PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل : ریستارت شدن ویندوز در هنگام سنگین شدن حجم برنامه ها

alex winson
20-09-2009, 22:49
سلام

چند وقتیه این مشکل پیش اومده
توی انجمن گشتم و یه مشکل مشابه پیدا کردم که البته به جواب نرسیده بود و تاپیک قدیمی!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشخصات سیستم:
Gigabyte MA78GM-UD2H
AMD Triple Core 2.3 GHz
2×2GB KingMax 1066
Gigabyte Radeon HD 4650 1GB
SUZUKI DVD Writer
Green GP380 A

مشکل:
در هنگام کار با کامپیوتر بعضی وقتها (معمولا سنگین شدن که البته در بازیهایی مثله Crysis:warhead این مشکل واقع نمیشه!) و گاهی حتی باز کردن یه عکس توی فتوشاپ کامپیوتر بدون دلیل مثله شک ریستارت میشه و بعد از بالا اومدن ویندوز با صفحه یSend Report مواجه میشم که میگه ms windows discovered a serious ploblem
قبل از این وندوزی که نصب کردم XP SP3 بود که صفحهی آبی ارور میاد و PHYSICAL MEMORY DUMPING میداد (کد ارور رو یادداشت کردم: 0x00000050)در حالی که برنامه های مدیریت مموری ، حجم رو در حد 10 درصد مموری میزنن!
با آویرا آخرین ورژن هم فول اسکن کردن بدون هیچ ویروسی

قبلا اینطور نبوده.

مشکل از دمای cpu نیست چون با برنامه های مختلف دماشو دارمو همچنین کیس بازه و اصلا دمای پرههای آلومینیومی بالا نیمره و دور فن هم پایینه

مشکل از کمبود رم و CPU هم که نیست که یه دلیلش در بالا اومد و یکی دیگش مشخصات قطعاته

پاورهم که کم نیست

امیدوارم بشه مشکل حل بشه

ممنون

alex winson
21-09-2009, 13:24
Need Help!
please . . .

amd>intel
21-09-2009, 13:27
رم سیستم رو با برنامه memscope تست کنید ولی پاورتون هم ضعیف هست . شما حداقل یک پاور بالای 400 وات نیاز دارید . مثلا 460 وات کولر مستر مناسب سیستم شما میباشد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
21-09-2009, 13:32
به احتمال خیلی زیاد رم سیستم مشکل داره . جای رم رو با هم عوض کن یا یکی یکی امتحان کن .

miladmc
25-09-2009, 02:01
tamame font hato az control panel select all kon
enter bezan ke baz shan
age restart kardi
ramet hast shak nakon

behrouz10
25-09-2009, 23:09
دوست عزیز می تونید با تعویض Power سیستم خود این مشکل رو حل کنید

EXTREME
25-09-2009, 23:14
پاور اگه مشکل دار باشه که صفحه ی آبی نمیاد ضعیف بودن پاور یه بحث دیگست