ما اگه بخوایم بگیریم باید اینترنت مخابرات رو قطع کنیم؟

بابا اونم داره تبلیغ خودش رو میکنه
کاربرای بندرعباس رو هیچ شرکت و سایت خبری آدم حساب نمیکنه
تعرفه های نا محدودش:

128K
E1.N1
ماهیانه
نامحدود
-
225000ریال

256K
E1.N2
ماهیانه
نامحدود
-
390000ریال

512K
E1.N3
ماهیانه
نامحدود
-
800000ریال

1M
E1.N4
ماهیانه
نامحدود
-
1900000ریال

2M
E1.N5
ماهیانه
نامحدود
-
2750000ریال

شاتل با اون همه درپیت بودنش داره نامحدود 2مگ میده ماهی 50 تومن
بعد اینا 512 میدن 80 تومن :دی
بعد تو تبلیغش نوشته قیمت های پایین تر از همه جا
جالبه وافعا

moridsl
05-01-2013, 14:54
بابا اونم داره تبلیغ خودش رو میکنه
کاربرای بندرعباس رو هیچ شرکت و سایت خبری آدم حساب نمیکنه
تعرفه های نا محدودش:

128K
E1.N1
ماهیانه
نامحدود
-
225000ریال

256K
E1.N2
ماهیانه
نامحدود
-
390000ریال

512K
E1.N3
ماهیانه
نامحدود
-
800000ریال

1M
E1.N4
ماهیانه
نامحدود
-
1900000ریال

2M
E1.N5
ماهیانه
نامحدود
-
2750000ریال

شاتل با اون همه درپیت بودنش داره نامحدود 2مگ میده ماهی 50 تومن
بعد اینا 512 میدن 80 تومن :دی
بعد تو تبلیغش نوشته قیمت های پایین تر از همه جا
جالبه وافعا
من استان هرمزگان رو که زدم خود بندرعباس نبود و بجاش خمیر و بستک و یک جای دیگه بود.یکم شبیه شوخی بود که بندرعباس با این همه کاربر نداشته باشه و من هم با این 80 تومنه موافقم.خب همون مخابرات 45 میدی دو ماهه که بهتره با 32 گیگ ترافیک

iralvl
05-01-2013, 20:18
من استان هرمزگان رو که زدم خود بندرعباس نبود و بجاش خمیر و بستک و یک جای دیگه بود.یکم شبیه شوخی بود که بندرعباس با این همه کاربر نداشته باشه و من هم با این 80 تومنه موافقم.خب همون مخابرات 45 میدی دو ماهه که بهتره با 32 گیگ ترافیک

بندرعباسم هست تو لیستش با دقت نگاه کن
فونتت رو بزار رو فارسی حرف ب رو بزن پیدا میکنه
من مصرفم خیلی بالا هست
در ماه بالای 100 گیگ مصرف دارم
مخابرات اصلا واسم به صرفه نیست
تنها دلیل اینکه هنوز مخابرات دارم اینه که برای عوض کردن شرکت باید درخواست جمع آوری adsl به مخابرات بدی
این باعث میشه چند روز تا چند هفته اینترنتت قطع باشه

shafigh_pes
05-01-2013, 23:57
دوستان من از دابکو 1 مگ گرفتم این چند روز همش قطع و وصل میشه وقتی هم که وصل میشه دیگه اون سرعت ثابتشو نداره کسی از بچه ها هست که از دابکو سرویس گرفته باشه ؟

ehsanjt98
19-01-2013, 13:55
دوستان من از دابکو 1 مگ گرفتم این چند روز همش قطع و وصل میشه وقتی هم که وصل میشه دیگه اون سرعت ثابتشو نداره کسی از بچه ها هست که از دابکو سرویس گرفته باشه ؟
سلام عزیزم من قبلا داشتمش خیلی خوب بود الآن مخابراتم فک کنم چون همه جا قطعیو افت داره دابکو هم اینجوری
_
بچه ها مخابرات خیلی نامردیه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب پینگش با ایران 1000 با خارجیا هم که 2000 اصاً اوضاعیه :(( قبلا که ترکیده بود با ایران خیلی خوب بود اما حالا دیگه اصلا
>ایشالا نتا درست میشه همه حالشو ببریم :*
اینم همی الآن ، ساعت 13:55

iralvl
21-01-2013, 17:26
دوستان برای درخواست جمع آوری سرویس adsl باید خود مخابرات رفت یا شرکت سپنتا؟

sharpy
21-01-2013, 18:45
من میخوام ثبتنام کنم چقدر طول میکشه وصل شه؟؟؟
با پیش شماره الهی جنوبی ۴۳۵ مشکلی نداره؟ ؟؟

Sent from my NOVO7 Tornados using Tapatalk 2

iralvl
22-01-2013, 00:44
من میخوام ثبتنام کنم چقدر طول میکشه وصل شه؟؟؟
با پیش شماره الهی جنوبی ۴۳۵ مشکلی نداره؟ ؟؟

دوست عزیز اگه از مخابرات میخوای بگیری اشتباه بزرگی میکنی
از شرکت ها بگیری خیلی خیلی بهتره

starpars
23-01-2013, 22:15
دیگه حالم داره بهم میخوره خیییلی خییلی اوضاش خرابه
تاپیک مازندران رو ببینید دارن با 200-300 دانلود میکنن ولی اینجا صفحه گوگل 5 دیقه طول میکشه باز شه
دوستان بیاین یه فراخوان بزنیم یه تاریخ مشخص کنیم همه جمع شیم جلو مخابرات بندرعباس اعتراض کنیم
واقعا دیگه شورشو در آوردن چند ماهه پول 1 مگ داریم میدیم ولی اندازه دیال آپ هم سرعت نداریم
بدبختی اینه که اینقدر سرعت افتضاحه آدم رغبت نمیکنه حتی بره دنبال فراخوان اینترنتی

sharpy
24-01-2013, 12:00
دیگه حالم داره بهم میخوره خیییلی خییلی اوضاش خرابه
تاپیک مازندران رو ببینید دارن با 200-300 دانلود میکنن ولی اینجا صفحه گوگل 5 دیقه طول میکشه باز شه
دوستان بیاین یه فراخوان بزنیم یه تاریخ مشخص کنیم همه جمع شیم جلو مخابرات بندرعباس اعتراض کنیم
واقعا دیگه شورشو در آوردن چند ماهه پول 1 مگ داریم میدیم ولی اندازه دیال آپ هم سرعت نداریم
بدبختی اینه که اینقدر سرعت افتضاحه آدم رغبت نمیکنه حتی بره دنبال فراخوان اینترنتی

یعنی واقعا اینقدر وضعیت خرابه
سرعت دانلود شما تو شب و روز چنده

من شنبه میخواستم برم ثبتنام کنم و فقط از مخابرات میتونم بگیرم

starpars
24-01-2013, 15:00
یعنی واقعا اینقدر وضعیت خرابه
سرعت دانلود شما تو شب و روز چنده

من شنبه میخواستم برم ثبتنام کنم و فقط از مخابرات میتونم بگیرم

خراب نیست آشغاله آشغال به تمام معنا
1 مگ دارم سرعت دانلود من چند ساعت رو 5 چند ساعت رو 15 چند دیقه رو 50 چند دیقه ای هم رو 100 کلا همش زیر و بالا میشه پینگ هم بالای 2000 میره میاد پایین همش متغیره یدفه قطع میشه بعد از چند دیقه وصل میشه
یعنی در آن واحد پینگ میره بالا میاد پایین معلوم نیست این بیشعور ها چیکار دارن میکنن همش میگن مشکل فنی از مرکز داریم آخه چه مشکل فنیه که چند ماهه رفع نمیشه این کدوم قطعه ای هست که خراب شده چند ماهه درست هم نمیشه همه جای ایران درسته مال اینا اینجوری شده از وقتی دادن به این سپنتا اینجوری آشغال شده
خودت حساب کن با این سرعت با این پینگ جز حرص خوردن پشت سیستم کار دیگه ای میشه کرد

iralvl
25-01-2013, 00:23
خراب نیست آشغاله آشغال به تمام معنا
1 مگ دارم سرعت دانلود من چند ساعت رو 5 چند ساعت رو 15 چند دیقه رو 50 چند دیقه ای هم رو 100 کلا همش زیر و بالا میشه پینگ هم بالای 2000 میره میاد پایین همش متغیره یدفه قطع میشه بعد از چند دیقه وصل میشه
یعنی در آن واحد پینگ میره بالا میاد پایین معلوم نیست این بیشعور ها چیکار دارن میکنن همش میگن مشکل فنی از مرکز داریم آخه چه مشکل فنیه که چند ماهه رفع نمیشه این کدوم قطعه ای هست که خراب شده چند ماهه درست هم نمیشه همه جای ایران درسته مال اینا اینجوری شده از وقتی دادن به این سپنتا اینجوری آشغال شده
خودت حساب کن با این سرعت با این پینگ جز حرص خوردن پشت سیستم کار دیگه ای میشه کرد

کاربرای اینترنت توی بندرعباس هرچی بیاد سرشون حقشونه
این همه مخابرات داره میزنه تو سرشون سرعت افتضاح -محدودیت دانلود و هزار تا چیز دیگه
هیچ کس اصلا صداش در نمییاد
یکی از آشنا های ما توی مازندران اینترنت 256 داشت از همین مخابرات باورت نمیشه با سرعت 500 داشت دانلود میکرد یعنی دو برابر پهنای باند خودش
شبانشون هم دانلود رایگان بود
ولی مخابرات بندر داره فقط میدزده هیچ کسی هم صداش درنمییاد
هر روزم کاربراشون داره بیشتر میشه

iralvl
28-01-2013, 00:29
این مطلب تو سایت مخابرات هرمزگان نوشته شده بود:
محدوديت پهناي باند اينترنت برداشته مي‌شود
به گزارش تسنيم، مظفر پوررنجبر درخصوص ارايه خدمات ارتباط تصويري توسط همراه اول، گفت: شرکت مخابرات ايران به تمديد قرارداد اپراتور سوم در خصوص امکان ارتباط تصويري مشترکان تلفن همراه، اعتراض دارد و به دنبال احقاق حق هستيم، تا زماني که انحصار خدمات در اختيار اين شرکت باشد، ما نمي توانيم ورود کنيم. نامبرده با اين نکته که قرارداد اپراتور سوم تلفن همراه تا شهريور 93 تمديد شده است، گفت: براي ارايه خدمات کيفي و مطلوب بايد زمينه رقابت فراهم شود، تمديد قرارداد اپراتور سوم اين امکان را از بين برده است. پوررنجبر با بيان اينکه تلاش مي شود با حداقل قيمت ممکن امکان برخورداري از پهناي باند بدون محدوديت براي متقاضيان فراهم شود، افزود: ما محدوديتي براي هيچ شرکت ارايه دهنده خدمات اينترنتي ايجاد نکرده ايم تا موجب ايجاد انحصار براي شرکتي خاص شود؛ هر شرکتي هر نوع خدماتي را درخواست کند، با انعقاد قرارداد و براساس ضوابط، ارايه خواهيم داد. وي تأکيد کرد: اختلال ايجادشده در سرعت و ارايه خدمات اينترنت هم به دليل ايجاد قطعي ارتباط با يکي از ارايه دهندگان سرويس در خارج کشور بوده که قطعي رفع شده اما کيفيت به حد مطلوب نرسيده است و به زودي مشکل کاملاً حل خواهد شد. پوررنجبر گفت: هيچ افزايش تعرفه اي بدون طي مراحل قانوني امکان پذير نبوده و نيست و هيچ گاه قيمت ها را به صورت چراغ خاموش و بدون اطلاع رساني افزايش نداده ايم.

١٠:٠٠ - يکشنبه ٨ بهمن ١٣٩١ / شماره : ٦٤٨ / تعداد نمایش :

iralvl
28-01-2013, 00:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ارتباط با مدیر عامل شرکت مخابرات استان هرمزگان با شماره پیامک 10000761135 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راه اندازی سامانه پیامک کوتاه جهت برقراری ارتباط شهروندان هرمزگانی با مدیر عامل

starpars
29-01-2013, 10:58
آقا کسی شماره موبایل احمد میر طبا این رئیس مخابرات هرمزگان رو نداره فحش بارونش کنیم مرتیکه
این شماره ثابتشه
0761-4610001
اینم ایمیلش البته میدونم چک نمیکنه
mirtaba@tcih.ir (mirtaba@tcih.ir)

iralvl
18-02-2013, 18:03
خبر دروغ رو ببینید:
مدیر عامل مخابرات ایران: کندي اينترنت برطرف شد
مظفر پوررنجبر، مديرعامل شرکت مخابرات ايران گفت: این شرکت برنامه هاي زيادي در راستاي توسعه دارد و توسعه تنها شامل شبکه مخابرات نيست بلکه کارهايي که در حوزه ADSL، سرويس هاي خدمات ارزش افزوده و ارايه خدمات از طريق فروشگاه هاي زنجيره اي و غيره صورت گرفته همه توسعه به حساب مي آيد.

مديرعامل مخابرات ايران افزود: حدود يک سال و نيم گذشته طرح تجاري شرکت مخابرات ايران داده شد، اما هنوز سرمايه گذاري روي توسعه شبکه در آن مشخص نشده که در صورت نهايي شدن آن زمان و برنامه هايي که براي توسعه شبکه مخابرات را داريم اطلاع رساني خواهيم کرد. وي در خصوص کندي سرعت اينترنت افزود: متاسفانه در چند هفته گذشته يکي از مسيرهاي شرکت روس تلکوم که از سوي شرکت زيرساخت به شرکت مخابرات ظرفيتش فروخته شده بود، قطع شد. وي گفت: اين موضوع باعث شد که سرعت اينترنت در چند شهر کند شود که البته اين مشکل در حال حاضر برطرف شده است

همین الان سرعت دانلود من 10kb بیشتر نیست
دزد بودن دروغگو هم شدن

iralvl
18-02-2013, 18:05
مدیر عامل مخابرات ایران خبر داد:
مدیر عامل مخابرات ایران در پاسخ به سئوال خبرنگاران گفت: به زودی محدودیت در ارایه حجم پهنای باند برای متقاضیان برداشته می شود.
مظفر پوررنجبر امروز در جمع خبرنگاران در شیراز با بیان اینکه تلاش می شود با حداقل قیمت ممکن امکان برخورداری از پهنای باند بدون محدودیت برای متقاضیان فراهم شود، افزود: ما محدودیتی برای هیچ شرکت ارایه دهنده خدمات اینترنتی ایجاد نکرده ایم تا موجب ایجاد انحصار برای شرکتی خاص شود، هرشرکتی هر نوع خدماتی را درخواست کند، با انعقاد قرارداد و براساس ضوابط، ارایه خواهیم داد.

الان 1سال هست که میخوان نا محدود بدن
مردم رو خر گیر آوردن

ehsanjt98
24-02-2013, 01:10
سلام به همگی
سه شنبه هفته ی پیش زنگ زدم پشتیبانی گفتم من اصاً اوضاع نتم اوراقه این سه هفته ی گذشته سرعت که بالای 6kb نمیره و پینگ هم انگار فضاپیماس هی بالا میره اما پایین بیا نیسش گفت پرونده درست میکنه واسم ( مگه کمیسیونه ) ، دیگه تهش تا همین شنبه درست میشه اما درست نشده ، فردا دوباره زنگ میزنم دیگه نمیدونم چیکار کنم خطم هم 355 شاتل میخواسم بگیرم گفت پشتیبانی نیکنیم ، دابکو هم داشتم اولاش خیلی خوف بود اونم قاطی بقیه شد حالا اینجا فشار بیارم شاید درست شه یا قطعش کنیم راحت شیم اینقدر حرص نخوریما

iralvl
02-03-2013, 21:52
جـشـنـواره نــوروزی واگـذاری اینـتـرنت پـرسـرعت شـرکت مـخـابـرات ایـران
« 12 اسـفـنـد 1391 تــا 6 اردیبهـشـت 1392 »

مزایای طرح کمپین نوروزی

» بدون پیش پرداخت
مشتری برای اشتراک سرویس هیچگونه هزینه ای را در ابتدای امر نمی پردازد.

» پرداخت قسطی روی قبض تلفن
هزینه سرویس مطابق تعرفه ی شرکت مخابرات ایران هر دو ماه یکبار بر روی قبض تلفن و همزمان با صورتحساب تلفن ثابت قابل پرداخت است. لذا ویژگی عمده این سرویس پرداخت هزینه پس از استفاده می باشد.

» ترافیک شبانه رایگان
در این بخش به مشتریانی که قرارداد 6 ماهه و یا یکساله منعقد نمایند، از ساعت یک الی 7 صبح ترافیک رایگان شبانه تعلق می گیرد.

» شرکت در قرعه کشی بیش از 500 دستگاه تبلت (روزانه 10 دستگاه)
در این بخش مشتریانی که قرارداد یکساله منعقد نمایند در قرعه کشی بیش از 500 دستگاه تبلت (روزانه 10 دستگاه) شرکت داده می شوند.

» برای درخواست سرویس و اطلاعات بیشتر می توانید در تمامی استانها با شماره تلفن 2020 تماس حاصل فرمائید.

