PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک

masoud45
22-09-2009, 18:41
سلام
اقا 5 روزه گوشی من رو با سیمکارت ایران سرطان دزدیدن الان اقا دزده داره هم با سیمکارت حال میکنه هم گوشی آخه سیم کارت رو نسوزوندم گفتم شاید بتونم پیداش کنم الانم شماره سریال گوشی رو دادم به یکی برام پیگیری کنه اما پارتی میخواد که من ندارم تا از طریق سدیال گوشی رد یابیش کنن.هنوز شکایت نکردم
کسی میتونه کمک کنه اگه بتونم ریز مکالمات یه هفته پیش رو بگیرم احتمالا پیداش کنم اخه شهرمون کووووچیکه
کی میتونه کمک کنه
کی تو مخابرات اشنا داره تو رو خدا برام off بذاره همه کارو زندگی من با اوون گوشی چرخه
اینم id منه
zendooni87@yahoo.com:19:

Diego
22-09-2009, 18:54
سلام
اقا 5 روزه گوشی من رو با سیمکارت ایران سرطان دزدیدن الان اقا دزده داره هم با سیمکارت حال میکنه هم گوشی آخه سیم کارت رو نسوزوندم گفتم شاید بتونم پیداش کنم الانم شماره سریال گوشی رو دادم به یکی برام پیگیری کنه اما پارتی میخواد که من ندارم تا از طریق سدیال گوشی رد یابیش کنن.هنوز شکایت نکردم
کسی میتونه کمک کنه اگه بتونم ریز مکالمات یه هفته پیش رو بگیرم احتمالا پیداش کنم اخه شهرمون کووووچیکه
کی میتونه کمک کنه
کی تو مخابرات اشنا داره تو رو خدا برام off بذاره همه کارو زندگی من با اوون گوشی چرخه
اینم id منه
zendooni87@yahoo.com:19:

1_فردا صبح اولین کاری که میکنی سیمکارت رو بده بسوزنن.
2_دخواست ریز مکالمات کن.
3_برو دادسرا شکایت کن.
4_هم برای ایرانسل هم برای همراه اول درخواست پیگیری کن.
ظرف 50 روز اگه طرف هر گونه سیمکارتی رو گوشی بندازه شماره اش ثبت میشه.

masoud45
23-09-2009, 18:06
1_فردا صبح اولین کاری که میکنی سیمکارت رو بده بسوزنن.
2_دخواست ریز مکالمات کن.
3_برو دادسرا شکایت کن.
4_هم برای ایرانسل هم برای همراه اول درخواست پیگیری کن.
ظرف 50 روز اگه طرف هر گونه سیمکارتی رو گوشی بندازه شماره اش ثبت میشه.

حاجی ریزمکالمات ایران سرطان میگن باید بری تهران که با ما 800 کیلومتر فاصله داره
سریال رو دادم یکی از اشناها رفت مخابرات کرمانشاه پیگیری کنه منم دیگه شکایت نکردم گفت اگه خطت وصل باشه بهتر میشه پیداش کرد

Diego
23-09-2009, 20:25
حاجی ریزمکالمات ایران سرطان میگن باید بری تهران که با ما 800 کیلومتر فاصله داره
سریال رو دادم یکی از اشناها رفت مخابرات کرمانشاه پیگیری کنه منم دیگه شکایت نکردم گفت اگه خطت وصل باشه بهتر میشه پیداش کرد

شرمنده,ایران سرطان همون ایرانسله؟!:14:

masoud45
27-09-2009, 09:56
شرمنده,ایران سرطان همون ایرانسله؟!:14:
اره همونه
كسي نميتونه كمكم كنه ريز مكلمات ايرانسلم رو بگيرم؟