PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل درایو وایرلس dell vostro1520

amir2mahdi
20-09-2009, 14:37
لطفا مرا راهنمایی کنید در چند مورد زیر
dell vostro1520
1-من ویندوز اولیه لپ تاپ را عوض کردم و تمام درایوهای ان را نصب نمودم ولی با مشکلی روبرو شدم با زدن کلید وایرلس چراغ ان در پنل جلویی روشن نمی شود ایا تنظیمات خاصی انجام داد در ضمن با زدن این کلید چراغ بلوتوث روشن می شود

2-عنوان دقیقا درایو وایرلس dell vostro1520 چیست و از کجا می توان دانلود نمود درون دی وی دی چند عنوان برای این درایو وجود دارد کدامشان را باید نصب نمود

Pami
20-09-2009, 14:53
اگر کلید رو میزنید و روشن نمیشه یا از BIOS غیر فعال شده یا Disable شده یا از Network Manager ویندوز Disable شده
یا امکان دارد درایور درست نصب نشده باشه
شما تمام درایورهایی که دارید رو تست کنید
اگر مشکل باز حل نشد اطلاع بدید

saviss
20-09-2009, 15:32
اگر کلید رو میزنید و روشن نمیشه یا از BIOS غیر فعال شده یا Disable شده یا از Network Manager ویندوز Disable شده
pami_wegaجان یعنی مدل به مدل فرق میکنه؟
درایورمشخصی ندارن؟
===
من هم یک همچی مشکلی دارم...یعنی داشتم...
ویندوزم مودم"دایل آپ" رومیشناخت..اما درایورش نصب نمی شد
بیخیالش شدم...چون نیازی بهش نداشتم

====
یکی ازدوستام هم DELLداره...اون هم سیستمش "وایرلس"ش پاک مرخصه :41:

beauty
20-09-2009, 16:15
من هم vostro 1520 دارم ، از اول ویندوز نداشت خودم xp نصب کردم

همه درایور ها رو هم از سایت dell به راحتی دانلود و نصب کردم

همه دیوایس ها به راحتی شناخته شدن

وایرلس هم کار میکنه هیچ مشکلی ندارم

همه درایور های 1520 رو میتونی از سایت خودش دانلود کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir2mahdi
20-09-2009, 19:41

دوست عزیز اگر امکان داره در دو مورد بالا توضیح بیشتر بدهید
عنوان فعالسازی وایرلس درBIOS چیست؟
و مسیر فعال سازی وایرلس در Network Manager چیست؟
ضمنا از کجا میشه فهمید درایو درست نصب نشده من درایوها را از سایت دانلود کردم و نصب نمودم بازم هنگام زدن کلید وایرلس چراغ ان روشن نمی شود ویندوز را هم عوض نمودم( vista home baseic)درایوها را دوباره نصب کردم مشکل حل نشد ولی درایو ان در دیوایس مننجر وجود دارد لطفا راهنمایی کنید

شهیدهمت
28-01-2010, 23:33
سلام یه سوال داشتم من حدود 5 ماهه که لپ تاپ خریدم اما حالا با وجود اینکه چراغ وایرلسش روشنه نمی تونم برم توی اینترنت ویندوزم ویستا تازه عوض کردم بعد از اینکه این مشکل رو پیدا کردم همه درایور ها رو هم نصب کردم باید چکار کنم ؟

H@mid-Vista
30-01-2010, 10:54
سلام یه سوال داشتم من حدود 5 ماهه که لپ تاپ خریدم اما حالا با وجود اینکه چراغ وایرلسش روشنه نمی تونم برم توی اینترنت ویندوزم ویستا تازه عوض کردم بعد از اینکه این مشکل رو پیدا کردم همه درایور ها رو هم نصب کردم باید چکار کنم ؟

خوب شما باید ببینی تنظیمات اكس پوینتی كه باهاش كار می كنی رو رعایت كردی یا نه؟

r_22009
30-01-2010, 14:37
به نظر من به انجمن شبکه بیشتر ربط داره.
احتمالا تنظیمات مودمتون رو درست وارد نکردین