» کانال های فروش
کلیه امور مشترکین شرکت مخابرات استانها، دفاتر فروش، پرتال شرکت مخابرات استان ها و مرکز تماس 2020 در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به هموطنان می باشد.

iralvl
02-03-2013, 21:54
این اطلاعیه رو توی سایت مخابرات زده بودن
به نظرتون توی بندر هم با همین تعرفه نامحدود ارائه میدن؟
من که فکر نمیکنم
کسی خبر داره؟

moridsl
03-03-2013, 13:29
اگه بشه چی میشه
ولی چشمم اب نمیخوره
بار اول که جدول تعرفه ها رو دیدم فک کردم مال بندر از امروز همینجوری میشه
دیروزم یه چند تا شکایت به سازمان بازرسی و چند جا دیگه فرستادیم
اینم بخونید

MJYousefi
04-03-2013, 00:36
جـشـنـواره نــوروزی واگـذاری اینـتـرنت پـرسـرعت شـرکت مـخـابـرات ایـران
« 12 اسـفـنـد 1391 تــا 6 اردیبهـشـت 1392 »
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مزایای طرح کمپین نوروزی » بدون پیش پرداخت مشتری برای اشتراک سرویس هیچگونه هزینه ای را در ابتدای امر نمی پردازد. » پرداخت قسطی روی قبض تلفن هزینه سرویس مطابق تعرفه ی شرکت مخابرات ایران هر دو ماه یکبار بر روی قبض تلفن و همزمان با صورتحساب تلفن ثابت قابل پرداخت است. لذا ویژگی عمده این سرویس پرداخت هزینه پس از استفاده می باشد. » ترافیک شبانه رایگان در این بخش به مشتریانی که قرارداد 6 ماهه و یا یکساله منعقد نمایند، از ساعت یک الی 7 صبح ترافیک رایگان شبانه تعلق می گیرد. » شرکت در قرعه کشی بیش از 500 دستگاه تبلت (روزانه 10 دستگاه) در این بخش مشتریانی که قرارداد یکساله منعقد نمایند در قرعه کشی بیش از 500 دستگاه تبلت (روزانه 10 دستگاه) شرکت داده می شوند. » برای درخواست سرویس و اطلاعات بیشتر می توانید در تمامی استانها با شماره تلفن 2020 تماس حاصل فرمائید. » کانال های فروش کلیه امور مشترکین شرکت مخابرات استانها، دفاتر فروش، پرتال شرکت مخابرات استان ها و مرکز تماس 2020 در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به هموطنان می باشد. دوست عزیز این اطلاعیه درست هست ، اما مخابرات هرمزگان متخلف هست از نظرِ من و مطمئنا از نظر شما ، کیفیت سرویس ها رو ببینید کم فروشی و محدودیت در پهنای باند و عدم ارائۀ اینترنت آنلیمیت رو ببینید من خودم شخصا دیروز در پرتال مخابرات هرمزگان یک نامۀ اعتراض آمیز نوشتم ، مشخصات کامل خودم رو هم پست کردم تا امکان پیگیری باشه اگر تا سیزده روز دیگه این نامه جواب داده نشه من طبق قانون می تونم اون رو به شرکت ارتباطات زیرساخت ارسال کنم اگر اونها هم جوابگو نباشن به سازمان بازرسی کل کشور میشه نامه رو رونوشت کرد واقعا مایۀ آبرو ریزی هست بهتره شما هم نامه رو از طریق پرتال ارسال کنید ، هرچه حجم اعتراضات بیشتر باشه مطمئنا تأثیرش مثبت تر خواهد بود

Ashkan R
06-03-2013, 11:41
کسی شماره شرکت "سپنتا" رو داره؟ همون که نرسیده به سه راه سازمان هست

moridsl
06-03-2013, 14:59
امروز میریم میبینیم چی میشه.انلیمیت میدن یا نه.بعدش میام خبر میدم

moridsl
06-03-2013, 21:15
با شرکت سپنتا تماس گرفتم
تعرفه های نوروزی از نوزده اسفند لغایت آخر فروردین قابل تمدید و استفاده هست :n20:جالبه که مخابرات ایران این تعرفه ها رو از 12 اسفند لغایت 6 اردیبهشت فعال کرده ولی کارشناس فروش سپنتا گفت به ما این رو اعلام کردن :|

توی این تعرفه های سرویس های آنلیمیت هم هست

امیدوارم کیفیت سرویس ها مثل الان نباشن

mani359
07-03-2013, 20:47
سلام دوستان...من یه مشکلی داشتم کسی میتونه راهنماییم کنه؟من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم ( adsl).همیشه هم آنلاین تمیدید میکردم و مشکلی پیش نمیومد..اما این دفعه هرکار کردم نتونستم .وارد اکانتم بشم و تمدید کنم و رفتم مخابرات فیش گرفتم و بردم بانک پرداخت کردم و فیش رو به مخابرات تحویل دادم و انا هم گفتن تمدید کردیم...اما بعد که برگشتم اینترنتم وصل نشده بود و قطع بود زنگ زدم مخابرات پارسیان گفتن تمیدید کردیم و تا 7/2.92 شارژداری....و پورتها خرابه و اینترنت هرمزگان این چند روزه مشکل داره و ظرف یکی دو روز درست میشه این در صورتیه که بقیه دوستام دارن از اینترنتشون استفاده میکنن...زنگ زدم 8687 گفتن که مهلت اکانتت 11/12/91 بوده و تموم شده و باید تمدید کنی...گفتم که تمدید کردم و مخابرات گفته تمدید شده تا 7/2/92...گفتن تو پنل ما هم تا 11/12.91 بوده و دیگه تمدید نشده و به مخابرات مراجعه کنن...رفتم مخابرات گفتن ما تمدید کردیم و تا 7/2/92 تمیدید شده و تو مینبتور هم بهم نشون داد و تا 7/2/92 دیدم که شارژ دارم...گفتم که 8687 گفتن تو پنل اونها ثبت نشده و تا 11/12/91 اعتبار داشتم ...گفت حرف مفت میزنن.....دوباره به 8687 زنگ زدم همون جواب رو دادن و گفتن از مخابراتتون پی گیری کن...مخابرات هم که دیگه جواب سربالا میده و حرف خودشو میزنه ....دوستان میشه راهنمایی کنین من باید پی کار کنم ...یا اینکه راهی هست بتونم آنلاین تمدید کنم؟ممنون میشم زودتر جوابمو بدین...با سپاس

Ashkan R
07-03-2013, 21:33
با شرکت سپنتا تماس گرفتم
تعرفه های نوروزی از نوزده اسفند لغایت آخر فروردین قابل تمدید و استفاده هست :n20:جالبه که مخابرات ایران این تعرفه ها رو از 12 اسفند لغایت 6 اردیبهشت فعال کرده ولی کارشناس فروش سپنتا گفت به ما این رو اعلام کردن :|

میشه شماره شرکت سپنتا رو بدید؟
و اینکه این تعرفه نوروزی دقیقا چطوری اعمال میشه؟
شما بالفرض توی تاریخ طرح مثلا یک ماهه نا محدود بگیری یعد بخوای ماه بعدش دوباره یک ماهه نامحدود بگیری چون تاریخ طرح تموم شده میگن امکانش نیست؟!

moridsl
07-03-2013, 22:43
میشه شماره شرکت سپنتا رو بدید؟
و اینکه این تعرفه نوروزی دقیقا چطوری اعمال میشه؟
شما بالفرض توی تاریخ طرح مثلا یک ماهه نا محدود بگیری یعد بخوای ماه بعدش دوباره یک ماهه نامحدود بگیری چون تاریخ طرح تموم شده میگن امکانش نیست؟!
فک کنم این باشه .دقیق نمیدونم 8687
ولی من زنگ زدیم 2020 که فک کنم سراسری باشه گفتن از شنبه میتونید تعرفه های نوروزی رو بگیرید
در مورد تمدید نامحدود فک کنم میتونی باز هم تمدید کنی
8

iralvl
09-03-2013, 21:15
با شرکت سپنتا تماس گرفتم

من امروز رفتم سپنتا به عنوان اولین نفر نامحدود گرفتم(منشی میگقت طرح رو افتتاح کردی)
پهنای باند 1مگ نا محدود گرفتم
کل پولش رو هم که میشد 43 تومن 1جا گرفتن
سرعت هم همون آشغالی که قبل بود هست
سرعت دانلود بین 10تا 30
این طرح هم یکی دیگه از کلاهبرداری های مخابرات هست
فقط تنها خوبیش اینه که نامحدود هست
اونم زیاد فایده نداره چون با این سرعت داغون خیلی هم نمیشه دانلود کرد

mani359
10-03-2013, 12:10
دوستان کسی نیست جواب منو بده؟

iralvl
11-03-2013, 01:56
دوستان کسی نیست جواب منو بده؟

برو مخابرات بپرس ساختمون دیتا کجاست
بعد برو ساختمون دیتا یک اتاقی هست به اسم سالن دیتا طبقه دوم
یه خانومی اونجا نشسته
مشکلت رو بهش بگو حل میکنه

PCGamespot
16-03-2013, 09:45
سلام
بچه ها میخواستم بدونم کیفیت اینترنت شما هم افتضاح شده؟من خطم 461 هست و روی فیبره!3 ماه هستش که از مخابرات سرویس 1 مگ با کلی ترافیک گرفتم!ماه اول خوب بود و بعدش یه روز بوق تلفن قطع شد و وقتی وصل شد تا امروز همش افتضاحه!سرعت دانلودم از 160 تا 230 متغیره و زمان پینگ گیری هم تایم اوت زیاد دارم اما پینگم زیر 250 هستش

MJYousefi
17-03-2013, 12:02
من امروز رفتم سپنتا به عنوان اولین نفر نامحدود گرفتم(منشی میگقت طرح رو افتتاح کردی)
پهنای باند 1مگ نا محدود گرفتم
کل پولش رو هم که میشد 43 تومن 1جا گرفتن
سرعت هم همون آشغالی که قبل بود هست
سرعت دانلود بین 10تا 30
این طرح هم یکی دیگه از کلاهبرداری های مخابرات هست
فقط تنها خوبیش اینه که نامحدود هست
اونم زیاد فایده نداره چون با این سرعت داغون خیلی هم نمیشه دانلود کرد

من دو روز پیش تماس گرفتم گفتند پیگیری می کنند ، گفتم من چجوری خبر بگیرم که چی شده نتیجۀ پیگیری هاتون ؟! گفت تماس بگیر دوباره !
امروز تماس گرفتم یه خانومی بود ، گفت این مشکل سراسری بندرعباسه !
گفتم می تونم برم مستقیما مخابرات باهاشون صحبت کنم ؟ گفت آره !

الان دارم می‌رم مخابرات :n24::n24::n25::n25:

جدی انگار منتظرن یکی بیاد بهشون اعتراض کنه تا درستش کنن ، بابا تا وقتی همه حرف نزنن هیچی درست نمیشه ، باید همه برن سراغشون باهاشون دعوا کنن تا درستش کنن ، منکه رفتم سروقتشون ، شما هم پاشید بیاید حضورا اعتراض کنید :n24::n25:

PCGamespot
17-03-2013, 13:53
من دو روز پیش تماس گرفتم گفتند پیگیری می کنند ، گفتم من چجوری خبر بگیرم که چی شده نتیجۀ پیگیری هاتون ؟! گفت تماس بگیر دوباره !
امروز تماس گرفتم یه خانومی بود ، گفت این مشکل سراسری بندرعباسه !
گفتم می تونم برم مستقیما مخابرات باهاشون صحبت کنم ؟ گفت آره !

الان دارم می‌رم مخابرات :n24::n24::n25::n25:

جدی انگار منتظرن یکی بیاد بهشون اعتراض کنه تا درستش کنن ، بابا تا وقتی همه حرف نزنن هیچی درست نمیشه ، باید همه برن سراغشون باهاشون دعوا کنن تا درستش کنن ، منکه رفتم سروقتشون ، شما هم پاشید بیاید حضورا اعتراض کنید :n24::n25:

خب به کجا رسیدید؟من خطم فیبر نوریه فقط ماه اول خوب بود و واقعا افتضاح شده و همش تایم اوت دارم جوری که باز کردن وب سایتها خیلی زمانبر شده

shafigh_pes
26-03-2013, 16:41
دوستان الان کدوم یکی از شرکت ها پورت های وی پی ان بازه بعد مخابرات 1 مگ نا محدود سرعتش چه قدر واسه خط 355 اگه شرکتی سراغ دارین 1 مگ یا 512 نا محدود بده با سرعت خوب واسه 355 بگین تا برم اسم بنویسم

Tornado2800
26-03-2013, 18:39
پورت ها بسته هست
از kerio استفاده کنید یا open Vچی ان

shafigh_pes
26-03-2013, 20:02
دوستان کسی خط 355 از مخابرات ای دی اس ال داره سرعت 1 مگ چقدره پورت خالی الان دارن

pinkdreammss
30-03-2013, 20:19
چرا تو پنل کاربر ، سرویس ها ، مشخصات سرویس پیام میده که اطلاعات یافت نشد؟! دیگه نمیشه پول اینارو آنلاین پرداخت کرد؟

moridsl
11-04-2013, 20:00
چرا تو پنل کاربر ، سرویس ها ، مشخصات سرویس پیام میده که اطلاعات یافت نشد؟! دیگه نمیشه پول اینارو آنلاین پرداخت کرد؟

دو سه روز پیش من انلاسین تمدید کردم.مشکلی نبود

saat11
12-04-2013, 17:17
سلام دوستان .
1 تا 7 صبح رایگان شده یا نه ؟:n29:

amo_omid
14-04-2013, 22:37
اینترنت مخابرات بالای 4ماهه از افتضاح هم رد کرده پول 2مگ میگیرن اینترنت در حد دیال اپ بهت میدن دزدی شاخ دم نداره زنگ میزنی پشتبانی هر کدوم از همکارشون یه جوابی بهت میدن کلافه شدم دیگه از دوستانی که شاتل دارن اوضاع اونا چطوره ؟ اگه خوبه جمع کنم از شاتل بگیرم دیگه خسته شدم از وقتی هم دادن به سپنتا اینجوری شده قبلا عالی بود اینترنت مخابرات تبلیغ شاتل دیدم تو خیابون 2مگ 50 تومان جریانش چیه ؟ دوستانی که گرفتن راهنمای کنن

MJYousefi
23-04-2013, 15:41
خب به کجا رسیدید؟من خطم فیبر نوریه فقط ماه اول خوب بود و واقعا افتضاح شده و همش تایم اوت دارم جوری که باز کردن وب سایتها خیلی زمانبر شده

آقا من رفتم ؛ توی خود مخابرات کارمنداش مشکل نوسان و قطعی دارن ، رئیس دیتا هم نبود !
به اینا هیچ امیدی نیست ، چقد بی لیاقتن بخدا !

MJYousefi
23-04-2013, 15:46
اینترنت مخابرات بالای 4ماهه از افتضاح هم رد کرده پول 2مگ میگیرن اینترنت در حد دیال اپ بهت میدن دزدی شاخ دم نداره زنگ میزنی پشتبانی هر کدوم از همکارشون یه جوابی بهت میدن کلافه شدم دیگه از دوستانی که شاتل دارن اوضاع اونا چطوره ؟ اگه خوبه جمع کنم از شاتل بگیرم دیگه خسته شدم از وقتی هم دادن به سپنتا اینجوری شده قبلا عالی بود اینترنت مخابرات تبلیغ شاتل دیدم تو خیابون 2مگ 50 تومان جریانش چیه ؟ دوستانی که گرفتن راهنمای کنن

شاتل یه سیستم مدیریت ترافیک داره
به این صورت هست که تا یه سقفی از ترافیک - مثلا دو گیگ - سرعت دانلود خیلی عالیه ؛ بعد از دو گیگ سرعت دانلود کم می‌شه :n04: بعد مثلا تا یک گیگ که استفاده کردی سرعت همونقدری که کم شده می‌مونه ، بعد از اینکه یگ گیگ تموم شد ، دوباره سرعت کمتر میشه :n28:
همین جوری سیر نزولی پیدا می‌کنه :n28:

کلا وضعیت پهنای باند توی بندرعباس به شدت افتضاح و با نوسان شدید همراه هست ، حتی اگه دقت کنید روی جی پی آر اس موبایل هم اینطوره
من مدتی توی کرمان از جی پی آر اس استفاده میکردم ، اینقد راضی کننده بود که نرفتم اینترنت پرسرعت بگیرم ، الان که اومدم بندرعباس ، از دست اینترنت به ستوه اومدم !

MJYousefi
23-04-2013, 15:51
اینترنت مخابرات شبیه لوله کشی آب شده ، روزا -فشار- سرعت کم هست ، شبا -فشار- سرعت خوب میشه ! :sq_6::sq_6::sq_6::sq_6::sq_6:

starpars
27-04-2013, 19:59
واقعا گندشو درآوردن بهشون زنگ زدم ی خانمی بود نمیدونم خوش نیت بود چی بود اول گفت مودمتو bridg کن درست میشه که درست نشد بعد اون یکی گفت dns تو عوض کن بازم نشد بعد گفت مودمتو reset factory کن:n02: شاید درست بشه بعدم گفت مشکل از مرکز مخابرات ولیعصره قراربوده درست کنن پس حالا که شما پینگت بالای 1000 هست درست نکردن بزار ما دوباره بهشون بگیم درست کنن
آدم چی بگه واقعا :n04:
سریع سیستم ک ولیعصر نمیده
این مبین نت هم مودم داخلی سمت ما نداره که بگیریم
رایتل هم هنوز کامل پوشش نمیده
اسیرمون کردن دیگه نمیدونم چیکار کنم چند ماه دیگه از اینجا میرم

starpars
27-04-2013, 20:57
بچه ها شما bridg وصل میشید یا pppoe من مودم رو به صورت bridg کردم (اون خانومه گفت) الان دیگه هر کاری میکنم pppoe وصل نمیشه بدبختمون کرد چیکار کنم؟
با این وضعیت با گوشی یا لبتاپ نمیتونم به وایرلس وصل شم بدبختیم بیشتر شد

ای لعنت بر مخابرات با این ADSL

ای لعنت بر شرکت سپنتا

ای تف تو این مملکت دزد

:n21:

seiamak gh
25-05-2013, 16:42
دوستان واقعا در حق ما هرمزگانی ها اجحاف میشه لینک زیر رو ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

arashparsa57
30-05-2013, 05:24
با سلام
اگرممکنه آدرس پنل مخابرات هرمزگان را بذارید . باتشکر

iralvl
30-05-2013, 08:22
با سلام
اگرممکنه آدرس پنل مخابرات هرمزگان را بذارید . باتشکر

king_siavash
08-06-2013, 12:21
سلام
پنل خرابه ؟ واسه من ارور میده:

مجوز استفاده از سامانه معتبر نمی باشد. ورود به سامانه امکان پذیر نخواهد بود. !!!

abed3p
08-06-2013, 21:55
اقو اصلا داغون شدیم کمرمون با این اینترنت شکست :n09:
ping درست حسابی هم نداره
این هم ادرس پنل

iralvl
09-06-2013, 12:53
سلام
پنل خرابه ؟ واسه من ارور میده:

آره واسه منم همین ارور رو میده
من امروز اشتراکم تموم میشه خواستم تمدید کنم هر کاری کردم نتونستم وارد سیستم بشم
فکرکنم مشکل از سیستم مخابرات هست

takethatter
09-06-2013, 15:19
کسی می‌دونه این سرویسای نامحدود مخابرات چطوریه؟ مثل شاتل هست که اگه زیاد دانلود کنی، سرعتتو کم کنن یا نه؟ می‌خوام برای اینترنت اقدام کنم، نمی‌دونم اصلاً ارزششو داره یا نه.

iralvl
09-06-2013, 16:18
کسی می‌دونه این سرویسای نامحدود مخابرات چطوریه؟ مثل شاتل هست که اگه زیاد دانلود کنی، سرعتتو کم کنن یا نه؟ می‌خوام برای اینترنت اقدام کنم، نمی‌دونم اصلاً ارزششو داره یا نه.

نه مثل شاتل سرعت رو کم نمیکنن سرعت کلا کم هست
من یک مگ دارم سرعت دانلود روز 30 هست
شب 2به بعد تا 8 صبح میشه 200

king_siavash
09-06-2013, 17:35
آره واسه منم همین ارور رو میده
من امروز اشتراکم تموم میشه خواستم تمدید کنم هر کاری کردم نتونستم وارد سیستم بشم
فکرکنم مشکل از سیستم مخابرات هست

الان میشه وارد شد. ولی نمیشه شارژ کرد!

در حال حاضر امکان ارتباط با بانک ملت وجود ندارد. لطفا در زمان دیگری اقدام به ثبت نام نمائید.

الان فروشگاه ساkس و وی P ان هم پنل شارژ انلاین داره ولی این مخابرات هیچی نداره :|:|:|

منم شارژم -160 مگابایته ولی هنوز وصلم:n19::n20: مودمم خاموش کنم دیگه نمی تونم وصل بشم :n29::n30::n28:

king_siavash
09-06-2013, 17:42
نه سرعت رو کم نمی کنن ولی:
پینگ: +1000
پشتیبانی: هیچی
پرداخت آنلاین؟ باید کلی راه بکوبی بری 3-4 طبقه هم از پله ها بری بالا تو صف وایسی یه چند گیگ شارژ کنی برگردی

king_siavash
10-06-2013, 14:04
دوستان کسی می دونه ترافیک رایگان اینترنت حجمی نقره ای از ساعت چند تا چنده ؟

sharpy
19-06-2013, 12:54
من الان بخوام ثبت نام کنم کی وصل میکنن؟؟
کسی هست تازگیا ثبت نام کرده باشه ؟؟!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Armin.Computer
19-06-2013, 13:21
من الان بخوام ثبت نام کنم کی وصل میکنن؟؟
کسی هست تازگیا ثبت نام کرده باشه ؟؟!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

من تو خوزستانم
اینجا زیاد طول نمی کشه
معمولا نباید بیشتر از 2 روز بشه

Alitechno
19-06-2013, 21:25
سلام ، بنده هم ADSL مخابرات بندرعباس رو دارم . میخوام مثل قبل آنلاین شارژ کنم اما با این اخطار مواجه میشم. میخواستم ببینم برای همه دوستان همینطوره!

king_siavash
20-06-2013, 22:31
سلام ، بنده هم ADSL مخابرات بندرعباس رو دارم . میخوام مثل قبل آنلاین شارژ کنم اما با این اخطار مواجه میشم. میخواستم ببینم برای همه دوستان همینطوره!

سلام
بله یه مدتی میشه که این مشکل پیش اومده پشتیبانی هم گفته معلوم نیست کی درست بشه
شما هم مشکل پینگ داری ؟
پینگ من و یکی از دوستام به 4.2.2.4 بالای 1000 هست مخابرات هم میگه مشکل از ما نیست!!! :n28:

PCGamespot
28-06-2013, 17:31
سلام
بچه ها خط فیبر نوری با پیش شماره 461 رو هنوز هیچ شرکت دیگه ای ADSL نمیده؟

moridsl
01-07-2013, 01:37
من از سیسیکم استفاده میکنم .ولی قعطی زیادی دارم
سوال کردم گفتن چون تایم اوت داری اینجوریه
شما هم تایم اوت دارید یا نه؟

ehsanjt98
07-07-2013, 20:22
بعد از ماهها که پینگم +2000 حتی +3000 هم میرفت امروز ثبات پیدا کرده ، اینقد اون پایینا نگه داشتنمون که وقتی پینگ به حالتی که میبایست باشه میرسه اینقد ذوق زده میشم همیشه از ساعت 4 صبح تا 11 فقط همین 7 ساعت درست بود که عملا هیچ استفاده ای جز دانلود نمیشد کرد
انصافا مخابرات با استانداردها خیلی فاصله داره این همه پول میگیرن یک صدمش رو خرج کنن کیفیتا خیلی میره بالا

- متاسفانه فقط یک روز بود که پینگ به حالت عادی برگشته بود هم اکنون +1000

miladsalary
13-07-2013, 15:09
سلام دوستان من adsl مخابرات از شهر حاجی اباد گرفتم نمیدونم چجوری تمدید یا مشاهده حجمم لطفا کمک کنید:n28::n28:

king_siavash
16-07-2013, 20:06
سلام دوستان من adsl مخابرات از شهر حاجی اباد گرفتم نمیدونم چجوری تمدید یا مشاهده حجمم لطفا کمک کنید:n28::n28:

با سلام
پنل شارژ انلاین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه یوزر و پسورد پنل رو ندارین باید زنگ بزنید از پشتیبانی بگیرید:n02:

king_siavash
16-07-2013, 20:07
بعد از ماهها که پینگم +2000 حتی +3000 هم میرفت امروز ثبات پیدا کرده ، اینقد اون پایینا نگه داشتنمون که وقتی پینگ به حالتی که میبایست باشه میرسه اینقد ذوق زده میشم همیشه از ساعت 4 صبح تا 11 فقط همین 7 ساعت درست بود که عملا هیچ استفاده ای جز دانلود نمیشد کرد
انصافا مخابرات با استانداردها خیلی فاصله داره این همه پول میگیرن یک صدمش رو خرج کنن کیفیتا خیلی میره بالا

- متاسفانه فقط یک روز بود که پینگ به حالت عادی برگشته بود هم اکنون +1000

سلام
مرکز بلال هستین ؟

abed3p
23-07-2013, 01:19
مشکل مخابرات هرمزگان اینه که اینترنت رو از شرکت سپنتا تهران اینترنت می گیره خودش نت نداره
شرکت سپنتا هم توی تهران شرکت خصوصی
اینجا هم پشتیبانی نداره میرم شرکت میگه زنگ بزن پشتیبانی
که پشتیبانی توی تهرانه
شرکت های خوصوصی عالی ولی گرون هستن
اقو نمی دونیم چیکار کنیم

Alitechno
23-07-2013, 11:59
هنورز هم نمیشه آنلاین تمدید کرد؟

moridsl
23-07-2013, 12:11
هنورز هم نمیشه آنلاین تمدید کرد؟
میشه انلاین تمدید کرد
دو روزه سرعت خوب شده.مال شما ها هم چطور

abed3p
24-07-2013, 00:57
امروز اینترنت خوب بوده ببینیم فردا هم خوبه

ehsanjt98
24-07-2013, 10:49
سلام
مرکز بلال هستین ؟
سلام عزیزم
امام حسین هستیم
__
آره تایید میشه دیروز نت عالی بود تا الآنم واقعا خوبه امیدوارم تداوم داشته باشه

emadd69
26-07-2013, 18:42
سلام

اوضاع اینترنت مخابرات بندرلنگه که وحشتناک خرابه . مثل فحش میمونه بخدا
دیشب دیگه فرقی با قطعی نداشت .
کسی از دوستان میدونه سایت مشترکین مخابرات بندرلنگه آدرسش چی هست ؟

ممنون

fire_l3oy
06-08-2013, 12:50
دوستان من می خواستم اینترنت خودم رو تمدید کنم که دیدم طرح اینترنت نامحدود برداشته شده ایا شما این الان این مشگل رو دارید یا نه

moridsl
06-08-2013, 14:45
دوستان من می خواستم اینترنت خودم رو تمدید کنم که دیدم طرح اینترنت نامحدود برداشته شده ایا شما این الان این مشگل رو دارید یا نه
مال من فعلا نامحدوده
ولی فامیلامون خواست بره تمدید کنه گفتتن نامحدود دیگه نداریم
منم میخوام بعد از اتمام نامحدودم برم جمع کنم برم یه جای دیگه بگیرم

ebrahim2009
26-08-2013, 12:26
جدیدا تو بندرعباس. شرکت آسیا تک خدمات میده...
کسی تا حالا از این سرویس تو بندر استفاده کرده ؟؟؟؟؟.. کیفیتش چه جوره..
تو شهرهای دیگه که همه ناراضین :n04: :n04:

من خودم مضاخفرات (مخابرات) دارم.:n02:
ارزششو داره میخوام برم آسیا تک بگیرم.. ؟؟؟

اینم پشتیبانی 0761-6677557

Armin.Computer
26-08-2013, 23:19
جدیدا تو بندرعباس. شرکت آسیا تک خدمات میده...
کسی تا حالا از این سرویس تو بندر استفاده کرده ؟؟؟؟؟.. کیفیتش چه جوره..
تو شهرهای دیگه که همه ناراضین :n04: :n04:

من خودم مضاخفرات (مخابرات) دارم.:n02:
ارزششو داره میخوام برم آسیا تک بگیرم.. ؟؟؟

اینم پشتیبانی 0761-6677557

سلام
اگر خواستی وضعیتش رو به صورت کلی بدونی برو به این تاپیک:
ADSL Asiatech / شركت آسياتك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امین ی
04-09-2013, 12:23
سلام آقاوحيد.درمورد اینترنتadslچند بایدهزینه کنم تامودم و اشتراک بگیرم بندرعباس هستم::n05:

امین ی
04-09-2013, 14:16
سلام مودم چه مارکی بگیرم؟؟قیمتش مناسب باشه>ازکجای بندر بگیرم قابل اطمینان.وضمانتی باشه:n19:

tom71
05-09-2013, 12:11
سلام انگار اینترنت نامحدود چند روز دیگه برداشته میشه درسته؟ تا 19 شهریور بیشتر نیست؟

ali pipo
12-09-2013, 11:56
سلام این طرح جدید کسی اطلاعی داره؟؟
1 مگابایت....6 ماهه..50 تومن..البته 15 یا 12 گیگ دقیق یادم نیست ترافیک بیشتر نداری...
جریان این چیه؟؟ چجوریاس؟؟ کسی استفاده کرده؟؟

ebrahim2009
13-09-2013, 20:35
الان نزدیک به 4 روزه اینترنت سرعتش افتضاح اومده پایین... :n04:

2 مگ نامحدود = 50~30 مرکز بهشتی

واسه بقیه چه جوره ؟؟؟؟؟

emadd69
14-09-2013, 00:33
الان نزدیک به 4 روزه اینترنت سرعتش افتضاح اومده پایین... :n04:

2 مگ نامحدود = 50~30 مرکز بهشتی

واسه بقیه چه جوره ؟؟؟؟؟

سلام داداش .
دقیقا
یعنی آشغاله آشغال شده بخدا .
سرور های خارجی وحشتناک سرعتش پایینه .
سرورهای داخلی خوبه .:n03:

ali pipo
14-09-2013, 12:20
1 مگابایت....6 ماهه..50 تومن..البته 15 یا 12 گیگ دقیق یادم نیست ترافیک بیشتر نداری...

اقایون من چند روز دیگه میخوام برم این طرح و بگیرم..میگن طرح نقره ایه..کسی استفاده نکرده بگه چجوریه؟؟

ehsanjt98
14-09-2013, 20:34
آغا نت این روزا داغونه
قبلا شبا میزاشتیم دانلود خالا همون شبشم داقونه :n30:

tom71
14-09-2013, 22:12
گور بابای اینترنت مخابرات........
اخه چرا تو این کشور خراب شده به دنیا اومدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iralvl
22-09-2013, 19:24
6ماه نا محدود گذاشتن دیدن به نفعشون نیست
دوباره همون تعرفه های آشغالشون رو روی کار آوردن

iralvl
30-09-2013, 13:59
توی تهران نمایشگاه تلکام برگذار شده
مخابرات استان ها دوباره باید اینترنت نامحدود ارائه بدن(جشنوارست مثل عید)

هم اکنون بسته های مختلف ADSL با قابلیت پیش پرداخت و پس پرداخت وجود دارد.

بسته های ADSL متناسب با نیازهای شما طراحی شده اند و می توانید متناسب با نیاز و الگوی مصرفتان انتخاب کنید. درصورتی که شما از مشتریان کم مصرف اینترنت هستید، می توانید از بسته های اقتصادی با حجم کم استفاده کنید. با این حال، اگر یک کاربر با مصرف بالا هستید می توانید بسته خود را از بین پیشنهادات با سرعت های تا 2Mbps و حجم دانلود نامحدود انتخاب کنید.

اگر مطمئن نیستید که کدام بسته برای شما مناسب است، می توانید به یکی از فروشگاههای ما بروید یا با 2020 تماس بگیرید تا شما را در این انتخاب راهنمایی کنند.

علاوه بر این، آشنای اول جشنواره ی خاصی را جهت پیشنهاد تخفیفات تشویقی ارائه می نماید که ممکن است شامل استفاده ی رایگان شبانه و سایر هدایای شگفت انگیز باشد.

جدول تعرفه های ADSL در زیر آمده است، لطفا بسته ی مناسب خود را انتخاب و هم اکنون به آسانی سفارش دهید.

کسی خبر داره توی بندر هم اجرا میشه یا نه؟
کسی به 2020 زنگ زده؟

abed3p
03-11-2013, 04:34
اقایون من چند روز دیگه میخوام برم این طرح و بگیرم..میگن طرح نقره ایه..کسی استفاده نکرده بگه چجوریه؟؟

اره بگیر این طرح شب ها از 1 تا 6.30 مجانی دانلود کن فقط 6 ماه و 12 ماه شب ها مجانی
3 ماه شب ها هم از حجم کم میشه

ebrahim2009
25-11-2013, 19:05
دارم روانی میشم.... :n27: :n28:
کسی شرکت بهتری توی بندر سراغ نداره.... سرعت دانلودش خوب باشه.

moridsl
03-12-2013, 12:56
هر جا بگیری تقریبا همینجوری
الان چند روزه بهتر شده سرعت دانلود

iralvl
04-12-2013, 10:41
هر جا بگیری تقریبا همینجوری
الان چند روزه بهتر شده سرعت دانلود

هر چقدرم سرعت دانلود خوب بشه وقتی محدودیت دانلود هست فایده نداره

pinkdreammss
18-12-2013, 11:09
دوست من 1 مگ دو ماهه 64 گیگ پهنا باند گرفته 80 تومن چرا من هر وقت میرم تعرفه 1 مگ 8 گیگ میدن بهم، ماهیانه 30 تومن میگیرن. یعنی اگر آدم اطلاع نداشته باشه باید سرش کلاه بزارن ؟

computera13
18-12-2013, 11:35
از قیمت و سرعت دانلود 256 نا محدود مخابرات اطلاعی دارید؟

armanqd
19-12-2013, 11:59
دیروز 6 ماه 2 مگ 12 گیگ گرفتم 53 تومن ( طرح نقره ای ) , زنگ زدم گفتن نا محدود نداریم !

