PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه از شر CallerID خلاص شويم؟

patal
06-02-2005, 00:49
سلام
اگه مي خواي يه جايي زنگ بزني و شمارت نيفته :twisted: ، اين مقاله رو بخون.
اول برو به آدرس زير و يكي از برنامه ها رو DownLoad كن. (فرقي نمي كنه كدوم رو DownLoad كني، يكي exe ست و اون يكي zip .) حجم هر دو برابره با 1.06 مگابايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از نصب برنامه، كار هاي زير رو بايد انجام بدي:
1. در بخش NUMBER ، شماره اي رو كه مي خواي به جاي شماره ي خودت بيفته، بنويس. (كد يادت نره.) مثال ==> 0218504030
2. دكمه ي Format رو اين قدر بزن تا گزينه ي SDMF روشن بشه.
3. بالاي پنجره ي برنامه، 4 تا دكمه هست. ديدي؟ روي سمت چپي عكس يه آچار ه. اين دكمه رو بزن. حالا توي صفحه اي كه باز شده در بخش Output Device گزينه ي Modem رو انتخاب كن. حالا OK رو بزن تا اين صفحه بسته بشه.
4. حالا دكمه ي Play رو بزن. (يه پنجره ي كوچولو با عنوان Modem Dialer باز مي شه.)
5. حالا شماره ي جايي رو كه مي خواي زنگ بزني، بنويس. حالا دكمه ي Dial رو بزن.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~
نكته ي 1: تنها چيزي كه شما براي موفقيت احتياج داري، اينه كه modem شما voice داشته باشه.
نكته ي 2: هرگونه استفاده ي غير قانوني از اين برنامه، پاي خودت ه.
نكته ي 3: چه موفق شدي و چه نشدي، نتايج كارت رو همين جا بنويس. (اگه سوالي داشتي، همين جا بپرس.)
نكته ي 4: اگه جواب نداد، با دكمه ي Format، كار كن و مدل هاي ديگه رو امتحان كن.
خوش باشين،
©م.م.©

e
06-02-2005, 17:39
اين برنامه كار نميكنه؟

patal
06-02-2005, 18:17
سلام
كار نمي كنه؟ :shock:
setting رو روي modem گذاشتي؟
format رو روي SDMF گذاشتي؟
dial كردي؟
كارت modem ت voice داره؟
error داد؟ يا اينكه dial كرد و كار نكرد؟
كسي ديگه از بچه ها، اين برنامه رو تست نكرده؟ هر كي تست كرده، لطفا، نتيجه رو اينجا بنويسه.
خوش باشين،
©م.م.©

Spy
06-02-2005, 20:29
احتمالا بايد مودم كالر آي دي رو پشتيباني كنه
كه ماله من روش نوشته ميكنه
ولي نميكنه :evil:

patal
06-02-2005, 22:29
سلام
تنها چيزي كه اين برنامه احتياج داره، اينه كه modem شما voice داشته باشه.
احتياجي نيست كه modem شما CallerID داشته باشه.
حتي توي WEBpage ش نوشته احتاجي نيست كه خط تماس گيرنده CallerID داشته باشه. :shock: (اين و ديگه خودم م كم اوردم :lol: )
خوش باشين،
©م.م.©

gbdor
06-02-2005, 23:04
از كجا بفهميم كه مودم voice داره يا نه؟ من مودمم پشتش جاي دوتا فيش مپل اسپيكر هم داره همونه؟

patal
06-02-2005, 23:11
سلام
مرثي از gbdor عزيز كه به من feedback داد.
توي WEBpage ش نوشته بود كه براي موبايل ممكنه جواب نداده، چون سيگنال CallerID در موبايل ها فرق مي كنه. بنابراين فعلا با خط ثابت امتحان كنيد.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
gbdor عزيز، براي شما error كه نمي ده؟ عمل Dial رو با موفقيت انجام مي ده؟
«««لطفا بعد از اين كه طرف مقابل گوشي رو برداشت، شما تلفن رو برداريد.»»»
كسايي كه modem شون، voice نداره، بايد دستگاه زير رو بسازند.
چند وقت ديگه كه سرم خلوت شد، نحوه ي ساختن اين دستگاه رو براتون مي نويسم.
خوش باشين،
©م.م.©

MaFia
09-02-2005, 00:42
واسه اينكه شمارت نيوفته بهترين راه اينه كه يه الكارت بخري خودت رو خلاص كني

Spy
09-02-2005, 01:25
الكارت چيه مافيا جان ميشه توضيح بدين؟

Ehsani
09-02-2005, 01:39
اره مافيا جان اين الكارت رو ميشه بيشتر در موردش توضيح بدي ... يه چند وقتي هست ميخوام يه جايي مزاحم بشم طرف id caller داره :wink: ( شوخي :D )

kavoshm
12-02-2005, 02:09
مرسی از دوستان
من دارم اين برنامرو دانلود ميکنم تست ميکنم و جواب ميدم
در مورد ال کارت هم بگم که من خودم دارم
شما ميری و يه ال کارت ميخری مثلاً 3000 تمنيشو بد روش شماره داره معمولاً 1321 بد از گرفتن اين شماره
يه خانوم بهت خوشامد ميگه و راهنماييت ميکنه در آخر شماره اصليتو ميگيری و صحبت ميکنی
بدون اينکه شمارت بيفته فقط 111111111 ميفته البته شما با اين کارت صندق صوتی هم داری يعنی
يکی زنگ ميزنه و برات پيغام ميزاره بد تو با پسوّرد خودت ميری و گوش ميکنی البته قابليتهای بيشتری داره
که اگه بخری ميفهمی
ببخشيد اگه خوب توضيح ندادم

MaFia
12-02-2005, 02:49
اره مافيا جان اين الكارت رو ميشه بيشتر در موردش توضيح بدي ... يه چند وقتي هست ميخوام يه جايي مزاحم بشم طرف id caller داره :wink: ( شوخي :D )

دوستان توضيح دادن در اين مورد يك كارت مثل كارت هاي تلفن به خارج كه بيرون واسه فروش هست مي مونه و فقط امكان تماس با داخل هم داره قيمت هم 3200 تومنه كه 3000 تومن اعتبار داري تعرفه مخابراتيش هم از تلفن معمولي گرون تره تا حدودي (40٪)

romea
13-02-2005, 05:06
پاتال جان اين كه همش ارور ميده ميشه در مورد voice يه كم بيشتر توضيح بدي با تشكر :wink:

patal
13-02-2005, 13:31
سلام
قابليت voice يعني اينكه كارت modem شما، بتواند صدا را از طريق microphone دريافت كنه و همچنين صدا رو از طريق speaker خارج كنه. (يعني توانايي كار كردن با voice رو داشته باشه.)
قابليت هايي كه يك modem [مي تواند] داشته باشد:
data ==> همين كه مي توني بري توي interNET
fax
voice
...
..
.
خوش باشي،
©م.م.©

soccer_18
16-02-2005, 02:51
سلام
من امتحان كردم .
بعد دايل كردن .ارور ميده بعد اينكه ok ميكنم ... ديگه الا ماشالا .... پشت سر هم ارور ها باز ميشه و دهن سيستم رو....
در مورد ويس مودم... بايد بگم اكثر مودم ها اين قسمت رو دارن ولي رو هواست... مثل همون تعداد چيپ ها كه تك چيپه ولي 3 تا چيپ داره... :roll:

Navid
03-03-2005, 16:06
خب پس نشد :(
آقا من شنیدم یه دستگاهی هست که این کار رو می کنه ( تو خارج )
می خواستم ببینم کسی از این دستگاها داره
اگه داره بگه ببینیم کار می کنه یا نه !

patal
03-03-2005, 19:30
خب پس نشد :(
آقا من شنیدم یه دستگاهی هست که این کار رو می کنه ( تو خارج )
می خواستم ببینم کسی از این دستگاها داره
اگه داره بگه ببینیم کار می کنه یا نه !سلام
آره، يه همچين دستگاهي هست. ( در خارج )
اسمش هم هست ==> orange BOX

خوش باشي،
©م.م.©

patal
04-03-2005, 01:02
سلام
چند تا مسئله رو بگم.
اولا ==> برنامه اي كه من در اين topic معرفي كردم همون orange BOX ه. يعني اين برنامه computer شما رو به يك orange BOX تبديل مي كند.
دوما ==> هيچ orange BOX ي روي [خطوط مخابرات ايران] جواب نمي ده. ( حتي برنامه اي كه من معرفي كردم. ) :shock: :cry: :(

علت ش خيلي [پيچيده] و [حرفه اي] ه و در سطح ما ها نيست. :shock: ولي به طور ساده، مي شه گفت كه [بستنش] ، يعني قابليت orange BOX رو در ايران بستن.
سوما ==> براتون توضيح مي دم كه چرا CallerID در ايران متولد شد، بعد خودتون مي فهميد كه چرا قابليت orange BOX رو بستن.

»»»»»>>>تمام اعداد فرضي مي باشند.<<<«««««

ببينيد، فرض كنيد هزينه ي مكالمه از ايران به خارج از ايران دقيقه اي 700 تومان باشه.
تا چند سال پيش كه interphone و كلا تلفن از طريق interNET هنوز نيآمده بود، مخابرات كل اين 700 تومان رو از [تماس گيرنده] مي گرفت.
چند سال پيش كه كه سيستم هاي interphone و كلا تلفن از طريق interNET آمدند، هزينه ي مكالمه به شدت پايين اومد. يعني يارو بلند مي كرد، مي رفت [كافي نت] و با خارج از ايران صحبت مي كرد، دقيقه اي 100 تومان. :shock:
بنابراين مخابرات ايران داشت به شدت ضرر مي كرد.
براي اين كه جلوي ضرر مخابرات رو بگيرند، اومدند و 500 تومان از 700 تومان رو به صورت [يارانه] به مخابرات دادند. يعني براي هر دقيقه مكالمه [دولت] 500 تومان و [شما] 200 تومان مي دهيد.
بنابراين مخابرات تونست جلوي ضرر خودش رو بگيره.
لازم به ذكر است كه اين 500 تومان از پول نفت [من] و [شما] تامين مي شه. يعني مثلا يه [بابايي] زنگ زده آمريكا و داره با پسرش صحبت مي كنه ==> بخش اعظمي از هزينه ي مكالمش از جيب [من] و [شما] تامين مي شه.
( احتمالا، الان داري به خودت مي گي، آخه اين بحث ها چه ربطي به CallerID داره؟ :mrgreen: ولي اگه تا آخر بخوني، مي فهمي كه داره. )
خلاصه همه چيز داشت خوب پيش مي رفت ( البته خوب براي مخابرات [نه] براي من وشما ) ، كه يهو، مخابراتي ها يه چيزي فهميدند. :!: :?: :!: :?:
مخابراتي ها فهميدند كه بعضي ها اومدند و از اين [يارانه] ي 500 توماني [سوء] استفاده مي كنند و مكالمه هاي كشور هاي ديگر رو از ايران transfer مي كنند.
يعني چه؟
مثلا يه كسي توي هند كارت تلفن مكالمه با آمريكا رو مي فروشه. اين [بابا] براي اين كه بتونه از [يارانه] ي 500 توماني ايران [سوء] استفاده كنه، مكالمه رو از هند ميآره ايران و از ايران مي بره آمريكا. :shock:
خلاصه، سرتون رو درد نيارم، اين [يارانه] ي 500 توماني ايران اين قدر شيرين بود كه حتي كارت تلفني كه توي آمريكا براي مكالمه با Bolivia فروخته مي شد، مكالمه رو از طريق ايران transfer مي كرد. ( بوليوي يه كشوره توي آمريكاي جنوبي ) :shock: :shock: :shock: :shock: ( جون من چه احساسي بهت دست مي ده وقتي كه از پول نفت [تو] براي يك مكالمه از آمريكا به Bolivia [سوء] استفاده مي شه؟ ) به خدا گريه داره.
مخابرات براي اين كه بتونه با اين افراد مقابله بكنه، مجبور شد كه سيستم CallerID رو راه بندازه، تا بتونه به راحتي مچ اين افراد رو بگيره.

حالا فهميدي، چرا قابليت orange BOX رو در ايران بستن؟ :mrgreen:

من با يه دونه از اين افراد كه صحبت مي كردم، مي گفت:

نزديك كريستمس، كم كم هر خط ت 20 ساعت از 24 ساعت، كار مي ده. هر دقيقه هم 13 سنت سود [خالص] داره. 20 خط هم كه داشته باشي، مي شه ==> روزي 3120 دلار

:shock: :shock: :shock: :shock:
بعد من بهش گفتم، تو الان خطي داري؟ گفت:

نه. اگه مخابرات بگيره، اعدام مي كنه.

