PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک واسه ارور مموری

ata_e
19-09-2009, 00:01
سلام به همه ی دوستان زحمت کش تو سایت.من یه فایلی که حاوی ویروس بود رو اجرا کردم و اون هم در داس اجرا شد.پس از این که ریستارت کردم سیستمو این ارور رو میده که هر گزینش رو هم میزنیم دو سه بار میاد:
logonui.exe-applicaion error
The instruction at "0*007a02a9" refrenced memory at "0*007a02a9".
The memory couldnt be written.
OK to terminate cancel to debug the program
هر گزینه رو هم که میزنم ارور برای دو سه بار ظاهر میشه و بعد وارد ویندوز میشه.درضمن با آنتی ویروس ناد32 هر سه نوع اسکن رو زدم و ویروس رو هم شناخت و پاک کرد ولی ظاهرا اثراتش مونده که مموری رو نمیدونم که غیر قابل نوشتن کرده؟حالا چیکار کنم؟راهی هست؟یا باید ویندوز عوض کنم؟
باتشکر
:41::41::41::41::41::41::41:

Masоud
19-09-2009, 08:38
سلام

روش دوم پیشنهاد میشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

ata_e
19-09-2009, 12:28
سلام

روش دوم پیشنهاد میشه :

میدونم مشکل ایه که مال برادرمه .نمی تونم ویندوزو عوض کنم.یه راه دیگه ای نیست؟از هر 3 بار که بعد از اون ارور وارد ویندوز میشم کلا هنگ میکنه و مجبور میشم که دستی ریستارت کنم.در ضمن از advanced system care و tune up 2009 استفاده کردم ولی نشد.
یه کاری پیدا کنین دیگه..:41::41::41::41::41:

ata_e
19-09-2009, 12:32
آها .منظورتون روش دوم پست بود؟..net frame work رو قبل از نصب نرم افزارها نصب کرده ام.ولی روش اول رو تست می کنم میگم.
با تشکر

ata_e
19-09-2009, 15:01
آها .منظورتون روش دوم پست بود؟..net frame work رو قبل از نصب نرم افزارها نصب کرده ام.ولی روش اول رو تست می کنم میگم.
با تشکر

هر دو رو تست کردم.ولی :41:
حالا چیکار کنم؟:18::18::18::18::18:

Masоud
20-09-2009, 00:28
هر دو رو تست کردم.ولی :41:
حالا چیکار کنم؟:18::18::18::18::18:
سلام

فایل Logonui که مربوط به Load شدن ویندوزه مشکل پیدا کرده.

از روش زیر استفاده کن یا ویندوز رو Repair کن :

ata_e
20-09-2009, 01:08
سلام

فایل Logonui که مربوط به Load شدن ویندوزه مشکل پیدا کرده.

از روش زیر استفاده کن یا ویندوز رو Repair کن :

در این حالت برنامه ها که حذف نمیشه؟میتونم از اون استفاده کنم که فقط repair کنه؟
:20::20::20::20::20::20:

Masоud
20-09-2009, 08:43
در این حالت برنامه ها که حذف نمیشه؟میتونم از اون استفاده کنم که فقط repair کنه؟
:20::20::20::20::20::20:
سلام

نه.

در Repair کردن همه ی چیز سرجاش میمونه و فقط اون بخش هایی از ویندوز که مشکل پیدا کرده درست میشه.

ata_e
20-09-2009, 09:22
سلام

نه.

در Repair کردن همه ی چیز سرجاش میمونه و فقط اون بخش هایی از ویندوز که مشکل پیدا کرده درست میشه.

من مراحل زیر رو انجام دادم:
تو قسمت run عبارت cmd رو تایپ کردم بعد تو اونجا دستور sfc /scannow رو تایپ کردم.درسته دیگه؟
ولی از من هیچچی نخواست و فقط Windows File Protection اجرا و پر شد.همین.ولی باز هم درست نشد.
مراحلشو درست رفته ام؟
:11:

Masоud
20-09-2009, 09:50
من مراحل زیر رو انجام دادم:
تو قسمت run عبارت cmd رو تایپ کردم بعد تو اونجا دستور sfc /scannow رو تایپ کردم.درسته دیگه؟
ولی از من هیچچی نخواست و فقط Windows File Protection اجرا و پر شد.همین.ولی باز هم درست نشد.
مراحلشو درست رفته ام؟
:11:
سلام

آره درست رفتي ولي فكر كنم ويندوزت قانوني نبوده كه چيزي بغير از اون نياورده.

بنظر خودم Repair كني بهتره.

موفق باشيد :40:

ata_e
20-09-2009, 11:17
آخه 2 3 بار repair کرده ام برگشته به حالت اولی ویندوز.یا من راهشو اشتباه رفته ام؟مگه زدن کلید r نیست؟فقط همینه دیگه.یا نه؟
خیلی ممنون از زحماتتون.

Masоud
20-09-2009, 16:29
آخه 2 3 بار repair کرده ام برگشته به حالت اولی ویندوز.یا من راهشو اشتباه رفته ام؟مگه زدن کلید r نیست؟فقط همینه دیگه.یا نه؟
خیلی ممنون از زحماتتون.
سلام

اگر همون Cd ویندوزی رو که الان روی سیستم هست بندازی داخل سی دی رام در طی نصب ویندوز اونجایی که خودش پایین صفحه پیغام میده R = Repair دکمه ی R را فشار بدی ، نسخه ای که روی سیستم موجوده رو نشونت میده و شما میتونی با زدن کلید Enter به Repair کردن ویندوزت بپردازی.

alex winson
20-09-2009, 23:24
Repair اولی که نشون میده R=Repair باید در صفحهی command و با استفاده از recovery console عمل repair رو انجام بدی که کمی ممکنه پیچیده باشه ولی
صفحه ی اولو enter کن بعد terms of use رو f8 بزن
بعد اون زیر مینویسه searching for previus versions of ms windows ...
توی این صفحه میتونی خیلی راحت repair کنی

البته جزء به جزء مراحل و جملات رو دقیقا یادم نیست ولی شما از روی این ترتیب بری نتیجه میگیری

ata_e
21-09-2009, 23:04
Repair اولی که نشون میده R=Repair باید در صفحهی command و با استفاده از recovery console عمل repair رو انجام بدی که کمی ممکنه پیچیده باشه ولی
صفحه ی اولو enter کن بعد terms of use رو f8 بزن
بعد اون زیر مینویسه searching for previus versions of ms windows ...
توی این صفحه میتونی خیلی راحت repair کنی

البته جزء به جزء مراحل و جملات رو دقیقا یادم نیست ولی شما از روی این ترتیب بری نتیجه میگیری

یعنی دو نوع هست ؟از دو راه میتونیم repair کنیم؟در ضمن اگه میشه روش command رو هم بگید دیگه.همون دستور sfc /scannow هست؟
ممنون:10:

Masоud
22-09-2009, 13:57
یعنی دو نوع هست ؟از دو راه میتونیم repair کنیم؟در ضمن اگه میشه روش command رو هم بگید دیگه.همون دستور sfc /scannow هست؟
ممنون:10:
سلام

بله 2 جور میشه این کارو انجام داد.

منتها راه دومی که دوستمون گفتند خیلی راحت تر و مطمئن تره.

بله همین دستوره.البته باید Cd ویندوز داخلش باشه.

kaveh_j
22-09-2009, 16:43
سلام

بله 2 جور میشه این کارو انجام داد.

منتها راه دومی که دوستمون گفتند خیلی راحت تر و مطمئن تره.

بله همین دستوره.البته باید Cd ویندوز داخلش باشه.

ممنون دوست عزیز.ولی من این کار رو کردم کل ویندوز پاک شد.:18::18::18::18::18:
یعنی اینطوری شد:
من وقتی که داشتم با ویندوز کار می کردم یه هو صفحه ی مرگ آبی رنگ اومد و بعد هم هر چی کردم ویندوز بالا نیومد.حتی در safe mode .تصمیم گرفتم repair کنم.با همون روشی که شما گفتید repair کردم.اولین قسمت تموم شد .(همون قسمت بوت) بعد ویندوز لود شد (همون چیزی که پر میشه)بعد باز همون صفحه ی آبی اومد .
خلاصه هر چی کردم درست نشد.اینو هم میگم ( کل ویندوز پاک شد)به خاطر اینه که تو درایو سی به غیر از فولدر های مربوط به ویندوز فایل هایی داشتم که همه ی اون ها پاک شده.
حالا دیگه فکر نمی کنم راهی جز نصب ویندوز جدید باشه.یعنی همه چی به باد رفت.:41::41::41::41:

Masоud
22-09-2009, 18:38
ممنون دوست عزیز.ولی من این کار رو کردم کل ویندوز پاک شد.:18::18::18::18::18:
یعنی اینطوری شد:
من وقتی که داشتم با ویندوز کار می کردم یه هو صفحه ی مرگ آبی رنگ اومد و بعد هم هر چی کردم ویندوز بالا نیومد.حتی در safe mode .تصمیم گرفتم repair کنم.با همون روشی که شما گفتید repair کردم.اولین قسمت تموم شد .(همون قسمت بوت) بعد ویندوز لود شد (همون چیزی که پر میشه)بعد باز همون صفحه ی آبی اومد .
خلاصه هر چی کردم درست نشد.اینو هم میگم ( کل ویندوز پاک شد)به خاطر اینه که تو درایو سی به غیر از فولدر های مربوط به ویندوز فایل هایی داشتم که همه ی اون ها پاک شده.
حالا دیگه فکر نمی کنم راهی جز نصب ویندوز جدید باشه.یعنی همه چی به باد رفت.:41::41::41::41:
سلام

حتما مراحل رو بدرستی انجام ندادید.

وگرنه من الان تا حالا چندین بار Repair کردم و مشکلی برام پیش نیومده.

ata_e
25-09-2009, 23:16
سلام

حتما مراحل رو بدرستی انجام ندادید.

وگرنه من الان تا حالا چندین بار Repair کردم و مشکلی برام پیش نیومده.

مراحل اون قدر سخت نیست که نتونم.همشو درست رفتم.گفتم دیگه من 2 3 بار کرده ام به اول بازگشته.
به هر حال یه ویندوز جدیدی زدم.ممنون به خاطر راهنماییهاتون.
:20::20::20::20: