PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : norton ghost 2003 و لپتاپ؟ آیا میشه؟

arashmanteghi
24-09-2009, 18:39
سلام و خسته نباشید. راستش من تمام 73 صفحه در مورد پارتیشن بندی و 5 صفحه درباره نحوه بکاپ گرفتم و چند مطلب درباره norton ghost رو خوندم کاملا و هنوز گیج هستم و حتی شاید گیجتر،البته من هنوز نوت بوک نخریدم و دارم تا یکی دو هفته دیگه میگیرم. اطلاعاتی که خوندم خیلی کمک کرد اما من از این بابت بک آپ گرفتن خیلی نگرانم و سوالام اینه که با norton ghos 2003 نمیشه از درایو ویندوز لپتاپ بک آپ گرفت؟ اصلا آیا روی ویستا و سون نصب میشه؟ آخه من واسه PC از همین ورژن 2003 استفاده میکنم و خیلی راحته، versione 14 هم دارم که باهاش کار نکردم چون سخت به نظر میرسه. من توی بخش آموزش norton ghost 14 دیدم که گفتند این نسخه شبیه به 2003 ریست نمیکنه سیستم رو و ما باید از طریق دیسک بوت اقدام کنیم. این واقعا منو گیج کرد.
راستی من یه نسخه از norton ghost دارم به این نام: (Symantec Norton Ghost 11.0.0.1502 Dos) که حجمش 11 مگابایت هست (در حالی که norton ghost 14 حجمی حدود 80 مگابایت داشت) و کلا از طریق داس ایمیج میگیره و از همون طریقه داس ایمیج رو فراخونی و در درایو مربوطه قرتر میده. با این چطور؟ میشه؟

H@mid-Vista
25-09-2009, 17:29
اين روش خيلي كاملتر و بهتره از اين روش هارد به هارد كمك بگير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arashmanteghi
25-09-2009, 18:07
اين روش خيلي كاملتر و بهتره از اين روش هارد به هارد كمك بگير:

مرسی عزیزم ، اتفتقا این رو کامل خوندم و آسون به نظر رسید. اما من ه ارادت خاصی به نورتون گاست دارم. کاش که آموزش اونم همینطور مثل این میذاشتین

dany_3p4u
25-09-2009, 19:40
کلا از طریق داس ایمیج میگیره و از همون طریقه داس ایمیج رو فراخونی و در درایو مربوطه قرتر میده. با این چطور؟ میشه؟
من از این روش استفاده می کنم

یک سی دی بوت تیبل Hiren's.BootCD.9.8.iso استفاده می کنم .

وقتی رانش می کنی سیستم با اون بالا می یاد

کلی گزینه داره - اگه چیزی را بلد نیستی زیاد توش دست کاری نکن

یک قسمت به اسم بک آپ داره

از اونجا نورتون گاست نورما را انتخاب کن و وارد محیطش شو

در 10 دقیقه بک آپ می گیره و در عرض 3 دقیقه ری استور می کنه

واقعا عالیه

کل این چیزایی که گفتم آموزش تصویریش هست فکر کنم

اینجا برو

یکمی زیادی کامله ! ببین کجاش بدرت می خوره .

موفق باشی