PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دیکشنری پیشرو آریان پور

mohammadgame
22-09-2009, 01:23
سلام
من فرهنگ 6 جلدی پیشرو آریان پور رو گرفتم وقتی نصبش می کنم زبان فارسی برنامه ایراد داره معلوم نیست کجایی می نویسه !! البته یه سری راهها رو پک سی دی توضیح داده شده مثل : باز کردن فایل فونتها - کپی فایل Riched32.dll تو شاخه سیتم در ویندوز . این کار ها رو کردم درست نشد . حتی زبان ویندوز رو هم رو united stats (english قرار دادم ولی درشت نشد باید چی کار کنم ؟

khordad
01-11-2009, 20:07
ابتدا کل فایلهای فونت که دو گروه Trutyle , FON را در فولدر ویندوز کپی کنید
سپس ویندوز را با حالت Safe Mode راه اندازی کرده و بعد دو فایل Riched32.dll , Reiched32.ocx را بر روی فایل اصلی ویندوز کپی کنید, یادتون باشه که اگر این فایلها را از قسمت DLLCACHE ویندوز پاک نکنید ممکنه دوباره بجای فایها باز گردانده بشه.

موفق باشید
آرش
Khordad_23@yahoo.com:31:

libra2
07-01-2012, 10:12
سلام
من فرهنگ 6 جلدی پیشرو آریان پور رو گرفتم وقتی نصبش می کنم زبان فارسی برنامه ایراد داره معلوم نیست کجایی می نویسه !! البته یه سری راهها رو پک سی دی توضیح داده شده مثل : باز کردن فایل فونتها - کپی فایل Riched32.dll تو شاخه سیتم در ویندوز . این کار ها رو کردم درست نشد . حتی زبان ویندوز رو هم رو united stats (english قرار دادم ولی درشت نشد باید چی کار کنم ؟

دوست عزیز
این فرهنگ را با عنوان فرهنگ الکترونیکی زبان آموزی (نسخه صادراتی) پیشرو آریان پور به قیمت سی هزار تومن خریداری کردم. فقط به این خاطر که حداقل در سی دی های وطنی اعتقاد به کپی رایت دارم. اما راستش پشیمان شدم. رفتم خونه و روی ویندوز ویستای لپ تاپم وصل نشد. زنگ زدم شرکت. گفت باید یک کارهایی برای نصب انجام بدی. گفتم چرا راهنمای نصب نداره پس. خلاص کلی تلفنی گفت این کار رو بکن ولی نشد. گفت باید انتی ویروس ات رو غیرفعال می کردی موقع نصب. می گم مگه نرم افزار رجیستر نیست؟ چرا آخه؟ بعد چرا باید نصب اش اینقدر دردسر داشته باشه؟!!!
خلاصه اون کار رو هم کردیم و نشد. سر آخر گفت بیا شرکت قفل نرم افزار رو توی یک فلش می گذاریم و تو هر وقت خواستی استفاده کنی این فلش رو به لپ تاپ ات بزن!!! شرکت کجاست؟ پارک ملت. می گم آقا من اصلا می خوام این رو پس بدم. سر آخر می گه راستی ویرایش اش چنده؟ می گم 2009. می گه اها مشکل همین جاست. بیا دفتر یا برو دفتر انقلابمون ویرایش 2011 اش که بی مشکله بگیر. بدون هزینه.
زنگ زدم به دفترشون می گه باید 5 هزار تومن مابه التفاوت اش رو بدی.
خلاصه تصمیم گرفتم برم بازار رضا و به مغازه ای که خریده بودم پس بدم. امیدوارم پس بگیره. ببینید ادم سی هزار تومن می ده چقدر باید بعدش عذاب بکشه

masoud71
07-01-2012, 13:40
سلام
دو نکته:
آقا اصلا نرم افزار رجیستری شده نخر توی کشور ما جا نیفتاده دلیل اصلیشم عدم پشتیبانی از شرکت های فروشنده هست.
دوم اینکه شما برای رفع مشکل فونت ها تمامی فونت های درون سی دی نرم افزارت رو درون سیستمت نصب کن
حل میشه

یا علی

tajrobenik
08-01-2012, 21:06
انشااله که این هم درست می شود ...

alireza6915
13-10-2013, 14:20
سلام. امروز 21 مهر 92 است که من این بخش رو دیدم. من با تمامی صحبت های دوستان موافقم . اما هزینه تولید یک نرم افزار اون هم در بازاری که حمایتی برای داخل وجود نداره واقعا دشواره. بنده مدیر بخش پشتیبانی این نرم افزار در شرکت جهان رایانه هستم و البته در انتهای شهریور امسال نسخه 2014 رو بعد از 5 سال مهجور ماندن این برنامه از نو نوشتم و این دوباره نویسی بیش از 6 ماه زمان برد. امیدوارم هستم که دوستان عزیزی که به هر شکل در استفاده از نسخ قبلی این برنامه دچار مشکل بودند ، به هرشکل ممکن با بخش پشتیبانی تماس بگیرند تا شاید نظرشون نسبت به مشکلاتی که نسخ قبلی داشت و البته دلیل عدم بروزرسانی طولانی این برنامه بوده ،عوض بشه. از شما سپاسگزارم. سیدعلیرضاسیدکابلی
computerworld.ir/cwc_shop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
support@computerworld.ir
قصد بنده از قرار دادن لینک فروش یا بازاریابی نبوده ، چراکه برای آریانپور نیازی به این کار نیست و تنها جبران مشکلات کاربرانی است که قوانین کپی رایت احترام میگذارن. لذا درصورتی که عمل بنده مخالف قوانین سایت می باشد عذرخواهی میکنم.