خوش باشين،
©م.م.©

MaFia
16-03-2005, 01:39
آقا برين سر كوچه يه الكارت بخرين كه اينقدر درد سر ندين به خودت و به مغزت و به پي سي كه داري

Ehsani
29-03-2005, 02:08
مافيا جان اسمش الكارت هست يا الو كارت؟؟؟ اخه عينه چي كارت تلفن با اسامي مشابه ريخته ادم گيج ميشه!!!! :?

Navid
29-03-2005, 02:40
Mafia آدرس يا تلفنشو مي دي ؟!

MaFia
29-03-2005, 02:50
شركت الكا پرداز اولين طراح و اپراتور كارت اعتباري تلفن در ايرانELCARD
امور مشتركين : 13218

زنگ زدين بگين كجا زندگي مي كنيد بعد بهتون نزديكترين نمايندگي رو مي ده
قيمت 3200 تومان
اعتبار 3000 تومان

sorset
08-07-2005, 05:51
سلام دوستان
من اين برنامه رو من امتحان كردم و به درستي كار كرد و مودمم هم نه voice داشت و نه caller ID رو پشتيباني مي كرد به طور كلي كار اين برنامه ربطي به اينها ندارد واين برنامه رو بعضي مودم ها كار نمي كند.
راستي اگر كسي activation code اين برنامه رو داره به من هم بدهد.

Nesta
08-07-2005, 06:28
سلام دوست عزیز اگه امکان داره شما لطف کنین و عکس بگیرید که چطوری تنظیم کردید و اسم مودم شما چی‌ هست.
چون من نفهمیدم که آیا کد کشور باید بدیم - باید بگذاریم .چون 2 بار از ما شماره می‌خواهد باید 021 بدهیم اگه توضیحی‌ فقط به صورت چند عکس بدید .ممنون میشم.

d_oxid
27-07-2005, 06:06
شما اگه تو مبايل هم بگرديد گزينه اي هست كه ميتونيد شمارتونو مخفي نگه داريد...ولي اگه رو اون تنظيم كنيد شبكه اصلا اجازه شماره گيري بت نميده.....ديگه بفهم كار بيخ داره :!:

sorset
27-07-2005, 07:08
سلام
اين نرم افزار در كامپيوتر من كار كرد
مودمم genius هست Voice هم نداره Caller ID هم پشتيباني نمي كنه
تنظيمي هم كه كردم همان تنظيم اولين پست هست
باز هم مي گم اين برنامه روي بعضي مودم ها كار نمي كنه

mohammad4242059
15-09-2005, 10:53
بابا مارو سر کار گذاشتین مودم من هم وویس راساپورت میکنه هم آیدی کالر داره و برنامه رو همون تنظیماتی که گفتین گذاشتم وحتی آنها را برای امتحان عوض کردم ولی همش شمارم ای افته!!!!!!!!!
راهنمایی دیگهای ندارین

hatef_4541
17-09-2005, 01:59
کرک برای این نرم افزار : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو سایتش یه تولز دیگه هم داره کرک اونم میذارم :

و بهتری راه برای موبایل همون الکارت ! اگه هم تلفن ثابت هست که کارتون با دبیت کارت ( Debit Card ) هم راه میفته !

kourosh_sos
22-12-2006, 03:10
اين برنامه با مودم هاي v.92 سازگار است در حال حاضر بهترين مودمي که با اين برنامه ها کار ميکنه موتورولا هستش واز نظر قيمتم مناسبه من براي يکي از دوستام 8000 هزار تومان خريدم و الان هر کاري که بگيد باهاش ميکنه

saba@egrsaba.ir
11-01-2009, 14:12
سلام اگه دنبال دستگاه کالرایدی حرفه ای و شرکت درست حسابی می گردید این آدرس سایتش هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

chaparweb
18-05-2009, 01:28
بابا الکارت که شماره معروفش روی تلفن و موبایل می افته پس طرف زود می فهمه و جواب نمیده ! پس با الکارت نمیشه حال کسی رو گرفت !

واسه اينكه شمارت نيوفته بهترين راه اينه كه يه الكارت بخري خودت رو خلاص كني

sina1100
18-05-2009, 09:28
بابا الکارت که شماره معروفش روی تلفن و موبایل می افته پس طرف زود می فهمه و جواب نمیده ! پس با الکارت نمیشه حال کسی رو گرفت !
این گورکن که میگن شمایی ؟!