PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : p1 خراب شده کجا ببرم تعمیرات سخت افزاری حرفه ای؟

raahi
21-09-2009, 07:12
سلام
یه گوشی p1 دارم که خیلی بهش علاقه دارم . اما چند ماه پیش افتاد تو آب و چند جاش صدمه دید.
دیگه مموری قبول نمی کنه
رادیو خراب شده
دوربینش هم اذیت می کنه
بردم نمایندگی سونی اریکسون یه چند وقتی بهش ور رفتن گفتن ما اینجا زیاد دستکاری نمی کنیم ببر بیرون.
دادم یه جا که می گفت تعمیرات تخصصی موبایل انجام می ده ، درست که نکرد هیچ چی ، زد دهنی یا همون میکروفونش رو هم خراب کرد. گفت فایده ای نداره ، بیخیالش شو. تازه گفت دیگه روشن نمی شد با سلام صلوات روشنش کردم.
می خواستم ببینم کجا می تونم ببرم که مطمئن باشه و واقعا حرفه ای باشند و بتونن درست بکنند؟

m.s.f
21-09-2009, 09:24
بردم نمایندگی سونی اریکسون یه چند وقتی بهش ور رفتن گفتن ما اینجا زیاد دستکاری نمی کنیم ببر بیرون.

من زیاد سر در نمیارم ولی نمایندگی SE خیلی بعیده !
من گوشی داداشم w700 بود ، اونم افتاد توو آب برد نمایندگی براش درست کردن ولی گفتن هیچ تضمینی نیست اگه دوباره خراب بشه به ما ربطی نداره ... بدترین حالت به نظرم افتادن توو آبه
دوستان راهنمایی کنن

shahshahani
21-09-2009, 13:17
سلام
اصلا فکر نمایندگی های سونی اریکسون رو از سرت بیرون کن که هیچی حالیشون نیست.
من یه گوشی k510 داشتم که مثل شما افتاده بود توی آب.
طبقه منفی یک علاءالدین فکر کنم پلاک 15 بود. از هر کی بپرسی تو علاءالدین آدرس اونو بهت میده.یعنی روشن کردن گوشی های آب خورده فقط تخصص اونه.( قبلا که اینجوری بود حالا رو نمیدونم. یه وقت نری اونجا علاف بشی به ما فحش بدی ها....)
گوشی رو برات درست میکنه ولی آدم با انصافی نیست. بعد از اینکه گوشی رو تحویل گرفتی به دقت وارسیش کن. چون ممکنه چیزایی ازش کم و زیاد شده باشه. اولش هم باهاش سر قیمت توافق کن که اگه این کار رو نکنی حسابی ازت میتیغه. ( میگم چون انصاف سرش نمیشه)

موفق باشی.

hamed1297
21-09-2009, 15:44
1 پیشنهاد.
کلیپ آموزشی برای باز کردنش موجود هست.بگرد پیداش میکنی.قطعات رو بگیر و جایگزین کن.امیدوارم بشه.

raahi
21-09-2009, 16:09
1 پیشنهاد.
کلیپ آموزشی برای باز کردنش موجود هست.بگرد پیداش میکنی.قطعات رو بگیر و جایگزین کن.امیدوارم بشه.

من میگم دادم یه جا که تعمیرات تخصصی انجام میداد نتونست درست بکنه ، اونوقت خودم باز کنم درستش بکنم؟
چطور امکان داره؟

اولش که می گفت نقشه ولومش رو ندارم . بعد چند وقت گفت گذاشتم تو دستگاه فهمیدم چند تا آی سی مشکل داره. اما نمی دونم چطور نتونست درستش بکنه؟

raahi
26-09-2009, 16:22
دوستان کسی راهنمایی نمی کنه؟

shahshahani
28-09-2009, 09:33
پس من گل لقت كردم اينهمه برات نوشتم؟؟؟

raahi
29-09-2009, 16:18
سلام
اصلا فکر نمایندگی های سونی اریکسون رو از سرت بیرون کن که هیچی حالیشون نیست.
من یه گوشی k510 داشتم که مثل شما افتاده بود توی آب.
طبقه منفی یک علاءالدین فکر کنم پلاک 15 بود. از هر کی بپرسی تو علاءالدین آدرس اونو بهت میده.یعنی روشن کردن گوشی های آب خورده فقط تخصص اونه.( قبلا که اینجوری بود حالا رو نمیدونم. یه وقت نری اونجا علاف بشی به ما فحش بدی ها....)
گوشی رو برات درست میکنه ولی آدم با انصافی نیست. بعد از اینکه گوشی رو تحویل گرفتی به دقت وارسیش کن. چون ممکنه چیزایی ازش کم و زیاد شده باشه. اولش هم باهاش سر قیمت توافق کن که اگه این کار رو نکنی حسابی ازت میتیغه. ( میگم چون انصاف سرش نمیشه)

موفق باشی.

نه دوست عزیز جسارت نشه.
آخه این چیزهایی که شما نوشتید ، یعنی نرو اونجا چون هیچ اعتمادی بهش نیست. آیا معنی نوشته های شما غیر از اینه؟

گوشیم روشن میشه . همین الان هم دارم باهاش کار می کنم اما خوب یکسری امکاناتش ، خصوصا مموریش کار نمی کنه. من که از نظر سخت افزاری از گوشی سردر نمی آرم . چطور بفهمم که طرف سرم کلاه گذاشته یا نه؟ قطعه ای از روش برداشته یا نه؟

shahshahani
01-10-2009, 20:53
من گفتم فقط حواستو جمع کن. شاید حالا طرف شب قدر توبه کرده آدم خوبی شده... :دی
بعد از اینکه گوشی رو ازش گرفتی حسابی تستش کن. اگه واقعا مشکلی نداشته باشه چیزی کم و زیاد نشده خیالت راحت
موفق باشی.

raahi
04-10-2009, 15:07
من گفتم فقط حواستو جمع کن. شاید حالا طرف شب قدر توبه کرده آدم خوبی شده... :دی
بعد از اینکه گوشی رو ازش گرفتی حسابی تستش کن. اگه واقعا مشکلی نداشته باشه چیزی کم و زیاد نشده خیالت راحت
موفق باشی.

از راهنمایی شما خیلی ممنون. لطف کردید.