PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يكي كمك كنه لطفا يك سوال ساده !!!!!! (اشکال در إعمال افکت)

tatu_mail
19-09-2009, 11:10
سلام دوستان گلم
من يه مشكلي دارم من مبتدي مبتديم وقتي وسط يه فايل تصويري Cut ميدم كه يه افكت اضافه كنم وقتي Play ميكنم سر اون افكتها خيلي كند ميشه تصوير طوري كه نميفهمم افكتش به چه صورت بود

سيستمم بد نيست يكي كمك كنه لطفا

2: وقتي كارها رو فايل تصويري انجام شد بايد اونو چه جوري سيو كامپيوتر كنم با پسوند تصويري و rendereing چيه كه طول ميكشه چه كاري انجام ميده؟

Cpu 3 interl dual core
ram 1.5 Gb
Vga : 512 gforce

tatu_mail
20-09-2009, 01:20
کسی نیست به سوال ساده ما جواب بده؟

tatu_mail
21-09-2009, 18:34
کمک کمک کمک یکی جواب بده

Mr Andersson
22-09-2009, 05:08
درود;

فعلا این جواب رو داشته باش:

برای خروجی گرفتن کلید f11 رو بزن و با تنظیمات پیش فرض و دادن آدرس و اسم خروجی بگیر.

موفق باشی..

fawad_qadri
22-09-2009, 20:28
سلام اگر می خوای افکت را ببینی باید اون قسمت را رندر کنی برای اینکار برای ابتدا کلیدI و برای انتهای کلید O را بزن و از منوی رندر اگر اشتبا نکنم اورلی آل را انتخاب کن که بعد از رندر بالای خط تایم لاین سبز رنگ میشه که با زدن اینتر راحت اون افکت یا ترانزیشن را می بینی

animeditor
24-09-2009, 11:35
سلام جمیعاً

متوجه نشدم دقیقاً مشکلت چیه. یه کم بیشتر توضیح بده تا زودتر به جواب برسی.

التماس دعا
یا علی

tatu_mail
26-09-2009, 20:59
ممنون از همه شما دوستان خوبم

riton19
01-10-2009, 16:46
باسلام دوست عزيز ميتوني بعد از كات زدن ،يكي از كليپهات رو بندازي تو لايه بالايي و بعد افتكتترو اعمال كني ،مدت ترانزيشنتو تنظيم كني و كليد شيفت و دكمه G رو باهم بزني افكتت رندر ميشه اونوقت ميتوني اونو راحت ببيني.
موفق باشي.

علي طهماسبي
14-10-2009, 14:35
سلام دوستان گلم
من يه مشكلي دارم من مبتدي مبتديم وقتي وسط يه فايل تصويري Cut ميدم كه يه افكت اضافه كنم وقتي Play ميكنم سر اون افكتها خيلي كند ميشه تصوير طوري كه نميفهمم افكتش به چه صورت بود

سيستمم بد نيست يكي كمك كنه لطفا

2: وقتي كارها رو فايل تصويري انجام شد بايد اونو چه جوري سيو كامپيوتر كنم با پسوند تصويري و rendereing چيه كه طول ميكشه چه كاري انجام ميده؟

Cpu 3 interl dual core
ram 1.5 Gb
Vga : 512 gforce
دوست عزيز پلي افكتها با gpu گرافيك ربط داره كه بايد گرافيكت قوي باشه فقط رم گرافيك مد نظر نيست بخصوي براي افكتها اكسپلود موفق باشي