PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل کردن Adsl

tichismor
19-09-2009, 16:17
سلام بر دوستان

یه برنامه می خوام که روی Adsl قفل بزاره یعنی اینترنت با Adsl کار نکنه مگر اینکه این کد رو وارد کنیم

خیلی خیلی خیلی خیلی خیبلی خیییییییییییییییییلی بهش نیاز فوری دارم

فوق العاده از دوستانی که منو یاری کنند ممنون می شم

Morteza561
20-09-2009, 15:47
خوب شما میتونید پسورد اتصالتون به شبکه رو تغییر بدید و یا کار های دیگه. چه اجباری هست روی Adsl پسورد بزارید. اگر بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

tichismor
20-09-2009, 22:12
اگه پسورد رو عوض کنم باید مجددا کانفینگ بشم که برای این کار دوباره باید برم دفتر پارس آنلاین نمی خوام این کار رو بکنم

من می خوام یه برنامه ای باشه که با اون وقتی کد رو وارد می کنی یا غیر فعالش می کنی ای دی اس ال فعال بشه

یه جوری می خوام ای دی اس ال رو شخصی کنم و خیلی خیلی بهش نیاز فوری و مبرم دارم لطفا کمک کنید

محمد88
20-09-2009, 22:54
سلام...من هم یه سوالی دارم که کم و بیش به این تاپیک مربوطه.
آیا این امکان وجود داره که روی یک دستگاه کامپیوتر ، مقدار ایجاد ترافیک در یک روز ( 24 ساعت ) رو تعیین کرد ؟
به نوعی که اون دستگاه دیگه نتونه بیش از روزی مثلا 5 مگ ترافیک داشته باشه ؟

ata_e
21-09-2009, 00:35
سلام بر دوستان

یه برنامه می خوام که روی Adsl قفل بزاره یعنی اینترنت با Adsl کار نکنه مگر اینکه این کد رو وارد کنیم

خیلی خیلی خیلی خیلی خیبلی خیییییییییییییییییلی بهش نیاز فوری دارم

فوق العاده از دوستانی که منو یاری کنند ممنون می شم

بفرمایید:اینم نرم افزار قفل گذری روی شبکه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم توضیحاتش:
اگر رایانه شما به صورت عمومی استفاده می شود و همکاران یا خانواده از رایانه شما استفاده می کنند و نمی خواهید به اینترنت دسترسی داشته باشند و یا اشخاص خاصی با پسورد وارد اینترنت شوند و یا حتی نمی خواهید که بعضی از نرم افزار ها مانند اینترنت اکسپلورر، فایر فاکس، نت اسکیپ، اوتلوک، یاهو مسنجر و یا هر نرم افزاری که بخواهد به اینترنت و یا به بعضی پورت های TCP دسترسی پیدا کند جلوگیری کنید یا در خواست پسورد کنید و تنها بعضی از آن ها را آزاد بگذارید بهترین راه استفاده از نرم افزار Internet Lock می باشد.قفل اینترنت شما می توانید در هنگام نصب پسورد اجازه اجرای برنامه را انتخاب کنید و در برنامه از لیست نرم افزار های تشخیص داده شده و یا برنامه هایی به انتخاب خود برای دسترسی به اینترانت، اینترنت و هر پورت TCP/IP اجازه دسترسی تعیین کنید. Internet Lock می تواند برای برنامه شما اجازه دسترسی آزاد، دسترسی با پسورد، دسترسی پورت ها و دسترسی برنامه ها را تعیین کند. شما قادر هستید یک برنامه زمانی تعیین کنید، به عنوان مثال قانون های دسترسی با پسورد یا برنامه ها را تا بر روی پورت 80 اعمال کنید بر روی تمام مرورگر های وب (IE, FF, NS,..) اعمال شود زیرا تمام مرورگر های وب برای دسترسی به اینترنت از پورت 80 استفاده می کنند. با دانلود این نرم افزار می توانید یک نوع امنیت اینترنتی ایجاد کنید و از اتصال نرم افزار های مخرب به اینترنت جلوگیری کنید.
پسورد :
:10::8::8::10:

tichismor
21-09-2009, 05:05
جواب سوال شما رو من می دوم ولی جواب سوال منو معلوم نیست کی می خواد بده

DU Meter

جای ---------- بنویسید -----------

ata_e
21-09-2009, 19:49
جواب سوال شما رو من می دوم ولی جواب سوال منو معلوم نیست کی می خواد بده

DU Meter

جای ---------- بنویسید -----------

مگه شما نرم افزاری که من دادم نمی خواید؟
:11: