PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رم ddr3 از چه برند و با چه باسی تا قیمت 250هزار تومن

hadi_vazi
23-09-2009, 19:51
با سلام بی زحمت در خرید رم ddr3 یکی راهنمائیم کنه که با مادربرد با چیپ x58که احتمالا یا rampage 2 extreme یا یکی از مدل های گیگابایته.سه تا رم دو گیگ می خوام بگیریم.بیشتر مصرفم بازی و اورکلاکه.
اولا بگید کدوم برند رو توصیه می کنید؟
من الان dominator 1066 2*2g دارم راضیم ازش ولی با اورکلاکش خیلی حال نمی کنم در مورد رم های gskill و mushkin خیلی شنیدم حالا به نظرتون چی بگیرم و قیمتش رو هم برام بذارید.
در مورد باس رم هم راهنمائیم کنید با چه باسی بگیرم ظاهرا روی این مادربردها نوشته تو حالت استاندار تا 1333 کار میکنند ولی تا 2000 هم میشه اوور کرد.
حالا به نظرتون چی بهتره؟

hadi_vazi
23-09-2009, 20:02
فکر کنم سوالم رو جای دیگه ای باید می کردم شرمنده پس جای دیگه این سوال رو می پرسم.

metal baz
23-09-2009, 20:05
با سلام بی زحمت در خرید رم ddr3 یکی راهنمائیم کنه که با مادربرد با چیپ x58که احتمالا یا rampage 2 extreme یا یکی از مدل های گیگابایته.سه تا رم دو گیگ می خوام بگیریم.بیشتر مصرفم بازی و اورکلاکه.
اولا بگید کدوم برند رو توصیه می کنید؟
من الان dominator 1066 2*2g دارم راضیم ازش ولی با اورکلاکش خیلی حال نمی کنم در مورد رم های gskill و mushkin خیلی شنیدم حالا به نظرتون چی بگیرم و قیمتش رو هم برام بذارید.
در مورد باس رم هم راهنمائیم کنید با چه باسی بگیرم ظاهرا روی این مادربردها نوشته تو حالت استاندار تا 1333 کار میکنند ولی تا 2000 هم میشه اوور کرد.
حالا به نظرتون چی بهتره؟

با سلام دوسته عزیز خودت جوابه خودته دادی دیگه منم دقیقا همون رم شما رو دارم کاملا ازش راضیم اور هم کردم جواب داده تمامه بازی های روز دنیا هم ران کردم بدونه مشکل موفق باشی:11::11::11: