PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام دوستان فقد کمک کنید کمک

sanatoramir
21-09-2009, 00:20
با عرض سلام

من ویندوز سون نصب کردم مشکلم اینه که یه بازی رو گرفتم کانتر استریک هرچی کلیک می کنه باز نمی شه

چکار کنم بعداش من ویندوزم کرک نیست 30 روزه یه کرک می خوام 10 بار پست دادم اما کرک که دادن به درد نمی خوره اصلا کاریش نمی کنه

اسم ویندوز
windows professional 7 نسخه نهای هست این ویندوز و هر چی کرک تو این سایت بود به درد نخورد یه سوال من می خوام ویندوز اکسپی رو نصب کنم تو درایو سی همونی که ویندوز روش نصب هست اگر می شه به من اموزش بدین با تشکر یعنی هم سون هم اکسپی تو یه درایو به نام سی

DJ POLESTAR
21-09-2009, 10:56
اولا که اصلا نمیتوانید دو ویندوز را در یک درایو نصب کنید!
دوما کرکی که نمیتونید برای نسخه ویندوز شما پیدا کنید شاید با یه سرچ ساده تو گوگل بتونید مشکلتون رو حل کنید.
سوما که کانتر ستریکی که میگید هرچی روش کلیک میکنم باز نمیشه شاید ایراد از CDش باشه و شاید 7 نمیتونه ساپورت بکند.

sanatoramir
21-09-2009, 11:10
به جای اولا دوما بگی یه زحمت می کشیدی می امدی یه سرچی تو می کردی به من لینک می دادی بعداش هم اینطوری نیست یه ترفندی هست چیز های که تو سون ساپورت نمی شه و راهنمای کنی برای کرک چون 6 روز دیگه تمام می شه

DJ POLESTAR
21-09-2009, 11:36
به جای اولا دوما بگی یه زحمت می کشیدی می امدی یه سرچی تو می کردی به من لینک می دادی بعداش هم اینطوری نیست یه ترفندی هست چیز های که تو سون ساپورت نمی شه و راهنمای کنی برای کرک چون 6 روز دیگه تمام می شه
دوباره اولا: این چه طرز صحبت کردنه؟!:angry: من که نوکرت نیستم! عوض خواهش بهم میگی یه سرچ میکردم برات!:29:
دوباره دوما:ترفندش هم اینه که برنامه ای که اجرا نمیشه روش راست کلیک کنی و Properties رو بکلیکی بعد گزینه Compatility قسمت Run This program Compatility mode for تیک بزار و گزینه Windows Vista انتخاب کن.:21:
کرک ات هم به من چه!:mellow:

sanatoramir
21-09-2009, 22:55
خوب دیگه پورو شدی هاااااااااااااااا شوخی؟ بعداش من نمی تونم به قران منفجر شدم نتونستم دانلود کنم اگر لطف کنی برام سرچ کن نسخه اصلی ممنون اون ترفند که می گی نشد زرنگ

Paradise_human
22-09-2009, 00:34
بفرما اینم کرک .......
هر کدوم راحت تری دانلود کن .
همشون یکین.
Windows 7 Loader v1.6 by Daz

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید