PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میشه درایو ویندوز رو تغییر داد؟

Ghaioom
22-09-2009, 15:51
سلام
یه سوال جالب
چطوری میشه درایو ویندوز رو تغییر داد؟
من از دوستان سوال کردم گفتن نمیشه
راهی هست؟

Masоud
22-09-2009, 18:35
سلام

مگر اینکه در موقع نصب ویندوز این کارو بکنی وگرنه بعد از نصب این کار نشدنیه.

موفق باشید :40:

sanatoramir
25-09-2009, 19:27
یه موقع بود که دوستم بود می گفت این کار رو با پارتیشن مجیک 8 انجام داده یه تحقیق کن ؟

mf.designing
25-09-2009, 19:50
بعد از نصب ویندوز این کار نشدنیه !!

Ship Storm
11-10-2009, 17:12
پارتیشن مجیک فقط لیبل رو عوض میکنه مثلا درایو c رو میکنه f ولی تغییری در اصل ایجاد نمیکنه به هر حال یک درایو c باید جایگزین قبلی بشه

mmtshb
18-10-2009, 20:40
دوست عزیز باید ببینیم منظورت از تغییر درایو لیبل درایو هست یا حجم اون پارتیشن.اگه لیبل باشه که توی ویندوز میشه اگه حجم درایو رو بخای تغییر بدی پارتیشن مجیک کارت رو راه میندازه آخه برنامه کاردرستیه دست سازندش درد نکنه والا!!!البته درست نیست در حضور پیشکسوتی مثل شما آقای شیپ استورم ما نظر بدیم به هر حال توهین نباشه به نظر شما!

mjzaret
12-04-2010, 12:05
دوست عزیز باید ببینیم منظورت از تغییر درایو لیبل درایو هست یا حجم اون پارتیشن.اگه لیبل باشه که توی ویندوز میشه اگه حجم درایو رو بخای تغییر بدی پارتیشن مجیک کارت رو راه میندازه آخه برنامه کاردرستیه دست سازندش درد نکنه والا!!!البته درست نیست در حضور پیشکسوتی مثل شما آقای شیپ استورم ما نظر بدیم به هر حال توهین نباشه به نظر شما!

با تغيير اسم درايور از C به هر مورد ديگه براي مثال H ويندوز ديگه بالا نمي‌آد. من خودم امتحان كردم و ديدم كه با چنين مشكلي مواجه شدم.