PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي نرم افزار قفل گذار براي MP3 سراغ دارد ؟

McLarenF1
05-02-2005, 21:15
سلام دوستان.
كسي نرم افزاري رو ميشناسه كه بشه با اون روي يك سي دي MP3 قفلي گذاشت كه لااقل با برنامه هاي معمولي رايت نشه و ضمنا نشه فايلها رو روي هارد كپي كرد ( با افزايش بيش از حد حجم )؟
ممنون.

McLarenF1
07-02-2005, 21:13
سلام دوستان.
يعني هيچ برنامه اي براي اين كار وجود نداره ؟؟؟؟
پس بايد چكار كرد ؟
ممنون.
:cry:

mahyar60
07-02-2005, 23:11
من هم دنبال همچين برنامه اي هستم
دوستان منتظريم

Babak
08-02-2005, 00:26
سلام
تا اونجا که من ميدونم شما هر جوری که روی cd قفل بزاری آخرش بازش ميکنن
من پيشنهاد ميکنم mp3 رو به فرمت هايي که خودشون قفل دارن مثل WMA تبديل کنی
اونوقت نه ميشه رو cd ديگه کپی کرد نه رو hard ريخت

Babak
10-03-2005, 16:02
نرم‌افزار Negahban Protection Suite، كه جهت محافظت CDهاي غير MultiMedia مي‌باشد، شامل سه نوع محافظت بوده كه بشرح زير مي‌باشد:
1- محافظت CDهاي صوتي (Audio-CD)
2- محافظت CDهاي تصويري (Video-CO)
3- محافظت CDهاي MP3

اين قابليت كه براي اولين بار در دنيا! پياده سازي شده است، بصورتيست كه CD محافظت شده فقط قابل استفاده در دستگاه‌هاي پخش MP3 (و نه در كامپيوتر) مي‌باشد.
انواع DVD Playerها، MP3 Playerها و كليه دستگاههاي سخت‌افزاري توانايي پخش اين نوع CD را دارند.
امينت فايلهاي MP3 داخل اين CD بصورتي است كه امكان كپي فايلها برروي هارد كامپيوتر بشكل حرفه‌اي غيرفعال شده است. حتي كليه فايلهاي روي CD با قويترين نرم‌افزار بازيابي فايلهاي CD يعني ISO Buster، غير قابل خواندن مي‌باشد.
اين سيستم حفاظتي به عنوان يك آيتم اضافي برروي نرم‌افزار Negahban Protection Suite قرار داشته و سفارش‌دهنده در صورت تمايل و پرداخت مبلغ 800.000 ريال بيشتر، مي‌تواند از آن استفاده نمايد.

هم اكنون نسخه كامل نرم‌افزار Negahban Protection Suite كه شامل كليه بخش‌هاي محافظتي مي‌باشد، با مبلغ 2.600.000 ريال قابل خريداري است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]