PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار Poser 8.0 پیر شدم اما پیدا نشد :(

MrJamshidy
19-09-2009, 06:45
دوستان عزیز اگه میشه یک لینک از این برنامه بهم بدید (مستقیم) و اگه شد تک لینک

ممنون

Masоud
19-09-2009, 08:28
سلام

Smith Micro Poser v8.0 | 3.7 GB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدیدترین نسخه از نرم افزار معروف طراجی سه بعدی پوسر عرضه شد. نرم افزار پوسر یک استودیوی مجازی است برای ساخت انواع مدلهای انسانی بسیار حقیقی. به کمک این نرم افزار خواهید توانست از بین صدها مدل آماده انسانی و بکارگیری انواع ژست ها، چهره ها، آرایش مو، لباسها، اثاثیه ، پس زمینه های مختلف و .... انیمیشن هایی بسیار واقعی و حرفه ای بسازید

Poser 8 is the world's most complete solution for creating art and animation using 3D characters. With Poser, it's easy to make 3D art, whether you're an experienced artist or you're dabbling in graphics for the very first time. Poser includes over 2.5 gigabyte of ready-to-pose, fully textured, human and animal figures, basic accessories such as hair, clothing, pose sets, real world props and 3D scene elements so you can start creating 3D character art and animation in minutes

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

MrJamshidy
20-09-2009, 15:46
خیلی خیلی ممنون اما من لینک مستقیم میخوام چون نمیتونم یکسره بزارم واسه دانلود باید مابینش هی دانلود رو متوقف کنم و بعدا سر فرست از ادامه دانلود کنم.

پشتیبانی از حالت Resume support خیلی واسم مهمه لطفا یک لینک جدید بزارید

بازم ممنون