پ.ن : ولی دوستم چون قبلا 512 نامحدود داشت الان هم میتونه بگیره ماهی 25 تومن !

tom71
19-12-2013, 22:51
برادر من هنوز 512 نامحدود مخابرات ماهی 25 تومان رو داره تمدید میکنه و ماله منو محدود کردن.:n03::42:

iralvl
20-12-2013, 05:18
کلاه برداری ازین واضح تر دیگه نمیشه
من نامحدود داشتم 1مگ
اینا سیستم پرداخت آنلاین رو قطع کردن تا مجبور بشی بری حضوری تمدید کنی
وقتی رفتی اونجا میگه دیگه نامحدود نمیدیم
وقتی محدود میگیری میبینی سیستم پرداخت آنلاینش دوباره فعال شده
همه شهرستانا نامحدود میده مخابرات ولی اینجا دادن به شرکت سپنتا تا راحت کلاه برداری کنه
کسی هم نتونه به مخابرات شکایت کنه

starpars
20-12-2013, 12:14
کلاه برداری ازین واضح تر دیگه نمیشه
من نامحدود داشتم 1مگ
اینا سیستم پرداخت آنلاین رو قطع کردن تا مجبور بشی بری حضوری تمدید کنی
وقتی رفتی اونجا میگه دیگه نامحدود نمیدیم
وقتی محدود میگیری میبینی سیستم پرداخت آنلاینش دوباره فعال شده
همه شهرستانا نامحدود میده مخابرات ولی اینجا دادن به شرکت سپنتا تا راحت کلاه برداری کنه
کسی هم نتونه به مخابرات شکایت کنه
من سر همین قضیه 1 ماه نتم قطع بود نمیتونستم شارژ کنم رفتم مبین نت گرفتم تا اینکه شارژ آنلاینش وصل شد دوباره شارژ کردم
البته واسه ما هم نا محدود نیست ولی ترافیکش زیاده

iralvl
20-12-2013, 23:51
هر کسی اکانت نامحدودش رو بیاره با هم اشتراکی استفاده کنیم
من نصف شارژ ماهیانه اکانتش رو پرداخت می کنم

iralvl
23-12-2013, 01:14
من سر همین قضیه 1 ماه نتم قطع بود نمیتونستم شارژ کنم رفتم مبین نت گرفتم تا اینکه شارژ آنلاینش وصل شد دوباره شارژ کردم
البته واسه ما هم نا محدود نیست ولی ترافیکش زیاده

از مبین نت راضی بودی؟پهنای باند و سرعت دانلودت چند بود؟

starpars
23-12-2013, 14:02
هر کسی اکانت نامحدودش رو بیاره با هم اشتراکی استفاده کنیم
من نصف شارژ ماهیانه اکانتش رو پرداخت می کنم
نا محدود وجود نداره داداش
اون قبلی ها هم محدوده فقط حجمشون زیاد مونده مثلا من 100 گیگ الان دارم.
البته میتونی از راه های غیر قانونی هم استفاده کنی:n02:

از مبین نت راضی بودی؟پهنای باند و سرعت دانلودت چند بود؟
جایی که من هستم نزدیک دکل هست منطقه هم خلوته سیگنال هم خوبه
واسه من که تا 1 ماه پیش که استفاده میکردم خوب بود البته من طرح ویژه نوروزی دارم هنوزم 20 روز داره ولی حجم ندارم خاموش کردم
طرح نوروزی سرعتش 2 مگ بود سرعت دانلود هم 250 تا 290 یکم بالا یا پایین تر میرفت
جدیدا من که تست نکردم ولی توی شهر اکثرا ناراضی شدن میگن آشغال شده

iralvl
23-12-2013, 17:43
نا محدود وجود نداره داداش
اون قبلی ها هم محدوده فقط حجمشون زیاد مونده مثلا من 100 گیگ الان دارم.
البته میتونی از راه های غیر قانونی هم استفاده کنی:n02:

جایی که من هستم نزدیک دکل هست منطقه هم خلوته سیگنال هم خوبه
واسه من که تا 1 ماه پیش که استفاده میکردم خوب بود البته من طرح ویژه نوروزی دارم هنوزم 20 روز داره ولی حجم ندارم خاموش کردم
طرح نوروزی سرعتش 2 مگ بود سرعت دانلود هم 250 تا 290 یکم بالا یا پایین تر میرفت
جدیدا من که تست نکردم ولی توی شهر اکثرا ناراضی شدن میگن آشغال شده

این غیر قانونیه رو هستم(هرچی بتونی سر مخابرات کلاه بزاری حلاله حلاله چون قبلش کلی سر ما کلاه گذاشته)
بیا خصوصی ببینم داستان از چه قراره

miladsalary
27-12-2013, 02:28
سلام دوستان. بنده تابستون در ماه تیر و مرداد از adsl 256 مخابرات حاجی آباد گرفتم و استفاده کردم. و پس از گذشت این دو ماه تا الان دیگه تمدید نکردم.میخواستم ببینم برای تمدید مشکلی ندارم؟! لطفا راهنماییم کنین.ممنون

در کودکی از تکلیف میترسیدیم و اکنون از بلاتکلیفی!!B-)

moridsl
27-12-2013, 14:48
من از اون طرح های نامحدود داشتم که عید میدادن دو سه رو پیشم تونستم انلاین تمدید کنم مشکلی نداشتم سرعتشم بهتر شده به نسبت قبل
ولی اگه حواست نباشه بری حضوری بخوای تمدید کنی میگن نامحدود نمیشه تمدید کرد عجب دزدایی هستن اینا

miladsalary
27-12-2013, 19:46
من از اون طرح های نامحدود داشتم که عید میدادن دو سه رو پیشم تونستم انلاین تمدید کنم مشکلی نداشتم سرعتشم بهتر شده به نسبت قبل
ولی اگه حواست نباشه بری حضوری بخوای تمدید کنی میگن نامحدود نمیشه تمدید کرد عجب دزدایی هستن اینا

میشه راهنماییم کنی چجوری آنلاین تمدید کنم.بعد من چهار ماهی هست که اصلا تمدید نکردم به دلایلی

moridsl
28-12-2013, 14:26
میشه راهنماییم کنی چجوری آنلاین تمدید کنم.بعد من چهار ماهی هست که اصلا تمدید نکردم به دلایلی

رو سربرگ مشخصات سرویس گزینه تمدید اعتبار رو بزن بعد محاسبه هزینه تمدید اعتبار بعد مدت زمانشو انتخاب میکنی که 1 ماهه باشه یا 2 ماهه یا هر چی خودت خواستی بعد میزنی رو ثبت محاسبه هزیته شده بعد دوباره رو تمدید اعتبار فاکتورشو نشون میده و قیمتش و بعد معلومه بقیش که باید چکار کنی

miladsalary
30-12-2013, 22:22
رو سربرگ مشخصات سرویس گزینه تمدید اعتبار رو بزن بعد محاسبه هزینه تمدید اعتبار بعد مدت زمانشو انتخاب میکنی که 1 ماهه باشه یا 2 ماهه یا هر چی خودت خواستی بعد میزنی رو ثبت محاسبه هزیته شده بعد دوباره رو تمدید اعتبار فاکتورشو نشون میده و قیمتش و بعد معلومه بقیش که باید چکار کنی

ببخشید دوباره می‌پرسم. من نمیدونم کدوم سایت برم میشه یکم بیشتر راهنماییم کنین

دنیای من " مجازی " اش هم غمگین است!!!

tom71
31-12-2013, 02:29
پنل مخابرات :

omid kan
31-12-2013, 11:07
سلام دوستان من روستای کنارسیاه از توابع بستک هستم می خواستم اینترنت ,Adsl بگیرم کلا اینترنت 6 ماهه با سرعت 512 و حجم نامحدود چند می شود برداشت و سرعت دانلود چقدر است برای ثبت نام در سنا رایان باید چه کار کرد

iralvl
06-01-2014, 18:00
من که بالاخره از این مخابرات کلاهبردار رخت بربستم دیروز درخواست جمع آوری سرویس رو دادم رفتم شاتل ثبت نام کردم اگه خوب بود مییام اینجا خبرشو بهتون میدم

tom71
06-01-2014, 21:46
اگه خوب حتما خبرشو بهم بده.
سریع سیستم جنوب دیگه ؟ نامحدود هم میدن؟

abed3p
11-01-2014, 04:05
سلام شتل نگیرین درسته نامحدود ولی بیشتر از 60 گیگ دانلود کنی سرعت پایین میارن
مشکل پینگ هم داره خیلی بالا پایین میره حدود 300 به 500
الان هم فکر کنم ماهی 80 شده
دیگه خود دانید

king_siavash
21-01-2014, 18:01

من دارم
سرعتش 230
شبا از ساعت 1 تا 7 رایگان
12 گیگ پهنای باند
البته الان خط 6 مرکز بلال مشکل داره پینگ داخلی 500 پینگ خارج از کشور 800
ولی 1 ماه پیش خوب بود

iralvl
02-02-2014, 18:40
دوستان بهتون پیشنهاد میکنم دور جمع کردن اینترنت از مخابرات رو خط بکشید چون خیلی دردسر داره من الان یک ماه که درخواست جمع آوری دادم و رفتم درخواست دادم از شاتل اینترنت بگیرم ولی مخابرات اذیت میکنه کار رانژه که باید یک هفته ایی انجام بشه رو 4 هفته هست که انجام نمیدن عملا میگن زورشون گرفته که نمیخوام از اینا اینترنت بگیرم دیگه همه چیز رو میخوان به ملت تحمیل کنن

tom71
10-02-2014, 14:29
من تا جایی که تونستم به دوستام گفتم درخواست جمع آوری از اینترنت مخابرات بدن.

pinkdreammss
14-02-2014, 15:15
کسی نمیدونه برای عید امسال طرح نامحدود میزارن یا نه ؟

tom71
16-02-2014, 20:50
اقا این سریع سیستم جنوب تعرفه هاش جچوریاس؟

mahdi-xbox
23-03-2014, 05:40
سلام، خوبین؟
آقا من اطراف سیتی سنتر هستم، میخاستم اینترنت ADSL بگیرم. به نظر شما کدوم شرکت مناسبه؟ مخابرات، شاتل، آسیا تک؟؟
میخام دانلود شبانه داشته باشه، سرعتشم خوب باشه، قیمتش هم خوب باشه (زیاد نباشه)
ممنون

delta7
28-03-2014, 14:27
سلام
اینترنت مخابرات دارم(فناوران مبین خاور) میخوام حجم اضافی بخرم توی سایت بانک شناسه پرداخت کننده میخواد
از کجا بیارم این شناسه رو؟!:n28:

Alitechno
12-05-2014, 12:06
چرا تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تیک گزینه تمدید تعرفه جاری بسته شده و نمیشه تمدید کرد؟ :n03:

king_siavash
12-05-2014, 13:04
چرا تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تیک گزینه تمدید تعرفه جاری بسته شده و نمیشه تمدید کرد؟ :n03:

خب روی تعرفه جدید کلیک کن و تعرفه اینترنتت رو انتخاب کن و پرداخت کن :n01:

Alitechno
13-05-2014, 14:07
خب روی تعرفه جدید کلیک کن و تعرفه اینترنتت رو انتخاب کن و پرداخت کن :n01:

تیک گزینه تعرفه جدید که میزنم اون پایین گزینه های جزئیات تعرفه و محاسبه هزینه تمدید اعتبار میاد. و با کلیک کردن روی این گزینه ها چیزی باز نمیشه! :n03:

king_siavash
13-05-2014, 14:29
تیک گزینه تعرفه جدید که میزنم اون پایین گزینه های جزئیات تعرفه و محاسبه هزینه تمدید اعتبار میاد. و با کلیک کردن روی این گزینه ها چیزی باز نمیشه! :n03:

سلام
اول روی تعرفه جدید کلیک میکنی بعد از قسمت تعرفه های دیگر یه تعرفه انتخاب می کنی بعد از قسمت محاسبه هزینه تمدید اعتبار هزینه رو تایید می کنی
بعد روی تمدید اعتبار کلیک می کنی و تیکتایید اطلاعات رو میزنی و وصل میشی به بانک
اگه بعد از کلیک کردن روی تمدید اعتبار پیغام خطا داد پاپ اپ مرورگرت غیرفعاله که خودش تو ارور گفته چطور فعالش کنی
بازم مشکلی بود بپرس
موفق باشی

Alitechno
13-05-2014, 14:39
من 2 سال پیش خواستم از شرکت ها نت بگیرم گفتن اول باید بری اینترنتی که از مخابرات گرفتی رو جمع آوری کنی.
1ماه منو علاف کردن آخرش هم جمع آوری نکردن منم مجبور شدم دوباره از مخابرات بگیرم.
الان همه مخابرات های ایران نامحدود میدن فقط بندرعباسه که محدود کرده ، خدا لعنتشون کنه با این سرویس دهی!

Alitechno
13-05-2014, 14:55
سلام
اول روی تعرفه جدید کلیک میکنی بعد از قسمت تعرفه های دیگر یه تعرفه انتخاب می کنی بعد از قسمت محاسبه هزینه تمدید اعتبار هزینه رو تایید می کنی
بعد روی تمدید اعتبار کلیک می کنی و تیکتایید اطلاعات رو میزنی و وصل میشی به بانک
اگه بعد از کلیک کردن روی تمدید اعتبار پیغام خطا داد پاپ اپ مرورگرت غیرفعاله که خودش تو ارور گفته چطور فعالش کنی
بازم مشکلی بود بپرس
موفق باشی

با 3 تا مرورگر امتحان کردم بازم نشد ، ببین اینجوری میاد

king_siavash
13-05-2014, 15:09
با 3 تا مرورگر امتحان کردم بازم نشد ، ببین اینجوری میاد

مشکل از اکانته یه زنگ بزن پشتیبانی (07612020) بهشون بگو ببین چی میگن

mhjavad
16-05-2014, 17:49
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

برای شارژ اینترنتی با مرورگر فایرفاکس به صفحه شارژ که رفتید کلیک راست کنید و روی inspeqt element کلیک کنید حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روی قسمت قرمز رنگ که در عکس مشخصه (همون فلشه) کلیک میکنی بعد این باکس دنبال موس میاد حالا روی چک باکس (همون دایره توخالی) کنار کلمه تمدید تعرفه جاری کلیک میکنی بلافاصله بعد از کلیک در کادر پایین کد اچ تی ام ال مربوط به این چک باکسه میاد حالا شما باید دویار روی کلمه ی disabled کلیک کنی (تو همون کادره) و به جای disabled مینویسی enabled و حالا اون چک باکس روشن شده روش کلیک کن بعدم کلمه آبی رنگ محاسبه هزینه تمدید اعتبار نمایان میشه روش کلیک میکنی و صفحه شارژ رو میبینی:n05: .... یا علی
اینم عکس صفحه شارژ :

Alitechno
17-05-2014, 11:13
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

برای شارژ اینترنتی با مرورگر فایرفاکس به صفحه شارژ که رفتید کلیک راست کنید و روی inspeqt element کلیک کنید حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]روی قسمت قرمز رنگ که در عکس مشخصه (همون فلشه) کلیک میکنی بعد این باکس دنبال موس میاد حالا روی چک باکس (همون دایره توخالی) کنار کلمه تمدید تعرفه جاری کلیک میکنی بلافاصله بعد از کلیک در کادر پایین کد اچ تی ام ال مربوط به این چک باکسه میاد حالا شما باید دویار روی کلمه ی disabled کلیک کنی (تو همون کادره) و به جای disabled مینویسی enabled و حالا اون چک باکس روشن شده روش کلیک کن بعدم کلمه آبی رنگ محاسبه هزینه تمدید اعتبار نمایان میشه روش کلیک میکنی و صفحه شارژ رو میبینی:n05: .... یا علی
اینم عکس صفحه شارژ :

دمت گرم خیلی کارت درسته :n18:

Alitechno
17-05-2014, 11:18
میگم اون تیک گزینه تعرفه های دیگر هم واسه من غیر فعاله تو پست 493 عکس گذاشتم. اونو چجوری میشه درست کرد؟... که یه تعرفه بالاتر بردارم.

mhjavad
17-05-2014, 17:58
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام قابلی نداشت برای تعرفه ی بالاتر نیازی به اون نیست که همونجا تو عکسی که گذاشتم قسمت سرعت مشخصه میتونی تا 2 مگابیت سرعت بگیری از 64 کیلوبیت داره تا 2 مگابیت
یا علی

moridsl
18-05-2014, 00:14
ببخشید من متوجه نشدم:n03:
این قسمتشو نفهمیدم
ی قسمت قرمز رنگ که در عکس مشخصه (همون فلشه) کلیک میکنی بعد این باکس دنبال موس میاد حالا روی چک باکس (همون دایره توخالی) کنار کلمه تمدید تعرفه جاری کلیک میکنی بلافاصله بعد از کلیک در کادر پایین کد اچ تی ام ال مربوط به این چک باکسه میاد حالا شما باید دویار روی کلمه ی disabled کلیک کنی (تو همون کادره) و به جای disabled مینویسی enabled و حالا اون چک باکس روشن شده روش
بعد از زدن روی همون فلشه و بعد روی دایره ی دیگه نمیدونم چکار کنم
یکم در حد زیر دیپلم بگو داداش منم بفهمم:n02:

Panther_X
18-05-2014, 09:19
اگه فقط بخوام حجم اضافه بگیرم باید چکار کنم؟ سرعت و زمان رو روی صفر بذارم؟!