PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در استفاده از Tv tuner usb

Mehr.Iman
19-09-2009, 17:10
با عرض سلام خدمت دوستان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات:
من به تازگی یه Tv tuner usb از بازار رضا خریدم ، مدل دقیقش اینه:
Smart tv hybrid/FM(DG Techinics)
اینم آدرسه سایتشه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتشو رو سایت زده 69 ولی من 60 تومن گرفتم.
خب حالا چند تا مشکل دارم:
اینکه طبق ادعایی که کردن باید 14 تا کانال رو تو تهران بگیره ولی 12 تا کانال میگیره ، مشکل من اینه که کانالایی مثل جام جم،Press Tv ،العالم و الکوثر رو میگیره ولی صدا ندارن(8 تا کانال خودمونو با صدا و کیفیت عالی میگیره)
کدک خاصی نیست که نصب کنم؟
کسی از دوستان میدونه باید چیکار کنم تا صدای این کانالا در بیاد؟هر کاری به ذهنم میرسید کردم ولی نشد.
مشکل دیگه اینه که وقتی برنامه اون کانالایی که میگیررو میخوام ضبط کنم فقط صداشو ضبط میکنه و تصویرش مشخص نیست ، با نمایندگیش که تماس گرفتم میگه مشکل یا از سیستمته یا از نرم افزار. ولی من از لپ تاپ با کانفیگ بالا استفاده میکنم.نرم افزارم هم TotalMedia 3 هست که تو جعبش بود.
به نظر شما ایراد از کجاست؟ تنظیم خاصی داره؟ از نرم افزار دیگه ای باید استفاده کنم؟
ویندوزمم ویستاس رو جعبش زده رو ویستا و اکسپی اجرا میشه.
به نظر شما باید چیکار کنم؟

Mehr.Iman
20-09-2009, 10:28
دوستان به نظر شما اگه ببرمش رو یه سیستم دیگه امتحانش کنم فایده داره؟

beauty
20-09-2009, 15:35
مبارکت باشه منم میخوام از اینا بخرم :10:

آیا به غیر از اون مشکلی که داری در کل ازش راضی هستی ؟

کیفیت پخش و ضبطش چطوره ؟

من که تهران هستم این دستگاه به صورت دیجیتال کانال هارو پخش میکنه برام یا نه ؟

همون آنتن کوچیکه خودش جواب میده ؟ نباید که به آنتن تلوزیون وصلش کرد ؟ چون روی لپ تاپ میخوام هر جایی باشم ازش استفاده کنم

از کدوم واحد بازار رضا خریدی دیگه دنبالش نگردم ؟

الان میگی به جای اینکه جوابمو بده داره ازم سوال هم میکنه :31:

Mehr.Iman
20-09-2009, 22:54
وای چقد سوال!
نیست که شما پروفشنالم هستید من یکم هل شدم ، الان یکی یکی جوابتونو میدم:
1-راستش از ته دل که نه ولی در کل آره.
2-کیفیت پخش 8 تا کانال خودمون عالیه ، اون 4 تا کانالی هم که گفتم یه نمه تصویرش گیر داره (مثه سی دی که خش داشته باشه) ولی خب میشه دید، اما صدا که نداره چه فایده آدم میمونه تو کف!
یکی از دوستام میگه صداشو از صداسیما قطع کردن،کاریش نمیشه کرد.حالا نمیدونم درست میگه یا نه.
در ضمن کیفیت کپچرشم خوبه،مثه اونای دیگه بین صدا و تصویر فاصله نمیندازه؛ولی هر یه مینش 22.5MB میشه وقتی که Pal I باشه که دیگه فک کنم از این کمتر نشه.
3-بله،شما هم میتونید دیجیتال بگیرید هم آنالوگ.
4-بله،منم رو لب تاپ استفاده میکنم،ولی بازم مثه آنتن تلویزیون نمیشه،من فشم که رفته بودم با آنتن خودش هیچ کانالیرو نمیگرفت در حالیکه تلویزیون خونه 3 تا کانال خودمونو میگرفت.
5-من از بلک سیستم خریدم ،65 میگفت 60 گرفتم!!!!(خودمم باورم نمیشه 5 تومن از بازاررضا تخفیف گرفتم)
دوستان من هنوز منتظر جوابای گرمتون هستما!!

Mehr.Iman
22-09-2009, 13:33
دوستان تاحالا کسی به این مشکل برخورد نکرده؟

خواهشا اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره بیان کنه

ممنون میشم.

Mehr.Iman
26-09-2009, 22:22
چند روز پیش خود به خود صدای تمام کانالاش از کار افتاد ، نمیدونم ایراد از چی بود ، بردم نمایندگیش گفتن احتمالا صدا سیم
ا
صدای کانای دیجیتالشو قطع کرده ، گذاشتمش همونجا موند.

حالا قراره خیر سرشون برام درسش کنن، فردا پس فردا میرم بگیرمش ببینم چی شده ؛ البته اگه ایراد از صداسیما باشه که

کاریش نمیشه کرد دیگه،باید کانالارو آنالوگ ببینم که به درد نمیخوره.

vsm
28-09-2009, 14:46
سلام
بابت سوالی که کردین در تهران شما میتوانید با این کارت این کانالها راببینید
و بصورت آزمایشی می باشد . به همین خاطر چند روزی است که صدا بروی
دیجیتال قطع می باشد.:11:

vsm
30-09-2009, 17:22
در مورد کارت مشکل حل شد. شما می توانید با دانلود نرم افزار جدید
صدا را همراه با تصویر داشته باشید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehr.Iman
30-09-2009, 18:38
با سلام

دوستان شبکه های دیجیتال همه قطعه؟

برای من یه هفتس قطع شده ، عملا این وسیله در حال حاضر برای من به هیچ دردی نمیخوره.

کسی نمیدونه دقیقا کی وصل میشه شبکه های دیجیتال؟

beauty
01-10-2009, 23:04
در مورد کارت مشکل حل شد. شما می توانید با دانلود نرم افزار جدید
صدا را همراه با تصویر داشته باشید

این ورژنش کد رجیستر میخواد

هر چی گشتم چیز به درد بخوری پیدا نکردم

در ضمن من توی آنالوگ و دیجیتال صدا ندارم ولی تصویر دارم

Mehr.Iman
02-10-2009, 22:36
این ورژنش کد رجیستر میخواد

هر چی گشتم چیز به درد بخوری پیدا نکردم

در ضمن من توی آنالوگ و دیجیتال صدا ندارم ولی تصویر دارم

درسته ، ظاهرا این ورژنش پولیه ، صدای کانالای آنالوگ منم قطع و وصل میشه ، دیجیتالم که اصلا صدا نداره.
اگه این ورژن درست کار کنه و صدا و تصویر داشته باشه ، پس یعنی ایراد از صدا و سیما نبوده دیگه ، حالا چطور ممکنه ورژن 3 این نرم افزار که همراه بسته عرضه میشه صدا و تصویر نداشته باشه اونوقت این ورژن داشته باشه؟!
به نظر شما ایراد از این مدل Tv tuner که من خریدم نیست؟

Mehr.Iman
05-10-2009, 13:18
کسی موفق شده نسخه تریال این ورژنو دانلود کنه؟

چون حجمش زیاده باید برم کافی نت دانلودش کنم.

کار میکنه؟

amd>intel
05-10-2009, 13:30
کاش از برند kworld تهیه میکردید . برنامه های خوبی همراهش هست .

Mehr.Iman
05-10-2009, 14:49
کاش از برند kworld تهیه میکردید . برنامه های خوبی همراهش هست .

راستش من فکر میکردم بهترین TV USB بازارو خریدم ، چون قیمتشم از بقیه بالاتر بود ؛ تو بازارم خیلی ازش تعریف میکردن ، ولی الان که اصلا هیچ استفاده ای ازش نمیتونم بکنم .
آخه مشکل اینجاست که معلوم نیست ایراد از نرم افزارشه یا از این مدل خاص.
نمایندگیشم که بردم میگفت چون صدا سیما داره شبکه های دیجیتال کرج و ورامینو راه میندازه موقتا تمام شبکه های دیجیتال تو تهران صداش قطعه ، الان دو هفتس که اینجوریه .

حالا باید برم نرم افزار کافی نت نرم افزار Total media 3.5 رو (تریالشو) دانلود کنم ببینم درست میشه یا نه ، ولی فک نکنم فایده داشته باشه!:41:

beauty
05-10-2009, 17:09
حالا باید برم نرم افزار کافی نت نرم افزار Total media 3.5 رو (تریالشو) دانلود کنم ببینم درست میشه یا نه ، ولی فک نکنم فایده داشته باشه

من همون روز دانلود و نصبش کردم

اول که برنامه رو اجرا کنی ازت کد رجیستر میخواد تا درستش هم ندی برنامه اجرا نمیشه

همه کد هایی که توی اینترنت موجود بود رو تست کردم جواب نداد

یه کرک هم ازش پیدا نکردم

Mehr.Iman
05-10-2009, 19:07
من همون روز دانلود و نصبش کردم

اول که برنامه رو اجرا کنی ازت کد رجیستر میخواد تا درستش هم ندی برنامه اجرا نمیشه

همه کد هایی که توی اینترنت موجود بود رو تست کردم جواب نداد

یه کرک هم ازش پیدا نکردم

البته من خبر ندارم که بقیه مدلها هم همین مشکلو دارن یا نه ، از دوستانی که کارت Tv دیجیتال دارن خواهش

میکنم که اگه کانالای دیجیتالو با صدا میگیرن بگن تا من مطمئن شم که ایراد از این مدله تا ببرمش نمایندگیش.

دوست عزیز Beauty ، شما هم اگه یه موقع مشکلتون حل شد خواهشا اعلام کنید تا منم از این سر در گمی در

بیام ، چون این نرم افزارم طبق گفته شما جواب نمیده.

Mehr.Iman
11-10-2009, 10:32
ببخشید اینجا هیشکی کارت TV دیجیتال نداره؟!

اگه کسی داره و شبکه ها رو به صورت دیجیتال و با صدا میگیره ، خواهشا مارک دستگاه و اسم نرم افزارشو بگه.

با تشکر

mrkarimi23
11-10-2009, 15:45
هوالحق
:11: سلام
من نیز حدود دو هفته قبل از بازار رضا یک کارت TV دیجیتال (----T USB) ساخت تایوان به قیمت 55 هزار تومان خریدم.
نام مدل و آدرس آن: AirTV-1000U V2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزار داخل این بسته نیز TOTALMEDIA 3.0می باشد.من نیز مشکل نداشتن صدا را داشتم.با فروشنده تماس گرفتم ، گفتند که این مشکل از صدا و سیما است و آن ها در حال تغییر CODEC های صدا می باشند و به زودی حل خواهد شد.
1-قانع نشدم و شروع کردم به تحقیقات فراوان که ابتدا از اینترنت اقدام کردم،به نتیجه ای نرسیدم ، با شرکت سازنده تماس برقرار کردم اما راه حل های آن ها مفید واقع نشد.آخرین پیشنهاد آن ها متن زیر بود که به رایانامه ام فرستاده شد، اما نصب این نرم افزار ها هم فایده ای نداشت.
Please try to add media codec through install VLC or KMPlayer to your pc.
2- به نمایشگاه رسانه های دیجیتال رفتم. به غرفه صدا و سیما مراجعه کردم و مشکل را با مسئول بخش دیجیتال مطرح کردم ، ایشان از اینکه من تصاویر تلویزون دیجیتال را در منطقه افسریه دریافت می کنم تعجب کرد و اظهار داشت که در حال حاضر پخش دیجیتال فقط در تهران (برخی نقاط) و توسط یک آنتن که در منطقه جماران مستقر است قابل دریافت می باشد و بعضی از نقاط تهران از جمله مناطق بالای میدان ونک نمی توانند امواج دیجیتال را در یافت کنند.
من به ایشان گفتم که من در مناطق افسریه و شهرری توانستم تصاویر دیجیتال را دریافت کنم (کلیه شبکه های رادیو و تلویزیون یعنی جمعا 22 کانال با کیفیت تصویر فوق العاده عالی) ، اما تنها مشکل من صدا می باشد که گویا شما در حال تغییراتی در پخش صدا هستید. ایشان گمانه زنی در این مورد را رد کردند و پاسخ آخرشان این بود اگر تصویر دارید باید صدا را هم دریافت کنید و اگر مشکلی هست به احتمال زیاد از پلیرتان می باشد.
3- پس از ساعت ها و روزها تحقیق و صرف مدت زممان زیاد جهت دانلود پلیر های مختلف با اینترنت Dial up به نتایج زیر رسیدم :
الف - نرم افزار جدید TotalMedia3.5 فعلا کرک ندارد پس فعلا نمی توان از این برنامه استفاده کرد.
ب- برنامه قوی CyberLink PowerCinema 6.0 برنامه فوق العاده ای میباشد که از اینترنت مِی توان به همراه کرک آن دانلود کرد البته من این برنامه را از دی وی دی 1 مجموعه LORD نصب کردم .در نبود برنامه TotalMedia این برنامه بهترین انتخاب است . قابلیت ضبط زمان بندی شده را نیز دارد.(هم برنامه های تلویزیونی هم رادیویی).
پ- برنامه فوق العاده دیگر که حجم کمتری نسبت به CyberLink PowerCinema 6.0 دارد ،اما 15 روزه می باشد و من نتوانستم کرک آن را پیدا کنم : برنامه BlazeDTV 6.0 میباشد . دو نقطه ضعف نسبت به برنامه بالا دارد 1- عدم ضبط برنامه ریزی شده 2- ضبط نکردن شبکه های رادیویی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در پایان این نکته را یادآور می شوم که شاید یکی از بهترین انتخاب های رایانه ای من این قطعه بسیار کوچک می باشد .
و در حال حاضر برنامه های مورد علاقه خودم در شبکه 4 و آموزش را با بهترین کیفیت ضبط و تماشا میکنم از جمله: برنامه فوق العاده رایانه امروز و انسان و دانش شبکه آموزش از ساعت 9 شب به بعد. و برنامه جهار سوی علم شبکه 4 .
در ضمن برای اینکه همه شبکه ها را با کیفیت دریافت کنید حتما آنتن دستگاه را در منطقه باز یا پشت پنجره قرار دهید.
درحال حاضر باید بتوانید 23 کانال را دریافت کنید که جدید ترین شبکه حدود یک هفته راه اندازی شده و به صورت آزمایشی از ساعت 7 شب تا آخر شب در حال پخش می باشد به نام "شبکه مستند" (Mostanad TV) مخصوص پخش فیلم های مستند.
امیدوارم تجربیات من بتواند مشکل شما را حل کند (البته صد در صد تضمینی حل می شود) و خواهشمندم اگر به فایل کرک Total Media 3.5 رسیدید آن را به من هم معرفی کنید چرا که کنترل از راه دور دستگاه با این برنامه هماهنگ می باشد.

beauty
11-10-2009, 23:03
برای من عجیب اینه که حتی توی آنالوگ هم صدا ندارم

كارتم هم dgtecnic usb هستش با برنامه totalmedia 3

آیا همه این مشکل رو دارند یا فقط روی دیجیتال صدا نیست ؟

----------

در ضمن ورژن فول برنامه Blaze Video HDTV Player رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید

BlazeVideo HDTV Player 3.5 Build 2009-01-13

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrkarimi23
12-10-2009, 00:26
سلام دوست عزیز
1- امروز متوجه شدم که دریافت شبکه های دیجیتال با مشکل مواجه شده است به احتمال زیاد اشکال از صدا و سیما است . نکته جالب این که از همین امروز بعد از ظهر مشکل صدا در برنامه TotalMedia 3.0 حل شد. احتمالا برای شما نیز حل شده است.
2- برنامه BlazeVideo HDTV Player 3.5 Build 2009-01-13 قادر به شناسایی کارت تی وی دیجیتال این جانب نمی باشد و فقط نسخه شماره 6 می تواند شناسایی کند. با تشکر از محبت شما

beauty
12-10-2009, 00:51
جالبه براي من هم مشكلي نيست

Mehr.Iman
12-10-2009, 15:25
سلام دوست عزیز
1- امروز متوجه شدم که دریافت شبکه های دیجیتال با مشکل مواجه شده است به احتمال زیاد اشکال از صدا و سیما است . نکته جالب این که از همین امروز بعد از ظهر مشکل صدا در برنامه TotalMedia 3.0 حل شد. احتمالا برای شما نیز حل شده است.
2- برنامه BlazeVideo HDTV Player 3.5 Build 2009-01-13 قادر به شناسایی کارت تی وی دیجیتال این جانب نمی باشد و فقط نسخه شماره 6 می تواند شناسایی کند. با تشکر از محبت شما

سلام دوستان
ممنون از اینکه تو این بحث شرکت کردید ، همونطور که دوستمون اشاره کردند مشکل صدا در TotalMedia 3 حل شده است ، ولی من فقط صدای هشت شبکه خودمان را دارم و شبکه های دیجیتال رادیویی و همچنین شبکه هایی مانند جام جم و مستند و ... را بدون صدا دارم .
چیزی که مشخص است این است که مشکل از طرف صدا و سیماست و به نرم افزار و یا سخت افزار ارتباطی ندارد.
همچنین من هنوز مشکل ضبط از تلویزیون را نیز دارم ، در این مورد احتمالا ایراد از نرم افزار TotalMedia 3 است.
:41:

mrkarimi23
12-10-2009, 21:13
سلام دوستان
ممنون از اینکه تو این بحث شرکت کردید ، همونطور که دوستمون اشاره کردند مشکل صدا در TotalMedia 3 حل شده است ، ولی من فقط صدای هشت شبکه خودمان را دارم و شبکه های دیجیتال رادیویی و همچنین شبکه هایی مانند جام جم و مستند و ... را بدون صدا دارم .
چیزی که مشخص است این است که مشکل از طرف صدا و سیماست و به نرم افزار و یا سخت افزار ارتباطی ندارد.
همچنین من هنوز مشکل ضبط از تلویزیون را نیز دارم ، در این مورد احتمالا ایراد از نرم افزار TotalMedia 3 است.
:41:
سلام دوستان:11:
1- من از دیروز فقط می توانم 8 شبکه تلویزیونی داخلی را دریافت کنم و سایر شبکه های رادیویی و تلویزیونی قابل دریافت نمی باشد(نه صدا و نه تصویر):18:
2- با کلنجار رفتن با برنامه های مختلف تنها برنامه ای که با کمترین مشکل از قبیل روان بودن تصویر و نیز ضبط کردن روان از کلیه شبکه ها ، کار می کند برنامه CyberLink PowerCinema 6.0 می باشد. بهتر است قبل از برطرف شدن مشکل کرک نسخه 3.5 برنامه TotalMedia از این برنامه استفاده کنید.:27:
3- آیا میدانید که چگونه می توان ویدئوهای ضبط شده با این برنامه را تبدیل به فرمت های دیگر کرد.(هنوز به نتیجه ای نرسیده ام):41:

Mehr.Iman
13-10-2009, 12:44
سلام دوستان:11:
1- من از دیروز فقط می توانم 8 شبکه تلویزیونی داخلی را دریافت کنم و سایر شبکه های رادیویی و تلویزیونی قابل دریافت نمی باشد(نه صدا و نه تصویر):18:

سلام
من هم همین طور ، این هشتا کانالم خیلی پرش داره!

2- با کلنجار رفتن با برنامه های مختلف تنها برنامه ای که با کمترین مشکل از قبیل روان بودن تصویر و نیز ضبط کردن روان از کلیه شبکه ها ، کار می کند برنامه CyberLink PowerCinema 6.0 می باشد. بهتر است قبل از برطرف شدن مشکل کرک نسخه 3.5 برنامه TotalMedia از این برنامه استفاده کنید.:27:

حتما در اولین فرصت CyberLink PowerCinema 6.0 رو دانلود میکنم.

3- آیا میدانید که چگونه می توان ویدئوهای ضبط شده با این برنامه را تبدیل به فرمت های دیگر کرد.(هنوز به نتیجه ای نرسیده ام):41:

ویدئوهایی که من با TotalMedia 3 ضبط میکنم رو فقط میتونم با خود این نرم افزار و از بخش Recorded TV ببینم ، وقتی مستقیم رو فایل ضبط شده کلیک میکنم Win Media Player این فایلو بدون تصویر پخش میکنه و KM Player هم تصویر خراب پخش میکنه ، دیگه کلافه شدم.:wac:
خدا کنه این CyberLink PowerCinema 6.0 جواب بده.
در کل بهترین نرم افزاری که من برای تبدیل به فرمتهای دیگه سراغ دارم OJOsoft Total Video Converter است که حجم خیلی بالایی هم نداره (حدود 10MB) . کار با این نرم افزار بسیار ساده است و میتونید فایلتونو به هر فرمتی که دوست دارید حتی swf تبدیل کنید.

Mehr.Iman
18-10-2009, 11:11
سلام دوستان
امروز اخبار گفت تلویزیون دیجیتال تهران تا دو ماه آینده به طور کامل راه اندازی میشود ، در این صورت احتمالا تمام شبکه ها (جام جم و مستند تی وی و ...) با صدا و تصویر قابل دریافت است.

mrkarimi23
19-10-2009, 17:22
سلام:11:
از دیروز یکشنبه 23 کانال در تهران با کیفیت خوب قابل دریافت است.:8: البته مشکل صدا در TotalMedia 3 همچنان باقی است :41:. بهترین نرم‌افزار در حال حاضر CyberLink PowerCinema است.:31:

mrkarimi23
20-10-2009, 18:46
سلام
یک نکته جالب
امروز سه‌شنبه ساعت 6:30 بعدازظهر ویژه برنامه جشنواره تئاتر رضوی از کانال IRIB RESERVE 3 در حال پخش می‌باشد.

Mehr.Iman
21-10-2009, 19:39
سلام
یک نکته جالب
امروز سه‌شنبه ساعت 6:30 بعدازظهر ویژه برنامه جشنواره تئاتر رضوی از کانال IRIB RESERVE 3 در حال پخش می‌باشد.
با صدا؟!!!
دیروز یه سرچ دادم ، 72 تا کانال پیدا کرد (البته بجز همین IRIB RESERVE 3 که جدید بود بقیش رادیو بود که خب صدا نداشت دیگه )
راستی فرقی میکنه رو چه کشوری تنظیمش کنیم؟

mrkarimi23
22-10-2009, 20:26
با صدا؟!!!
دیروز یه سرچ دادم ، 72 تا کانال پیدا کرد (البته بجز همین IRIB RESERVE 3 که جدید بود بقیش رادیو بود که خب صدا نداشت دیگه )
راستی فرقی میکنه رو چه کشوری تنظیمش کنیم؟
سلام وقت بخیر:11:
شبکه مورد نظر هم صدا داشت و هم تصویر با کیفیت خوب.
اما امروز پنجشنبه بیشتر از 23 کانال دریافت نشد.
تا آنجا که من امتحان کردم نوع کشور تاثیری در دریافت شبکه‌ها نداشت.
با آرزوی بهترین‌ها:20:

siavash66
22-10-2009, 22:52
دوستان اینطور که من فهمیدم ----T بعد از ----H که برای موبایل بود راه اندازی شده

این دستگاه AirTV-1000U v2 کاملا دیجیتال هست و اصلا با آنالوگ کار نمیکنه!!

اگر ----T در تهران راه اندازی شده پس چرا هیچ جا خبری ازش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من اینارو پیدا کردم
]

