PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری اطلاعات یک درایو برگردانم

pm-p30w
24-09-2009, 19:24
سلام خدمت دوستان

مشکل من اینه که اشتباهی ویندوز را روی درایو D که اطلاعات مهمی روش داشتم نصب کردم :41:

حالا میخواستم دوستان راهنمایی کنند که به چه صورت اطلاعاتم را برگردانم و ویندوز را به درایو C منتقل کنم

با تشکر

DJ POLESTAR
24-09-2009, 20:38
دیگه راهی برای برگرداندن اطلاعاتتون نیست!:13:
چون اگه اطلاعاتت رو پاک میکردی و هیچی رو اون درایو نسب نمیکردی میتونستی همشون رو با نرم افزارهای Recovery برگردونی ولی میگی که روش ویندوز نصب کردم یعنی دیگه راهی برای برگشت نیست ولی ویندوز Xp فضای 2.5 گیگ اشکال میکنه, شما میتونی اطلاعاتت رو مثلا اگه درایو D بطور مثال 20گیگابایت فضا داشت و اطلاعات پاک شدتون هم 10 گیگابایت بود میتونی اون اطلاعاتی که الان 2.5 گیگابایت اشکالی ویندوز XP روش رفته بیخال بشی ولی بقیه رو بدست بیاری:20:
نرم افزارهای خوبی هم واسه این کارها وجود داره مثل Active Undelete یا Recovery My File و.....

RezaTaghizadeh
25-09-2009, 14:03
:5::5:
با سلام.
این بستگی داره به اینکه چقدر از اطلاعاتت Replace شده باشه؟
ولی خوب به هر حال می تونی از نرم افزارهای :
Recover 4 All Pro 2.18
O&O FormatRecovery 4.1 Build 1146
O&O DiskRecovery Tech Edition 4.1 Build 1334
EasyRecovery 6.0
استفاده کنی. از موارد بالا اولی بهترین نرم افزار برای بازیابی فایل ها و پوشه های حذف شده از هر نوع هستش. این نرم افزار نیاز به تنظیمات خاصی نداره فقط کافیه روی درایو دلخواه کلیک کنی تا در صورت امکان تمام سکتورهای موجود روی دیسک رو بررسی کنه و......
با نرم افزارهای O&O هم می تونی پسوند دلخواهت رو مشخص کنی.
مورد آخر هم بد نیست.
تمام موارد بالا رو حداقل روی 200 تا سیستم تست کردم. در نظر داشته باش اگر اطلاعات جدید روی موارد قبلی نوشته شده باشه Recovery اطلاعات هیچ فایده ای یا برخی اوقات چندان فایده ای نداره.
موفق باشید.
:5::5::10::10::5::5: