PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در آنتی ویروس

Mahdi/s
22-09-2009, 20:32
سلام.....ببخشید اینجا سوالمو مطرح کردم...من خودم زیاد به این قسمت وارد نیستم....یکی از بچه های p30....به مشکل بر خورد به من زنگ زد مشکلشو گفت...گفت از بچه های شبکه بپرس...میدونم جای خوبی نپرسیدم....بی زحمت مدیران انتقالش بدن.....چه قدر داستان گفتم...........
حالا مشکل این بنده خدا.....
گفتش آنتی ویروسsymantec ....رو حذف کرده....به جای اونavast4...رو نصب کرده حالا adsl.اش....ping..نداره.....دوباره avast رو حذف کرده...اما درست نشد........
ویندوزش هم...ویستا هست.......ممنون میشم راهنمایی کنید......دوباره من از مدیران عذر خواهی میکنم...اگر جای بدی سوالمو پرسیدم.....

Tornado2800
23-09-2009, 02:04
سلام.....ببخشید اینجا سوالمو مطرح کردم...من خودم زیاد به این قسمت وارد نیستم....یکی از بچه های p30....به مشکل بر خورد به من زنگ زد مشکلشو گفت...گفت از بچه های شبکه بپرس...میدونم جای خوبی نپرسیدم....بی زحمت مدیران انتقالش بدن.....چه قدر داستان گفتم...........
حالا مشکل این بنده خدا.....
گفتش آنتی ویروسsymantec ....رو حذف کرده....به جای اونavast4...رو نصب کرده حالا adsl.اش....ping..نداره.....دوباره avast رو حذف کرده...اما درست نشد........
ویندوزش هم...ویستا هست.......ممنون میشم راهنمایی کنید......دوباره من از مدیران عذر خواهی میکنم...اگر جای بدی سوالمو پرسیدم.....

سلام
به این ایپی ببین پینگ میشه ؟

216.239.59.147

jahanifara
23-09-2009, 08:26
بنظرم تو بخش نرم افزار بپرسی زودتر به جوابت میرسی

officer
23-09-2009, 12:01
سلام
به این ایپی ببین پینگ میشه ؟

216.239.59.147
سلام

الان با یه سیستم دیگه ولی با همون مودم و ای پی به نت وصلم !

تو اون یکی سیستم ای پی ،گفتی رو پینگ کردم ولی request timed out میده

بنظرم تو بخش نرم افزار بپرسی زودتر به جوابت میرسی
ببیخشید ؛ چشم ! :دی

amd>intel
23-09-2009, 12:03
این برنامه امیدوارم کمک کند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tornado2800
23-09-2009, 12:04
اول فکر میکردم مشکل از DNS باشه که گفتید تایم اوت میده.
تمامی ضد ویروس ها ، فایروالها ، و حتی فایروال ویندوز رو پاک کن ببین درست میشه یا خیر

officer
23-09-2009, 12:33
این برنامه امیدوارم کمک کند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام ،

ممنون ؛ دانلود میکنم خبر میدم !

اول فکر میکردم مشکل از DNS باشه که گفتید تایم اوت میده.
تمامی ضد ویروس ها ، فایروالها ، و حتی فایروال ویندوز رو پاک کن ببین درست میشه یا خیر
ممنون دوست عزیز ولی من پریروز نزدیک 1 ساعت داشتم با پشتیبانی صحبت میکردم!

چندیدن بار تمام سیستم های امنیتی ویندوز رو غیر فعال کردم اما تغییری نکرد ؛ مودم رو ریست کردم چندبار

بهم گفتن 2باره واسه کانفیگ ببرم که دیدم رو این سیستم جواب میده ؛ مثل این میمونه که یه چیزی

رد و بدل اطلاعات رو بلاک کرده و ول کن هم نیست !

Tornado2800
23-09-2009, 12:51
ببینید
وقتی ضد ویروسی نصب کنید که مثلا ویستا ساپورت نکنه ، به خاطر تغییراتی که روی شبکه ویندوز میده برای امنیت بیشتر و یا یه ماژولی از خودش نصب میکنه
مشکلاتی به وجود میاره که الا شاهدش هستید
مخصوصا در کسپر اینطوری هستش.
توصیه می کنم بدون دردسر سیستمتونو ریستور کنید به روزی که سیستم حالت عادی کار میکرد
همه چیز درست میشه

officer
23-09-2009, 13:05
ببینید
وقتی ضد ویروسی نصب کنید که مثلا ویستا ساپورت نکنه ، به خاطر تغییراتی که روی شبکه ویندوز میده برای امنیت بیشتر و یا یه ماژولی از خودش نصب میکنه
مشکلاتی به وجود میاره که الا شاهدش هستید
مخصوصا در کسپر اینطوری هستش.
توصیه می کنم بدون دردسر سیستمتونو ریستور کنید به روزی که سیستم حالت عادی کار میکرد
همه چیز درست میشه
الان من یه چیزی میگم ولی نگو ویندوز باید عوض شه ! :دی

restore point ویندوز مال یک دقیقه بعد از نصب avast هست ! :دی

راه دیگه ای نیست ؟! دستکاری رجیستری یا حذف دستی اون چیزایی که گفتی !؟