PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در صدا

amin 2010
21-09-2009, 00:45
من قبلا ويندوز xp داشتم كه درايو كارت صدام از روش پريد و الانم سيديشو ندارم .ويندوز ويستا و سون رو هم نصب كردم ولي تاثيري نداشت.حالا ميخوام تو كنترل پنل برم و قسمت sound هيچ گزينه اي رو پيدا نميكنه و فقط يه چيزي به اسم high definition audio device مياد.متاسفانه نه اسم كارت صدامو ميدونم و هم سي ديشو گم كردم.حالا راهي هست كه اسم كارت صدامو بفهمم و بدون سي دي كارت صدا يه كاري كنم مشكل صداي ويندوزم حل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمايي كنيد.

DJ POLESTAR
21-09-2009, 10:52
بله راه که زیاده!
اگه کارت صوتی شما سخت افزار جداگانه باشه حتما یه قوطی داره که میتونید از رو اون هم اسم و هم سایت کارت صوتیتون برای دانلود درایو آن بردارید.
و اگر کارت صوتی شما OnBoard هست میتونید مثلا (اگه مادربورد شما اسنش Gigabayte باشه) برید به سایت Gigabayte و نسخه جدید کارت صداتون رو دانلود کنید.

amin 2010
21-09-2009, 11:41
از جا بفهمم onboard هست.قوطی کارت صدام رو هم ندارم

DJ POLESTAR
21-09-2009, 12:10
CD ماربورد که داری؟! CDش رو اجرا کن ببینن اونجا درایویی تو مایه های که اسمش Audio.....باشه هست؟!

amin 2010
21-09-2009, 14:16
بابا من که گفتم هیچ cd ندارم.کامپیوتر که بالا می اد می نویسه اینتل .ایسوس
کدومشون مادربوردمن؟

DJ POLESTAR
21-09-2009, 18:06
بابا من که گفتم هیچ cd ندارم.کامپیوتر که بالا می اد می نویسه اینتل .ایسوس
کدومشون مادربوردمن؟
ببخشید فضولیه ولی فکر کنم کامپیوترتون کارکرده باشه؟! آخه وقتی که میخوای کامپیوتر بخری حتما CDهای مربوط به مادربورد و گرافیک و مانیتور.... رو باید بدن بهت! اگر هم دسته جمعی گمشون کردی باید بری از اینترنت دانلود کنی.
در مورد مادربوردتون هم باید بگم به احتمال زیاد مادربوردتون Asus باشه! حالا مدلشو باید خودتت بدونی و بری سایت Asus و دانلود کنی.