1388 / 02 / تاريخ : 21
شماره : /
پيوست :
صدا و سيمای جمهوری اسلامی ايران
معاونت توسعه و فناوري رسانه ، اداره کل طراحي شبكه
٢ ١۵٨٧۵ , تهران , ايران . تلفن : ٢٢١۶۶٢٠١ فاآس : ٢٠۵٣٠۴٢ - صندوق پستی ١۵٧۵
بسمه تعالي
درمنطقه MPEG با فرمت 4 SFN تحت شبكه ----H , ----T هدف : طراحي و راه اندازي تلويزيون ديجيتال
تهران بزرگ
منطقه پوشش : مناطق 22 گانه شهرداري تهران مطابق نقشه پيوست
-1 مشخصات كلي پروژه :
% 22 باشد به نحويكه در منطقه پوشش با درصد مكاني 95 Mb/s بايد ----T شبكه Net bit rate -1 -1
دريافت بصورت ----H 1 متري ايجاد و تضمين گردد . در خصوص / 58 در ارتفاع 5 dB μv/ m شدت ميدان
110 ) با درصد مكاني % 95 از كليه خيابانهاي تهران km/h و نيز موبايل(با حد اكثر سرعت portable-outdoor
جهت پخش 16 برنامه تلويزيوني مد نظر ميباشد.
-2 حداقل تعداد ايستگاهها 25 ايستگاه خواهد بود اين ايستگاهها ترجيحا از بين مراكز مخابراتي -1
موجود است) بايد انتخاب گردند و ساختمانهاي دولتي و شخصي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ( آدرس مراكز در سايت
3 نيز توضيح داده شده - به ترتيب در اولويت بعدي قرار مي گيرد.دليل اين اولويت بندي همانطور كه در بند 2
بستر فيبرنوري بين مراكز مخابراتي مي باشد . مواردي كه ايستگاه مخابراتي مربوط به هيچ وجه پاسخگوي
پوشش مورد نظر نباشد انتخاب نقطه و تملك آن ، فيبركشي و .... توسط مجري صورت پذيرد .
شركت لحاظ گردد . ( قرارداد اجاره فضا توسط proposal هزينه اجاره بها و فيبركشي بصورت جداگانه در
سازمان بايد امضاء شود )
با توجه به محدوديت هاي متعدد درشهرتهران پافشاري مجري روي يك نقطه خاص معنا ندارد( قابل قبول نيست )
-3 قدرت فرستنده ها حداكثر 200 وات و به صورت فول رزرو بايد باشد و در صورت نياز به فرستنده بيش از -1
500 ) بايد از سازمان مجوز اخذ شود . W 200 ( حداكثر W
به منظور سهولت در نگهداري استفاده از فرستنده هاي با قدرت كمتر ( 100 وات ) ترجيح دارد.
تبصره : اخذ مجوز استفاده از مراكز مخابراتي و دكلهاي آن بعهده سازمان مي باشد .
در اين خصوص فضاي 5 الي 8 متر مربع در هر ايستگاه مخابراتي مربوط به اين پروژه جهت نصب تجهيزات
برودكست در نظر گرفته شده است . برق مصرفي كليه تجهيزات به تفكيك هرايستگاه بايد توسط مجري اعلام
گردد.
پيوست :
تعيين محل نصب و تامين تجهيزات آن تماما بعهده مجري Gap filler -4-1 درصورت نياز به ايستگاههاي
شركت بصورت جداگانه لحاظ گردد . ( قرارداد اجاره فضا توسط proposal خواهد بود. هزينه اجاره بها در
سازمان بايد امضاء شود )
-5 ضروري است زمان بندي دقيق اجراي پروژه ارائه گردد. -1
-2 سيگنال رساني
صورت پذيرد GPS -1 تامين سيگنال ورودي فرستنده ها و سنكرون سازي آنها بايد بدون اتكاء به ماهواره و -2
سيستم مي تواند از ماهواره استفاده نمايد. Backup اگر چه به عنوان
* شايان ذكر است در اين شرايط بايد امكان سيگنال رساني و سنكرون به صورت همزمان براي بخشهاي مختلف
با ماهواره و بدون ماهواره در طرح پيش بيني شود.
-2 از نقطه نظر سيگنال رساني درهرنود (ايستگاه ) سيستم نصب شده براي سيگنال رساني بايد 4 پورت ورودي -2
بودن هرپورت داشته باشد . out يا in و خروجي با قابليت تشخيص اتوماتيك
-3 با توجه به وجود شبكه گسترده فيبرنوري مابين مراكز مخابراتي ( كه به همين دليل اين نقاط جهت ايستگاه -2
كانديد شده است ) به طور معمول هرمركز با 2 مركز مجاور خود و بعضا با 3 مركز و يا بيشتر ارتباط مستقيم
فيبرنوري دارد كه اين ارتباطات فيبرنوري مابين مراكز ، به پورتهاي مذكور دربند 2 فوق متصل مي شوند .
-4 طرح سيگنال رساني با قابليت انعطاف در دو حالت استفاده از فيبرتاريك بين ايستگاههاي ( مراكز ) مخابراتي -2
در شبكه مخابراتي مابين آنها درنظر گرفته شود . بسته به هر يك از دو حالت فوق STM ويا اخذ ظرفيت 1
طرح كلي شبكه ( بصورت رينگ ، مش ، تركيبي ،.... .... ) و ساختار سيستم انتقال توسط آن شركت ارائه گردد
بديهي است با توجه به محدوديتها ، قابليت تغيير و تطبيق طرح با شرايط و امكانات موجود بايد وجود
داشته باشد .
براي سيگنال module-redundancy را داشته باشد و ASI -5 ماكس سيگنال رساني قابليت پذيرش 4 سيگنال -2
با قابليت ارتقاء مرتبه در نظر گرفته شود . STM- ورودي در نظر گرفته شود . خروجي به صورت 1
-6 شيوه تصحيح تاخير در شبكه ( در هر دو حالت فيبر تاريك يا ظرفيت در شبكه مخابراتي ) دقيقا ارائه شود . -2
-7 قابليت تزريق سيگنال ورودي در هر نقطه از شبكه بعد از نصب تجهيزات مورد نياز بايد وجود داشته -2
باشد.همچنين ديتاي مربوط به سنكرون سازي نيزاز هر نقطه مشابه بتواند در شبكه تزريق گردد.
پيوست :
Head-end . دو عدد ( اصلي – رزرو ) توسط شركت تامين گردد SFN adaptor -8 منبع كلاك مناسب و -2
دو عدد ( اصلي – رزرو) توسط سازمان تامين شده است . MPEG- مربوط به 4
هاي مورد استفاده براي پخش ) ارائه شود . اين تجهيزات عبارتند ASI -9 تجهيزات مونيتورينگ ( براي -2
ارائه شود ) optional از مونيتور و ديكودر (اين قسمت بصورت
-10 مشخصات و چيدمان تجيهزات دقيقا ارائه شود . -2
DC -11 براي ايستگاههايي كه در مراكز مخابراتي واقع مي شوند تجيهزات سيگنال رساني با پاور 48 ولت -2
و يا در صورت نياز مبدل AC درنظر گرفته شود . در مواردي كه ايستگاه خارج از مركز مخابراتي است ، برق
به عهده مجري است. DC در نظر گرفته شود .تهيه كليه تجهيزات تامين پاور DC به AC برق
-12 فضاي در نظر گرفته شده براي كليه تجهيزات سيگنال رساني مربوط به اين قسمت در هر ايستگاه حداكثر -2
42 ) مي باشد . u ) يك راك 19 اينچ
-13 درمحدوده ايستگاههاي خارج از مراكزمخابراتي (مذكور در بند 2 بخش مشخصات كلي پروژه) طرح لازم -2
براي ايجاد امنيت كافي در سيگنال ورودي ( شامل سيگنال محتواو ديتاي سنكرون سازي ) بايد لحاظ گردد .
back -14 درصورت وجود روش سيگنال رساني و سنكرون سازي با امنيت بالا (به غير از ماهواره)، به عنوان -2
ارائه گردد . optional سيستم فيبر نوري جزئيات آن روش بصورت جداگانه و up
3 – طراحي
1 بصورت كاغذي و كامپيوتري موجود است درصورت نياز به نقشه با دقت / -1 نقشه با دقت 000 و 50 -3
بالاتر توسط مجري مي بايست تامين گردد .
به كارشناسان سازمان ( مدل انتشار مورد استفاده ، معيارهاي SFN -2 انتقال دانش فني جهت طراحي شبكه -3
پلانينگ ، روشهاي پياده سازي ، آناليز شبكه ، معيار محاسبه مناطق تداخلي شده و نحوه رفع مشكل تداخل،
تشريح و آموزش سيستمهاي مورد استفاده درسيگنال رساني ، قابليت هاي پروگرامينگ سيستم ها و مديريت
آنها ، ....... )
درطراحي شبكه برودكست اجباري است . ATDI -3 استفاده از نرم افزار -3
-4 ارائه جزئيات طرح در هر ايستگاه به تفكيك (شامل طرح سيستم آنتن ، طول كابلها ، منطقه پوشش ، -3
طرح كامل ساب سيستم هاي سيگنال رساني در هر نود يا ايستگاه و اينتر فيس هاي استفاده شده و ....... )
بصورت مكتوب و مستند با تائيد نهايي كارشناسان فني سازمان صدا و سيما
پيوست :
-5 سيستم آنتن مي بايست قابليت تحمل تواني معادل 5 برابر توان فرستنده تخصيص يافته -3
با قابليت بخش توامان dual-polarized را (جهت توسعه هاي آتي ) داشته باشد، سيستم آنتن
داراي امتياز فني بالاتري خواهد بود . ----T و ----H
-6 ارائه آناليز منطقه پوشش كلي ، مناطق تداخلي ، اثرحذف يك ايستگاه ( هريك از ايستگاهها ) بر روي -3
منطقه پوشش بصورت مكتوب و مستند با تائيد نهايي كارشناسان فني سازمان صدا و سيما
-7 منطقه پوشش بايد تحويل رسمي به كارفرما شود بدين ترتيب كه درسطح منطقه پوشش سيگنال -3
تلويزيوني توسط تيم مشترك كارفرما و مجري با دستگاه اندازه گيري مناسب آناليز شده و پوشش و شدت
ميدان مدنظر تحويل كارفرما شود . تامين دستگاههاي اندازه گيري مناسب با اين پروژه بعهده مجري مي باشد .
مسيرهاي مورد نظر جهت اندازه گيري توسط كارفرما تعيين مي شود و محدوديتي درتعداد نقاط تهران نيست
چنانچه معيارپوشش ، منطبق با بند 1 از مشخصات كلي ، رعايت نگرديده باشد مجري موظف به تكميل
پوشش بدون طلب هزينه اضافي مي باشد .
-8 ست كامل دستگاههاي اندازه گيري در بند فوق به تعداد 4 ست مي بايست پس از پيشنهاد توسط مجري -3
به تاييد كار فرما برسد و در پايان كار به كارفرما همراه با آموزش تحويل گردد.
4 - تامين تجهيزات : تامين كليه تجهيزات اعم از فرستنده ، سيستم آنتن ، سيگنال رساني، فيدر، گپ فيلر، دستگاه
اندازه گيري و ....بعهده مجري است. مشخصات فني فرستنده ها و تجهيزات جانبي آن بايد طبق مشخصات فني
پيوست باشد.
5 - تاسيسات : سيستم خنك كنندگي و گرمايش بايدتوسط پيمانكار طراحي ،تهيه و اجرا شود .
6 - نصب و اجرا : نصب و اجراي كليه تجهيزات سيگنال رساني ، فرستنده ها ،سيستم آنتن و ديگر تجهيزات
جانبي بعهده مجري مي باشد.
7 – نظارت اجرا : تمامي مراحل نصب و راه اندازي سيستم اعم از فرستنده،آنتن و سيگنال رساني با نظارت كامل
كارشناسان سازمان صورت مي پذيرد
8 – نحوه تحويل گيري: كليه تجهيزات شامل فرستنده ها ، گپ فيلر ، سيستم آنتن ، ادوات سيگنال رساني و غيره
از نقطه نظر مشخصات فني سيستم ها،پايداري سيستم و ديگر استانداردهاي فني توسط مجري و
پيوست :
7 فوق - در حضور نمايندگان سازمان بايد تست و سپس تحويل كارفرما گردد. همچنين منطقه پوشش مطابق بند 3
تحويل كارفرما مي گردد
-9 نحوه آموزش : حداقل 5 كارشناس در هر يك از موضوعات طراحي ، نصب و اجرا ، سيگنال رساني ، اندازه
گيري ، نگهداري بايد آموزش يابند . كليه هزينه هاي مربوطه با شركت و آموزش در محل آن شركت خواهد بود
-10 نگهداري: كليه تجهيزات بايد بمدت 5 سال شامل ضمانت (گارانتي) و بمدت 15 سال شامل تامين قطعات
(وارانتي) گردد.
-11 راهكارارزيابي پيمانكار جهت واگذاري پروژه چيست ؟
با توجه به اهميت پروژه و نوبودن و اين احتمال كه شركتي با ارائه پيشنهادي با مينيمم تعداد ايستگاه برنده
مناقصه شود ولي در نهايت قادر به اتمام پروژه نباشد لذا مي بايست شركت برنده درمناقصه متعهد
به انجام موارد زير را قبل از شروع پروژه انجام دهد.
الف - ارائه طرح اوليه بر مبناي تعداد ايستگاههاي پيشنهادي
ب - پس از تائيد اوليه طرح توسط كارفرما ،چهار ايستگاه به انتخاب كارفرما مي بايست توسط مجري
راه اندازي شده و پوشش آن منطبق بر پوشش تخميني تحويل گردد به عبارت ديگر پوشش مورد نظر در
اين منطقه تامين گردد .
ج- درصورتيكه مجري قادر به انجام تعهدات خود منطبق بر پيشنهاد اوليه خود جهت تامين پوشش لازم
در مورد اين چهار ايستگاه نباشد علاوه بر آنكه فاقد صلاحيت شناخته مي شود كل ضمانت نامه هاي وي به
نفع سازمان و در راستاي جبران خسارات ثبت و ضبط خواهد شد .
-13 قبل از بازگشايي پاكات مناقصات از شركتهاي حضور يافته در اين مناقصه بازديد بعمل خواهد آمد و
توانايي آنها سنجيده خواهد شد و درصورت عدم توانايي از ارزيابي فني حذف خواهد شد .
1/9
(1+ با آرایش ( 1 DVB‐T/H تلویزیونی دیجیتال Gap Filler مشخصات فنی فرستنده و
الف) آرایش فرستنده و جدول مشخصات ورودی آن:
و مطابق طرح شماتیک ذیل می باشد: Passive Reserve (1+ آرایش فرستنده به صورت ( 1
BASEBAND INPUT PARAMETERS DESCRIPTIONS
1 Input signal
و DVB‐T برای ETSI EN 300 744 V دارای نرخ بیت مطابق با 1.5.1
DVB‐ASI با اینترفیس DVB‐H برای ETSI EN 302 304 V1.1.1
2 Input format
با قابلیت سوئیچ اتوماتیک بین ورودیها ASI هر فرستنده دارای یک زوج ورودی
( در صورت بروز مشکل در ورودی اصلی)
زمان سوئیچ مشخص شود
Fully compliant with "EN 50083‐9 & ISO 2110" standard
ASI Pocket mode Burst / Byte
ASI packet length188 / 204 bytes
3 Input connector DVB‐ASI , BNC , 75Ω , Stainless steel
4‐1 Frequency reference
External 10 MHz + 1pps (TTL level)
Internal 10 MHz
2/9
و جدول مشخصات ورودی آن: Gap Filler ب)) آرایش
و مطابق طرح شماتیک ذیل می باشد: Passive Reserve (1+ به صورت ( 1 Gap Filler آرایش
RF INPUT PARAMETERS DESCRIPTIONS
1 Input Frequency UHF (470 – 862 MHz)
2 Input Level ‐ 72 dBm to ‐15 dBm, max. 0 dBm
3 Input connector N, Female , 50Ω , Stainless steel
4‐1 Frequency reference
External 10 MHz
Internal 10 MHz
Stability 10‐7/year
با مشخصات اولیهی:: Echo Canceller ها میبایست مجهز به یک Gap Filler هر یک از
• Latest state of the art technology
• Very reactive algorithm
• High echo signal rejection
• Multipath and coupling echoes
باشد. مشخصات تکمیلی میبایست ارائه گردد.
میبایست به سیستم آنتن گیرنده نیز مجهز گردد.. Gap Filler ضمنا هر یک از ایستگاههای
3/9
ج)) جدول مشخصات خروجی و شرایط محیطی و عمومی سیستم:
OUTPUT PARAMETERS
1 Frequency stability ± 1ppm ‐10°C to +50°C
2 Output power
< 200W

3 Frequency band UHF 470 – 862 MHz with 1 Hz step
4 Channel bandwidth 8 MHz Based on CCIR standard
5 Output impedance 50 Ω
6 Output connector
200W: 7/16 Female 7/8
باید مطابق با قدرت خروجی آن تعیین و اعلام Gap Filler (کنکتور خروجی
گردد)
7 Output power Stability ±0.5 dB
8 Output Return loss > 23 dB After filter
9 In‐band amplitude ripple for DVB‐T مشخص گردد Max (without pre‐correction)
10 Amplitude flatness مشخص گردد Over 470 – 862 MHz
11 Harmonic & Spurious مشخص گردد Before and After Output Filter
12 Shoulder مشخص گردد Before and After Output Filter
13 Modulation error ratio (MER)(rms) مشخص گردد Before and After Output Filter
14
Oscillator phase noise
0.1 @ مشخص گردد KHz
1 @ مشخص گردد KHz
10 @ مشخص گردد KHz
20 @ مشخص گردد KHz
100 @ مشخص گردد KHz
15 Bit error rate (BER) مشخص گردد
After viterbi decoder
( for 2*10‐4 in receiver according to EN
300 744 v1.5.1" standard, annex A)
4/9
16 Equivalent noise degradation (END) < 0.4 dB
Measurement In
FEC=2/3 Constellation: 64 QAM mode
17 Group delay ± 40 ns
in ‐3.8MHz to 3.8MHz (after output
filter)
GENERAL INFORMATIONS
1 Power supply
1Φ , 220V ‐ 20% to +10% , 50 Hz ± 2%
Switching , 3Wire , With isolation transformer and EMI filter
2 Cooling With Air ( Fan )
3 Temperature
‐10°C to +50°C Operation
‐20°C to +70°C Storage
4 Humidity 95 % Without condensation
5 Altitude 3000 m a.s.l.
6 Dimension 19 inch For standard rack
ها: Gap Filler د)) الزامات ساخت و قابلیتهای فرستندهها و
به طور کامل برای تمامی بخشهای فرستنده EN 302 304 v و 1.1.1 EN 300 744 v 1) مطابق بودن با استاندارد 1.5.1
های مندرج در mask با رعایت دقیق فرمولها ، جداول و مشخصات ذکر شده در استاندارد . مطابقت با Gap Filler و
نیز الزامی است. E تا A های Annex استاندارد و جداول نمونه در
‐ FFT size 2K , 4K , 8K
‐ Guard Interval 1/4 , 1/8 , 1/16, 1/32
‐ Code Rates 1/2 , 2/3 , 3/4 , 5/6 , 7/8
‐ Constellation QPSK , 16‐QAM , 64‐QAM
‐ Bandwidth 8MHz
‐ Hierarchical parameter 16‐QAM , 64QAM in alpha 1 ,2 & 4
Native / In Depth
SFN & MFN
‐ Inner interleave
- Network Mode
±10 تغییر کند و تقویت کننده باید بر اساس این مقدار (به صورت پیش فرض dBm اکسایتر میتواند در بازه RF 2) خروجی
0) طراحی گردد.. dBm
نیز SFN و تعبیۀ امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در فرستنده برای پخش به صورت TR 101 3) رعایت استاندارد 191
الزامی است.
5/9
4) تمامی منابع تغذیه باید از نوع سوئیچینگ بوده و دارای قابلیت اطمینان بالا باشند.
در صورت نیاز باید دارای فن مستقل نیز باشد . Gap Filler 5) اکسایتر فرستنده و
برای پارامترهای ذکر شده در آن) و در ) ETSI TR 101 290 v 6) تعاریف پارامترها و نحوۀ اندازهگیری طبق استاندارد 1.2.1
سایر موارد ذکر نشده در آن و مندرج در قرار داد مطابق نظر کارفرما خواهد بود.
در ساخت ف رستنده و ETSI ETS 300 و 385 ETSI EN 302 296 v1.1.1 ,IEC‐ 7) رعایت استاندا رد ایمنی 215
الزامی است. Gap Filler
باشند. EN 50083‐ و 9 ISO 8) سیگنالهای ورودی باید کاملاً منطبق با استاندارد 2110
1) ارجهیت دارد. Hz و با پلههای فرکانسی Synthesizer مبتنی بر ،IF بدون ) Direct 9) مدولاسیون از نوع
در دو حالت خطی و غیر خطی باشد. ( Pre‐Ccorrection ) باید مجهز به پیشتصحیح Gap Filler 10 ) فرستنده و
در ورودی تغذیه و over voltage ، قطع فن ،over drive ، 11 ) مدارهای محافظ در مقابل دمای غیرمجاز، اضافه جریان
در سیستم به شرح زیر تعبیه گردد. VSWR
- مقادیر آستانۀ هر پارامتر ترجیحاً دارای قابلیت تنظیم نرم افزاری نیز باشد.
RF باید به گونهای ساخته شدهباشد که اجزاء حساس در برابر صاعقه و تداخلهای Gap Filler - همچنین فرستنده و
محافظت گردند.
بدون Gap Filler تذکر : الگوریتم واکنش دربرابر افزایش دما و توان برگشتی جهت ادامه کار فرستنده و
در شرایط بحرانی ، توسط سازنده در اسناد Gap Filler آسیب رسیدن به اجزا حساس فرستنده و
مناقصه پیشنهاد گردد.
باید دارای قابلیت تغییر کانال بدون تغییر قطعه و با حداقل تغییرات باشد. Gap Filler 12 ) فرستنده و
پس از تنظیمات لازم ) باید بدون تغییر ) Gap Filler تبصره: در صورت تغییر کانال، کلیۀ پارامترهای فنی فرستنده و
باقی بمانند.
جهت انجام تست باشد. ، PRBS 13 ) فرستنده باید مجهز به سیگنال داخلی
±1 باش د. اندازه W باید حداکثر Gap Filler پایداری قدرت خروجی فرستنده و ،Gap Filler 14 ) در تست گرم فرستنده و
گیری در شرایط محیطی مذکر شده در مشخصات فنی انجام میشود.
(Bit rate adaptation). 15 ) فرستنده باید دارای قابلیت تطبیق اتوماتیک نرخ بیت ورودی طبق استاندارد باشد
درحال کار خللی وارد شود ، عمل Gap Filler 16 ) درصورت بروز هر نوع اشکالی که در روند عملکرد صحیح فرستنده و
Gap Filler رزرو باید سریعا انجام شود. لازم به ذکر است اگر قدرت فرستنده و Gap Filler سوئیچینگ به فرستندهی و
تغییر کند، در این صورت نیز عمل سوئیچینگ به Gap Filler درحال کار به اندازهی % 20 ± قدرت نامی فرستنده و
رزرو باید سریعا انجام شود. Gap Filler فرستنده و
17 ) مستندسازی مراحل اجرا و کاتالوگهای نصب، بهره برداری و تعمیر و نرم افزارهای کنترل و مونیتورین گ جزء الزامی
خواهد بود . فروشنده موظف به تحویل یک سری کامل از Gap Filler قرارداد و پیششرط تأیید فنی فرستنده و
6/9
(Hard هم به صورت نسخه چاپی Service Manual و User Manual کاتالوگهای تمامی اجزاء سیستم اعم از
می باشد. (Soft Copy‐CD) و هم به صورت نسخه الکترونیکی Copy )
18 ) در صورتی که محصول ارئهشده از طرف شرکت برنده، خارجی باشد، شرکت برنده مناقصه موظف به برگزاری
یک دوره آموزشی به مدت 10 روز کاری در محل شرکت سازنده سیستم برای 8 نفر از پرسنل سازمان میباشد.
قابل ذکر است کلیه هزینه های اقامت، ایاب و ذهاب، پذیرایی و . . . برعهده شرکت خواهد بود.
19 ) شرکت برنده مناقصه موظف به برگزاری دو دوره آموزشی 10 روزه برای 15 نفر از پرسنل سازما ن در داخل
کشور و به صورت رایگان میباشد. قابل ذکر است کلیه هزینه های اقامت ، ایاب و ذهاب ، پذیرایی برع هده
شرکت خواهد بود.
ارائه گردد. به پارامترهایی که نیاز به تنظیم مجدد دارند Gap Filler 20 ) شرح کاملی از دستورالعمل تغییر کانال فرستنده و
اشاره شود. تغییر کانال میبایست بدون تعویض قطعه و با حداقل تغییرات و تنظیمات انجام شود.
21 ) آنالیز اجزای تشکیل دهنده هر سیستم ( شامل کل اجزا) بر مبنای درصدی از قیمت کل سیستم ارائه گردد. براساس آنالیز
ارائه شده فوق نسبت به تنظیم لیست نهایی خرید لوازم یدکی از آن شرکت تا سقف 20 % حجم قرارداد اقدام خواهد شد.
22 ) سیستم به مدت 2 سال پس از تحویل به سازمان در ضمانت شرکت خواهد بود . در طول این م دت در صورت
بروز اشکال، شرکت موظف به رفع مشکل آن در اسرع وقت می باشد.
23 ) شرکت برنده مناقصه موظف به پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش ، به مدت 10 سال از تاریخ بهره برداری
می باشد.
24 ) فروشنده موظف است تمامی تجهیزات مورد نیاز جهت تست و اندازه گیری سیستم ( اعم از تام ین سیگنال
تست ورودی + اندازه گیری تمامی مشخصات سیگنال خروجی + ... ) را هنگام تست و تحویل فراهم نماید.
ه) کنترل و مانیتورینگ
با ابعاد مناسب LCD باید دارای صفحه کلید (با حداقل کلید ممکن) و Gap Filler سیستم کنترل و مانیتورینگ فرستنده و
های لازم جهت کنترل و مونیتورینگ از نزدیک ( اتصال به کامپیوتر) و کنترل و مونیتورینگ از راه interface باشد. به علاوه
در سیستم لحاظ گردد. منوی اولیه RJ و از طریق کانکتور 45 TCP/IP دور (اتصال به شبکه کامپیوتری و اینترنت) با پروتکل
انتخاب شود. در مد Monitoring باشد که بصورت پیش فرض مد Setting و Monitoring این سیستم باید شامل دو مد
تمام پارامترهای قابل تغییر فرستنده باید قابل تغییر باشد . Setting
Setting -1 مد
باشد. Password در این مد تمام پارامترهای بشرح ذیل باید قابل تغییر باشند و اعمال تغییرات منوط به وارد کردن
باشد. Bypass باید قابل Password تبصره : در صورت نیاز
سینتی سایزر با گام ذکر شده RF 1) تنظیم فرکانس -1
UHF 2) قابلیت انتخاب کانال در باند -1
7/9
قابل تحمل برای فرستنده) و تنظیم حد ) Gap Filler 3) تعیین و تنظیم حداکثر قدرت خروجی فرستنده و -1
برای اعلام آلارم VSWR
0.5 ( از صفر وات به بالا ) W با دقت Gap Filler 4) تعیین و تنظیم توان خروجی فرستنده و -1
ASI 5) انتخاب نرم افزاری ورودی -1
در ) ( ETSI EN 300 744 v و... (مطابق با استاندارد 1.5.1 GI ،FEC ، نظیر مد COFDM 6) تغییر پارامترهای -1
نیز مورد نظر است). DVB‐H این بخش تنظیمات کامل
Gap Filler و دیگر پارامترهای کیفی فرستنده و Balance Band ،Shoulder Distance ،MER 7) تنظیم -1
در کانال فعلی یا پس از تغییر کانال
SFN 8) تغییر پارامترهای -1
9) تنظیم زمان و تاریخ -1
تذکر 1: پارامترهای قابل تغییر باید قبل از اعمال تغییر بصورت تنظیم قبلی نمایش داده شوند و پس از تایید اعمال گردند.
همان Gap Filler تذکر 2: انتخاب و ذخیره آخرین مد تنظیم شده. به گون ه ای که با خاموش و روشن شدن فرستنده و
تنظیمات بصورت پیش فرض مورد استفاده قرار گیرد.
تا در صورت انتخاب آن همه ،default setting تذکر 3: انتخاب و ذخیره یک مد با قابلیت تنظیم و ذخیره با عنوان
در حافظه ذخیره گردد. Gap Filler پارامترها مطابق این تنظیمات قرار داده شوند و بعنوان مد کاری فرستنده و
Monitoring -2 مد
باید در این بخش قابل مشاهده باشند. Setting کلیه پارامترهای تنظیم شده در بخش
0.5W 1) نمایش توان خروجی به وات ( با دقت -2
0.5W 2) نمایش مقدار توان برگشتی به وات ( با دقت -2
3) دمای داخل کابینت فرستنده ، تغذیه ، تقویت کننده (ها) -2
4) نمایش ولتاژ و جریان هر یک از ماجولهای آمپلی به صورت مجزا -2
5) نمایش نرخ بیت ورودی در حال استفاده و نرخ بیت مجاز (استاندارد) قابل استفاده در مود انتخابی بصورت مجزا. -2
6) نمایش نوع سیگنال مرجع فرکانسی ( درونی یا بیرونی طبق مشخصات فنی ) در محیط مانیتورینگ. -2
ورودی در حال استفاده ASI 7) نمایش -2

9/9
نکات مهم:
• تهیه و تأمین تمامی لوازم و تجهیزات جانبی موردنیاز در هر ایستگاه اعم از مبدلهای و
سیستم ، Gap Filler اینترفیسهای لازم جهت تأمین سیگنال ورودی برای فرستنده و
آنتن پخش سیگنال، مبدلها و اینترفیسهای لازم جهت ارسال سیگنالهای کنترل و
مونیتورینگ ایستگاه به محل کنترل و مونیتورینگ مرکزی، دستگاه اندازهگیری
در محل ایستگاه و دیگر تجهیزات Gap Filler پارامترهای کیفی مهم فرستنده یا
ضروری مورد نیاز، به عهدهی شرکت برندهی مناقصه میباشد.
• تمامی مراحل نصب و راهاندازی تجهیزات هر ایستگاه میبایست با نظارت و تائیدیهی
فنی کارشناسان سازمان انجام پذیرد.

siavash66
22-10-2009, 23:08
Arcsoft TotalMedia 3.5

Size: 40 MB

Code: (Select All) [Check Download Links]

Or

ArcSoft TotalMedia Theatre 4.0.100

Arcsoft TotalMedia V3.5 WiNALL Regged-SCENEMASTER

OR

Arcsoft TotalMedia 3.5

or

ode:

OR

ArcSoft TotalMedia Theatre v4.0.100 (Retail)

ArcSoft TotalMedia Theatre 4.0.100 | 98.7 MB

beauty
26-10-2009, 12:33
چرا من هر چی دیجیتال رو سرچ میکنم 5 تا کانال کوثر و پرس و ........ میگیره

6 تا کانال اصلی رو پیدا نمیکنه !!!

دلیلش چی میتونه باشه ؟

btheme
30-10-2009, 00:46
آقا مشکل قطعی بعضی از کانال ها مثل الکوثر و جام جم و... به خاطر این که خودشون روی فرکانس ها نویز انداختند و تقریبا داخل تهران قابل دریافت نیست

aligsm
23-11-2009, 01:51
راه حل نهایی واسه نیومدن صدا همین سایبر لینک هست؟ یا؟

aligsm
23-11-2009, 01:52
راه حل نهایی واسه نیومدن صدا همین سایبر لینک هست؟ یا؟

beauty
27-11-2009, 21:33
دوستان ورژن جدید برنامه CyberLink PowerCinema منتشر شد میتونید دانلود کنید

CyberLink PowerCinema 6.0.3316 Multilingual | 144.55 MB

CyberLink PowerCinema 6 is an all-in-one digital media center, delivering a complete entertainment solution for the digital home. Compatible with USB and PCI TV tuner cards, PowerCinema lets you watch and record high-definition digital TV on your PC. A redesigned interface makes it convenient to quickly access your favorite media, including music, videos, photos, and DVDs. PowerCinema is also perfect for portable TV and digital entertainment, transforming a notebook into an on-the-go media center. PowerCinema 6 gives you total control over your home entertainment. Schedule, record and watch your favorite television programs anytime you want in high-definition without missing a single episode. Watch your DVDs in crystal-clear images with PowerCinema 6 cutting edge DVD player technology and immerse yourself in crisp surround sounds the whole family can enjoy.

TV and DVD

* Watch TV programs in high-definition via MPEG-4 AVC Decoder
* Easily locate your favorite programs with Star Ratings
* Schedule your PC to record shows via EPG
* Play movie DVDs with Dolby Digital audio
* Watch any movie in widescreen display mode

Videos and Photos

* Easily browse and preview your videos and photos with Smart Thumbnails
* Remove photo red-eyes, auto fix contrast and brightness
* Conviently edit multiple photos all at once
* Display photos as a slideshow with background music and transition effects
* Play your videos in high-definition and other widely supported formats

Radio and Music

* Listen to live radio with Time-Shifting technology
* Create your own personalized playlist
* Play multiple selection of tracks
* Locate your favorite music instantly using Quick Music Search
* Enjoy digital radio for ----T and ----S

Bundled Tuner Cards

CyberLink PowerCinema 6 comes bundled with a choice of TV tuner card:

* Yuan PD521 - Analog, ATSC and ClearQAM TV solution
* Yuan PD770 - ----T and Analog solution
* Yuan FUNTV Tuner900 - Analog solution

download

or

or

Mehr.Iman
30-11-2009, 19:58
با دانلود این نرم افزار مشکل صدا کاملا" حل میشه؟
یعنی همه کانالارو با صدا و تصویر میاره؟

Mehr.Iman
09-12-2009, 20:43
سلام دوستان
من این نرم افزار CyberLink PowerCinema رو دانلود کردم ، بعد از نصب با کلی سلام و صلوات میاد بالا ، یعنی سیستم میره تو مایه های هنگ تا بیاد بالا ،بعدشم که میاد بالا میگه هیچ Tv tuner usb رو نشناخته!
باید چیکار کنم؟
اون TatalMedia3 هم که هنوز کانالای خودمونم نمیاره ، جام جم اینارم بدون صدا میاره.

Mehr.Iman
10-12-2009, 23:16
سلام دوستان
بالاخره مشکلش حل شد ، 14 تا کانالو با صدا و تصویر عالی میاره ، 10 تا موج رادیو هم به صورت دیجیتال میگیره ، فقط نرم افزارش هنوز همون مشکل هنگ کردنو داره ، قبل و بعد از هر بار اجرا سیستم حدود 30 ثانیه قفل میشه ، بعدم اینکه فونت تله تکستش به هم ریختس ، تله تکسشو میشه کاری کرد؟

h_reza
09-02-2010, 21:28
Blazedtv player 6 به همراه کرک

mx3000
15-08-2010, 00:43
من با برنامه کار میکنم

در هنگام تماشای تلویزیون تصویر یک دفعه سیاه میشه و تنظیمات روی کاستوم میره

وقتی برایتنس رو میزان میکنم دوباره پایین میره و کم میشه

hesamsh
01-09-2010, 16:44
من با نرم افزار Blaze کار می کنم و برنامه هایی که ضبط می کنم رو نه می تونم تبدیل کنم و نه می تونم ویرایش کنم.
فقط و فقط هم با خود blaze پخش می شن، شما هم همچین مشکلی دارید؟

برای ضبط با چه برنامه ای می شه کار کرد که فایل ضبط شده رو بشه ویرایش کرد
ممنون

rezayarr
13-10-2010, 13:00
با سلام خدمت دوستان از مطالب ارسالی شما بهره بردم و حالامن هم
تجربیات خودم رو در رابطه با تلویزیون دیجیتال خدمت شما عرضه میکنم.

من هم مثل شما از چندین نرم افزار استفاده کردم ولی
Blaze DTV 6 از همشون راحتتر بوده و مشکل صدا و تصویر هم نداشته. البته شاید در بخش ضبط برنامه ریزی شده (Scheduled Recording . EPG) قدری کاستی داشته باشه اما در کل خوبه. فایلهای خیره شده توسط این برنامه 1- توسط خود این نرم افزار باید مشاهده بشه 2- و یا با TotalMedia Theatre 3 هم قابل پخشه. خیلی از برنامه های دیگه رو امتحان کردم که درست پخش نکردند.

من هم مثل خیلی از دوستان همیشه دنبال برنامه ای بهتر از Balze بودم که به TotalMedia 3.5 (arcsoft_totalmedia3.5_englishtbyb) برخوردم
نسخه آزمایشی اون و از سایتش با حجم 114MB دریافت و نصب کردم.
همه 24 کانال یعنی 14 تا تلویزیونی و 8 تا رادیوئی رو راحت پیدا کرد ولی امان از دست صدا. من هم مثل خیلی از شماها صدا ندارم
ولی یه تست باحال زدم.
در حالیکه در زمان دیدن صدا نداشتم یک کانال رو ضبط کردم و مجدداً با خود برنام در قسمت Recorded TV پخش کردم ولی باز صدا نداشت. ولی همون فایل رو با TotalMedia Theatre 3 پخش کردم و عین ناباوری متوجه شدم که صدا هم ضبط شده بوده. نتیجه این شد که به خاطر قابلیت برنامه ریزیش که بهتر از Blaze عمل میکنه میتونم برای بعضی از برنامه ها که مثلاً روزانه است ازش استفاده کنم و یه بار تنظیم کافیه ولی فایل ذخیره شده رو با TotalMedia Theatre 3 تماشا کنم. نکته بعدی فایل ذخیره شده توسط این برنامه یعنی TotalMedia 3.5 با Blaze قابل پخش هست ولی با مشکل صدا و کمی هم هنگ کردن همراهه.

پس دقت کنید که فایل ضبط شده رو بعداً چطوری میخواهید تماشا کنید و بر اون اساس کار کنید.
راستی اسم این دو برنامه هم باهم قاطی نشه

TotalMedia 3.5 قابلیت دریافت سینگنالهای تلویزیونی داره (کرکش هم من پیدا نکردم) ولی

TotalMedia Theatre 3 فقط قابلیت پخش اکثر فرمتها رو داره من الجمله فایلهای خیره شده با Blaze و TotalMedia 3.5 (کرک شده این یکی موجوده)

راستی من از DG Max ساخت تایوان استفاده میکنم که USB هستش.

امیدوارم که این تجربیات ناقص بدرد دوستان تازه کار خورده باشه

rezayarr
13-10-2010, 13:03
با سلام خدمت دوستان از مطالب ارسالی شما بهره بردم و حالامن هم
تجربیات خودم رو در رابطه با تلویزیون دیجیتال خدمت شما عرضه میکنم.

من هم مثل شما از چندین نرم افزار استفاده کردم ولی
Blaze DTV 6 از همشون راحتتر بوده و مشکل صدا و تصویر هم نداشته. البته شاید در بخش ضبط برنامه ریزی شده (Scheduled Recording . EPG) قدری کاستی داشته باشه اما در کل خوبه. فایلهای خیره شده توسط این برنامه 1- توسط خود این نرم افزار باید مشاهده بشه 2- و یا با TotalMedia Theatre 3 هم قابل پخشه. خیلی از برنامه های دیگه رو امتحان کردم که درست پخش نکردند.

من هم مثل خیلی از دوستان همیشه دنبال برنامه ای بهتر از Balze بودم که به TotalMedia 3.5 (arcsoft_totalmedia3.5_englishtbyb) برخوردم
نسخه آزمایشی اون و از سایتش با حجم 114MB دریافت و نصب کردم.
همه 24 کانال یعنی 14 تا تلویزیونی و 8 تا رادیوئی رو راحت پیدا کرد ولی امان از دست صدا. من هم مثل خیلی از شماها صدا ندارم
ولی یه تست باحال زدم.
در حالیکه در زمان دیدن صدا نداشتم یک کانال رو ضبط کردم و مجدداً با خود برنام در قسمت Recorded TV پخش کردم ولی باز صدا نداشت. ولی همون فایل رو با TotalMedia Theatre 3 پخش کردم و عین ناباوری متوجه شدم که صدا هم ضبط شده بوده. نتیجه این شد که به خاطر قابلیت برنامه ریزیش که بهتر از Blaze عمل میکنه تصمیمم گرفتم برای بعضی از برنامه ها که مثلاً روزانه است ازش استفاده کنم. مهم اینه که یکبار تنظیم کافیه ولی فایل ذخیره شده رو با TotalMedia Theatre 3 تماشا کنم.
نکته بعدی فایل ذخیره شده توسط این برنامه یعنی TotalMedia 3.5 با Blaze قابل پخش هست ولی با مشکل صدا و کمی هم هنگ کردن همراهه.

پس دقت کنید که فایل ضبط شده رو بعداً چطوری میخواهید تماشا کنید و بر اون اساس کار کنید.
راستی اسم این دو برنامه هم باهم قاطی نشه

TotalMedia 3.5 قابلیت دریافت سینگنالهای تلویزیونی داره (کرکش هم من پیدا نکردم) ولی

TotalMedia Theatre 3 فقط قابلیت پخش اکثر فرمتها رو داره من الجمله فایلهای خیره شده با Blaze و TotalMedia 3.5 (کرک شده این یکی موجوده)

راستی من از DG Max ساخت تایوان استفاده میکنم که USB هستش.

امیدوارم که این تجربیات ناقص بدرد دوستان تازه کار خورده باشه

parsapour.farideh
21-11-2010, 14:38
سلام به همگی. کارت tv که به تازگی خریدم ظاهرن مشکل نداره منتها فقط 6 تا کانال رو دریافت کرده که شامل پرس تی وی٬ العالم٬ ‌مستند٬ جام جم و دوتا کانال متفرقه دیگه است. من به قصد گرفتن کانالهای داخلی این کارت رو خریدم. منطقه مرزداران هم میشینیم. آیا در مورد آنتنش باید کاری کنم یا اساسن ممکنه راهنماییم کنید چطور باید کانالها رو دریافت کنم؟
اون 6 تا کانال رو اگرچه از نظر آنتندهی یه کم حساسه اما بدون مشکل میگیره. اگر باید روی فرکانس خاصی ست کنم و دنبال کانال بگردم هم لطفن راهنماییم کنید.

amd>intel
21-11-2010, 16:24
مدل دقيق كارتتون چي هست . از چه آنتني استفاده ميكنيد ؟

programmer69
21-01-2011, 02:49
سلام من با برنامه CyberLink PowerCinema کار کردم ولی فقط 3 تا گزینه داره کارت کپچر یا همون TV رو نمیشناسه یعنی گزینه ای برای این کارا نداره ... :41:

"_"
11-02-2011, 17:15
Arcsoft TotalMedia 3.5

Size: 40 MB

Code: (Select All) [Check Download Links]

Or

OR

Arcsoft TotalMedia 3.5

or

ode:

OR

ArcSoft TotalMedia Theatre v4.0.100 (Retail)

ArcSoft TotalMedia Theatre 4.0.100 | 98.7 MB

سلام دوستان این نرم افزار ArcSoft.TotalMedia 3.5 کرک شده هست یا نه در ضمن لینک ها خراب هستند لطفا کمک کنید

soudehkhanoomi
13-04-2011, 14:40
سلام
من میخوام با این وسیله از ویدئو یا ماهواره برنامه ای رو ببینم، اما نمی خوام ضبطش کنم. کسی راهی بلده؟ ممنون میشم کمکم کنید. ویدئو با سیم بهش وصله، اما فقط میتونه ضبطش کنه!

mfhelli
27-05-2011, 19:27
سلام. من یه مشکلی تو نصب نرم افزار تلویزیون دیجیتال روی سیستمم دارم.
کارت دیجیتال xvision و نرم افزار TotalMedia 3.5 هست. ویندوزم هم 7 هستش.
البته نرم افزار نصب شده و تو محیط نرم افزار هم می تونم برم ولی وقتی می خواد سرچ کنه تا شبکه ها رو پیدا کنه یه دفعه گیر می کنه و کلا از نرم افزار خارج میشه. (عکس:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
ممکنه مربوط به ورژن نرم افزار باشه که مثلا با ویندوز 7 نخونه؟ ورژن بالاتر از 3.5 این نرم افزار اصلا اومده؟
این رو هم بگم که کارت --- رو روی یه دستگاه دیگه امتحان کرده و کار هم کرده.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

asif_sh
16-06-2011, 17:13
سلام دوستان عزيز. من هم يك usb tv alfex خريدم . ولي هنگامي كه برنامه و درايورش را نصب مي كنم و حتي انتن هوايي را هم به اون وصل مي كنم . موقع رفتن به برنامه total media هيچ كانالي رو پيدا نمي كنه . در واقع اون قسمتي كه انتن رو نشون مي ده صفر است . يعني هيچ انتن ندارد. ممنون مي شم اگه جواب رو بديد.

josephonline
17-06-2011, 15:45
سلام
ببخشید من یه usb mini digital tv stick خریدم که وقتی کانال ها رو سرچ میکنه فقط 5-6 کانال العالم، مستند، ... نشون میده
واسه اینکه 5 تا شبکه 1-2-3-4-تهران رو بگیرم باید چیکار کنم؟
باید از آنتنی غیر از آنتن خودش استفاده کنم؟
میشه یکی به من کمک کنه
plzZZ

ma_softnet
17-06-2011, 22:32
من هم همین مشکل را دارم از کانالهای تلویزیون شبکه 1 را نمیگیره و از شبکه های رادیویی فقط رادیو ایران را میگیره

hooman_val
27-12-2011, 23:10
من از ویندوز 7 استفاده میکنم
نوع کارت تی وی ایکس ویژن
منم با نرم افزار توتال مدیا 3.5 مشکل داشتم اما الان از ویندوز مدیا سنتر ویندوز 7 استفاده میکنم
فقط کافیه وارد قسمت tv setup بشید و بعد از دانلود تنظیمات به قسمت جستجوی سیگنال میره و کانالهارو پیدا میکنه
من که از این خیلی راضیم کار کردن با این از همه ی نرم افزارها راحت تره

AC_POP
19-01-2012, 19:43
من از ویندوز 7 استفاده میکنم
نوع کارت تی وی ایکس ویژن
منم با نرم افزار توتال مدیا 3.5 مشکل داشتم اما الان از ویندوز مدیا سنتر ویندوز 7 استفاده میکنم
فقط کافیه وارد قسمت tv setup بشید و بعد از دانلود تنظیمات به قسمت جستجوی سیگنال میره و کانالهارو پیدا میکنه
من که از این خیلی راضیم کار کردن با این از همه ی نرم افزارها راحت تره
سلام داداش . خوبی ؟ خسته نباشی .
منم یه دو هفته ای میشه که X-Vision مدل PCDVB-3100 گرفتم . همه کانال هارو هم خوب و دقیق میتونم بگیرم . فقط یه مشکل کوچیک داشتم . اینکه فایل هایی رو که ضبط میکنم ، چطوری میتونم به فرمتی تبدیل کنم که دی وی دی هم بتونه پخش کنه ؟خود فایل رو که میندازم رو فلش نه دی وی دی و نه ال سی دی هیچکدوم نمیتونن بخوننش .
کانورت هم که میکنم ، درست کانورت نمیشه ( به هر فرمتی ) و بعد فرمت صحنه آهسته نشون میده !!!
راهی دارین واسه این ؟؟؟ من فقط یه راه به ذهنم میرسه و اونم اینه که خود نرم افزار ( Total media ) ، یه گزینه به اسم Burn to Disk داره ولی هنوز امتحانش نکردم .
اگه کسی راهش رو میدونه بگه لطفا خیلی حیاتیه :11:

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

سلام
ببخشید من یه usb mini digital tv stick خریدم که وقتی کانال ها رو سرچ میکنه فقط 5-6 کانال العالم، مستند، ... نشون میده
واسه اینکه 5 تا شبکه 1-2-3-4-تهران رو بگیرم باید چیکار کنم؟
باید از آنتنی غیر از آنتن خودش استفاده کنم؟
میشه یکی به من کمک کنه
plzZZ

من هم همین مشکل را دارم از کانالهای تلویزیون شبکه 1 را نمیگیره و از شبکه های رادیویی فقط رادیو ایران را میگیره

مال منم اولش دقیقا اینطوری بود . یا از 1 تا 8 رو فقط میگرفت یا هم فقط از 9 تا 16 ...
اونموقع از آنتن رو میزی استفاده میکردم ، ولی از وقتی آنتن هوایی وصل کردم درست شده مشکلم :46:

malakhak
19-01-2012, 21:45
سلام داداش . خوبی ؟ خسته نباشی .
منم یه دو هفته ای میشه که X-Vision مدل PCDVB-3100 گرفتم . همه کانال هارو هم خوب و دقیق میتونم بگیرم . فقط یه مشکل کوچیک داشتم . اینکه فایل هایی رو که ضبط میکنم ، چطوری میتونم به فرمتی تبدیل کنم که دی وی دی هم بتونه پخش کنه ؟خود فایل رو که میندازم رو فلش نه دی وی دی و نه ال سی دی هیچکدوم نمیتونن بخوننش .
کانورت هم که میکنم ، درست کانورت نمیشه ( به هر فرمتی ) و بعد فرمت صحنه آهسته نشون میده !!!
راهی دارین واسه این ؟؟؟ من فقط یه راه به ذهنم میرسه و اونم اینه که خود نرم افزار ( Total media ) ، یه گزینه به اسم Burn to Disk داره ولی هنوز امتحانش نکردم .
اگه کسی راهش رو میدونه بگه لطفا خیلی حیاتیه :11:

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

مال منم اولش دقیقا اینطوری بود . یا از 1 تا 8 رو فقط میگرفت یا هم فقط از 9 تا 16 ...
اونموقع از آنتن رو میزی استفاده میکردم ، ولی از وقتی آنتن هوایی وصل کردم درست شده مشکلم :46:

منم همین مشکلو دارم اما با انتن هوایی
شبکه های صدا و سیما رو نمی گیره
میگم تو آبادان اصلا شبکه های سیما رو دیجیتال پخش میشه یا اشکال از دستگاه منه ؟

AC_POP
21-01-2012, 01:33
منم همین مشکلو دارم اما با انتن هوایی
شبکه های صدا و سیما رو نمی گیره
میگم تو آبادان اصلا شبکه های سیما رو دیجیتال پخش میشه یا اشکال از دستگاه منه ؟

نمی دونم والا
اینجا که تو ارومیه همه 16 تا کانال رو هم میاره . فقط جام جم نیست که فکر کنم جای اون هم خود آذربایجان غربی شبکه استانی رو جاش گذاشته ( شاید هم از رو گیرنده ها حذف شده و من خبر ندارم ) .

amirpers
29-01-2012, 00:02
دوستان
من هم گیرنده دیجیتالم X-Vision خستش و نرم افزار پیش فرضش Arcsoft TotalMedia 3.5 بودش که نمی دونم چرا وقتی نصبش کردم با فایلهای MPG مشکل پیدا کرده بودم. ضمنا نمی دونم که تو ویندوز 7 که 64 بیت باشه نصب میشه یانه.
گشتم و نرم افزار DVBViewer 4.5 رو پیدا کردم و ازش استفاده می کردم که امروز گشتم و دیدم ورژن 4.9 اون اومده و دانلود و نصب کردم.
الان مشکلی که دارم اینه که کانالها گاهی اوقات صدا ندارند و باید دوباره انتخابشون کنم تا درست شه.
پاکش کردم و دوباره ورژن قبلی روئ نصب کردم اما نمی دونم چرا ورژن قبلی کار نمی کنه. الان دوباره همون جدیده رو نصب کردم و دارم ازش استفاده می کنم که البته هنوز مشکل داره.
شما نرم افزار جدید و خوب دیگه ای رو سراغ ندارید تا بتونیم ازش استفاده کنیم ؟

AC_POP
30-01-2012, 02:44
دوستان
من هم گیرنده دیجیتالم X-Vision خستش و نرم افزار پیش فرضش Arcsoft TotalMedia 3.5 بودش که نمی دونم چرا وقتی نصبش کردم با فایلهای MPG مشکل پیدا کرده بودم. ضمنا نمی دونم که تو ویندوز 7 که 64 بیت باشه نصب میشه یانه.
گشتم و نرم افزار DVBViewer 4.5 رو پیدا کردم و ازش استفاده می کردم که امروز گشتم و دیدم ورژن 4.9 اون اومده و دانلود و نصب کردم.
الان مشکلی که دارم اینه که کانالها گاهی اوقات صدا ندارند و باید دوباره انتخابشون کنم تا درست شه.
پاکش کردم و دوباره ورژن قبلی روئ نصب کردم اما نمی دونم چرا ورژن قبلی کار نمی کنه. الان دوباره همون جدیده رو نصب کردم و دارم ازش استفاده می کنم که البته هنوز مشکل داره.
شما نرم افزار جدید و خوب دیگه ای رو سراغ ندارید تا بتونیم ازش استفاده کنیم ؟

سلام دوست عزیز . باز خوبه DVBViewer رو مال تو کار میکنه !!! من وقتی میزنم هنگ میکنه و Close program میده !
برنامه ی خودش ، TotalMedia خوبه ، ولی بزرگترین مشکلی که داره اینه که چیزایی رو که ضبط میکنه ، فقط خودش میتونه پخش کنه و قابل تبدیل نیست ( البته اخیرا با هزار تا راه بالاخره تونستم یه نیمه راهی پیدا کنم واسش )

ولی به نظر من بهترین برنامه و در عین حال ساده ترین و با کلاس ترینش ، همین Windows Media Center روی خود ویندوز هست !!!
شما از اون استفاده کن مطمئنم راضی میشی .
تو استارت قسمت جستجوی برنامه هاش بزنی Windows Media Center میاره . از اون استفاده کن . این برنامه هم شاید یه عیب کوچیک داشته باشه ، اونم اینه که واسه ضبط برنامه ، حداقل 10 گیگ جا میخواد روی یه درایو.
ببین اگه تونستی تنظیمش کنی که هیچ ، اگه تونستی بگو کمکت کنم.

amirpers
30-01-2012, 17:58
سلام دوست عزیز . باز خوبه DVBViewer رو مال تو کار میکنه !!! من وقتی میزنم هنگ میکنه و Close program میده !
برنامه ی خودش ، TotalMedia خوبه ، ولی بزرگترین مشکلی که داره اینه که چیزایی رو که ضبط میکنه ، فقط خودش میتونه پخش کنه و قابل تبدیل نیست ( البته اخیرا با هزار تا راه بالاخره تونستم یه نیمه راهی پیدا کنم واسش )

ولی به نظر من بهترین برنامه و در عین حال ساده ترین و با کلاس ترینش ، همین Windows Media Center روی خود ویندوز هست !!!
شما از اون استفاده کن مطمئنم راضی میشی .
تو استارت قسمت جستجوی برنامه هاش بزنی Windows Media Center میاره . از اون استفاده کن . این برنامه هم شاید یه عیب کوچیک داشته باشه ، اونم اینه که واسه ضبط برنامه ، حداقل 10 گیگ جا میخواد روی یه درایو.
ببین اگه تونستی تنظیمش کنی که هیچ ، اگه تونستی بگو کمکت کنم.

DVDViewer 4.5 رو امتحان کن. نسخه خوبیه.
در مورد TotalMedia هم اینکه نمی دونم من چرا وقتی این برنامه رو نصب می کنم ، فایل های MPG رو نمی تونم با Media Player پخش کنم. یا اگه پخش هم بشه ، صدا نداره.
فقط همین فایلهای MPG و فقط با میدیا پلیر مشکل داره. ضمنا با محیط برنامه اش هم حال نمی کنم.
این میدیا سنتر هم مگه می تونه پخش کنه ؟ من نمی دونم تنظیماتش چه جوریه. ممنون میشم کمکم کنی.

AC_POP
31-01-2012, 02:01
DVDViewer 4.5 رو امتحان کن. نسخه خوبیه.
در مورد TotalMedia هم اینکه نمی دونم من چرا وقتی این برنامه رو نصب می کنم ، فایل های MPG رو نمی تونم با Media Player پخش کنم. یا اگه پخش هم بشه ، صدا نداره.
فقط همین فایلهای MPG و فقط با میدیا پلیر مشکل داره. ضمنا با محیط برنامه اش هم حال نمی کنم.
این میدیا سنتر هم مگه می تونه پخش کنه ؟ من نمی دونم تنظیماتش چه جوریه. ممنون میشم کمکم کنی.
فایل های ضبط شده ش رو فقط خود برنامه تو بخش Recorded TV بری پخش میکنه ( توتال مدیا ) .
درکل اینجوری که من شنیدم ، همه دستگاه های پخش ، فقط میتونن فایل های ضبط شده ی خودشون رو پخش کنن ( البته اگه انجمن رو یکم بگردی فکر کنم تاپیکی راجع به حل این مشکل هست ).

اینم کا تنظیمش در 10 مرحله که خودم عکس گرفتم و گذاشتم واست :
1-از قسمت Tasks ، Settings رو بزن.
2-تو پنجره باز شده ، روی TV کلیک کن.
3-حالا روی گزینه سومی ، یعنی TV Signal کلیک کن.
4-گزینه دوم Set Up TV Signal رو بزن.
5-کشورت رو ( ایران ) انتخاب کن .
6-کد پستی رو وارد کن ( اینش رو دیگه نمیدونم واسه چی میخواد !!!! )
7- که نیازی واسه توضیح نیست اکسپتش کن :20:
8-روی گزینه Antenna کلیک کن.
9- گزینه No رو بزن .
10- در این مرحله هم برنامه شروع میکنه به جستجوی فایل ها ، که اگه سیگنال آنتن خوب باشه باید 26 تا کانال ( 10 رادیو و 16 تا تلویزیون ) واست بیاره .

موفق باشی ، حالا دیگه راحت میتونی نگاه کنی ، با یه محیط واقعا زیبا !:10:
فقط شاید چون دفعه اولی باشه که برنامه رو باز میکنی ، شاید تنظیماتش تا مرحله 4 فرق کنه !!! من این تنظیمات رو از سیستم الانم گفتم که قبلا تنظیم شده بود !
درضمن بار اول یه چیزی هم از اینترنت دانلود و نصب میکنه .

peyman_
01-03-2012, 18:39
سلام دوستان یک VIDEO HD TV PLAYER gخوب به من معرفی کنید
خودم blaze VIDEO HD tv دارم ولی مهلتش تمام شده سریالشوهم ندارم.
کمک کنید بخدا یک هفته است از این قضیه سردرد گرفته ام.

AC_POP
02-03-2012, 22:46
سلام دوستان یک VIDEO HD TV PLAYER gخوب به من معرفی کنید
خودم blaze VIDEO HD tv دارم ولی مهلتش تمام شده سریالشوهم ندارم.
کمک کنید بخدا یک هفته است از این قضیه سردرد گرفته ام.

از Windows Media Center یا Total Media یا --- Viewer استفاده کردی ؟

moh3ntaheri
11-03-2012, 21:06
ببخشید اینجا هیشکی کارت TV دیجیتال نداره؟!

اگه کسی داره و شبکه ها رو به صورت دیجیتال و با صدا میگیره ، خواهشا مارک دستگاه و اسم نرم افزارشو بگه.

با تشکر

از windows media center خود ویندوز استفاده کنید

benyamin_pc
11-03-2012, 22:10
دوستان بین این گیرنده های دیجیتال لپ تاپ کدومو پیشنهاد میدین؟
این مینی ها چطورن؟

AC_POP
12-03-2012, 01:17
دوستان بین این گیرنده های دیجیتال لپ تاپ کدومو پیشنهاد میدین؟
این مینی ها چطورن؟

من X.Vision دارم راضی هستم .
مینی کدوم هارو میگی ؟؟؟ همونایی که اندازه شون نصف فلش مموری هست ؟؟؟ اونا تا اونجایی که من اطلاع دارم یه عیب بزرگ دارن و اونم اینه که فقط آنتن مخصوص ( با پورت خیلی کوچیک ) میخورن ، اما اون یکی هایی که اندازه فلش مموری هست ( مثل مال من ) ، جای آنتنشون مثل تلوزیون معمولی هست و آنتن هوایی هم بهش وصل میشه ( اما به این مینی ها وصل نمیشه ) .

benyamin_pc
12-03-2012, 06:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینارو منظورم بود , از نظر گیرندگی و کیفیت بفرمائید چون برای ورودیش میشه یه تبدیل درست کرد که هر موقه خاستیم آنتن با پورت معمولی بهش بزنیم سریع تبدیل بزنیم سرش

atlas-m
12-03-2012, 17:03
سلام.
من یه شاتل گرفتم. مدلش DT-1050W هست. بدک نیست. همه کانالها رو خوب میگیره. فقط این نرم افزارش خیلی بی کیفیت : BlazeHDTV 6.0.
واقعا این Media Center بدرد میخوره؟ من تا به حال فکر میکردم که فقط یه نرم افزار گنده و کند و بیخوده! از سال 2005 تا حالا، همیشه بعد از نصب ویندوز پاکش میکردم!!! ولی اگه الان جواب بده خیلی عالی میشه. محیط بسیار جذابی هعمخ داره.
کانالهای دیجیتال رو با رادیو توی یک جا نشون میده؟

atlas-m
12-03-2012, 17:45
آقا من این Windows Media Center را پیدا کردم!
همه مراحل انجام دادم. ولی توی قسمت دانلود میمونه! اینم یه سکیرن شات :

atlas-m
12-03-2012, 19:09
مشکل دانلودم حل شد. فقط مونده Remote. کار نمیکنه Remote گیرنده!

AC_POP
13-03-2012, 01:58
مشکل دانلودم حل شد. فقط مونده Remote. کار نمیکنه Remote گیرنده!

احتمالا Remote گیرنده تون با Media Center همخونی نداره . من که X.Vision مدل 3000 دارم ، کنترلش هم به نرم افزار خودش ( TotalMedia ) و هم به Media Center میوفته .

---------- Post added at 01:58 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fshop%2Fproduct%2F129) اینارو منظورم بود , از نظر گیرندگی و کیفیت بفرمائید چون برای ورودیش میشه یه تبدیل درست کرد که هر موقه خاستیم آنتن با پورت معمولی بهش بزنیم سریع تبدیل بزنیم سرش

از لحاظ گیرندگی که با آنتن های رومیزی هم تقریبا میگیره چه برسه به آنتن هوایی !!!
راجع به کیفیت هم فکر نکنم خیلی با بقیه مدل ها فرق داشته باشن ، چون همشون دیجیتال پخش میکنن ( و روشون HD Ready هم نوشته ):10:

atlas-m
13-03-2012, 10:05
احتمالا Remote گیرنده تون با Media Center همخونی نداره . من که X.Vision مدل 3000 دارم ، کنترلش هم به نرم افزار خودش ( TotalMedia ) و هم به Media Center میوفته
تنظیمات خاصی داره توی مدیا سنتر؟

mohsen747
14-03-2012, 11:06
سریال نصب Arcsoft TotalMedia 3.5 می خوام

atlas-m
14-03-2012, 15:04
سلام.
در Windows Media Center قبل از دریافت آپدیت، کد پستی ای را دریافت میکند. من پس از اینکه کد پستی خودم رو زدم به حالت دانلود رفت، ولی پس مدتی گفت که با توجه به کد پستی شما Update در دسترس نیست.

حال از دوستانی که ساکن تهران هستند میخوام که یه کد پستی (5 رقم اول) رو برام بزارند، شاید درست شد.
ممنون از شما.

mohsen83
23-04-2012, 21:17
فایل های ضبط شده ش رو فقط خود برنامه تو بخش Recorded TV بری پخش میکنه ( توتال مدیا ) .
درکل اینجوری که من شنیدم ، همه دستگاه های پخش ، فقط میتونن فایل های ضبط شده ی خودشون رو پخش کنن ( البته اگه انجمن رو یکم بگردی فکر کنم تاپیکی راجع به حل این مشکل هست ).

اینم کا تنظیمش در 10 مرحله که خودم عکس گرفتم و گذاشتم واست :
1-از قسمت Tasks ، Settings رو بزن.
2-تو پنجره باز شده ، روی TV کلیک کن.
3-حالا روی گزینه سومی ، یعنی TV Signal کلیک کن.
4-گزینه دوم Set Up TV Signal رو بزن.
5-کشورت رو ( ایران ) انتخاب کن .
6-کد پستی رو وارد کن ( اینش رو دیگه نمیدونم واسه چی میخواد !!!! )
7- که نیازی واسه توضیح نیست اکسپتش کن :20:
8-روی گزینه Antenna کلیک کن.
9- گزینه No رو بزن .
10- در این مرحله هم برنامه شروع میکنه به جستجوی فایل ها ، که اگه سیگنال آنتن خوب باشه باید 26 تا کانال ( 10 رادیو و 16 تا تلویزیون ) واست بیاره .

موفق باشی ، حالا دیگه راحت میتونی نگاه کنی ، با یه محیط واقعا زیبا !:10:
فقط شاید چون دفعه اولی باشه که برنامه رو باز میکنی ، شاید تنظیماتش تا مرحله 4 فرق کنه !!! من این تنظیمات رو از سیستم الانم گفتم که قبلا تنظیم شده بود !
درضمن بار اول یه چیزی هم از اینترنت دانلود و نصب میکنه .
با درود
دوستان محترم ، بنده هم دو روز است كه X.Vision PCDVB 3100 تهيه كرده ام و آنرا در ويندوز ايكس پي نصب كردم كه بدون هيچ مشكلي كار كرد.
اما در ويندوز سون ابتدا نرم افزارها را نصب كردم ولي پس از اجراي برنامه TotalMedia 3.5 هنگام انتخاب كشور ايران و يا هر كشور ديگري ارور ميدهد و ميگويد توانائي اجرا شدن را ندارد البته در ديوايس كامپيوتر همه چيز به درستي نصب شده است ولي باز هم برنامه ميگويد توانائي ندارد.
الته با كمك اين دوست كه در مورد Windows Media Center توضيح داده بودند مشكلم حل شد.
ولي چرا نميتوان با TotalMedia 3.5 مشكل را حل كرد؟
لطفاً مرا راهنمائي كنيد، چرا كه براي ضبط برنامه در برنامه Windows Media Center حداقل 10 گيگ فضاي خالي ميخواهد!
با سپاس بيكران
:10:

Ghaioom
23-04-2012, 23:23
سریال نصب Arcsoft TotalMedia 3.5 می خوام
PMZY49-D29GGJQP63-KT7DG84T

با درود
دوستان محترم ، بنده هم دو روز است كه X.Vision PCDVB 3100 تهيه كرده ام و آنرا در ويندوز ايكس پي نصب كردم كه بدون هيچ مشكلي كار كرد.
اما در ويندوز سون ابتدا نرم افزارها را نصب كردم ولي پس از اجراي برنامه TotalMedia 3.5 هنگام انتخاب كشور ايران و يا هر كشور ديگري ارور ميدهد و ميگويد توانائي اجرا شدن را ندارد البته در ديوايس كامپيوتر همه چيز به درستي نصب شده است ولي باز هم برنامه ميگويد توانائي ندارد.
الته با كمك اين دوست كه در مورد Windows Media Center توضيح داده بودند مشكلم حل شد.
ولي چرا نميتوان با TotalMedia 3.5 مشكل را حل كرد؟
لطفاً مرا راهنمائي كنيد، چرا كه براي ضبط برنامه در برنامه Windows Media Center حداقل 10 گيگ فضاي خالي ميخواهد!
با سپاس بيكران
:10:

شاید این نسخه ویندوز 7 اینطوری باشه.

حالا شما رو totalmedia راست کلیک کن و با run as administrator باز کن.
یا
این نشد رو توتال مدیا راست کلیک کن بعد properties بعد سربرگ Compatibility قسمت Compatibility mode رو فعال کن و ویندوزهای دیگه رو انتخاب کن و ok کن. روی همش تست کن ببین چی میشه.

mohsen83
24-04-2012, 00:09
PMZY49-D29GGJQP63-KT7DG84T

شاید این نسخه ویندوز 7 اینطوری باشه.

حالا شما رو totalmedia راست کلیک کن و با run as administrator باز کن.
یا
این نشد رو توتال مدیا راست کلیک کن بعد properties بعد سربرگ Compatibility قسمت Compatibility mode رو فعال کن و ویندوزهای دیگه رو انتخاب کن و ok کن. روی همش تست کن ببین چی میشه.

با سلام
ممنون دوست محترم؛
تمامي كارهائي كه گفتيد انجام دادم ولي متاسفانه نشد كه نشد!
در ضمن ويندوز من سون آلتيميت است.
البته دستگاه گيرنده را به يك خدمات ماد ايران بردم كه گفتند روي ويندوز سون آنها مشكلي ندارد و مشكل از ويندوز من است!!
منتظر راهنمائيهاي دوستان ميمانم.
پايدار باشيد.
:11:

amd>intel
24-04-2012, 13:09
با اين برنامه هم يك تستي بزن

mohsen83
25-04-2012, 09:56
با اين برنامه هم يك تستي بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2FSoftware%2FTiVme_V1.01.00.0200.110920.rar)

با درود
من يه X.Vision PCDVB 3100 دارم ولي هنوز با ويندوز 7 مشكل دارم
دوست محترم؛ بااين نرم افزاري فرموديد تست كردم ، ديوايس سخت افزارش را نشناخت!
آيا درايور آنرا داريد برايم ارسال كنيد و يا لينك درايور را بدهيد.
البته من با نرم افزارهاي Speed TV Player و BlazeVideo HDTV Player تست كردم كه درايور را شناخت.
اما Speed TV Player كه مدام هنگ ميكند!
و BlazeVideo HDTV Player آخرين ورژنش هم اجازه تنظيمات را ميدهد و پس از آن هنگ ميكند.
در ضمن ضبط برنامه توسط اين دو نرم افزار صورت ميگيرد اما توسط هيچ پليري پخش نميشود جز برنامه خودش!
چه نرم افزاري ميتوان يافت كه خروجي ضبط برنامه اش را بتوان با پلير ديگري پخش نمود و يا تبديل به فرمت ديگري كرد.
ممنون از همگي
:19::19:

Ghaioom
25-04-2012, 16:54
با درود
من يه X.Vision PCDVB 3100 دارم ولي هنوز با ويندوز 7 مشكل دارم
دوست محترم؛ بااين نرم افزاري فرموديد تست كردم ، ديوايس سخت افزارش را نشناخت!
آيا درايور آنرا داريد برايم ارسال كنيد و يا لينك درايور را بدهيد.
البته من با نرم افزارهاي Speed TV Player و BlazeVideo HDTV Player تست كردم كه درايور را شناخت.
اما Speed TV Player كه مدام هنگ ميكند!
و BlazeVideo HDTV Player آخرين ورژنش هم اجازه تنظيمات را ميدهد و پس از آن هنگ ميكند.
در ضمن ضبط برنامه توسط اين دو نرم افزار صورت ميگيرد اما توسط هيچ پليري پخش نميشود جز برنامه خودش!
چه نرم افزاري ميتوان يافت كه خروجي ضبط برنامه اش را بتوان با پلير ديگري پخش نمود و يا تبديل به فرمت ديگري كرد.
ممنون از همگي
:19::19:

برای تبدیل بیا این لینکها رو ببین بخون میفهمی.

mohsen83
29-04-2012, 06:00
با درود
دوستان؛ بنده هم كم و بيش مشكلات شما در ديدن كانال ديجيتال داشتم كه با تلاش فراوان اين مشكل حل شد!
اولين مشكل اينكه نميتوانستم در ويندوز 7 نرم افزار توتال مديا (Arcsoft TotalMedia 3.5 ) را باز كنم!
دومين مشكل يا مسئله اينكه ميخواستم بهترين كيفيت را از تصاوير دريافت نمايم!
سومين مسئله اينكه بتوانم برنامه مورد نظرم را به راحتي ضبط كنم بدون اينكه مشكل مقدار حجم درايور داشته باشم البته نسبت به نرم افزار (Windows Media Center)
و چهرمين مشكل اينكه چرا تمامي نرم افزارها برنامه اي را كه ضبط ميكنند فقط بايد با برنامه خودشان نمايش داده شوند و چگونه ميتوان آنرا به فورمت مورد نظرمان تبديل نمائيم ؛ بدون آنكه مشكل كيفيت تصاوير و صدا را داشته باشيم!؟
من چند روزي روي اين مسائل نرم افزارهاي بسياري را بررسي كردم تا به بهترين نتيجه برسم، و مطمئنم كه با اين برنامه ها كه به شما دوستان معرفي ميكنم تمامي مشكلات ديدن و ضبط كردن و در آخر تبديل كردن تصاوير برطرف خواهد شد.
معرفي برنامه ها:
ابتدا برنامه (CyberLink_PowerCinema_v6.0.3316) را از لينك زير دريافت نموده و نصب نمائيد؛ در ضمن كيجن برنامه هم در داخل فايل زيپ موجود است.
CyberLink_PowerCinema_v6.0.3316 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2F90%2Fmordad%2FCyberLink_PowerCinema_ v6.0.3316.zip)
برنامه را اجرا نموده و به قسمت (Entertainment ) رفته و سپس (LiveTV) را انتخاب نمائيد و در ادامه ديوايس و كشور ايران و كانال سرچ را بزنيد تا كانالها رابيابد؛پس از آن سيو كرده و به تماشاي كانال بپردازيد.
دومين برنامه براي ديدن برنامه هاي ضبط شده را ميتوانيد از لينك زير دريافت نمائيد؛ اين برنامه پرتابل بوده و نياز به نصب ندارد.
VLC.Media.Player.2.0.1.Final.Portable_Mohsen83 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] otufw00klj64%2FVLC.Media.Player.2.0.1.Final.Portab le_Mohsen83.rar.html)
هچنين شما براي تبديل تصاوير مورد نظرتان ، از برنامه زير استفاده كنيد، اين برنامه هم پرتابل بوده و نيازي به نصب ندارد.
Bigasoft Total Video Converter 3.6.17.4498_Mohsen83 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fd7fflorsfzv%2FBigasoft_Total_Video_Converter_3.6. 17.4498_Mohsen83.rar.html)
در آخر ياد آور ميشوم كه برنامه(CyberLink_PowerCinema) تصاوير را با فورمت TS ضبط ميكند و شما ميتوانيد به راحتي تصاوير را به هر فرمتي كه مد نظرتان است، تبديل نمائيد.
دوستان من براي اين مطالب وقت بسياري گذاشتم و به راحتي به اين نتايج نرسيدم؛ بنابراين مرا از تشكر خودتان بي نصيب نكنيد و چنانچه قصد استفاده از اين مطلب در سايتهاي ديگر را داريد؛(كپي و پيس!) از ذكر منبع غافل نشويد.
موفق باشيد

Ghaioom
29-04-2012, 06:33
اینجا هم سری بزنید:

آموزش تماشای کانال های تلویزیون دیجیتال با نرم افزار VLC Media Player و Media Player Classic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست کنید:

آموزش تماشای تلتکست فارسی در DVBViewer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gfa.com%2Fpost%2F4)

تو همین پی سی هم هست ولی به صورت کامل نبود من به صورت کاملتر گفتم.

ahmadshaneshin
14-05-2012, 21:48
سلام.دوستان من امروز گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل 3100 برای کامپیوتر گرفتم.اما هر کاری میکنم کانالی سرچ نمیکنه.کسی از دویتان میتونه کمک کنه.

Ghaioom
14-05-2012, 22:08
سلام.دوستان من امروز گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل 3100 برای کامپیوتر گرفتم.اما هر کاری میکنم کانالی سرچ نمیکنه.کسی از دویتان میتونه کمک کنه.
تو منطقه شما دیجیتال فعاله؟

بعدشم از نرم افزار های دیگه استفاده کن ببین چطور میشه. یا تو یه کامپیوتردیگه تست کن.

ahmadshaneshin
15-05-2012, 00:41
اره فعاله اگه ویندوزمو عوض کنم احتمال داره درست بشه.با مدیا سنترم امتحان کردم درست نشد.اکس پی نصب کنم درست میشه به نظرتون

Ghaioom
16-05-2012, 20:35
شما رو یه سیستم دیگه تست کنید. ویندوزش xp باشه. اگه نشد ببرید نمایندگی.

میشه بگید از خود مادیران تهران گرفتین؟ یا نت؟ یا مغازه؟ چند؟ ما 2100 داریم.

SevenCity
18-05-2012, 09:23
برنامه ای تست شده هست برای دیدن 2 کانال همزمان؟

arash-khan
31-05-2012, 01:40
سلام
من امروز xvision 3100 گرفتم نرم افزار خودشم total media نصب کردم (ویندوز 7 )...تو پخش کانالها مشکلی نداره ولی تو تلتکست و epg فونت ها را ناخوانا می نویسه..ممنون میشم راهنمایی کنید...

s0bhan
11-06-2012, 13:45
سلام بچه ها
من امروز یه ایکس ویژنشو خریدم ولی یه مشکل دارم!!!!
کانال 3 من قفله
2تا کانال 3 دارم یکیش عکس قفل کیاد و رو دیگری تا میرم توش تصویر وایمیسه
چه کار کنم؟؟؟
لطفا کمکم کنید:18:
امشب میخوام فوتبال ببینم

Ghaioom
11-06-2012, 14:28
سلام بچه ها
من امروز یه ایکس ویژنشو خریدم ولی یه مشکل دارم!!!!
کانال 3 من قفله
2تا کانال 3 دارم یکیش عکس قفل کیاد و رو دیگری تا میرم توش تصویر وایمیسه
چه کار کنم؟؟؟
لطفا کمکم کنید:18:
امشب میخوام فوتبال ببینم
برید تو ostaniha.com سوال کنید. فک کنم تو سمت چپش یه قسمت بود که اونجا کد رو گذاشته بود.

s0bhan
11-06-2012, 20:26
کد رو کجا وارد کنم؟
من دارم بالپ تاپ استفاده میکنم
مدل دستگاهمم x.vison 3100

Ghaioom
12-06-2012, 14:42
سلام
من امروز xvision 3100 گرفتم نرم افزار خودشم total media نصب کردم (ویندوز 7 )...تو پخش کانالها مشکلی نداره ولی تو تلتکست و epg فونت ها را ناخوانا می نویسه..ممنون میشم راهنمایی کنید...
بیاید به لینک زیر:

کد رو کجا وارد کنم؟
من دارم بالپ تاپ استفاده میکنم
مدل دستگاهمم x.vison 3100
عجیبه من دستگاه 2100 رو دارم و بیشتر با Dvbviewer کانال میبینم ندیدم چنین بشه.
شاید توتال مدیا اینطوری میکنه.

s0bhan
12-06-2012, 15:59
ته با مدیا سنتر هم امتحان کردم
الان شبا زمان پحش فوتبال های اروپا و زمان پحش اخبار یهو لاک میشه
و اینکه الان مکانیت من اراکه تو جاهای دیکه رو نمیدونم؟!!!

dara_az
20-06-2012, 08:42
سلام دوستان
من دستگاه 2100 دارم و تا الان ازش راضی بودم. برنامه ای هم که استفاده میکنم total media هستش. الان فقط دو تا مشکل دارم
مشکل اولم اینه که توتال مدیا همه کانالها رو پیدا میکنه به جز شبکه ورزش . هرچی سرچ میزنم نمیتونه پیداش کنه
مشکل دوم اینه که وقتی از مدیا سنتر ویندوز استفاده میکنم شبکه ورزش رو هم خیلی راحت پیدا میکنه اما کلا رو هیچ کانالی تصویر ندارم و فقط صدا دارم !!!
برای حل این دو تا مشکل چه راه حلی به نظرتون میرسه ؟؟ اون مشکل مدیا سنتر مینونه از کارت گرافیک باشه ؟ من کارت گرافیکم onboard هستش و مدل مادربوردمم ASUS P5KPL-AM SE هستش.
به جز توتال مدیا و مدیا سنتر چه برنامه دیگه ای رو پیشنهاد میکنید ؟ من EPG و زیر نویس و اینارو استفاده نمیکنم برنامه ای میخوام که دریافت سیگنالش قوی باشه و شبکه ورزش رو هم بگیره و ضمنا کار باهاش راحت باشه. ممنون از راهنماییهاتون

mohamad_iran2
17-07-2012, 23:24
من ArcSoft.TotalMedia.5.0.1.114.Final رو نصب کردم ولی بلد نیستم چطور باید باهاش امواج تی وی رو دریافت کنم!در ضمن لپ تاب من dell l502x هست و دارای گیرنده دیجیتال داخلی میباشد مدلشم AVerMedia AVerMedia H339 Hybrid Analog/----T Driver هست!کمکم کنید لطفا

msa_6292
01-09-2012, 00:12
سلام
دیروز یه mini digital tv stick خریدم، ولی سی دی درایورش خرابه. از اونجا که دسترسی به فروشنده ندارم، چند تا سایت برای پیدا کردن درایورش سر زدم و یه چیزایی پیدا کردم. ولی هرکدوم رو که مینصبم کار نمیکنه، یعنی کلا سیستم نمیشناستش(تو device manager ویندوز رو میگم>هم تو سون هم تو اکس پی تست کردم،جواب نداد). حالا موندم چیکار کنم. :9:
عکسش رو میتونین از این سایت
ببینین که کدوم مدل رو گرفتم.
از دوستان خواهش میکنم اگه درایور مربوطه رو دارن یه جایی آپ کنن یا یه راهنمایی کنن!!!ممنون از لطفتون

golkoohi
07-09-2012, 00:38
سلام

من هم با توتال مدیا گه همراه گیرنده یو اس بی اکس ویژن آمده روی ویندوز 7 پروفشنال مشکل دارم. یعنی وقتی بعد از انتخاب کشور ارور میده و خارج میشه.
البته قبلا کار میکرد ولی ناگهان مشکل پیدا کرد و با حذف و نصب دوباره هم حل نشد. احتمال میدهم با یکی از آپیدیتهای ویندوز یا آیدیتهای درایورهای لپ تاپ مشکل پیدا کرده یاشد.
کسی تا به حال راه حلی پیدا کرده؟

البته الان از مدیا پلیر استفاده می کنم اما توتال مدیا برای ضبط و عکس گرفتن از صفحه خیلی راحت تر بود.

redpaknik
05-11-2012, 13:31
سلام دوستان بنده حدود 2 ماه پیش یه گیرنده دیجیتال مدل(Alfex) کهfh برنامه Total Media راه اندازی کردم 3 4 روز پیش عصری که خواستم راش بندازم یهو دیدم سیگنال نمیده حتی ویندوز خودم رو هم عوض کردم. میندوز من ایکس پی هست. ولی هنوز همونجوری هست. می خواستم بدونم ایراد پیدا کرده گیرنده یا ایراد از برنامه هست یا اینکه از صدا و سیما هست ای قطعی سیگنال . چون رادیو ها رو تو قسمت رادیو میگیره ولس شبکه های دیجیتال رو نمیگیره و اینکه بنده تو کرج زندگی میکنم.

راستی تو کرج نمایندگی داره اصلا؟ واینکه عکس این مدلی که دارم رو براتون در پایین گذاشتم.

ممنون میشم زودتر جواب بنده رو بدین

redpaknik
05-11-2012, 13:34
سلام دوستان بنده حدود 2 ماه پیش یه گیرنده دیجیتال مدل(Alfex) کهfh برنامه Total Media راه اندازی کردم 3 4 روز پیش عصری که خواستم راش بندازم یهو دیدم سیگنال نمیده حتی ویندوز خودم رو هم عوض کردم. میندوز من ایکس پی هست. ولی هنوز همونجوری هست. می خواستم بدونم ایراد پیدا کرده گیرنده یا ایراد از برنامه هست یا اینکه از صدا و سیما هست ای قطعی سیگنال . چون رادیو ها رو تو قسمت رادیو میگیره ولس شبکه های دیجیتال رو نمیگیره و اینکه بنده تو کرج زندگی میکنم.

راستی تو کرج نمایندگی داره اصلا؟ واینکه عکس این مدلی که دارم رو براتون در پایین گذاشتم.

ممنون میشم زودتر جواب بنده رو بدین

علی سبزقبایی
10-02-2013, 19:09
سلام من یه گیرنده X 3100 گرفتم ولی ریموتش روی هیچ نرم افزاری کار نمیکنه نرم افزار های تست شده
Prog ---
Total media
--- veiwer
--- Dream
Blaze

Ghaioom
10-02-2013, 19:51
سلام من یه گیرنده X 3100 گرفتم ولی ریموتش روی هیچ نرم افزاری کار نمیکنه نرم افزار های تست شده
Prog ---
Total media
--- veiwer
--- Dream
Blaze
تو توتال مدیا باید کار کنه. شما کنترل رو به طرف چراغی که روشنه بگیر. شایدم باتریش تموم شده یا خرابه.

علی سبزقبایی
11-02-2013, 16:56
تو توتال مدیا باید کار کنه. شما کنترل رو به طرف چراغی که روشنه بگیر. شایدم باتریش تموم شده یا خرابه.

باطریش درسته جلوی لنز دوربین میبینم که کنترل کار میکنه
چراغی که روی دستگاه هست روشن نمیشه اصلا

علی سبزقبایی
11-02-2013, 17:06
اینم بگم که سه تا دستگاه رو تست کردم بازم کار ندادن هیچکدومشون

hosseinyosefian
06-11-2013, 11:16
driver 64 برای ویندوز 7 نداره کسی اینجا .کد رجیستر رو یادم بندازید بهتون بگم .

hosseinyosefian
06-11-2013, 11:19
driver 64 برای ویندوز 7 نداره کسی اینجا .کد رجیستر رو یادم بندازید بهتون بگم

amirdiba
06-12-2013, 23:29
سلام ایکس ویژن دارم 3100 وقتی میخام رکورد بگیرم تمامش بی صدا ضبط میشه ؟؟ تصویرش خوبه .کاری هم که بلد بودم کردم نشد.چه کنم ؟؟ ممنون

amirdiba
07-12-2013, 19:18
مشکل حل شد چه فروم بی حالی
VLC استفاده کنید یا کانورت کنید
ممنون از خودم

3274
07-12-2013, 20:18
مشکل حل شد چه فروم بی حالی
VLC استفاده کنید یا کانورت کنید
ممنون از خودم
با Windows Media Center پخش و ضبط رو انجام بدید تا مشکلی در صدا یا کیفیت و... نداشته باشید
ضمن اینکه چون برنامه ی توکار ویندوز هست منابع کمتری هم از سخت افزار سیستم مصرف میکنه
البته توتال مدیا 3.5 برنامه ی جامعی هست ولی خب از جهاتی از جمله همین ضبط کردن و یا Time Shifting همون ویندوز مدیا سنتر بهتره

aghil aqeel
18-02-2014, 12:42
دوستان من برنامه DVBviewer رو نصب کردم ولی صدا نداره لطفا راهنمایی کنید ممنون

mohammadi_4u
18-02-2014, 15:50
دوستان من برنامه DVBviewer رو نصب کردم ولی صدا نداره لطفا راهنمایی کنید ممنون

برنامه شارک کد پک یا ac3 filter. رو نصب کنید و از تنظیمات کدک ها کد صدا رو رو ac3 قرار بدید.

Tapatalk

siavashshahin
20-06-2014, 00:01
سلام دوستان
من هفته پیش یک گیرنده ایکس ویژن مدل 3100 خریدم.امشب موقع دیدن فوتبال برق قطع شد و بعد از وصل شدن برق دیگه شبکه ها را نمی گرفت.گیرنده را درآوردم و توی یه پورت دیگه امتحان کردم این پیغام را می ده:"USB device not recognized" به نظرتون راه حلی داره یا این که دستگاه سوخته.

3274
20-06-2014, 09:17
سلام دوستان
من هفته پیش یک گیرنده ایکس ویژن مدل 3100 خریدم.امشب موقع دیدن فوتبال برق قطع شد و بعد از وصل شدن برق دیگه شبکه ها را نمی گرفت.گیرنده را درآوردم و توی یه پورت دیگه امتحان کردم این پیغام را می ده:"USB device not recognized" به نظرتون راه حلی داره یا این که دستگاه سوخته.

مشکل از ویندوز هست نه قطعه
برای اطمینان، روی یک سیستم دیگه هم امتحان کنید
در Device Manager روی کارت tv کلیک راست کرده و Uninstall کنید. بلافاصله کارت رو جدا کرده و ریستارت کنید
بعد اقدام به نصب درایور کنید و در پایان ، کارت رو وصل کنید

warman
30-11-2014, 14:24
سلام من یه دی وی بی ایکس ویژن 2100 دارم قبلا کار میکرد الان که بعد تعویض ویندوز اومدم نصب کنم دیدم هیچ کانالی رو نمیگیره آنتن هم مشکلی نداره .اصلان تی وی کارد تو دوایس منیجر نمیاد .درایورو که نصب مبکنم af9015bda تو تسکبار نشون میده داره درایورا رو نصب میکنه و میرم تو توتال مدیا 3.5 ولی کانالی پیدا نمیکنه .در ضمن ویندوز من 64 بیت هست تنها درایور 64 رو که پیدا کردم نصب شد ولی بازم چیزی پیدا نمی کنه.مشکل از کجاست؟

western1
18-02-2015, 22:26
سلام من یه دی وی بی ایکس ویژن 2100 دارم قبلا کار میکرد الان که بعد تعویض ویندوز اومدم نصب کنم دیدم هیچ کانالی رو نمیگیره آنتن هم مشکلی نداره .اصلان تی وی کارد تو دوایس منیجر نمیاد .درایورو که نصب مبکنم af9015bda تو تسکبار نشون میده داره درایورا رو نصب میکنه و میرم تو توتال مدیا 3.5 ولی کانالی پیدا نمیکنه .در ضمن ویندوز من 64 بیت هست تنها درایور 64 رو که پیدا کردم نصب شد ولی بازم چیزی پیدا نمی کنه.مشکل از کجاست؟
یو اس بی رو از فلش در بیارید. و به یک پورت فلش دیگه بزنید. ریستارت کنید سیستم رو و مجددا امتحان کنید.

moen0911
30-11-2015, 18:55
سلام خدمت شما سروران عزیز شما رو بخدا این سواله بنده ی حقیر رو جواب بدین من گیرنده ی دیجیتال برا کامپیوتر گرفتم مدلشم x.vision pcdvb 3100 هستش من برنامه ی درایور رو که نصب کردم بعدش هم برنامه ی total media 35 رو نصب کردم اما بعد نصب وقتی رو برنامه کلیک میکنم برنامه ارور میده اینجوری can not run total media application شما رو جون هر کسی رو که دوست دارین کمکم کنین تا حالا تو عمرم همچین گیری نکردم خواههههشن کمکم کنین

moen0911
30-11-2015, 19:00
سلام خدمت شما سروران عزیز شما رو بخدا این سواله بنده ی حقیر رو جواب بدین من گیرنده ی دیجیتال برا کامپیوتر گرفتم مدلشم x.vision pcdvb 3100 هستش من برنامه ی درایور رو که نصب کردم بعدش هم برنامه ی total media 35 رو نصب کردم اما بعد نصب وقتی رو برنامه کلیک میکنم برنامه ارور میده اینجوری can not run total media application شما رو جون هر کسی رو که دوست دارین کمکم کنین تا حالا تو عمرم همچین گیری نکردم خواههههشن کمکم کنین

3274
30-11-2015, 19:29
ویندوزتون چیه؟
خطای مذکور واضحه که نشون میده ایراد از برنامه ای هست که نصب کردین
Arcsoft total media 3.5 رو از یکجای مطمئن دیگه (مثلا سافت گذر) دانلود و نصب کنین. فقطم همین نسخه ی 3.5 رو
اگر بازم مشکلی بود از برنامه ی media center خود ویندوز استفاده کنین

yazdan61
27-02-2016, 19:20
منم با همین pc ----3100 مشکل پیدا کردم ، توتال مدیا نمیشناختش ، مدیا سنتر هم ابتدا کار کرد اما با کوچیکترین حرکت usb درایور رو دوباره نمیشناخت باید ۱۰۰ بار در میاوردی میکردی تو تا شاید بشناسه ، مشکل لقی رو که فعلا با یه رابط افزایش طول usb حل کردم ، اما برای درایور باید دستی اون رو به سیستم بشناسونین مخصوصا اگر مثل من ویندوز ۷ دارین یعنی درایور مخصوص را از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت کرده اید و آن را به شیوه مخصوص خودش که همان زدن کلیک راست روی my computer و رفتن به گزینه mange بعد انتخاب device manger درآنجا اگر درایور را نصب نکرده باشید usb device رو به صورت زرد رنگ نشان می دهد(اگر نصب باشد در گزینه sound.video.game contoroller درایورIT9135BDAقابل مشاهدس) که روی آن کلیک راست کرده و گزینه update driver روی میزنیم بعد گزینه دوم browse.... روی انتخاب میکنیم و بعد آدرس پوشه درایور رو وارد می کنیم.
این چیزی بود که بعد یه هفته اعصاب خوردی من بهش رسیدم اومیدوارم برای کسایی که مشکل نشناختن درایور دارن مفید بوده باشه