PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپتاپ لپتاپم مرتب پیغام usb device not recognized میده

Dr.B.M
18-09-2009, 22:47
سلام
تاحالا یه همین چیزی دیده بودین؟!!!!!:41:
لپتاپم مرتب پیغام usb device not recognized میده.لپتاپ من مدل سونی وایو cs16g هستش.با گارانتی 3 ساله رهجو.پارسال زمستون خریدمش.
دوماه بعد از خرید فنش به صدا افتاد که کماکان مثل تراکتور صدا میده.:41:
ولی متاسفانه یه مشکل عجیب و اعصاب خورد کن جدیدا پیش اومده براش.
usb device not recognizedپیغامیه که رو اعصابمه و بعد از ده ها بار تعویض ویندوز و استفاده از ویستای اورجینال خود دستگاه هم ,دست بردار نیست.و این در حالیست که اصلا هیچ وسیله ی جانبی به پورت usb من وصل نیست.
به همراه این مشگل بعضی وقتا اصلا سیستم بالا نمیاد و بقول معروف اصلا قبل از لود بایوس مادربورد, هنگ میکنه .
بارها بایوس را به تنظیمات اصلی برگردوندم که بی فایده بود.
فکر میکنم این اشکال با اون پیغام usb یه ربطی باید به هم داشته باشند.
اساتید محترم لطفا کمکم کنید .شهرستان هستم و امکان دسترسی به گارانتی فعلا برام مقدور نیست.
بنظر شما این اشکالات صد در صد سخت افزاریه؟گفتم شاید ویروسی باشه گرچه دو بار هارد رو کلا delete کردم و از نو فرمت کردم که متاسفانه هیچ فایده ایی نداشته.:19:
لطفا راهنماییم کنید.ممنونم.

EXTREME
18-09-2009, 23:01
سلام درایوراشو درست نصب کردی؟
تو device manager علامت زرد رنگی نیست؟

REGISTERED USER
18-09-2009, 23:12
اینجا فکر نکنم بخ لپ لپ باشه :دی

Dr.B.M
18-09-2009, 23:22
سلام درایوراشو درست نصب کردی؟
تو device manager علامت زرد رنگی نیست؟
اره عزیزم .از این چیزا نیست.پیغام هر چند دیقه یکبار ظاهر میشه و بلافاصله غیبش میزنه؟!!!!

اینجا فکر نکنم بخ لپ لپ باشه
شرمنده قاطی کردم به خدا از دست این سیستم.دیشب تا صبح ده دفه ویندوز عوض کردم.الان دیگه رو پاهام نیستم.ایشاا.. یکی از مدیرای زحمتکش به هر جا که صلاح میدونه زودتر به نیجه میرسم تاپیک رو انتقال میده:11:

Kianoosh
19-09-2009, 01:37
اینجا فکر نکنم بخ لپ لپ باشه

های هوی چرا اسپم میدی شادوماد :دی

شما هم برادر پروتها رو غیر فعال کن البته اینو گفتم از خلوص اسپمش کم بشه وگرنه خود رجیستر بهتر می دونه دواش چیه:دی

Dr.B.M
19-09-2009, 02:21
با غیر فعال کردن پورت هم بازم پیغام میاد.
چند بار سعی کردم که گوشیم رو وصل کنم به لپتاپ ولی عجیبه.با اینکه تمام درایورهای گوشی درست هست ولی کوشی رو نمیشناسه.فکر کنم این بخاطر اینه که گوشی برای ارتباط با سیستم حتما نیاز به پورت usb 2 داره.ولی فلش ها و هارد دیسک اکسترنال رو میشناسه.در هر حال حتی با شناسایی هارد یا فلشها باز هم این پیغام مکرارا تکرار میشه.شاید پای ویروسی درمیونه که رو بایوس مادربورد نشسته؟ممکنه همچین چیزی.؟!!!!!.............چطور ممکنه یه usb 2 از کار بیفته و تبدیل به usb 1 بشه؟
ثواب داره اگه میدونین کمک کنین

Kianoosh
19-09-2009, 04:56
با غیر فعال کردن پورت هم بازم پیغام میاد.
چند بار سعی کردم که گوشیم رو وصل کنم به لپتاپ ولی عجیبه.با اینکه تمام درایورهای گوشی درست هست ولی کوشی رو نمیشناسه.فکر کنم این بخاطر اینه که گوشی برای ارتباط با سیستم حتما نیاز به پورت usb 2 داره.ولی فلش ها و هارد دیسک اکسترنال رو میشناسه.در هر حال حتی با شناسایی هارد یا فلشها باز هم این پیغام مکرارا تکرار میشه.شاید پای ویروسی درمیونه که رو بایوس مادربورد نشسته؟ممکنه همچین چیزی.؟!!!!!.............چطور ممکنه یه usb 2 از کار بیفته و تبدیل به usb 1 بشه؟
ثواب داره اگه میدونین کمک کنین

ببین من یه سر ی چیزا میگم ولی فکر کنم آخرش باید بری همون بخش لپ لپ:دی

تو ران بزن regedit

بعد برو این شاخه:

HKEY_LOCAL_Machine\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Usb

بعد یه کلید DWORD به اسم DisableSelectiveSuspend بساز و بهش مقدار 1 بده

و مجددا راه اندازی کن

اینا تماما غیر فعال و یا چک بشن:

USB peripheral devices

HID and/or Composite USB (Human Interface Devices)

USB Root Hub(s)

USB Host Controller(s) (Universal or Enhanced Host Controllers)

plugged the USB wireless connector
-plugged it
-uninstalled the driver
-then selected to install and chose to select from a list of items.
-Then Select USB device -USB Root HUB

اینا مواردی هست که بیشتر جواب د اده اینجا یه سر ی دستورهای ماکروسافت هست اونا رو هم بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dr.B.M
26-09-2009, 23:45
مشکل از باطری لپتاپمه.باطری رو که در میارم درست میشه!!!!!!!