PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ

oranoos2007
23-09-2009, 07:00
سلام دوستان
من می خواهم یک لب تاپ بخرم که قیمت یک خودره ای ، برای کارهای برنامه نویسی مناسب ، و گرافیک خوب ،داشته باشه ، نمی دونم چی بخرم خواهش می کنم یک مدل خوب را معرفی کنید
با تشکر

H@mid-Vista
23-09-2009, 10:47
دل ووسترو 1320

اچ پي 1235

سوني سي اس 325

همشن در همون رنج مورد نظر شما هستن

h_starboy
23-09-2009, 11:37
قیمت یک و خورده مثلا چقدر میشه ؟
من 1235 رو پیشنهاد مکینم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

-----------------------------

دل ووسترو 1320

اچ پي 1235

سوني سي اس 325

همشن در همون رنج مورد نظر شما هستن
حمید جان فکر کنم باز منظورت 1520 بوده . :20:
درسته ؟

amir200812
23-09-2009, 11:56
سلام دوستان
من می خواهم یک لب تاپ بخرم که قیمت یک خودره ای ، برای کارهای برنامه نویسی مناسب ، و گرافیک خوب ،داشته باشه ، نمی دونم چی بخرم خواهش می کنم یک مدل خوب را معرفی کنید
با تشکر

سلام
بازه یک خورده ای خیلی وسعت داره! یعنی از 1 ملیون تا 1.99 میشه پیشنهاد داد! اگه دقیق تر بگید بهتر میشه کمک کرد!

برنامه نویسی که میگید چی هست؟ شما تازه داشجو هستید یا نه؟ چون معمولا کسایی که تازه میخوان برن دانشگاه و برنامه نویسی بخونن فکر میکنن برنامه نویسی سیتم خیلی قوی لازم داره(خود من هم این مشکل رو داشتم) ولی کلا برنامه نویسی سیستم قوی نیاز نداره!

شما گرافیک رو برای بازی میخواهید یا کارهای گرافیک مثل فتوشاپ و اینجور چیزا؟
وزن و کیفیت تصویر نمایشکر و ابعاد نمایشگر چقدر براتون مهم هست؟

oranoos2007
02-10-2009, 07:57
سلام
بازه یک خورده ای خیلی وسعت داره! یعنی از 1 ملیون تا 1.99 میشه پیشنهاد داد! اگه دقیق تر بگید بهتر میشه کمک کرد!

برنامه نویسی که میگید چی هست؟ شما تازه داشجو هستید یا نه؟ چون معمولا کسایی که تازه میخوان برن دانشگاه و برنامه نویسی بخونن فکر میکنن برنامه نویسی سیتم خیلی قوی لازم داره(خود من هم این مشکل رو داشتم) ولی کلا برنامه نویسی سیستم قوی نیاز نداره!

شما گرافیک رو برای بازی میخواهید یا کارهای گرافیک مثل فتوشاپ و اینجور چیزا؟
وزن و کیفیت تصویر نمایشکر و ابعاد نمایشگر چقدر براتون مهم هست؟

با سلام
برنامه نویسی های گرافیکی ، و برای بازی می خوام ولی خیلی برام مهم نیست ولی برای کارهای گرافیکی چرا برای من مهم ، کیفیت تصویر خیلی برام مهم
قیمت مناسب باشه
با تشکر