PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در افتكر افكت با openGL??????

bbkagp
23-09-2009, 22:04
وقتي با After Effect كار مي كنم، همچين error ي مي ده و برنامه كلا بسته ميشه... مشكل از چي مي تونه باشه؟ (كارت گرافيكم: Ati 4850)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسي...

pouyan_pro2008
24-09-2009, 01:33
سلام
درایور کارتتو update بفرما

RedShot
24-09-2009, 05:44
وقتي با After Effect كار مي كنم، همچين error ي مي ده و برنامه كلا بسته ميشه... مشكل از چي مي تونه باشه؟ (كارت گرافيكم: Ati 4850)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسي...
سلام
اگر نتونستی درایور کار گرافیک را آپدیت کنی Quick time با ورژن پایین تر را نصب کن.

پیروز باشی:46:

lion_sun
26-09-2009, 02:26
من خودم به اين مشكل بر خوردم بنا بر اين ميدونم جواب هاي دوستامون دردي از دوستان دوا نميكنه.

AE رو باز ميكني و يه composition جديد ميسازي
توي windows هامون يه پهجره جديد به اسم composition 1 باز ميشه اونجا و زير صفحهي سياهي كه ميبيني يه جيزي مثل رعد برق ميبيني بغل دست VIEW روش كليك كن

و Adaptive Resolution-- OpenGL OFF رو انتخاب كن حله

دليل خطا:
شما بايد طبق اعلام خود سايت ادوبي كارت گرافيكي داشته باشد كه OpenGL ورژن 2.0 رو ساپورت كنه

همين موفق ياشين

pouyan_pro2008
30-09-2009, 03:15
من خودم به اين مشكل بر خوردم بنا بر اين ميدونم جواب هاي دوستامون دردي از دوستان دوا نميكنه.

AE رو باز ميكني و يه composition جديد ميسازي
توي windows هامون يه پهجره جديد به اسم composition 1 باز ميشه اونجا و زير صفحهي سياهي كه ميبيني يه جيزي مثل رعد برق ميبيني بغل دست VIEW روش كليك كن

و Adaptive Resolution-- OpenGL OFF رو انتخاب كن حله

دليل خطا:
شما بايد طبق اعلام خود سايت ادوبي كارت گرافيكي داشته باشد كه OpenGL ورژن 2.0 رو ساپورت كنه

همين موفق ياشين
دوست عزیز این دوستمون درد نداره که بخواد دوا کنه:27:
این راهکار شما هم اصلا راهکار نیست :10: فقط opengl غیر فعال میکنه
کارت گرافیک این آقا هم احتمالا opengl ساپورت میکنه که تازه اگرم نکنه میشه یه جورایی از opengl اون استفاده کرد حتی اگه ورژنش 1 باشه

pouyan_pro2008
30-09-2009, 03:20
معذرت من گفتم احتمالا ساپورت کنه اما نمیدونم مگه امکانش هست 4850 ساپورت نکنه؟:3:
مگه توی... :42::42: