PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی یک خمیر سیلیکون نامرغوب

YeMojuD-0
24-09-2009, 16:53
سلام دوستان

امروز میخوتم خمیر سیلیکون را معرفی کنم که تازه وارد بازار شده و به قیمت خمیر درجه یک فروش میرود
اما کیفیتش از خمیر های سیلیکون 1500 بازار بالاتر نیست بلکه قیمتشم چندین برابر است

این خمیر توسط شرکت CoolingSys وارد شده و به قیمت حداقل 7000 تومن به عنوان خمیر اورکلاکینگ بفروش
میرود

نام این خمیر PCCooler A1 است، جالب است بدانید در سرنگ مربوطه کمی کمتر از 1 گرم خمیر وجود دارد
و از دو تا سرنگی که من بعد از چند هفته الافی توسط آقای " ک.ع " بجای Zerothem گیرم آمد، خمیر تقریبا
خشک شده بود و اصلا خاصیت پخش شوندگی نداشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم سایت سازنده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان مثل من فریب مشخصات خمیر را نخورید، کیفیت ندارد، همون خمیر های معمولی بازار بهتر و مقرون بصرفه
است و اگر قصد تهیه خمیر حرفه ای داشتید از مارک های Zerotherm یا Zalman یا کولر مستر تهیه کنید، چون هم
کیفیت بهتری دارند و هم شما بیش از 1 گرم خمیر دارید

واقعا واسه کسانیکه خود را تاجر میدانند و تنها دلالی بیش نیستند و بابت سود هر جنسی را با هزار ترفند به
مشتری می اندازند و آقای " ک.ع " متاسفم

در ضمن قیمت این خمیر چیزی در حدود 20 یوان چین است بصورت تک فروشی است یعنی چیزی حدود 2900 تومن!!!

در انتها هم نتیجه تست " معین صامتی " عزیز را که توسط خود این شخص برای بررسی انتخاب شدند را
میگذارم:

با سلام خمیر مذکور از اقای علی نژاد خریداری شد و تست شد

w3540 @ 4000 @ ifx 14
دما با خمیر سیلیکون معمولی 46
دما با خمیر سیلیکون مذکور 43

w3540 @ 4400 @ ifx 14
خمیر سیلیکون معمولی 57
خمیر سیلیکون مذکور 55

w3540 @ stock @ ifx 14
خمیر سیلیکون معمولی 38
خمیر سیلیکون مذکور 37

مقدار ناچیزی از این خمیر برای من باقی مانده امید وارم به اندازه ای که با نیتروژن بشه تستش کرد باشه

موفق و پیروز باشید

امیدوارم جناب " ک.ع " با این همه ادعا و بلوف زدن هایشان پاسخ خوبی برای امثال من که سرمان کلاه رفته
است داشته باشند؟!

آیا قیمت 10000 تومنی این خمیر منصفانه است وقتی کارایی موثری نسب به خمیر های 1500 بازار ندارد؟

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

beam
30-10-2009, 15:08
نگاه ،کلا استفاده از خمیر سیلیکون استعداد می خواهد،فرقی نمی کنه چه مارکی باشه،اگه سوادش نباشه،هیچی که فایده نداره ،بدتر هم به ضرر هسی!البته اینو من نمی گما overclocker های حرفه ای تو فروم های مختلف می گویند،انجا هم خیلیا بودن که نتیجه ای که از خمیر های معمولی گرفته بودند خیلی بهتر از خمیر هایی با برندهای معروفی چون antech گرفتند،در اینجا سوال اینه که عزیز چه جوری از خمیر استفاده کردی روش را بگو تا بعد بگیم درست استفاده شده یا نه؟وبعد نتیجه بگیریم که اسکال از بی اطلاعی هست یا فروشنده نارنین!

ahmmahdi
30-10-2009, 15:48
سلام
beam عزیز
YeMojuD-0 فرمودند " ... خمیر تقریبا خشک شده بود و اصلا خاصیت پخش شوندگی نداشت " این یعنی اینکه فرقی نمیکنه شما حرفه ای باشید یا آماتور، درست استفاده کنید یا غلط خمیر خشک شده رو کاری نمیشه کرد. مگر اینکه کمی از حلالش رو به اون اضافه کنید که باید اول بفهمید حلالش چی هست که به این درد سرها نمی ارزه.